Koszykówka Kibicowsko ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 12.05.2007, 13:25

oprawy Stali to non stop kartoniady, to jest dobre na 2 czy 3 mecze a nie na kazdy, zreszta z nimi tez szalu nie robicie (na meczu z nami ulozona cyfra w lustrzanym odbiciu), macie manie swej wielkosci

PS
ma prosbe do Stali, aby napisala tu cos o swej zgodzie z Turowem



Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 12.05.2007, 13:37

Moze oprawy jako takiej nie bylo, ale za to hala ubrana na biało prezentowala sie elegancko.

Ave Tarnów
Posty: 42
Rejestracja: 26.02.2007, 19:56
Lokalizacja: PST

Post autor: Ave Tarnów » 12.05.2007, 23:28

Dziś odbył się ostatni mecz Unii Tarnów w ekstraklasie kosza. 10 lat gry przechodzi do historii. Było-minęło, napewno niejeden ciekawy mecz odbył się na hali "Jaskółka", ale ostatnie lata, a napewno obecny sezon był wręcz tragiczny.

Jedno odchodzi, może narodzi się co innego *.....


* może kiedyś piłka nożna.
Piłka nożna.. i wszystko jasne
Tarnowskie Jaskółki

Stalowiec
Posty: 39
Rejestracja: 18.04.2007, 10:25

Post autor: Stalowiec » 14.05.2007, 13:34

Maslak widze własnie jakie masz pojecie o naszych oprawach przez cały sezon zrobilismy 4 kartoniady(STAL,1947,barwy i KS połączone z flakami w sumie 4 kartoniady na 11 opraw!! przez cały sezon na inych halach w lidze problem jest zrobic kartoniade w barwy a co dopiero myslec o napisie
masz do porownania Slaska
[link]

Anwil mimo,ze od lat walczy zawsze o medale nie pokazuje za wiele na wyjazdach i u siebie nawet w meczach ze Slaskiem
ale jak na inne ekipy koszykarskie to i tak wybija sie ponad przecietnosc

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 14.05.2007, 13:42

My narazie mamy inne problemy a nie oprawy... to byl naz pierwszy (oficjalny) sezon wiec mamy sporo problemów z organizacja itp. a i tak dajemy rade. A na meczu ze Śląskiem akurat byla atmosfera jakiej moze pozazdroscic kazda hala w Polsce.

maślak
Posty: 108
Rejestracja: 09.03.2007, 23:50

Post autor: maślak » 14.05.2007, 19:26

Stalowiec: A gdzie na napisalem o Waszych oprawach?
Mozesz pokazac mi ten fragment bo chyba pomyliles moja odpowiedz z czyjas

Napisalem ze na wyjazdach preznetowalismy sie wraz ze Slaskiem najlepiej w tym sezonie i jest to fakt niezapzreczalny..
a co opraw, przyjdzie na to czas
Lecz nie zapomnisz tego co dał Ci ten kraj - honor na wieki, dziedzictwo tysięcy lat

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 14.05.2007, 20:45

Prokom Trefl Sopot - ANWIL WŁOCŁAWEK

Z Włocławka okolo 250 - 300 osob na hali i pod halą ludzie którym nie udało sie kupic biletów.

Obrazek

Jarzyna
Posty: 7
Rejestracja: 26.04.2007, 18:30
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: Jarzyna » 19.05.2007, 18:06

"hooliganka" Anwilu :D :D :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 11:36 przez Jarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.

mks pruszkow
Posty: 118
Rejestracja: 27.02.2007, 14:38
Lokalizacja: UK

Post autor: mks pruszkow » 19.05.2007, 19:12

Jarzyna pisze:hooliganka Anwilu :D :D :D
Obrazek
HIHI dobre szczurki :)
Przywiązanie Fanatyzm Honor
Od zawsze na zawsze FCJ Legia Warszawa

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 19.05.2007, 20:50

jarzyna pokaz swoje zdjecie

Bandzior
Posty: 65
Rejestracja: 26.02.2007, 17:50
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bandzior » 19.05.2007, 22:03

mks pruszkow pisze:
Jarzyna pisze:hooliganka Anwilu :D :D :D
Obrazek
HIHI dobre szczurki :)
moze i szczurki ale wez pod uwage ze taki szczurek by mogl tobie najebac lepiej niz jakis napakowany supermen :lol: wiec ku*** nie patrz na gabaryty osob na fotce

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 19.05.2007, 22:10

Fakt, imponujaco sie nie prezentuja, ale tez fakt ze nie ma co na to patrzec... to jest pare wybranych osob.

