www.warhouse.pl

Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
jason
Posty: 210
Rejestracja: 11.02.2010, 22:32

Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: jason » 17.04.2012, 14:36

Witam serdecznie wiadomy temat z biletami poleciał myślę że jednak warto założyć nowy
nie na tematy sportowe i małyszowe , lecz akcje około stadionowe happeningi itp.
Zarzucam taki pomysł do rozważenia dla ekip na których stadionach będą prowadzone treningi otwarte różnych reprezentacji , może warto by było je odwiedzić ?
szum medialny gwarantowany a i o polskich fanach zrobiło by się głośno...
zachęcam do wspólnej rozkminki i ew, wymiany pomysłów .



Zadruga
Posty: 177
Rejestracja: 01.01.2012, 13:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zadruga » 17.04.2012, 16:37

Hmm, treningi piłkarzyków będą się odbywały nie na głównych stadionach tylko w bazach treningowych. Pytanie czy na każdy taki trening kibice będą mogli bez problemu wejść ?

szybka.akcja
Posty: 8
Rejestracja: 14.04.2012, 13:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: szybka.akcja » 17.04.2012, 18:02

I bardzo dobrze, że poleciał tamten temat. Bojkot Euro, pierdolimy je oficjalnie jako kibole a tu taki kwiatek.

Co do Euro. Przyjezdnych obijać na mieście i osiedlach, a te całe szopki, sparingi, treningi pierdolić. Niech się pikole wybawią bo po Euro wracamy z pełną mocą!

Zadruga
Posty: 177
Rejestracja: 01.01.2012, 13:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zadruga » 17.04.2012, 18:53

Tyle że na takich treningach często są dziennikarze i tv z całej europy, a takie treningi nie są imprezami masowymi więc można by tam zaprezentować jakieś transparenty anty uefa i anty euro.

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: pożeracz słonecznika » 17.04.2012, 22:43

Powiem Ci szczerze, że mi by było szkoda piro na tych naszych polskich Niemców i Francuzików. Pies jebał taką reprę. Niech jeszcze powołają żyda, araba, hindusa, chińczyka i c*** wie kogo. To nie jest moja reprezentacja i szczerze wali mnie jej los. Banda nażelowanych ćwoków, dla których godło narodowe nic nie znaczy. Żaden się nie postawił w obronie orzełka...

19WTJ89
Posty: 49
Rejestracja: 13.01.2010, 18:16

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: 19WTJ89 » 18.04.2012, 10:33

Atrakcją będzie to jak nasi piłkarze zobaczą mordę Tuska na stadionie i z rozgoryczenia zagrają z przodu na 0 z tyłu na 3 .

Zadruga
Posty: 177
Rejestracja: 01.01.2012, 13:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zadruga » 18.04.2012, 12:24

pożeracz słonecznika pisze:Powiem Ci szczerze, że mi by było szkoda piro na tych naszych polskich Niemców i Francuzików. Pies jebał taką reprę. Niech jeszcze powołają żyda, araba, hindusa, chińczyka i c*** wie kogo. To nie jest moja reprezentacja i szczerze wali mnie jej los. Banda nażelowanych ćwoków, dla których godło narodowe nic nie znaczy. Żaden się nie postawił w obronie orzełka...
Ile razy trzeba powtarzać że nie kibicujemy i atmosfery nie robimy dla tych pajaców bez jaj, którzy bali się stanąć w obronie godła Polski. Równie dobrze można stanąć tyłem do boiska i śpiewać i zrobić oprawę z piro, albo wywiesić transparent z jakimś hasłem szydzącym z tych nażelowanych cip że się bały bronić godła i wszyscy będą wiedzieli że nie dla nich jest ten doping.

Pablo1979
Posty: 176
Rejestracja: 29.08.2011, 09:15

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Pablo1979 » 18.04.2012, 15:52

szybka.akcja pisze:I bardzo dobrze, że poleciał tamten temat. Bojkot Euro, pierdolimy je oficjalnie jako kibole a tu taki kwiatek.

