Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kappa » 02.11.2014, 09:42

Czernichów- Cracovia, Wisła
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.



-CASUAL-
Posty: 52
Rejestracja: 19.12.2011, 15:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: -CASUAL- » 02.11.2014, 12:50

op3 pisze:Klucze - GKS Katowice
Po czym to stwierdzasz?
Bo np. na dniach Klucz tego nie było widać,a ogólnie spotkać jakieś barwy też ciężko.
A jak już są to jakieś smyczki GKS lub Wisły. Sytuacja powoli się zmienia czy tego chcecie czy nie na Waszą nie korzyść.
To że MG miała tam swój turniej (200 metrów od komendy) też tego nie zmieni.

nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 02.11.2014, 15:30

Michałowice-Wisła
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MacMac » 02.11.2014, 15:48

Zielonki, Trzciana, Wawrzeńczyce też Wisła. Z Sieprawiem jest tak, że chyba żadnej ze stron, chyba że jakies pojedyncze sztuki.

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: eNGie » 02.11.2014, 16:23

a te dane panie władzo to do statystyk :) ? Czy może jakaś mapka powstanie ???

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 02.11.2014, 17:13

w Sieprawiu z tego o pamiętam to kibicowali lokalnym Karpatom (grali chyba 3 czy 4 lidze) i było tam raczej pro KSC.W lecie jak przejeżdżałem przez tą miejscowość parę godzin przed meczem na R22 widziałem gościa w koszulce Wisły jak stał na przystanku także sam jestem ciekaw jak tam wygląda sytuacja, a miejscowości to raczej mają do siebie to że każdy się zna i nikt od swojego za klub nie dostaje (przynajmniej na trzeźwo)

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 02.11.2014, 17:39

-CASUAL- pisze:
op3 pisze:Klucze - GKS Katowice
Po czym to stwierdzasz?
Bo np. na dniach Klucz tego nie było widać,a ogólnie spotkać jakieś barwy też ciężko.
A jak już są to jakieś smyczki GKS lub Wisły. Sytuacja powoli się zmienia czy tego chcecie czy nie na Waszą nie korzyść.
To że MG miała tam swój turniej (200 metrów od komendy) też tego nie zmieni.

Po tym to stwierdzam że często tam bywam i wiem jak to wygląda.Nie nasza wina ze szkoła jest niedaleko komendy i tylko tam mozna zrobic turniej,w Olkuszu Wisła zbiórkę na mecz tez miała 50m od komendy i jakos wam to nie przeszkadzało.

Pamietaj też że dzięki psu w koszulce Wisły po tym turnieju 5 GieKSiarzy grzeje puchę.

To moje ostatnie zdanie - Klucze = GKS Katowice. A jak kiedys zmieni się sytuacja na waszą korzyść i bedziecie jeżdzić w takich liczbach jak GieKSa to przyznam wam racje że tam jesteście.
GKS KATOWICE

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: debo21 » 02.11.2014, 20:16

>Swiątniki Górne,dominacja cracovii chociaż wielu pewnie w internetach twierdzi inaczej, wystarczy pojechać i zobaczyć to co na murach i to od dawna chyba nie ruszane.

ostrykrk
Posty: 85
Rejestracja: 24.06.2010, 22:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ostrykrk » 02.11.2014, 20:56

*** pisze:w Sieprawiu z tego o pamiętam to kibicowali lokalnym Karpatom (grali chyba 3 czy 4 lidze) i było tam raczej pro KSC.W lecie jak przejeżdżałem przez tą miejscowość parę godzin przed meczem na R22 widziałem gościa w koszulce Wisły jak stał na przystanku także sam jestem ciekaw jak tam wygląda sytuacja, a miejscowości to raczej mają do siebie to że każdy się zna i nikt od swojego za klub nie dostaje (przynajmniej na trzeźwo)
W Sieprawiu jest i Cracovia i Wisła.Nikt sobie w drogę nie wchodzi,ale jakosciowo zdecydowanie przewaga tych pierwszych.

