www.warhouse.pl

Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: prawoskretny88 » 15.10.2014, 20:01

Do trzech razy sztuka :D
Reprezentuję siebie.



Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Krzysiek1946 » 17.10.2014, 12:05

prawoskretny88 pisze:Do trzech razy sztuka :D
Chłopaki wydali flagę to ich sprawa. Nie wiem gdzie Wy widzicie replike ? Każda z flag inna. Prawoskretny widzę że po ostatnich "wybrykach" twoich znajomych strasznie się tu rozhulałeś Mordeczko. Może zajmij się swoim stadionem i co sie tam wyprawia bo burdel z flagami to u Was większy był i to znacznie.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 17.10.2014, 15:11

Nikt się nie sadzi,że to repliki.
Skokowa i Kłodzko też nie były replikami,a ból d*** był.

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: prawoskretny88 » 17.10.2014, 15:29

To się nazywa właśnie hipokryzja. No ale ciśnijcie dalej z wrocławskich flag. Jest fajnie Mordeczko, jest fajnie, więc o co ci chodzi?
Reprezentuję siebie.

czy to ważne
Posty: 4
Rejestracja: 27.03.2014, 09:19

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: czy to ważne » 17.10.2014, 20:47

Widzę, że koledzy z Wrocławia bardzo chcą uzyskać odpowiedź na temat flag Górnika z Kudowy. Więc jako osoba, której dotyczy temat odpowiem Wam tak. c*** Wam do tego ile, gdzie i jakie flagi robimy i uprzedzając pytania na temat Waszych flag od razu odpowiem, że z Waszej strony powinna paść dokładnie taka sama odpowiedź a jak tak bardzo chcieliście dyskutować i bronić swoich racji to już Wasza sprawa. Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest wystarczająca i zaspokoi Waszą ciekawość, bo innej już na ten temat nie będzie.

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: prawoskretny88 » 17.10.2014, 20:53

Mam nadzieję, że zanim zaczniecie w Wałbrzychu znów strzelać z d*** na Śląsk to przypomnisz sobie co sam dziś napisałeś i zamkniecie japy.
Reprezentuję siebie.

Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Krzysiek1946 » 17.10.2014, 20:56

Bączyński pisze:Nikt się nie sadzi,że to repliki.
Skokowa i Kłodzko też nie były replikami,a ból d*** był.
Wrzuć tu ten "Wałbrzyski ból d***".
prawoskretny88 pisze:To się nazywa właśnie hipokryzja. No ale ciśnijcie dalej z wrocławskich flag. Jest fajnie Mordeczko, jest fajnie, więc o co ci chodzi?
Wiesz same flagi może i nie były by takim powodem do beki , gdyby nie te wszystkie oświadczenia i cyrki z nimi związane.

czy to ważne
Posty: 4
Rejestracja: 27.03.2014, 09:19

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: czy to ważne » 17.10.2014, 21:12

prawoskretny88 pisze: znów strzelać z d*** .
Nie używaj zwrotów, których znaczenia nie rozumiesz. Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi to zapewniam Cię, że koło d*** mi lata co robicie u siebie. Tyle.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 17.10.2014, 21:24

Wrzuć tu ten "Wałbrzyski ból d***".
Myślisz,że będę teraz przekopywał forum?
Widzę, że koledzy z Wrocławia bardzo chcą uzyskać odpowiedź na temat flag Górnika z Kudowy.
Kolego z Kudowy,nikt nie szuka odpowiedzi.Poszła szydera z niektórych hipokrytów i tyle.Tak poza tym rzeczywiście, masz rację-c*** nas obchodzą Wasze flagi poza pewnymi sytuacjami.