Co do Euro. Przyjezdnych obijać na mieście i osiedlach, a te całe szopki, sparingi, treningi pierdolić. Niech się pikole wybawią bo po Euro wracamy z pełną mocą!
Zgadzam się z Tobą przyjezdni powinni być obijani na każdym kroku, niech miło wspominają pobyt w Polsce .Mam nadzieje że każda ekipa pokaże się z dobrej strony u siebie .j**** Euro i reprezentacje pzpnu.
Najprawdopodobniej najlepszy zarobek w sieci.
[link]
[link] opis i zasada działania

SzklankaMleka
Posty: 106
Rejestracja: 06.12.2010, 17:11
Lokalizacja: 34° N / 33° E

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: SzklankaMleka » 18.04.2012, 18:44

Tak sobie myśle... Jak bardzo matolek wkurwiłby się gdyby np w meczu otwarcia na trybunach doszłoby do awantury. Przecież kiedy Jaga miała problemy z lewackimi konfidentami z Arisu każdy marzył o wylosowanie Greków... Otwarcie wielkiej komercyjnej [link], kamery całej Europy i nie tylko na Stadion Narodowy a tu prosze - gonitwy na trybunach, Grecy lani po mordach, skandal na cały świat i jąkająca sie tola... To poszedłem po bandzie!
Obrazek

szybka.akcja
Posty: 8
Rejestracja: 14.04.2012, 13:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: szybka.akcja » 18.04.2012, 19:28

Na stadionie nic się nie wykręci. Multiplexy i system przyznawania biletów nie dają na to szansy. A jak się wykręci to konsekwencji się nie uniknie. Szkoda dobrych chłopaków na takie cyrki.

Za to miasta, osiedla powinny należeć do nas i tu powinniśmy pokazać co znaczymy, tak by przyjezdni nie panoszyli się za bardzo.

Rycho
Posty: 142
Rejestracja: 27.02.2007, 18:55

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Rycho » 19.04.2012, 08:14

jakieś akcje, jeżeli nie jest za pózno to juz trzeba zacząć, np "skrecić" filmik w róznych językach i umieścić na róznych kibicowskich zagranicznych portalach o problemach jakie moga spotkać eurofanów w Polsce o nieprzejezdnych autostradach, wykolejonych pociągach i zepsutych semaforach, o kolejkach i braku leków w szpitalach, o stadionach którymi się chwalą a niepotrafią wpóścić kibiców przyjezdnych itd itp ... czym mniej ich przyjedzie tym mniej zarobia, a na nich chyba tylko to działa ...

Pablo1979
Posty: 176
Rejestracja: 29.08.2011, 09:15

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Pablo1979 » 19.04.2012, 08:28

Najlepszą metodą to będzie jak parę dni przed euro zaczną się zjeżdżać , chlać i łazić po mieście wtedy na każdym kroku w******* , zobaczycie jak szybko będą spieprzać do domu a i fama pójdzie w świat .
Najprawdopodobniej najlepszy zarobek w sieci.
[link]
[link] opis i zasada działania

bartol1980
Posty: 9
Rejestracja: 13.04.2011, 20:08

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: bartol1980 » 22.04.2012, 23:24

Na znak prostestu nie wywieszamy 5 flag,zaprzestajemy dopingu miedzy 13 a 19 minuta pierwszej połowy.W drugiej POołowie zaostrzamy protest zdejmując dwie kolejne flagi i odwracajac sie tyłem do murawy na 45 sekund,to POwinno doprowadzić do dymisji nierządu PEŁO.Boże nasi dziadowie zdobywali twierdze nie zdobycia(Monte Cassino)nasi ojcowie potrafili iść na czołgi(Wybrzeże,Stan Wojenny)a My myślimy o jakis durnych protestach nie zuważanych przez absolutnie nikogo.W miastach euro raczej będzie ciężko ale jak się chce to na pewno da sie rade w jakiś lepszych dzielnicach,wystarczy kilka koktajli mołotowa,powybijane szyby-zacznie sie plądrowanie sklepów a tego na pewno nie przegapią zagraniczni dzienikarze i fotoreporterzy których przyjadą setki jak nie tysiące.TVP i TVN na pewno tego nie pokażą ale oni tak i narobią wstydu donkowi na całą Europe.Naród juz ma dość tej bandy i na pewno sie ucieszy na takie typu zamieszki a cel powinniśmy mieć tylko jeden...rozpisanie nowych wyborów,kiedy jak nie podczas euro???Jeśli nic nie zrobimy to do usranej śmierci możemy śpiewać o obaleniu donka.