-CASUAL-
Posty: 52
Rejestracja: 19.12.2011, 15:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: -CASUAL- » 02.11.2014, 21:04

op3 pisze:
-CASUAL- pisze:
op3 pisze:Klucze - GKS Katowice
Po czym to stwierdzasz?
Bo np. na dniach Klucz tego nie było widać,a ogólnie spotkać jakieś barwy też ciężko.
A jak już są to jakieś smyczki GKS lub Wisły. Sytuacja powoli się zmienia czy tego chcecie czy nie na Waszą nie korzyść.
To że MG miała tam swój turniej (200 metrów od komendy) też tego nie zmieni.

Po tym to stwierdzam że często tam bywam i wiem jak to wygląda.Nie nasza wina ze szkoła jest niedaleko komendy i tylko tam mozna zrobic turniej,w Olkuszu Wisła zbiórkę na mecz tez miała 50m od komendy i jakos wam to nie przeszkadzało.

Pamietaj też że dzięki psu w koszulce Wisły po tym turnieju 5 GieKSiarzy grzeje puchę.

To moje ostatnie zdanie - Klucze = GKS Katowice. A jak kiedys zmieni się sytuacja na waszą korzyść i bedziecie jeżdzić w takich liczbach jak GieKSa to przyznam wam racje że tam jesteście.
Bywasz tam i co?Obijecie marianów i tyle a . Szkoda ze nie 5 metrów od komendy miała Wisła zbiórkę.
Fajnie to wyglądało jak wstawiliście foty z tej "zbiórki, a wieczorem spierdalaliście swego czasu :)
O liczbach nie swpominam nawet bo każdy wie że Gieksa w Kluczach wymiera...

prism
Posty: 115
Rejestracja: 04.06.2014, 22:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: prism » 02.11.2014, 23:17

op3 pisze:
-CASUAL- pisze:
op3 pisze:Klucze - GKS Katowice
Po czym to stwierdzasz?
Bo np. na dniach Klucz tego nie było widać,a ogólnie spotkać jakieś barwy też ciężko.
A jak już są to jakieś smyczki GKS lub Wisły. Sytuacja powoli się zmienia czy tego chcecie czy nie na Waszą nie korzyść.
To że MG miała tam swój turniej (200 metrów od komendy) też tego nie zmieni.

Po tym to stwierdzam że często tam bywam i wiem jak to wygląda.Nie nasza wina ze szkoła jest niedaleko komendy i tylko tam mozna zrobic turniej,w Olkuszu Wisła zbiórkę na mecz tez miała 50m od komendy i jakos wam to nie przeszkadzało.

Pamietaj też że dzięki psu w koszulce Wisły po tym turnieju 5 GieKSiarzy grzeje puchę.

To moje ostatnie zdanie - Klucze = GKS Katowice. A jak kiedys zmieni się sytuacja na waszą korzyść i bedziecie jeżdzić w takich liczbach jak GieKSa to przyznam wam racje że tam jesteście.
op, przestań proszę cię. jesteście gatunkiem ginącym w małopolsce, gdyby nie Sławków (choć to nie małopolska) to by was nie było wcale. Była moda na Zagłębie w powiecie olkuskim, była na was, teraz tereny przejmuje Wisła. Cała tajemnica

