www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 30.10.2014, 14:57

już chyba ze 4 strony doszły, a dalej żaden widzewiok nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć, jest w końcu bojkot czy nie? pytam w związku ze stadionem bo budują go cackowi, waszemu wielkiemu "wrogowi", a już widać że jednak stadion się podoba, i wygląda na to że jednak z podkulonym ogonem dalej będziecie mu rowa lizać i przystawać na jego zasady

pogratulować



pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 15:00

no i ile zastępow was sie tu zleci zeby rozmyc temat pajace? to jest merytoryczna gadka? ale wogole mnie to nie dziwi, trudno zeby kibice jeszcze wiekszego widzewka których jest pol Polski przyznalni sie ze wzorują sie na lokalnym znienawidzonym wrogu. wasze kompleksy, megalomania i brak honoru nie pozwalają na to

młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

taka jest rzeczywistosc wasze pierdolenie nic tu nie zmieni


edit: DK08 - a skad oni mają wiedzec? jeszcze nie podjeli decyzji, jeszcze nie wiedza co bedzie dla nich wygodniejsze. Ot ludzie HONORU, Zawiszakom czy Wiślakom to mozecie buty myć jęzorem jesli chodzi o walke o swój klub.

Hess08
Posty: 44
Rejestracja: 06.02.2014, 00:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hess08 » 30.10.2014, 15:35

Potrzebne jest głosowanie i oni muszą czekać na oficjalne wyniki. Z racji rozproszenia komisji wyborczych w poszczególnych wioskach trochę to potrwa. Dodatkowo komplikuje sprawę ordynacja, według której przykładowo opinia nt. bojkotu FC Parzęczew jest dwukrotnie ważniejsza niż FC Koluszki (podobno porozumienie nieoficjalne z FC Bedoń z tajnym protokołem przeciwko FC Wodzierady, że jak zajmą inne stanowisko, to będą napierdalani). Liczenie kart wyborczych w stodole, podanie oficjalnych wyników w oborze, po wszystkim (żeby nie było tak sztywno) impreza w chlewie.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 30.10.2014, 15:42

Ja p******* co tu się wyprawia.
Mam tylko nadzieję że ten hess08, pato , dk to jedna i ta sama osoba bo jak nie to tylko współczuć eŁksie takich zjebów.
:twisted:

Stefan49
Posty: 68
Rejestracja: 06.09.2012, 17:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stefan49 » 30.10.2014, 15:54

pato1908gang pisze:no i ile zastępow was sie tu zleci zeby rozmyc temat pajace? to jest merytoryczna gadka? ale wogole mnie to nie dziwi, trudno zeby kibice jeszcze wiekszego widzewka których jest pol Polski przyznalni sie ze wzorują sie na lokalnym znienawidzonym wrogu. wasze kompleksy, megalomania i brak honoru nie pozwalają na to

młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

taka jest rzeczywistosc wasze pierdolenie nic tu nie zmieni


edit: DK08 - a skad oni mają wiedzec? jeszcze nie podjeli decyzji, jeszcze nie wiedza co bedzie dla nich wygodniejsze. Ot ludzie HONORU, Zawiszakom czy Wiślakom to mozecie buty myć jęzorem jesli chodzi o walke o swój klub.
Skoro tak bardzo jarają się ŁKSem, to czemu macie mniej terenów w Łodzi ? (Bez napinki, ciekawi mnie opinia patogangu)

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 30.10.2014, 16:07

DK08 pisze:już chyba ze 4 strony doszły, a dalej żaden widzewiok nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć, jest w końcu bojkot czy nie? pytam w związku ze stadionem bo budują go cackowi, waszemu wielkiemu "wrogowi", a już widać że jednak stadion się podoba, i wygląda na to że jednak z podkulonym ogonem dalej będziecie mu rowa lizać i przystawać na jego zasady

pogratulować
Oficjalnego bojkotu nie ma, każdy podejmuje decyzję według własnego uznania. Komu nie przeszkadza polityka cacka i to co robi z klubem ten chodzi, a komu przeszkadza ten nie chodzi wcale lub chodzi na TMRF. Jestem pewien, że jakby był ogłoszony oficjalny bojkot to by takie lapsy twojego pokroju pierdoliły w necie swoje kocopoły typu, że na Widzewie jest 1000 widzów, że nawet bojkot nam nie wychodzi, że mamy tylu łamistrajków itp. No ale jesteś pewnie zbyt ograniczony żeby to zrozumieć :)
Stadion jest miejski i nie jest budowany dla naszego właściciela. A stary stadion zapełni się jeszcze w tym roku, specjalnie dla cacka i takich DeKli08 jak ty :)