Krzysiek1946
ban
Posty: 43
Rejestracja: 03.04.2007, 18:16

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Krzysiek1946 » 17.10.2014, 21:37

Bączyński pisze:
Wrzuć tu ten "Wałbrzyski ból d***".
Myślisz,że będę teraz przekopywał forum?
Widzę, że koledzy z Wrocławia bardzo chcą uzyskać odpowiedź na temat flag Górnika z Kudowy.
Kolego z Kudowy,nikt nie szuka odpowiedzi.Poszła szydera z niektórych hipokrytów i tyle.Tak poza tym rzeczywiście, masz rację-c*** nas obchodzą Wasze flagi poza pewnymi sytuacjami.
Możesz później ale chętnie zobacze. Pokaż z których poszła bo nie przypominam sobie żeby ktoś od Nas się tu wypowiadał na temat Waszych flag.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Super_Mario » 18.10.2014, 13:14

Krzysiek1946 pisze:
prawoskretny88 pisze:Do trzech razy sztuka :D
Chłopaki wydali flagę to ich sprawa. Nie wiem gdzie Wy widzicie replike ? Każda z flag inna. Prawoskretny widzę że po ostatnich "wybrykach" twoich znajomych strasznie się tu rozhulałeś Mordeczko. Może zajmij się swoim stadionem i co sie tam wyprawia bo burdel z flagami to u Was większy był i to znacznie.
Niektórym troche się pojebało w dupach, idąc ich tokiem myślenia to Widzew i ŁKS złamali ich zasade wielokrotnie, nie mówiąc już o Górnym Sląsku gdzie większość flag fan clubowych nie ma prawa wisieć (w latach 90 wiadomo jak często krojono flagi), czy tamte skrojone flagi się przedawniły? Jesli tak to prosze kumaczy o określenie po ilu latach można zrobić flage fan clubu który flage stracił.
Oczywiście nie mówie tu o robienie replik bo tego nie popieram ale jeśli przykładowo Legia straciła w 98 roku flage z napisem "Legia" to już nie ma prawa takiej nigdy zrobić? No bądzcie poważni

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: marshal » 19.10.2014, 13:05

ISeeDeadHaters pisze:Sądziłem, że to w Głogowie mieli na nas spore ciśnienie ale to co się dzieje od miesiąca w Legnicy to jakiś cyrk na kółkach. Wiszą transy miesiąc przed meczem, od c**** plakatów, są vlepeczki anty, smyczki anty, w drodze pewnie jakieś koszulki j**** kreta skurwysyna, na pejsbuku codziennie jakiś wpis. Rozumiem samo mobilizowanie się na mecz bo podobnie mamy ze Śląskiem, ale to co wy odpierdalacie to jakaś fantasmagoria, brakuje jeszcze samolotów z transami i samochodów z megafonami. Tak nas r************* na tych murach i internecie, że zapominacie o własnych meczach, bo najważniejsze to j**** wzl, lubinków, kretów, cyganów i co tam wymyślicie. Na wasze nieszczęście fakty są takie, że ostatnimi czasy jesteście na minus; oprawa, graf, żary, stacja(mam tu na myśli gigant autobus)
Oprawa zgoda, dobra akcja, w Żarach nas nie było, stacja na remis. A co z resztą? Złotoryja, Shell w Legnicy i "na przejeździe u Was w mieście"? Także wpis lekko subiektywny.
Co do reszty zgoda też bym sobie podarował tą całą internetową napinke. Nie zgadza się tylko to "od c**** plakatów" bo w całym mieście nie ma ani jednego.
pozdro

sHy!
Posty: 40
Rejestracja: 19.01.2013, 17:07

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: sHy! » 19.10.2014, 19:05

Złotoryja?

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: diablos » 20.10.2014, 16:10

