www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Rozporek
Posty: 25
Rejestracja: 23.06.2015, 14:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rozporek » 27.06.2015, 23:28

Chciałem kurwe podpuścić i tyle. Podczas browarka wykurwiłbym mu luja w łeb i pewnie zaraz po tym zostałbym zawinięty przez jego kolegów z krakowskiej milicji. Najważniejsze, że sprawa została rozwiązana i kurwikłak został rozkminiony.
Pamietam taki jeden dzien sprzed 3 lat. Stwierdziłem, że rzucam dragi i zajmuję się życiem. To był najpiekniejszy dzien mojego zycia, słońce świeciło, kolory wydawały się wyraziste, ludzie na ulicy się uśmiechali. Wytrzymałem do dnia dzisiejszego. Od tamtej pory naprawiłem sporo rzeczy w swoim życiu...



walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 28.06.2015, 09:15

Gubisz się w nickach. Sam się dałeś podpuścić bo zapraszałeś go pod innym nickiem intor :)

Druga Strona Medalu
Posty: 39
Rejestracja: 06.05.2015, 16:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Druga Strona Medalu » 28.06.2015, 13:14

Rozporek pisze:Chciałem kurwe podpuścić i tyle. Podczas browarka wykurwiłbym mu luja w łeb i pewnie zaraz po tym zostałbym zawinięty przez jego kolegów z krakowskiej milicji. Najważniejsze, że sprawa została rozwiązana i kurwikłak został rozkminiony.
Dziś Judaszu, wczoraj bracie ;-)
Bez zbędnego pierdolenia..

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 28.06.2015, 13:41

I Rozporek się rozdupcył, bo pękła mu agrafka. A Rabin to kolejne konto JeŻuSa hehe.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

Rozporek
Posty: 25
Rejestracja: 23.06.2015, 14:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rozporek » 28.06.2015, 13:51

Skończcie to głupie pierdolenie. JeŻuS dziś ma wolne a od jutra znowu komenda i murowana komedia na k.net.
Pamietam taki jeden dzien sprzed 3 lat. Stwierdziłem, że rzucam dragi i zajmuję się życiem. To był najpiekniejszy dzien mojego zycia, słońce świeciło, kolory wydawały się wyraziste, ludzie na ulicy się uśmiechali. Wytrzymałem do dnia dzisiejszego. Od tamtej pory naprawiłem sporo rzeczy w swoim życiu...

glwtrcd
Posty: 733
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: glwtrcd » 28.06.2015, 14:05

Te intrus chuliganie nasz uwazaj zebys niepodzielil losu kolegi Jezusa

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: debo21 » 28.06.2015, 14:06

rozporka tez zbanujcie ;) kto to ku*** wgl jest

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 29.06.2015, 12:06

*** pisze:nie była wieszana grubo przed waszą propagandą (choć możliwe że kiedyś się pojawiła) a czemu to rebus na zdjęciu.
Obrazek
Dla mnie to jedna z najlepszych flag Wisły w historii, na pewno najlepsza w latach 90-tych. Oddaje klimat osiedla.
Tutaj miała chyba swój debiut, ale mogę się mylić:
https://www.youtube.com/watch?v=AKzPA0zD8bQ

Co do flag jeszcze. "Dycha" w meczu z Molmoe 36 lat temu. Co prawda wykracza poza ramy tematu, ale warto zobaczyć, bo "ultras" na bardzo wysokim poziomie jak na 1979 rok. Zwraca uwagę różnorodność wzornictwa flag.
https://www.youtube.com/watch?v=tVO-QCI6soM od 2.03
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

JN95
Posty: 34
Rejestracja: 21.01.2015, 12:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JN95 » 30.06.2015, 16:36