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 17:12

Stefan49 pisze:
pato1908gang pisze:no i ile zastępow was sie tu zleci zeby rozmyc temat pajace? to jest merytoryczna gadka? ale wogole mnie to nie dziwi, trudno zeby kibice jeszcze wiekszego widzewka których jest pol Polski przyznalni sie ze wzorują sie na lokalnym znienawidzonym wrogu. wasze kompleksy, megalomania i brak honoru nie pozwalają na to

młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

taka jest rzeczywistosc wasze pierdolenie nic tu nie zmieni


edit: DK08 - a skad oni mają wiedzec? jeszcze nie podjeli decyzji, jeszcze nie wiedza co bedzie dla nich wygodniejsze. Ot ludzie HONORU, Zawiszakom czy Wiślakom to mozecie buty myć jęzorem jesli chodzi o walke o swój klub.
Skoro tak bardzo jarają się ŁKSem, to czemu macie mniej terenów w Łodzi ? (Bez napinki, ciekawi mnie opinia patogangu)
Po pierwsze mozesz mi powiedzieć co ma jedno do drugiego??

A po drugie chyba wlasnie stad to wynika - w waszej opinii jest was wiekszosc w Łodzi , i pół Polski , wiec jakim cudem przegrywacie wiekszosc awantur grup zainteresowanych ?( nie mowie o spontanach bo tutaj jest porownywalnie, raz my raz wy). Wlasnie stad to wynika - wasza megalomania i rzeczywistośc sa ze soba w konflikcie , jestescie wielki Widzew a porównujecie sie z ŁKSem w kazdym kibolskim rzemiosle, jak twierdzicie z chlopakami z paru bram z Polesia , Limanki i Wschodniej. Teraz juz nawet w ultrasce nie ma zadnej roznicy ( moim oczywiscie nieobiektywnym zdaniem przewyzszamy was , ale c*** was to powinno obchodzić). W graffiti podązacie za nami, jedynie w dopingu i wyjazdach trzymacie jako taki dystans ( po awansach do ekstraklasy pokazalismy jednak swoje mozliwosci jezdzac lepiej niz wy), pamietasz sytuacje z urzędami gdzie chodzilismy po kase bo klub nam podupadał? Wymysliliscie wtedy sobie ze jestesmy zebrakami i zrobiliscie konfidencką kontrmanifestacje , że to jest nielegalne takie dofinansowanie. Nikt z was nie widział pozniej absurdu w tym jak poszliscie żebrac pod urzad o stadion. Ot taka mała hipokryzja, jedna z wielu....

Nie wiem wogole skad takie pytanie - to kto ile ma terenow to kwestia drugorzędna ( to Ty twierdzisz że mamy mniej, może gdyby spojrzec na powierzchnie i suche metry kwadratowe to moze i masz racje) ale obecnie fanatycy to jakis marny promil ludnosci osiedli i procent osob interesujących sie piłką i sympatyzujacych z klubami (choc takich z roku na rok jest coraz mniej). A na to kto sie kim jara patrze przez pryzmat kto co zrobił pierwszy, kto jakie robi gadzety i sie nimi lansuje , kto pierwszy stosuje jakies patenty, wymysla jakies hasla i je wiesza na stadionie itp i tutaj czy chcecie czy nie jestescie cały czas za nami - robicie wszystko ze sporym opoznieniem i tyle . I macie jedną kurewską metode - najpierw wysmiewacie wszem i wobec WSZYSTKO co robimy, zeby pozniej robic to samo pod znakiem widzewa .

sie rozpisalem a i tak to nic nie zmieni i bedziecie zyli w swoim idealnym czerwonym swiecie, gdzie jestescie jeszcze wieksi i jeszcze mocniejsi.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 17:15

Po przeczytaniu widze że Stefan49 - raczej nie jesteś z Łodzi, wiec nie bierz tego co napisałem niepotrzebnie do siebie ;) ale mam nadzieje ze wytlumaczylem mniej wiecej o co chodzi

