www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 20.10.2014, 22:27

Było już pisane.
Robotnicze Towarzystwo Sportowe (RTS) Widzew - drużyna, która gra w pierwszej lidze.
Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego (TMRF) Widzew - drużyna założona przez kiboli, gra w B klasie (tak to wyglądało wczoraj http://www.widzewtomy.net/tmrf-widzew-hetman-lodz/)



mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 20.10.2014, 22:28

mcmlxv pisze:W 2013 ŁKS upadł z powodu długów i ponosząc tego konsekwencje musiał rozpoczynać od IV ligi.
Nie zaczynaliście jako Łks tylko Akademia Piłkarska, później nazwę zmieniliście. Tak samo my nazwę zmieniliśmy i w obu przypadkach chodziło o długi.

Dante89
Posty: 88
Rejestracja: 13.09.2009, 14:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dante89 » 20.10.2014, 22:55

emigrantPB pisze:Może ktoś wyjaśnić o co chodzi w skrócie z tymi Widzewami?
TMRF Widzew, KS Widzew, RTS Widzew, nie ogarniam
Może być PW, ale chyba lepiej tu, bo pewnie nie jestem jedyny który się pogubił
Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź, które zakończyło działalność w 2004 roku przekazało sekcję piłkarską stowarzyszeniu o nazwie Widzew Łódź. W 2007 roku stowarzyszenie Widzew Łódź zostało przekształcone (zgodnie z wymogami licencyjnymi ekstraklasy) w spółkę akcyjną o nazwie KS Widzew Łódź SA, natomiast od 2010 roku nosi nazwę RTS Widzew Łódź SA.

TMRF Widzew zespół założony przez kibiców, który obecnie gra w B klasie.

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 20.10.2014, 23:04

Ja mam pytanie do Widzewiaków - nie znudziły Wam się jeszcze dyskusje na poziomie gimnazjalnym z idiotami? Ze strony Widzewa w tym temacie powinny być tylko linki do relacji, galerii. "Dyskusje" są zbędne.
[link]

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: emigrantPB » 20.10.2014, 23:15

Dante89 pisze:
emigrantPB pisze:Może ktoś wyjaśnić o co chodzi w skrócie z tymi Widzewami?
TMRF Widzew, KS Widzew, RTS Widzew, nie ogarniam
Może być PW, ale chyba lepiej tu, bo pewnie nie jestem jedyny który się pogubił
Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź, które zakończyło działalność w 2004 roku przekazało sekcję piłkarską stowarzyszeniu o nazwie Widzew Łódź. W 2007 roku stowarzyszenie Widzew Łódź zostało przekształcone (zgodnie z wymogami licencyjnymi ekstraklasy) w spółkę akcyjną o nazwie KS Widzew Łódź SA, natomiast od 2010 roku nosi nazwę RTS Widzew Łódź SA.

TMRF Widzew zespół założony przez kibiców, który obecnie gra w B klasie.
ooo teraz wszystko wiem
wielkie dzięki!

Helena29
Posty: 4
Rejestracja: 21.10.2014, 00:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Helena29 » 21.10.2014, 00:36

Chuligani ŁKS'u atakują kibiców Widzewa bejbolami w Pabianicach + ZDJĘCIA
https://www.youtube.com/watch?v=xVk0eXdxeLY

Hess08
Posty: 44
Rejestracja: 06.02.2014, 00:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hess08 » 21.10.2014, 01:32

No i po co to komu, płaczecie jak zwykle na cały świat. Zresztą to jakaś awantura przypadkowa, na pewno o dziewczynę, nie nasze chłopaki ;)

pakosz
Posty: 48
Rejestracja: 09.04.2012, 21:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pakosz » 21.10.2014, 09:52

Misza18 pisze:foreveryoung, Nie porównuj sytuacji z 2004 roku i 2013 bo się ośmieszasz
Przecież po to został stworzony.
To już wasz wymysł.
Nie wiem co to jest KS Widzew. Wiem, że w pierwszej lidze gra RTS a w B klasie drużyna kibiców - TMRF.
Wy juz sami nie wiecie co i po co funkcjonuje w klubie/klubach z Piłsudskiego...

Oto fragmencik dzisiaj opublikowanego wywiadu:

,,Rozmowa z Maciejem Malesą, trenerem TMRF Widzew i przedstawicielem kibiców, którzy założyli klub(...)