Jesli chodzi o krakow chcialbym napisac jak mniej wiecej aktualnie to wyglada, jesli z czyms sie nie bedziecie zgadzac poprawcie mnie. Biezanow- Wisla (co prawda strasznie slaba w porownaniu do lat poprzednich ale jednak) Prokocim - nowy 100 % cracovia, stary praktycznie tez, Zlocien - Wisla, Kozlowek - cracovia, Wola duchacka - niby duza wiekszosc cracovia jednak dla mnie spadek sily osiedla i cos tam Wisla probuje robic zobaczymy czy cos z tego wyjdzie, Kurdwanow- wg mnie obiektywnie jest gdzies w granicach 65 do 35 dla Wisly Borek falecki - Wisla, Kliny - omieszane z przewaga cracovii, Lagiewniki - pomieszane ze wskazaniem na Wisle, Ruczaj - I i II strona Wisla III cracovia, Kazimierz- cracovia, stary nowy kleparz - Wisla Nowe grzegorzki Wisla,Stare grzegorzki- cracovia, Kobierzyn- Wisla, Stary plaszow - Wisla, Nowy plaszow - cracovia, Pradniek bialy i czerwony - Wi
sla XXX lecia i siemazki - cracovia Bronowce - Wisla, Swoszowice podzial ze wskazaniem na ksc, Wroblowice - Tsw Dabie - ksc jesli chodzi o hute to ksc to : wiekszosc albertynskiego xx-lecia i 2pl piastow tysiaclecia bohaterow wrzesnia oswiecenia zloty wiek gorali, Tsw to jagiellonskie kqzimierzowskie strusia lotnisko dywizjon kalinowe mistrzejowice nowe kaweek piastow od strony mistrzejowic arka + progres na 2pl xx-lecia i albertynskim

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 30.06.2015, 23:27

Mi się nie zgadza tyle, że nazwy drużyn, nawet wrogich piszemy dużą literą.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: MacMac » 30.06.2015, 23:53

Jakbyś to napisał bardziej estetyczniej to byłoby w porządku. A tak to troche bajzel wyszedł.
A co do samego podziału, to Swoszowice przewaga Wisły i duży progres u działających tam osób.

P.S. Podział "na papierze" to jedna sprawa, a jakość tych dzielnic/osiedli to druga. Jednak nie o to się rozchodzi w tym co napisałeś.

GavriloP
Posty: 36
Rejestracja: 12.06.2015, 03:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GavriloP » 01.07.2015, 01:19

z Kurdwanowem niezle wyliczenie, masz podzial na klatki i statystyki pieter?

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 01.07.2015, 17:23

Rabin Laden pisze:
JN95 pisze:Jesli chodzi o krakow chcialbym napisac jak mniej wiecej aktualnie to wyglada, jesli z czyms sie nie bedziecie zgadzac poprawcie mnie. Biezanow- Wisla (co prawda strasznie slaba w porownaniu do lat poprzednich ale jednak) Prokocim - nowy 100 % cracovia, stary praktycznie tez, Zlocien - Wisla, Kozlowek - cracovia, Wola duchacka - niby duza wiekszosc cracovia jednak dla mnie spadek sily osiedla i cos tam Wisla probuje robic zobaczymy czy cos z tego wyjdzie, Kurdwanow- wg mnie obiektywnie jest gdzies w granicach 65 do 35 dla Wisly Borek falecki - Wisla, Kliny - omieszane z przewaga cracovii, Lagiewniki - pomieszane ze wskazaniem na Wisle, Ruczaj - I i II strona Wisla III cracovia, Kazimierz- cracovia, stary nowy kleparz - Wisla Nowe grzegorzki Wisla,Stare grzegorzki- cracovia, Kobierzyn- Wisla, Stary plaszow - Wisla, Nowy plaszow - cracovia, Pradniek bialy i czerwony - Wi
sla XXX lecia i siemazki - cracovia Bronowce - Wisla, Swoszowice podzial ze wskazaniem na ksc, Wroblowice - Tsw Dabie - ksc jesli chodzi o hute to ksc to : wiekszosc albertynskiego xx-lecia i 2pl piastow tysiaclecia bohaterow wrzesnia oswiecenia zloty wiek gorali, Tsw to jagiellonskie kqzimierzowskie strusia lotnisko dywizjon kalinowe mistrzejowice nowe kaweek piastow od strony mistrzejowic arka + progres na 2pl xx-lecia i albertynskim
JN95 Ty jesteś kibicem Wisły kraków? Bo według Ciebie chyba tak się to pisze.Daleko mieszkasz od Krakowa?Kto Cię uczy polskiego?Pewnie pani Nienawiściowa.
Jeżus to znowu Ty pajacu? :)