CDES
Posty: 123
Rejestracja: 02.10.2009, 11:00

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: CDES » 22.04.2012, 23:32

Opanować wszystkie telebimy i tam robić atmosferę a na pewno coś się zdarzy.

rotr
Posty: 13
Rejestracja: 21.05.2011, 15:13

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: rotr » 23.04.2012, 14:07

Dobijające jest słuchanie tego całego pier... o tym jak musimy wypaść na euro. Oczywiście nikt nigdzie nie zadaje najważniejszego pytania: DLA KOGO EURO JEST I ZA CZYJE PIENIĄDZE!?

A no właśnie, dla tych wszystkich pasibrzuchów co od lat nas okradają - za nasze pieniądze.

70% biletów dla sponsorów, reszta dystrybuowana w taki sposób, że szarakowi bardziej opłaca się sprzedać bilet. Wiadomo kogo stać by go kupić. Ja nie wylosowałem żadnego, poczuć euro mogę na 5 tym stadionie, jak go znajdę...
Piłkarze - zbieranina, połowa to Polacy, która nie potrafi okazać jakiegokolwiek sprzeciwu wobec kpiny z Orła, za którego ginęli nasi przodkowie.
Jak będę chciał pojechać pod stadion, choć trochę poczuć euro, będę wlókł się dziurawymi drogami lub przepełnionymi pociągami. No, to akurat będę robił, lecz nie koniecznie by poczuć euro...

Donald na stadion doleci, rodzinę i znajomych weźmie, bilety się znajdą. Drużyna odpucowana jak się tylko dało, byle grali, nie ważne czy znają hymn, ważne żeby była szansa na wyjście z grupy. Przed meczem inauguracyjnym pokażą mi jeszcze roześmianą mordę prezesa L i stertę reklam. No i mogę kupić gadzet z oryginalnym logo euro, przepłacając. Euro jest raz, muszą się nachapać.

Tymczasem taki śmierdzący dziennikarzyna z akredytacją na mecze, wciska mi jak to nie jest wspaniale, zamiast pisać o tym co ważne.
Każdy wie o przywilejach jakie fundują sobie nasi rządzący, teraz fundują sobie euro. Cyrk ma jechać dalej?

Takich jak ja trochę jest. I jadę pod stadion, z nadzieją że spotkam tam wielu podobnych sobie. Mam ciche marzenie, poczuć tej atmosfery euro po mojemu. I choć Turcy w turnieju nie grają, liczę że będzie się działo jak pod Wiedniem.

Darko Panchew
Posty: 139
Rejestracja: 31.03.2007, 17:02
Lokalizacja: DA

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Darko Panchew » 26.04.2012, 09:45

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eAIZVLQ98UQ[/youtube]

Jak ktoś nie chce oglądać całego to tak od około 3:40 - Gdańska pozdrawia Euro :)
W Wolnym Mieście Gdańsku......


panek
Posty: 374
Rejestracja: 11.07.2007, 22:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: panek » 28.04.2012, 21:38

Transparent w stylu: "Transparenty ściągniecie ale ust nam nie zamkniecie - precz z komuną" i drzeć przez 90 minut precz z komuną, to na pewno by zostało dostrzeżone hehe

drake121
Posty: 11
Rejestracja: 13.04.2011, 18:34

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: drake121 » 30.04.2012, 00:06

Dobitne transy w języku angielskim na pewno pójdą w świat.

gazo77
Posty: 76
Rejestracja: 27.09.2011, 14:09

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: gazo77 » 30.04.2012, 11:53

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, czy kibicować tej drużynie, to rozwieje wszelkie wątpliwości:
[link]

linkinx
Posty: 128
Rejestracja: 08.06.2011, 10:16

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: linkinx » 01.05.2012, 16:47