dziadekKDW pisze:Siema. Pod koniec rundy jesiennej zaczął kiełkować na Włókniarzu ruch kibicowski, póki co jest to ekipa słabo ogarnięta choć zapału im nie brakuje. Kilka razy odpalili piro, stworzyli oprawy, wydali vlepki i koszulki. Zaliczyli trzy wyjazdy ( Szczytna, Ożary, Łomnica Stara). Udzielają się tam nasi młodzieżowcy i nie chwaląc ich są tam najbardziej kumaci, pozostali bardziej zapatrują się na "wielką piłkę".
Górnicy się tam nie udzielają, ba doszła do mnie informacją, że któregoś razu śpiewali " j**** Włókniarz ". Ciekawostką jest fakt, że kiedyś, kiedyś na Włókniarzu działali kibice Górnika przez około dwa sezony, zaliczyli jakieś wyjazdy, a na kudowskim dworcu starli się z Kryształem Stronie Śląskie i Piastem NR (na plus dla przyjezdnych). Obecnie, jest to bardziej ekipa pro Śląsk, jednak podczas prowadzenia dopingu śpiewają tylko o "Włóknie".
Zanim powstała ta grupa to dostaliśmy około 2-3 lata temu propozycję od Górników by działać na Włókniarzu ponad podziałami, oczywiście odrzuciliśmy tą propozycję.
Lekkie uzupelnienie bo delikatnie mowiac szerzysz niescislosci. Mam nadzieje ze miales na mysli aktualna grupe dzialajaca na Wlokniarzu ktora zaczela kielkowac na jesien a nie calkowity ruch kibicowski gdyz takowy pojawil sie znacznie w wczesniej.
Ekipa dzialajaca wczesniej to nie tylko Gornicy co generalnie Anty Slask,zaliczajaca ciekawe wyjazdy. Wiedza o wspomnianej awanturze przez Ciebie, z racji Twojego wieku moze opierac sie jedynie na historyjkach z roznych stron,niekoniecznie prawdziwych. Starsi kibice Krysztalu potwierdzali uzycie sprzetu wbrew wczesniejszym ustaleniom,gdyz awantura nie byla spontaniczna. Kilkukrotne starcie zakonczone wjazdem psow. Zreszta kiedys opisana dosc rzeczowo w jednym z prastarych polskich zinow.
Fakt faktem ze w owych czasach z pewnoscia ciezko by mozna bylo wyobrazic sobie mijajacych sie kibicow Slaska i Gornika na ulicach czy meczach Wlokniarza co obecnie jednak ma miejsce.
~Fortune favors the brave~

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rododendron3000 » 24.10.2014, 11:54

Ja p*******... nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Coś pierdolicie, że Zagłębie się napina po necie, ale to co wy robicie od ponad miesiąca na profilu waszych ultrasów i nie tylko zresztą to jest ku*** szczyt wszystkiego.
Obrazek

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rododendron3000 » 24.10.2014, 11:58

A co do tych rewelacji detektywów CSI: Kryminalne zagadki Legnicy o frekwencji to dodam tylko, ze sprzedaż biletów na ten mecz się jeszcze nawet nie zaczęła:)

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: prawoskretny88 » 24.10.2014, 12:08

Mobilizują się, coś w tym złego?
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że w Lubinie potraktują ten mecz jak każdy inny i przyjdzie zwyczajowe 2-3 tyś osób?
Jakby to spytał kolega z Górnego Śląska - kaj tu napinka?
Reprezentuję siebie.

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rododendron3000 » 24.10.2014, 12:36

Gościu, rozróżnij dwie sprawy. Nie widzę nic dziwnego w mobilizacji, ale w sposobie w jakim to robią. Mobilizacja i zapisy prowadzone 2 miesiące przed meczem, pierdolenie farmazonów wokół i doszukiwanie się jakichś sensacji. Wydawanie antywlepek i gadżetów, jeszcze trochę a naprawdę zamówią te samoloty by krążyły nad stadionem z transami. Kręcą jakieś ku*** afery, żeby ściągnąć jednego z drugim Janka i Krysie na mecz i tyle. Niestety dla Legniczan prawda jest taka że są bardziej aktywni w necie niż w rzeczywistości. Druga sprawa to frekwencja z naszej strony na tym meczu. To, że będzie wysoka frekwencja to jest chyba oczywiste(rywal z regionu zawsze przyciąga więcej ludzi na trybuny niż jakieś Bytowy i więcej nie trzeba dodawać chyba dodawać) z tymże bez jakichś ku*** mobilizacji jakby to miał być ostatni mecz w życiu, pierdolenia farmazonów i jebaniu w necie przez x dni, tak jak to było np. na Chrobrym gdzie przyszło te 8 koła ludzi.

