27-29 Kwietnia Komentarze

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 30.04.2007, 18:31

Ogniwo pisze:Jeżeli chodzi o Lechie to pojechali średnio, wszak liczba 300 osób (bo taką widać na fotkach) można uznać za dobrą biorąc pod uwagę ich odległość co nie znaczy że nie mogli lepiej pojechać na Zagłębie. Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac, tak więc jezeli chodzi o ULTRAS to Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno, to już ekipa Wybrzeża Gdańsk jest w tym lepsza.
Ogniwo śmieszny jesteś jeżeli myslisz że Lechia goni za modą :lol:
Pomachaj sobie balonikami lub kartonikami nas to raczej nie kręci.Lechii jak bylo napisane ok 350 i tego sie trzymaj



tylko_ruch
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 4
Rejestracja: 05.04.2007, 08:25

Post autor: tylko_ruch » 30.04.2007, 18:34

amigoksg pisze:Grunwald R.Śl. - ROW Rybnik
gości ok 450 ( wtym Górnik Zabrze w tym Fc Ruda Śl. (ok 200))
Nie zajmujemy klatki tylko sektory obok, w przerwie wszyscy razem po przerwie towarzystwo się rozchodzi po okolicznych sklepach i siada na całym stadionie.
Kilku fanów Ruchu ucieka.

Flagi: ROW+dwie Fc Ruda Śl.+Halemba+mała GÓRNIKA
po co piszesz takie bzdury obszymurze gdybys byl chociaz troche madrzejszy to bys wiedzial ze tego dnia bylismy na swoim meczu w legnicy !!!!ty najwiecej masz do gonienia :D:D:D:D

Ch.

JONNY
Posty: 55
Rejestracja: 26.02.2007, 19:08
Lokalizacja: WMG

Post autor: JONNY » 30.04.2007, 18:39

Hmmm,jesli ktos pisze że liczba Lechii słaba,zważywszy na to,że wyjazd na drugi koniec Polski,wyjazd pociągu w środku nocy i transmisja w tv,to powinien zmienić lekarza...A wszyscy w kraju wiedza,że na lechii dominuje inny model kibicowania niż ultras

zzz LG
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 20:17
Lokalizacja: WMG

Post autor: zzz LG » 30.04.2007, 18:43

Ogniwo pisze:Jeżeli chodzi o Lechie to pojechali średnio, wszak liczba 300 osób (bo taką widać na fotkach) można uznać za dobrą biorąc pod uwagę ich odległość co nie znaczy że nie mogli lepiej pojechać na Zagłębie. Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac, tak więc jezeli chodzi o ULTRAS to Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno, to już ekipa Wybrzeża Gdańsk jest w tym lepsza.
Lata 80 to szaliki, flagi, serpentyny, papierki, trąbki.
Gdzie widzisz podobieństwo z "Lechia style" :D :D
Cała ta ultraska to dla mnie historia sprzed kilku lat.
Najważniejsze że w jednym jesteśmy dobrzy, reszta Nas (jak napisał przedmówca) nie kręci.
zzz LG

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 30.04.2007, 19:28

Ach ta Gdańska "mitomania"

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 30.04.2007, 20:03

Didżej z wioski pisze:Ach ta Gdańska "mitomania"
Zajebiscie duzo wniosłeś do dyskusji,chłopaku z wioski

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 30.04.2007, 20:04

Romano pisze:
Didżej z wioski pisze:Ach ta Gdańska "mitomania"
Zajebiscie duzo wniosłeś do dyskusji,chłopaku z wioski
I vice versa

Michal1908
Posty: 46
Rejestracja: 21.04.2007, 13:53

Post autor: Michal1908 » 30.04.2007, 20:58

na Lechii same chuligany, najlepsze w Polsce
ŁKS RUDA

Lisek
Posty: 1
Rejestracja: 27.02.2007, 15:46
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Lisek » 30.04.2007, 21:29