Taką ciekawostke podam moze odnosnie wrazenia jakie mozna odniesc po zdjeciu. Znam ziomka nie całe 180 cm wzrostu, nie całe 70 kg wagi. Wydawałoby sie ze nie moze nic zdziałac z wiekszym od siebie. A jednak chlopak wicemistrz Polski w boksie, na sparingach wali ziomków z wagi +91 kg i ogolnie jest we Włocławku wśród rówiesników szanowany i nikt mu nie podskoczy. Na codzien chlopak spokojny, nikogo nie zaczepia itp. Powiem szczerze ze jakbym go nie znał i by sie przysrał to bym sie z nim napierdalał. Dostałbym niemiłosiernie heh :)

Krótko mówiac POZORY MYLA :) Oczywiscie nie zawsze ale w jakichs 50 % :) Pozdro

Jarzyna
Posty: 7
Rejestracja: 26.04.2007, 18:30
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: Jarzyna » 19.05.2007, 22:45

CZESIU pisze:jarzyna pokaz swoje zdjecie
pewnie jestes na tym zdjeciu i dlatego sie obuzyles co hehe :lol:
TYLKO CZARNI !!! TYLKO SŁUPSK !!!

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 19.05.2007, 22:51

wyobraz sobie, ze mnie tam nie ma, jakby bylo zrobione zdjecie po prawej stronie sektora to by mnie ujelo, ale skoro tak sie pucujesz tu, to pokaz jaki ty jestes hero

Jarzyna
Posty: 7
Rejestracja: 26.04.2007, 18:30
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: Jarzyna » 19.05.2007, 23:06

moim wygladem sie nie martw, jak te szczurki nie wyglądam :wink:
TYLKO CZARNI !!! TYLKO SŁUPSK !!!

maślak
Posty: 108
Rejestracja: 09.03.2007, 23:50

Post autor: maślak » 20.05.2007, 04:03

to na jaki c*** sie udzielasz?
co to jest konkurs foto?
jestes kozak wklej swoja fotke....
a nie pieprz o chuligance Anwilu bo takowej nie ma

no dawaj zdjecie.. tylko nie jebnij jakiego pudziana z google bo kozak na necie potrafi byc kazdy...]

ps. ja tez na tym wyjezdzie nie bylem ale o swoj wyglad sie nie martwie i nie mam zamiaru opisac tu wzrosu, wagi o obwodu klatki czy bicepsa bo gabaryty nie wiadcza o wszystkim


Cos sie zlego Słupszczaku we Wlocku zastalo z etak lamentujesz?
Lecz nie zapomnisz tego co dał Ci ten kraj - honor na wieki, dziedzictwo tysięcy lat

Jarzyna
Posty: 7
Rejestracja: 26.04.2007, 18:30
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: Jarzyna » 20.05.2007, 11:35

jak sie wszyscy zbulwersowali :lol:
TYLKO CZARNI !!! TYLKO SŁUPSK !!!

Jarzyna
Posty: 7
Rejestracja: 26.04.2007, 18:30
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: Jarzyna » 20.05.2007, 11:41

ja na wyjazdy nie jezdze bo nie utozsamiam sie z druzyną energii :wink: te zdjecie tez nie jest z wyjazdu do slupska, znalazlem je na stronce anwilu
pozdr :wink:
TYLKO CZARNI !!! TYLKO SŁUPSK !!!

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Post autor: Tricolores » 20.05.2007, 11:47

[link]

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 20.05.2007, 11:55

jarzyna, skoro sie nie utozsamiasz z druzyna Energi (jedno i, poniewaz to Energa a nie energia) to na jaki c*** wchodzisz w ten dzial. Fotka jest z wyjazdu do Koszalina.

ostatni link nie dziala

3Królowie
Posty: 106
Rejestracja: 22.03.2007, 08:59
Lokalizacja: Wrocław/Kraków/Gdańsk

Post autor: 3Królowie » 03.06.2007, 12:28

mi ten link działa,ostatni ale tam sa jakies dzieciaki.

Pozdro.
Trzej Królowie Wielkich Miast
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Nie Sądzcie a nie Bedziecie Sądzeni(...)Odmierza Wam Bowiem taką Miarą jaką Wy odmierzacie".

Stalowiec
Posty: 39
Rejestracja: 18.04.2007, 10:25

Post autor: Stalowiec » 30.06.2007, 19:55

a ja mam pytanie do fanów z Gornika Wałbrzych jak to wygląda w waszym swiecie kibicowskim po awansie waszej druzyny basketu do extraligi,czy kibice Gornika piłkarskiego bedą wspierac tez Gornik na Koszu???