Z tego co można usłyszeć w TV czy przeczytać w gazetach, to na euro strasznie dużo środowisk organizuje jakieś manifestacje, słychać o kierowcach, lekarzach, taksówkarzach, górnikach, emerytach i rencistach :), no i my kibice. Dojdzie do tego że to euro to będzie jedna wielka manifestacja :)

jakwrócątosieopiszą
Posty: 213
Rejestracja: 24.03.2012, 01:11

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: jakwrócątosieopiszą » 03.05.2012, 15:22

Mam nadzieje ze w miastach w ktorych odbedzie sie elro pojawia sie graffity FUCK EURO itp, oraz transparenty w widocznych miejscach.Wazne jest to zeby przyjezdzni ludzie i turysci wiedzieli co Polacy sadza o tej szopce, bo szydera z tego calego ojro na kibice net do niczego nie prowadzi.

pms
Posty: 21
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: pms » 03.05.2012, 19:21

pożeracz słonecznika pisze:Godło nic dla Was nie znaczy, leją więc na was prawdziwi Polacy

Symboli narodowych nie uznajecie, na wsparcie nie zasługujecie

Chcemy w kadrze prawdziwych rodaków, a nie naturalizowanych Polaków
moim zdaniem lepiej dodać słowo "pseudo"
Chcemy w kadrze prawdziwych rodaków, a nie naturalizowanych pseudo Polaków.

jakwrócątosieopiszą
Posty: 213
Rejestracja: 24.03.2012, 01:11

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: jakwrócątosieopiszą » 03.05.2012, 23:49

Fajnie by bylo gdyby kazda ekipa odpalala raca w takich koszulkach :)
Obrazek

Wells
Posty: 256
Rejestracja: 16.01.2010, 21:26

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Wells » 04.05.2012, 12:10

[link]

'08
Posty: 69
Rejestracja: 19.10.2011, 11:28

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: '08 » 07.05.2012, 23:23

Przywitanie pucharu w manufakturze ;)

[link]
[link]
[link]
[link]



Więcej fotek [link]
ŁKS Łódź

Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Gerrarrd » 12.05.2012, 18:07

[link]

;)
Obrazek

Pablo KCK
Posty: 120
Rejestracja: 21.05.2010, 18:54

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Pablo KCK » 12.05.2012, 19:38

Niestety nie ma możliwości żeby ten turniej sie nie udał , całe to wydarzenie nastawione jest na zysk i tyle . Media dobrze wiedzą co się święci i określa nas jak zawsze . Żadne bojkoty czy tym podobne nie zostaną zauważone . Żeby naprawdę coś zdziałać trzeba zebrać wszystkie pomysły i pomnożyć je przez 100 . Mam nadzieję ze inne grupy społeczne też coś będą działać...
Ciekaw też jestem ilu tak naprawdę nas będzie a ilu jednak da się ponieść "świetnej zabawie"
Dużo zależy też od gry naszych kopaczy ...


AGAINST MODERN FOOTBALL
Będąc w niebie będę cieszył sie z tymi którzy oddali swe życie za wolność Polski , ale będąc w piekle będę mógł gnębić tych którzy chcieli ją zniszczyć

bananlegia
Posty: 218
Rejestracja: 21.09.2009, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: bananlegia » 12.05.2012, 20:48

Pablo KCK pisze:Niestety nie ma możliwości żeby ten turniej sie nie udał , całe to wydarzenie nastawione jest na zysk i tyle . Media dobrze wiedzą co się święci i określa nas jak zawsze . Żadne bojkoty czy tym podobne nie zostaną zauważone . Żeby naprawdę coś zdziałać trzeba zebrać wszystkie pomysły i pomnożyć je przez 100 . Mam nadzieję ze inne grupy społeczne też coś będą działać...
Ciekaw też jestem ilu tak naprawdę nas będzie a ilu jednak da się ponieść "świetnej zabawie"
Dużo zależy też od gry naszych kopaczy ...


