CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Ostróda
Posty: 90
Rejestracja: 22.12.2008, 07:39

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Ostróda » 16.06.2011, 12:59

pee pisze:Kolego altgr i kolego costt co do HZL napisałem to co przeżyłem ale widziałem dużo gorszych ekip nie mi oceniać kto jest kim na trasie i przed kim się sra.Ktos napisał ,że znajdzie się 10 ekip conajmniej lepszych od nich a ja tylko napisałem ,że jak jest 10 lepszych to znaczy,że już są słabi.Boją się ŁKSu i Śląska przecież to według większości osób czołówka,więc mają się kogo bać a jeśli chodzi o średniaków to uważam ,że z większości daliby sobie radę,więc nie uważam ,żebym był jakimś wielkim żartownisiem.Co do mojej ekipy to trochę mam ciśnienia jak słyszę jak ktoś nas oczernia.Wiadomo nikt nie jest święty ale jakby każdy trzymał się zasad jak My to napewno dużo lepiej by wyglądał kibicowski świat.Z czołówki nie unikamy nikogo odmówiliśmy bodajze jednej ekipie mając swoje powody nam odmówiło dużo więcej i jakoś wielkiego "ale" do nich nie mamy(no może oprócz jednej).GKSowi Katowice nigdy niczego nie odmówiliśmy i nikt z nas się nie ich nie boi wręcz przeciwnie ,prawda jest taka,że jak sobie wyobrażasz walkę z nimi chyba jedynie na tej zasadzie ,że w ten sam dzień Legia walczy z Górnikiem a My z nimi.To samo się tyczy ich skoro mówisz ,że My Legią się zasłaniamy .Teraz już w naszych rewirach nie rozróżnisz czy to Górnik czy Gieksa więc skąd pewność z kim się będziemy bić [link].A swoją drogą chyba za dużo osób uważa już ,że Gieksa jest ekipą pokroju ŁKSu ,Widzewa,Ruchu czy Lechii a jeszcze im trochę brakuje.Co do tego jak unikamy ekip z czołowki przytoczę dwie sytuację najpierw atak Widzew z Ruchem wyszliśmy porażka potem z ŁKSem,Zawiszą ,Tychami gdzie chłopak od nich normalnie z nami gadał w pociagu bez spinek dostał wiadomość ,że jest nas z 3 dyszki do bicia ich było z 90 osób 3 ekip!Zgodziliśmy się wyjść gdzie 90 procent wyjebałoby chłopaka z pociągu przejechało ekipy które na nich czekały.A później byłaby gadka ,że nikogo nie było i takie tam byle porażki nie zaliczyć.My się porażki nie boimy jest okazja wychodzimy nawet będac w przegranej sytuacji .Ile ekip może tak o sobie powiedzieć?
bardzo dobrze ujete pozdro dla normalnych



kabe
Posty: 37
Rejestracja: 07.04.2011, 19:32

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: kabe » 16.06.2011, 18:00

witam jezeli chodzi o zaglebie sosnowiec to jeszcze mial starcie z lks gks tychy i zawisza przegrana ale nie pamietam skad wracali pare miesiecy temu gks tychy ustawia sie na bks bielsko ale bks widzac przewage przeciwnika dzwoni do zaglebie o wsparcie i niestety tychy dostaja oklep przewaga zaglebia i bielska okolo 30 typa same bielsko by nie dalo rady dobra awantura miala miejsce w chorzowie na batorym zaglebie wracalo a zbiorke mial ruch zaglebie radzilo sobie ale z czasem przybywali niebiescy i wiadomo co

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: macias » 16.06.2011, 18:21

FCh'92! pisze:Dziwnym trafem osoby zadające dziwne pytania maja po 6,13 albo 22 posty. Dziwnym trafem w chuligańskich wspomnieniach lat 90-tych temat schodzi na teraźniejszość. Dziwnym trafem typ niby coś wie ale jednak nie wie (czyli tak jak to u niebieskich jest). Ogólnie dziwnie się zrobiło na necie, trzeba uważać jak nigdy dotąd i tyle. Juz nawet neta cenzuruję i tylko czekać jak zaczną sypać sprawy za internetowe wpisy itp W sumie już jedna głośnia się niedawno odbyła.
[link]

fhudomin
Posty: 43
Rejestracja: 12.04.2011, 08:36

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: fhudomin » 16.06.2011, 18:22

kolega to chyba nowy na forum i zasad się nie zna -po za tym wszystko co napisałeś jest kilka postów wcześniej!!

