Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Viclav » 21.05.2010, 23:33

Dobra spoko spoko, tak tylko zapytałem przez ciekawość jak to teraz wygląda :) Jeśli czołowi przedstawiciele warszawskiej antify pojawiali się na wyjazdach KSP, to chyba można mieć tego typu wątpliwości.
Co do tej Białej Polonii, to ciekawa jest jeszcze jedna historia. To było za czasów protestu Korony, kiedy jeździli tylko na rezerwy i zgody. I na jednym z meczów na K6 doping przez jakiś czas prowadził z gniazda kibic Korony. W pewnym momencie zarzucił "White Club, Korona White Club!" na co młyn KSP... zaczął buczeć i gwizdać zagłuszając fanów MKS :) Po chwili wszyscy zaskandowali "Korona Kielce", hehe. Więc jeżeli tak jak piszecie, że vlepy WP cieszyły się powodzeniem, to chyba można mówić o swego rodzaju zmianie warty.

Ok, już nie rozmywam. Dzięki wszystkim za info
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek



oszołomek
Posty: 10
Rejestracja: 25.02.2010, 15:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: oszołomek » 22.05.2010, 00:19

na polonie napewno śmigali kiedyś sharpowcy wiem bo dwóch znałem,zresztą polonia miała kiedyś flagę punks and skins united win,a oprawa na meczu z lechią pare lat temu???Nie wiem jak jest teraz tam ale kiedyś...

Sosnowieś
Posty: 5
Rejestracja: 20.05.2010, 16:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Sosnowieś » 22.05.2010, 00:33

oszołomek pisze:na polonie napewno śmigali kiedyś sharpowcy wiem bo dwóch znałem,zresztą polonia miała kiedyś flagę punks and skins united win,a oprawa na meczu z lechią pare lat temu???Nie wiem jak jest teraz tam ale kiedyś...
nadal śmigają, ale oni na politykę mają wyjebane po całości. zresztą Polonia jest specyficzna, tam nie ma przewagi żadna opcja, ale z rozmów ze znajomymi z Warszawy to raczej na lewo niż na prawo. tylko takie lewo bez Che, Mao i Stalina

Nieznany_nikomu
Posty: 22
Rejestracja: 09.05.2010, 14:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nieznany_nikomu » 22.05.2010, 01:20

Granat Skarżysko jeździ na wyjazdy i ogółem prowadzą ruch kibicowski?
Odra1922 pisze: Mam takie pytanie, jesteście np w Łebie widzicie gościa w koszulce np Odry Wodzisław idziecie go skroić czy zostawiacie go spokojnie?
Pozdro:)

SPS
Posty: 13
Rejestracja: 03.03.2010, 02:54

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SPS » 22.05.2010, 01:30

Kobierzyn pisze:Pytanie na temat Zakopanego tylko bardziej sprecyzowane.

Kto to sie ustawił na Podhale jadące na mecz B klasy (Szarotka - Zakopane II)
A to ci kabaret... Podhale Nowy Targ rozmawiało wcześniej z Zakopiańskim Ruchem. Tylko to są ludzie, z którymi nie można się dogadac. Nie wszystko rozumieją... W dodatku zrobili zasadzkę na środku Krupówek (biegając tam razem z Zakopiańską Cracovią - co nas nie bardzo zdziwiło bo to już nie pierwszy raz są razem widziani). Szkoda tylko że wybrali miejsce gdzie są kamery i gdy Podhale było otoczone przez policję. Nie ma to jak zrobic pokazówkę. Żeby było śmieszniej, zaprosili fotografa jednej z regionalnych gazet, który porobił zdjęcia w momencie próby(?) ponapinania się Ruchu. Dziwnym trafem znalazł się też z nimi na polance koło torów. Ale afera do gazety jest. Jednak o Ruchu tam ani słowa nie ma. A to dopiero dziwne bo to przecież z nimi coś tam rozmawialiśmy. Od tego momentu oficjalnie uważamy że ten FC nie istnieje. Wszystko co mówią to kłamstwo na kłamstwie. Co do liczb to różnymi środkami transportu było nas tam 75 osób w tym 8 Glinik Gorlice za co dzięki ;). Tyle dla ciekawskich.