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 01.07.2015, 19:39

TeŻ tak typowałem hehe
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

nieznAJomy1906
Posty: 22
Rejestracja: 22.03.2015, 01:22
Lokalizacja: Królewskie Miasto

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nieznAJomy1906 » 01.07.2015, 21:43

Vanini pisze:W ostatnim czasie chłopaczki z Wisły są gonieni z terenu Bronowic Wielkich, w szczególności z ul. Ojcowskiej i okolic. Te tereny jakiś czas były w dużej mierze wislackie, jednak teraz Wislakow jest tam coraz mniej, a garstka tych co została musi się chować na osiedlu. To przykład na to, że Pasy przejmują miasto na dobre. Kto zna klimaty, ten wie że wislackich grafow już sie tam nie uświadczy. Na Wisłę nastał ogromny kryzys, skoro tradycyjnie zdominowane przez nich dotąd osiedla są już niemalże w 100% za wielką Cracovią. Historia dzieje się na naszych oczach.

Hahahahahahahahahaha... Vianini dobry z ciebie andersen. Tylko czy ty serio wierzysz w to co piszesz?
Historia owszem dzieje się na naszych oczach,gdyż zaraz dobijecie do poziomu Hutnika
Stań twarzą w twarz ,widzę w twoich oczach strach...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 01.07.2015, 21:46

Ja pie..olę kolejny naćpany albo bajkopisarz. Nie wytrzymam. Historia pełną gębą. A kaszka na dobranoc była, czy dopiero po bajce?
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: asdasd » 02.07.2015, 06:42

Skoro na Wiśle wiatr hula to co powiedzieć o waszym młynie? :D
Zamknijcie rejestrację !

PogodaBahama
Posty: 41
Rejestracja: 05.05.2013, 13:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: PogodaBahama » 02.07.2015, 08:29

O ku*wa. Wypracowań o takiej treści się nikt nie spodziewał, nawet Twoi koledzy po szalu są w szoku i zastanawiają się czy to ironia czy szybki powrót JeŻuSa. Baw się dobrze, nie pozdrawiam.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 02.07.2015, 09:40

z tymi derbami i b klasą to się akurat zgadza bo właśnie rusza wasz proces za ustawienie 19tu meczów w sezonie po którym awansowaliście do ekstraklasy, więc lepiej zacznij odmawiać amidę żeby prezesik po wszystkim nie złożył zabawek.

prokocimksc
Posty: 56
Rejestracja: 09.10.2013, 03:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: prokocimksc » 02.07.2015, 10:27

Vanini pisze:Szkoda że nie da się z wami poważnie pogwarzyc panowie... Wasza propaganda zawsze miała się dobrze - tak za czasów GTS-u, jak i teraz gdy jesteście zabaweczka ubozejacego pana Cupiala. Aż się dziwię ze chce się wam wciskać przed całą Polską te farmazony, a jednocześnie na trybunach u was bieda i po waszym wielkim stadionie wiatr hula bo młyn świeci pustkami, a słynny sektor X jest karykatura tego co było. Jak juz czasami ktoś tam wpadnie (pod warunkiem że zrobią jakąś promocję) to są to jedynie gimbusy, dziewczynki z piątej klasy podstawówki lub milicyjni konfidenci w postaci Lenarta bądź szmaciarza Jagiełły, który nawet ziomkow z własnego osiedla na psach sprzedawał. Zresztą wygląda na to, że wkrótce derbów juz nie będzie i podzielicie los waszej dawnej zgody Widzewa i zmęczeni po służbie panowie z krakowskich komisariatow będą musieli zadowolić sie oglądaniem meczów B-klasy, która niebawem zagości na Reymonta.

