27-29 Kwietnia Komentarze

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 01.05.2007, 10:43

Ok wszystko jest si, Lechia ma swój styl i niech go ma ale czemu on się objawia przeważnie na wyjazdach, na niektorych meczach u siebie jak np:ze Ślaskiem próbują ultrasować z mizernym skutkiem, mają ekipe ultras... Dlatego krytykuje ich bo jestem zdania,ze ten ich styl to jest pójście poprostu na łatwizne i usprawiedliwienie się. Jezeli ich ultraska nie interesuje to niech odpuszczą ją po całości...



Legioholik
Posty: 10
Rejestracja: 26.02.2007, 22:21
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Legioholik » 01.05.2007, 11:24

Ogniwo pisze:Ok wszystko jest si, Lechia ma swój styl i niech go ma ale czemu on się objawia przeważnie na wyjazdach, na niektorych meczach u siebie jak np:ze Ślaskiem próbują ultrasować z mizernym skutkiem, mają ekipe ultras... Dlatego krytykuje ich bo jestem zdania,ze ten ich styl to jest pójście poprostu na łatwizne i usprawiedliwienie się. Jezeli ich ultraska nie interesuje to niech odpuszczą ją po całości...


Panu już proponuje zakączyć swoją dyskusje bo widocznie Cię coś boli żenujący chłopaku.
(L) To trzeba przeżyć żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć (L)

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 01.05.2007, 11:27

Legioholik pisze:
Ogniwo pisze:Ok wszystko jest si, Lechia ma swój styl i niech go ma ale czemu on się objawia przeważnie na wyjazdach, na niektorych meczach u siebie jak np:ze Ślaskiem próbują ultrasować z mizernym skutkiem, mają ekipe ultras... Dlatego krytykuje ich bo jestem zdania,ze ten ich styl to jest pójście poprostu na łatwizne i usprawiedliwienie się. Jezeli ich ultraska nie interesuje to niech odpuszczą ją po całości...


Panu już proponuje zakączyć swoją dyskusje bo widocznie Cię coś boli żenujący chłopaku.
Co sie wpierdalasz?

zzz LG
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 20:17
Lokalizacja: WMG

Post autor: zzz LG » 01.05.2007, 12:39

Wszyskim narzekaczom proponuje by choć raz pojawili się incognito na Traugutta bądz obcięli ekipę wyjazdową Lechii. Zrozumiecie skąd tacha niechęć do ultraski wśród Nas.

Temat trochę bezsensowny. Rzecz bowiem dotyczy gust.
zzz LG

drizzt8
Posty: 30
Rejestracja: 06.03.2007, 14:03
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: drizzt8 » 01.05.2007, 13:23

ku*** ludzie wiem ze to komentarze ale zalozcie sobie osobny temat typu Lechia ultras i tam wyklocajcie sie o to czy ktos lubi na Lechii machac wstazkami, flagami czy tylko spiewac :!: :!:

amigoksg
Posty: 180
Rejestracja: 26.02.2007, 16:14

Post autor: amigoksg » 01.05.2007, 13:44

po co piszesz takie bzdury obszymurze gdybys byl chociaz troche madrzejszy to bys wiedzial ze tego dnia bylismy na swoim meczu w legnicy !!!!ty najwiecej masz do gonienia

Ch.

dobrze że są tak wykształceni i inteligentni ludzie jak ty, którzy wytłumaczą od razu że czarne jest białe....

CywiL
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 18:18

Post autor: CywiL » 01.05.2007, 14:06

Romano pisze:
CywiL pisze:
po drugie jechac cała Polskę żeby 10 razy krzyknąc Lechia ? Naprawde duże wrażenie zrobiliście... :lol:
Byłeś w ogóle w Sosnowcu czy masz kłopoty ze słuchem?