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wibrator » 24.10.2014, 13:10

Przecież logiczne że i jedni i drudzy się mobilizują, strasznie śmieszne te przekomarzania kto bardziej, kto mniej. Jak się mobilizują jedni czy drudzy to bardzo dobrze, mecz z rywalem z regionu i trzeba się pokazac jak najlepiej, a bądzcie spokojni - od tego że ktoś się bardziej zmobilizuje, rywal nie stanie się potężniejszy, więc nie wiem co tutaj niektórzy starają się udowodnić

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DumnyPolak » 24.10.2014, 13:39

marshal pisze:
ISeeDeadHaters pisze:Sądziłem, że to w Głogowie mieli na nas spore ciśnienie ale to co się dzieje od miesiąca w Legnicy to jakiś cyrk na kółkach. Wiszą transy miesiąc przed meczem, od c**** plakatów, są vlepeczki anty, smyczki anty, w drodze pewnie jakieś koszulki j**** kreta skurwysyna, na pejsbuku codziennie jakiś wpis. Rozumiem samo mobilizowanie się na mecz bo podobnie mamy ze Śląskiem, ale to co wy odpierdalacie to jakaś fantasmagoria, brakuje jeszcze samolotów z transami i samochodów z megafonami. Tak nas r************* na tych murach i internecie, że zapominacie o własnych meczach, bo najważniejsze to j**** wzl, lubinków, kretów, cyganów i co tam wymyślicie. Na wasze nieszczęście fakty są takie, że ostatnimi czasy jesteście na minus; oprawa, graf, żary, stacja(mam tu na myśli gigant autobus)
Oprawa zgoda, dobra akcja, w Żarach nas nie było, stacja na remis. A co z resztą? Złotoryja, Shell w Legnicy i "na przejeździe u Was w mieście"? Także wpis lekko subiektywny.
Co do reszty zgoda też bym sobie podarował tą całą internetową napinke. Nie zgadza się tylko to "od c**** plakatów" bo w całym mieście nie ma ani jednego.
pozdro
Co za Złotoryja? Co za Shell w Legnicy? co Ty za jakies farmazony wymyślasz? o jakie sytuacje ci chodzi?

qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: qqq11 » 24.10.2014, 15:00

Dobrze że się Miedzianka mobilizuje. Mimo wszystko z naszej strony to śmiesznie wygląda, że aby zapełnić sektor gości w Lubinie liczący 1000 miejsc, muszą prowadzić zapisy 2 miesiące mając do przejechania 28 km. Dla Miedzianki jesteśmy przeciwnikiem nr 1, meczu między nami dawno nie było (odkąd kibicuje ja na takim meczu nie byłem).

Uwierzcie mi, że Zagłębie nawet jeszcze nie myśli o meczu z Miedzią. O derbach nawet nikt specjalnie w Lubinie nie mówi. Przed nami mecz zgodowy z Areczką i wszyscy tym są pochłonięci. Zatem teksty, że chodzą słuchy o tym że stadion zostanie zapełniony bo taka jest spinka w Lubinie... ok - na tym polega być może strategia mobilizacji Miedzi czyli mobilizujemy naszych ogłaszając, że wróg już się strasznie nakręca i zrobi komplet.
Niemniej jednak nas ciągłe teksty i posty oficjalnego profilu ultrasów Miedzianki śmieszą. Oni od 2 miesięcy żyją jednym meczem, jednym przeciwnikiem.

Właśnie ktoś wyjaśni tę Złotoryję czy Shell? Przejazd kolejowy ok, kto w temacie siedzi wie.

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 24.10.2014, 15:09

Wiadomo ile Śląsk dostał biletów od Miedzi? Słyszałem, że 100 rzucone do otwartej sprzedaży, a +- drugie tyle dla wiadomych.

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 24.10.2014, 15:30

bradpitt pisze:Wiadomo ile Śląsk dostał biletów od Miedzi? Słyszałem, że 100 rzucone do otwartej sprzedaży, a +- drugie tyle dla wiadomych.
Z tego co ja wiem to:
100 biletów jest na wszystkich przyjaciół Miedzi. Czyli na nas, Bielsko i Żary + ew goście.
Kto ile zamówi tyle dostanie, więc kto pierwszy ten lepszy:)
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

kimbol
Posty: 102
Rejestracja: 27.06.2014, 11:02

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: kimbol » 24.10.2014, 16:19

Problemu by nie było gdyby jeden z drugim z ZL nie wchodzili na ten profil. Po co wklejacie tu te teksty i skarżycie się kumaczom z k.net?Gdyby nie Wy (fani ZL) to nawet bym o tej spince nie wiedział,docierałaby ona tylko do tej garstki ,która ma profil polubiony. Mnie nie obchodzi co ZL pisze na swoich stronach - nie wchodzę tam. Proponuję się zastosować do tej zasady do będziecie mieli mniejszy ból d*** o to. Chyba ,że bez tej Miedzianki ,którą tak zlewacie nie możecie żyć.