LeBron
Posty: 4
Rejestracja: 01.07.2007, 13:17

Post autor: LeBron » 01.07.2007, 17:04

Kibice z Inowrocławia

SPORTINO INOWROCŁAW przez ten rok duży postęp to ich oprawa z meczu :

Obrazek


Obrazek


młoda ekipa ale się stara i dobrze im to wychodzi na swoim koncie w pierwszym sezonie 10 wyjazdów w tym dwa dwudniowe do Stalowej Woli i Wałbrzych . Nie są żadną chuliganką lubią kosza i kibicują swojej drużynie :)

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 01.07.2007, 17:28

LeBron pisze:Kibice z Inowrocławia

SPORTINO INOWROCŁAW przez ten rok duży postęp to ich oprawa z meczu :

Obrazek


Obrazek


młoda ekipa ale się stara i dobrze im to wychodzi na swoim koncie w pierwszym sezonie 10 wyjazdów w tym dwa dwudniowe do Stalowej Woli i Wałbrzych . Nie są żadną chuliganką lubią kosza i kibicują swojej drużynie :)
Co ty człowieku pieprzysz ? Przeciez to jakies pikniki ! Wstyd przynosza kibica koszykarskim ! poza tym wiekszość z nich to dzieci albo przerzuty z Noteci !

Il_Fanatico
Posty: 290
Rejestracja: 01.03.2007, 10:55

Post autor: Il_Fanatico » 01.07.2007, 17:35

Klub Kibica Sportino Inowrocław

Powstał wraz z początkiem sezonu 2006/2007 I ligi koszykówki. Grupa zagorzałych fanów basketu w Inowrocławiu postanowiła wspomóc swym dopingiem zespół Sportino. Byli to założyciele ,,Antek", ,,Siwy" ,,Marian" , Z czasem dołączali do nich kolejni spragnieni basketu na wysokim poziomie kibice. Trudno podać konkretną i precyzyjna liczbę fanów należących do naszego KK, ponieważ przez cały czas ulega ona zmianom, ale szacunkowo jest to około 20-30 członków (w tym pięć dziewczyn), co na pierwszy sezon klubu w rozgrywkach ligowych jest dużym sukcesem. Oczywiście ta liczba jest tylko ogólnikiem bo bywa iż jest nas w młynie dużo więcej. Początki były bardzo trudne, posiadaliśmy swój baner, szale, dwa bębny i gardła. Jednak już po kilku kolejkach dzięki przychylności zarządu klubu, składek między kibicami oraz pozyskanemu sponsorowi jakim była firma INENERGIA, dorobiliśmy się bogatego ekwipunku. Na dzień dzisiejszy posiadamy duży baner klubowy. Duży i dwa mniejsze banery naszego sponsora, koszulki klubu kibica, pięć flag na kijach, dwie syreny strażackie i pięć bębnów. W planach jest flaga sektorowa o wymiarach 40x20m co jednak wymaga naprawdę dużych nakładów finansowych, ale jest realnym projektem. Posiadamy wiele przyśpiewek i okrzyków i coraz więcej powstaje nowych. Klub Kibica to nie tylko zorganizowany doping to także spotkania z zawodnikami i trenerami po meczach, treningach oraz spotkania z władzami Sportino. Nasz Klub Kibica dzięki ogromnej pomocy zarządu klubu i INENERGII może dopingować swoich ulubieńców także na meczach wyjazdowych. Znakiem rozpoznawczym KK jest szerszeń. Klub Kibica jest otwarty dla wszystkich. Zapraszamy chętnych, aby przyłączyli się do nas i głośnym dopingiem pomagali drużynie zarówno w Inowrocławiu jak i na meczach wyjazdowych. Naszym debiutem na był mecz wyjazdowy w Częstochowie gdzie stawiliśmy się w 18 osób. Oprócz wyjazdu do Częstochowy byliśmy z naszą drużyną w Kwidzynie, Poznaniu, Stargardzie Szczecińskim, Pruszkowie, Zielonej Górze oraz dwudniowym wyjeździe do Stalowej Woli oraz Wałbrzycha. Przebyliśmy ok. 5000 km. W klasyfikacji pierwszoligowych zespołów jesteśmy liderem po dziesięciu wyjazdach . Plany na przyszłość wyjazd na III Mistrzostwa Polski Klubów Kibica w Ostrowie Wlkp oraz zakup bebnów i 2 flag sektorowej i barierkowej
[link]

Nawet na siatkówce nie spotkałem się z takim czymś żeby wozić [link] sponsora na wyjazdy :roll:

LeBron
Posty: 4
Rejestracja: 01.07.2007, 13:17

Post autor: LeBron » 01.07.2007, 18:16

Kostek Pikniki !!!!!!!!!!
hahaha Powiedz mi kto z koszykarskich nie jest piknikiem chyba tylko wielki Anwil który ma zero kultury wiec o czym my tu rozmawiamy

Anwil heheheeheh brak słow kostek brak słów ci kolesie przynajmniej dopingują swojej drużynie w odpowiedni kulturalny sposób


a reklamę wożą i tyle co w tym takiego że maja formę która ich wspiera. I wielki plus dla nich że potrafili coś znaleźć

Acha Kostek prawie 3/4 osób z młyna Noteci stoi teraz w sportino :)

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 01.07.2007, 20:38

LeBron pisze:Kostek Pikniki !!!!!!!!!!
hahaha Powiedz mi kto z koszykarskich nie jest piknikiem chyba tylko wielki Anwil który ma zero kultury wiec o czym my tu rozmawiamy

Anwil heheheeheh brak słow kostek brak słów ci kolesie przynajmniej dopingują swojej drużynie w odpowiedni kulturalny sposób


a reklamę wożą i tyle co w tym takiego że maja formę która ich wspiera. I wielki plus dla nich że potrafili coś znaleźć

Acha Kostek prawie 3/4 osób z młyna Noteci stoi teraz w sportino :)
Ja naszego młyna nie uważam za pikników. Dlaczego ? Dopingujemy tak jak kibice piłkarscy, staramy sie robic oprawy w miare możliwości finansowych tak jak kibice piłkarscy, jeździmy za swoja druzyna tak jak kibice piłkarscy i co najważniejsze jesteśmy z druzyna na dobre i na złe tak jak prawdziwi kibice piłkarscy. A to ze sie nie bijemy, nie robimy ustawek to nie oznacza ze jestesmy piknikami ! Z reszta żadna ekipa z kosza nie ma ekipy hools wiec w czym problem ?

Kibice Sportino wożą ze sobą reklame sponsora... ktoś mi powie "Wy też wozicie reklamy Anwilu" a ja odpowiem - dla nas "Anwil" to nie jest firma ! To jest nazwa klubu i jak zmieni sie sponsor to Anwil nadal tą nazwą pozostanie mimo iż zapewne wszedzie urzywana bedzie nazwa nowego sponsora. My bedziemy dopingowac Anwil i c*** !

Jeżeli chodzi o "młyn" Sportino - znam paru chlopaków z Noteci i według nich sytuacja przedstawia sie nieco inaczej. Nie bede tutaj na ten temat pisal... jezeli ktoś z Noteci tu zaglada to niech sie wypowie. ja czekam tylko aż Sportino wejdzie do ekstraklasy a wtedy wpadniemy tam w 200 osob (o ile dacie nam tyle biletów bo pamietam ze ostatnio dostalismy 100 + 20 czy 30 osob prywatnie), Noteć sie do nas dołaczy i pokazemy wam co to znaczy nie być piknikami.

Peace

_maximus_
Posty: 1
Rejestracja: 04.07.2007, 09:27

Post autor: _maximus_ » 04.07.2007, 09:36

Kostek_H1 pisze:
Ja naszego młyna nie uważam za pikników. Dlaczego ? Dopingujemy tak jak kibice piłkarscy, staramy sie robic oprawy w miare możliwości finansowych tak jak kibice piłkarscy, jeździmy za swoja druzyna tak jak kibice piłkarscy i co najważniejsze jesteśmy z druzyna na dobre i na złe tak jak prawdziwi kibice piłkarscy. A to ze sie nie bijemy, nie robimy ustawek to nie oznacza ze jestesmy piknikami ! Z reszta żadna ekipa z kosza nie ma ekipy hools wiec w czym problem ?

Kibice Sportino wożą ze sobą reklame sponsora... ktoś mi powie "Wy też wozicie reklamy Anwilu" a ja odpowiem - dla nas "Anwil" to nie jest firma ! To jest nazwa klubu i jak zmieni sie sponsor to Anwil nadal tą nazwą pozostanie mimo iż zapewne wszedzie urzywana bedzie nazwa nowego sponsora. My bedziemy dopingowac Anwil i c*** !

Jeżeli chodzi o "młyn" Sportino - znam paru chlopaków z Noteci i według nich sytuacja przedstawia sie nieco inaczej. Nie bede tutaj na ten temat pisal... jezeli ktoś z Noteci tu zaglada to niech sie wypowie. ja czekam tylko aż Sportino wejdzie do ekstraklasy a wtedy wpadniemy tam w 200 osob (o ile dacie nam tyle biletów bo pamietam ze ostatnio dostalismy 100 + 20 czy 30 osob prywatnie), Noteć sie do nas dołaczy i pokazemy wam co to znaczy nie być piknikami.