Stefan49
Posty: 68
Rejestracja: 06.09.2012, 17:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stefan49 » 30.10.2014, 17:21

pato1908gang pisze:Po przeczytaniu widze że Stefan49 - raczej nie jesteś z Łodzi, wiec nie bierz tego co napisałem niepotrzebnie do siebie ;) ale mam nadzieje ze wytlumaczylem mniej wiecej o co chodzi
Nie, nie jestem ;) Podpowiem nawet, że nie jestem czerwony :P Tak z ciekawości czytam ten wasz łódzki temat i po prostu zapytałem :) Pozdro

lukb
Posty: 108
Rejestracja: 02.02.2013, 22:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lukb » 30.10.2014, 18:06

pato1908gang pisze:
Stefan49 pisze:
pato1908gang pisze:no i ile zastępow was sie tu zleci zeby rozmyc temat pajace? to jest merytoryczna gadka? ale wogole mnie to nie dziwi, trudno zeby kibice jeszcze wiekszego widzewka których jest pol Polski przyznalni sie ze wzorują sie na lokalnym znienawidzonym wrogu. wasze kompleksy, megalomania i brak honoru nie pozwalają na to

młodzi z ŁKSu jarają sie tym jak na ŁKSie było kiedys
młodzi z RTSu jarają sie tym jak jest na ŁKSie obecnie

taka jest rzeczywistosc wasze pierdolenie nic tu nie zmieni


edit: DK08 - a skad oni mają wiedzec? jeszcze nie podjeli decyzji, jeszcze nie wiedza co bedzie dla nich wygodniejsze. Ot ludzie HONORU, Zawiszakom czy Wiślakom to mozecie buty myć jęzorem jesli chodzi o walke o swój klub.
Skoro tak bardzo jarają się ŁKSem, to czemu macie mniej terenów w Łodzi ? (Bez napinki, ciekawi mnie opinia patogangu)
Po pierwsze mozesz mi powiedzieć co ma jedno do drugiego??

A po drugie chyba wlasnie stad to wynika - w waszej opinii jest was wiekszosc w Łodzi , i pół Polski , wiec jakim cudem przegrywacie wiekszosc awantur grup zainteresowanych ?( nie mowie o spontanach bo tutaj jest porownywalnie, raz my raz wy). Wlasnie stad to wynika - wasza megalomania i rzeczywistośc sa ze soba w konflikcie , jestescie wielki Widzew a porównujecie sie z ŁKSem w kazdym kibolskim rzemiosle, jak twierdzicie z chlopakami z paru bram z Polesia , Limanki i Wschodniej. Teraz juz nawet w ultrasce nie ma zadnej roznicy ( moim oczywiscie nieobiektywnym zdaniem przewyzszamy was , ale c*** was to powinno obchodzić). W graffiti podązacie za nami, jedynie w dopingu i wyjazdach trzymacie jako taki dystans ( po awansach do ekstraklasy pokazalismy jednak swoje mozliwosci jezdzac lepiej niz wy), pamietasz sytuacje z urzędami gdzie chodzilismy po kase bo klub nam podupadał? Wymysliliscie wtedy sobie ze jestesmy zebrakami i zrobiliscie konfidencką kontrmanifestacje , że to jest nielegalne takie dofinansowanie. Nikt z was nie widział pozniej absurdu w tym jak poszliscie żebrac pod urzad o stadion. Ot taka mała hipokryzja, jedna z wielu....

Nie wiem wogole skad takie pytanie - to kto ile ma terenow to kwestia drugorzędna ( to Ty twierdzisz że mamy mniej, może gdyby spojrzec na powierzchnie i suche metry kwadratowe to moze i masz racje) ale obecnie fanatycy to jakis marny promil ludnosci osiedli i procent osob interesujących sie piłką i sympatyzujacych z klubami (choc takich z roku na rok jest coraz mniej). A na to kto sie kim jara patrze przez pryzmat kto co zrobił pierwszy, kto jakie robi gadzety i sie nimi lansuje , kto pierwszy stosuje jakies patenty, wymysla jakies hasla i je wiesza na stadionie itp i tutaj czy chcecie czy nie jestescie cały czas za nami - robicie wszystko ze sporym opoznieniem i tyle . I macie jedną kurewską metode - najpierw wysmiewacie wszem i wobec WSZYSTKO co robimy, zeby pozniej robic to samo pod znakiem widzewa .

sie rozpisalem a i tak to nic nie zmieni i bedziecie zyli w swoim idealnym czerwonym swiecie, gdzie jestescie jeszcze wieksi i jeszcze mocniejsi.
dawaj dawaj chłopaku dalej , kabaret to twoje przeznaczenie ...co raz lepiej !

