4-6 MAJ - KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
RADZIONKOWSKI
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 147
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: Z Armii Wyzwolenia Koszy Śmietnikowych

Post autor: RADZIONKOWSKI » 07.05.2007, 13:49

Tu nie trzeba krażyc po necie .Wystarczy poczytac to forum po jakiejś kolejce ligowej albo po meczu na Śląskim.
Beż odbioru.
PRZEŻYLIŚMY TRZY ZABORY , PRZEŻYJEMY I KACZORY



Kubal
Posty: 193
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Legia Warszawa

Post autor: Kubal » 07.05.2007, 14:03

YataPelikan pisze:Na Legii tyle samo widzów co na 3 ligowym GKS Katowice :D .
Co tylko świadczy o tym,że GieKSa to ekipa na pierwszą ligę.A porównanie ogólnie głupie :?
Obrazek
Złodzieje i pijacy są,kibice z Warszawy,złodziejsko przemytniczy klub,to Legia Warszawa

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 07.05.2007, 14:33

Oto te SLYNNE FOTKI :lol: :lol:

1. [link]

2. [link]

3.[link]

I jeszcze wpis z ich forum odnosnie filmu, ktory juz odziwo :lol: 8) zniknal :D

"Przykro mi ale filmow nie mam z awantru, moze sledzie cos nakrecily bo tez mialy aparat. "

Calej Polsce pozostawiam ich relacje do oceny :twisted:

PS1.Na fotce nr1 nie liczyc tych gapiow z tylu i kilku przypadkiem zablakanych.Ktos jest sie w stanie doliczyc tych 49 o ktorych mowa w sensacjach XX w Lysego? :lol:

PS2.I jeszcze glos Ani taty (osoby nieprzypadkowej na Baltyku) jakze rozwazny w tym wszystkim:

"A ja powiem tak, sprawa jest trochę nadmuchana. Arka ma wielu wrogów i oni strasznie się jarają jak ktokolwiek zrobi im krzywdę. Gdyby katem Arki okazał się Bałtyk to pól Polski zesra się w gacie ze szczęścia i będzie trąbic o tym przez miesiąc. Przed derbami było spięcie pewnie ani największe tego dnia w kraju ani najkrwawsze.
Sam fakt że Bałtyk był stroną atakującą osłupił wielu obserwatorów. Arka pokazała się wg mnie w składzie " sportowym " ale nie "zawodowym". Kto wygrał,kto przegrał nie mnie oceniać - grunt że było czysto,uczciwie i bezpiecznie. Jako kibice Bałtyku wygraliśmy szacunek do samych siebie i nie traćmy go przeceniając własne siły. Koledzy z Bałtyku pokazali kibicom Arki że ich hasło " nigdy nie zostaniesz sam" jest aktualne: tzn Bałtyk będzie zawsze. Jednak nie łudźmy się to nie my rządzimy tym miastem, ostrożnie więc z lanserką bo to co miało miejsce było tylko epizodem. Do wszystkich apeluję: nie oczekuję od nikogo strachu ale rządam szacunku dla Bałtyku."

Fajnie ze Was mamy a Wy macie Nas...przynajmniej nie jest nudno nad morzem 8)
Do nastepnego spotkania...

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 07.05.2007, 14:36

Kubal pisze:
YataPelikan pisze:Na Legii tyle samo widzów co na 3 ligowym GKS Katowice :D .
Co tylko świadczy o tym,że GieKSa to ekipa na pierwszą ligę.A porównanie ogólnie głupie :?
Takie małe pytanko wiadomo na Legii bilety najdroższe w Polsce ale to przeciez stolica więc mieszkańców w h** i wszyscy praktycznie za CWKS... a po ile bilety na GKSie ?
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

X
Posty: 90
Rejestracja: 19.04.2007, 21:09

Post autor: X » 07.05.2007, 14:37

Kozacka oprawa Gieksy znowu udowodnili ze sa numer 1 na slasku pod tym względem. Tylko co tam pisze w tej oprawie Ultra Game cos jakies racowisko i dalej nie wiem