Peace
Wozicie nie flagi ale bannery Anwilu masztowe po drugie dla ciebie klub to Anwil i świadczy to jednak o twoim piknikostwie o Nobilesie już zapomniałeś czy wcześniejszych Provide wpasowałeś się w Anwil jak dzieciak i teraz dla ciebie tak klub się nazywa? Myślę, że chłopaszki z tego Sportino tak samo są ze swoim klubem do końca a może bardziej od ciebie jak widze na ich stronach nie napinają się w przeciwieństwie do ciebie, co do dopingu piłkarskiego lata świetlne wam brakuja.

Jeżeli chodzi o bannery sponsorów jak dobrze pamiętam Noteć też jeździła z reklamami swoich sponsorów podobnie jak wy ponieważ pierwszej flagi dorobiliście się w zeszłym sezonie!

edit: nawet zdjęcia są gdybyś nie pamiętał albo poprostu miał wybiórczą pamięć

Obrazek

Obrazek

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 04.07.2007, 09:44

_maximus_ pisze:
Kostek_H1 pisze:
Ja naszego młyna nie uważam za pikników. Dlaczego ? Dopingujemy tak jak kibice piłkarscy, staramy sie robic oprawy w miare możliwości finansowych tak jak kibice piłkarscy, jeździmy za swoja druzyna tak jak kibice piłkarscy i co najważniejsze jesteśmy z druzyna na dobre i na złe tak jak prawdziwi kibice piłkarscy. A to ze sie nie bijemy, nie robimy ustawek to nie oznacza ze jestesmy piknikami ! Z reszta żadna ekipa z kosza nie ma ekipy hools wiec w czym problem ?

Kibice Sportino wożą ze sobą reklame sponsora... ktoś mi powie "Wy też wozicie reklamy Anwilu" a ja odpowiem - dla nas "Anwil" to nie jest firma ! To jest nazwa klubu i jak zmieni sie sponsor to Anwil nadal tą nazwą pozostanie mimo iż zapewne wszedzie urzywana bedzie nazwa nowego sponsora. My bedziemy dopingowac Anwil i c*** !

Jeżeli chodzi o "młyn" Sportino - znam paru chlopaków z Noteci i według nich sytuacja przedstawia sie nieco inaczej. Nie bede tutaj na ten temat pisal... jezeli ktoś z Noteci tu zaglada to niech sie wypowie. ja czekam tylko aż Sportino wejdzie do ekstraklasy a wtedy wpadniemy tam w 200 osob (o ile dacie nam tyle biletów bo pamietam ze ostatnio dostalismy 100 + 20 czy 30 osob prywatnie), Noteć sie do nas dołaczy i pokazemy wam co to znaczy nie być piknikami.

Peace
Wozicie nie flagi ale bannery Anwilu masztowe po drugie dla ciebie klub to Anwil i świadczy to jednak o twoim piknikostwie o Nobilesie już zapomniałeś czy wcześniejszych Provide wpasowałeś się w Anwil jak dzieciak i teraz dla ciebie tak klub się nazywa? Myślę, że chłopaszki z tego Sportino tak samo są ze swoim klubem do końca a może bardziej od ciebie jak widze na ich stronach nie napinają się w przeciwieństwie do ciebie, co do dopingu piłkarskiego lata świetlne wam brakuja.

Co do bannerów sponsora jeszcze jak dobrze pamiętam Noteć też jeździła z reklamami sponsorów swoich więc tak samo jak ty z Anwilem

edit: nawet zdjęcia są gdybyś nie pamiętał albo poprostu miał wybiórczą pamięć

Obrazek

Obrazek
To nie my wozimy te banery ! Tylko dziadki które pracuja w Anwilu ! H1 ma swoje flagi na których nie pojawia sie logo sponsora. A jezeli chodzi o Nobiles to bylem jeszcze dzieckiem... ile mialem... z 8 lat ? Moze 9... Tak naprawde do druzyny przywiazalem sie duzo pozniej... gdzies w sezonie 01/02, a wtedy był juz Anwil.

Wiem ze nam brakuja lata świetlne do dopingu z pilki noznej, ale uwież mi ze z naszej grupy, czyli z tzw. H1 te okolo 100 osob które do niej naleza niczym nie wyróznialoby sie sposród kibiców piłkarskich. Z reszta spora czesc H1 jezdzi na mecze pilki noznej. Najwiecej na ŁKS i Legie. I tam wcale nie sa gorsi od reszty kibiców.