Ps. To nie Szarotka tylko PODHALE!

dominho

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dominho » 22.05.2010, 05:51

niewinny pisze:
dominho pisze:
palaczzaba pisze:A mnie by interesowało jak wygląda ruch kibicowski i czy taki wogóle jest w kilku miastach na północ od Piekar Śląskich, a mianowicie Orzech, Nakło, Świerkalniec, Chechło, Ożarowice i inne mniejsze nieopodal tych miast.

Oraz Olesno

dobre pytanie -Orzech,Nakło,Świerklaniec to raczej Ruch natomiast natomiast jest też dużo ilośc jednostek KSG co do Chechła to sytuacja jest trudna bo z racji na zalew to raczej miejscowość turystyczna ,pod mocnym wpływem obydwu ekip ,czesto dochodzi na tutejszych nadzalewowych dyskotekach do naprawde ostrych starć ,o dziwo nikt tu raczej nie kryje sie z przywiazaniem klubowym poprostu jadąc tam licą sie ze starciami.myślę ze cierzko było by obiektywnie stwierdzić kto rozdaje karty ale napewno sam zalew to bardzo goracy teren .
Nie siej farmazonów.


no i masz ku*** forum -próbujesz obiektywnie coś opisac przybliżyć innym sytuacje a jakiś panek chce sobie nabić posta i ci napisze co wiedział .Skoro to farmazon to przedstaw ta sytuacje twoimi oczami -ja mieszkam w świerklańcu i napisałem obiektywnie wg mojego odczucia a Ty za to sprecyzowałeś po chuju wypowiedż.

wampirek
Posty: 1462
Rejestracja: 27.12.2008, 13:08
Lokalizacja: Miasto Gwarków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wampirek » 22.05.2010, 11:45

no to jedziemy

Orzech, Świerklaniec - KSG / Cidry
Nakło, Chechło - Ruch / KSG w Nakle widoczna przewaga Ruchu, z Górnika jednostki
no i jak ktos dobrze napisał zalew na Chechle to raczej miejsce turystyczne, w lato widywane prawie wszystkie śląskie ekipy,

Ożarowice - raczej pustynia chociaz w okolicznych wioskach można spotkac kibicow Zagłębia Sosnowiec, Polonii Bytom i Górnika
My tu gadu-gadu a w biedronce nadgodziny

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: glwtrcd » 22.05.2010, 11:59

A jaka wyglada w Miasteczku Slaskim?

EST.1920
Posty: 62
Rejestracja: 19.01.2009, 14:15
Lokalizacja: BYTKÓW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: EST.1920 » 22.05.2010, 12:31

glwtrcd pisze:A jaka wyglada w Miasteczku Slaskim?
Ruch Chorzów , co do Nakła jest tam 1 dosłownie jedna osoba kibicująca Górnikowi typowo niebieskie FC jak na tak małą mieścine dobre liczby niebieskich zarówno u siebie jak i na wyjazdach , Chechło również widoczny tylko Ruch żabole spotykani tam są przeważnie z pobliskich Tarnowskich Gór lub też północnej części Piekar Śląskich

wampirek
Posty: 1462
Rejestracja: 27.12.2008, 13:08
Lokalizacja: Miasto Gwarków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wampirek » 22.05.2010, 12:38

EST.1920 pisze:
glwtrcd pisze:A jaka wyglada w Miasteczku Slaskim?
Ruch Chorzów , co do Nakła jest tam 1 dosłownie jedna osoba kibicująca Górnikowi typowo niebieskie FC jak na tak małą mieścine dobre liczby niebieskich zarówno u siebie jak i na wyjazdach , Chechło również widoczny tylko Ruch żabole spotykani tam są przeważnie z pobliskich Tarnowskich Gór lub też północnej części Piekar Śląskich
że co ? Miasteczko to dosyć mocny FC Górnika jak na ich warunki (liczba mieszkańców miasta to 10 tyś.) liczby naprawde dobre, kilkadziesiąt osób jeździ na mecze u siebie, na wyjazdach też zawsze obecni w dobrych liczbach, w Żyglinie kilka osób za Ruchem,a co do Nakła nie chce mi sie nawet kłócić, napisałem że spora przewaga Ruchu i chyba w tym sie zgadzamy, Chechło tak jak mówiłem głównie kojarzone z zalewem na którym w lecie mozna spotkać kibiców róznych klubów
My tu gadu-gadu a w biedronce nadgodziny

