Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kibic0 » 02.05.2011, 11:14

marian1 pisze:jak dobrze pamiętam to Górnik został trafiony przez Widzew na Fabrycznym
Faktycznie tak było. W tamtych latach nasza "żurlandia" w 2 osoby pojechała na jakiś mecz do Łodzi. Na dworcu pojawił się Widzew podając się za ŁKS że chcą naszych odebrać na gościnę. Jaka to "gościna" była później to każdy sobie może odpowiedzieć :)
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....



ksg_1946
Posty: 124
Rejestracja: 19.03.2007, 23:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ksg_1946 » 02.05.2011, 12:35

King_Artur_1908y pisze:Z Miedzią masz podane wyżej. Z Górnikiem Wałbrzych mieliśmy dwukrotny epizod. Najpierw w latach 80-tych. Nie wiem, kiedy została zerwana. Na pewno w marcu 1988 roku już nie mieliśmy z nimi zgody (graliśmy w marcu z Górnikiem w Wałbrzychu i nasi skroili im kilka szali). W każdym bądź razie powodów nie znam, ale pewnie jak większość z naszych zgód, które padły w tamtym okresie, poszło o Śląsk. Drugi epizod to najpierw przybicie układu na Polska-Armenia (czy Mołdawia ?-nie pamiętam już) w Katowicach w listopadzie 1996 roku. Jakoś w połowie 1997 roku układ przeszedł w zgodę, by została zakończona po rundzie jesiennej'97. Górnicy przyjechali do nas na derby i mieli pretensje, że nikt się nimi nie zajął. Tylko fakt był taki, że pojawili się pod stadionem busem na 10 minut przed końcem meczu i w zasadzie nikt o nich nie wiedział. Później kilkanaście osób od nas było w Jeleniej Górze na pożegnalnym meczu Marka Chojnackiego. Karkonosze wtedy jeszcze miały poprawne stosunki z Górnikiem i była delegacja wałbrzyszan na tym meczu, która mówiąc delikatnie: przyjęła naszych bardzo chłodno.
W ktorym roku padla Wasza zgoda ze Slaskiem?

Haxior pisze:A ja mam pytanie,Czemu padła zgoda czy tez układ Gryf Słupsk-Kotwica Kołobrzeg???I Górnik Konin-Górnik Wałbrzych???
Cytat z forum Górnika Wałbrzych

"Było to pod koniec lat 90tych na finale PP w Poznaniu na meczu Konin - Amica. Wówczas będącym na meczu fanom Lecha nie spodobała się nasza flaga którą ściągnęli i oddali po czym kazali opuścić stadion. Nikt z fanów konińskiego Górnika nawet się nie odezwał.... Po tym fakcie mocno ochłodziły się kontakty które można powiedzieć zanikły i wygasły z momentem wyjścia naszych fanów z tego meczu. Była nawet taka wewnętrzna rozmowa że jakby na jakimś meczu pojawili się fani z Konina to trzeba będzie im podziękować za zgodę. Do takowego spotkania nie doszło i zgoda rozwiązała się sama."

Wyznawca
Posty: 230
Rejestracja: 12.02.2010, 21:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wyznawca » 02.05.2011, 16:56

Koniec zgody Śląska z ŁKS-em to 1994 rok.

marian1
Posty: 15
Rejestracja: 31.10.2010, 12:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: marian1 » 02.05.2011, 17:53

Posty usunięte bo ciężko było uzasadnić prawdę .

marian1
Posty: 15
Rejestracja: 31.10.2010, 12:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: marian1 » 02.05.2011, 17:57

Jakie są obecnie stosunki na lini ŁKS-Stalowa Wola i czy kiedykolwiek była w przeszłości zgoda ?

BKS1946
Posty: 14
Rejestracja: 25.04.2011, 09:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: BKS1946 » 02.05.2011, 20:27

Siema,ktoś mi powie jak padła Zgoda/Układ między Gwardią Koszalin a Bronią Radom?