(...)Czy swój klub i drużynę założyliście na wszelki wypadek, by w razie czego kontynuować historię Widzewa? pyta Bartuś Derdzikowski

- Tak jak wspomniałem, historia powstania tej drużyny nie jest taka oczywista. Jest w tym jednak sporo racji, różne scenariusze przychodzą ludziom do głowy. Wzięliśmy inicjatywę we własne ręce ponieważ czujemy się odpowiedzialni za przyszłość klubu. Może w ten sposób uda nam się zmobilizować właściciela do tego, by tak jak, my powalczył o Widzew.(...)

Oczywiście wiem, że to tylko gazeta wyborcza i nic nieznaczący kibic/trener.

mcmlxv
Posty: 45
Rejestracja: 02.08.2013, 09:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mcmlxv » 21.10.2014, 15:00

mms pisze:
mcmlxv pisze:W 2013 ŁKS upadł z powodu długów i ponosząc tego konsekwencje musiał rozpoczynać od IV ligi.
Nie zaczynaliście jako Łks tylko Akademia Piłkarska, później nazwę zmieniliście.
Dokładniej AP ŁKS Łódź. Podobnie jak Wy, po przekształceniach nie byliście RTS Widzew Łódź, tylko najpierw Widzew Łódź (bez RTS) a potem KS Widzew Łódź. Podsumowując - i u nas i u Was pierwsze człony nazwy były zmieniane. Dla mnie jest to totalnie nieistotne ale jeśli dla Ciebie jest istotne, to bądź świadomy, że przynajmniej przez parę lat klubu RTS Widzew Łódź formalnie nie było. Powtarzam, dla mnie to nieistotne, piszę tylko dlatego, że masz ogromny problem z AP.
Tak samo my nazwę zmieniliśmy i w obu przypadkach chodziło o długi.


My z powodu ich niespłacenia wylądowaliśmy w IV lidze. Wy, wykręciliście się sianem i pozostaliście w pierwszej. Oceń sobie sam co jest bardziej uczciwe. Nie żebym się czepiał, ale piszę to w kontekście lansowanej szeroko tezy, że to podobno my jesteśmy "dajdajami".

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 21.10.2014, 15:58

przeciez mamy zatwierdzony uklad, nie ucieklismy od dlugow, startujac od nowa.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 21.10.2014, 18:57

Dla mnie to też mało istotne. Poprawiłem cie tylko, bo nie wspomniałeś że zaczynaliście jako AP. Ogółem w obu przypadkach najważniejsze człony zostały zachowane (Widzew i ŁKS), a następnie oba zespoły wróciły do swoich normalnych nazw.
Czy był wałek działaczy czy nie, to nikt tutaj nie wie i się pewnie nie dowie. W każdym bądź razie była luka w przepisach, którą my wykorzystaliśmy tzn działacze.

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 21.10.2014, 19:10

mcmlxv pisze:My z powodu ich niespłacenia wylądowaliśmy w IV lidze. Wy, wykręciliście się sianem i pozostaliście w pierwszej. Oceń sobie sam co jest bardziej uczciwe. Nie żebym się czepiał, ale piszę to w kontekście lansowanej szeroko tezy, że to podobno my jesteśmy "dajdajami".
Zrobiliśmy to zgodnie z ówczesnym prawem. Wy mogliście grać w III lidze jako ten sam klub ale z długami, wybraliście drogę gry w IV lidze jako nowy twór. My spłacamy długi, mamy zatwierdzony układ i kolejne raty wpływają. Wy jebnęliście wszystko w diabły więc z tą uczciwością nie przesadzaj.

forever1908young
Posty: 215
Rejestracja: 14.09.2010, 18:39
Lokalizacja: Łódź = ŁKS

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: forever1908young » 21.10.2014, 20:26

Sorki ale wasz układ dotyczy długów po roku 2004 a nie starej spółki...Więc spłacacie to co narobili wasi sternicy przez ostatnie dziesięć lat...
Więc Lech gra na licencji Amici bo zrobił to zgodnie z uwczesnym prawem...Takie jest właśnie wasze myślenie.Ale coż przyszła kryska na matyska...
ObrazekObrazekObrazek

Mazi76
Posty: 1
Rejestracja: 27.12.2012, 19:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mazi76 » 21.10.2014, 23:28