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: ??? » 16.06.2011, 18:24

Przepraszam ,że się wtrącam ,ale najbardziej dymili zawsze kibice.net.Niezależnie od ekipy każdy ogarnięty zna swoje miejsce w szeregu i nie patrzy na krzykaczy.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

BENLEE
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2011, 16:52

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: BENLEE » 16.06.2011, 18:30

pee pisze:Kolego altgr i kolego costt co do HZL napisałem to co przeżyłem ale widziałem dużo gorszych ekip nie mi oceniać kto jest kim na trasie i przed kim się sra.Ktos napisał ,że znajdzie się 10 ekip conajmniej lepszych od nich a ja tylko napisałem ,że jak jest 10 lepszych to znaczy,że już są słabi.Boją się ŁKSu i Śląska przecież to według większości osób czołówka,więc mają się kogo bać a jeśli chodzi o średniaków to uważam ,że z większości daliby sobie radę,więc nie uważam ,żebym był jakimś wielkim żartownisiem.Co do mojej ekipy to trochę mam ciśnienia jak słyszę jak ktoś nas oczernia.Wiadomo nikt nie jest święty ale jakby każdy trzymał się zasad jak My to napewno dużo lepiej by wyglądał kibicowski świat.Z czołówki nie unikamy nikogo odmówiliśmy bodajze jednej ekipie mając swoje powody nam odmówiło dużo więcej i jakoś wielkiego "ale" do nich nie mamy(no może oprócz jednej).GKSowi Katowice nigdy niczego nie odmówiliśmy i nikt z nas się nie ich nie boi wręcz przeciwnie ,prawda jest taka,że jak sobie wyobrażasz walkę z nimi chyba jedynie na tej zasadzie ,że w ten sam dzień Legia walczy z Górnikiem a My z nimi.To samo się tyczy ich skoro mówisz ,że My Legią się zasłaniamy .Teraz już w naszych rewirach nie rozróżnisz czy to Górnik czy Gieksa więc skąd pewność z kim się będziemy bić.A swoją drogą chyba za dużo osób uważa już ,że Gieksa jest ekipą pokroju ŁKSu ,Widzewa,Ruchu czy Lechii a jeszcze im trochę brakuje.Co do tego jak unikamy ekip z czołowki przytoczę dwie sytuację najpierw atak Widzew z Ruchem wyszliśmy porażka potem z ŁKSem,Zawiszą ,Tychami gdzie chłopak od nich normalnie z nami gadał w pociagu bez spinek dostał wiadomość ,że jest nas z 3 dyszki do bicia ich było z 90 osób 3 ekip!Zgodziliśmy się wyjść gdzie 90 procent wyjebałoby chłopaka z pociągu przejechało ekipy które na nich czekały.A później byłaby gadka ,że nikogo nie było i takie tam byle porażki nie zaliczyć.My się porażki nie boimy jest okazja wychodzimy nawet będac w przegranej sytuacji .Ile ekip może tak o sobie powiedzieć?
Pee-lubię Twoje posty,bo fajnie się czyta i można wywnioskować,że jesteś człowiekiem na poziomie.Fajnie z Toba pogadać i wymienić zdania na różny temat,ale proszę Cię: jak czegoś nie jesteś pewien,to nie pisz o tym na ogólnopolskim forum.