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tisu » 03.11.2014, 09:54

Kraków - Wisła/Cracovia/Hutnik
Tarnów-Unia/Tarnovia
Nowy Sącz-Sandecja
Oświęcim-Unia,Wisła
Chrzanów-Wisła
Olkusz-Wisła/Gks,Zagłębie
Nowy Targ-Lechia/Podhale
Bochnia-Wisła
Gorlice-Glinik
Zakopane-Wisła/Cracovia/Ruch
Skawina-Wisła/Cracovia
Andrychów-Cracovia/Beskid
Trzebinia-Wisła/Gks/Cracovia
Wieliczka-Cracovia/Wisła
Wadowice-Wisła
Kęty-Ruch Chorzów
Myślenice-Wisła
Libiąż-Górnik Zabrze/Gks
Brzesko-Okocimski/Wisła
Limanowa-Limanovia/Sandecja/Wisła
Rabka Zdrój-Cracovia/Wisła
Miechów-Cracovia/Wisła
Brzeszcze-Wisła
Dąbrowa Tarnowska-Wisła
Krynica Zdrój-Kth
Bukowno-Wisła/Gks
Krzeszowice-Wisła
Sucha Beskidzka-Wisła
Niepołomice-Cracovia/Wisła
Chełmek-Wisła/Gks
Wolbrom-Cracovia/Gks
Stary Sącz-Sandecja
Mszana Dolna-Wisła
Tuchów-Unia Tarnów
Sułkowice-Wisła
Szczawnica-Wisła
Dobczyce-Wisła
Proszowice-Cracovia/Wisła
Grybów-Sandecja
Maków Podhalański-Cracovia
Piwniczna Zdrój-Sandecja
Jordanów-Wisła
Muszyna-Cracovia
Biecz-Wisła
Słomniki-Wisła
Kalwaria Zebrzydowska-Wisła
Żabno-Cracovia
Szczucin-Wisła
Zator-Wisła
Skała-Wisła
Wojnicz-Unia Tarnów
Alwernia-Wisła/Cracovia
Bobowa-Sandecja
Ryglice-
Radłów-Tarnovia
Nowy Wiśnicz-Wisła
Ciężkowice-Unia Tarnów
Czchów-
Świątniki Górne-Wisła
Nowe Brzesko-
Zakliczyn-Unia Tarnów
Gdów-Wisła
Kłaj-Wisła
Łącko-Sandecja/Wisła
Siepraw-Cracovia/Wisła
Rzezawa-Wisła
Trzciana-Wisła
Olesno-Wisła
Radgoszcz-Wisła
Klucze-Gks/Wisła
Pcim-Wisła
Czernichów-Cracovia/Wisła
Wawrzeńczyce-Wisła
Jerzmanowice-Wisła
Liszki-Wisła
Michałowice-Wisła
Mogilany-Wisła
Sułoszowa-
Zabierzów-Wisła
Zielonki-Wisła
Igołomia/Pobiednik-Hutnik

Jeżeli chodzi o Małopolskę to numer 1 Wisła plus ekipy prowiślackie numer 2 Cracovia plus ekipy cracoviackie, trzecia chyba Gieksa .Zaskoczony byłem , że HKS ma tak mało w małopolsce funclubów , bo chyba jedyny ich funclubów to Igołomia/Pobiednik.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 03.11.2014, 10:30

Zakliczyn Unia Tarnów?ten obok Sieprawia?Chyba nie ;)

wataszka
Posty: 8
Rejestracja: 31.10.2010, 21:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wataszka » 03.11.2014, 11:17

Jest i on gwiazda prism do kompletu brakuje weolnaka i fc prudnik znawców wszystkich tematów które są związane z GieKSą z Katowic od wschodu aż po zachód i od morza aż po tatry

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Oberschlesien14 » 03.11.2014, 11:50

Od 5 lat spędzam wakacje w Muszynie i zawsze była widoczna dość mocno Cracovia.Zwłaszcza w tych małych blokach niedaleko rzeki.

bioly1928
Posty: 6
Rejestracja: 28.02.2014, 20:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: bioly1928 » 03.11.2014, 17:11

*** pisze:Zakliczyn Unia Tarnów?ten obok Sieprawia?Chyba nie ;)
Nie o ten Zakliczyn chodzi, tylko ten, który znajduje się około 25km od Tarnowa, jadąc z Wojnicza w stronę Jurkowa, czy Czchowa.

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: debo21 » 03.11.2014, 20:03

@tisu
"Mogilany" jako miejscowość to od zawsze były tam kumate postacie zachodzące o JG. Same "Mogiany" to bezdyskusyjnie Cracovia, A Wisła natomiast jest na innych wsiach które wchodzą w skład "Gminy Mogilany" Mam nadzieje wyjaśniłem.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrus » 03.11.2014, 20:23