Przykry wasz los, ale zasłużony tak jak już kiedyś powiedziałem. W Krakowie jesteście gonieni i niedługo być może przebijecie Bolta w dystansie na 100 metrów. Gadacie te farmazony bo ciężko się wam pogodzić z tym, że spadliscie do poziomu trzeciej siły Krakowa. 'Wasze' osiedla padają jedno po drugim niczym domki z kart. Wiedziałem że za słabi jesteście na to miasto, ale z tymi Bronowicami Wielkimi chyba zdziwiło wszystkich, że tak szybko zaczeliscie tam czolgac się kanałami. Niech Polska wie ze patrioci z Kałuży mają władzę w Grodzie Kraka.
W********** stąd prowokatorze.Nikt nie dał Ci zgody na pisanie na tym forum w imieniu Cracovii. Prosiłem,żeby nie ciągnąć dyskusji z tym zjebem a wy dalej nabijacie posty. Ignorować go i tyle a skoro wszystko w temacie zostało już wyjaśnione i opisane to proponuje go zamknąć w pizdu. Widać,że matoł strzela jakimiś wymyślonymi akcjami,żeby się coś dowiedzieć.
AVE JUDE

cracoviaH
Posty: 18
Rejestracja: 07.06.2015, 10:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cracoviaH » 02.07.2015, 11:08

prokocimksc pisze:
Vanini pisze:Szkoda że nie da się z wami poważnie pogwarzyc panowie... Wasza propaganda zawsze miała się dobrze - tak za czasów GTS-u, jak i teraz gdy jesteście zabaweczka ubozejacego pana Cupiala. Aż się dziwię ze chce się wam wciskać przed całą Polską te farmazony, a jednocześnie na trybunach u was bieda i po waszym wielkim stadionie wiatr hula bo młyn świeci pustkami, a słynny sektor X jest karykatura tego co było. Jak juz czasami ktoś tam wpadnie (pod warunkiem że zrobią jakąś promocję) to są to jedynie gimbusy, dziewczynki z piątej klasy podstawówki lub milicyjni konfidenci w postaci Lenarta bądź szmaciarza Jagiełły, który nawet ziomkow z własnego osiedla na psach sprzedawał. Zresztą wygląda na to, że wkrótce derbów juz nie będzie i podzielicie los waszej dawnej zgody Widzewa i zmęczeni po służbie panowie z krakowskich komisariatow będą musieli zadowolić sie oglądaniem meczów B-klasy, która niebawem zagości na Reymonta.

Przykry wasz los, ale zasłużony tak jak już kiedyś powiedziałem. W Krakowie jesteście gonieni i niedługo być może przebijecie Bolta w dystansie na 100 metrów. Gadacie te farmazony bo ciężko się wam pogodzić z tym, że spadliscie do poziomu trzeciej siły Krakowa. 'Wasze' osiedla padają jedno po drugim niczym domki z kart. Wiedziałem że za słabi jesteście na to miasto, ale z tymi Bronowicami Wielkimi chyba zdziwiło wszystkich, że tak szybko zaczeliscie tam czolgac się kanałami. Niech Polska wie ze patrioci z Kałuży mają władzę w Grodzie Kraka.
W********** stąd prowokatorze.Nikt nie dał Ci zgody na pisanie na tym forum w imieniu Cracovii. Prosiłem,żeby nie ciągnąć dyskusji z tym zjebem a wy dalej nabijacie posty. Ignorować go i tyle a skoro wszystko w temacie zostało już wyjaśnione i opisane to proponuje go zamknąć w pizdu. Widać,że matoł strzela jakimiś wymyślonymi akcjami,żeby się coś dowiedzieć.
Dokładnie. Najlepiej zbanować tego policyjnego prowokatora, pie*doli jakieś herezje, żeby powyciągać informacje co i gdzie się dzieje. Zignorować go, albo zbanować.