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rododendron3000 » 24.10.2014, 16:39

Sorry koleżko, ale tyle tam jest treści na temat Zagłębia(z jakieś 80%) że z przyzwyczajenia traktuję ją jaką jedno z naszych fp.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 24.10.2014, 17:19

100 biletów jest na wszystkich przyjaciół Miedzi.
100 jest dla samego Śląska.

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: bradpitt » 24.10.2014, 17:26

Z tego co mi wiadomo to sporo osób z Wrocławia zapisuje się też bezpośrednio w Legnicy.

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KaczyP » 24.10.2014, 22:16

Kiedyś jeszcze szło czytać ten temat, ale dwa mecze go rozjebały w c***... Szkoda. Podawanie liczb ziomków jeszcze przed meczem? Dla jakiej zgody ile biletów przyznane? Poważnie?

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: borsuk1234 » 25.10.2014, 00:18

Heh, powiem szczerze, że przeglądnąłem ten FB Miedzianki i wcale nie ma tam 80% napinki na Zagłębie, poprostu zwykła mobilizacja na mecz sezonu, nie oszukujmy się Miedź jest w kryzysie kibicowskim więc myślę, że nawet te 500 osób z Legnicy to będzie dobrze jak na ich możliwości. Niestety ktoś tu potrzebuje maść na ból dooopy, wystarczy przeczytać 7 stron tego tematu - większość to właśnie napinka ludzi z Zagłębia jak nie Śląsk to Miedź, jak nie Miedź to Chrobry już nie da się tego czytać każdy jest nikim dla " Wielkiego " Zaglębia. A tak naprawdę to zamiast śledzić internetowe poczynania to zajmijcie się swoim podwórkiem bo jedyne co Wam narazie wychodzi to wjazdy w Promienia z Falubazem...
Druga strona jest taka, że Chrobry miał darmowe autokary i dopłaty do biletów a z tego co doczytałem to każdy z Legnicy wpłaca 40zł, a to dosyć sporo jak na wyjazd 30 km...no nic derby napewno będą ciekawe, choćby tej "nic nie znaczącej" Miedzi było 100+900 Śląsk

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Popeyee » 25.10.2014, 02:35

Mamy pisac szczerze.?to niech Miedz bez mobilizacji jedze w te 200 osob plus z 100 z Wrocławia plus Bielsko i goscie wystawia 400 ekipy.Żagłebie z Falubazem nie wystawia nic lepszego..realia i zycie na c*** liczby ku*** ludzie jakośc.
Good Night Left Side

Ustronny
Posty: 4
Rejestracja: 03.10.2014, 00:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Ustronny » 25.10.2014, 10:29

nie spodziewałem się, że koledzy z Wrocławia będą was usprawiedliwiać już 2 tyg. przez spotkaniem, że jednak liczba nie będzie zamknięta na sektorze( tak sami twierdzicie i na pejsie też coś tam płaczecie). Jeśli tak wyjdzie to porażka z Waszej strony po 2 miesięcznej korbie na derby! I te tłumaczenie 40 zł wyjazd 50 km nie wierze...

future
Posty: 30
Rejestracja: 16.02.2013, 19:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: future » 25.10.2014, 10:58

borsuk1234 pisze:Heh, powiem szczerze, że przeglądnąłem ten FB Miedzianki i wcale nie ma tam 80% napinki na Zagłębie, poprostu zwykła mobilizacja na mecz sezonu, nie oszukujmy się Miedź jest w kryzysie kibicowskim więc myślę, że nawet te 500 osób z Legnicy to będzie dobrze jak na ich możliwości. Niestety ktoś tu potrzebuje maść na ból dooopy, wystarczy przeczytać 7 stron tego tematu - większość to właśnie napinka ludzi z Zagłębia jak nie Śląsk to Miedź, jak nie Miedź to Chrobry już nie da się tego czytać każdy jest nikim dla " Wielkiego " Zaglębia. A tak naprawdę to zamiast śledzić internetowe poczynania to zajmijcie się swoim podwórkiem bo jedyne co Wam narazie wychodzi to wjazdy w Promienia z Falubazem...
Druga strona jest taka, że Chrobry miał darmowe autokary i dopłaty do biletów a z tego co doczytałem to każdy z Legnicy wpłaca 40zł, a to dosyć sporo jak na wyjazd 30 km...no nic derby napewno będą ciekawe, choćby tej "nic nie znaczącej" Miedzi było 100+900 Śląsk