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: gremio » 16.06.2011, 21:24

Panowie po pierwsze to temat "wspomnienia" wiec nie odbiegajcie od niego
po drugie i to wiekszosc powie ZS to krajowa czołówka,tyle na temat.....kto uważa inaczej jest nie poważny..pozdrawiam
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Martini Player » 16.06.2011, 22:12

gremio pisze:Panowie po pierwsze to temat "wspomnienia" wiec nie odbiegajcie od niego
po drugie i to wiekszosc powie ZS to krajowa czołówka,tyle na temat.....kto uważa inaczej jest nie poważny..pozdrawiam
Najpierw prosisz o nieodbieganie od tematu,a potem wyrażasz swoją prywatną opinię o ZS,w dodatku debilnie prowokując kolejne wpisy.

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: gremio » 16.06.2011, 23:23

Martini Player pisze:
gremio pisze:Panowie po pierwsze to temat "wspomnienia" wiec nie odbiegajcie od niego
po drugie i to wiekszosc powie ZS to krajowa czołówka,tyle na temat.....kto uważa inaczej jest nie poważny..pozdrawiam
Najpierw prosisz o nieodbieganie od tematu,a potem wyrażasz swoją prywatną opinię o ZS,w dodatku debilnie prowokując kolejne wpisy.


zdarza sie- nikt nie jest doskonały......
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pattaya man » 17.06.2011, 01:49

dym na konwitkorskiej w latach 90tych,chodzi mi o ten mecz gdy stadion POlonii splonal,czy ekipa Polonii wystawila wtedy mlyn?

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: altgr » 17.06.2011, 08:08

pee naprawde z duzym zainteresowaniem sledze Twoje posty, ale jednak jesli nie jestes czegos pewny, to nie pisz o tym na ogolnopolskim forum.
Otoz akurat Gieksie odmowiliscie i to nie raz, a widac, ze nie wiesz o co biega, bo czesc z propozycji to miala miejsce jeszcze przed ukladem z Gornikiem, wiec zupelnie nie potrzebnie wyskoczyles z KSG. Pozniej wspomniana przezemnie walka GKS - Legia i pare dni pozniej rowniez propozycja ze strony GKS. Powod byl kuriozalny, nie chodzilo tu o zaden Gornik(podbij na priv to powiem ci o co chodzi).
Mam duzy szacunek do ekipy Zaglebia, ostatnio sporo walcza i to z dobrym rezultatem, wyrazilem tylko swoje zdanie, ze te ekipy sa raczej w porownaniu do Zaglebia duzo slabsze(np wlasnie ZL czy Korona).
Co do walki z ŁKS/GKS/WKS to jeden chlopak przyznal pozniej, ze jak nas zobaczyliscie to ugiely sie wam nogi(zreszta dzieki temu sam przyznal, ze ma coraz wiekszy szacunek do ŁKS). Ogolem wtedy wyraznie bylo widac, ze u Was byla niestety slabsza forma, bo prawie co wyjazd mieliscie jakies przygody.


ps panM zupelnie nic nie wniosles do temu, takze daruj sobie swoje kolejn wypociny.

Jak juz jestesmy przy Zaglebiu, to moglby ktos przyblizyc "ekipe co sie zesrala na Milowicach" ? Chodzilo o Polonie Bytom i jednego z jej kibicow, ktory moglby przed wyjazdem na mecz zarzywac jakis stoperan. W tym czasie obie strony pare razy nawzajem sie atakowaly, cos wiecej ?
ŁKS Łódź Polska !

elep
Posty: 37
Rejestracja: 28.04.2010, 14:28

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: elep » 17.06.2011, 08:44

pattaya man pisze:dym na konwitkorskiej w latach 90tych,chodzi mi o ten mecz gdy stadion POlonii splonal,czy ekipa Polonii wystawila wtedy mlyn?


Był to 97 rok tzw. płonące derby,Legia siedziała na Kamiennej a my na głównej.Dokładnej naszej liczby nie podam bo nie pamiętam ale jak byś konkretnie poszukał to na pewno gdzieś jakieś nasze fotki są,chodź to Legia była wtedy w centrum uwagi z wiadomych powodów;)
To co piszę na forum jest tylko i wyłącznie moim osobistym zdaniem i nie jest oficjalnym stanowiskiem kibiców Polonii Warszawa.

elep
Posty: 37
Rejestracja: 28.04.2010, 14:28

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: elep » 17.06.2011, 08:49

A i nie spalił się stadion tylko budynek gospodarczy na terenie stadionu co zresztą dokładnie widać na filmikach z tych zajść.
To co piszę na forum jest tylko i wyłącznie moim osobistym zdaniem i nie jest oficjalnym stanowiskiem kibiców Polonii Warszawa.