Sk1910
Posty: 63
Rejestracja: 22.09.2010, 13:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sk1910 » 02.05.2011, 20:56

Podbeskidzie posiada jakieś zgody?
Obrazek

WarjatJP
Posty: 44
Rejestracja: 31.10.2010, 11:49

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: WarjatJP » 02.05.2011, 21:09

Pamięta ktoś zgodę Wisła Kraków - Arka Gdynia ?
Nick jest świadomie napisany z błędem.
To jest właśnie konfidenctwo - wywlekanie nieznaczących spraw jak np taka, że czyjś ojciec jest policjantem

Low Kick
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2011, 21:00

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Low Kick » 02.05.2011, 21:32

Sk1910 pisze:Podbeskidzie posiada jakieś zgody?
Nie.

Muipo
Posty: 23
Rejestracja: 01.07.2010, 14:33

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Muipo » 02.05.2011, 22:33

Jak wyglądają stosunki Cracovii i Polonii Bytom? Obie są zgodami Arki. Jeśli negatywne to jak jest na meczach kiedy we dwoje wspierają Arkę.
I jak wyglądają stosunki zgód Craxy . Tzn - Sandecja, Stal Mielec, Tarnovia, Czarni Jasło i Korona,Arka, Polonia i Lech. Wszystkie ekipy są pokojowo nastawione czy na jakiejś linii są konflikty (nie pytam o Polonia/Korona - Lech).
Poza tym jak zapatrują się kibice Cracovii na Zagłębie Lubin i Odrę Opole?

PBtoMY
Posty: 14
Rejestracja: 27.09.2010, 16:59

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PBtoMY » 02.05.2011, 23:36

na lini Cracovia Polonia Bytom jest duzo kontaktow i sympati po obu stronach nic wiecej nas nie laczy procz zgody Arki! Kiedys to byla z jednych lepszych zgod jakie mielismy!Jezeli chodzi o Lecha to u nas za nimi sie nie przepada dwa razy spotkalismy sie na trasie! Mnie osobiscie bardzo dziwi sytuacja ze Arka ma zgode z Lechem a Lech ma uklad (h)z ŁKSem! dla mnie Lech nie ma szacunku do swoich zgod!

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Slavia_ZSC » 02.05.2011, 23:52

LECH POZNAŃ - zdecydowanie najlepiej wspominana zgoda Polonii ze wszystkich, które upadły. Lech był pierwszą poważną sztamą bytomian. Została ta zgoda przybita w latach 72/73. Polonia miała wtedy dobrą, zorganizowaną grupę kibiców. Tak traf chciał, że w finale Pucharu Polski na stadionie Warty Poznań zmierzyły się warszawska Legia i bytomska Polonia. Z Bytomia do Poznania wybrało się blisko 2000 ludzi, ze stolicy zaś do Pyrlandii przybyło 1000-1500 wiary. Przed meczem Polonia wjeżdża na stadion z bramą i zaczyna lać Legię. Warszawianie dostawali wtedy ostre lanie od niebiesko-czerwonych kiboli, do tego stopnia, że co poniektórzy mieszkańcy stolicy byli wręcz poniżani maczaniem głów w szaletach. Naocznymi świadkami tych wydarzeń byli Lechici, którzy przecierali oczy ze zdumienia. Wszak jakiś czas wcześniej poznaniacy najechali na Warszawę w sile niemal 5000 ludzi, a mimo to byli krojeni i lani na każdym kroku bez opamiętania! Po wydarzeniach ze stadionu Warty doszło do wyjazdu Lecha na Polonię Bytom. Tam też przybito zgodę, a scalenie wzajemnych kontaktów nastąpiło po awanturze w finale Pucharu Polski w Częstochowie Lech-Legia. Zgoda była podtrzymywana przez częste kontakty z poznaniakami na Świętych Wojnach, gdzie obie ekipy siedziały zawsze po stronie Craxy. Swój epilog zgoda miała na meczu Polska-Anglia w Chorzowie w 1993 roku. Wtedy też po raz ostatni obie ekipy były razem, jednakże nigdy nie nastąpiło oficjalne zerwanie zgody. Wiele też mogło pomóc to, gdyby Polonii w sile całego autokaru udało się dotrzeć na mecz reprezentacji Włochy-Polska. Historia jednak pokazała, że niebiesko-czerwoni na ten pojedynek nie dojechali-zostali zatrzymani na granicy austriackiej.
Ja tam się nie znam, tekst z Waszej strony, kto jest Waszą "lepszą" zgodą niż Arka, może się ktoś jeszcze z PB wypowiedzieć?
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Slavia_ZSC » 02.05.2011, 23:53