EST.1920
Posty: 62
Rejestracja: 19.01.2009, 14:15
Lokalizacja: BYTKÓW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: EST.1920 » 22.05.2010, 12:51

wampirek pisze:
EST.1920 pisze:
glwtrcd pisze:A jaka wyglada w Miasteczku Slaskim?
Ruch Chorzów , co do Nakła jest tam 1 dosłownie jedna osoba kibicująca Górnikowi typowo niebieskie FC jak na tak małą mieścine dobre liczby niebieskich zarówno u siebie jak i na wyjazdach , Chechło również widoczny tylko Ruch żabole spotykani tam są przeważnie z pobliskich Tarnowskich Gór lub też północnej części Piekar Śląskich
że co ? Miasteczko to dosyć mocny FC Górnika jak na ich warunki (liczba mieszkańców miasta to 10 tyś.) liczby naprawde dobre, kilkadziesiąt osób jeździ na mecze u siebie, na wyjazdach też zawsze obecni w dobrych liczbach, w Żyglinie kilka osób za Ruchem,a co do Nakła nie chce mi sie nawet kłócić, napisałem że spora przewaga Ruchu i chyba w tym sie zgadzamy, Chechło tak jak mówiłem głównie kojarzone z zalewem na którym w lecie mozna spotkać kibiców róznych klubów
przepraszam zwracam honor pojebało mi sie Miasteczko z Kaletami w których ostatnio byłem ;)


niewinny
Posty: 129
Rejestracja: 10.05.2010, 20:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: niewinny » 22.05.2010, 18:02

dobre pytanie -Orzech,Nakło,Świerklaniec to raczej Ruch natomiast natomiast jest też dużo ilośc jednostek KSG co do Chechła to sytuacja jest trudna bo z racji na zalew to raczej miejscowość turystyczna ,pod mocnym wpływem obydwu ekip ,czesto dochodzi na tutejszych nadzalewowych dyskotekach do naprawde ostrych starć ,o dziwo nikt tu raczej nie kryje sie z przywiazaniem klubowym poprostu jadąc tam licą sie ze starciami.myślę ze cierzko było by obiektywnie stwierdzić kto rozdaje karty ale napewno sam zalew to bardzo goracy teren .[/quote]
Nie siej farmazonów.[/quote]



no i masz ku*** forum -próbujesz obiektywnie coś opisac przybliżyć innym sytuacje a jakiś panek chce sobie nabić posta i ci napisze co wiedział .Skoro to farmazon to przedstaw ta sytuacje twoimi oczami -ja mieszkam w świerklańcu i napisałem obiektywnie wg mojego odczucia a Ty za to sprecyzowałeś po chuju wypowiedż.[/quote]
No to Ci przedstawie :)
Teren ten nie ma najmniejszego pływu na nic.Co do sytuacji nad zalewem od północy można zauważyć Górnik , a na południu Polonię.Ruch nie wchodzi w grę .Sedno sprawy polega na tym ,że ludzie nie wchodzą sobię w drogę , ale Ty próbójesz określić ten teren jako c*** wie co.......Ochłoń chłopcze i pojaw się w mieście.

