Derby Krakowa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 13.05.2007, 23:19

w 2 polowie do 75min mlyn praktycnzie nie istnial bo do sektora wpadaja psy, ostro pacyfikujac i gazując, wielu poszkodowanych i zagazowanych (rowniez osoby starsze i dzieci), wiec dlatego doping byl slaby, a wlasciwie prawie nie istnial.

slyszalny doping Wisly to w 90% bluzgi wiec kolegom z Wisly radze poczekac na relacje kogos kto byl a nie pisac farmazony.

Transparentow bylo kilka:

m.in
"MY jestesmy tu dla KLUBU, Wy tylko dla towarzystwa"
"Z motyką porywacie się na słońce, a zawsze spierdalacie jak dzikie zające - Kurdwanów / Wysokie" (z datami pamietnych wydarzen)

i dwa nawiazujace do pewnej sytuacji wsrod ekipy Wisly :) :
"Wisla zgrana banda gdzie brat bratu babe harata"
"Niech Wam powie dzis "P....la" jak sie j**** "Sh...ka" lala"
(cos takiego)
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:30 przez KS Cracovia, łącznie zmieniany 1 raz.



director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 13.05.2007, 23:26

Nie żebym bronił kolegów po szalu, ale obiektywnie to:
a)każdy normalny na bluzg odpowiada bluzgiem
b)na derbach była grupa "rozrywkowa" w liczbie 325.
c)jakoś na derbach przy Reymonta stosunek bluzgi/doping rozkładał się jakoś 1:5

BTW: Pokaźny ten wasz dywan nie był. 8)

"My jesteśmy dla klubu, WY dla towarzystwa" - trzeba było jeszcze zaśpiewać "Co was tak mało?"
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 13.05.2007, 23:28

Ten "dywan" to mnie rozpierdolił :lol:


WISŁA PANY!
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

zwykly_kibic
Posty: 338
Rejestracja: 01.03.2007, 12:41
Lokalizacja: sektor gosci na wyjezdzie

Post autor: zwykly_kibic » 13.05.2007, 23:29

KS Cracovia pisze: "Z motyką porywacie się na słońce, a zawsze spierdalacie jak dzikie zające - Kurdwanów / Wysokie" (z datami pamietnych wydarzen)
Mozesz rozjasnic sytuacje co tam sie działo i o co dokladnie chodzi czy wychodzicie z zalozenia KMWTW :?:

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 13.05.2007, 23:32

KS Cracovia pisze:w 2 polowie do 75min mlyn praktycnzie nie istnial bo do sektora wpadaja psy, ostro pacyfikujac i gazując, wielu poszkodowanych i zagazowanych (rowniez osoby starsze i dzieci), wiec dlatego doping byl slaby

slyszalny doping Wisly to w 90% bluzgi wiec kolegom z Wisly radze poczekac na relacje kogos kto byl a nie pisac farmazony.

Transparentow bylo kilka:

m.in
"MY jestesmy tu dla KLUBU, Wy tylko dla towarzystwa"
"Z motyką porywacie się na słońce, a zawsze spierdalacie jak dzikie zające - Kurdwanów / Wysokie" (z datami pamietnych wydarzen)
podniecacie sie jakimis dwoma akcjami, jak wam sie podobala riposta (spiewanie nazw osiedli na ktorych mieliscie ostatnio cieplo)
A od Arki na jednym z waszych najlepszych osiedli mieliscie juz pare przygod. A w Krakowie gdzie ktos kogos pogoni dzieje sie nierzadko podniecanie sie dwoma akcjami i jeszcz transparenty z datymi :shock: :lol:

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 13.05.2007, 23:33

krk pisze:Ten "dywan" to mnie rozpierdolił :lol:


WISŁA PANY!
????

co do dywanu to kilka workow "zdobywa" ochorna juz przed meczem, przy przerzucaniu przez ogrodzenie stadionu, pozniej nawet nie udaje sie wszystkiego wywiesic i wpada ochrona i zrywa palace sie na szybkosci barwy.

wiem ze zaraz zaczniesz wklejac fotki waszego dywanu ale pamietaj ze wasz byl 2letni, a my palilismy dywan rowniez na ostatnich derbach.
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:37 przez KS Cracovia, łącznie zmieniany 1 raz.