Co Ty p********* człowieku? też masz cygańskie korzenie ??? Nikt nie miał żadnych darmowych autokarów, ani dopłat do biletów! Zwykły farmazon lubiniaków który Ty łykasz jak młody pelikat i powielasz dalej. To ze macie droższy wyjazd nie moj problem, pewnie dlatego, że wspieracie migracje osiedlajaca wasze miasto. Koniec kropka w tym temacie. ale Ty pewnie dalej bedzesz sie tu spuszczał do 9 listopada!

ISeeDeadHaters
Posty: 74
Rejestracja: 19.04.2013, 10:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ISeeDeadHaters » 26.10.2014, 18:59

Borsuk nie gadaj głupot, nikt od nas nie pisał nic o żadnym darmowym wyjeździe Chrobrego, wspominane było tylko pismo z prośbą o dofinansowanie wysłane przez ich prezesa. Popeyee, z tego co widzę to w każdym poście się musisz przyjebać do Zagłębia, zluzuj majtki trochę, bo o obecnych klimatach to masz zajebiste pojęcie, siedząc w kapciach przed kompem na wyspach. Nie wiem jak można z perspektywy emigranta oceniać ekipy, czerpiąc wiedzę z internetu albo jakże kumatych rozmów. Jak jesteś taki mega rozeznany i pewien legniczan to bierz ich i wjeżdżaj w pod kasy, szkoda że obecnie nawet palcem nie ruszą, gdy ich żarska zgoda pali regularnie wroty.
sHy! pisze:
Bączyński pisze:
Trochę o kpine zakrawa brak wyjazdu na dosyć nieodległy teren, biorąc pod uwagę poziom netonapinki na pobliskiego Chrobrego i Zagłębie
A co,Wielkie Zagłębie chciało zrobić zasadzkę?
Akurat co do Miedzi,to nie wiem skąd Twoje zdziwienie,przecież nie od dziś jedne wyjazdy traktują priorytetowo a inne odpuszczają.Taka ich specyfika.Niedawno byli w przyzwoitej liczbie w Grudziądzu także nie musisz bać o ich formę.
'jesteśmy zawsze tam' ;)

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 26.10.2014, 19:37

Podawanie liczb ziomków jeszcze przed meczem? Dla jakiej zgody ile biletów przyznane? Poważnie?
Ano poważnie,jak chwilę poszukasz w necie to sam zobaczysz,że nie było tajemnicą ile biletów poszło do Wrocławia.

PFZ
Posty: 57
Rejestracja: 05.05.2014, 13:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: PFZ » 26.10.2014, 20:50

ISeeDeadHaters pisze:Borsuk nie gadaj głupot, nikt od nas nie pisał nic o żadnym darmowym wyjeździe Chrobrego, wspominane było tylko pismo z prośbą o dofinansowanie wysłane przez ich prezesa. Popeyee, z tego co widzę to w każdym poście się musisz przyjebać do Zagłębia, zluzuj majtki trochę, bo o obecnych klimatach to masz zajebiste pojęcie, siedząc w kapciach przed kompem na wyspach. Nie wiem jak można z perspektywy emigranta oceniać ekipy, czerpiąc wiedzę z internetu albo jakże kumatych rozmów. Jak jesteś taki mega rozeznany i pewien legniczan to bierz ich i wjeżdżaj w pod kasy, szkoda że obecnie nawet palcem nie ruszą, gdy ich żarska zgoda pali regularnie wroty.
Ty może i nie z perspektywy emigranta a z perspektywy miejscowego gamonia ale p********* jeszcze większe farmazony.
Kto REGULARNIE pali wroty ?Piszesz o regularnym paleniu wrot to czekam na przykłady, może być na pw.

