www.warhouse.pl

Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
AMD
Posty: 41
Rejestracja: 10.08.2014, 12:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: AMD » 01.10.2014, 09:35

Rozumiem ze Legnica robi selekcje na swoich trybunach?? :) nie reprezentuje zadna z ekip jednak ta smyczka w waszym wykonaniu rozłożyla mnie na łopatki :)



FanaticZL
Posty: 49
Rejestracja: 05.05.2010, 12:53

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: FanaticZL » 01.10.2014, 10:37

Strzał w kolano większy niż chłopaki z Podbeskidzia i poprawiony humor z rana :)


A tak swoją drogą niech oficjalne konto z Legnicy odpowie na pytanie, czy wasza strona na Facebooku "Ultras Miedz Legnica" jest na prawdę oficjalnym głosem kibiców? Większość postów anty-Zagłębie, a wasza akcja "krojenia" ulotek po całym mieście z napisem Lubin czy teraz ta smyczka pokazują, że prezentujecie bardzo niski poziom. Chyba, że tę stronę prowadzi jakiś pryszczaty nastolatek?

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 01.10.2014, 12:52

Prowokacja marna ale udana:)

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: maksMKS » 01.10.2014, 13:09

ktoś troche pocyganił na tej smyczce ;)

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KGHM » 01.10.2014, 14:53

Ale w tym Głogowie maja posranych radnych!
[link]

Derby to derby, stadion to nie teatr!
Zgrywają czerwoni radni świętych a po pijaku k.u.r.w.u.j.ą pewnie ostro!

Ktoś wcześniej płakał, ze niedługo derby Zagłębie - Miedź i znowu ruszy napinka.
No i co w tym dziwnego i złego?
Normalna sprawa, że napinka służy nakręcaniu przed derbami i nie ma w tym nic tragicznego. Malo tego odbywa się to w całej Polsce.
A że to jest temat Dolnyśląsk to tymbardziej.
Napinka będzie ZL-ML, podobnie sprawa wróci w kolejnych meczach derbowych.
Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie ma. To samo się działo przy okazji meczów ZL-ŚW, taka kolej rzeczy.

maroslaw11
Posty: 21
Rejestracja: 27.08.2013, 17:03

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: maroslaw11 » 01.10.2014, 16:22

Gór1946nik pisze:Nie żebym się czepiał, ale od cyganów wam jadą Legia,Lech,Zawisza,Raków,Zagłębie,Górnik,Arka,Tychy,Odra O
Ale argument... Oprócz Legii i Rakowa te wszystkie kluby to przyjaciele Zagłębia i Górnika W.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 01.10.2014, 17:27

A już najlepsza była była Cracovia,co też sobie podśpiewywała o cyganach,mając na swoim podwórku tj. w Andrychowie chyba największy w Polsce problem z tą mniejszością.

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wibrator » 01.10.2014, 18:07

ta smyczka to autentyk? bo troche wygląda na przeróbke

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rododendron3000 » 01.10.2014, 18:32

To z profilu ich ultrasów z facebooka. Z treści wpisów można wywnioskować, że prowadzi go jakiś gimnazjalista z porażeniem mózgowym. Polecam, bo sporo kwiatków https://www.facebook.com/ultrasml?fref=ts

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bolo85 » 01.10.2014, 18:48

Faktycznie, też pomyslałem w pierwszej chwili że to jakieś jaja

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 18:58

KGHM pisze:nie no smyczką wygraliście całą rywalizację derbową !!!
Swoją drogą jak można tak odwracać rzeczywistość?
Skoro cała Polska Was nazywa cyganami, a wy na siłę próbujecie wmówić że jest inaczej.
Cyganie nie wzieli się znikąd.Kilka ekip pisało tu wcześniej, że chodząc po Legnicy co chwila można natknąc się na cygana.
Wiadomo są oni wszędzie, ale w legnicy widać ich zdecydowanie najczęściej.
A że wy upatrzyliście sobie jednego kolesia w ZL bardziej opalonego, którego dawno już na sektorze nie ma i probujecie zakłamywać rzeczywistość to jest już mega zabawne. Ośmieszacie się na maxa!