Ogniwo pisze:Jeżeli chodzi o Lechie to pojechali średnio, wszak liczba 300 osób (bo taką widać na fotkach) można uznać za dobrą biorąc pod uwagę ich odległość co nie znaczy że nie mogli lepiej pojechać na Zagłębie. Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac, tak więc jezeli chodzi o ULTRAS to Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno, to już ekipa Wybrzeża Gdańsk jest w tym lepsza.
Jeżeli chodzi o Lechie to nigdy nie był to klub super pod względem ULTRAS machania kijami na flagach i wogole.My preferujemy troche inny styl. Styl bardziej ...agnielski. Dla niektorych to dziwne my wolimy ryknąć LECHIA GDANSK albo O NASZ O NASZ a inni wola zrobić super oprawe.Jestesmy kibicami ktorzy zawsze na wyjazdy jeżdżą dobra ekipa pod wzgledem innych atrakcji i to chyba każdy kumaty kibic wie. Dla ciebie 350 osob i 650km to słabo ? Hmmm nie ma co Zagłebie pokazało sie u nas "lepiej".NIektórek komentarze poprostu są żałosne.Co do naszego dopingu w Sosnowcu.Zaprezentowaliśmy sie dobrze a ciągnący sie okrzyk LECHIA przez ok 15 minut musiał na was zrobić DUZE WRAZENIE



LG !
elo.

info

Post autor: info » 30.04.2007, 21:32

Po meczu ŁKS-GKS chuliganka Łksu wjezdza w 40 osob na nasze osiedle żabieniec, gonia kilku mlodych, a gdy naprzeciw im wychodzi nasza grupa - 56 osob (glownie mlodzi + zabieniec i kilku starszych) momentalnie odwracaja sie i spierdalaja jak szczury nie myslac nawet o podjeciu walki

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 30.04.2007, 21:42

Lisek pisze:
Ogniwo pisze:Jeżeli chodzi o Lechie to pojechali średnio, wszak liczba 300 osób (bo taką widać na fotkach) można uznać za dobrą biorąc pod uwagę ich odległość co nie znaczy że nie mogli lepiej pojechać na Zagłębie. Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac, tak więc jezeli chodzi o ULTRAS to Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno, to już ekipa Wybrzeża Gdańsk jest w tym lepsza.
Jeżeli chodzi o Lechie to nigdy nie był to klub super pod względem ULTRAS machania kijami na flagach i wogole.My preferujemy troche inny styl. Styl bardziej ...agnielski. Dla niektorych to dziwne my wolimy ryknąć LECHIA GDANSK albo O NASZ O NASZ a inni wola zrobić super oprawe.Jestesmy kibicami ktorzy zawsze na wyjazdy jeżdżą dobra ekipa pod wzgledem innych atrakcji i to chyba każdy kumaty kibic wie. Dla ciebie 350 osob i 650km to słabo ? Hmmm nie ma co Zagłebie pokazało sie u nas "lepiej".NIektórek komentarze poprostu są żałosne.Co do naszego dopingu w Sosnowcu.Zaprezentowaliśmy sie dobrze a ciągnący sie okrzyk LECHIA przez ok 15 minut musiał na was zrobić DUZE WRAZENIE



LG !
Nie pochlebiaj sobie :lol:

Kuba_ŻLB
Posty: 19
Rejestracja: 17.03.2007, 12:17

Post autor: Kuba_ŻLB » 30.04.2007, 22:02

Lechia jak na taka odleglosc bardzo ladna liczba co do dopingu. Pare razy slyszany glownie "LECHIA GDANSK" albo "LECHIA" do tego piosenki anty komunistyczne.

pMaHsDy
Posty: 9
Rejestracja: 10.03.2007, 18:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pMaHsDy » 30.04.2007, 22:10

Z tego co wiem Lechia trafiła w Oliwie na 5-osobową ekipę piknikową Cracovii, jedna starsza osoba dostaje ostrym narzędziem, ale na szczęście nic poważnego (jeśli było inaczej, proszę o sprostowanie). Pociąg którym ja jechałem nie trafia na nikogo ani w jedną ani w drugą stronę, prócz dwóch wiślaków, którzy już pod Krakowem w drodze powrotnej naciupali nam, ale dopiero jak pociąg ruszył i miał już słuszną prędkość:)

Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 30.04.2007, 22:55

Dziękuje Kiju, ze chodź ty zrozumiałes, to dowód że świat jeszcze nie upadł na psy... Napisałem że Lechia jak zawsze jest kiepska w ultrasce i śmieszy mnie tłumaczenie tego stanu jakimś tam wymyślonym stylem, a liczba napisałem średnia co nie znaczy że zła, panowie więcej dystansu do krytyki.