Bula8
Posty: 33
Rejestracja: 06.05.2007, 22:54

Post autor: Bula8 » 07.05.2007, 14:53

Tylko co tam pisze w tej oprawie Ultra Game cos jakies racowisko i dalej nie wiem
Racowisko
Chaos
Szale w górze
a po ile bilety na GKSie ?
Po ostatnich tragicznych meczach w wykonaniu piłkarzy (2 remisy i 2 porażki w lidze) zostały obniżone do:
Blaszok - 4zł
Główna - 8zł

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 07.05.2007, 15:18

Łksowi ubliżacie od żydów a z żydami macie zgode :wink:
Ale motyw z gazem bekowy :lol:

HSG
Posty: 180
Rejestracja: 26.02.2007, 18:59
Lokalizacja: Zambrów/Warszawa

Post autor: HSG » 07.05.2007, 15:41

Na meczu Ruchu z Łomżą podobno niebiescy "głaskali" sie między sobą.Prawda :?: Jakieś podziały ,czy konflikt zgód :?:

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 07.05.2007, 15:46

Wiele nie mozna stwierdzic po tych fotkach,Baltyk mial raczej delikatna przewage liczebna czy byla to przewaga jakosciowa nie mnie to oceniac(niektore malolaty czasami lepiej zamiataja typow od starszych:)).
Najwazniejsze jest to,ze bylo ciekawie,czysto I od jakiegos czasu Baltyk staje sie ekipa nie tylko do nabijania punktow w lidze chuliganow :D ale sami je nabijaja + morale im teraz podskoczylo i moze wreszcie uwierzyli w siebie ze nie tylko sa w stanie podniesc rekawice ale ta rekawice rzucic sasiadowi.

RRF GII
Posty: 8
Rejestracja: 26.02.2007, 20:14
Lokalizacja: miasto z wyrokiem

Post autor: RRF GII » 07.05.2007, 15:49

Co do owego zdarzenia to Radomiak wykazal sie partyzantka. Walneli wpierw konkretna swieca dymna, a potem znienacka wyskoczyl "ninja" Laughing w celu dostania sie do flagi. Na szczescie czesc z nas zorientowala sie w sytuacji wczesniej i ow "ninja" poskakal tylko przy klatce i pomachal rekoma. Czyzby pokazywal nam tajniki nin-jitsu(czy jak tam to sie pisze). Wtedy brutalnie zaatakowala go ochrona walac po lbie. Od nas ruszaja do plotu, wtedy ochrona od razu nas gazuje... Spiewamy "Zostaw kibica" i na milicje. Widzimy ze Radomiak wysypuje sie na bieznie, dlatego probujemy wylamac bramke do bufora. Jednak szybka reakcja ochrony i milicji udaremnia i nam jak i Radomiakowi spotkanie. Radomiak cos tam walczy z ochrona wrywajac nawet wlasne bannery reklamowe ale jakos tak ich nie kwapili sie uzyc. Moje jak i wielu z nas zdanie jest takie, ze jakby Radomiak tak naprawde chcial sie dostac do nas. To przy tej ekipie jaka sie tam wysypala daliby rade. No ale coz... Ich sprawa.

Owego ninję potrafiliście tylko opluć, a banery reklamowe zostały użyte jako taran na gazującą nas ochronę. Tyle.

Elblążanin
Posty: 38
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38

Post autor: Elblążanin » 07.05.2007, 16:12

RRF GII pisze: Owego ninję potrafiliście tylko opluć, a banery reklamowe zostały użyte jako taran na gazującą nas ochronę. Tyle.
Jak to źle was zrozumieliśmy.
Idąc twoim tokiem rozumowania butelką pewnie przepędzaliście ptaki nad naszym sektorem, zaś wieśniackie napisy na sektorze namalowały krasnoludki.
Ekipa przez cały mecz skupiona na prężeniu się do nas i starająca się dopluć przez sektor buforowy, to pewnie byli stewardzi :?
Nie wiem tylko co oznaczał gest typa, który wspiął się na płot i zaczął j**** ogrodzenie? :roll:
Ostatnio zmieniony 07.05.2007, 16:15 przez Elblążanin, łącznie zmieniany 2 razy.

