www.warhouse.pl

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: rzutkarny » 14.09.2014, 12:15

Tel pisze:
rzutkarny pisze:Nie, to ani nie przeczy temu co napisałeś ani tego nie potwierdza. Tylko, że to raczej ty powinieneś podać źródło swoich rewlacji, bo nie jesteś kibicem Legii więc ośmielę się stwierdzić, że tyle wiesz o zatrzymanych co wyczytałeś w internecie, czyli przedruki ze strony psiarni.
Początkowe 38 osób jest tu w ogóle nieistotne, bo 36 z nich to kibice Jagielloni.
Jednak odpowiem. Tak, to co wiem o zatrzymanych przeczytałem w mediach. Kilka portali podawało wtedy liczby zatrzymanych i miejscowości. Opieram się tylko na tym.
I dlatego właśnie spytałem na początku o te konkretne liczby licząc na jakieś źródło. Poszukałem też sam i nigdzie nie widzę informacji innej niż w formie jak z mojego linka, która równie dobrze może się odnosić do zatrzymania 10 osób z jednej miejscowości, i po 1 z pozostałych.
E: takie coś jeszcze:
Wczesnym rankiem policjanci zatrzymali pięciu kiboli - tuż po godzinie 6 rano weszli równocześnie do pięciu mieszkań w Warszawie. Pseudokibice, którzy zostali zidentyfikowani dzięki stadionowemu monitoringowi, są już w policyjnych aresztach - formalnie zostali zatrzymani w związku z udziałem w burdach chuligańskich i w bójkach. Wcześniej mężczyźni ci byli już znani kryminalnym m.in. ze spraw narkotykowych - dlatego właśnie ich zatrzymano w pierwszej kolejności i w tym samym czasie.



Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bączyński » 14.09.2014, 13:36

W klipie się przewija proporczyk Miedzi Legnica (3:45) i vlepka Śląska Wrocław bodajże - PDW (na samym końcu). Nie wiedziałem gdzie wkleić.
Pewnie dlatego,że klip nagrywany w areszcie na Świebodzkiej we Wrocławiu.Brama jest faktycznie oklejona wlepkami Śląska o tematyce więziennej.

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wyznawca Wisełki » 14.09.2014, 20:42

wujek_fido pisze:Fenomen w kawałku 'Rutyna' też nawiązuje do Legii, jest tego zapewne więcej. Bezimienni 'Rejon', też jest nawiązanie do kiboli wiadomego zespołu. HST swego czasu też rapował o chuliganach GieKSy ale już chyba nie ma z nimi nic wspólnego przez swój utalentowany język ;)
Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
I jak jest postrzegany w rapowym świecie? Bo sporo osób z nim jednak nagrywało, np Bezimienni, jakby nie było wydawający się kumatą ekipą. A może nagrał ktoś jakiś diss na niego?
Obrazek

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: emigrantPB » 14.09.2014, 21:09

Wyznawca Wisełki pisze:
wujek_fido pisze:Fenomen w kawałku 'Rutyna' też nawiązuje do Legii, jest tego zapewne więcej. Bezimienni 'Rejon', też jest nawiązanie do kiboli wiadomego zespołu. HST swego czasu też rapował o chuliganach GieKSy ale już chyba nie ma z nimi nic wspólnego przez swój utalentowany język ;)
Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
I jak jest postrzegany w rapowym świecie? Bo sporo osób z nim jednak nagrywało, np Bezimienni, jakby nie było wydawający się kumatą ekipą. A może nagrał ktoś jakiś diss na niego?
Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Co do Bezimiennych - nagrali kawałek z nim przed tym jak wydały się jego konfidenckie zapędy, teraz już nie ma ta to szansy
Jak jest postrzegany? Wyjebane wszyscy na niego mają, zresztą widac po jego nowej płycie - wśród gości tylko Joka i Dab, aaa i jakaś grupa z pizdy o której nigdy nie słyszałem
Dissa chyba nikt nie nagrał ale były wzmianki w kawałkach:
https://www.youtube.com/watch?v=8XD3bLl7rvQ
https://www.youtube.com/watch?v=YNs3UK31ScY
ogólnie c*** mu do ryja, mam nadzieje że ta jego płyte kupi tylko Joka, Dab i pan komendant

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: asdasd » 14.09.2014, 21:09

Zamknijcie rejestrację !