PS: A ekipa Wybrzeża moim zdaniem jest lepszą ekipą w ultras niż Lechia

nosnaw
Posty: 49
Rejestracja: 26.02.2007, 22:00

Post autor: nosnaw » 30.04.2007, 23:22

ile Gieksy pojawiło się w Ostrawie?
fafarafa

CywiL
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 18:18

Post autor: CywiL » 30.04.2007, 23:39

Lisek pisze: Dla ciebie 350 osob i 650km to słabo ? Hmmm nie ma co Zagłebie pokazało sie u nas "lepiej".NIektórek komentarze poprostu są żałosne.Co do naszego dopingu w Sosnowcu.Zaprezentowaliśmy sie dobrze a ciągnący sie okrzyk LECHIA przez ok 15 minut musiał na was zrobić DUZE WRAZENIE

Po pierwsze napewno nie było na tym sektorze 350 osób, po drugie jechac cała Polskę żeby 10 razy krzyknąc Lechia ? Naprawde duże wrażenie zrobiliście... :lol:
Dla mnie lipa, jechałem na ten mecz ciekawy jak się zaprezentuje Lechia i się mocno rozczarowałem - jedyny + za odpalone race.
WARSZAWA da się lubić - ja Ją kocham to jest pewne!!!
I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem!!!

eMka_
Posty: 344
Rejestracja: 28.02.2007, 21:38

Post autor: eMka_ » 30.04.2007, 23:50

A czy ty jezdzisz na wyjazdy tylko po to zeby w swiat poszlo info ze Legia cos tam... w .... ? Jedzisz dla klubu ktorego kochasz i tyle. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.
Mi osobiscie bardzo podoba sie podejscie Lechii...pozdro!

Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 30.04.2007, 23:51

Lisek jak już to

300 osób i 700 km 8)

CywiL
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 18:18

Post autor: CywiL » 30.04.2007, 23:54

eMka_ pisze:A czy ty jezdzisz na wyjazdy tylko po to zeby w swiat poszlo info ze Legia cos tam... w .... ? Jedzisz dla klubu ktorego kochasz i tyle. Bynajmniej tak jest w moim przypadku.
Mi osobiscie bardzo podoba sie podejscie Lechii...pozdro!
Czyli w zasadzie wystarczy jechać i wpieprzać słonecznika tak ?
No nie wiem, dla mnie liczy się tez doping, a tu widze druga ostatnio po Wisle ekipa która ma "inne podejście". :roll:
Co kto lubi, dla mnie lipa.
WARSZAWA da się lubić - ja Ją kocham to jest pewne!!!
I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem!!!

zigg
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 13:11
Lokalizacja: zza morza

Post autor: zigg » 01.05.2007, 00:25

Kod: Zaznacz cały

[quote]Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 5:34 pm    Temat postu:    

--------------------------------------------------------------------------------
 
amigoksg napisał: 
Grunwald R.Śl. - ROW Rybnik 
gości ok 450 ( wtym Górnik Zabrze w tym Fc Ruda Śl. (ok 200)) 
Nie zajmujemy klatki tylko sektory obok, w przerwie wszyscy razem po przerwie towarzystwo się rozchodzi po okolicznych sklepach i siada na całym stadionie. 
Kilku fanów Ruchu ucieka. 

Flagi: ROW+dwie Fc Ruda Śl.+Halemba+mała GÓRNIKA 


po co piszesz takie bzdury obszymurze gdybys byl chociaz troche madrzejszy to bys wiedzial ze tego dnia bylismy na swoim meczu w legnicy !!!!ty najwiecej masz do gonienia  

Ch. 


[/quote]
aj wy chorzowskie zawsze znajdziecie jakies usprawiedliwienie;) najlepiej to napiszcie ze w ogole rzadzicie na G.Slasku i w Polsce a najlepiej to jestescie najlepsi na swiecie :lol: :lol: :lol:

Tak, wasze zacofanie i wasza zazdrosc do czegos was prowadzi-zawsze sie gladko wyprowadzicie z kazdej sytuacji.
Wy smeieRdziochy powiniscie zyc tylko w Chorzowie, zdala od innych klubow. I tam sobie wywieszajcie flagi ze jestescie niemieckim klubem, ze trzymacie z zydami itd itp wy zakompleksione slazoki. Polonia was podsumowala!!!!!! Do d*** tako robota!!!!!