Parowki ostatnio bylem z moja Rodzina-Ojciec, Syn i Wnuczek na Aleja Unii 2,a wY tego nie doswiadczycie, dlaczego? poniewaz jestescie przerzuty i to wszystko...a Ja swoje pamietaj pozdrow swojego oJCJA z lat 80tych pozdrawiam

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 22.10.2014, 08:49

Mazi76 pisze:Parowki ostatnio bylem z moja Rodzina-Ojciec, Syn i Wnuczek na Aleja Unii 2,a wY tego nie doswiadczycie, dlaczego? poniewaz jestescie przerzuty i to wszystko...a Ja swoje pamietaj pozdrow swojego oJCJA z lat 80tych pozdrawiam
tiaa....a później razem z pradziadkiem, który został w domu jedliście w ciszy koszerny czulent zagryzając macą ...
Najrodowitsza rodzina na meczu !

Widzisz biedny Mośku, tak byliście zadufani w sobie że was później ten nic nie znaczący Widzew przerósł .

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 22.10.2014, 10:24

Najważniejsze że dziś nam do pięt nie dorasta :)
Zakończmy temat.

Pielgrzym
Posty: 14
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pielgrzym » 22.10.2014, 12:37

Eternidad pisze:Najważniejsze że dziś nam do pięt nie dorasta :)
Zakończmy temat.
chyba w spożyciu czosnku

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 29.10.2014, 14:14

Eternidad pisze:Najważniejsze że dziś nam do pięt nie dorasta :)
Zakończmy temat.
szczególnie do pięt karła z bazarowej nie dorastamy barany:)

raport meczowy z sobotniego wyjazdu TMRF u do Tuszyna

http://www.stadionowioprawcy.net/news/1 ... _2014.html

https://www.youtube.com/watch?v=qYB0KKU ... e=youtu.be
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 16:24

ku*** czy wy musicie wszystko wsiury jebane kserowac?? smierc zebrackiej kurwie faktycznie na poziomie, wczesnije oburzenie jak wieszalismy transparenty i robilismy gadzety smierc zydzewskiej kurwie , ze niby patologia że dno dna itp , mija pare lat i c*** zapominamy co było byle sie zblizyc poziomem do niedoscignionego ŁKSu. Koszulki z czachami i nowe logo waszego smiesznego UR to juz nie emo i zajawka z KSC, tak jak komentowaliscie to co my robimy tylko nagle jest wszystko git. wasze nowo promowane hasło nad którym sie spuszczacie - '' KOCHAJ WIDZEW ALBO GIŃ'' tez wogole nie zgapione z ŁKS OR DIE. Gdyby nie my to byscie byli na poziomie Podbeskidzia z dobrym dopingiem i dobrymi liczbami na wyjazdach.

I jak ktorys z was parówy wyjedzie znowu że ŁKS jest niehonorowy bo cos tam to niech spierdala, nie ma dla was litosci frajerki wbijcie to sobie do głowy. Zrobimy wszystko zeby miedzy ŁKSem a Rtsem była jak najwieksza roznica , którą to roznice chcecie za wszelką cene zatrzec czerwone pedały.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 29.10.2014, 18:10

Warta Sieradz dziala cos obecnie?

raz dwa trzy
Posty: 6
Rejestracja: 25.09.2014, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raz dwa trzy » 29.10.2014, 18:11

Tak tak sobie tłumacz Widzewska wyższosc nad wami :d wiem że Cię to boli ale niestety musisz przynaac, że Widzew was bije na głowę we wszystkim :) a frajerow szukaj sobie na galerze, aż za dużo was tam :)

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 18:34

Widzewska wyzszosc??? w czym ?? więcej was jest i tyle.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 18:46

Chyba ze wyzszosc to dla ciebie jechanie zywcem wszystkiego tak jak jest na ŁKSie , jeśli tak to fakt nie mamy w tym do was zadnego polotu, bo dla nas wszystko co wy robicie to jest gówno, wieś i na pewno nikt się tym nie jara, natomiast wy kserujecie jak leci WSZYSTKO . Odczekacie rok dwa i jedziecie z tematem, nie ma w Polsce drugiej tak zjebanej i zakłamanej ekipy jak Rts.