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: barbizm » 22.05.2010, 18:48

Ja mam takie pytanie- czy Cracovia miewała kiedyś lepszą frekwencję od Wisły? I czy miała kiedyś więcej kibiców? Pytam bo od kiedy pamiętam jest przewaga Wisły (ilościowa), i zastanawiałem się czy kiedyś było inaczej. Mam nadzieję że się to nie skończy napinką.

relikt
Posty: 13
Rejestracja: 09.03.2010, 08:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: relikt » 22.05.2010, 20:14

barbizm pisze:Ja mam takie pytanie- czy Cracovia miewała kiedyś lepszą frekwencję od Wisły? I czy miała kiedyś więcej kibiców? Pytam bo od kiedy pamiętam jest przewaga Wisły (ilościowa), i zastanawiałem się czy kiedyś było inaczej. Mam nadzieję że się to nie skończy napinką.
dobrze wiesz ze beda jaja po tym pytaniu a mimo wszystko je zadajesz

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 22.05.2010, 20:29

Pasy ok 12 tys. najwyższa frekwencja na starym stadionie
Wisła w tym czasie ok 16 tys. też max stadionu.
ogólnie więcej jest Wisły, mimo że biało czerwoni maja w posiadaniu więcej osiedli.
Przydał by się tu temat o historii kibicowskiej osiedli. Z chęcią dowiedział bym się czy prawdą jest że Piaski Nowe były początkowo za Wisłą i jak wygląda kibicowska historia Dębnik, Salwadoru czy Złotego Wieku (jak ktoś wie to priv proszę)

barbizm
Posty: 570
Rejestracja: 31.03.2010, 15:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: barbizm » 22.05.2010, 20:39

relikt pisze:
barbizm pisze:Ja mam takie pytanie- czy Cracovia miewała kiedyś lepszą frekwencję od Wisły? I czy miała kiedyś więcej kibiców? Pytam bo od kiedy pamiętam jest przewaga Wisły (ilościowa), i zastanawiałem się czy kiedyś było inaczej. Mam nadzieję że się to nie skończy napinką.
dobrze wiesz ze beda jaja po tym pytaniu a mimo wszystko je zadajesz
No wiem, ale od kiedy pamiętam to Wisły było więcej, a trochę lat mam. Cracovia też była, dużo, ale ja kojarzę tylko że więcej jednak Wisły.Liczę na kompetentnych, a nie "walczących".Cześć.

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jablerr » 22.05.2010, 21:25

Ilościowo Cracovia raczej nigdy nie miała przewagi (no chyba, że dawniej przed latami 70, ale tego nie wiem). Nawet w połowie lat 90-dziesiątych, jak jakościowo i organizacyjnie nas przeskoczyli to ilościowo raczej po równo było. A jak tam sytuacja na os. Opolska? Całe życie myślałem, że to część XXX-lecia i Cracovia, tym bardziej, że mieszkał tam S. (dobrze kminie?). A tu ostatnio okazało się, że tam ponoć Wisła. Dziwne, bo niby osiedle spore, a nic nigdy nie słyszałem.

nikob
Posty: 371
Rejestracja: 11.09.2009, 19:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nikob » 22.05.2010, 21:44

Warto wspomnieć, że Cracovia 12 tysięcy zaliczyła na meczu 3 ligi z Koroną.

oxford00
Posty: 429
Rejestracja: 30.01.2009, 00:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: oxford00 » 22.05.2010, 21:50

chyba w meczu decydujacym o awans, bo pamietam liczby i po 200 osob na stadionie, dopiero moda na Pasy i byli Wislacy w ich szeregach zadecydowali o wieksze popularnosci i sile, moda szybko minela i wszystko wrocilo do normy

nikob
Posty: 371
Rejestracja: 11.09.2009, 19:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nikob » 22.05.2010, 21:54

19 kolejka(razem 32) to raczej nie mecz o awans, choć fakt, że był to raczej jednorazowy wyskok. W tym sezonie na ostatnim meczu z Motorem było jeszcze 6 tysięcy. A tak poza tym to głównie od 2500 do 5000.

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 23.05.2010, 00:46

Wieloryb pisze:Nazwa Hindenburg funkcjonowala od 1915 r., a wiec takze w czasie I wojny swiatowej i Republiki Weimarskiej, ale ty musiales wspomniec akurat o okresie (tfu!) III Rzeszy, sugerujac, ze ma to ze soba jakis zwiazek...?

Nic nie sugerowałem, to już Ty sobie sam dopisałeś.[/quote]

"w Hindenburgu czyli w III Rzeszy" - to nie sugestia ze jedno z drugim jest nierozlacznie zwiazane?