PoMoRZe z RTS
ban
Posty: 16
Rejestracja: 22.04.2007, 12:23
Lokalizacja: z daleka

.

Post autor: PoMoRZe z RTS » 01.05.2007, 00:27

Wyliczcie jeszcze średnią artmetyczną z naszego wyjazdu...
Liczba jest taka, jaką widać na zdjęciu
a tak poza tym to było nas więcej niż miejscowych 8) piknik piknik mks :lol:

Prawy_sierpowy
Posty: 48
Rejestracja: 20.04.2007, 18:38
Lokalizacja: (...)

Post autor: Prawy_sierpowy » 01.05.2007, 00:32

Dobry wyjazd Lechi.
Zigg po co odpowiadasz na komentarz tego smieRdziuszka
My wam wszystkim kur... pokazemy

zigg
Posty: 5
Rejestracja: 15.04.2007, 13:11
Lokalizacja: zza morza

Post autor: zigg » 01.05.2007, 00:44

odpowiadam bo smieRdziuch nie wie co pisze!
najlepiej to niech sie okresla panami i wladcami calego swiata, bo przeciez co ich opis to zawsze sa najlepsi itd itp. Ilez razy mozna czytac lub sluchac takie teksty???
co mecz na slasku to smieRdziele ,musza napisac ze to oni chcieli walczyc i to oni byli avanti... itd itp i ze biale jest biale i ze czarne jest czarne- juz mi sie rzygac chce jak czytam tych smieRdzieli.
bez odbioru bo u nich w kolko to samo!

*Wyjadacz_papug_z_KONGO*
Posty: 7
Rejestracja: 24.03.2007, 20:15

Post autor: *Wyjadacz_papug_z_KONGO* » 01.05.2007, 00:53

[link]


:shock: :shock: Prawa strona wygląda raczej jak przedszkole, może i zerówka - ale takich gnojów, co majac 8 lat depczą flagę, mniemam swoją bym wyjebal ze stadionu.
Afryka dziak dawno odkryta :)

gawrongrk
Posty: 27
Rejestracja: 23.04.2007, 09:23
Lokalizacja: z ŁKS-u

Post autor: gawrongrk » 01.05.2007, 07:24

Co z wyjazdem Cracovii? Czyżby znów nie było się czym chwalić?
[link]

Benio1990
Posty: 123
Rejestracja: 27.02.2007, 17:10
Lokalizacja: z Młodzi Trenujcie

Post autor: Benio1990 » 01.05.2007, 07:56

*Wyjadacz_papug_z_KONGO* pisze:[link]


:shock: :shock: Prawa strona wygląda raczej jak przedszkole, może i zerówka - ale takich gnojów, co majac 8 lat depczą flagę, mniemam swoją bym wyjebal ze stadionu.
po 1 chcieli ich wywalić, ale oni powracali (było już to komentowane...) a po 2 co masz od dzieci w młynie? kto po nich będize kontynuował kibicowanie? wiadomo, ze właśnie takie dzieci nie wyobrażam sobie żeby na Legii na zylecie nie było takich dzieci w młynie i żeby ktoś ich wyganiał. No bo niby z jakiej racji? a czy to beidze źle wyglądało i czy na kibice.net już sobie coś dopowiedzą(chyba to juz taka specyfika tego forum) to tzreba to olać sikiem prostym! nikt nie skomentował tego zdjecia od strony ultras a wyszło bardzo ciekawie! ten kto nie należy do małej ekipy ten nigdy sie nie dowie jak trudno coś takiego zrobić.

eMeSeL
Posty: 78
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: eMeSeL » 01.05.2007, 07:58

Kolorowy Sweter pisze:Ktos tam pisał o Legii w pucharze Intertoto, i ze moga trafic na druzyne angielska w 3 rundzie. Proponuje mu odłozyc marzenia i zobaczyc na kogo naprawde moze trafic Polska druzyna w 3 rundzie. Tez fajne wyjazdy.
Może trafić właśnie na angielską drużynę - sprawdź u źródła - na stronie UEFA tak jest podane, na BBC tak pisali, a to że w Polsce ktoś się machnął i wszyscy za nim powtórzyli to już tylko świadczy o klasie polskiego dziennikarstwa.