Do Wisły i Cracovii mam duuuzoo większy szacunek za kibicowskie poczynania niż do was, bo dla was pojęcie Honor to jest tylko to czy ktoś się bije z nozem czy nie (flaga Ludzie Honoru mimo ze wieszana, chyba zdajecie sobie sprawę ze już pare dobrych lat nieaktualna) , nie widzicie problemu w tym że robicie się na naszego klona i zapatrzeni jesteście na ŁKS jak na mistrza . Taka wasza kurewska natura , skurwicie się i zrobicie z mordy dupe byle za bardzo od nas nie odstawać. każdy obiektywny sam sobie wyrobi zdanie amen

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 19:00

I nie wiem ile kibicujesz gościu ale powiem ci że kiedyś tak nie było, wasza stara gwardia jak np. pan B startujący teraz w wyborach dbał zebyscie się nei zbliżali do naszego poziomu uważając go za bardzo niski a nas za patologie i nie-kibiców. Ale teraz widać zmieniliście taktykę widząc ze mimo tego 'niskiego poziomu' mamy się bardzo dobrze i ''hulaj dusza piekła nie ma'' - robimy wszystko tak jak na ŁKSie - ale w czerwonej rzeczywistości ...

ale spokojnie, na ŁKSie w przeciwieństwie do was nikt się nie wstydzi tego jaki kiedyś był u nas klimat, a wręcz KAZDY MŁODY SIE TYM JARA ;)

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 29.10.2014, 19:02

Panowie spod znaku przeplatanki weźcie tego patologicznego głąba wyprostujcie bo jego monologi są zajebiście chujową reklamą dla Waszych kibiców.
:twisted:

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 19:06

no no , za to najlepszą reklamą kibiców spod znaku czerwonego , jest twój podpis...

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 29.10.2014, 19:08

Patologia jak widać wyżej jak zwykle swoje natomiast kilkanaście minut temu została zaprezentowana w TV makieta i wizualizacja stadionu Widzewa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oitak » 29.10.2014, 19:34

I co z tego ? na ŁKS były makiety , plany , umowy podpisane i co ? c**** wyszło woleli umowe zerwać i zapłacić kilka mln zł kary

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 29.10.2014, 19:42

A no to że na ŁKS-ie upadła firma która wygrała pierwszy przetarg i dlatego zmieniono koncepcję , wykonawcę i zaczęto budować na tę chwilę jedną trybunę. W naszym przypadku przetarg wygrała firma która finansowo stoi na bym powiedział dobrym poziomie i ma szczere chęci wybudować ten stadion
:twisted:

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 29.10.2014, 19:58

wiec jak będziecie mieli stadion to Cacek pewnie nie odejdzie, choćbyście grali w 3 lidze. I co wtedy - było , minęło i bite piąteczki ?



ps. Ludzie HONORU nie odpowiadajcie - to oczywiście pytanie retoryczne.

Hess08
Posty: 44
Rejestracja: 06.02.2014, 00:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hess08 » 30.10.2014, 00:49

Dokładnie takie samo wrażenie mam od lat - wśród osób decyzyjnych na Widzewie trwa nieprzerwanie jakaś selekcja na bałwanów i nielotów. Zero własnych pomysłów, strasznie ciężkie zajawki, nic humoru, najnudniejsza paka w Polsce, pod wieloma względami 5-8 lat z tyłu za większością krajowych ekip. Prowincja, zbieranina, zacofanie - czy to dlatego?

Hess08
Posty: 44
Rejestracja: 06.02.2014, 00:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hess08 » 30.10.2014, 00:54

Następny wkleja wizualizację stadionu widzewskiego w różnych ujęciach, buahahahaha! Czy ja śnię? Co to za miejsce w necie? Dawaj autografy piłkarzy teraz, aaahahaha! cały Rts.

HazardzistA08
Posty: 23
Rejestracja: 24.06.2013, 11:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HazardzistA08 » 30.10.2014, 08:54

Rozjebałeś system z tymi autografami kolego,od razu weselej się zrobiło...hahaha!Dzięki.A tak na poważnie nie wchodząc w zbyteczną i wręcz niemożliwą sensowną polemikę z derbowymi koleżankami,jest coś na rzeczy w tym co piszesz.
Tylko ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 30.10.2014, 09:03

Hess08 pisze:Dokładnie takie samo wrażenie mam od lat - wśród osób decyzyjnych na Widzewie trwa nieprzerwanie jakaś selekcja na bałwanów i nielotów. Zero własnych pomysłów, strasznie ciężkie zajawki, nic humoru, najnudniejsza paka w Polsce, pod wieloma względami 5-8 lat z tyłu za większością krajowych ekip. Prowincja, zbieranina, zacofanie - czy to dlatego?
Wy jesteście za to rozrywkową ekipą. Potraficie przyjechać pod stadion rywala ze swoimi zabawkami i ruchać grupowo sztuczne kukły, komedia roku :) a jesteśmy nudną ekipą przez was, bo jak chcemy się z wami pośmiać to odmawiacie np kebab house czy ostatnio koncert Kaliego ;)