AGAINST MODERN FOOTBALL
Zysk ? Jaki zysk ? ŻADNEMU krajowi nie zwróciło sie euro ani mistrzostwa. Jedyny zysk to ma uefa, fifa, teraz pzpn i ich kolesie. A NAS interesuje co media piszą, mówią ? Chyba tylko Ciebie. Właśnie inne grupy społeczne bedą działać ( manifestacje, protesty ) Część już nawet zgłoszona do Urzedu jako oficjalne. To co bedzie w NASZYM zasiegu też sie odbędzie i na pewno bedzie huczno ;) Hmmm naszych kopaczy ? to nie są żadni moi kopacze i każdy inny szanujący sie Polak myśli tak samo. Świetna zabawa to bedzie na telebimach...bieg na różne odległości, polowania na dzikie jelenie, zbijak, rzut piłka palantową i tym podobne ;)

Pablo KCK
Posty: 120
Rejestracja: 21.05.2010, 18:54

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Pablo KCK » 12.05.2012, 21:34

bananlegia pisze:
Pablo KCK pisze:Niestety nie ma możliwości żeby ten turniej sie nie udał , całe to wydarzenie nastawione jest na zysk i tyle . Media dobrze wiedzą co się święci i określa nas jak zawsze . Żadne bojkoty czy tym podobne nie zostaną zauważone . Żeby naprawdę coś zdziałać trzeba zebrać wszystkie pomysły i pomnożyć je przez 100 . Mam nadzieję ze inne grupy społeczne też coś będą działać...
Ciekaw też jestem ilu tak naprawdę nas będzie a ilu jednak da się ponieść "świetnej zabawie"
Dużo zależy też od gry naszych kopaczy ...


AGAINST MODERN FOOTBALL
Zysk ? Jaki zysk ? ŻADNEMU krajowi nie zwróciło sie euro ani mistrzostwa. Jedyny zysk to ma uefa, fifa, teraz pzpn i ich kolesie. A NAS interesuje co media piszą, mówią ? Chyba tylko Ciebie. Właśnie inne grupy społeczne bedą działać ( manifestacje, protesty ) Część już nawet zgłoszona do Urzedu jako oficjalne. To co bedzie w NASZYM zasiegu też sie odbędzie i na pewno bedzie huczno ;) Hmmm naszych kopaczy ? to nie są żadni moi kopacze i każdy inny szanujący sie Polak myśli tak samo. Świetna zabawa to bedzie na telebimach...bieg na różne odległości, polowania na dzikie jelenie, zbijak, rzut piłka palantową i tym podobne ;)


To chyba oczywiste ze zarabia uefa , lato i sponsorzy , ameryki nie odkryłeś.
Jesli uważasz ze media nie są nam potrzebne to idź zrob manifestacje w lesie . Musi być o nas głośno i tyle . c*** mnie obchodzi ze jak zawsze bedziemy pokazani w złym świetle , ale maja powiedzieć o co walczymy i z czym .
Do tego jeśli zbieraninie piłkarzy grających z naszym godłem sie powiedzie wysyp andrzejo januszo szwagrów bedzie jeszcze większy .

Co do tych różnych sposobów na zabawe to zgadzam sie z tobą po całej lini i czekam na nie z niecierpliwościa

Zresztą prawda jest taka że euro przeminie a my będziemy zawsze

AGAINST MODERN FOOTBALL
Będąc w niebie będę cieszył sie z tymi którzy oddali swe życie za wolność Polski , ale będąc w piekle będę mógł gnębić tych którzy chcieli ją zniszczyć

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Barnet » 15.05.2012, 17:11

teraz prosza o spokuj w czasie euro bo boja sie miedzynarodowej klapy, a po euro powiedza teraz pocalujcie nas w dupe, wychodzcie sobie na ulice i robcie co chcecie bo mamy to juz w huju, proste jak jebanie, dlatego ni h*** nie mozna isc z nimi na ugode tylko zrobic syf jak skurwysy
Obrazek

debiutant
Posty: 724
Rejestracja: 15.01.2012, 09:52

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: debiutant » 15.05.2012, 17:19