S.P.
Posty: 75
Rejestracja: 07.05.2007, 16:09

Post autor: S.P. » 07.05.2007, 16:23

HSG pisze:Na meczu Ruchu z Łomżą podobno niebiescy "głaskali" sie między sobą.Prawda :?: Jakieś podziały ,czy konflikt zgód :?:
niewiem o co Ci chodzi,ale na meczu z LKS Lomza dostalo po ryju pare pijaczkow(nieposzlo o sprawy kibicowskie),wiadomo najebany szuka zaczepki itd
i moze chodzi Ci o to

macias
Posty: 138
Rejestracja: 14.03.2007, 23:30

Post autor: macias » 07.05.2007, 16:33

nordic pisze:Oto te SLYNNE FOTKI :lol: :lol:

1.[link]

2.[link]

3.[link]

I jeszcze wpis z ich forum odnosnie filmu, ktory juz odziwo :lol: 8) zniknal :D

"Przykro mi ale filmow nie mam z awantru, moze sledzie cos nakrecily bo tez mialy aparat. "

Calej Polsce pozostawiam ich relacje do oceny :twisted:

PS1.Na fotce nr1 nie liczyc tych gapiow z tylu i kilku przypadkiem zablakanych.Ktos jest sie w stanie doliczyc tych 49 o ktorych mowa w sensacjach XX w Lysego? :lol:

PS2.I jeszcze glos Ani taty (osoby nieprzypadkowej na Baltyku) jakze rozwazny w tym wszystkim:

"A ja powiem tak, sprawa jest trochę nadmuchana. Arka ma wielu wrogów i oni strasznie się jarają jak ktokolwiek zrobi im krzywdę. Gdyby katem Arki okazał się Bałtyk to pól Polski zesra się w gacie ze szczęścia i będzie trąbic o tym przez miesiąc. Przed derbami było spięcie pewnie ani największe tego dnia w kraju ani najkrwawsze.
Sam fakt że Bałtyk był stroną atakującą osłupił wielu obserwatorów. Arka pokazała się wg mnie w składzie " sportowym " ale nie "zawodowym". Kto wygrał,kto przegrał nie mnie oceniać - grunt że było czysto,uczciwie i bezpiecznie. Jako kibice Bałtyku wygraliśmy szacunek do samych siebie i nie traćmy go przeceniając własne siły. Koledzy z Bałtyku pokazali kibicom Arki że ich hasło " nigdy nie zostaniesz sam" jest aktualne: tzn Bałtyk będzie zawsze. Jednak nie łudźmy się to nie my rządzimy tym miastem, ostrożnie więc z lanserką bo to co miało miejsce było tylko epizodem. Do wszystkich apeluję: nie oczekuję od nikogo strachu ale rządam szacunku dla Bałtyku."

Fajnie ze Was mamy a Wy macie Nas...przynajmniej nie jest nudno nad morzem 8)
Do nastepnego spotkania...
i natym powinniśmy zakończyć polemike na temat derbów..wszystko z naszej strony zostało powiedziane ze strony Kadłubów też juz się nikt nie wypowiada a małolatów z Bks-u którzy o mało nie zesrali się ze szczęscia gdy usłyszeli ''niusa dnia ''proponuję dalszą napinkę w temacie Komentarze dla 3miasta,może w końcu jakies bany polecą bo to co nie którzy wypisują... :roll: no ale jak widać na forum sa równi i równiejsi :?

mjRTS
Posty: 48
Rejestracja: 27.02.2007, 16:24
Lokalizacja: Z czerwonej krainy.

Post autor: mjRTS » 07.05.2007, 17:38

Katowice-super frekwencja ( tfu, jakie trudne słowo ). Porównania z Legią chyba jednak nie na miejscu. Każdy ma lepszy i gorszy okres. Gieksie bez trudu można byłoby przypomnieć denne ilości u siebie, i to w pierwszej lidze. Najważniejsze, że w trudnym dla Was okresie trzymacie się bardzo mocno. Pozdrówka.
Kolega z Łomży też przesadza, nie mówiąc już o Radzionkowskim. Strasznie mnie śmieszy jak mało znaczące ekipy ( z całym szacunkiem dla ich wysiłków ) krytykują ''wielkich" za rzeczy, których najpewniej nigdy nie osiągną. Wpadki zdarzają się wszystkim, choć te siedem tysięcy na pewno wpadką nie jest. Przy tej pogodzie i w sumie kiepskim piłkarsko sezonie nie ma co się cudów spodziewać. No proszę i ja bronię Warszawiaków. Chyba czas na emeryturę.