"lepszą" zgodą oczywiście obecnie...
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

BozeChronFanatykow
Posty: 62
Rejestracja: 26.03.2011, 03:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: BozeChronFanatykow » 03.05.2011, 00:24

jak na linii Legia-Piast Gliwice?

Low Kick
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2011, 21:00

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Low Kick » 03.05.2011, 00:38

Kosa.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: cobytu » 03.05.2011, 00:54

PBtoMY pisze:na lini Cracovia Polonia Bytom jest duzo kontaktow i sympati po obu stronach nic wiecej nas nie laczy procz zgody Arki! Kiedys to byla z jednych lepszych zgod jakie mielismy!Jezeli chodzi o Lecha to u nas za nimi sie nie przepada dwa razy spotkalismy sie na trasie! Mnie osobiscie bardzo dziwi sytuacja ze Arka ma zgode z Lechem a Lech ma uklad (h)z ŁKSem! dla mnie Lech nie ma szacunku do swoich zgod!

Zajmijmy sie swoimi sprawami a uklady i ich powody zostawmy "innym" Lata ze o zgodach i sympatiach decydowaly wzgledy osobiste i historie na szlaku razem przezyte nie wroca.A szkoda...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

KrzysztoV
Posty: 10
Rejestracja: 27.01.2011, 19:19

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KrzysztoV » 03.05.2011, 10:23

marian1 pisze:
PBtoMY pisze:na lini Cracovia Polonia Bytom jest duzo kontaktow i sympati po obu stronach nic wiecej nas nie laczy procz zgody Arki! Kiedys to byla z jednych lepszych zgod jakie mielismy!Jezeli chodzi o Lecha to u nas za nimi sie nie przepada dwa razy spotkalismy sie na trasie! Mnie osobiscie bardzo dziwi sytuacja ze Arka ma zgode z Lechem a Lech ma uklad (h)z ŁKSem! dla mnie Lech nie ma szacunku do swoich zgod!
A Ełksie również to nie przeszkadza , najwazniejsze , że jest kolejna zgoda/układ .
I kto to mówi jak na Bałutach ostatnio pojawił się dość spory graf Arki Gdynia. Buehehehe hipokryzja nie zna granic.
Ludzie humoru zostawili ziomka w polu , bo "nigdy nie zostaniesz sam"

AGKS
Posty: 16
Rejestracja: 07.03.2011, 19:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: AGKS » 03.05.2011, 10:29

KrzysztoV pisze:
marian1 pisze:
PBtoMY pisze:na lini Cracovia Polonia Bytom jest duzo kontaktow i sympati po obu stronach nic wiecej nas nie laczy procz zgody Arki! Kiedys to byla z jednych lepszych zgod jakie mielismy!Jezeli chodzi o Lecha to u nas za nimi sie nie przepada dwa razy spotkalismy sie na trasie! Mnie osobiscie bardzo dziwi sytuacja ze Arka ma zgode z Lechem a Lech ma uklad (h)z ŁKSem! dla mnie Lech nie ma szacunku do swoich zgod!
A Ełksie również to nie przeszkadza , najwazniejsze , że jest kolejna zgoda/układ .
I kto to mówi jak na Bałutach ostatnio pojawił się dość spory graf Arki Gdynia. Buehehehe hipokryzja nie zna granic.
Dokładnie na Bałutach pojawia się graf Arki robiony przez Widzew, a jakieś 100 metrów dalej napisy typu AntyLech, więc ja tu czegoś nie rozumiem.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: patriota85 » 03.05.2011, 17:49