Dokłanie,brak jakichkolwiek strajków,demonstracji itp wpłynie na korzyść obecnego rządu.Mam nadzieję że kto jak kto,ale my kibice zrobimy swoje...
Obrazek

krystiann
Posty: 49
Rejestracja: 31.07.2011, 15:53

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: krystiann » 16.05.2012, 20:24

niedorozwiniety pisze:Niech ktoś przetłumaczy tego ruska
Cześć. Jestem przedstawicielem jednej z grup kibiców Spartaka. na Euro 2012 zbierają od kilku miesięcy i docieramy zespół poszukuje emocji :) na czas trwania euro, jak chuligani wszystkie kluby rosyjski, zawierają pakt - układ. Odpowiedź jeszcze nie yaroslavka. po ostatniej naszej wizyty w Warszawie wiemy, że w Polsce są szaleni zainteresowany zabawą. będzie teraz wielu z nas więcej i myślę, że silniej i rosyjskiej scenie pokaże, kto jest numerem jeden w Europie. Z poważaniem, stiepan

permanent
Posty: 83
Rejestracja: 11.05.2010, 23:27

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: permanent » 18.05.2012, 08:24

Rosyjska strefa kibica na Torwarze

[link]
permanent mówi jak jest

Zerwikaptur

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zerwikaptur » 18.05.2012, 11:07

moim zdaniem ci c sa z miast organizujacych euro a zwlaszcza Warszawy nie powinni dac cienia szansy na pokazanie sie ruskim bedzie to wstyd na europe jak ruskie przyjada do Polski i beda sie panoszyc i bic kibicow nawet reprezentacji wiem ze w huju kibole w pl maja te cale euro ale ruskie tez nie przyjada na euro tylko przyjada sie awanturowac i beda chciec wlasnie pokazac sie wiec za morde smierdzieli i zeby pamietali euro w Polsce lac kury ile wlezie tu oczekiwania gluwnie w Legii Warszawa i nie tylko ,j**** euro pod wzgledem pilkarskim ale pod wzgledem huliganskim powinno sie dac jasny sygnal na europe ze na naszym podworku tylko polscy kibole sa numer jeden .

Zerwikaptur

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zerwikaptur » 18.05.2012, 11:09

Tak czy siak ja sie wybieram na polowanie do Warszawy ,mozna zorganizowac konkurs na najwiekszy dywan z ruskich szali .

Zerwikaptur

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: Zerwikaptur » 18.05.2012, 12:25

pieciul pisze:
Zerwikaptur pisze:Tak czy siak ja sie wybieram na polowanie do Warszawy ,mozna zorganizowac konkurs na najwiekszy dywan z ruskich szali .
spoko, tylko najpierw jebnij sie w leb mlotkiem, takim z poltora kilowym

co ty nie powiesz ,mam ochote nawpierdalac ruskim i tak zrobie ,jesli sie z tym nie zgadzasz twoja sprawa mozesz w czasie euro jechac do babci na paczki czy co tam chcesz ale mnie jak sobie pomysle o bolszewikach to wlancz mi sie agresor no co mam poradzic

debiutant
Posty: 724
Rejestracja: 15.01.2012, 09:52

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: debiutant » 18.05.2012, 13:02

Pieknie,jeszcze większe pole do popisu dostali...mam nadzieję że jakieś koktajle mołotowa w nich pójdą.
Co do ruskich nie wyobrażam sobie tego by się wozili po Polskiej stolicy bez lipy,mam nadzieje że Legia będzie czuwała ze tak powiem ;)Lecz jesli oni naprawde się tak mobilizują i przyjada w pare ogarnietych ekip,wtedy i po naszej stronie powinno być więcej wiary,no ale w necie wiadomo,nie a co wypisywać się.
Obrazek

_GKS1964Katowice_
Posty: 58
Rejestracja: 05.03.2011, 20:29

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: _GKS1964Katowice_ » 18.05.2012, 13:12

Czyli wszyscy zainteresowani co nie mają biletu na mecz pojawiają sie pozwiedzac Warszawe 12 czerwca :] .
http://pl.tinypic.com/r/rrqfkz/8

TS1906NH
Posty: 37
Rejestracja: 03.04.2012, 06:34

Re: Euro 2012 - akcje , atrakcje pomysły i libacje ;)

Post autor: TS1906NH » 18.05.2012, 13:16

jeśli chodzi o mnie, mam nadzieje że pikole i wszelkiej maści janusze dostaną trochę po głowach od przyjezdnych i milicji za to że w ogóle są, może wtedy zrozumieją choć trochę że chuligani są potrzebni, a milicja wcale taka dobra nie jest

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DZnr1, Fanatyk1962, GreenwichMeanTime, jelonki, login, rafalks1908 i 485 gości