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Post autor: MARRAS » 07.05.2007, 18:20

mjRTS pisze:Katowice-super frekwencja ( tfu, jakie trudne słowo ). Porównania z Legią chyba jednak nie na miejscu. Każdy ma lepszy i gorszy okres. Gieksie bez trudu można byłoby przypomnieć denne ilości u siebie, i to w pierwszej lidze. Najważniejsze, że w trudnym dla Was okresie trzymacie się bardzo mocno. Pozdrówka.
Kolega z Łomży też przesadza, nie mówiąc już o Radzionkowskim. Strasznie mnie śmieszy jak mało znaczące ekipy ( z całym szacunkiem dla ich wysiłków ) krytykują ''wielkich" za rzeczy, których najpewniej nigdy nie osiągną. Wpadki zdarzają się wszystkim, choć te siedem tysięcy na pewno wpadką nie jest. Przy tej pogodzie i w sumie kiepskim piłkarsko sezonie nie ma co się cudów spodziewać. No proszę i ja bronię Warszawiaków. Chyba czas na emeryturę.
To nie emerytura to dojrzały głos rozsądku!

WM

Post autor: WM » 07.05.2007, 22:22

jeszcze 10 lat temu bywały mecze kiedy na Legię przyszło 3 tys ludzi. I nie było żadnego przypierdalania, piewnie dlatego, że nie było internetu

RKS1926
ban
Posty: 59
Rejestracja: 26.02.2007, 18:05

Post autor: RKS1926 » 07.05.2007, 23:31

BROŃ RADOM - Pilica Białobrzegi 6:1

W młynie ok. 50 młodzieży, na meczu ponad 500 osób. Może się utrzymamy w tej 5 lidze.

http://www.broniarze.fora.pl/bron-pilic ... -t840.html

Janek
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janek » 07.05.2007, 23:32

Marcin_Walbrzych pisze:nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ,ale mam wrazenie ze spadek do drugiej ligi "posluzyl"kibicom warszawskiej Polonii
też mi się tak wydaje, ale wiele ekip tak ma.np.Pogoń jaka miała frekfencją w II lidze, bo wszystko wygrywali była dobra atmosfera itp. Po za tym jest jeszcze według mnie inna sprawa.Nie ma już takiego ciśnienia na lini Legia-Polonia i zwykli kibice bez większego strachu chodzą na mecze.Poprostu teraz każdy myśli "oni sobie chodzą na mecze my sobie", nie ma takiej nagonki/napinki .Zresztą widać nawet na necie ,że Legionistów coraz mniej interesuje Polonia i na odwrót :wink:

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Post autor: jebaka_ » 08.05.2007, 08:44

Wnuczek Jadzi pisze:
YataPelikan pisze:Na Legii tyle samo widzów co na 3 ligowym
Za takie debilne kometarze powinien byc od razu BAN!
Moze od razu piszmy po każdej podanej liczbie - w Wodzisławiu tyle ludzi co w Łomzy, w Krakowie tyle ludzi co w Łowiczu, w Bytomiu tyle ludzi co w Pipizdowie

To jakis debilizm!! Dopóki sie nie wyeliminuje takich kretynów to forum będzie dalej mialo taki poziom jak ma!

A tak pozatym GKS mial zamkniety jakis czas stadion i to logiczne ze na pierwszy po otwarciu przyjdzie wiecej ludzi...