W Wolbromiu powoli powstaje "pustynia kibicowska" barw nie widać żadnych. Czym spowodowana tak słaba aktywność GKS-u czy Cracovii? Kiedyś dosyć konkretnie byli widoczni na mieście i w okolicach. Podobnie w Kluczach czy Bolesławiu ciężko spotkać kogoś w barwach.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: halodrol » 03.11.2014, 22:03

w Sieprawiu była dawniej dobra załoga Cracovii. Toczyli lokalne wojny z wiślackimi Myślenicami. tak samo Świątniki Górne, jakaś Zielonka, Wrząsowice to wszystko było KSC.
Miło się czyta, że wszędzie już młode pokolenie Wisły przejmuje tereny :)
Tak samo wszystko od Salwatora w górę - Bielany, Wola Justowska, jakieś Liszki, Chloerzyn, Kryspinów to wszystko zjeżdżało na Kałuży a teraz...

boleslaw
Posty: 42
Rejestracja: 04.07.2011, 16:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: boleslaw » 04.11.2014, 07:08

Andrus pisze:W Wolbromiu powoli powstaje "pustynia kibicowska" barw nie widać żadnych. Czym spowodowana tak słaba aktywność GKS-u czy Cracovii? Kiedyś dosyć konkretnie byli widoczni na mieście i w okolicach. Podobnie w Kluczach czy Bolesławiu ciężko spotkać kogoś w barwach.

Czy ja wiem? Może akurat miałeś pecha i nie widziales ;) Jesteśmy grupką obecni na każdym meczu na Reymonta. Z Klucz też zawsze jest pare osób. Domyślam się, że GieKSa z Klucz też jeździ na Bukową równie często.

południe22
Posty: 29
Rejestracja: 04.01.2014, 16:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: południe22 » 04.11.2014, 09:09

Timador pisze:
N'08 pisze:
Timador pisze:Limanowa , Stary Sącz , Grybów , Łącko - Sandecja

Limanowa to Wisła nie Sandecja.

Pewnie i jeszcze na mecze do krk w stowe jezdzą , poza opierdoleniem pizzy w pubie
gdy w tv leci mecz Wisly to fanclubowanie im nie sluzy . Tak ze nie p****** co sie dzieje w limanowej ,
W limanowej zadnej bandy ogarnietych z Wisly nie ma. A jedna osoba fanclubu z miasta nie zrobi
Limanowa = Sandecja . Koniec tematu.
tak, w******* ludziom, że na Sandecje jeździ Limanowa w chociaż 20 osób...
W Limanowej jest sporo osób za Wisłą. Jak chcesz to moge ci po ksywach wymienić kilkanaście od razu.
Jest kilka osób za Legią i nawet sporadycznie uda im się zawitać na Ł3.

O Cracovii w Limanowej to można pomarzyć. Chyba, że chodzą po kanałach i nocą jedynie.

I teraz ta Sandecja, którą tak promujesz niesamowicie tutaj. Z racji bliskości tych miast musi ktoś w tym mieście interesowac się tym co się dzieje w Sączu, ale nie pisz bzdur, że w Limanowej tylko Sandecja. Wiadomo kto w Limanowej jest za Sandecją i wiadomo, że nie jest to pasja piłkarska czy tez kibicowska, a zwykłe interesy.
Sandecja rządzi w Limanowej tak jak rządzi Wisła, czyli w ogóle, a to z jednej prostej przyczyny. Tam nie ma kim/czym rządzić. Osoby kibicujące innym zespołom piją razem browary i takie są realia Limanowej, co sam niechcący potwierdziłeś pisząc, że w czasie meczów Wisły Wiślacy jedza pizze. Nie powinno byc tak, że skoro to miasto Sandecji to ktoś powinien ich przepędzić z baru?

Tak więc nie p******, że rządzi Sandecja i Wisły nie ma, bo dobrze wiesz, że to nieprawda, albo c**** wiesz o Limanowej.
Są kibice Wisły, tak jak i Sandecji, ale nie rób z Limanowej zdemilitaryzowanej strefy wojennej, bo każdy kto był w tym mieście wie, że to bełkot.
Mała, wyludniona mieścina, gdzie ktoś bawi się w kibicowanie i tyle. Tam nawet teraz osiedla nie mają większych pretensji do siebie co w latach 90-tych nie było tak oczywiste, a ty tu p********* o rządzeniu miastem przez kibiców.
Lodu człowieku.