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: kibic0 » 04.07.2007, 12:50

Stalowiec pisze:a ja mam pytanie do fanów z Gornika Wałbrzych jak to wygląda w waszym swiecie kibicowskim po awansie waszej druzyny basketu do extraligi,czy kibice Gornika piłkarskiego bedą wspierac tez Gornik na Koszu???
Ni c****!!! Owszem na meczach u siebie ze Śląskiem (wiadomo jak nazwa Śląsk mobilizuje publiczność w Wałbrzychu) czy tam gdzie mogą ale nie muszą byc jacyś przyjezdni (np Czarni Słupsk) to jak nie bedzie to kolidować ze piłką to pewnie jakaś grupka od nas się pojawi w celach patrolowych.
Na wyjazdy na pewno jeździć nie będziemy!
Jest to rola klubu kibica co czasami gdzieniegdzie się pojawia. Teraz po awansie pewnie tez gdzies sie pojawia np. Zepter? Dajszman? Idea ? Wrocław, Turów Zgorzelec, Ostrów Wlkp plus kilka jeszcze pewnie dojdzie.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

jojozg
Posty: 7
Rejestracja: 04.07.2007, 13:57

Post autor: jojozg » 04.07.2007, 14:02

kibic0 pisze:
Stalowiec pisze:a ja mam pytanie do fanów z Gornika Wałbrzych jak to wygląda w waszym swiecie kibicowskim po awansie waszej druzyny basketu do extraligi,czy kibice Gornika piłkarskiego bedą wspierac tez Gornik na Koszu???
Ni c****!!! Owszem na meczach u siebie ze Śląskiem (wiadomo jak nazwa Śląsk mobilizuje publiczność w Wałbrzychu) czy tam gdzie mogą ale nie muszą byc jacyś przyjezdni (np Czarni Słupsk) to jak nie bedzie to kolidować ze piłką to pewnie jakaś grupka od nas się pojawi w celach patrolowych.
Na wyjazdy na pewno jeździć nie będziemy!
Jest to rola klubu kibica co czasami gdzieniegdzie się pojawia. Teraz po awansie pewnie tez gdzies sie pojawia np. Zepter? Dajszman? Idea ? Wrocław, Turów Zgorzelec, Ostrów Wlkp plus kilka jeszcze pewnie dojdzie.
W takim razie Nas Zastal Zielona Góra potraktowaliście jak Śląsk, acha no i do tego doszla relacja w tv :)

p.s. nie sugeruj sie data założenia konta , poprostu musiałem jeszcze raz bo zgubiłem hasło :wink:

1925
Posty: 1096
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: 1925 » 04.07.2007, 17:00

Ciekawi mnie jak bedzie wygladała w tym sezonie Euroliga w Gdansku ...
Ciekawe sie czy przyjedzie CSKA ?? ( Swego czasu we Wrocławiu sie pojawili )
A takze czy zawita Zalgiris Kowno i Olimpia Ljubjana wraz z ... Olimpią Warszawa ?? :)

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 05.07.2007, 00:35

_maximus_ pisze:Wozicie nie flagi ale bannery Anwilu masztowe po drugie dla ciebie klub to Anwil i świadczy to jednak o twoim piknikostwie o Nobilesie już zapomniałeś czy wcześniejszych Provide wpasowałeś się w Anwil jak dzieciak i teraz dla ciebie tak klub się nazywa? Myślę, że chłopaszki z tego Sportino tak samo są ze swoim klubem do końca a może bardziej od ciebie jak widze na ich stronach nie napinają się w przeciwieństwie do ciebie, co do dopingu piłkarskiego lata świetlne wam brakuja.
z ust mi to wyjales. najlepsze jest to o tym, ze sa jak pilkarscy, tylko sie nie bija, a w ich sektorze stoi ŁKS i Legia ktore na kazdej pilkarskim meczu wzielyby sie za lby. jedzie potem taki na Legia-ŁKS i krzyczy j**** cala Łódź, ten drugi Legia to stara ku***, a we Włoclawku wspolnie spiewaja Anwil,
to sie dopiero nazywa dwulicowosc i dwuklubowosc. ciekawe jak maja do wyboru mecz Legii i wyjazd Anwilu to gdzie jada.
kazdy kibic koszykowki jest taki sam, wy po prostu dorabiacie sobie ideologie, a prawde powiedziawszy swoimi postami broniacymi wasze H1 tylko je osmieszasz Kostek. pozdro.
Obrazek