BKW-GKS
Posty: 7
Rejestracja: 24.05.2014, 15:36

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BKW-GKS » 14.09.2014, 21:47

Fighting Dragon Tokyo pisze:
emigrantPB pisze:też mam pytanie o flagę, do którego roku była wieszana flaga "Dabrowa Górnicza" na Bukowej?

Obrazek
Ta flaga przestała wisieć, odkąd Dąbrowa (taki pseudonim miał gość, który uszył flagę Dąbrowa Górnicza) zakończył uczęszczać na GKS Katowice i zaczął chodzić na Zagłębie Sosnowiec (nie został pogoniony, po prostu nagle przeszedł na stronę Zagłębia). Aktualnie z Zagłębia Dąbrowskiego jeździ niezorganizowana grupa fanów GieKSy z tych okolic (różny przedział wiekowy). Nie mam pojęcia, czy Dąbrowa aktualnie uczęszcza na stadion ludowy dalej, ale około 1998 roku flaga przy Bukowej jak i na wyjazdach przestała wisieć. Pozdrawiam.
Jesli chodzi o gostka Dabrowa!!!Z tego co pamietam zostaje pogoniony. Widzany na kadrze z Zaglebiem.

welnoak
Posty: 97
Rejestracja: 30.07.2014, 23:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: welnoak » 14.09.2014, 22:11

emigrantPB pisze:
Wyznawca Wisełki pisze: Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Konfidenci z Myslowickiej Gieksy tez im nie przeszkadzaja i nadal widziani na Bukowej :)
Umoumsxxl pisze:...
Ruch ma bolec i bedzie bolal, a na grobie wyryjesz sobie erke odwrocona do gory nogami na znak wiecznych kompleksow :)
Kibicow na Slasku dzielimy na fanow Ruchu i antyruchu :)

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: asdasd » 14.09.2014, 23:31

Vandal idz do laryngologa.
Zamknijcie rejestrację !

BezNicku
Posty: 530
Rejestracja: 07.02.2010, 00:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: BezNicku » 15.09.2014, 13:09

Poszukuje artykułów, felietonów, książek bądź jakichkolwiek informacji opisowych o klubach które upadły a zostały obudowane przez kibiców. Głównie chodzi mi tutaj o takie kluby jak Lechia Gdańsk (wiem, że jest książka od A-klasy do Ekstraklasy, ale jest praktycznie nie dostępna), Zawisza Bydgoszcz, Hutnik Kraków, ŁKS Łódź, Zagłębie Sosnowiec. Ewentualnie inne kluby które reaktywowały się w ten sposób.
Z góry dzięki!

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Szakal1964ph » 15.09.2014, 19:21

emigrantPB pisze:
Wyznawca Wisełki pisze:
wujek_fido pisze:Fenomen w kawałku 'Rutyna' też nawiązuje do Legii, jest tego zapewne więcej. Bezimienni 'Rejon', też jest nawiązanie do kiboli wiadomego zespołu. HST swego czasu też rapował o chuliganach GieKSy ale już chyba nie ma z nimi nic wspólnego przez swój utalentowany język ;)
Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
I jak jest postrzegany w rapowym świecie? Bo sporo osób z nim jednak nagrywało, np Bezimienni, jakby nie było wydawający się kumatą ekipą. A może nagrał ktoś jakiś diss na niego?
Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Co do Bezimiennych - nagrali kawałek z nim przed tym jak wydały się jego konfidenckie zapędy, teraz już nie ma ta to szansy
Jak jest postrzegany? Wyjebane wszyscy na niego mają, zresztą widac po jego nowej płycie - wśród gości tylko Joka i Dab, aaa i jakaś grupa z pizdy o której nigdy nie słyszałem
Dissa chyba nikt nie nagrał ale były wzmianki w kawałkach:
https://www.youtube.com/watch?v=8XD3bLl7rvQ
https://www.youtube.com/watch?v=YNs3UK31ScY
ogólnie c*** mu do ryja, mam nadzieje że ta jego płyte kupi tylko Joka, Dab i pan komendant
widziany ostatnio razem z Magikiem na blaszoku

mcdonald
Posty: 3
Rejestracja: 01.09.2014, 20:14

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mcdonald » 15.09.2014, 19:35

welnoak pisze:
emigrantPB pisze:
Wyznawca Wisełki pisze: Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Konfidenci z Myslowickiej Gieksy tez im nie przeszkadzaja i nadal widziani na Bukowej :)
Podobnie jak konfidenci z "niebieskich" Lędzin parówko :)