Muipo pisze:Jak wyglądają stosunki Cracovii i Polonii Bytom? Obie są zgodami Arki. Jeśli negatywne to jak jest na meczach kiedy we dwoje wspierają Arkę.
I jak wyglądają stosunki zgód Craxy . Tzn - Sandecja, Stal Mielec, Tarnovia, Czarni Jasło i Korona,Arka, Polonia i Lech. Wszystkie ekipy są pokojowo nastawione czy na jakiejś linii są konflikty (nie pytam o Polonia/Korona - Lech).
Poza tym jak zapatrują się kibice Cracovii na Zagłębie Lubin i Odrę Opole?
Cracovia nie ma już zgód ze Stalą, Czarnymi i Koroną.

ksg_1946
Posty: 124
Rejestracja: 19.03.2007, 23:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ksg_1946 » 03.05.2011, 22:08

BKS1946 pisze:Siema,ktoś mi powie jak padła Zgoda/Układ między Gwardią Koszalin a Bronią Radom?
Tez mnie to interesuje, jak rowniez w jakich okolicznosciach doszlo do zawarcia tej zgody/ukladu.

De puta madre
Posty: 182
Rejestracja: 19.12.2008, 18:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: De puta madre » 04.05.2011, 01:16

Zgoda została zawarta w sezonie 96/97 na derbach Gdyni Arka - Bałtyk. Gwardia była obecna na derbach Radomia w tym samym sezonie, jednak już w sezonie 98/99 kontakty zaczęły zanikać i zgoda najwyraźniej umarła z braku kontaktów.

Takie informacje znalazłem w jakimś prehistorycznym "TMK" odnalezionym na dnie szuflady.
...iluzjoniści wyprali Tobie myśli...

Muipo
Posty: 23
Rejestracja: 01.07.2010, 14:33

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Muipo » 04.05.2011, 14:56

patriota85 pisze:
Muipo pisze:Jak wyglądają stosunki Cracovii i Polonii Bytom? Obie są zgodami Arki. Jeśli negatywne to jak jest na meczach kiedy we dwoje wspierają Arkę.
I jak wyglądają stosunki zgód Craxy . Tzn - Sandecja, Stal Mielec, Tarnovia, Czarni Jasło i Korona,Arka, Polonia i Lech. Wszystkie ekipy są pokojowo nastawione czy na jakiejś linii są konflikty (nie pytam o Polonia/Korona - Lech).
Poza tym jak zapatrują się kibice Cracovii na Zagłębie Lubin i Odrę Opole?
Cracovia nie ma już zgód ze Stalą, Czarnymi i Koroną.
Można wiedzieć czemu albo z czyjej winy?

halodrol
Posty: 776
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: halodrol » 04.05.2011, 15:47

w szczycie formy Cracovii w połowie lat 90 rózne ekipy garnęły się w jej stronę, parę lat temu okazało się, że tych zgód jest za dużo i w efekcie wspomaganie ziomków przez KSC (głównie na 2 i 3 lidze na Hutniku, ale też w Wieliczce, i innych 3ligowych miasteczkach obok Krakowa) stało na tak żenującym poziomie, że słusznie zdecydowano, że nie ma sensu kontynuować tych zgód. Z żadną z powyższych ekip KSC nie ma kosy, ewentualnie w przyszłości za lat parę coś się może odmienić np. z Koroną, ale to tylko gdybanie.

Muipo
Posty: 23
Rejestracja: 01.07.2010, 14:33

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Muipo » 05.05.2011, 12:35

Jak wyglądają zgody/układy/kosy polskich klubów z zagranicznymi sąsiadami, najbardziej mnie obchodzi południowa granica(Słowacja, Czechy).