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 30.10.2014, 18:57

pato1908gang pisze: jakie argumenty mam wam podawac , juz podałem 3 najprostsze , wielki kumacz bmjmtwł odniosł sie tylko do jednego.
Do jednego z wielu lecz po co zaczynać z tobą dyskusję skoro nie potrafiłeś się odnieść do mojego posta i na niego odpowiedzieć ? Zatkało kakao ? Czy może z angielskiego znasz tylko słowa marlboro i coca cola i nie skumałeś przerobionego przez was hasła Legii ?
pato1908gang pisze: nie ma z wami gadki pejsy - kserujecie wszystko od nas i wasze pierdolenie nic nie zmieni , chcecie osiągnac nasz poziom


Wkurzyłeś mnie tępy baranie ale nie zadam tego pytania tobie bo jesteś zbyt głupi, żeby mi sensownie odpowiedzieć w końcu i tak nasza zajawką jesteście wy. Żyj dalej w tym farmazonie jeżeli ci to ułatwia oddawanie moczu w kiblu.

Ale może użytkownik wrwcrew mi odpowie jak to jest. Zarzucacie nam kserowanie koszulek z hasłem ŚŻK lub innych gadżetów ala wasza produkcja. Faktycznie kilkanaście projektów było bliźniaczo podobnych, ale sprzedawane były w sklepie który ma na siebie zarabiać i to robi. Ważne, że gadzety wydawane na ośkach i w fc są pomysłowe i w swoim rodzaju jedyne na tyle, że nie każdy może mieć do nich dostęp.

Ale nie w tym rzecz. Mieliśmy ponad dekadę temu taką flagę, która wisiała regularnie u nas na P138
Obrazek
Obrazek

jak i u was podczas derbów na U2 ( może już wtedy wpadła wam w oko w końcu była zrobiona z waszych szali )

Obrazek

Po czym około 10 lat później malujecie flagę. Nie widać podobieństwa ?

Obrazek
Obrazek

Jeżeli ten przykład nie wystarczy ( choć musicie przyznać, że 'ksero' koszulki jest niczym przy zrobieniu niemal kopii flagi największego wroga ) podam kolejny.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pełen old school. Szale jeżdzące z nami na Widzew i za Widzewem znów od ładnych 10-15 lat a tu bach i na rynku i waszym podwórku pojawia się

Obrazek
Obrazek

Jak u nas dziewczyny w Fanatyku zrobią podobną koszulkę do waszej to jest afera, że kserujemy sratytaty ale podany przeze mnie przykład nie jest w żadnym stopniu kserem ta i nie będzie z tego bury ( przynajmniej na k.net:D ) ?

Bez napinki ale może w końcu coś dotrze do takich patentowanych debili jak pato1909gang, że kibicowanie nie trwa od roku 2011 tylko sięga trochę dalszych czasów. A kto się kim jara na kim wzoruje niech zostanie indywidualnie do opinii każdego z osobna

pzdr dla normalnych. j**** k.net
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 30.10.2014, 19:01

Stilon też skserował ŚŻK z Akademii?

Widzew Chojny
Posty: 40
Rejestracja: 28.08.2014, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzew Chojny » 30.10.2014, 19:10

Hess08 i patogang naprawdę nie widzicie tego, że robicie z siebie debili na tym forum.I jeszcze coś jakby młodzi Widzewiacy jarali się tym co jest na łksie to nie byliby Widzewiakami tylko rodowitymi tak wiec pato gangsterze twoje posty na ten temat są śmieszne.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 19:14

bmjmtWŁ - czyli słowo ultras jest zarezerwowane dla was? ja p******* jeśli chcesz się cofać do czasów tak wczesnych to jak myślisz , gdzie powstał pierwszy szalik, kto zrobił pierwszą flage, szaliki, odpalił race itp. itd., ŁKS czy Rts który nie miał swego czasu wogole ruchu kibicowskiego i w LidzeMistrzow prosili ŁKSiaków żeby im doping kręcili ?? Sam zes się cofnal do lat wczesniejszych, mowiac ze p********* to co jest teraz., wIec co ku*** cfaniaczku - w takim razie wy wszystko od nas skserowaliscie ;) Tyle ze nie o to chodzi i ja tak gadki nie prowadziłem , tylko pisze o tym co jest teraz - kserujecie naszą stylowke i twoje pierdolenie nic nie zmieni. Możecie tu zrobić internetową ustawke skrzyknąć się w 20, naublizac mi przez klawiaturę, tyle ze tym nie zmienicie rzeczywistości i tego co robicie.

