www.warhouse.pl

ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Hutnik220
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2012, 14:19

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Hutnik220 » 12.10.2013, 23:27

Prosba do wszystkich z Hutnika aby przestali sie tu juz wpisywac.
Wszystko zostalo napisane albo i wiecej. Niech inni to robia a Wy juz zakonczcie.
To ze czesto nie da sie czytac-taki urok internetu.Juz wystarczy.



Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Nowohucianie1950 » 12.10.2013, 23:54

Knoppers pisze:A za kim stoją krakowscy raperzy? (3Y, Firma, Szajka i inni?)
Szajka - Cracovia
Firma - Kiedyś też Cracovia, ale teraz niby się odcinają od tego,bo nie chcą mieć wrogów w świecie kibicowskim - wiadomo kasa sie musi zgadzać.
3y -skomplikowana sytuacja
Cas-Hutnik
Południowy Front - Hutnik
Pantul z Omerty - Hutnik

Tyle wiem.
Hutnik Nowa Huta

A/J
Posty: 139
Rejestracja: 29.04.2012, 11:25

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: A/J » 12.10.2013, 23:57

HaKaeS pisze:
A/J pisze:
rowerzysta85 pisze:Każdy w Polsce wie jak z nami jest (nawet ten ŁKS który nam wiecznie wypominasz, ta druga sytuacja to chyba chodziło ci o KSG nie GKS), w przeciwieństwie do was nikogo nie musimy "grać".

A/J jak już uczysz się historii kibicowskiej swojego miasta z internetu to chociaż przeczytaj dokładniej ten temat.
Prawda w oczy kole ,w farmazony już nikt nie wierzy,reputacja w kraju spada?:-)Dokładnie wasza historia jest dobrze znana.Czemu po meczaczu Hutnik-Unia skończyły się wasze relacje z meczów ,podawanie liczb wyjazdowych i zapisy na wyjazdy na forum,czyżby w tym czasie podziało się coś złego?
Po tym meczy był raptem 1 wyjazd jakich u nas było wiele(każdy na własną rękę) i po tym już sugerujesz że odpuściliśmy coś w związku z wami? dobre :) Dla was szczytem chuligaństwa jest wdupcenie się w kogoś autem, rozbicie szyby w domu, nie mówiąc już o waszych układach z psami co już jest w ogóle ewenementem na skale Polski! Jacy w waszych opowieściach źli byśmy niebyli, to tego nie przebije nic policyjne wafle.
Daj papiery ,a jak ich nie masz to zamknij cipe.nic w tym mieście nie znaczycie,pozostały jedynie wpisy na necie,pisz dalej ,i jeszcze napisz list na kwp na mogilską zgodnie z waszą gumiorską tradycją ,no i zrób składkę na rozporka:-)

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Adik » 13.10.2013, 08:29

Nowohucianie1950 pisze:
Knoppers pisze:A za kim stoją krakowscy raperzy? (3Y, Firma, Szajka i inni?)
Szajka - Cracovia
Firma - Kiedyś też Cracovia, ale teraz niby się odcinają od tego,bo nie chcą mieć wrogów w świecie kibicowskim - wiadomo kasa sie musi zgadzać.
3y -skomplikowana sytuacja
Cas-Hutnik
Południowy Front - Hutnik
Pantul z Omerty - Hutnik

Tyle wiem.
Kronix - Cracovia
Logo Dzielnicy - Cracovia
Diabeł - Cracovia
Karramba - Cracovia
Drim - Cracovia
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 13.10.2013, 08:58

Karramba haha ale żeś wyjebał, panowie jacy wiolonczeliści i gitarzyści komu oni kibicują?Czy perfekcyjna pani domu opowiada się za którąś ekipą?:D Makłowicz podobno Cracovia, Ewa Wachowicz widziana na Wiśle.
Karramba to nawet był ostatnio w mast bi de mjusik czy jakoś tak
temat jest o świętej wojnie a nie o jakiś śpiewakach, ale zawsze ktoś musi wpaść i zrobić z tematu sraczkę.