PjKKS
Posty: 27
Rejestracja: 15.10.2010, 11:45

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: PjKKS » 17.06.2011, 13:09

300 pisze:
bilbobagins pisze:Z tego co wiem Cracovia wraz z Lechem przegonili wtedy Okocimskiego...

jesteś pewny że tak było ?
z tego co wiem chłopaki z Okocimskiego mieli spore kłopoty po tym meczu,
a ktoś z przyjezdnych zaliczył chyba wizytę w szpitalu.
Kilku Lechitów weszło sobie wtedy przez wejscia dla miejscowych i jeden oberwał konkretnie maczetą w głowe.Niechciał bym wnikać czy cios zadał kibic Okocimskiego czy Wisły bo tego niewiem.

Człowiek z Blizną
Posty: 538
Rejestracja: 23.09.2010, 17:56
Lokalizacja: Biała Polska

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Człowiek z Blizną » 18.06.2011, 11:34

Może ktoś opisać mecz Zagłębie Sosnowiec-Jagiellonia z sezonu 2004/2005.
"..Dobrze pamiętam cudowne lata,beztroskie chwile spędzone na ulicy piłka pod pachą, kumple w około,dobrych przygód fanatycy.."

http://www.smog.pl/wideo/5978/narkotyki/

Fallout
Posty: 24
Rejestracja: 07.05.2011, 19:46

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Fallout » 18.06.2011, 12:37

pee pisze:Kolego altgr i kolego costt co do HZL napisałem to co przeżyłem ale widziałem dużo gorszych ekip nie mi oceniać kto jest kim na trasie i przed kim się sra.Ktos napisał ,że znajdzie się 10 ekip conajmniej lepszych od nich a ja tylko napisałem ,że jak jest 10 lepszych to znaczy,że już są słabi.Boją się ŁKSu i Śląska przecież to według większości osób czołówka,więc mają się kogo bać a jeśli chodzi o średniaków to uważam ,że z większości daliby sobie radę,więc nie uważam ,żebym był jakimś wielkim żartownisiem.Co do mojej ekipy to trochę mam ciśnienia jak słyszę jak ktoś nas oczernia.Wiadomo nikt nie jest święty ale jakby każdy trzymał się zasad jak My to napewno dużo lepiej by wyglądał kibicowski świat.Z czołówki nie unikamy nikogo odmówiliśmy bodajze jednej ekipie mając swoje powody nam odmówiło dużo więcej i jakoś wielkiego "ale" do nich nie mamy(no może oprócz jednej).GKSowi Katowice nigdy niczego nie odmówiliśmy i nikt z nas się nie ich nie boi wręcz przeciwnie ,prawda jest taka,że jak sobie wyobrażasz walkę z nimi chyba jedynie na tej zasadzie ,że w ten sam dzień Legia walczy z Górnikiem a My z nimi.To samo się tyczy ich skoro mówisz ,że My Legią się zasłaniamy .Teraz już w naszych rewirach nie rozróżnisz czy to Górnik czy Gieksa więc skąd pewność z kim się będziemy bić.A swoją drogą chyba za dużo osób uważa już ,że Gieksa jest ekipą pokroju ŁKSu ,Widzewa,Ruchu czy Lechii a jeszcze im trochę brakuje.Co do tego jak unikamy ekip z czołowki przytoczę dwie sytuację najpierw atak Widzew z Ruchem wyszliśmy porażka potem z ŁKSem,Zawiszą ,Tychami gdzie chłopak od nich normalnie z nami gadał w pociagu bez spinek dostał wiadomość ,że jest nas z 3 dyszki do bicia ich było z 90 osób 3 ekip!Zgodziliśmy się wyjść gdzie 90 procent wyjebałoby chłopaka z pociągu przejechało ekipy które na nich czekały.A później byłaby gadka ,że nikogo nie było i takie tam byle porażki nie zaliczyć.My się porażki nie boimy jest okazja wychodzimy nawet będac w przegranej sytuacji .Ile ekip może tak o sobie powiedzieć?
Warto jeszcze nadmienić o wyjściu na Batorym i zderzenie się z Ruchem czekającym na swój wyjazd( ja już mam dziury od THC w pamięci) ale to też pokazuje że ZS jest bitna.