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DumnyPolak » 27.10.2014, 11:08

PFZ pisze:
ISeeDeadHaters pisze:Borsuk nie gadaj głupot, nikt od nas nie pisał nic o żadnym darmowym wyjeździe Chrobrego, wspominane było tylko pismo z prośbą o dofinansowanie wysłane przez ich prezesa. Popeyee, z tego co widzę to w każdym poście się musisz przyjebać do Zagłębia, zluzuj majtki trochę, bo o obecnych klimatach to masz zajebiste pojęcie, siedząc w kapciach przed kompem na wyspach. Nie wiem jak można z perspektywy emigranta oceniać ekipy, czerpiąc wiedzę z internetu albo jakże kumatych rozmów. Jak jesteś taki mega rozeznany i pewien legniczan to bierz ich i wjeżdżaj w pod kasy, szkoda że obecnie nawet palcem nie ruszą, gdy ich żarska zgoda pali regularnie wroty.
Ty może i nie z perspektywy emigranta a z perspektywy miejscowego gamonia ale p********* jeszcze większe farmazony.
Kto REGULARNIE pali wroty ?Piszesz o regularnym paleniu wrot to czekam na przykłady, może być na pw.
Wyjazd Promienia na Prochowiczanka-Promień, mecze u siebie Promień-Falubaz, Promień-Dozamet. Masz 3 przykłady.

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DumnyPolak » 27.10.2014, 16:11

Ames pisze:
DumnyPolak pisze: Wyjazd Promienia na Prochowiczanka-Promień, mecze u siebie Promień-Falubaz, Promień-Dozamet. Masz 3 przykłady.
AD1 "Demontaż" fur przez Falubaz i Zagłębie.
AD2 Promień na mieście atakuje kilka ostatnich fur Falubazu i Zagłębia po czy się zrywa. Fakt faktem to im ujmy nie przynosi.
AD3 Poza podchodami do niczego nie dochodzi.
AD1 Promień nawet nie próbuje wyjść z aut tylko od razu się zrywa prawie taranując ludzi. Zostało jedno auto z którego nikt nie chciał wyjść, więc skończyło się to dla ich auta tak jak skończyło.
AD2 Promień wysypuje się na ostatnie auta i jak zobaczył całą ekipę która wyszła z aut od razu ucieka na stadion nie podejmując rękawic u siebie w mieście.
AD3 Promień nawet nie próbuje nic wykręcić tylko od razu zawija się na stadion na widok Falubazu.

PFZ
Posty: 57
Rejestracja: 05.05.2014, 13:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: PFZ » 27.10.2014, 18:54

DumnyPolak pisze:
Ames pisze:
DumnyPolak pisze: Wyjazd Promienia na Prochowiczanka-Promień, mecze u siebie Promień-Falubaz, Promień-Dozamet. Masz 3 przykłady.
AD1 "Demontaż" fur przez Falubaz i Zagłębie.
AD2 Promień na mieście atakuje kilka ostatnich fur Falubazu i Zagłębia po czy się zrywa. Fakt faktem to im ujmy nie przynosi.
AD3 Poza podchodami do niczego nie dochodzi.
AD1 Promień nawet nie próbuje wyjść z aut tylko od razu się zrywa prawie taranując ludzi. Zostało jedno auto z którego nikt nie chciał wyjść, więc skończyło się to dla ich auta tak jak skończyło.
AD2 Promień wysypuje się na ostatnie auta i jak zobaczył całą ekipę która wyszła z aut od razu ucieka na stadion nie podejmując rękawic u siebie w mieście.
AD3 Promień nawet nie próbuje nic wykręcić tylko od razu zawija się na stadion na widok Falubazu.
AD1 Falubaz z Zagłębiem atakują ze sprzętem, rzucają na STARCIE belkami,ewidentnie nie oczekują wyjścia nikogo tylko chcą jak najwięcej rozjebać a Ty tu p********* jakieś farmazony.
AD2 Czego Ty facet oczekujesz ? Żeby było na plus to mieliby sami dojebać dwie dużo lepsze ekipy czy co ? Jak dla mnie to może nie jakaś wielka akcja na plus dla Promienia , ale na pewno nie na minus. Nie wiem co to ma wspólnego z regularnym paleniem wrot.
Napisze jeszcze raz : Mała ekipa jaką jest Promień atakuje dwie dużo większe ekipy Zagłębia i Falubazu będąc ponad dwukrotnie mniejszej liczbie - naprawdę uważasz to ktoś za jakiś wstyd ?
AD3. Tutaj też było trochę inaczej, na wieści o przyjeździe Falubazu pod stadion wybiega kilkanaście osób ,możesz sobie nawet zobaczyć na fotach aroundtheground ( nikt na stadion się nie zawinął ). Pod kasami psy wszystko nagrywają ale i tak pewnie wiesz lepiej :)