Tom19ek2
Posty: 9
Rejestracja: 07.07.2013, 12:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Tom19ek2 » 02.07.2015, 15:10

Dobrze prawicie, mimo że inne preferencje klubowe. pozdro dla normalnych.

JN95
Posty: 34
Rejestracja: 21.01.2015, 12:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JN95 » 02.07.2015, 22:20

Nie powinienem na takie zaczepki odpowiadać ale to zrobię. Jeśli chodzi o składnie pisałem to na telefonie i nie dbałem o styl, bo uznałem to za rzecz mało istotną. Moje nauczycielki Polskiego akurat wspominam dobrze i należy im się szacunek. Co do miejsca zamieszkania również nie trafiłeś urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Nazwę Cracovia faktycznie powinienem pisać dużą literą, nawet wrogowi należy się szacunek. Procenty podziału kurdwanowa są oczywiście umowne ale sami obiektywnie przyznacie że jeśli chodzi o sam kurdwanów jesteście od nas słabsi.

nieznAJomy1906
Posty: 22
Rejestracja: 22.03.2015, 01:22
Lokalizacja: Królewskie Miasto

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nieznAJomy1906 » 02.07.2015, 22:44

Pozytywne zaskoczenie że są tu normalni i obiektywni kibole Cracovii którzy potrafią pocisnąć takiej frajerzynie co sieje prowokacje by uzupełnić raporty z patrolu na kibice.net
Stań twarzą w twarz ,widzę w twoich oczach strach...

JN95
Posty: 34
Rejestracja: 21.01.2015, 12:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JN95 » 02.07.2015, 23:23

Tak za to należą im się brawa.

prokocimksc
Posty: 56
Rejestracja: 09.10.2013, 03:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: prokocimksc » 03.07.2015, 02:09

JN95 pisze:Nie powinienem na takie zaczepki odpowiadać ale to zrobię. Jeśli chodzi o składnie pisałem to na telefonie i nie dbałem o styl, bo uznałem to za rzecz mało istotną. Moje nauczycielki Polskiego akurat wspominam dobrze i należy im się szacunek. Co do miejsca zamieszkania również nie trafiłeś urodziłem się i mieszkam w Krakowie. Nazwę Cracovia faktycznie powinienem pisać dużą literą, nawet wrogowi należy się szacunek.
Procenty podziału kurdwanowa są oczywiście umowne ale sami obiektywnie przyznacie że jeśli chodzi o sam kurdwanów jesteście od nas słabsi.
Ilościowo jest nas na Kurdwanowie mniej jeśli chodzi o jakość to ciężko jest powiedzieć. Pochodzi stamtąd dużo sportowców i akcje dzieją się praktycznie w każdym tygodniu.Miejsce jest bardzo newralgiczne a zachodnia strona osiedla sprzyja konfrontacjom. Wiele się tu zmieniło przez ostatnie parę lat. Wyroki, wyjazdy i po jednej i po drugiej stronie. Jeśli mam być szczery dałbym faktycznie drobną przewagę Wisły od momentu wydarzeń ze Ś.P Tomkiem.
AVE JUDE

MarcelW.
Posty: 52
Rejestracja: 25.03.2015, 23:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: MarcelW. » 03.07.2015, 08:24