JP100%
Posty: 23
Rejestracja: 26.05.2010, 21:19

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: JP100% » 18.06.2011, 15:39

Fisk pisze:Mógłby ktoś opisać, wkleić opisy akcji na meczu Radomiak Radom - Korona Kielce 2004/2005 i akcje CHYBA Górnika Zabrze w Jędrzejowie? gdzie biegają po jednym z osiedli jakoś tak lata 90'.
dzięki z góry i dobry temat.
z teog co wiem od Polonistow z Bytomia to jechali z Piastem na dymek banda na bande z Korona ale Korona sie chyba nie zebrala i wracjaca cala ekipe w jedrzejowie atakuej Naprzod w 30-40 i podobno gdyby nie psy z giwerami to byla by fajna awantura. zreszta pamietam opis Polonistow "gdyby nie atak Naprzodu w Jedrzejowie to bylby stracony wyjazd..." ale to juz od nich ktos musi poprawnie napisac...

wersu
Posty: 362
Rejestracja: 19.09.2009, 17:57
Lokalizacja: Południowy-Wschód nie ala ,,Holiłud"

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: wersu » 18.06.2011, 19:27

SUPPORTERS pisze:moze ktos przytoczy sytuacje na podkarpaciu przed kilkoma laty?
Sporo dobrych ekip nie bojacych sie starc i walk.
Obecnie niestety slabiej.
Ja proszę o przedstawienie jak kilka/kilkanascie lat wstecz CHMK z Mielca podjęli rękawice z warszawską Legią? Z tego co słyszałem to dosyć wyrównana walka była , proszę kogoś zorientowanego o opis ww sytuacji , przy okazji jakiego meczu to było ?
Mam tak samo jak Ty...

Wojtas_ZKS
Posty: 38
Rejestracja: 17.04.2011, 11:15
Lokalizacja: mocnych wrażeń

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Wojtas_ZKS » 19.06.2011, 01:36

PjKKS pisze:
300 pisze:
bilbobagins pisze:Z tego co wiem Cracovia wraz z Lechem przegonili wtedy Okocimskiego...

jesteś pewny że tak było ?
z tego co wiem chłopaki z Okocimskiego mieli spore kłopoty po tym meczu,
a ktoś z przyjezdnych zaliczył chyba wizytę w szpitalu.
Kilku Lechitów weszło sobie wtedy przez wejscia dla miejscowych i jeden oberwał konkretnie maczetą w głowe.Niechciał bym wnikać czy cios zadał kibic Okocimskiego czy Wisły bo tego niewiem.
nie rozumiem co ktokolwiek z Wisly mialby robic w sektorze Okocimskiego...?

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 750ml » 19.06.2011, 19:01

pytanie mam o mecz Polska Armenia w Warszawie w 99 roku a pytanie brzmi kogo Lechia wygoniła/obiła za obicie GKS Jastrzębie w drodze do Słupska po śmierci Przemka było to gdzieś opisywane nie pamiętam czy w TMK czy tu na forum może chodzic o Piasta Gliwice ale nie pasowałby mi ten Piast z powodu wspólnych kontaktów na lini Lechia Piast

Henderson_
Posty: 429
Rejestracja: 23.04.2011, 09:20

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Henderson_ » 20.06.2011, 18:32

Czy to prawda że większość młynu Pogoni Szczecin stanowili kiedyś metale? (jakoś mi ta subkultura nie pasuje na mecze, ale nie oponuję..). Czy mógłby ktoś to nakreślić, oraz, czytałem na forum Wisłoki, że kiedyś na ich trybunach dużą grupę stanowili punkowcy, a nawet punk był szefem młyna...Mógłby ktoś opisać jak to było, i jak finałowo się skończyło?