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ATM1920 » 15.09.2014, 19:58

Tyle tylko że tych osób na Cichej już ich nie uświadczysz a u was persony z Mysłowic śmigają dalej:)

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Szakal1964ph » 15.09.2014, 22:04

ATM1920 pisze:Tyle tylko że tych osób na Cichej już ich nie uświadczysz a u was persony z Mysłowic śmigają dalej:)
nie ciulaj, nie bez powodu jesteście nazywani ''ekipą drugiej szansy''

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziecko armageddonu » 16.09.2014, 13:14

Szakal1964ph pisze:
emigrantPB pisze:
Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
I jak jest postrzegany w rapowym świecie? Bo sporo osób z nim jednak nagrywało, np Bezimienni, jakby nie było wydawający się kumatą ekipą. A może nagrał ktoś jakiś diss na niego?
Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Co do Bezimiennych - nagrali kawałek z nim przed tym jak wydały się jego konfidenckie zapędy, teraz już nie ma ta to szansy
Jak jest postrzegany? Wyjebane wszyscy na niego mają, zresztą widac po jego nowej płycie - wśród gości tylko Joka i Dab, aaa i jakaś grupa z pizdy o której nigdy nie słyszałem
Dissa chyba nikt nie nagrał ale były wzmianki w kawałkach:
https://www.youtube.com/watch?v=8XD3bLl7rvQ
https://www.youtube.com/watch?v=YNs3UK31ScY
ogólnie c*** mu do ryja, mam nadzieje że ta jego płyte kupi tylko Joka, Dab i pan komendant
widziany ostatnio razem z Magikiem na blaszoku
Ale śmieszne...
Tez słyszalem że na co lepsze mecze śmiga, ale najlepiej zajebac debilny tekst z Magikiem i się cieszyć "ale im dojebałem"

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Szakal1964ph » 16.09.2014, 18:12

Śmiga czaami, śmiga, widocznie na Gieksie to nikomu nie przeszkadza
Co do Bezimiennych - nagrali kawałek z nim przed tym jak wydały się jego konfidenckie zapędy, teraz już nie ma ta to szansy
Jak jest postrzegany? Wyjebane wszyscy na niego mają, zresztą widac po jego nowej płycie - wśród gości tylko Joka i Dab, aaa i jakaś grupa z pizdy o której nigdy nie słyszałem
Dissa chyba nikt nie nagrał ale były wzmianki w kawałkach:
https://www.youtube.com/watch?v=8XD3bLl7rvQ
https://www.youtube.com/watch?v=YNs3UK31ScY
ogólnie c*** mu do ryja, mam nadzieje że ta jego płyte kupi tylko Joka, Dab i pan komendant[/quote]

widziany ostatnio razem z Magikiem na blaszoku[/quote]

Ale śmieszne...
Tez słyszalem że na co lepsze mecze śmiga, ale najlepiej zajebac debilny tekst z Magikiem i się cieszyć "ale im dojebałem"[/quote]

nie słuchaj ludzi bo cię w h*** robią

welnoak
Posty: 97
Rejestracja: 30.07.2014, 23:00

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: welnoak » 16.09.2014, 21:38

Nie sluchajcie K.O.alicji, bo wszystkich w ciula laduja (a zwlaszcza CyGany z Blaszoka) :)
Umoumsxxl pisze:...
Ruch ma bolec i bedzie bolal, a na grobie wyryjesz sobie erke odwrocona do gory nogami na znak wiecznych kompleksow :)
Kibicow na Slasku dzielimy na fanow Ruchu i antyruchu :)

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebać cenzure » 17.09.2014, 11:34

welnoak, daruj sobie dalszą działalnośc na tym forum bo przyniosisz wstyd zarówno swojemu klubowi jak i swoim rodzicom

wuttt
Posty: 109
Rejestracja: 29.10.2012, 19:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wuttt » 17.09.2014, 13:44

Która ekipa ma najwięcej zgód/układów? Arka ma bodajże 7 czy 8. Ma ktoś więcej?