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 13.05.2007, 23:37

fajne zdjecie :wink:
[link]
ale sie dziewczynka nasłuchała...

Kraków
Posty: 43
Rejestracja: 27.02.2007, 16:07

Post autor: Kraków » 13.05.2007, 23:38

><(((((^> pisze:ehhehehe rok temu też wam ochrona zajebała worki z flagami.. Wisłę jakoś nigdy nie cofają z dywanem wroga, zawsze Was..

No widzisz powinieneś się cieszyć, pozatym wam policja nie ściągała z płotu szali :lol: Jednym słowem PARODIA[/url]
Dobrze pobić nie umiecie to już kusze kupujecie!
Kuszownicy c*** wam w mordy!




Śródmieście 100% Cracovia

hyundai
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 18:17

Post autor: hyundai » 13.05.2007, 23:38

To Wy "najgroźniejsi kibice w Polsce" dajecie sobie odebrać worki ze zdobyczami Wisły? Połowa wchodzi za free przez płot, a worki zostają wyłapane? Przyznaj, że po prostu spaliliscie wszystko co mieliście i będzie ok.
Napierdala farmazonem na 100 km.

T.S.W.
Posty: 6
Rejestracja: 01.03.2007, 18:09

Post autor: T.S.W. » 13.05.2007, 23:39

jak zwykle macie problemy z wniesieniem barw , a gdzie flagi:>

ciekawi mnie gdzie wędrują barwy zabrane przez ochrone, oddają do właściwego klubu , czy jak?

Said
Posty: 6
Rejestracja: 26.02.2007, 20:10

Post autor: Said » 13.05.2007, 23:39

wiernyTS pisze:
KS Cracovia pisze:w 2 polowie do 75min mlyn praktycnzie nie istnial bo do sektora wpadaja psy, ostro pacyfikujac i gazując, wielu poszkodowanych i zagazowanych (rowniez osoby starsze i dzieci), wiec dlatego doping byl slaby

slyszalny doping Wisly to w 90% bluzgi wiec kolegom z Wisly radze poczekac na relacje kogos kto byl a nie pisac farmazony.

Transparentow bylo kilka:

m.in
"MY jestesmy tu dla KLUBU, Wy tylko dla towarzystwa"
"Z motyką porywacie się na słońce, a zawsze spierdalacie jak dzikie zające - Kurdwanów / Wysokie" (z datami pamietnych wydarzen)
podniecacie sie jakimis dwoma akcjami, jak wam sie podobala riposta (spiewanie nazw osiedli na ktorych mieliscie ostatnio cieplo)
A od Arki na jednym z waszych najlepszych osiedli mieliscie juz pare przygod. A w Krakowie gdzie ktos kogos pogoni dzieje sie nierzadko podniecanie sie dwoma akcjami i jeszcz transparenty z datymi :shock: :lol:
''jakimis'' hehe to grubo masz, tylko ze te 2 '' jakies akcje'' jak ty to mowisz udowodniły kto na chwile obecna robi sztycha.
I niepisz jakis nibyprzykładów np. ze na kurdwanowie byli sami młodzi itp. bo tak sie starzyło na starym forum jak ktos od was pisał. to tyle reszte jak chcesz to ciagnac na priv.

Pasiasty7
Posty: 2
Rejestracja: 27.02.2007, 01:34

Post autor: Pasiasty7 » 13.05.2007, 23:40

Mecz oczywiscie bardzo slaby w wykonaniu obu druzyn , A co do meczu paly i ochona daja pokaz przed w trakcie i o meczu . Nasz doping jak na derby sredni Wisly bardzo slabiutki obiektywnie powiem ze prawie najgorzej sie zaprezentowali z ekip jakie byly w tym sezonie u nas
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:42 przez Pasiasty7, łącznie zmieniany 2 razy.