maślak
Posty: 108
Rejestracja: 09.03.2007, 23:50

Post autor: maślak » 05.07.2007, 00:53

Fan Gwardii: totak jak na meczu kurwisz ptrzeciwnika a na kadrze spiewasz jego imie i nazwisko...
tak jest u nas z koszem...
generalnie jestesmy fanami Anwilu ptrzede wszystkich.. a to kto gdzie jezdzi na pilke to juz indywiduana sprawa
nie ma u nas zadnych chuliganow ani faaatykow Legii nia ŁKSu ale sa ludzie ktorzy lubie pojechac na pilke i dopingowac swoja ukochana druzyne i ja w tm zadnej dwuklubowosci ani dwulicowosci nie widze... zreszta kazdy w ekipie wie kto komu kbicuje i nie stanowi to dla nas problemu bo umiemy oddzielic pilke o kosza
jesli jest do wyboru Anwil lub pilka, kazdy wybiera Anwil bo to priorytet
I nie kazdy kibicx kosza jest ten sam bo niektoryz wiedza o co biega w dopingowaniu a niektorzy to zwykle pazie ktorzy krzycza bo maja tansze bilety a siedza z dupami na krzesalkach i przynosza wstyd calej spolecznosci kibicowskiej...

Sorka z literowki ale troch % w zylach plynie
pozdro.
Lecz nie zapomnisz tego co dał Ci ten kraj - honor na wieki, dziedzictwo tysięcy lat

MZKS_Czarni
Posty: 1
Rejestracja: 05.07.2007, 10:17

Post autor: MZKS_Czarni » 05.07.2007, 10:21

Oj Anwil Anwil kibice pilkarscy hehehe
smiech na sali...
Przypomne Wam PO w tym sezonie
Jak wychodzimy z hali u Was idzie wasz smiesznmy sektor H1 i krzyczy j**** Czarnych j**** :D a Tu nagle biegniemy i jeden od Was pada po 1szym stzrale reszta ucieka...
hehe smiech na sali kibice pilkarscy

Obrazek

Bach i Sektor H1 Padl

Nastepna sytuacja przyjezdzacie za tydzien do Nas na meczu goscimy Lechie Gdansk Mała ekipka w kiblu tracicie okolo 7-8 szali i dostajecie po pyskach.. wolacie ochrone i udaje Wam sie jeden szal odzyskac a jeden od Nas wylatuje z hali naszczescie tylko bo wolacie ochrone konfidenci..
Wy nie wiecie co to sa kibice pilkarscy,.,,
W Tym roku znow dostaniecie po buzkach jak wpadniecie :D

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 05.07.2007, 10:35

MZKS_Czarni pisze:Oj Anwil Anwil kibice pilkarscy hehehe
smiech na sali...
Przypomne Wam PO w tym sezonie
Jak wychodzimy z hali u Was idzie wasz smiesznmy sektor H1 i krzyczy j**** Czarnych j**** :D a Tu nagle biegniemy i jeden od Was pada po 1szym stzrale reszta ucieka...
hehe smiech na sali kibice pilkarscy

Obrazek

Bach i Sektor H1 Padl

Nastepna sytuacja przyjezdzacie za tydzien do Nas na meczu goscimy Lechie Gdansk Mała ekipka w kiblu tracicie okolo 7-8 szali i dostajecie po pyskach.. wolacie ochrone i udaje Wam sie jeden szal odzyskac a jeden od Nas wylatuje z hali naszczescie tylko bo wolacie ochrone konfidenci..
Wy nie wiecie co to sa kibice pilkarscy,.,,
W Tym roku znow dostaniecie po buzkach jak wpadniecie :D


O ja p******* :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nie wierze w to co czytam :shock: :shock: :shock: Po pierwsze H1 nie wychodzi sobie z hali razem, kazdy wychodzi sobie sam i idzie w swoja strone, nie chodzimy po miescie lansujac sie jako ekipa itp. Nie wiem jak poznales ze ziomek byl z H1... Po drugie w tym sezonie nie stracilismy ANI JEDNEGO szala ! W zadnym miescie ! Co chcesz osiagnac piszac ze stracilismy u was szale ? Jeszcze 7 - 8 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie potrafie opisac tego jaka mialem breche jak to p[rzeczytalem :D:D:D:D:D:D Ale dobra j**** mnie to, jeszcze niech Prokom i AZS Koszalin napisza ze stracilismy u nich szale i bedzie git :D:D:D Szkoda ze tak nie ma naprawde heh przynajmniej by sie cos dzialo. Jeszcze z ta ochrona :D:D:D:D:D Tez dobre :D


PS. U was bylismy jednym autokarem. Nie wiem komu skroiliscie szale (jezeli w ogole skroiliscie) i kto dostał po "buźkach" (jezeli dostal) ale od nas z autokaru nikt ani nie dostal ani nie stracil szala. Pierwsze o tym slysze (a raczej czytam jak sie napinasz tutaj, ja tez sie moze napinam ale nie zmyślam).