Ja też o tym pisałem tu:

[link]

Chciało mi się sięgnąć do źródła, i na bank polska drużyna ma szansę zmierzyć się z angielską w 3 rundzie intertoto. Pozdrawiam

puchaty
Posty: 78
Rejestracja: 04.03.2007, 10:10

Post autor: puchaty » 01.05.2007, 08:27

PROJEKT CENTRALNY - nie dodawaj sobie, nie Lechia tylko Lisek co najwyżej, plus może jeszcze jakieś wpisy tu których nie chce mi się wyłapywac,
tyle że . . . Lechia to nie wpisy na kibice.net - zejdź na ziemię
Ogniwo pisze:Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac
:D


swoja szosą . . . jesli ktoś po Lechii spodziewa się rzeczy z którymi doprawdy trudno Nas kojarzyc to świadczy to co najwyżej o . . . wieku piszacego ? ? ? ogólnym jego połapaniu ?
wstążki, balony i kartony a i ciągły, równomierny śpiew nigdy (?) nie były naszą domeną,

inna sprawa że jest naciągane dorabianie przez moich kolegów do takiego stanu rzeczy jakiejs super "h" ideologii psaującej do powyzszego,


swoisty, wyjątkowy klimat T29, Lechia Style - kierunek spontan
u nas tak po prostu jest i . . . dobrze nam z tym :D
i bardzo nam przykro że w lidze TopUltras nasze notowania po tym meczu nie skoczyły do góry
:D
CywiL pisze:Po pierwsze napewno nie było na tym sektorze 350 osób, - jedyny + za odpalone race.
o ho ho, jaki pewniaczek :)

[link]
[link]

widzisz CywiL - na tych fotach troszke widać ze ludzie są lekko podkręceni, bawią się (fakt że ostatnie ćwierć meczu i juz przy przegranym wyniku)
Ty dajesz nam jedynego plusa za race :D
doprawdy . . . . szkoda czasu, piszemy o dwóch różnych światach
Ogniwo pisze:Lechia jak zawsze jest kiepska w ultrasce i śmieszy mnie tłumaczenie tego stanu jakimś tam wymyślonym stylem
śmieszek jeden, oj ty, ty
jest jak jest
wierz lub nie, na Traugutta panuje wyjątkowy klimat,
mix wyjątkowości miejsca, stadionu, miasta, ludzi, czasów, historii, wydarzeń, tradycji tworzy wyjątkową atmosferę wokółmeczową, magiczną, nieporównywalną z żadnym (?) innym
i nie jest to nic wymyslonego jak gamoniu chcesz aby to widzieli inni,
moze i tego nie zrozumiesz - nie zdziwiłbym się,
licz balony na innych stadionach i nie zawracaj tu gitary


ps. ja bym Nam sam sobie dał plusa za ripostę na

Sosnowiec: Gierek, Edward Gierek
Lechia: Zagłębie cwelu, nie będzie już PRLu

no jak to nie jest "akcja" na plus to ja się całkiem nie znam na ultrasce, hyyyyy
szanuj Zieleń

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 01.05.2007, 09:18

gawrongrk pisze:Co z wyjazdem Cracovii? Czyżby znów nie było się czym chwalić?
Cracovii ok 150 w Gdynii, rozsiani po całym stadionie, w Oliwie ma miejsce incydent, ale to już Lechia opisała-jeden gość dostał siekierką, ale rana została zszyta;gość przebrał spodnie i buty (krew)- i pojechał dalej do Gdynii.