Meißen
Posty: 18
Rejestracja: 13.05.2007, 23:31
Lokalizacja: :)

Post autor: Meißen » 13.05.2007, 23:40

Z tym Qrdwanowem to z lekka na wyrost...

ale niech sobie zostawią problem dla siebie...

co było to było na meczu, nas 320 typa, nie będe rozwijał wątku, z pewnych względów, prezentacje Pasiastych jeśli chodzi o "rezerwową oprawę" i inne aspekty kibicowskie marnie...

na powitanie kilka butelek pofruwało głównie z jednej strony, nasi odrzucili troszke badziewia. Potem były od czasu do czasu wymiany różnego rodzaju pociskami...

ochrona zachowala się wobec naszych podobnie...jak na koronie, wiedzą dobrze nasi co mam na myśli... chyba się nauczyli "kieleckiego" rzemiosla

Jeżeli chodzi o kolegów po szalu to bardzo dobra akcja z replikami flag. Mogło by być z dopingiem lepiej... choć taki slabiutki to nie był.

z wyniku mojej obserwacji w kontekście do przeszlości jeden z najsłabszych meczów derbowych.
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:46 przez Meißen, łącznie zmieniany 2 razy.
WISŁA KRAKÓW - Die Macht

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 13.05.2007, 23:41

Kto robi sztycha w Krakowie to ja doskonale wiem, mistrzowie propagandy :D

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 13.05.2007, 23:43

Said pisze: ''jakimis'' hehe to grubo masz, tylko ze te 2 '' jakies akcje'' jak ty to mowisz udowodniły kto na chwile obecna robi sztycha.
I niepisz jakis nibyprzykładów np. ze na kurdwanowie byli sami młodzi itp. bo tak sie starzyło na starym forum jak ktos od was pisał. to tyle reszte jak chcesz to ciagnac na priv.
A co to znaczy "starzyło" - to miało być "zdarzyło" ??

Jak zwykle wam ochrona zabiera...Wiedziałem :) Wiślackie chuje w tej ochronie same widocznie...
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:45 przez director, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

ptak
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 64
Rejestracja: 26.02.2007, 18:08

Post autor: ptak » 13.05.2007, 23:43

Na meczu full stadion. Wisła wogole nie słyszalna, co jakis czas cos tam krzykneli. Nasz dopig bardzo dobry do czasu kiedy nam policja wpada na sektor. A jezeli chodzi o palace sie barwy, to powiem wam ze to była tylko mała czesc, ochrona robiła straszne problemy, wiec bez podniety :D

[link]
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:46 przez ptak, łącznie zmieniany 1 raz.

Kraków
Posty: 43
Rejestracja: 27.02.2007, 16:07

Post autor: Kraków » 13.05.2007, 23:43

Należy jeszcze dodać że GKS Bełchatów zaprezentował się o niebo lepiej od wiślaków, dosłownie.
Dobrze pobić nie umiecie to już kusze kupujecie!
Kuszownicy c*** wam w mordy!




Śródmieście 100% Cracovia

Said
Posty: 6
Rejestracja: 26.02.2007, 20:10

Post autor: Said » 13.05.2007, 23:44

director pisze:A co to znaczy "starzyło" - to miało być "zdarzyło" ??

Jak zwykle wam ochrona zabiera...Wiedziałem :) Wiślackie chuje w tej ochronie same widocznie...
O ku*** złapałes mnie na błedzie :shock: przejebane teraz :?