Kolekcjoner_Szali
Posty: 2
Rejestracja: 25.04.2011, 23:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Kolekcjoner_Szali » 05.05.2011, 12:51

przeczytaj dokładnie cały temat to napewno było opisane

Mateoo
Posty: 17
Rejestracja: 14.02.2010, 18:07

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Mateoo » 05.05.2011, 12:58

Muipo pisze:Jak wyglądają zgody/układy/kosy polskich klubów z zagranicznymi sąsiadami, najbardziej mnie obchodzi południowa granica(Słowacja, Czechy).
zgody:
GKS Katowice-Banik Ostrava
Śląsk Wrocław-Opava
Górnik Wałbrzych-Slavia Praga
KSZO Ostrowiec-Slovan Liberec

techniczny
Posty: 222
Rejestracja: 10.10.2010, 13:07

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: techniczny » 05.05.2011, 13:15

Ruch Chorzów kontakty ze Slovanem Bratysława.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: krzycho_ASR » 05.05.2011, 13:29

Jak na linii Cracovia-Ajax?

Na ostatnim meczu krakusy gościły jakichś arabusów z AFCA..

Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Imo » 05.05.2011, 19:23

Mateoo pisze:KSZO Ostrowiec-Slovan Liberec
Może ktoś coś więcej na temat tej zgody powiedzieć?Chodzi mi o to czy KSZO odwiedza Slovan i na odwrót.Przeglądałem kilka fotek KSZO (jak jeszcze nie było u nich protestu) i powiem że żadnej fany ekipy z Czech nie widziałem,na meczach w Ostrowcu.Chyba że coś przeoczyłem.....

eNKa
Posty: 46
Rejestracja: 15.09.2010, 09:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: eNKa » 05.05.2011, 19:31

Muipo pisze:Jak wyglądają zgody/układy/kosy polskich klubów z zagranicznymi sąsiadami, najbardziej mnie obchodzi południowa granica(Słowacja, Czechy).
Jeszcze chyba Bełchatów-Dukla Bańska Bystrzyca

niven
Posty: 598
Rejestracja: 18.07.2010, 10:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: niven » 05.05.2011, 19:38

eNKa pisze:
Muipo pisze:Jak wyglądają zgody/układy/kosy polskich klubów z zagranicznymi sąsiadami, najbardziej mnie obchodzi południowa granica(Słowacja, Czechy).
Jeszcze chyba Bełchatów-Dukla Bańska Bystrzyca
Zgoda już przeszła do przeszłości.

ostrykrk
Posty: 85
Rejestracja: 24.06.2010, 22:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ostrykrk » 05.05.2011, 20:36

Muipo pisze:Jak wyglądają stosunki Cracovii i Polonii Bytom? Obie są zgodami Arki. Jeśli negatywne to jak jest na meczach kiedy we dwoje wspierają Arkę.
I jak wyglądają stosunki zgód Craxy . Tzn - Sandecja, Stal Mielec, Tarnovia, Czarni Jasło i Korona,Arka, Polonia i Lech. Wszystkie ekipy są pokojowo nastawione czy na jakiejś linii są konflikty (nie pytam o Polonia/Korona - Lech).
Poza tym jak zapatrują się kibice Cracovii na Zagłębie Lubin i Odrę Opole?
Z Polonią Bytom Bardzo pozytywne kontakty obie ekipy się lubią i szanują.
Z Zagłębiem Lubin neutralnie(kosy nie ma,ale nikt nie pada sobie w ramiona)
Z Odrą Opole neutralnie(dawno temu coś było na rzeczy pozytywnie).

Prawdy nikt nie chce napisać ale gdyby Cracovia nie miała zgody z GKS-em Tychy,to na pewno miała by zgodę z Polonią Bytom.

Co do Korony to stosunki neutralne(prywatne kontakty) i raczej się to nie zmieni.
I od razu odpowiem na pytanie co łączy Cracovię z Kszo NIC!!!