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: aLvaro » 17.09.2014, 17:14

czytałem kiedyś relacje ze skrojenia flagi Górnika Zabrze przez kibica Hutnika, który rozpoznał kibiców Gornika na peronie i skroil im partyzancko flage gdy oni na chwile poszli sobie i zostawili flage bez opieki, lata 90... czytalem relacje tutaj, moze ktos pdorzucic albo ewentualnie mnie poprawic, jak to wyglądało ?

Luk_KSG
Posty: 137
Rejestracja: 13.01.2013, 11:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Luk_KSG » 17.09.2014, 17:20

aLvaro pisze:czytałem kiedyś relacje ze skrojenia flagi Górnika Zabrze przez kibica Hutnika, który rozpoznał kibiców Gornika na peronie i skroil im partyzancko flage gdy oni na chwile poszli sobie i zostawili flage bez opieki, lata 90... czytalem relacje tutaj, moze ktos pdorzucic albo ewentualnie mnie poprawic, jak to wyglądało ?
ta cała historia to oczywiście wyssane z c**** science-fiction, zrobili ciecia w c**** że flaga do wyprania i pozszywania, tak samo wyjebali flage Ruchu, no ale jak lubisz poczytać fantastyke to trzymaj [link]

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maksMKS » 17.09.2014, 17:22

emigrantPB pisze:
Wyznawca Wisełki pisze:Właśnie jak to jest z tym HST? Śmiga dalej na Giekse?
I jak jest postrzegany w rapowym świecie? Bo sporo osób z nim jednak nagrywało, np Bezimienni, jakby nie było wydawający się kumatą ekipą. A może nagrał ktoś jakiś diss na niego?
Dissa chyba nikt nie nagrał ale były wzmianki w kawałkach:
https://www.youtube.com/watch?v=8XD3bLl7rvQ
ogólnie c*** mu do ryja, mam nadzieje że ta jego płyte kupi tylko Joka, Dab i pan komendant
gdzie tam jest coś o hst?

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: aLvaro » 17.09.2014, 18:07

Luk_KSG pisze:
aLvaro pisze:czytałem kiedyś relacje ze skrojenia flagi Górnika Zabrze przez kibica Hutnika, który rozpoznał kibiców Gornika na peronie i skroil im partyzancko flage gdy oni na chwile poszli sobie i zostawili flage bez opieki, lata 90... czytalem relacje tutaj, moze ktos pdorzucic albo ewentualnie mnie poprawic, jak to wyglądało ?
ta cała historia to oczywiście wyssane z c**** science-fiction, zrobili ciecia w c**** że flaga do wyprania i pozszywania, tak samo wyjebali flage Ruchu, no ale jak lubisz poczytać fantastyke to trzymaj [link]
nie wiedzialem ze to bzdury, dlatego dopisalem "ewentualnie mnie poprawic i napisac jak to wygladalo" ;)

_raV_
Posty: 1
Rejestracja: 17.09.2014, 18:08

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: _raV_ » 17.09.2014, 18:18

Szukam zdjęcia z meczu Zagłębie - Jaga bodajże sezon 2004/2005 chłopaka z Jagi który trzyma w górze policyjną tarcze pamiętam że to zdjecie krążyło po tym forum jeśli ktoś ma to bede wdzieczny pozdro http://www.youtube.com/watch?v=1agiCFBlBDg (to z tego meczu)

.'.
Posty: 177
Rejestracja: 29.05.2014, 16:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: .'. » 17.09.2014, 19:48

Czy Lechii klub dalej finansuje bilety na mecze wyjazdowe ?