Didżej z wioski
Posty: 45
Rejestracja: 20.04.2007, 15:11
Lokalizacja: Mexico

Post autor: Didżej z wioski » 01.05.2007, 09:25

puchaty pisze:PROJEKT CENTRALNY - nie dodawaj sobie, nie Lechia tylko Lisek co najwyżej, plus może jeszcze jakieś wpisy tu których nie chce mi się wyłapywac,
tyle że . . . Lechia to nie wpisy na kibice.net - zejdź na ziemię
Ogniwo pisze:Natomiast co do "Lechia Style" to jest to poprostu śmieszne, taki styl był modny w latach 80tych a nie teraz, no ale nie kazdy potrafi ultrasowac
:D


swoja szosą . . . jesli ktoś po Lechii spodziewa się rzeczy z którymi doprawdy trudno Nas kojarzyc to świadczy to co najwyżej o . . . wieku piszacego ? ? ? ogólnym jego połapaniu ?
wstążki, balony i kartony a i ciągły, równomierny śpiew nigdy (?) nie były naszą domeną,

inna sprawa że jest naciągane dorabianie przez moich kolegów do takiego stanu rzeczy jakiejs super "h" ideologii psaującej do powyzszego,


swoisty, wyjątkowy klimat T29, Lechia Style - kierunek spontan
u nas tak po prostu jest i . . . dobrze nam z tym :D
i bardzo nam przykro że w lidze TopUltras nasze notowania po tym meczu nie skoczyły do góry
:D
CywiL pisze:Po pierwsze napewno nie było na tym sektorze 350 osób, - jedyny + za odpalone race.
o ho ho, jaki pewniaczek :)

[link]
[link]

widzisz CywiL - na tych fotach troszke widać ze ludzie są lekko podkręceni, bawią się (fakt że ostatnie ćwierć meczu i juz przy przegranym wyniku)
Ty dajesz nam jedynego plusa za race :D
doprawdy . . . . szkoda czasu, piszemy o dwóch różnych światach
Ogniwo pisze:Lechia jak zawsze jest kiepska w ultrasce i śmieszy mnie tłumaczenie tego stanu jakimś tam wymyślonym stylem
śmieszek jeden, oj ty, ty
jest jak jest
wierz lub nie, na Traugutta panuje wyjątkowy klimat,
mix wyjątkowości miejsca, stadionu, miasta, ludzi, czasów, historii, wydarzeń, tradycji tworzy wyjątkową atmosferę wokółmeczową, magiczną, nieporównywalną z żadnym (?) innym
i nie jest to nic wymyslonego jak gamoniu chcesz aby to widzieli inni,
moze i tego nie zrozumiesz - nie zdziwiłbym się,
licz balony na innych stadionach i nie zawracaj tu gitary


ps. ja bym Nam sam sobie dał plusa za ripostę na

Sosnowiec: Gierek, Edward Gierek
Lechia: Zagłębie cwelu, nie będzie już PRLu

no jak to nie jest "akcja" na plus to ja się całkiem nie znam na ultrasce, hyyyyy
Właśnie o to biega że nikt sie cudów po was nie spodziewał.

puchaty
Posty: 78
Rejestracja: 04.03.2007, 10:10

Post autor: puchaty » 01.05.2007, 09:35

na tym wyjeździe jak i na wszystkich innych: nie machaliśmy wstążkami, nie dmuchaliśmy w baloniki, nie podnosiliśmy sreberek ponad siebie, nie robiliśmy obciachowych festynowo-dziecinnych sektorówek o krasnoludkach - to nie My
cała Polska Nam w te nomen omen klocki uciekła, a My jej nie gonimy, wolny kraj :D


było bez cudów, także bez ww cudactw (tu odsyłam szczególnie do krasnoludka) ale . . solidnie, bardzo solidnie, tyle ze po naszemu :D
szanuj Zieleń

Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 01.05.2007, 09:46

Dlatego napisałem, że Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno w "ultrastyle" a pierwsze miejsce w "lechia style" w ktorym to stylu jesteście bezkonkurencyjni :roll:

tylko_ruch
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 4
Rejestracja: 05.04.2007, 08:25

Post autor: tylko_ruch » 01.05.2007, 09:48

zigg pisze:

Kod: Zaznacz cały

[quote]Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 5:34 pm    Temat postu:    

--------------------------------------------------------------------------------
 
amigoksg napisał: 
Grunwald R.Śl. - ROW Rybnik 
gości ok 450 ( wtym Górnik Zabrze w tym Fc Ruda Śl. (ok 200)) 
Nie zajmujemy klatki tylko sektory obok, w przerwie wszyscy razem po przerwie towarzystwo się rozchodzi po okolicznych sklepach i siada na całym stadionie. 
Kilku fanów Ruchu ucieka. 