Dzięki.

PjKKS
Posty: 27
Rejestracja: 15.10.2010, 11:45

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: PjKKS » 20.06.2011, 18:49

Henderson_ pisze:Czy to prawda że większość młynu Pogoni Szczecin stanowili kiedyś metale? (jakoś mi ta subkultura nie pasuje na mecze, ale nie oponuję..). Czy mógłby ktoś to nakreślić, oraz, czytałem na forum Wisłoki, że kiedyś na ich trybunach dużą grupę stanowili punkowcy, a nawet punk był szefem młyna...Mógłby ktoś opisać jak to było, i jak finałowo się skończyło?

Dzięki.
Na mecze chodze od początku lat 80-dziesiątych i pamiętam,że Pogoń to byli głównie metale i wtedy była to jedna z lepszych ekip w Polsce.Na koncerty metalowe też jeżdzili jako Pogoń i często robili na nich awantury.
wersu pisze:
SUPPORTERS pisze:moze ktos przytoczy sytuacje na podkarpaciu przed kilkoma laty?
Sporo dobrych ekip nie bojacych sie starc i walk.
Obecnie niestety slabiej.
Ja proszę o przedstawienie jak kilka/kilkanascie lat wstecz CHMK z Mielca podjęli rękawice z warszawską Legią? Z tego co słyszałem to dosyć wyrównana walka była , proszę kogoś zorientowanego o opis ww sytuacji , przy okazji jakiego meczu to było ?

ziomekwie
Posty: 27
Rejestracja: 08.05.2011, 23:30

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: ziomekwie » 20.06.2011, 19:55

Poszukuje materiałów filmowych z awantury pomiędzy Legią a GKS Katowice w finale pucharu Polski jakoś w połowie lat 90-ntych

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Barnet » 20.06.2011, 22:10

to był mecz GKS-Miedź Legnica, na Legii, co nie zmiania faktu że na murawie było gorąco
Obrazek

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: wyjazdowicz » 20.06.2011, 22:31

ziomekwie pisze:Poszukuje materiałów filmowych z awantury pomiędzy Legią a GKS Katowice w finale pucharu Polski jakoś w połowie lat 90-ntych
nie wiem czy o to ci chodzi. w 95 roku byl final PP Legia-GKS na Legii. Ale to wtedy Legia starla sie z policja.

jest to na tym filmiku od 0.00 do 2.50

http://www.youtube.com/watch?v=LG63yNIkQvo

swoja droga kilka starych dymow w wykonaniu Legii na tym filmie

pajo
Posty: 980
Rejestracja: 26.02.2007, 21:22

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pajo » 21.06.2011, 17:13

Barnet pisze:to był mecz GKS-Miedź Legnica, na Legii, co nie zmiania faktu że na murawie było gorąco
Chyba masz na myśli Górnik Zabrze - Miedź Legnica. Finał Pucharu Polski 1992 na Łazienkowskiej.

ziomekwie
Posty: 27
Rejestracja: 08.05.2011, 23:30

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: ziomekwie » 22.06.2011, 08:10

Barnet pisze:to był mecz GKS-Miedź Legnica, na Legii, co nie zmiania faktu że na murawie było gorąco
Wydaje mi się że jednak z GKSem dokładnie to 95' dzięki za filmik dla kolegi wyżej

..::1952::..
Posty: 187
Rejestracja: 19.04.2011, 17:32
Lokalizacja: Polska

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: ..::1952::.. » 22.06.2011, 19:48

Glinik Gorlice - Sandecja Nowy Sącz ok 1995 roku na którym Glinik kroi flagi Sandecji.Jest na tym forum ktoś kto pamięta ten mecz ? Ile było tak na prawdę flag, które zmieniły właściciela ? 3, czy 5, bo takie info można znaleźć.Z tych flag ile było flag Sandecji, ale ile flag innych ekip (1 flaga Sandecji, 1 Grybovii-takie info można znaleść, a reszta czyja) ? Nigdzie nie ma i nie przypominam sobie abym kiedykolwiek widział relację z tego mecz.Tak samo jak nigdzie nie można znaleźć konkretów na temat tego meczu i ilości flag.