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 30.10.2014, 10:11

pato1909gangsterze uważasz, że hasło ' łks or die ' jest rzeczywiście waszego autorstwa ? A czy Legia czasem od lat nie śpiewa takiej słynnej przyśpiewki ' Legia albo śmierć ' ? Przełożenie ich hasła na angielszczyznę i zmiana nazwy klubu faktycznie nadaje wam prawa autorskie. Czy może oni też są wami tak zajarani, że wzorując się na was piosenkę sobie wymyślili ?:) Więc nie p****** kolejny raz kocopołów, że się na was wzorujemy bo to tylko pokazuje, że jakąś zaniżoną samoocenę masz kompleksiarzu

KOCHAJ WIDZEW ALBO GIŃ ! :)
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 11:29

tak to sobie tłumaczycie?


taka prawda :
młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

i nikogo nie przekonacie że jest inaczej, bo kazdy ma wyjebane w to co tu piszecie i jak sie tlumaczycie - wazne co robicie i w jaki sposob, kserując stylowke od ekipy którą uwazacie za upadającą i zakompleksioną pokazujecie tylko jakimi k****** bez honoru jestescie i jak wielkie są wasze kompleksy, ale czego sie dziwić - STYLU to wy nigdy nie mieliscie, mimo ze robiliscie wszystko zeby zachowac takie pozory

raz dwa trzy
Posty: 6
Rejestracja: 25.09.2014, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raz dwa trzy » 30.10.2014, 11:57

Ty tylko tak p********* głupoty bo Cię boli Widzewek, nie masz żadnych sensownych argumentów na swoje posty, a ja powiem dlaczego bo poprostu ich nie ma :) a do postu mms już nie odniesiesz bo wiesz lub c**** wiesz jak było a p*********.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 12:18

hahaha a co mają do tego że kserujecie wszystko od nas, te wypisane przez twojego koleszke sytuacje? nie bylo mnie tam ale na miescie szczegolnie w weekend jest kilka takich sytuacji i z jednej i z drugiej strony wiec chcecie sie tu licytować?
jakie argumenty mam wam podawac , juz podałem 3 najprostsze , wielki kumacz bmjmtwł odniosł sie tylko do jednego. Swego czasu URy sie smiali z WrW ze nagrywają filmy z malowania , robia se fotki przy grafach , zakładają flickry itp, że to hipsternia a nie kibicowanie - a co jest teraz u was , wiesz wogole co sie u was dzieje, czy wiesz tylko to co ci tutaj koleszcy napiszą? nie ma z wami gadki pejsy - kserujecie wszystko od nas i wasze pierdolenie nic nie zmieni , chcecie osiągnac nasz poziom ( nigdy sie to wam nie uda bo to kwestia mentalnosci) , który to poziom jeszcze pare lat temu był wg was zenujący. przykladow jest od c**** ale nie chce mi sie tego pisac bo to nic nie zmieni - pierdolenie tutaj nic nie zmieni bo kazdy to widzi nacodzien , tylko nie wy - zakompleksione wsiURki

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 30.10.2014, 13:56

pato1908gang pisze:tak to sobie tłumaczycie?


taka prawda :
młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

i nikogo nie przekonacie że jest inaczej, bo kazdy ma wyjebane w to co tu piszecie i jak sie tlumaczycie - wazne co robicie i w jaki sposob, kserując stylowke od ekipy którą uwazacie za upadającą i zakompleksioną pokazujecie tylko jakimi k****** bez honoru jestescie i jak wielkie są wasze kompleksy, ale czego sie dziwić - STYLU to wy nigdy nie mieliscie, mimo ze robiliscie wszystko zeby zachowac takie pozory
i w drugą stronę cymbale !

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 30.10.2014, 14:29

kreator stylu, sie giorgio menelli z limanki znalazl :D mam tylko nadzieje, ze nie zostanie podjebana stylowka na lumpa z polesia i kserowanei skonczy sie na tej czaszce z koszulki, co tak ja rozkminiacie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, Gość123, Honda1910, JKZS, Matteunhos, virginsnatch i 514 gości