Meißen
Posty: 18
Rejestracja: 13.05.2007, 23:31
Lokalizacja: :)

Post autor: Meißen » 13.05.2007, 23:45

wiernyTS pisze:fajne zdjecie :wink:
[link]
ale sie dziewczynka nasłuchała...
miała nadzieje że to bedzie mecz pojednania :)
WISŁA KRAKÓW - Die Macht

wiernyTS
Posty: 530
Rejestracja: 27.02.2007, 12:47
Lokalizacja: Kraków Nowa-Huta

Post autor: wiernyTS » 13.05.2007, 23:45

Kraków pisze:Należy jeszcze dodać że GKS Bełchatów zaprezentował się o niebo lepiej od wiślaków, dosłownie.
pisał kolega - dajcie nam tysiąc biletów to pogadamy :)
a co do twojego opisu to moze go poszerzysz o jakąś zwrotke na temat ekwipunku twoich kumpli w Zabrzu, co mistrzu?

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 13.05.2007, 23:45

Niestety przytoczę komentarz ktory uslyszalem tuz po meczu: "Glownym aktorem derbow byla policja/ochrona"

Idiotyzm nie zna granic, szkoda tylko ze jutro przeczytamy ze mecz przerwano przez kibicow a nie przez policje, ktora odpierdoliła akcje z gazownaiem jakby conajmniej obie ekipy wyszkoczyly na murawe.

Podobnie w 2 polowie, bicie dziewczyn dzieci i starszych dziadkow i wjazd do młyna... :roll: , to jak ta piłka nożna ma byc wreszcie dla całych rodzin czy nie?
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:47 przez KS Cracovia, łącznie zmieniany 1 raz.

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 13.05.2007, 23:48

Wisła się chujowo zaprezentowała, nie ultrasowała, nie dopingowała ( c*** z tym że dali tylko 325 z czego 3/4 to ekipa od mocnych wrażen ). Tak, Cracovia myślała że te 325 będzie dopingowac cały mecz, są chujowsi od Bełchatowa, ale zapomnieli o tym jak Opravcy dostali po ryjach i nie przyznawali się do Cracovii, po czym ich wpuścili na Kałuży. Mogliśmy sie jeszcze dowiedzieć że jak zwykle dywan Wisły cofneła ochrona ( tajniacy - kibice Wisły Kraków ) Jaka ta Cracovia pokrzywdzona, Bełchatów od Wisły w c*** lepiej się zaprezentował i nie ma to tamto.
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

Said
Posty: 6
Rejestracja: 26.02.2007, 20:10

Post autor: Said » 13.05.2007, 23:49

WTS pisze:Cracovia mistrzowie propagandy. W ciągu roku zrobili 2 akcje, w ktorych a) pogonili Wisłe z Kurdwanowa, b) pogonili młodą Wisłe z 3 nowohuckich osiedli.Teraz pewnie bedą walić konia ogladajac fotki. O wydarzeniach przed i po meczu Wisła-Arka, pozniej na Kazimierzowskim, Kombatantow i ostatnio Oświecenia oczywiscie zapomnieli... To się nazywa rzetelność. Ale coż w tv trans był, poszło w Polske. Następne szmaty - bez komentarza, zenada, bawicie sie w Fakt? Co do meczu - kamienie , poźniej race + kamienie i na koniec znow kamienie, non stop NAPINKA i bluzgi, dym z psami na sektorze zajmowanym przez ultrasow. Ogołem smieszny mecz, emocje bardzo szybko opadły, a Cracovia w naszych oczach robi się coraz mniejsza...
:lol: cała moja odpowiedz na to heheh

zdrowego rozsadku zycze :)
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:50 przez Said, łącznie zmieniany 1 raz.

disnemar
Posty: 87
Rejestracja: 26.02.2007, 21:11

Post autor: disnemar » 13.05.2007, 23:50

Kraków pisze:Należy jeszcze dodać że GKS Bełchatów zaprezentował się o niebo lepiej od wiślaków, dosłownie.
Dajecie im ok 300 biletów, wiadomo wsród kogo sie rozeszly.
Czego oczekiwałeś ?Popisu pirotechnicznego?Popisu ultras?

No, ale wy jak zwykle daliscie lekcję dopingu......pół meczu pozdrawianie zgód a drugie pół bluzgi na Wisłę...