Byłem w Sosnowcu i tak się fajnie złożyło, że w czasie pierwszej połowy siedziałem po lewej od Waszego sektora, a w przerwie poszedłem sobie do młyna Zagłebiaków także widziałem i słyszałem Was z dwóch stron.
Co do ultraski to wcale nie o to mi chodziło bo jeśli macie oprawy w d**** to macie do tego swiete prawo i nikogo to nie powinno obchodzić.
Śmieszy mnie tylko tekst, że powtórzone 15 czy niech będzie 30 razy Lechia ma na kimkolwiek zrobic wrażenie.Tak jak napisałem wczesniej dla mnie lipa i tyle,a jaką Wy sobie do tego ideologię dorabiacie to już Wasza sprawa.
WARSZAWA da się lubić - ja Ją kocham to jest pewne!!!
I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem!!!

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 01.05.2007, 14:47

A moim skromnym zdaniem gdy Lechia awansuje do ekstraklasy, powstanie nowy stadion, na którym będzie mozna pokazać się od strony ultras, na meczach pojawią się ultrasi z prawdziwego zdarzenia to wszyscy zapomną o "Lechia style" i w Gdańsku zaczną gonić czołówkę kraju w oprawach, dopingu itd.


I wpływ na ich obecny poziom w klimatach ultras ma fakt, że lata grali w niższych ligach. Marazm 3/4 ligowy, 500 osobowy młyn, notoryczny brak kibiców gości na Traugutta nie zachęcały do ultrasowania.

PH1964
Posty: 37
Rejestracja: 14.03.2007, 00:04
Lokalizacja: Górny Ślonsk

Post autor: PH1964 » 01.05.2007, 15:14

nosnaw pisze:ile Gieksy pojawiło się w Ostrawie?
naprawde sporo, ciężko to policzyć
foto:
[link]
elo_melo pisze: ps: ŻADEN CHORZOWSKI JESZCZE NIE ZEBRAŁ LANIA OD ŻABOLA LUB GIEKSIARZA CZY POLONISTY, TO ONI LEJĄ CAŁY ŚLĄSK!

AL BUNDY
Posty: 90
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Post autor: AL BUNDY » 01.05.2007, 15:48

[quote="W "Relacjach" Dynamit"]

Zawisza Bydgoszcz - Legia Chełmża

Na mecz wybieramy się autokarem 60 osób średniego składu.Droga do bydgoszczy z atrakcjami.Jakieś 10 km przed bydgoszczą atakuje nas na trasie zawisza kierowca autokaru niewiedział co robić i prawie uderzył w auto zawiszy i kierowca nie zatrzymał się(skład zawiszy w lesie bardzo dobry ekipa spartowa)
Jedziemy dalej widzimy że jada za nami auta zetki ale po pewnym czasie odpuszczją.Gdy podjeżdżamy pod kasy ze stadionu wybiega spora grupa zawiszy przed stadionem było 6 policjantów którzy blokowali nam drzwi abyśmy nie wyszli i kiero który się bał o autobus ale za chwile podjęzdżają posiłki białych kasków i jest po wszystkiem.Dowadujemy się że nie zostaniemy wpuszczeni na stadion ponieważ jest remontowany.na trubunach słychać jak zawisza śpiewa "WPUŚCIĆ KIBICÓW WY K****" I PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW(szacunek).Po 20 minutach psy siłą nas wyprowadzają z bydgoszczy.Droga powrotna w eskorcie bydgoskich psów aż do samej Chełmży.Z nami kilku chłopaków z Brodnicy dzięki za wsparcie szacunek dla tych co byli.
"PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW"CHWDP[/quote]
Kolego Dynamit - Ty piszesz o szacunku do nas ?? :shock:

Zawisza Bydgoszcz - Legia Chełmża
W tym przypadku, to chyba nieświadomie popełniłeś błąd :roll: - skoryguj to

krzysiek_AG
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 18:47

Post autor: krzysiek_AG » 02.05.2007, 22:08

Arka Gdynia-Górnik Łęczna(mecz zaległy)
Widzów na meczu około pięciu tysięcy.Piłkarze wygrywają swój mecz 5:1-wspaniała feta na trybunach:).Gości:0