Szkoda słów na niektorych tutaj
Wyluzuj się trochę. Koleś podał info zaczepne, ale prawdziwe.
Niektórzy przesadzają z tymi sugestiami co do banów dla innych.
P.S. Gieksy osobiście nie lubię, ale ta ostatnia oprawa(przynajmniej na fotach) wyszła im zajebiście. Szkoda, że nie macie lepszego stadionu, bo efekt byłby zdecydowanie lepszy.
Pzdr

Zamotasupuany
Posty: 32
Rejestracja: 01.04.2007, 22:27
Lokalizacja: 19 Południk

Post autor: Zamotasupuany » 08.05.2007, 13:34

stanelo na tym, ze GieKSa kloci sie z GieKSa...tez fajnie, ale po co? faktem jest, ze bylo nas na tym meczu 6 tys. i nie ma sensu tego kwestionowac. Liczba ta swiadczy o tym, ze GieKSa jest solidnym klubem, ale do scislej czolowki nam jeszcze brakuje :wink: Jesli chodzi o wyjazdy to mysle, ze w 1 lidze nie mielibysmy sie czego wstydzic. Ktos tu wspomnial o "modzie na GieKSe". To prawda i objawia sie to wlasnie na wyjazdach. O "jakosci" wyjazdowiczow swiadczy tu fakt, ze GieKSa ostatnio NIC nie grala. 500 osob nie pojechalo do Gorzowa po latwe zwyciestwo, ogladac piekna gre swoich pilkarzy,nie, pojechali za GieKSa. Mysle, ze to jest warte uwagi. Klub nas ostatnio naprawde nie rozpieszczal swoja gra, mimo to nie zawiedlismy.

P.S. W niedziele w Katowichach tez padalo :wink: niezly argument
P.S.2...do matury tez sie ktos zapewne uczyl :lol:

WHITE-RED
ban
Posty: 32
Rejestracja: 29.04.2007, 13:21
Lokalizacja: RODOWITY ŁODZIANIN

Post autor: WHITE-RED » 08.05.2007, 13:50

Po pierwsze Gratulacje dla Baltyku za obicie arki :D :D

Po drugie kolezka "stone island" sam musisz byc jebniet... skoro piszesz bzdury o sypniewskim Kazdy ma prawo robic co chce , a jak byly pilkarz chuligan ci nie odpowiada to moze sam zadzialaj :lol: plus dla sypka :D

Trzymam kciuki za Bałtyk.......
ŁKS ŁÓDŻ

KSC&MZKS&KKS
Posty: 36
Rejestracja: 05.05.2007, 15:10

Post autor: KSC&MZKS&KKS » 08.05.2007, 15:22

WHITE-RED pisze:Po pierwsze Gratulacje dla Baltyku za obicie arki :D :D

Po drugie kolezka "stone island" sam musisz byc jebniet... skoro piszesz bzdury o sypniewskim Kazdy ma prawo robic co chce , a jak byly pilkarz chuligan ci nie odpowiada to moze sam zadzialaj :lol: plus dla sypka :D

Trzymam kciuki za Bałtyk.......

hahahaha nastepny pomylony ktory przeczytal tylko jeden post i juz wszystko wie.

smiech na sali.

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 08.05.2007, 15:23

Ja p*******...żal ;/

Ogniwo
Posty: 7
Rejestracja: 30.04.2007, 17:25

Post autor: Ogniwo » 08.05.2007, 15:27

Do Olimpii Elbląg

Nie rozumiem czemu koleś z Elbląga się dziwi że Radomiak odmówił spotkania z nimi ?? Chyba jest jasne, że przeciwko Legii i Zagłębiu nie mieli by szans, trza było podjąć rękawice samemu by walka miała sens a nie wspierać się zgodami.

pit bull
Posty: 24
Rejestracja: 08.05.2007, 11:58

Post autor: pit bull » 08.05.2007, 15:45

Ogniwo, przecież tylko to potrafią :lol: za plecami swoich braci wozić się jak skóra na kut....e.

Trele Morele
Posty: 129
Rejestracja: 07.03.2007, 19:31
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Trele Morele » 08.05.2007, 15:45

Ogniwo pisze:Do Olimpii Elbląg

Nie rozumiem czemu koleś z Elbląga się dziwi że Radomiak odmówił spotkania z nimi ?? Chyba jest jasne, że przeciwko Legii i Zagłębiu nie mieli by szans, trza było podjąć rękawice samemu by walka miała sens a nie wspierać się zgodami.
...i wlasnie tak to jest jak sie samemu niemoze.