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 750ml » 22.06.2011, 20:04

wyjazdowicz pisze:
ziomekwie pisze:Poszukuje materiałów filmowych z awantury pomiędzy Legią a GKS Katowice w finale pucharu Polski jakoś w połowie lat 90-ntych
nie wiem czy o to ci chodzi. w 95 roku byl final PP Legia-GKS na Legii. Ale to wtedy Legia starla sie z policja.

jest to na tym filmiku od 0.00 do 2.50

http://www.youtube.com/watch?v=LG63yNIkQvo

swoja droga kilka starych dymow w wykonaniu Legii na tym filmie
jeżeli chodzi o zadumę Legia GKS to zaczęło się od wybiegnięcia Kibica Pogoni po flagi GKS tylko że go ochrona skatowała i wtedy nastąpił taka na ochronę i od tego zaczęła się cała awantura

pytanie mam o mecz Polska Armenia w Warszawie w 99 roku a pytanie brzmi kogo Lechia wygoniła/obiła za obicie GKS Jastrzębie w drodze do Słupska po śmierci Przemka było to gdzieś opisywane nie pamiętam czy w TMK czy tu na forum może chodzic o Piasta Gliwice ale nie pasowałby mi ten Piast z powodu wspólnych kontaktów na lini Lechia Piast
podbijam

pigkiller
Posty: 512
Rejestracja: 03.02.2010, 18:33

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: pigkiller » 22.06.2011, 20:26

wydaje mi sie ze piast zostal obity na jakims meczu kadry przez lechie i legie za noszenie barw klubowych na reprezentacji

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 750ml » 22.06.2011, 20:53

pigkiller pisze:wydaje mi sie ze piast zostal obity na jakims meczu kadry przez lechie i legie za noszenie barw klubowych na reprezentacji
i najprawdopodobniej o to chodzi tylko że przez sama Lechię a tłumaczeniem było atak/obicie GKS Jastrzębie w drodze do Słupska

czajnik
Posty: 83
Rejestracja: 06.12.2010, 18:24
Lokalizacja: Gmina wiejska

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: czajnik » 22.06.2011, 21:22

mi się WYDAJE, że w tej sytuacji (skarcenie przez Lechię ekipy która obiła jadących do Słupska - wydarzenia zw. z P. Czają) chodziło o ekipy z północnej Polski, Zawisza, Petrochemia ?
Nasze są miasta, miasteczka, wsie i osady !!! Widzew Łódź

kbn
Posty: 47
Rejestracja: 04.05.2010, 22:31

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: kbn » 23.06.2011, 00:47

Zawisze z Jastrzębiem łączył już chyba wtedy układ więc byłoby to niemożliwe.

Suczysko
Posty: 613
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: Suczysko » 23.06.2011, 00:53

Jestem wrecz pewien ze sama Lechia wygonila ze stadionu Petrochemie za ataki wlasnie w droge do Slupska

czajnik
Posty: 83
Rejestracja: 06.12.2010, 18:24
Lokalizacja: Gmina wiejska

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: czajnik » 23.06.2011, 18:13

chodzi mi o to, że brały w tym udział te 2 ekipy z północnej Polski (chyba Zawisza napadł na Petrochemię jadącą do Słupska ? lub na odwrót jak pisze ktoś powyżej ?), a nie Jastrzębie

ale pewności nie mam, więc EOT z mojej strony (ktoś mógłby potwierdzić kogo skarciła wtedy gdańska Lechia :-) )
Nasze są miasta, miasteczka, wsie i osady !!! Widzew Łódź

WnukEdwarda
Posty: 535
Rejestracja: 23.05.2010, 12:03
Lokalizacja: z WSI

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: WnukEdwarda » 23.06.2011, 20:09

Heh. Zawiszę oskarżano o atak na Petrę.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

adrenalina2010
Posty: 178
Rejestracja: 07.05.2010, 16:10

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: adrenalina2010 » 24.06.2011, 17:40