z jednym się zgodze - każdy postronny osobnik sam sobie to oceni i amen

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 30.10.2014, 19:22

Nie chodzi o słowo ultras tylko o czaszkę gamoniu, gdzie wcześniej zarzucacie nam że ją skserowaliśmy.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 19:35

dużo ześ wniosła do tematu

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bmjmtWŁ » 30.10.2014, 19:45

Czekam na odpowiedź wrwcrew odnosnie mojego zapytania. Z tobą pato1909gang skończyłem dyskusję dzieciaku objszczany
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 30.10.2014, 20:00

Misza18 pisze:Stilon też skserował ŚŻK z Akademii?
nie wiem o co chodzi z akademią
Ale Stilon również skserował ŚŻK od nas , zresztą tak samo jak wy.
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 20:09

bmjmtWŁ pisze:Czekam na odpowiedź wrwcrew odnosnie mojego zapytania. Z tobą pato1909gang skończyłem dyskusję dzieciaku objszczany
aaaa c*** ci w dupe kiepie

zamiast czekać bezczynnie to wchodź na WRW i śledź co tam się dzieje - bo pomysły się wam kończą (te które podpatrzyliscie u nas oczywiście )

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 30.10.2014, 20:34

c*** mnie obchodzą twoje pseudoprzemyslenia bo trudno zebyscie odpisali normalnie na takie zarzuty jak kserowanie stylu ekipy - wroga z jednego miasta. Najłatwiej zdyskredytować osobe która takie zarzuty stawia, czyli mnie, nie trzeba być po psychologii żeby wiedzieć jak działa wasz mechanizm obronny, takie cos każdy zobaczy od razu

w d**** mam to co o mnie myślicie, i co myślicie o ŁKSie, ale jak widać wy wcale nie macie w d**** co ja mysle o was , co najlepiej pokazaliście mobilizując internetową bande fletów i cisnąc mnie osobiście

CapoDituDiCapi
Posty: 289
Rejestracja: 14.01.2010, 13:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: CapoDituDiCapi » 30.10.2014, 21:33

pato1908gang pisze:nie trzeba być po psychologii żeby wiedzieć jak działa wasz mechanizm obronny
o c*** hahaha no faktycznie teraz to nawet w internecie musimy się na was mobilizować
MCMX

raz dwa trzy
Posty: 6
Rejestracja: 25.09.2014, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raz dwa trzy » 30.10.2014, 21:36

pato1908gang pisze:c*** mnie obchodzą twoje pseudoprzemyslenia bo trudno zebyscie odpisali normalnie na takie zarzuty jak kserowanie stylu ekipy - wroga z jednego miasta. Najłatwiej zdyskredytować osobe która takie zarzuty stawia, czyli mnie, nie trzeba być po psychologii żeby wiedzieć jak działa wasz mechanizm obronny, takie cos każdy zobaczy od razu

w d**** mam to co o mnie myślicie, i co myślicie o ŁKSie, ale jak widać wy wcale nie macie w d**** co ja mysle o was , co najlepiej pokazaliście mobilizując internetową bande fletów i cisnąc mnie osobiście
weź już żydzie zamknij morde bo ksero to ty masz na drugie, pisze już Ci to po raz drugi, że nie masz żadnych argumentów na te pierdoły co piszesz i myślisz, że ktoś to łyknie :) a prawka jest taka, że zazdrościsz widzewiakom bycia widzewiakami :)

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 30.10.2014, 21:47

pato1908gang pisze:bo trudno zebyscie odpisali normalnie na takie zarzuty jak kserowanie stylu ekipy - wroga z jednego miasta.
A ty odpowiedziałeś normalnie na zarzuty kserowania flagi i szali ultras z czachą?
I nie przytaczaj mi jakiś innych waszych zarzutów, czy pierdolenia w stylu co wy tam sobie nie tworzyliście. Czekam na twoją normalną odpowiedź co do zdjęć flagi i szalików powyżej.