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: DOLNOSLAZAK » 13.10.2013, 10:28

Czytając tekst o koncercie przypomniała mi się ekipa tych "żółtych sznurówek". Dzięki hehe
Miałem okazję z nimi wojować, będąc na wakacjach w okolicach Leżajska za małolata jak się ze znajomymi zapuściliśmy na jakiś koncert. Przyzwyczajeni, że w swoim mieście punków ganialiśmy aż miło, nieźle się zdziwiliśmy ich zadziornością.......eh kiedyś to nawet brudasy były waleczniejsze hehehehehe

lucero2
Posty: 69
Rejestracja: 19.06.2007, 01:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: lucero2 » 13.10.2013, 10:29

gnuj pisze:Syty głodnego nie zrozumie. Po prostu od kilkunastu lat rozminęliśmy się pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Pojęcie meczu o stawkę, czy meczu ciekawego kibicowsko, musi być odbierane inaczej. Dla Wisły jako ogółu o jakiejkolwiek futbolowej atrakcyjności chyba w ogóle nie ma co mówić. A aspekt kibicowski - inaczej odbiera się mecz o 12:00 w sobotę z mniejszym derbowym rywalem, mając "na co dzień" walkę o MP i rywalizację na trybunach z 2 tys kibiców Legii, Lecha, Ruchu, czy Cracovii. Całość mógłby uratować aspekt rywalizacji w mieście, ale taki zachodzi tylko w pewnych rejonach NH. Ktoś mieszkający na Bieżanowie, czy Ruczaju całe życie może nie spotkać się z kibicem HKS-u,

To nie jest napinka, umiejętność cieszenia się z drobnych rzeczy uważam za wspaniałą cechę.
Ciekaw jestem jak wygladalby wasz mlyn a i sklad H po kilku latach spadkow I tulania sie po 3-4 ligach

Z tego co pamietam widowiska po 300 osob w pierwszej lidze juz sie zdarzaly

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 13.10.2013, 12:15

jak się sra dalej niż ma d*** to takie rozkminki wychodzą, potem i tak ktoś za nich dostanie po papie bo to pewnie piszą zwykłe lamusy

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: (S) » 13.10.2013, 14:07

gnuj Ty chcesz prównywac pilkarskie dokonania Wisły i Hutnika??Buchaaaa Temat już na prawde do zamkniecia.

kielniaacab
Posty: 20
Rejestracja: 22.08.2013, 23:16

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: kielniaacab » 13.10.2013, 15:16

lucero2 pisze:
gnuj pisze:Syty głodnego nie zrozumie. Po prostu od kilkunastu lat rozminęliśmy się pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Pojęcie meczu o stawkę, czy meczu ciekawego kibicowsko, musi być odbierane inaczej. Dla Wisły jako ogółu o jakiejkolwiek futbolowej atrakcyjności chyba w ogóle nie ma co mówić. A aspekt kibicowski - inaczej odbiera się mecz o 12:00 w sobotę z mniejszym derbowym rywalem, mając "na co dzień" walkę o MP i rywalizację na trybunach z 2 tys kibiców Legii, Lecha, Ruchu, czy Cracovii. Całość mógłby uratować aspekt rywalizacji w mieście, ale taki zachodzi tylko w pewnych rejonach NH. Ktoś mieszkający na Bieżanowie, czy Ruczaju całe życie może nie spotkać się z kibicem HKS-u,

To nie jest napinka, umiejętność cieszenia się z drobnych rzeczy uważam za wspaniałą cechę.
Ciekaw jestem jak wygladalby wasz mlyn a i sklad H po kilku latach spadkow I tulania sie po 3-4 ligach

Z tego co pamietam widowiska po 300 osob w pierwszej lidze juz sie zdarzaly
Taa ,Lechia też grała w niższych ligach niż Wy a jakoś ekipe mają i to jaką ,tak samo Wisła jakby spadła to tak samo byłby dobry skład,bo sorry ale nie porównuj prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego do małych ekip.zawsze macie dużo do powiedzenia na internecie ,na wasze nieszczęście na mieście w ogóle.Wiem wiem gdybyście byli w ekstraklasie to byście mieli bande tak liczną jak wojsko Korei Północnej ;)