Duzyproblem pisze:Czy Zawisza miała kiedykolwiek większe starcie z Widzewem? Na PP w Bydgoszczy obie strony tłukły się z policją, a nie ze sobą, próba podjazdu ŁKS+BCh na boczne boisko w trakcie jednych z derbów Łodzi do niczego nie doprowadziła. Było coś więcej?
Kojarzy mi się jesień 99 roku (chodź mogę się mylić co do daty) i mecz na Starcie Łódź pomiędzy nim, a Gks Jastrzębie. Po reformie 3 ligi miała miejsce taki mecz. Zawisza dotarł na 2 polówkę tego meczu, a Jastrzębie dostało podczas pierwszej bęcki od ŁKSu. Podczas drugie połówki atakowało DHW, ale to już oni nie dali rady koalicji Bydgosko - Jastrzębskiej. Potem Zawisza pojechał na mecz ŁKS - Manchester United to był dokładnie ten sam dzień. Nie przypominam sobie większego starcia pewnie ze względu na to, że Zawisza był 13 lat na banicji 5-4 Ligowej.
Duzyproblem pisze:Lechia miała duże starcia z Elaną (na przykład na mieście i na stadionie w Toruniu jeszcze w III lidze). Czy było coś podobnego z Zawiszą?
Tych dymów było pełno bo ci rywale mają tylko kawałek do siebie godzinkę jazdy.
http://www.youtube.com/watch?v=5gu8zsTlA_o
http://www.youtube.com/watch?v=Xh0qVYsD ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=og3ea5DEGFY
Trzeba pamiętać też o akcjach, gdy Zawisza grał w 4 czy 5 lidze i był częściej na wyjazdach Elany w większych liczbach niż ona.

bialalodz
Posty: 60
Rejestracja: 18.10.2010, 22:37

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: bialalodz » 24.06.2011, 19:19

"a kiedy nasi ziomale pojechali na Brdę Bydgoszcz około roku 2000 (1999?) – Zawisza zaatakował ich na tym znajdującym się obok Gdańskiej obiekcie" kawałek wycięty z e-zina droga Legionisty , w kwesti wyjaśnienia ziomale czyli Olimpia Elbląg. Ma ktoś bardziej szczegółowo opisane , co tam się działo , jakies liczby?

adrenalina2010
Posty: 178
Rejestracja: 07.05.2010, 16:10

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: adrenalina2010 » 25.06.2011, 00:00

bialalodz pisze:"a kiedy nasi ziomale pojechali na Brdę Bydgoszcz około roku 2000 (1999?) – Zawisza zaatakował ich na tym znajdującym się obok Gdańskiej obiekcie" kawałek wycięty z e-zina droga Legionisty , w kwesti wyjaśnienia ziomale czyli Olimpia Elbląg. Ma ktoś bardziej szczegółowo opisane , co tam się działo , jakies liczby?
To był dzień Zawiszy to trzeba im oddać. Olimpii autokar ok.30-40 osób. Zawisza atakuje przez murawę. Za sektorem Olimpio stoi cały oddział psów który jak się zorientował o co chodzi nie dał rady podjąć żadnej interwencji. Starcie zdecydowanie na korzyść miejscowych. Po powrocie na swój mecz który zaczynał się o podobnej porze może godzinę później gonią sędziego przerywając mecz za drukowanie wyniku. Tego dnia pojawiają się też w Warszawie na meczu reprezentacji z Luksemburgiem, gdzie tracą flagę na rzecz Lechii Gdańsk. Wieczorem obijają autokar Polonii Bydgoszcz powracający z tego samego meczu. Fajnie, że taka ekipa po tylu latach wraca na zaplecze ekstraklasy ;)

5baniek
Posty: 59
Rejestracja: 25.03.2011, 07:21

Re: CHULIGAŃSKIE (i nie tylko) WSPOMNIENIA ....

Post autor: 5baniek » 27.06.2011, 16:43

Obrazek

Przegladajac zdjecia u ziomka trafilem na taka fotke. Moze ktos napisac cos wiecej o skrojeniu tej flagi?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rafalks1908 i 184 gości