Ja okolo 20 - 25 minut przed meczem bylem w koszulce H1 i szaliku z jednym kumplem w kiblu i nic mi sie nie stalo jakos... jeszcze za mną stali w kolejce kibice Czarnych.
Ostatnio zmieniony 05.07.2007, 10:42 przez Kostek_H1, łącznie zmieniany 1 raz.

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: kibic0 » 05.07.2007, 10:41

jojozg pisze:
kibic0 pisze:
Stalowiec pisze:a ja mam pytanie do fanów z Gornika Wałbrzych jak to wygląda w waszym swiecie kibicowskim po awansie waszej druzyny basketu do extraligi,czy kibice Gornika piłkarskiego bedą wspierac tez Gornik na Koszu???
Ni c****!!! Owszem na meczach u siebie ze Śląskiem (wiadomo jak nazwa Śląsk mobilizuje publiczność w Wałbrzychu) czy tam gdzie mogą ale nie muszą byc jacyś przyjezdni (np Czarni Słupsk) to jak nie bedzie to kolidować ze piłką to pewnie jakaś grupka od nas się pojawi w celach patrolowych.
Na wyjazdy na pewno jeździć nie będziemy!
Jest to rola klubu kibica co czasami gdzieniegdzie się pojawia. Teraz po awansie pewnie tez gdzies sie pojawia np. Zepter? Dajszman? Idea ? Wrocław, Turów Zgorzelec, Ostrów Wlkp plus kilka jeszcze pewnie dojdzie.
W takim razie Nas Zastal Zielona Góra potraktowaliście jak Śląsk, acha no i do tego doszla relacja w tv :)

p.s. nie sugeruj sie data założenia konta , poprostu musiałem jeszcze raz bo zgubiłem hasło :wink:
Owszem w ramach walki z nudą byliśmy też na tym meczu. Czy ktoś was zaczepiał ????
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

CZESIU
Posty: 134
Rejestracja: 26.02.2007, 19:58
Lokalizacja: H1

Post autor: CZESIU » 05.07.2007, 11:39

MZKS_Czarni pisze:Oj Anwil Anwil kibice pilkarscy hehehe
smiech na sali...
Przypomne Wam PO w tym sezonie
Jak wychodzimy z hali u Was idzie wasz smiesznmy sektor H1 i krzyczy j**** Czarnych j**** :D a Tu nagle biegniemy i jeden od Was pada po 1szym stzrale reszta ucieka...
hehe smiech na sali kibice pilkarscy

Obrazek

Bach i Sektor H1 Padl

Nastepna sytuacja przyjezdzacie za tydzien do Nas na meczu goscimy Lechie Gdansk Mała ekipka w kiblu tracicie okolo 7-8 szali i dostajecie po pyskach.. wolacie ochrone i udaje Wam sie jeden szal odzyskac a jeden od Nas wylatuje z hali naszczescie tylko bo wolacie ochrone konfidenci..
Wy nie wiecie co to sa kibice pilkarscy,.,,
W Tym roku znow dostaniecie po buzkach jak wpadniecie :D
na jaki c*** piszesz takie rzeczy? w calym tym twoim belkocie jest tylko jedna prawda, u nas pod hala jakis koles z wloclawka dostal w pizde, na pewno nie byl to nikt z H1, a z tymi szalikami i ochrona to nawet smieszny nie jestes. A pozatym nie strasz nie strasz bo sie zesrasz, Przyjedziemy na pewno.

MzksCzarni
Posty: 62
Rejestracja: 18.04.2007, 19:01
Lokalizacja: SŁUPSK

Post autor: MzksCzarni » 05.07.2007, 12:02

Do kbiców Czarnych, nie pisać tutaj co sie działo - bo wiadomo napinka z obu stron nie ma sensu. Wtajemniczeni wiedzą jak było i tyle.

Kostek_H1
Posty: 284
Rejestracja: 26.02.2007, 22:22
Lokalizacja: Włocł[A]wek

Post autor: Kostek_H1 » 05.07.2007, 12:04

MzksCzarni pisze:Do kbiców Czarnych, nie pisać tutaj co sie działo - bo wiadomo napinka z obu stron nie ma sensu. Wtajemniczeni wiedzą jak było i tyle.
No własnie o to chodzi ze wiedza a ty zmyslasz jakies głupoty. Tez juz wiecej nie bede pisal na ten temat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, Drwalu, kamyktomi, mejslodz, Nowy177, Zgredek68, Zielono_Czarny i 145 gości