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: N'08 » 04.11.2014, 09:50

Co do powyższego zgoda.

A w Stary Sączu nie było grupy też co na Wisłę jeździła?

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Andrus » 04.11.2014, 13:04

Nie, zawiesili działalność ich drużyna gra bodaj w A klasie.

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: -=KSC=- » 04.11.2014, 15:38

halodrol pisze:
Miło się czyta, że wszędzie już młode pokolenie Wisły przejmuje tereny :)
ach to młode pokolenie Wisły, juz chyba przejeli wszystko co sie dalo, niebawem ksiezyc i mars

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 04.11.2014, 16:11

inteligencka elita krakowska od lat prowadzi politykę na temat osób spoza Krakowa, więc systematycznie stamtąd znikają:)

type_s
Posty: 44
Rejestracja: 18.10.2011, 08:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: type_s » 05.11.2014, 10:28

MacMac pisze:
type_s pisze:teraz zrób im profil na FB i siej aferę, oraz ufaj temu co piszą pismaki i relacionują psy, a później bądź anty TVN i JP na 99% ;) nawiasem mówiąć każdy wie że półświatek, ale taki z prawdzewgo zdarzenia wolał się kumać z psami niż być ich wrogiem (tak jak to też napisał szef Pruszkowa ;) ). Oczywiście c*** im w d***, ale ku*** teraz moda na dojebanie wrogowi w necie ponad wszystko!
Ty debilu, info potwierdzone i wcale nie są potrzebne do tego twoje rozkminy z jakiego źródła. Udajesz kumatego a sam całą wiedze czerpiesz stąd.
ale mi naciupałeś jaaaaa ;) telefoniczne czy facebookowe info ?

ps. ładna hipokryzja po waszej stronie dokładnie to samo się działo, przykładów podawał nie będę, ale jak Ty nie czerpiesz info z kibice.net to pewnie wiesz dobrze ocb :) bez odbioru!

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MacMac » 05.11.2014, 15:45

Zawitaj na stare osiedle i popytaj koleżków co i jak, choc za wielu ich nie zostało

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: eNGie » 05.11.2014, 17:13

ja sobie myśle że przy takich układach to trzeba oficjalną sztame przybić z policją i na akcje chłopaki z Mogilskiej chętnie wspomogą ziomali

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 05.11.2014, 19:14

eNGie pisze:ja sobie myśle że przy takich układach to trzeba oficjalną sztame przybić z policją i na akcje chłopaki z Mogilskiej chętnie wspomogą ziomali
Przecież już macie sztamę z policją :) Na Mogilskiej to szaliki,plakaty,kalendarze ABG. A jakbyś starszych kolegów na osiedlu popytał to Ci powiedzą,kto na herbatkę na Mogilską chodzi od Was.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: eNGie » 06.11.2014, 15:20

giant pisze:
eNGie pisze:ja sobie myśle że przy takich układach to trzeba oficjalną sztame przybić z policją i na akcje chłopaki z Mogilskiej chętnie wspomogą ziomali
Przecież już macie sztamę z policją :) Na Mogilskiej to szaliki,plakaty,kalendarze ABG. A jakbyś starszych kolegów na osiedlu popytał to Ci powiedzą,kto na herbatkę na Mogilską chodzi od Was.
Ja tam tymi plakatami bym się tak nie przejmował bo na białym domku to emblemty Cracovii widziałem

WiślakDT
Posty: 40
Rejestracja: 12.05.2014, 15:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakDT » 06.11.2014, 22:31

N'08 pisze:Co do powyższego zgoda.