Pozatym powiedzial wam rozmowca z Radomia jasno ze sie Radomiak niebedzie ustawial po zadnych lasach ale caly czas jest chetny na walke-co zreszta pokazalismy na stadionie.Tak ciezko to zrozumiec??
Wyskoczylismy na bieznie i dalismy Wam czas na wyjscie z sektora.
Spokojnie moglismy podejsc do klatki.Ale poco??? Poszarpac plot i popluc sie nawzajem (jak to czesto bywa przy takich "akcjach")
Niewyskoczyliscie choc mogliscie bez problemu przeskoczyc plot.Wasza strata.

Zreszta niema co dyskutowac.Takie same rozkminki byly po ubeglorocznej Naszej wizycie w Elblągu i tej z przed 3 czy tam 4 lat.
The doom of a nation can be averted only by a storm of flowing passion,but only those who are passionate themselves can arouse passion in others

Olimpia
Posty: 16
Rejestracja: 27.02.2007, 00:25

Post autor: Olimpia » 08.05.2007, 16:15

Trele Morele pisze:
Ogniwo pisze:Do Olimpii Elbląg

Nie rozumiem czemu koleś z Elbląga się dziwi że Radomiak odmówił spotkania z nimi ?? Chyba jest jasne, że przeciwko Legii i Zagłębiu nie mieli by szans, trza było podjąć rękawice samemu by walka miała sens a nie wspierać się zgodami.
...i wlasnie tak to jest jak sie samemu niemoze.

Pozatym powiedzial wam rozmowca z Radomia jasno ze sie Radomiak niebedzie ustawial po zadnych lasach ale caly czas jest chetny na walke-co zreszta pokazalismy na stadionie.Tak ciezko to zrozumiec??
Wyskoczylismy na bieznie i dalismy Wam czas na wyjscie z sektora.
Spokojnie moglismy podejsc do klatki.Ale poco??? Poszarpac plot i popluc sie nawzajem (jak to czesto bywa przy takich "akcjach")
Niewyskoczyliscie choc mogliscie bez problemu przeskoczyc plot.Wasza strata.

Zreszta niema co dyskutowac.Takie same rozkminki byly po ubeglorocznej Naszej wizycie w Elblągu i tej z przed 3 czy tam 4 lat.
Stary chłop, a takie rzeczy pisze... Daruj TM. Wszyscy od nas na stadionie byli spisani i skamerowani, więc jasnym było, że nie ma sensu nic w tym miejscu. Wy mieliście komfort i pełen luz (co zresztą było widoczne po zamieszaniu, jak spokojnie pomaszerowaliście z powrotem, przez nikogo nie niepokojeni), my nie. Ot cała różnica. Jeśli jej nie możecie (nie chcecie) zrozumieć, trudno.
Jeszcze raz powtórzę, ostatni: Olimpia i Radomiak, Radomiak i Olimpi, a nie jak próbujecie wmówić (m.in. Ogniwo) i zasugerować. Proszę szanujmy się i nie wypisujcie bzdur. I chyba nie traktujecie poważnie wpisu tego kolesia niby z E-ga, który coś od kogoś chyba słyszał. Dajmy już pokój temu, bo do niczego sensownego to nie prowadzi.
Vim vi reperllere licet!

[link]

Trele Morele
Posty: 129
Rejestracja: 07.03.2007, 19:31
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Trele Morele » 08.05.2007, 16:29

Dokladnie :D

o jakie bzdury Ci chodzi???

Tylko tyle dodam ze przy naszej wizycie w Elblągu tez bylismy spisywani itp.

ps Ogniwo niejest od Nas.To co napisal to jest widocznie jego zdanie tak jak i Pit Bulla.
Ostatnio zmieniony 08.05.2007, 16:36 przez Trele Morele, łącznie zmieniany 1 raz.
The doom of a nation can be averted only by a storm of flowing passion,but only those who are passionate themselves can arouse passion in others