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WITAM2 » 17.09.2014, 19:51

https://www.youtube.com/watch?v=6BMVFG_ ... ogle&gl=PL
Nowy kawałek Peji z nawiązaniem do Lecha Poznań, tak wracając do tematu z tamtego tygodnia

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Znawca GŚ » 17.09.2014, 19:56

aLvaro pisze:
Luk_KSG pisze:
aLvaro pisze:czytałem kiedyś relacje ze skrojenia flagi Górnika Zabrze przez kibica Hutnika, który rozpoznał kibiców Gornika na peronie i skroil im partyzancko flage gdy oni na chwile poszli sobie i zostawili flage bez opieki, lata 90... czytalem relacje tutaj, moze ktos pdorzucic albo ewentualnie mnie poprawic, jak to wyglądało ?
ta cała historia to oczywiście wyssane z c**** science-fiction, zrobili ciecia w c**** że flaga do wyprania i pozszywania, tak samo wyjebali flage Ruchu, no ale jak lubisz poczytać fantastyke to trzymaj [link]
nie wiedzialem ze to bzdury, dlatego dopisalem "ewentualnie mnie poprawic i napisac jak to wygladalo" ;)
Temat już wałkowany na forum. Zajebali nam z magazynu.
Tutaj fota ich frajerskich zdobyczy [link]
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: debo21 » 17.09.2014, 20:06

WITAM2 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=6BMVFG_ ... ogle&gl=PL
Nowy kawałek Peji z nawiązaniem do Lecha Poznań, tak wracając do tematu z tamtego tygodnia
fajna mi nawiązka, nawet słowem nie wspomniał o "kolejorzu" To jest temat kibicowski a nie muzyczny,

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 17.09.2014, 20:45

WITAM2 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=6BMVFG_ ... ogle&gl=PL
Nowy kawałek Peji z nawiązaniem do Lecha Poznań, tak wracając do tematu z tamtego tygodnia
ku***, Peja jak Peja, pełny szacunek dla niego, ale kolega to chyba z mtv.
Reprezentuję siebie.

.'.
Posty: 177
Rejestracja: 29.05.2014, 16:13

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: .'. » 17.09.2014, 20:51

Dziś 17 września, czyli kolejna rocznica IV rozbioru Polski dokonanego przez ZSRR. Z tej okazji patriotyczny Widzew wspomaga dziś Rosjan w Rzymie :) Co na to Ruch ?

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: asdasd » 17.09.2014, 20:56

Zerwal zgode.
Zamknijcie rejestrację !

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: UTYMAN » 17.09.2014, 21:07

Oberschlesien czyli Deutschland mo sztama z Rosją . Mamy juz w planach kolejny rozbiór Polski .
RUCH 1920 CHORZÓW

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: WITAM2 » 17.09.2014, 21:16

Był temat o raperach jako kibicach, więc o co chodzi. Od 3 minuty macie, nawet stare oldschoolowe zdjęcia z trybun i o wyjazdach.

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nowonarodzony » 17.09.2014, 22:20

Możecie szydzić, ale sami przyznacie że takie układy prowadzą później do takich niefortunnych sytuacji

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: asdasd » 17.09.2014, 22:41

A 1 wrzesnia nikt nie rozkminial kontaktow miedzy polskimi, a niemieckimi ekipami?
Zamknijcie rejestrację !

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nowonarodzony » 17.09.2014, 22:53

gdyby ktoś kogoś wspierał 1 września to pewnie by też było rozkminiane

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: asdasd » 17.09.2014, 22:59

A 2 wrzesnia juz byloby git? :D
Zamknijcie rejestrację !

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Mmmm » 18.09.2014, 10:58

.'. Zapomniał dodać że po powrocie z Rzymu,wraz z Cska i Ruchem,z okrzykiem Polskie świenie tłukli Polaczków na granicy i próbowali przejąć kontrolę na przjściu granicznym by stworzyć republikę;)
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 18.09.2014, 13:55

A wystarczyło lądowanie w Tel-Avivie.
Reprezentuję siebie.

ja22
Posty: 176
Rejestracja: 03.12.2012, 10:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ja22 » 18.09.2014, 14:41

To co się wypisuje na ty forum o dłuższego czasu to już jakaś masakra jest i to w większości tematów .Widzew ma układ z Cska od dłuższego czasu ,trafił im się ciekawy wyjazd to ich wsparli .Mogę si założyć że nikt nawet nie zastanawiał się na tym że akurat jest 17 września bo znaczenie tego faktu w kontekście ich układu jest minimalne żeby nie powiedzieć zerowe .Widzew wsparł swojego układowicza a nie jakichś najeźdźców na Polskę

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: domin839 » 18.09.2014, 15:04

Które ekipy wywieszały w trakcie meczów swoje barwy do góry kołami ? Korona w tej kolejce miała mały wypadek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo i 493 gości