Idealista
Posty: 67
Rejestracja: 21.02.2010, 18:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Idealista » 05.05.2011, 22:25

Korona przecież nie jest zgodą Cracovii ! Ani Jasło, ani Stal Mielec. Cracovia zerwała te zgody chyba w 2008 czy 09 roku. Sandecja przez wiele lat aktywności Tarnovii miała z nimi niewątpliwą kosę. Tak samo jak Arka - Polonia czy Lech - Polonia. Te kosy istnieją pewnie nadal...a kosa Sączersów z Tovią umarła śmiercią naturalną z powodu braków spotkań na szlaku "H" tych ekip. Sandecja na pewno spotyka się w Krakowie przy okazji meczów na Kałuży z Arką i innymi ekipami i nikt sobie do gardeł nie skacze :-) Swego czasu na meczu Sandecji z Motorem Lublin (dobre kilka sezonow temu-gdy na mecz do Sącza dojechał tylko Sląsk W) z Cracovią do Sącza zawitało kilku Arkowców. Ktoś tam z Sącza balował w Gdynii. Ot PRYWATNE KONTAKTY. Pozdrawiam. Triada
W górach jest wszystko co kocham
Wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
Biorą mnie klony za wnuka
Zawsze kiedy tam wracam
Siedzę na ławce z księżycem
I szumią brzóz kropidła
Dalekie miasta są niczym

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 05.05.2011, 22:43

Idealista pisze:Sandecja przez wiele lat aktywności Tarnovii miała z nimi niewątpliwą kosę. Tak samo jak Arka - Polonia czy Lech - Polonia. Te kosy istnieją pewnie nadal
Akurat Arka - Polonia to wieloletnia zgoda, zerwana stosunkowo niedawno.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

sierżant_sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 14.09.2009, 16:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: sierżant_sztabowy » 07.05.2011, 15:13

Panowie interesuje mnie jak wyglądają stosunki na linii Elbląg-Szczecin ?

Człowiek z Blizną
Posty: 538
Rejestracja: 23.09.2010, 17:56
Lokalizacja: Biała Polska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Człowiek z Blizną » 07.05.2011, 15:21

sierżant_sztabowy pisze:Panowie interesuje mnie jak wyglądają stosunki na linii Elbląg-Szczecin ?
Nie jestem pewien ale chyba Olimpia ma zgodę z Legią i Zagłębiem Sosnowiecczyli raczej nie są za dobre..Jak się pomyliłem to przepraszam i proszę o poprawienie mnie.
"..Dobrze pamiętam cudowne lata,beztroskie chwile spędzone na ulicy piłka pod pachą, kumple w około,dobrych przygód fanatycy.."

http://www.smog.pl/wideo/5978/narkotyki/

mementomorii
Posty: 1
Rejestracja: 07.05.2011, 16:19

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: mementomorii » 07.05.2011, 18:44

jaki był powod podpisania ukladu h miedzy GKS Jastrzebie a Fc Niebieskie Południe?

Wesoły Człowiek
Posty: 30
Rejestracja: 26.04.2010, 16:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wesoły Człowiek » 07.05.2011, 19:36

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć skąd wzięła się nienawiść pomiędzy Odrą Wodzisław, a Piastem Gliwice?
Obrazek

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Nowohucianie1950 » 07.05.2011, 19:54

mementomorii pisze:jaki był powod podpisania ukladu h miedzy GKS Jastrzebie a Fc Niebieskie Południe?
ja p*******.
Hutnik Nowa Huta

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: cwaniak z PKSu » 07.05.2011, 20:26

Wesoły Człowiek pisze:Mógłby mi ktoś wytłumaczyć skąd wzięła się nienawiść pomiędzy Odrą Wodzisław, a Piastem Gliwice?
Może wzięła się stąd, że Piast gra od dłuższego czasu w Wodzisławiu i obie ekipy mają kontakt co dwa tygodnie.

Kontakt:
a) wzrokowy
b) werbalny
c) cielesny ;)
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: GreenwichMeanTime, KSGKSW, Ortalion, RKSfranekZKS i 177 gości