Flagi: ROW+dwie Fc Ruda Śl.+Halemba+mała GÓRNIKA 


po co piszesz takie bzdury obszymurze gdybys byl chociaz troche madrzejszy to bys wiedzial ze tego dnia bylismy na swoim meczu w legnicy !!!!ty najwiecej masz do gonienia  

Ch. 


[/quote]
aj wy chorzowskie zawsze znajdziecie jakies usprawiedliwienie;) najlepiej to napiszcie ze w ogole rzadzicie na G.Slasku i w Polsce a najlepiej to jestescie najlepsi na swiecie :lol: :lol: :lol:

Tak, wasze zacofanie i wasza zazdrosc do czegos was prowadzi-zawsze sie gladko wyprowadzicie z kazdej sytuacji.
Wy smeieRdziochy powiniscie zyc tylko w Chorzowie, zdala od innych klubow. I tam sobie wywieszajcie flagi ze jestescie niemieckim klubem, ze trzymacie z zydami itd itp wy zakompleksione slazoki. Polonia was podsumowala!!!!!! Do d*** tako robota!!!!!
ty przypomnij sobie jak rok temu byl row i wypierdal;ali wy i te wasze wielkie zbiorki robione zawsze wtedy jak nas nie ma !!

puchaty
Posty: 78
Rejestracja: 04.03.2007, 10:10

Post autor: puchaty » 01.05.2007, 09:48

Ogniwo - jeździsz na mecze w rogach ?
szanuj Zieleń

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 01.05.2007, 09:57

CywiL pisze:
po drugie jechac cała Polskę żeby 10 razy krzyknąc Lechia ? Naprawde duże wrażenie zrobiliście... :lol:
Byłeś w ogóle w Sosnowcu czy masz kłopoty ze słuchem?

puchaty
Posty: 78
Rejestracja: 04.03.2007, 10:10

Post autor: puchaty » 01.05.2007, 10:08

wiem że tamat Fotki jest gdzie indziej a tu sa komentarze,
natomiast niech te linki bedą moim komentarzem do "komentarzy": dno, lipa itepe itede

http://zaglebie.sosnowiec.pl/galeria2/2 ... G_0081.JPG
[link]
[link]
http://zaglebie.sosnowiec.pl/galeria2/2 ... G_0200.JPG
http://zaglebie.sosnowiec.pl/galeria2/2 ... G_0153.JPG

wyjazd solidny
a jak ktoś pierdoli że dno i lipa to . . po prostu pierdoli
tyle,
szanuj Zieleń

Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 01.05.2007, 10:32

Puchaty każdy ma prawo do Opinii tak jak wy do stylu. Wypadliście średnio co podkreślam poraz kolejny nie znaczy słabo ale też bez rewelacji.

Utum
Posty: 3
Rejestracja: 01.05.2007, 10:27

Post autor: Utum » 01.05.2007, 10:32

Ogniwo pisze:Dlatego napisałem, że Lechia jak zwykle nie zawiodła czyli totalne dno w "ultrastyle" a pierwsze miejsce w "lechia style" w ktorym to stylu jesteście bezkonkurencyjni :roll:
Czy Twoim zdaniem każda ekipa powinna marzyć o tym by być na jakims wysokim miejscu w ultrasce? Ich to nie interesuje.Więc zamiast pisac ze dno poprostu nie komentuj i nie interesuj sie tym.Chłopaki mają własny styl i bardzo dobrze.

Wytrawny Melanżownik
Posty: 9
Rejestracja: 01.03.2007, 12:45

Re: .

Post autor: Wytrawny Melanżownik » 01.05.2007, 10:36

PoMoRZe z RTS pisze: a tak poza tym to było nas więcej niż miejscowych 8) piknik piknik mks :lol:
nie no sorki kozaku na następnym meczu już nawet tych pikników nie będzie :lol:
nieodpisuj małorolny...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, KSH, Lukasz-Getto, Łukasz1920, ts06, ZG1972 i 151 gości