A w Stary Sączu nie było grupy też co na Wisłę jeździła?
Kilku chłopaków z Nowego Sącza

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Timador » 09.11.2014, 18:55

starysadeczanin pisze:Nowy Sacz to wiadomo Sandecja, jesli chodzi o inne zespoły to sa fani innych zespolow. Na Wisłę jezdza chlopaki co 2 tygodnie na mecze w krakowie tak samo na Cracovie tez jezdza. a ostatnio poznalem kolesia co na Legie jezdzi systematycznie, tak ze to taki maly kwiatek

Ty koles a moze wyjdz z komendy i przestac sie wpierdalac w nie swoje sprawy . Od Sandecji i Nowego Sącza spierdalaj i nie wywoluj huju napinki .
SĄDECKA DUMA

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Wyznawca Wisełki » 09.11.2014, 19:22

giant pisze:
eNGie pisze:ja sobie myśle że przy takich układach to trzeba oficjalną sztame przybić z policją i na akcje chłopaki z Mogilskiej chętnie wspomogą ziomali
Przecież już macie sztamę z policją :) Na Mogilskiej to szaliki,plakaty,kalendarze ABG. A jakbyś starszych kolegów na osiedlu popytał to Ci powiedzą,kto na herbatkę na Mogilską chodzi od Was.
Pierdolenie, w wielu miastach na komisariatach są jakieś plakaty czy kalendarze i c**** to znaczy
Obrazek

korkop
Posty: 52
Rejestracja: 27.05.2014, 20:40

Re: Małopolska kibolska

Post autor: korkop » 09.11.2014, 20:02

Dzisiaj Tarnovia melduję się w Ciężkowicach w 45 osób.

petro26
Posty: 2
Rejestracja: 10.06.2014, 13:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: petro26 » 26.11.2014, 22:12

W jakiej liczbie Torcida Libiąż zameldowała się na meczu z Cracovią ?
Wywiesili swoją fanę, więc chyba siła ich FC rośnie.

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakBSNT » 27.11.2014, 18:31

petro26 pisze:W jakiej liczbie Torcida Libiąż zameldowała się na meczu z Cracovią ?
Wywiesili swoją fanę, więc chyba siła ich FC rośnie.
Rosnąć raczej nie rośnie, stara, dobra banda. Na pewno mocno rozwija się FC GKSu które razem z nimi jeździ na wyjazdy Torcidy.

EMIGRANT_UK
Posty: 34
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: EMIGRANT_UK » 26.12.2014, 00:04

Chodzi mi o miejscowosc KWACZALA. Slyszalem ze jest tam dosc mocna ekipa Wisly Krakow, jakies liczby jesli mozna.

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banti » 26.12.2014, 00:12

EMIGRANT_UK pisze:Chodzi mi o miejscowosc KWACZALA. Slyszalem ze jest tam dosc mocna ekipa Wisly Krakow, jakies liczby jesli mozna.
Nie moja piaskownica i nie moje zabawki, ale... "Kwaczała – wieś w Polsce położona nad potokiem Kwaczałka, w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim, w gminie Alwernia. Kwaczała liczy obecnie ok. 1850 mieszkańców. Przez wieś przebiega droga wojewódzka 780 Kraków-Chełm Śląski.

W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa krakowskiego.

Parafia św. Stanisława Kostki w Kwaczale została utworzona w 1983, natomiast kościół został poświęcony w 1988. 29 października 2005 odbyła się konsekracja kościoła dokonana przez abpa Stanisława Dziwisza.

Największą osobliwością Kwaczały są głębokie wąwozy wycięte w arkozie kwaczalskiej, w której spotyka się duże skrzemieniałe pnie drzew szpilkowych – araukarytów). Uważa się, że arkoza powstała w warunkach lądowych w stefanie (karbon górny). Liczba mieszkańców gminy: 1857."
(źródło: wikipedia)

Teraz nam powiedz jakiej ku*** liczby "mocnej ekipy" oczekujesz??!! Ja pierdolę, gdzie was chodują?
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

EMIGRANT_UK
Posty: 34
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Małopolska kibolska

Post autor: EMIGRANT_UK » 26.12.2014, 07:11

Byl ktos z tej miejscowosci w UK i mowil ze tam maja dobra ekipe, a ze kazdy klub ma kilkadziesat FC to sie pytam!

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: eNGie » 26.12.2014, 10:38

siłą rzeczy z małych miejscowości nie będzie dobrych liczb. PS. Mieszkam w Krakowie i pierwszy raz słyszę o tej miejscowości !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, Brzozovia53, eŁKaSiak1908, Micze, obserwatorr88, Wnuk Edwarda i 227 gości