PS Zanim odpiszesz jakąś głupotę na temat psów to zapytaj kolegów jak było rok temu w maju pod Nowogrodem :)

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DumnyPolak » 27.10.2014, 23:28

AD1 Promień nawet nie próbuje wyjść z aut tylko od razu się zrywa prawie taranując ludzi. Zostało jedno auto z którego nikt nie chciał wyjść, więc skończyło się to dla ich auta tak jak skończyło.
AD2 Promień wysypuje się na ostatnie auta i jak zobaczył całą ekipę która wyszła z aut od razu ucieka na stadion nie podejmując rękawic u siebie w mieście.
AD3 Promień nawet nie próbuje nic wykręcić tylko od razu zawija się na stadion na widok Falubazu.[/quote]

AD1 Falubaz z Zagłębiem atakują ze sprzętem, rzucają na STARCIE belkami,ewidentnie nie oczekują wyjścia nikogo tylko chcą jak najwięcej rozjebać a Ty tu p********* jakieś farmazony.
AD2 Czego Ty facet oczekujesz ? Żeby było na plus to mieliby sami dojebać dwie dużo lepsze ekipy czy co ? Jak dla mnie to może nie jakaś wielka akcja na plus dla Promienia , ale na pewno nie na minus. Nie wiem co to ma wspólnego z regularnym paleniem wrot.
Napisze jeszcze raz : Mała ekipa jaką jest Promień atakuje dwie dużo większe ekipy Zagłębia i Falubazu będąc ponad dwukrotnie mniejszej liczbie - naprawdę uważasz to ktoś za jakiś wstyd ?
AD3. Tutaj też było trochę inaczej, na wieści o przyjeździe Falubazu pod stadion wybiega kilkanaście osób ,możesz sobie nawet zobaczyć na fotach aroundtheground ( nikt na stadion się nie zawinął ). Pod kasami psy wszystko nagrywają ale i tak pewnie wiesz lepiej :)

PS Zanim odpiszesz jakąś głupotę na temat psów to zapytaj kolegów jak było rok temu w maju pod Nowogrodem :)[/quote]

AD1 90% ekip w Polsce używa bel drewna do zablokowania drogi przeciwnikowi i jakos nikt nie nazywa tego uzywaniem sprzetu tylko wy. Zaglebie i Falubaz nigdy nie uzywaly sprzetu, a nagle atakujac taka ekipe jak Promien wzielyby sprzet? jebnij sie w glowe.
AD2 kazda ucieczke u siebie w miescie uwazam za wstyd. jak dla ciebie ucieczka u siebie w miescie nie jest na minus to nie wiem za co ty dajesz minusy.

PFZ
Posty: 57
Rejestracja: 05.05.2014, 13:00

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: PFZ » 28.10.2014, 21:52

AD1.Czym innym jest użycie bel drewna do zablokowania drogi a czym innym wybieganie z nimi i napierdalanie w auta... Falubaz i Zagłębie nigdy nie używały sprzętu? Może i masz rację, ale może za często takich akcji nie robią bo w tym wypadku ewidentnie ich poniosło i zdjęcia porozpierdalanych fur najlepiej o tym świadczą...
AD2. Naprawdę każdą? Uważasz ,że jak Osadnik Myślibórz zostanie przegoniony przez Śląsk Wrocław u siebie w mieście to będzie jakiś wstyd ? Dla mnie nie. A pójdźmy dalej ,wstydem będzie jak Osadnik zaatakuje Silesie i po chwili uciekną? Tym bardziej nie. No chyba, że uważasz inaczej?

A tak już odbijając od tego tematu . Mógłby ktoś ogarnięty napisać jak wygląda sytuacja w Bolesławcu ? FC Zagłębia tam działa ? Ostatnio ze względu na pracę bywam tam średnio raz w tygodniu ale nikogo jeszcze w barwach nie spotkałem .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cbc1910, PolnocnaStrona, swój i 469 gości