Na siłę koleżko to wy nas tak nazwaliście a że to dobra wrzuta to i Wasze zgody też się podłączyły.
Dzisiaj jest odwrotnie i tego się chyba panicznie boicie żeby to na Was nie podłapali inni czy jak? Strzeliliście sobie w stopę sami hipokryci ha ha.

[/quote]Kilka ekip pisało tu wcześniej, że chodząc po Legnicy co chwila można natknąc się na cygana.
Wiadomo są oni wszędzie, ale w legnicy widać ich zdecydowanie najczęściej. [/quote]

Kolejne pierdolenie pajaców co w Legnicy byli palcem po mapie na stronkach typu 90 minut. Jak masz śmieci pisać to pisz tam.



A że wy upatrzyliście sobie jednego kolesia w ZL bardziej opalonego, którego dawno już na sektorze nie ma i probujecie zakłamywać rzeczywistość to jest już mega zabawne. Ośmieszacie się na maxa![/quote]


Kręcisz jak cygan słońcem.
Dobre sobie opalony ha ha, dlaczego żeście tak klapnęli mordami na meczu pucharowym z Arką jak sprawa się rypła a z Wami na sektorze stał cygan?
Na następnym to już krzyczeliście nie miasto cyganów lecz meneli.
Oj cyganisz cyganisz w internecie. Dlaczego wtedy nikt z Was się nie burzyl jak nagle teraz po pół roku znowu siejecie napinkę.
Piszą coś o oficjalnym głosie z oficjalnego konta to odpowiedzcie sobie sami dlaczego z Waszego oficjalnego konta nikt nie zaprzeczył do tej pory romskiego charakteru Waszej ekipy tylko nagle po pół roku ciszy piszecie że nie ma już opalonego typa i próbujecie piłkę obijać byle dalej od siebie.

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 01.10.2014, 19:12

jakimek pisze: Na siłę koleżko to wy nas tak nazwaliście a że to dobra wrzuta to i Wasze zgody też się podłączyły.
Z tego co wiem to Raków pierwszy śpiewał o Legnicy jako mieście cyganów, była chyba nawet relacja, że podróżując na stadion co chwilę mijali cyganów. Tyle ode mnie, nie wpierdalam się pomiędzy wódkę a zakąskę:)

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 19:16

AMD pisze:Rozumiem ze Legnica robi selekcje na swoich trybunach?? :) nie reprezentuje zadna z ekip jednak ta smyczka w waszym wykonaniu rozłożyla mnie na łopatki :)
No jak widzisz na młynie robi,w odróżnieniu od Lubina.Taki jesteś tym zdziwiony? Nie jesteś z Lubina a udzielasz się prawię w każdym napisanym poście o Zagłębiu.

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 19:21

bradpitt pisze:
jakimek pisze: Na siłę koleżko to wy nas tak nazwaliście a że to dobra wrzuta to i Wasze zgody też się podłączyły.
Z tego co wiem to Raków pierwszy śpiewał o Legnicy jako mieście cyganów, była chyba nawet relacja, że podróżując na stadion co chwilę mijali cyganów. Tyle ode mnie, nie wpierdalam się pomiędzy wódkę a zakąskę:)


Kolego ja czytałem tu że słynne z telewizji zakaczawie to bastion cyganow gdzie tak naprawde mieszka tam tylko jeden.
jedno jest pewne na Miedzi ich nie ma a Na Zagłębiu już różnie z tym bywa.