RKS1910RKS
Posty: 82
Rejestracja: 08.05.2007, 14:22

Post autor: RKS1910RKS » 08.05.2007, 16:36

Zaczeło się od telefonów z propozycjamy wycieczki do lasu (wiadomo od jakiego zdarzenia), jednak jak już to kilka razy pisaliśmy spotkania w lesie nas nie interesują więc odmawiamy proponując jakąkolwiek inną metode sprawdzenia się, co z koleji nie interesuje naszych rywali z powodu przypału. W trakcie meczu na którym miałbyć spokój (coś takiego padło w rozmowach tel.) Olimpia prowokuje ubliżając i proponując sparing na murawie. Gdy stadion zostaje zadymiony przez Ultrastów przez płot i bramę wyskakujemy na murawe idąć spokojnie w strone klatki i dając czas gością na zrobienie tego samego, lecz osobą którym tak do tej pory latały jęzory nagle zamilkli i nikt nie wyskakuje. Między nami było zaledwie ok. 7"opancerzonych" ochroniar które bez problemu można było poprostu obiec, ale nie było sensu lecieć na darmo do klatki ponieważ druty klatki są dosyć gęste więc i tak do niczego by nie doszło, przy biernej postawie rywala. Po kilku minutach ruchy wykonuje milicja która do tej pory na wszystko patrzy z daleka, dlatego spokojnie wracamy na sektor.

jersey
Posty: 88
Rejestracja: 06.03.2007, 11:59

Post autor: jersey » 08.05.2007, 17:01

WHITE-RED pisze:Po pierwsze Gratulacje dla Baltyku za obicie arki :D :D
Trzymam kciuki za Bałtyk.......
Widze kolega preferuje info on-line. A nic ci sie nie stanie jak Arka napiszesz z wielkiej litery.

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 08.05.2007, 17:34

Apsik-ac gazem Wam sie zachcialo? :lol:


PS.
" Druga rzecz - dym był bardzo OK na gołe łapki"

Lysy,ciekawe jak sie z tego wytlumaczysz gdy Wasz towarzysz niczym rasowy ogrodnik w sadzie napierdalal tym syfem nam po twarzach? (+1 pkt w rankingu za wypsikanie tez psów)

[link]

Powiem Tobie jedno: jestes HIPOKRYTA!

PS2.Odnosnie fotki z lezacym "arkowcem":

Wstawaj Wacpan, caly Kolobrzeg i koledzy z Kartuz i SKS-u sie na Pana patrza :lol:

PS3.Wielce szanowny czarny c*** wAM w dupe za niezamazanie twarzy na fotkach i wrzucenie tego na net!
Teraz Wy sie staniecie gwiazdami cyberprzestrzeni,macie to jak w banku! :twisted:

Tygrys_AG
Posty: 22
Rejestracja: 16.04.2007, 14:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Tygrys_AG » 08.05.2007, 17:58

WHITE-RED pisze:Po pierwsze Gratulacje dla Baltyku za obicie arki :D :D

Po drugie kolezka "stone island" sam musisz byc jebniet... skoro piszesz bzdury o sypniewskim Kazdy ma prawo robic co chce , a jak byly pilkarz chuligan ci nie odpowiada to moze sam zadzialaj :lol: plus dla sypka :D

Trzymam kciuki za Bałtyk.......
hehe smieszny jestes chlopaczku z niewlasciwej strony Lodzi :lol:
Na Ejsmonda Wychowani...

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 08.05.2007, 18:05

Tygrys, przywoluje do porzadku!!

Zamotasupuany
Posty: 32
Rejestracja: 01.04.2007, 22:27
Lokalizacja: 19 Południk

Post autor: Zamotasupuany » 08.05.2007, 18:08

maik5 pisze:do Zamotasupuany: mysle ze w Katowicach nie bylo z deszczem problemu poniewaz sa dwie duze zadaszone trybuny - co pominales wprowadzajac w blad osoby, ktore nie znaja stadionu GKS
chcialem tylko powiedziec, ze deszcz zapewne nie zachecal ludzi do wyjscia z domów, tyle ze... o czym my tu w ogole rozmawiamy? Odnioslem sie tylko do argumentu Legionisty, "tego dnia padalo, dlatego bylo mniej ludzi" i ok, ale po co o tym w ogole wspominac? Moje P.S. bylo napisane tylko i wylacznie dla jaj. Chyba kazdy odwiedzajacy to Forum powie, ze pogoda nie odgrywa tu zadnej roli i nie jest w stanie nikogo powstrzymac. Jak sie chce isc na mecz to sie pojdzie. Z mojej strony koniec tego tematu...bo jest z d*** :lol:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bytomska Wiara, C4Ultra, krzysiekk, Lachos, Lukas1920 i 225 gości