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: brunobannani » 13.10.2013, 18:00

nie na miejscu porownywac Hutnik do Lechii
s

nhstyle
Posty: 22
Rejestracja: 21.07.2013, 22:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nhstyle » 13.10.2013, 18:05

Wy macie niestety za dużo do powiedzenia,w szczególności wasz kolega Bakster.Chyba że u was takie standardy że z milicja umawiacie się na piwko.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: bnm » 13.10.2013, 18:08


shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 13.10.2013, 22:32

1:04- kolejny rok kolejny plagiat jak nie Wisla devils Lowcy lowcow to teraz urodzeni mordercy
[link]
a co do fotek Hutnika z kosa z tego co mnie pamiec nie myli w pakcie Poznanskim jest wyraznie mowione ze ekipy z poza paktu Cracovia , Wisla beda traktowane przez ekipy z paktu takim samym sprzetem pierwszy przyklad z brzegu GKS TYCHY -STOCZNIOWIEC kiedy Lechia wpada na lodowisko z sprzetem bo z tyskimi jest KSC wiec nie wiem o co placze
"CHŁOPI"REYMONTA

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 13.10.2013, 23:13

rozumiem że Oliver Stone skserował od KSC hasło z tej flagi do wszystkim znanemu klasyka...co za ku*** wczuty imbecyl

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 13.10.2013, 23:18

wiesz nikt z Ksc nigdy nie nazywal sie Dragons albo Panters
"CHŁOPI"REYMONTA

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 13.10.2013, 23:35

TYLKO zobacz kiedy powstala fana urodzeni a kiedy nagrala Wisla kawalek to tak jak by spiewali Wisla boski wiatr a kiedy poza tym Ekipa z R 22 nazywala sie ANTYWISLA
"CHŁOPI"REYMONTA

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 13.10.2013, 23:40

czy ty jesteś P***********?urodzeni mordercy to jest klasyczne hasło z filmu a nie jakieś Cracovii, to tak jakby się dopierdolić do Lecha i innych ekip za używanie wizerunku Jokera, bo chyba Lechia go pierwsza użyła na fanie.
polecam ci się ,przerzucić, na muzykę klasyczną, ew odgłosy lasu bo rap jak widzę jest za ciężki na twój procesor.widzę że sraczki dostałeś po odsłuchaniu tego kawałka i dobrze :)

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 13.10.2013, 23:43

nie to jak by sie dopierdolic do SLASKA o fane TWOJ HONOR TO BRONIC TYCH BARW nie wiem czy znasz ta fane i ten tekst to klasyk i nikt go nigdy nie skopiowal....to czemu nie macie jeszcze takiej fany URODZENI MORDERCY
"CHŁOPI"REYMONTA

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: no to nieźle » 13.10.2013, 23:47

Panowie,spokojnie.Temat schodzi na "psy"powoli,a było dobrze.Muszę się jednak odnieść do tych plagiatów.Jak inaczej odebrać to jak nie plagiat gdy np.AW czyli Anty Wisła jest przez was teraz używana jako Armia Wisły.Co się stało z ABG?Już nie ma?Następna sprawa to "głupi"plagiat przyśpiewki "Wisła dziwko-derby blisko"przerobione na "Craxa dziwko-derby blisko".Następna sprawa to wasze "ubiory"na czarno.Nikt tak w Polsce nie robi,a zapoczątkowała to Cracovia.Po prostu wiele rzeczy "zapożyczacie"od nas.Pomysłów wam brak i tak to wygląda.

igi28
Posty: 32
Rejestracja: 26.02.2013, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: igi28 » 13.10.2013, 23:55

no to nieźle pisze:Panowie,spokojnie.Temat schodzi na "psy"powoli,a było dobrze.Muszę się jednak odnieść do tych plagiatów.Jak inaczej odebrać to jak nie plagiat gdy np.AW czyli Anty Wisła jest przez was teraz używana jako Armia Wisły.Co się stało z ABG?Już nie ma?Następna sprawa to "głupi"plagiat przyśpiewki "Wisła dziwko-derby blisko"przerobione na "Craxa dziwko-derby blisko".Następna sprawa to wasze "ubiory"na czarno.Nikt tak w Polsce nie robi,a zapoczątkowała to Cracovia.Po prostu wiele rzeczy "zapożyczacie"od nas.Pomysłów wam brak i tak to wygląda.
Następny "ynteligent". Równie dobrze można przyczepić się o AJ i JŻS, ale na cholerę takie pierdoły robić?
Niebiesko-biało-czerwony KRAKÓW!