ISeeDeadHaters
Posty: 74
Rejestracja: 19.04.2013, 10:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ISeeDeadHaters » 01.10.2014, 21:03

Skończ już kolego bo było tłumaczone chyba stronę wcześniej przy udziale ludzi od Was skąd takie przydomki i choćbyście chcieli nikt ich nie zmieni bo tak się już przyjęło i jest to element rywalizacji. Z tym, że jakby to nie brzmiało, nie jesteście pełnoprawnym rywalem jak np. wrocławski Śląsk, który pomimo wielu animozji w jakimś sensie szanujemy - jest godnym rywalem. Wy od dłuższego czasu na swoim profilu Ultras Miedź zajmujecie się bardziej Zagłębiem, niż swoim klubem i może to sprawdzić każdy. O jakąś paranoje zakrawa zbieranie ulotek wydanych przez miasto, no ku*** kto normalny chwali się ile wyjął ulotek ze skrzynek albo fotografowanie sektora gości i wyłapywanie rzekomych ciapatych... Teraz weź głęboki oddech i się zreflektuj, ile swojej energii poświęcacie na dojebanie Zagłębiu, a ile na własny klub - bo chyba Wam się trochę proporcje chwieją.
sHy! pisze:
Bączyński pisze:
Trochę o kpine zakrawa brak wyjazdu na dosyć nieodległy teren, biorąc pod uwagę poziom netonapinki na pobliskiego Chrobrego i Zagłębie
A co,Wielkie Zagłębie chciało zrobić zasadzkę?
Akurat co do Miedzi,to nie wiem skąd Twoje zdziwienie,przecież nie od dziś jedne wyjazdy traktują priorytetowo a inne odpuszczają.Taka ich specyfika.Niedawno byli w przyzwoitej liczbie w Grudziądzu także nie musisz bać o ich formę.
'jesteśmy zawsze tam' ;)

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: emigrantPB » 01.10.2014, 21:11

ISeeDeadHaters ma całkowitą rację, to tak samo jakby teraz ktoś z GieKSy zobaczył przykładowo u nas gdzieś kogoś "opalonego" i robił takie gadżety.
Zresztą Legnica jest kojarzona z cyganami, czy tego chcesz czy nie, u nas na Śląsku też się z tym kojarzy, zaznaczam - LEGNICA, nie Miedź, to jednak troche inaczej niż na GieKSie bo tam jest odwrotnie, nie tyle Katowice się z cyganami kojarzy, a bardziej GieKSe z racji tego że na początku ich ruchu kibicowskiego takie osobniki tam bywały (i to brali udział w kierowaniu grupą)

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 21:20

ISeeDeadHaters pisze:Skończ już kolego bo było tłumaczone chyba stronę wcześniej przy udziale ludzi od Was skąd takie przydomki i choćbyście chcieli nikt ich nie zmieni bo tak się już przyjęło i jest to element rywalizacji. Z tym, że jakby to nie brzmiało, nie jesteście pełnoprawnym rywalem jak np. wrocławski Śląsk, który pomimo wielu animozji w jakimś sensie szanujemy - jest godnym rywalem. Wy od dłuższego czasu na swoim profilu Ultras Miedź zajmujecie się bardziej Zagłębiem, niż swoim klubem i może to sprawdzić każdy. O jakąś paranoje zakrawa zbieranie ulotek wydanych przez miasto, no ku*** kto normalny chwali się ile wyjął ulotek ze skrzynek albo fotografowanie sektora gości i wyłapywanie rzekomych ciapatych... Teraz weź głęboki oddech i się zreflektuj, ile swojej energii poświęcacie na dojebanie Zagłębiu, a ile na własny klub - bo chyba Wam się trochę proporcje chwieją.
Ty też sobie zobacz ile masz tu wpisów twoich funfli po szalu i możecie sobie dalej nie wiadomo ile pisać o cyganach to prawdy nie zmienicie rozumiesz jesteście bandą hipokrytów w której biegają cyganie,rozumiesz?

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: prawoskretny88 » 01.10.2014, 21:45

Wam się jeszcze te internetowe, słowne przepychanki nie znudziły? Jeszcze meczu nie było.
Reprezentuję siebie.