:)

Meißen
Posty: 18
Rejestracja: 13.05.2007, 23:31
Lokalizacja: :)

Post autor: Meißen » 13.05.2007, 23:50

Słowem zakompleKSiony klub... widać to było gołym okiem na tym meczu... i nie tylko...

ale czuje w kościach że derby na "San Siro":))))) będą co rok słabsze...

sorry że tak jadę po tym "biało-czerwonym" klubiku, ale zasłużyli na te superlatywy :)

w kontekście "gospodarza" w tym sezonie jak i w poprzednich dwóch przytłaczająca, a wręcz miażdząca przewaga Wiślaków.
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:54 przez Meißen, łącznie zmieniany 1 raz.
WISŁA KRAKÓW - Die Macht

Francis Begbie
Posty: 170
Rejestracja: 20.04.2007, 11:28
Lokalizacja: Niepolomice p/Krakowem

Post autor: Francis Begbie » 13.05.2007, 23:52

Zdumiala mnie jedna rzecz:
Cracovia dala 320 biletow i spiewali Wisle - Coscie tak cicho!

Dobrze, ze nie: Co was tak malo!



Krakow usilnie stara sie wmowic reszcie Polski, ze ma najepsze derby. 90 minutowy festiwal chamstwa wyglada baaardzo mizernie przy derbach Lodzi czy Slaska.

Cale szczescie juz po tym zenujacym pokazie. Do nastepnych kilka miesiecy. Oby jak najdluzej.
Historia nie zna przedawnienia

ekipa z (c)harakterem
Posty: 27
Rejestracja: 30.03.2007, 18:57

Post autor: ekipa z (c)harakterem » 13.05.2007, 23:53

Dywan Cracovii cofnięty - to samo co rok temu :lol:

Koles z Cracovii ma pretensje o to ze Wisła nie ultrasowała/dopingowała :lol:

no ku*** ręce opadają...


Cracovia śpiewa "coście tak cicho"


:lol:

Dajcie Wiśle tysiąc biletów to nawet nie zamruczycie, w kwestii ultras między Wami a Wisłą dzielą lata świetlne, zresztą nie tylko w tym aspekcie co można było zauważyć na tych derbach.

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 13.05.2007, 23:54

Niestety wiele wskazuje na to, że to ostatnie derby na jakiś czas ;(
Co raz głośniej się o panach z Kałuży wypowiada Wrocław...

Aha jeszcze jedno - to coś na początku meczu, to była kartoniada, czy was słońce raziło? 8)
Ostatnio zmieniony 13.05.2007, 23:55 przez director, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

luko
Posty: 9
Rejestracja: 28.02.2007, 11:41

Post autor: luko » 13.05.2007, 23:55

WTS pisze:Cracovia mistrzowie propagandy. W ciągu roku zrobili 2 akcje, w ktorych a) pogonili Wisłe z Kurdwanowa, b) pogonili młodą Wisłe z 3 nowohuckich osiedli. Teraz pewnie bedą walić konia ogladajac fotki. O wydarzeniach przed i po meczu Wisła-Arka, pozniej na Kazimierzowskim, Kombatantow i ostatnio Oświecenia oczywiscie zapomnieli... To się nazywa rzetelność. Ale coż w tv trans był, poszło w Polske. Następne szmaty - bez komentarza, zenada, bawicie sie w Fakt? Co do meczu - kamienie , poźniej race + kamienie i na koniec znow kamienie, non stop NAPINKA i bluzgi, dym z psami na sektorze zajmowanym przez ultrasow. Ogołem smieszny mecz, emocje bardzo szybko opadły, a Cracovia w naszych oczach robi się coraz mniejsza...
A na Oświecenia to ekipa widmo ??.