Tak Vanini pajacu faktycznie spada na psy! Przecież to forum i ten temat od zawsze było wyznacznikiem chuligaństwa w Polsce a w tym przypadku w Krakowie. Dzięki tobie wiemy że Wisła już 3 w Krakowie, ludzi po szalu ( niby)którym nie sięgasz do pięt wyzywasz od konfidentów. Gorszy dzień? Nie dostałeś się do Liceum i podzielisz los ojca spawacza?

nieznAJomy1906
Posty: 22
Rejestracja: 22.03.2015, 01:22
Lokalizacja: Królewskie Miasto

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nieznAJomy1906 » 03.07.2015, 14:58

Vanini pisze:Słabo jesteście zorientowani w temacie widać, tyle powiem... prokocimksc przynosisz wstyd Cracovii, więc nie bede się wypowiadał więcej w Twoim kierunku. Pewnie już się przerzuciles albo masz to planach skoro tak się kumasz z koleżankami zza Błon. To forum schodzi na psy...

Wstyd Waszemu klubowi przynosisz własnie ty oraz taki Jeżuś pod postacią 5 nicków na tym forum. Prokocim pisze dość obiektywnie ,za to ty wypisujesz takie kocopoły że nawet Twoi koledzy po szalu przecierają oczy ze zdumienia. Pewnie wg Ciebie garbarnia nawet nas goni. Gdzie na Bronkach masz Cracovie? Swego czasu tylko na os.Widok próbowaliście coś zdziałać ale nie wyszło.
Stań twarzą w twarz ,widzę w twoich oczach strach...

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 03.07.2015, 17:42

JN95 przedstawił obiektywny podział i nie ma co już dyskutować z jakimiś leszczami prowokatorami pokroju Vanini

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 03.07.2015, 22:31

Vanini pisze:
nieznAJomy1906 pisze:
Vanini pisze:Słabo jesteście zorientowani w temacie widać, tyle powiem... prokocimksc przynosisz wstyd Cracovii, więc nie bede się wypowiadał więcej w Twoim kierunku. Pewnie już się przerzuciles albo masz to planach skoro tak się kumasz z koleżankami zza Błon. To forum schodzi na psy...

Wstyd Waszemu klubowi przynosisz własnie ty oraz taki Jeżuś pod postacią 5 nicków na tym forum. Prokocim pisze dość obiektywnie ,za to ty wypisujesz takie kocopoły że nawet Twoi koledzy po szalu przecierają oczy ze zdumienia. Pewnie wg Ciebie garbarnia nawet nas goni. Gdzie na Bronkach masz Cracovie? Swego czasu tylko na os.Widok próbowaliście coś zdziałać ale nie wyszło.
Przejdź się chloptasiu po Bronowicach, to zobaczysz wszędzie mnóstwo grafow Cracovii, a prawie żadnych GTS-U lub tylko przestrzelonych. Może faktycznie z pięć lat temu ktoś z Wisły był na Bronowicach, ale od jakiegoś czasu już tu nikogo takiego nie uświadczysz, a waszych barw próżno szukac na dzielnicy (pojawiają się tylko gdy przechodzi umundurowany patrol). Więc coś się wam miesza towarzysze. Tacy z was nagle spece od każdej dzielnicy? Widać że informacji dostarcza wam wyłącznie wujek Google. Tobie nieznAJomy1906 widocznie mamusia odlaczyla neta na trochę czasu i straciłeś orientację w sytuacji. Kwestią czasu jest jak zapolujemy na tą waszą megalomanską szmatke z którą się tak obnosicie. Więc bądźcie tam ostrożni koło wiaduktów, bo nie znacie dnia ani godziny.
Myślisz że ktoś sie da sprowokować do wymiany zdań poprzez twoje marne prowokacje i info wzięte z d***, wymyślone na poczekaniu? Każdy dobrze wie jak jest, nie musisz wymyślać historyjek

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 04.07.2015, 02:49

Patrzcie kibice wszystkich klubów co tu się odpierdala.