FanaticZL
Posty: 49
Rejestracja: 05.05.2010, 12:53

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: FanaticZL » 01.10.2014, 21:51

Przecież pod koniec sierpnia na meczu z Arką wasz fotograf z tajnych zagadek legnicy pstrykał nam fotki i dlaczego cisza z waszej strony? Temat się wypalił jak to wasze oficjalne konto tutaj pisało, a ty jak i twoi koledzy gimnazjaliści ze strony UML żyjecie nadal w swoim świecie.
Do Lubina też fotografa weźcie i szukajcie dalej i jak znajdziesz choć jednego cygana to załatwie ci darmowy wjazd na giełdę w sobotę :)

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 22:09

Napisałem na poprzedniej stronie o meczu pucharowym i następnym po nim ligowym odnieś się do niego a ty wyskakujesz z jakimś fotografem w sierpniu o czym ty bredzisz. Gdzieś cos usłyszałes coś sobie dodałeś i tak funkconuje wasze zakłamanie że po pół roku nigdy nie było go u was.
Temat się wypalił no przeczytaj sobie jeszcze raz ze zrozumieniem co pisał wszystko poszło w złą stronę bo co niektórzy to puścili w internet dane chłopaka konto facebooka itd.
A teraz co nie przyznajecie się do niego,facebooka kazaliście mu też usunąć wszelkie ślady zacieracie tacy koledzy z was?

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 01.10.2014, 22:11

prawoskretny88 pisze:Wam się jeszcze te internetowe, słowne przepychanki nie znudziły? Jeszcze meczu nie było.
A Ciebie to jeszcze dziwi? Zresztą przejedź się po tematach 'województwo xxx - kibicowsko' i w każdym temacie jest tak samo.
Dobrze, że nie ma tu aż takiej patoli jak w śląskim, bo wbrew pozorom tu można znaleźć normalny dialog i rzetelne informacje, mimo wszystko. A napinka, zawsze była jest i będzie, czy to kiedyś w zinach czy teraz w internecie.

fanZL
Posty: 89
Rejestracja: 09.02.2014, 00:15

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: fanZL » 01.10.2014, 22:29

Z tą smyczką też moglibyście sie wykazać większą kreatywnością bo wielki napis Zagłębie Lubin łowcy cyganów pojawił sie na Waszym dworcu już z 2 lata temu podczas naszego wyjazdu na Łks specialem a pozniej wiele takich napisów było w Legnicy. Ogólnie mnie nie dziwi Wasz ksero styl bo wystarczy popatrzeć a raczej posłuchać Waszego repertuaru na meczach, i nie chodzi mi o oklepane piosenki które spiewa cała Polska tylko o takie które kojarzą sie z danym klubem. Pare przykładów tak na szybko- "zagraj zagraj jak za dawnych lat" (Górnik), "był będzie jest.." (GKS Tychy), "tylko ty" (Jaga), "to jest nasze miasto" (ŁKS) to tylko kilka przykładów które pamietam a takich unikatów znalazło by sie napewno wiecej. Tak to właśnie jest cygan sam nic nie wymyśli tylko od kogoś odgapi.

AMD
Posty: 41
Rejestracja: 10.08.2014, 12:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: AMD » 01.10.2014, 22:47

Chyba panowie z Zagłebia i Miedzi juz wszystko sobie wyjasnili w tej kwestii i jedni i drodzy beda trzymac swoja strone ale to juz robi sie troche nudne....

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 01.10.2014, 22:56

Jakimek jaki był powód waszej nieobecności na Flocie? Problemy na trasie, problemy z psami(vide Gieksa czy Chrobry w tym roku), czy po prostu tak wyszło? Może być pw.