Lebioda
Posty: 117
Rejestracja: 26.11.2009, 22:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Lebioda » 23.05.2010, 01:08

Ketach? Wiadomo jest tam Ruch ale jak wyglada Wisla jakosciowo ?? Sympatycy sukcesu czy tez osoby prezentujace jakas wartosc bojowa? Moze byc pw.
j**** PROPAGANDZIARZY I KŁAMCÓW Z TMK

Shiva
Posty: 9
Rejestracja: 01.05.2010, 14:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Shiva » 23.05.2010, 01:35

Jak się prezentuje sytuacja w Kamiennej Górze i pobliskiej Lubawce?
W Kędzierzynie tylko Chemik czy jakieś fc w tym mieście jeszcze funkcjonuje?

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: glwtrcd » 23.05.2010, 01:43

Shiva pisze:Jak się prezentuje sytuacja w Kamiennej Górze i pobliskiej Lubawce?
W Kędzierzynie tylko Chemik czy jakieś fc w tym mieście jeszcze funkcjonuje?
w Kedzierzynie jest jestes Gornik nieduzo bo nieduzo ale sa i jezdza

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 23.05.2010, 10:43

Russel pisze:
Joint pisze:A jak jest w Tymbarku (małopolskie) ? Widziałem tam jakieś vlepy Cracovii i Wisły ale nic więcej. Może być pw. Z góry dzięki.
Tymbark to wiślackie okolice choć pewnie ktoś z Cracovii też tam jest ale ogólnie to działa tam fc Wisły są zorganizowani i mają flagę.
Czy można zobaczyć foto flagi ?

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibic0 » 23.05.2010, 13:00

Shiva pisze:Jak się prezentuje sytuacja w Kamiennej Górze i pobliskiej Lubawce?
W Kędzierzynie tylko Chemik czy jakieś fc w tym mieście jeszcze funkcjonuje?
Na meczach Orła Lubawka czy Olimpii KG nic się nie dzieje. Kamienna Góra to nasz teren. W Lubawce były też pojedyncze osoby co razem z FC Kamienna przyjeżdżały na Górnika.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 23.05.2010, 13:04

Thor_90 pisze:
kkr pisze:
palaczzaba pisze:Oraz Olesno
W Olesnie Slaskim sytuacja analogiczna do tej w Wielkich Strzelcach - samo miasto to glownie Odra Opole, ale sa tez sympatycy Gornika. Natomiast tuz po wyjechaniu na przedmiescia i dalej masz juz do czynienia z samymi sympatykami klubow z Bundesligi, Gornika i ew. Ruchu.
Myślę,że na takim forum jak to wypadałoby poruszać kwestie kibiców biorących udział w życiu kibicowskim,a nie zwykłych sympatyków piłki nożnej,którzy jadą do Zabrza na mecz z drużyną z wyższej półki żeby za tydzień gdy Górnik gra na wyjeździe wybrać się na Ruch,Polonie,Piasta czy Kluczbork.
Bo chyba nie ulega wątpliwości,że tych sympatyków na Opolszczyźnie jest bardzo dużo,ale czy warto poruszać takie kwestie?
To, ze ktos nie ma 16 lat, nie hoduje w domu pitbulla, nie ubiera sie w bluzy z kapturem z napisem "Lonsdale" czy "Everlast", a jego jedynym hobby nie jest chodzenie na silownie to nie znaczy, ze nie moze byc kibicem jednego klubu. Czesc z was powinna obudzic sie z letargu, ktory kaze wam myslec, ze kibic to tylko osobnik jak z opisu powyzej. Gdyby tak mialo byc, to na meczach najpopularniejszych klubow widownia nie przekraczalaby 500 osob.

Thor_90
Posty: 3
Rejestracja: 11.05.2010, 12:31

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Thor_90 » 23.05.2010, 13:59

Czy ja tam napisałem o kibicach hodujących pitbulla,chodzących na siłownie,czy napisałem o kibicach,którzy mniej lub bardziej interesują się kibicowaniem - w domyśle - wiedzą jak się zachować w pewnych sytuacjach?Bo to czy chodzą z pitbullem czy kundlem,w lonsdale czy new yorker to chyba nie jest jakiś wyznacznik kibicowania.