Po raz kolejny widać jakie to forum jest skurwione na zasadzie wiecej użytkowników i odsłon = więcej hajsu od reklamodawców.

Taki trolling jak w wykonaniu osobnika vanini powinien być ukrócony na forum społeczności kibicowskiej natychmiast. Ale debil coś napiszę, ktoś inny mu odpisze i liczba odsłon/hajsu sie zgadza.

Jako KSC wypowiadał się już pojebany jeżuś - zbanowany dopiero po osobistych wycieczkach do Foxxa, legendarny pojeb PTZR a teraz jakaś prowokacyjna ku*** - no bo nie da się inaczej tego nazwać - vanini.

Ale jest zajebiście
Codziennie 20 tysiecy ludzi ogląda reklamy patriotycznej odzieży produkowanej w Wietnamie
.

cracoviaH
Posty: 18
Rejestracja: 07.06.2015, 10:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cracoviaH » 04.07.2015, 09:24

Vanini pisze:Ej bajkopisarz nie szalej tak, bo Ty info zdobywasz co najwyżej od waszego fotografa z Rzymu. Lepiej opowiedz jak tam się goja wam rany po tym jak was skarcono za salutowanie tymi tłustymi łapkami. No pochwal się ilu to chłopaków z Wisła Dolphins Hooligans potracilo rączki :)

JG
Napisz na priv pierdo*ny heretyku kim jesteś, nie masz prawa wypowiedzi a tym bardziej podpisywania swoich postów JG. Jeżeli jest tu moderator, prosił bym o zbanowanie tego delikwenta, bo zaraz zrobi się tu gnój jak z c-trusem...

savino
Posty: 16
Rejestracja: 21.06.2015, 02:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: savino » 05.07.2015, 07:47

Na trzezwo nie jestem godzien:) - aby tu zaglądać, a komentarz to już chyba delirka hehe

Rany boskie - "policyjny prowokator", "osoby decyzyjne" itp " zabraniamy w imieniu.." - nie wspomnę o "chowaniu i podnoszeniu" - w nowej aplikacji na androida :) Ale co tam na jednym oddziale schowają - to na drugim podniosą hehe
Wasi bohaterowie razem w Las Casas :)
Przynajmniej jest wesoło.
Co wy bierzecie - zresztą spadek jakości używek zawdzięczamy JG, WSH (słynne standarty) -tylko od zawodowców:) (bez barw), a wracając chłop ma klimat i tyle.

ps. Jechał ktoś "9" powrót z hokeja(lata 90) , podczas akcji przy cm. Podgórskim ? ( i pytanie konkursowe - od czego i który wagon potrzebował pomocy strażaków:)
pozdrowienia

savino
Posty: 16
Rejestracja: 21.06.2015, 02:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: savino » 05.07.2015, 10:51

Hehe tak sie weryfikuje wiarygodność.
Było zaskoczenie jak zapłoneły zapalniczki w krzakach.
A wspomniany O narobił swojemu bratu zamiesznia - zanim zmienił barwy:)

savino
Posty: 16
Rejestracja: 21.06.2015, 02:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: savino » 05.07.2015, 11:09

Tylko nie wiem co na to "osoby decyzyjne" hehe
Powszechnie wiadomo że każdą strategiczną decyzje konsultują na forum - jak padnie serwer to kaplica

Książe Igthorn
Posty: 12
Rejestracja: 04.07.2015, 16:52
Lokalizacja: Zamek Danwyn

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Książe Igthorn » 05.07.2015, 11:16

:-)
''Leci na twój hajs j***** lachociąg, osiedlowy szlauf, najebana koką...''

savino
Posty: 16
Rejestracja: 21.06.2015, 02:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: savino » 05.07.2015, 12:09

obiektywny pn pisze:
info_z_rzymu pisze:20 kiboli Wisły z Prokocimia melduje się w Wawie.