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 22:56

FanZL No niestety dla ciebie to cygan czasami stoi ci za plecami na trybunie a czasami z boku.
A czasami przed stadionem,a jeszcze kiedy indziej handluje przed stadionem i żebrze podczas giełdy na Waszym stadionie, naprawde ciężko zobaczyć ich większą ilość w jednym miejscu gdzie indziej.

fanZL
Posty: 89
Rejestracja: 09.02.2014, 00:15

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: fanZL » 01.10.2014, 23:01

Wcale nie ciężko wystarczy przejśc sie ulicą Jaworzyńska w Legnicy albo przejśc przejściem podziemnym na skrzyżowaniu Złotoryjskiej i Muzealnej.

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: maksMKS » 01.10.2014, 23:05

AMD pisze:Chyba panowie z Zagłebia i Miedzi juz wszystko sobie wyjasnili w tej kwestii i jedni i drodzy beda trzymac swoja strone ale to juz robi sie troche nudne....
To temat Dolnośląski więc co ci sie nie podoba?

AMD
Posty: 41
Rejestracja: 10.08.2014, 12:25

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: AMD » 01.10.2014, 23:07

3 strona czytania o cyganach i gdzie ich jest wiecej

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 01.10.2014, 23:09

To jak ci coś nie pasuje to opuść ten temat i stul ryj.

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 23:10

Fan ZLNo ale po drodze na giełdę warto też odwiedzić Chocianowską okolice Traugutta i Sienkiewicza w Lubinie jeszcze,można w promocji patelke lub dywan kupić:)

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 01.10.2014, 23:21

jakimek pisze:
bradpitt pisze:
jakimek pisze: Na siłę koleżko to wy nas tak nazwaliście a że to dobra wrzuta to i Wasze zgody też się podłączyły.
Z tego co wiem to Raków pierwszy śpiewał o Legnicy jako mieście cyganów, była chyba nawet relacja, że podróżując na stadion co chwilę mijali cyganów. Tyle ode mnie, nie wpierdalam się pomiędzy wódkę a zakąskę:)


Kolego ja czytałem tu że słynne z telewizji zakaczawie to bastion cyganow gdzie tak naprawde mieszka tam tylko jeden.
jedno jest pewne na Miedzi ich nie ma a Na Zagłębiu już różnie z tym bywa.
kolego skończ pierdolić ze zakaczawie (dzielnica cudów)nie jest bastionem cyganerii bo jesteś skończonym heretykiem i debilem jeśli myślisz że ktoś w to uwierzy.
Codziennie przejeżdżam przez tę kibel-dzielnice jak jadę z piekar wiec skończ kłamać.
Może ktoś z Warszawy czy z innej odległej części Polski w to uwierzy ale jak sie mieszka w jednym mieście z ciapusami to wiem gdzie jest ich najwięcej, zwłaszcza że jestem po skrajnie prawej stronie.
Nie chce nikogo obrazać ale wystarczy tych głupot.
Jeśli chcesz mi dojebać cięta ripostą to odpowiem z góry. W Lubinie też było dużo ciapusów, ale regularne odwiedziny ulic 1 maja i chocianowskiej zrobiły swoje.
Stare roczniki które pamiętają "skin chatę" w Lubinie doskonale będą wiedziały o czym piszę. Niestety co najgorsze na chocianowskiej i 1 maja dalej zostały pojedyncze sztuki a reszta wyemigrowała do Legnicy.
Wiec reasumując i w Lubinie, i w Legnicy na w/w ulicach są ciapaci.

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 01.10.2014, 23:42

Tym postem myślę żeby skończyć z tobą dyskusję pokazałeś teraz samemu wszystkim kto tu jest heretykiem.Tak tak wszyscy cyganie z Lubina przeprowadzili się do Legnicy no niech ci bedzie ha ha.Ty to wez mi odpowiedz to o tych kibiców z Legnicy chodzi którzy niby jezdzą na Zagłębie? Płakać nie będziemy z tego powodu wiesz.A co do Zakaczawia to zgoda,jest zajebista patologia tam ale cyganów tam nie ma.
A co do twojej historyjki o przejeżdzaniu z Piekar i mieszkaniu w Legnicy to faktycznie ale tylko Warszawiacy by mogli chyba uwierzyć.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 01.10.2014, 23:56

tłumaczyc ci tego nie muszę bo za swoje już dwa razy spędzałem wakacje w cieniu.
Strasznie ci współczuje że musisz mieszkać ze swoimi przypalonymi sąsiadami w jednej kamienicy. Też z nimi stoisz na rogu ulicy kamiennej przy jadłodalni co dzień rano?
Widzisz nie porównuj mnie do siebie, standard życia na osiedlu "amerykańskim" a te twoje slamsy na zakaczawiu to niebo a ziemia.
zresztą ... do kogo ja to pisze...