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wujek_fido » 23.05.2010, 17:01

Zacznij odróżniać sympatyka piłki od kibica - niekoniecznie KIBIC musi być łysy, z pitbullem i mieć metr w łapie - chodzi o podejście do kibicowania, udzielanie się i robienie czegoś dla swojego klubu poza przychodzeniem na mecz i wpieprzaniem słonia czy chipsów. Bo jak byśmy mieli w tym temacie pisać o takich "kibicach" jak Ty, to nie miałoby to najmniejszego sensu, bo w każdym mieście znajdzie się sympatyk Wisły, Legii, Lecha czy Górnika. Obudź się i skończ wypisywać bzdury w tym temacie.
wkurwiony nie jesteś sobą

Pan S
Posty: 67
Rejestracja: 12.09.2009, 22:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pan S » 23.05.2010, 19:39

Może ktoś opisać czy coś się dzieje w Węgierskiej Górce ?
Obrazek

VeniVidiVici
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2010, 18:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: VeniVidiVici » 23.05.2010, 19:40

Pan S pisze:Może ktoś opisać czy coś się dzieje w Węgierskiej Górce ?

Byłem tam 2 lata temu u rodziny i z tego co wiem to raczej nie ma tam jakiegoś ruchu kibicowskiego.Jeśli się mylę lub coś się zmieniło proszę o poprawienie

jobe1989
Posty: 2
Rejestracja: 23.05.2010, 19:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jobe1989 » 23.05.2010, 19:53

Niepołomice, Brzesko, Bochnia

PDGcartel
Posty: 74
Rejestracja: 05.05.2010, 12:26
Lokalizacja: tam gdzie kolumbijski towar :)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PDGcartel » 23.05.2010, 19:58

jobe1989 pisze:Niepołomice, Brzesko, Bochnia

Były już kilka razy opisywane.

Niepołomice-przewaga Cracovii,jest też Wisła
Brzesko-Okocimski i Wisła,jednostki Cracovii
Bochnia-Wisła,jednostki Cracovii
d**** koks i ruletka

VeniVidiVici
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2010, 18:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: VeniVidiVici » 23.05.2010, 20:36

Jak wygląda sytuacja w [link] (konkretnie okolice Kłodzka)

ecostafic
Posty: 127
Rejestracja: 15.05.2010, 10:32
Lokalizacja: Wiślacki Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ecostafic » 23.05.2010, 21:04

Jak wyglada sutyacja w Chrzanowie i Jaworznie Kogo najwiecej ?

Ziemowit64
Posty: 102
Rejestracja: 12.09.2009, 00:59
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Ziemowit64 » 23.05.2010, 21:16

Jaworzno na pierwszym miejscu najwięcej GieKSy, na drugim Ruch, na trzecim Wisła i Craxa, a potem jakieś jednostki Hutnika, Zagłębia i tych innych wirtualnych FC

Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 23.05.2010, 21:44

Ziemowit64 pisze:Jaworzno na pierwszym miejscu najwięcej GieKSy, na drugim Ruch, na trzecim Wisła i Craxa, a potem jakieś jednostki Hutnika, Zagłębia i tych innych wirtualnych FC
Cracovia? Pierwsze słyszę na dobrą sprawę, by tam jakiś sensowny FC był, o jednostkach jakichś (jakich wiele w Jaworznie :) ) słyszałem, ale może ktoś przybliżyć sprawę Cracovii z Jaworzna?
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

WESOŁYKOSTEK
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2010, 08:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WESOŁYKOSTEK » 23.05.2010, 21:47

ty z tymi jednostkami Zagłębia to tak nie przesadzaj ... (bez odbioru ..)

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kosacki » 23.05.2010, 21:56

ecostafic pisze:Jak wyglada sutyacja w Chrzanowie i Jaworznie Kogo najwiecej ?
Chrzanów to dobra ekipa Wisly,
Jaworzono, to Ś.P wiadomo kto ustawial wszystkich...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Emsouze, jacob91 i 228 gości