https://www.facebook.com/SKWK1906/photo ... 11/?type=1
Pieknie, pieknie ubawilem sie po pachy. Dziwnym trafem po transparencie na biezanowie nagle wisla z biezanowa razem z ta z azorow (oba osiedla w tragicznej sytuacji) zajela dwa pierwsze miejsca pod wzgledem liczby osob na wyjezdzie a teraz widzac ze na biezanowie nic sie nie zmienia prubujecie nas ukąsić piszac o wyssanych z palca 20 osobach z Prokocimia. Czysta kpina. Na nowym osoby kibicujace wisle mozna zliczyc na palcach jednej reki wychodza z domow tylko z z rodzicami do sklepu i wracaja do nory. sa bladzi jak papier toaletowy od kilkuletniej egzystencji w czterech scianach. Na starym wbrew waszemu pierdoleniu ile razy sie tam wchodzi to zawsze na lawkach siedzi Cracovia, podobno jakas wisla tam jest ale pomimo niezliczonej ilosci wizyt zawsze spotykamy tam tylko naszych braci po szalu. wiec n albo k**** egzystujecie tam jak szczury w piwnicach albo misiek wam pokupowal peleryny niewidki :) Wsadzcie sobie w dupe wasze farmazonskie statystyki z forum i bajke o 20 kobietach. Zapytajcie lepiej waszych niedobitkow z biezanowa ( czyt. tych ktorzy jeszcze jak reszta kolegow nie zdazyli sie r******* badz nie zostali dojechani) jak wydupcali po swoim os prawie caly dlugi weekend i jak nowy graf poszedl im sie j**** po dwudziestu czterech godzinach.
Racja oto dowód niestety jakość tragiczna:(
https://www.youtube.com/watch?v=BVigODBSKiA

prokocimksc
Posty: 56
Rejestracja: 09.10.2013, 03:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: prokocimksc » 05.07.2015, 15:03

Na Prokocimiu czy Starym czy Nowym nie ma żadnej Wisły, owszem są goście za TSW ale to pionki,których zadaniem jest informowanie przez telefon swoich koleżków czy Cracovia siedzi gra na ławkach,czy siedzi pod klatką czy gra w piłkę na boisku. Ich siła polega na załadowanych do pełna telefonach i obserwowaniu terytorium przez żaluzje. Na meczach raczej uświadczyć ich nie idzie bo to największa osiedlowa patola, WSH za te informacje daje im swój "luksusowy" towar po którym parę miesięcy temu jeden z nich prawie odjechał na tamten świat. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby ich drugim etatem było podawanie się za KSC na forach takich jak te i ośmieszanie nas. Skoro i tak ciągle siedzą w domu i tak to jakieś zajęcie muszą mieć. Parę lat temu paru odtrąconych przez Cracovie małolatów chciało kręcić się przy Wiśle ale od kiedy przestali być incognito marzyli tylko o tym,żeby stąd w końcu spierdolić. Wcale im się nie dziwie,przez parę miesięcy biegów sprinterskich długodystansowych mogliby wziąć udział w igrzyskach olimpijskich. Jakby zobaczyli kogoś w pasy na trybunach to pewnie nawet Bolta by przegonili
AVE JUDE

Orange&Mango
Posty: 149
Rejestracja: 20.07.2007, 16:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Orange&Mango » 05.07.2015, 16:08

prokocimksc pisze:. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby ich drugim etatem było podawanie się za KSC na forach takich jak te i ośmieszanie nas.
Was nie trzeba ośmieszać

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 05.07.2015, 16:26

Rabin Laden pisze:O ile dobrze pamiętam to 1.6 m. w kapeluszu, gwiazda z Big Brothera,serwowała koktajle M.,swoim przyszłym kolegom.
Nie Big Brothera a następnego zjebanego programu chyba Bar i nie był gwiazdą a, robiącym groźne miny towarzyszem jakiejś k****.

Minus do kumatości!! minus!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: glwtrcd i 357 gości