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jakimek » 02.10.2014, 00:10

Ale z ciebie "Konkret" figura dosłownie.....
Jeszcze jedno z Zakaczawia nie jestem a po drugie to w życiu się wszystko może zdarzyć rozpieszczony gimnazjalisto i uważaj abyś samemu któregoś dnia nie stanął przed jadłodajnią u ks.Gacka.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: zl88 » 02.10.2014, 00:15

"konkretną" figurą to mogłeś zostać u mnie pod celą.
w d**** byłeś gówno widziałeś , wiec nie wypowiadaj się.

MKS MIEDŹ LEGNICA
Posty: 168
Rejestracja: 21.12.2008, 19:26
Lokalizacja: Legnica i okolice ...

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: MKS MIEDŹ LEGNICA » 02.10.2014, 00:15

Ty jakimek zamknij juz morde bo 3/4 twoich postów na tym forum to pierdolenie bzdur o cyganach. jeszcze kilka postów i wyłapiesz bana i sie skonczy twoja internetowa kariera chuligana Miedzi.

jeden prowokator i cała banda Lubinków pierdolaca dalej o tym samym = kolejne rozpierdolenie tematu na poziomie 2 klasy podstawówki. debile.

i skonczcie wreszcie pierdolic o tych cyganach. tak w Legnicy sa cyganie a Wy pozdrowcie Krystiana i tyle w tym temacie.

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wujek_fido » 02.10.2014, 04:20

Musiałeś być w Legnicy w momencie, kiedy Miedź grała na wyjeździe pechowcu :)
wkurwiony nie jesteś sobą

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KGHM » 02.10.2014, 08:52

jakimek pisze: jesteście bandą hipokrytów w której biegają cyganie,rozumiesz?
Udany jesteś.
Nazywasz kogoś hipokrytą, a sam nim jesteś.
Cyganie mnożą Ci się jak świeże bułeczki.
Najpierw pisałeś o jednym za chwilę w liczbie mnogiej...ciekawe.

Lepiej idź się przespaceruj obok Zamku Piastowskiego - Plac Warzywny, pod bazarem masz ich codziennie pełno.

Tak jak ktos pisał, cyganie są w kazdym polskim miescie i nie ma co się licytować.

p.s. Z tego co kojarze całą Legnicą chyba kiedyś rządził jakiś cygan czy murzyn, ale to lata świetlne temu, może stąd ten przydomek się zaczął? Jak ktoś wie niech napisze.

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 02.10.2014, 11:32

Jedna smyczka wydana przez Miedź a wkurwienie lubinków na 2 strony. Heh.
Zabolało ?? I miało zaboleć !
Uderz w stół a nożyce się odezwą. :).

I na koniec takie przemyślenia. Macie rację. W każdym mieście mieszkają cyganie. U nas we Wrocławiu także.
Ale nie ma ich w młynie. I to jest najważniejsze!!
Jak jest na Zagłębiu w młynie ??
Myślę, że smyczka wydana przez Miedź odpowiedziała na moje pytanie.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

fanZL
Posty: 89
Rejestracja: 09.02.2014, 00:15

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: fanZL » 02.10.2014, 11:43

To nie myśl bo najwyrażniej sprawia ci to ból a z tą smyczką to moge powiedzieć tylko ze cygan zjadł swój wlasny ogon.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jano80, Kibic_janusz, S.J., UrzadSkarbowy i 218 gości