neskaup
Posty: 18
Rejestracja: 18.04.2007, 00:51

do Ogniwo

Post autor: neskaup » 03.05.2007, 11:29

do Ogniwo i reszty.Ty masz chyba 15 lat i jestes troche ulomny. bo ja mam 2 razy tyle i nie wyobrazam siebie z balonikiem itd. poprostu mnie to nie interesuje... jak wiekszosci moich znajomych,a nawet sie z tego smiejemy.a wiadomo ze na mecze wyjazdowe jezdzi troche inny przekroj osob wiec po co ta polemika. L.G.s.g

st.Marynarz
Posty: 53
Rejestracja: 26.02.2007, 18:20
Lokalizacja: Kriegsmarine

Post autor: st.Marynarz » 03.05.2007, 16:24

Lisek pisze:
Jeżeli chodzi o Lechie to nigdy nie był to klub super pod względem ULTRAS machania kijami na flagach i wogole.My preferujemy troche inny styl. Styl bardziej ...agnielski. Dla niektorych to dziwne my wolimy ryknąć LECHIA GDANSK albo O NASZ O NASZ a inni wola zrobić super oprawe.Jestesmy kibicami ktorzy zawsze na wyjazdy jeżdżą dobra ekipa pod wzgledem innych atrakcji i to chyba każdy kumaty kibic wie. Dla ciebie 350 osob i 650km to słabo ? Hmmm nie ma co Zagłebie pokazało sie u nas "lepiej".NIektórek komentarze poprostu są żałosne.Co do naszego dopingu w Sosnowcu.Zaprezentowaliśmy sie dobrze a ciągnący sie okrzyk LECHIA przez ok 15 minut musiał na was zrobić DUZE WRAZENIE



LG !
Kszo
Bytom
wszytko w jednym sezonie
Jak czytam tu wasze wpisy to mozna wywnioskowac ze jestescie wiodaca ekipa hools w tym kraju tylko raczej niemacie sie czym chwalic poza 3miastem odmawiacie uciekacie .. ale wy to i tak obrucicie na swoja korzysc bo propagadna jak za komuny a Lechiastyle to nic innego jak wytumaczenie ultras bo takim hools jak wszysy ludzi na waszym stadio nie wypada potrzymac balonika czy innego scierwa a flag na wyjazd zabrac tez ciezko! Lechia Style POZER

caly w kropki
Posty: 26
Rejestracja: 02.05.2007, 00:27
Lokalizacja: co skad?

Post autor: caly w kropki » 03.05.2007, 17:10

To ze Lechia zaliczyla zera w Ostrowcu i Bytomiu, to ze na hokeju miala sprzet (drune tlumaczenia) to ze honorowo przechwyca flage pod domem w kilku na jednego to jeszcze o niczym nie swiadczy. To sa kibole z klasa jak Lech podjezdzal na jesien, a mi wapno z kolan sie posypalo to jeszcze nic wielkiego. O ile pamietam ich tlumaczenia to, ze bronili wagonu. To nie byla porazka Lechio, to bylo ustapienie z honorem. Wy tacy honorowi. Debrali sie z Wisla, ktora jadac na Widzew praktycznie nic nie dopinguje (sportowy wyjazd), a tydzien pozniej Ci sami kolesie rozpisuja sie o fantastycznym dopingu z Legia. Zastanawiam sie skad oni maja takie mniemanie o sobie, szczegolnie slaba Lechia. Niech sami odpowiedza. Zaznaczam ze jestem tylko obserwatorem

neskaup
Posty: 18
Rejestracja: 18.04.2007, 00:51

Post autor: neskaup » 04.05.2007, 21:32

panie w kropki jestes pajacem bo na Cracovie inaczej sie nie da. z flagami najpierw zapytaj jak je zdobyli bijac 12letnia dziewczynke.a doping fanatyczny to co innego niz to co piszesz.z Lechem porazka ,wiadomo raz gozej raz lepiej wygrywac sie nonstop nie da.ale i oni nas tez unikali zreszta nie Twoja sprawa.jak Lechia jest tak slaba to bez watpienia dacie rade zapraszamy napisz prywatnie bedzie fajnie......

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: danielmdc84, misiekacab, whitey, wojtasssss1 i 122 gości