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: bnm » 14.10.2013, 00:14

Wisła zapoczątkowałą przemarsze z rynku, a kto później zaczął robić? zydki
Każda żydków oprawa jest "przeróbką" Wiślackiej oprawy, dlaczego? Bo nie mają pomysłów dla swojej.
Gówno zapoczątkowaliście a nie czarny ubiór, jak ludzie chodzili na czarno to o was w Polsce nikt jeszcze nie słyszał
AW nie jest przeróbką, tylko tym co ten skrót oznacza aktualnie na ulicach Krakowa - czyli Armia Wisły.

Niestety ale to wam pomysłów brak, ale nie jest to wasz największy problem aktualnie:).

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 14.10.2013, 00:41

Przecież to Cracovia najpierw zajebała JżS zrobili gadżety koszulki i inne, Armia Wisły to odpowiedź na to i od tego to się zaczęło ;) Sami sobie tym krzywdę zrobili i płaczą do dzisiaj.
///
a ty shanti już mnie nie zawracaj gitary na PM bo i tak nie mam możliwości niczego odsyłać, dostałeś jakiś paranoi po tym kawałku i tyle ;)

PogodaBahama
Posty: 41
Rejestracja: 05.05.2013, 13:57

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: PogodaBahama » 14.10.2013, 00:44

no to nieźle pisze:Panowie,spokojnie.Temat schodzi na "psy"powoli,a było dobrze.Muszę się jednak odnieść do tych plagiatów.Jak inaczej odebrać to jak nie plagiat gdy np.AW czyli Anty Wisła jest przez was teraz używana jako Armia Wisły.Co się stało z ABG?Już nie ma?Następna sprawa to "głupi"plagiat przyśpiewki "Wisła dziwko-derby blisko"przerobione na "Craxa dziwko-derby blisko".Następna sprawa to wasze "ubiory"na czarno.Nikt tak w Polsce nie robi,a zapoczątkowała to Cracovia.Po prostu wiele rzeczy "zapożyczacie"od nas.Pomysłów wam brak i tak to wygląda.
Miałem, się nie wdawać w głupie dyskusje, przechwalanki czy rzucanie argumentami, ale już nie mogłem wytrzymać czytając wypracowania niektórych chuliganów.

Jutro cała kibicowska Polska, najlepiej z samego rana robi porządki w szafach i wyrzuca wszystkie czarne ubrania, chyba że chce być plagiatorem zarezerwowanego przez Cracovie "czarnego stylu".

Czy "Anty Wisła" to to samo co "Armia Wisły"? Wiesz w ogóle co oznacza słowo plagiat?
(ps. JŻS to w końcu o "jeba*iu żydów skurwysy*ów" czy jednak o "byciu żydowskim skurwysy*em" jak dla mnie mogą obowiązywać obie wersje rozwinięcia i wcale nie będę Was o nic oskarżał, zwłaszcza w tym samobójczym przypadku. ;) )
A za pogrubiony przeze mnie tekst dostajesz odzna... wróć! Nie odznakę, ale błąd, a takie niepozorne słowo, przecież będzie zaraz lawina "policyjnych rodowodów", "psich przyzwyczajeń" i innych "konfidenckich specjalizacji" tzw. klasyków. Dlatego wracając do tematu za tekst o ABG zostajesz nagrodzony prawilną plakietką kumatości "Chuligani zawsze razem.". Bez pozdrowień.

birkut
Posty: 66
Rejestracja: 20.12.2011, 22:38

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: birkut » 14.10.2013, 10:34

takiej propagandy jak obecnie ma Wisła to nie mieli Niemcy za Goebbelsa.
17 stron udowadniania że Hutnik i Cracovia to prawie to samo.
Dowody??
Poza znaną sprawą sparingu - jakieś napisy na ławce w SzP, wspólne bluzganie na Wisłę na reprezentacji. Grubo - jak na kilkanaście lat współpracy.
Właśnie panowie wiślacy - ustalcie ile to już lat współpracujemy to może jakieś wspólne obchody zorganizujemy :)))) Pasuje wiedzieć ile świeczek na torcie postawić ;)))

Zapytam po raz kolejny (może już ustaliliście) - skoro Hutnik nigdy nic nie znaczył, nie używał sprzętu to dlaczego już od połowy lat 90-tych dojeżdżaliście go ze sprzętem??????