KS Cracovia
Posty: 100
Rejestracja: 01.03.2007, 23:24

Post autor: KS Cracovia » 13.05.2007, 23:56

Meißen pisze:Słowem zakompleKSiony klub... widać to było gołym okiem na tym meczu... i nie tylko...

ale czuje w kościach że derby na "San Siro":))))) będą co rok słabsze...
za to derby na Reymonta beda tylko lepsze, tam nie ma antydopingu, nikt sie nie napina cały mecz :lol: :lol: :lol:

Wisla zaprezentowala sie slabo, zeby mowic o naszym antydopingu, napinaniu sie itp. trzeba najpierw spojrzec na własnie podworko. A tam chyba nienajlepiej macie skoro juz swoich meczetami tniecie. pozdrawiam.

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Post autor: director » 13.05.2007, 23:58

Panie Redaktorze z Faktu - bardzo słabo, wręcz upadamy, przestajemy istnieć. Zgnietliście nas ;(
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

robin_ksc
Posty: 7
Rejestracja: 13.05.2007, 23:47

Post autor: robin_ksc » 13.05.2007, 23:58

Panowie z wisły jak zwykle banialuki po derbach co by zawsze w Polsce być lepiej odbieranym.

1. Nie było rezerwowej oprawy tylko była odtworzona sektorówka która została w nocy po cichaczu zwinięta przez złodziei (pewnie z wisły) - była tylko w połowie zrobiona, ale wszystko trzeba było zaczynac od nowa/

Wislacy nie wytrzymuja cisnienia na meczu i sie przynaja do kradziezy - skandując "Gdzie jest oprawa". A tak się zarzekali po stracie flagi ze oni by nie ukradli ... heh.

Cracovia odpowiada w 2 połowie krzycząc "Tu jest oprawa wy k...y tu jest oprawa" i wyciągając Sektorówke (pewnie zdięcia w krótce).

Utrudnili nam tylko prace, ale nic straconego. Czasu na inne rzeczy było mniej i tyle.

2. Relipiki flag zrobione przez Wisłe i chyba wszystko w normie.

Tyle odnośnie oprawy.

Transparent "My jesteśmy tu dla Klubu a wy tylko dla towarzystwa" nie odnośił się do liczby wisły jak sobie to moze ktos tłumaczyć. Byłby wywieszony nawet jakby było 5 tys. kibiców Wisły.

hyundai
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 18:17

Post autor: hyundai » 13.05.2007, 23:59

KS Cracovia pisze:
Meißen pisze:Słowem zakompleKSiony klub... widać to było gołym okiem na tym meczu... i nie tylko...

ale czuje w kościach że derby na "San Siro":))))) będą co rok słabsze...
Wisla zaprezentowala sie slabo, zeby mowic o naszym antydopingu, napinaniu sie itp. trzeba najpierw spojrzec na własnie podworko. A tam chyba nienajlepiej macie skoro juz swoich meczetami tniecie. pozdrawiam.
tak nas ku*** dużo, że sami musimy eliminować słabych, bo was nie sposób spotkać na mieście.

TRN_KRK
Posty: 6
Rejestracja: 06.05.2007, 23:50

Post autor: TRN_KRK » 14.05.2007, 00:00

disnemar pisze: Dajecie im ok 300 biletów, wiadomo wsród kogo sie rozeszly.
Czego oczekiwałeś ?Popisu pirotechnicznego?Popisu ultras?
obejrzyj zdjęcia z sektoru Wisły, zobaczysz wśród kogo się rozeszły
disnemar pisze: No, ale wy jak zwykle daliscie lekcję dopingu......pół meczu pozdrawianie zgód a drugie pół bluzgi na Wisłę...
)
jedno pytanie: byłeś na meczu czy tv?


Nie wiem co wam daje pisanie głupot, bo prawda jest taka że są tu same farmazony i przekręty a większość z was to niestety gamonie...
Weźcie się zastanówcie nad sobą i zamiast tak bredzić i szkodzić ludziom, którzy coś robią zajmijcie sie czymś pożytecznym.
Kto jest mądry sam oceni
[link]

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blaszok64, Fat i 183 gości