Kamol
Posty: 53
Rejestracja: 10.10.2013, 09:43
Lokalizacja: Bieżanowska Strefa Gazy

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Kamol » 14.10.2013, 10:54

Kolegów po szalu z Wisły,którzy nie mają pojęcia o tym co dzieje się na ulicy proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 14.10.2013, 10:57

Zawsze znaczyliście bardzo wiele. Kraków drży na samą myś i dlatego wraz z policją Wisła niszczy Was sprzętem.
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 14.10.2013, 10:59

PS
Mam nadzieję Panie birkut że napisy na szkolnej ławce sa równie mało etyczne co obecnośc KSC na Suchych Stawach na Śląsku i na Jagielloni.
za kim jestes?

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Psiak » 14.10.2013, 11:40

birkut pisze:takiej propagandy jak obecnie ma Wisła to nie mieli Niemcy za Goebbelsa.
17 stron udowadniania że Hutnik i Cracovia to prawie to samo.
Dowody??
Poza znaną sprawą sparingu - jakieś napisy na ławce w SzP, wspólne bluzganie na Wisłę na reprezentacji. Grubo - jak na kilkanaście lat współpracy.
Właśnie panowie wiślacy - ustalcie ile to już lat współpracujemy to może jakieś wspólne obchody zorganizujemy :)))) Pasuje wiedzieć ile świeczek na torcie postawić ;)))

Zapytam po raz kolejny (może już ustaliliście) - skoro Hutnik nigdy nic nie znaczył, nie używał sprzętu to dlaczego już od połowy lat 90-tych dojeżdżaliście go ze sprzętem??????
Oprócz lat naszej zgody, to uczciwie przyznaj, że zawsze bliżej było wam do Cracovii niż do Wisły, stąd różne dziwne sytuacje w waszym wykonaniu, np. wspólna, przerwana przez psiarnie, akcja Hutnika z Piastów na czele z G, z "łysą" ekipą Pasów z Huty, jakoś na początku lat 90-tych. Zresztą samo to, że u was się śpiewało " W Hucie rządzi Hutnik, a w Krakowie Pasy..." a na Wiśle "Hutnik i Pasy to dwa największe k.tasy" daje już trochę do myslenia.

I o co Tobie chodzi z tym sprzętem? Jaki sprzęt u nas w połowie lat 90-tych?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

A/J
Posty: 139
Rejestracja: 29.04.2012, 11:25

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: A/J » 14.10.2013, 12:07

nrth pisze:PS
Mam nadzieję Panie birkut że napisy na szkolnej ławce sa równie mało etyczne co obecnośc KSC na Suchych Stawach na Śląsku i na Jagielloni.
Plus wspólne przyjście na sparing Wisła-Hutnik,Hutnik i KSC stali razem pod starym budyniem klubowym Wisły,mecz był na boisku kortowym.
Mecze Legii na Hutniku,KSC tam przychodziło by ponapinać się do przyjezdnych i stali grupą koło młynu Hutnika.
Mecz Hutnik-Stomil,olsztynianie koło stadionu pogonili Hutnika,pojawia się tam ekipa KSC ,która razem z Hutnikiem goni przyjezdnych.Hutnik im jeszcze dziękował bo niewiele brakowało,by stracił wtedy flagę Ultas.
Osoby nieraz pojawiały się też na meczach Hutnika,by zobaczyć sobie przyjezdnych,włos im z głowy nigdy nie spadł choć o ich pobycie na stadionie miejscowi wiedzieli bardzo dobrze.
Historii nie oszukasz,farmzoniarzu birkucie.

Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Ultrasowski » 14.10.2013, 13:33

Na Was w 2007 na R22 też nie bluzgaliśmy i o niczym to nie świadczyło i nie świadczy. I z nie bluzgania na meczach nie wyciągałbym wniosków. Jakichkolwiek. A co do meczu Craxa-Stomil to tydzień "meczowy" był w Hucie bardzo gorący i sielanką bym tego nie nazywał.

fala przerzucania osiedli HKS-u na KSC minęła bezpowrotnie, pewnie, że zdarzają się mniej lub bardziej głośne przypadki (które niekoniecznie odbywają się bez kiwania palcem, "klątwie przerzuta" nie wspominając).

co do FB to nie wydaje mi się, zeby ktoś z HKS-u to zalożył, kto by to nie był jak dla mnie to żenująca dzieciniada.

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Igloopol1978 » 14.10.2013, 14:10

Wcześniej ktoś pytał o bojówki Cracovii,ja chciałbym zapytać o to samo w przypadku Wisły.
Czy bojówka Wisła Devils istnieje nadal ? Czy jedyną bojówką Wisły są Sharksi ? W czasach gdy istniały te dwie bojówki była między nimi jakaś rywalizacja ? Obie te ekipy to ludzie z podobnych lat,co je różniło ? Może być priv

simoon
Posty: 111
Rejestracja: 26.02.2007, 21:25

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: simoon » 14.10.2013, 14:16

Perki pisze:Czyli zapraszania na mecz, to coś niezwykłego i występuję tylko przed ważnymi spotkaniami ? Zapewne przed meczem z Podbeskidziem pisze "nie musisz tam być". Odpuść sobie geniuszu.
dobrze że masz dziś wolne w gimnazjum to oprawisz nie tylko umiejętność czytania ze zrozumieniem ale również ortografie...

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 14.10.2013, 15:26

to było pytanie do mnie ale sam nie wiem do końca o co ci chodzi?napisałem że mniej było emocji niż po meczu z P-BB i zdania nie zmienie.Jakby nie patrzeć to były derby a temperatura była jak na stypie i nie mam tutaj na myśli poziomu grajków, na boisku osiedlowym jak ziomki grają czasem jest większa para na ławce.Na pewno szedłem z lepszym nastawieniem, niż idąc na takie Podbeskidzie i może dlatego choć na pewno + za to że było można znowu zobaczyć sporo starych znajomych ryjów.
pamiętam jak przyjeżdżaliście np na derby na Wawel, czy z innych okazji to jednak było w powietrzu to coś, co elektryzowało, w sobotę była lipa jak na jakimś meczu dobroczynnym i tyle

h-k
Posty: 19
Rejestracja: 28.09.2013, 10:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: h-k » 14.10.2013, 17:20

łowcy łowców skserowane ?hahahaha skserowane to jest jg travel z napisu koło akademii rolniczej Wisła travel morduj z nami z 1997 roku

Perki
Posty: 42
Rejestracja: 29.03.2013, 13:28

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Perki » 14.10.2013, 19:50

simoon pisze:
Perki pisze:Czyli zapraszania na mecz, to coś niezwykłego i występuję tylko przed ważnymi spotkaniami ? Zapewne przed meczem z Podbeskidziem pisze "nie musisz tam być". Odpuść sobie geniuszu.
dobrze że masz dziś wolne w gimnazjum to oprawisz nie tylko umiejętność czytania ze zrozumieniem ale również ortografie...
Oj koleżko, gimnazjum to ja dawno skończyłem. Najpierw spójrz na swoją pisownie, bo skoro źle zrozumiałem Twój tekst, to znaczy, że nie umiesz sklecić porządnego zdania. A co do mojej ortografii, to nie wiem, co Ci nie pasuje w słowie "pisze". Przecież nie ja piszę teksty na SKWK, tylko ktoś je pisze. Może mi wytłumaczysz konkretniej o co Ci chodziło gramatyku ?
"Póki serce bije pozostanę w tym wytrwały, nie jestem chorągiewką, jestem człowiek stały"

Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Ultrasowski » 14.10.2013, 23:34

coldgear pisze:to było pytanie do mnie ale sam nie wiem do końca o co ci chodzi?napisałem że mniej było emocji niż po meczu z P-BB i zdania nie zmienie.Jakby nie patrzeć to były derby a temperatura była jak na stypie i nie mam tutaj na myśli poziomu grajków, na boisku osiedlowym jak ziomki grają czasem jest większa para na ławce.Na pewno szedłem z lepszym nastawieniem, niż idąc na takie Podbeskidzie i może dlatego choć na pewno + za to że było można znowu zobaczyć sporo starych znajomych ryjów.
pamiętam jak przyjeżdżaliście np na derby na Wawel, czy z innych okazji to jednak było w powietrzu to coś, co elektryzowało, w sobotę była lipa jak na jakimś meczu dobroczynnym i tyle
Bo stadion na Reymonta się kompletnie nie nadaje do tego typu wydarzeń. Już nie mówiąc o wszelkich zabezpieczeniach, kołowrotkach, pleksach, fosach, kamerach, które utrudniają jakiekolwiek próby czegokolwiek ale nawet o pojemności - 2-3 tysiące ludzi, z choćby nie wiem jak nienawidzących się grup, na dużym obiekcie zawsze będzie wyglądało komicznie, a cała ta nienawisć i napieciecie rozlezie sie gdzies po pustych siedziskach tego przepłaconego gniota

poza tym punkt widzenia Wisły przed takim meczem jest po prostu komfortowy - ani to główny rywal derbowy, ani pierwsza drużyna, więc jakbyście przyszli w 100, 500, 5000 czy wcale-korzystając z Waszej retoryki zawsze byście to opisali na Waszą korzyść. Przyszli Ci, którzy chcieli, którzy uważaja nas za rywala, ciekawscy, zachęceni komunikatami skwk, albo tacy, ktorym się nudzilo - ze jest ich jest do kupy tysiąc czy tam półtora to już nie nasza sprawa zupełnie, tak jak to, ze 3-4 razy wiekszy mlyn zbieracie na to nieszczesne, przyslowiowe wrecz Podbeskidzie - taka już wislacka uroda.

dla nas przeciwnie - i pierwsza drużyna, i najwększa kosa, i najważniejszy mecz - wiec trudno sie dziwic, ze ktoś u nas bardzo cieszyl sie z bramek czy zapamieta przemarsz przezs główne punkty wrogiego miejsca. punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

szlachetne_zdrowie
Posty: 9
Rejestracja: 15.10.2013, 07:55
Lokalizacja: ten tylko się dowie kto cie stracił !

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: szlachetne_zdrowie » 15.10.2013, 08:01

a pytanie takie mam:
jak Święta Wojna się przedstawiała według zgód krakowskich ekip
np Śląsk, Lechia, Unia, Jagiellonia i z drugiej flanki Tychy, Lech, Arka, Kszo, Korona wiadomo jak
się skończyło ?
a teraz Stomil i Petra po stronie Hutniczka?

Kzm1906
Posty: 7
Rejestracja: 28.09.2013, 12:54

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Kzm1906 » 15.10.2013, 08:50

Kamol pisze:Kolegów po szalu z Wisły,którzy nie mają pojęcia o tym co dzieje się na ulicy proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie.
Coldegar to tez chyba do Ciebie .
szlachetne_zdrowie pisze:a pytanie takie mam:
jak Święta Wojna się przedstawiała według zgód krakowskich ekip
np Śląsk, Lechia, Unia, Jagiellonia i z drugiej flanki Tychy, Lech, Arka, Kszo, Korona wiadomo jak
się skończyło ?
a teraz Stomil i Petra po stronie Hutniczka?
Swieta wojna kolego jest tylko i wylacznie przy meczach Wisly i Cracovii a z Hutnikiem to "tylko" derby.

szlachetne_zdrowie
Posty: 9
Rejestracja: 15.10.2013, 07:55
Lokalizacja: ten tylko się dowie kto cie stracił !

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: szlachetne_zdrowie » 15.10.2013, 08:56

a czy uczestniczyli zgodowicze i jakieś akcje jednych na drugich na zgody?
Święta Wojna to całość nienawiść i zuchwałość.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabollo i 433 gości