dr.ra
Posty: 3
Rejestracja: 19.03.2007, 22:54
Lokalizacja: z miasta Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dr.ra » 30.10.2014, 21:54

Dołączę się do dyskusji na temat terenów jakie w mieście Łodzi zamieszkują kibice ŁKS-u i Widzewa. Tak więc kibice z poza miasta Łodzi (i nie tylko) - przyglądają się kolorowym kibicowskim mapkom naszego miasta (w większości zrobionych przez kibiców Widzewa) trzeba wiedzieć co nieco o mieście ,a nie tylko patrzeć na czerwone i białe "połacie". Otóż takie tereny jak np.Łagiewniki wyglądają nader imponująco ,a gdy się je przywdzieje w "czerwone barwy" to już w ogóle imperialnie. Tylko .że te tereny to w większości lasy ,w których mieszkają sarny i dziki i ja jakoś żadnego w czerwonej koszulce nie widziałem. Idąc dalej: Wzniesienia Łódzkie ,Rogi ,Stare Moskule ,Nowosolna ,Mileszki ,Feliksin i Wiskitno ,które też mają na mapkach czerwony kolor to w większości pola ,łąki ,lasy i domy jednorodzinne. Po białej stronie również mamy "kawałki" niezbyt zasiedlone :Chocianowice ,Łaskowice ,Smulsko i Lublinek. Po "odcięciu" tych terenów miasto się trochę kurczy. W terenach bardziej zamieszkałych i tak gęstość nie wszędzie jest jednakowa ,więc i tak nie można ocenić jednoznacznie gdzie kogo "jest więcej". Poza tym jak już było wspomniane ,często małe osiedla mają lepszą ekipę niż wielkie sypialnie ,a procentowy udział kibiców w tym mieście jest niestety bardzo niewielki.

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 30.10.2014, 23:22

Czy przeróbka polegająca na rozwinięciu skrótu ŁKS na łowców konskiej spermy, to też ksero, bo na to wychodzi, idąc tym tokiem rozumowania? Jeżeli tak, to proszę dopisać do listy, obok zimowej czapki w paski, trendseterze

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 30.10.2014, 23:28

Pato pisze wyżej, że Widzew prosił ŁKS o kręcenie dopingu na lidze mistrzów. Ciekawa sprawa. Może wtedy jeszcze smigales na Widzew, że Ci się Pojebało. Sezon 96/97

BalutyRTS
Posty: 22
Rejestracja: 10.04.2012, 07:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: BalutyRTS » 31.10.2014, 07:35

Hipokryzja nie ma końca , przypomnij sobie Pato jeszcze nie tak dawno , oprawa Widzewa "Diabelski Młyn" ze świecami dymnymi i racami oraz Wasze marne ksero Galera warriors , a najlepiej to skończ już pierdolić , bo każdemu na siłę próbujesz wpoić , że Widzew to co najmniej 3 klasy gorszy od Łks-u .

Zamknąć w pizdu ten temat, bo w Łodzi póki co kaplica.

raz dwa trzy
Posty: 6
Rejestracja: 25.09.2014, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raz dwa trzy » 31.10.2014, 10:28

Pewnie już zapomniał, ale chętnie mu przypomnę :)

Obrazek


Obrazek

Bartłomiej
Posty: 1
Rejestracja: 22.10.2014, 14:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bartłomiej » 31.10.2014, 10:56

Skończcie odpisywać temu gamoniowi z pato.Szkoda czasu i wstyd.

Już widzę jak Polska to czyta i wyje z osła.Jak można dzisiaj i w ogóle dzisiejszych czasach coś kserować jak nic nie jest oryginałem.
Przyśpiewki , fanty i wszystko.No ile tych pomysłów mają inne kluby i mogą przypominać inne.
Przypierdolki o bojkoty i wieczne pytanie czy bojkotujemy - no dajcie spokój.
Po pierwsze c*** Was to obchodzi , po drugie decyzje podejmowane są odgórnie.Dla nas to ciężki czas , pewnie go pamiętacie , zapewne tak samo się czuliście przed Waszą śmiercią.My latamy ,choć emocji brak i panuje pełny wkurw.Padnie hasło na bojkot to będzie bojkot - proste (przynajmniej dla normalnych)

Żyję trochę lat w Łodzi i napiszę coś jak ja to widzę.
Piszę o sytuacji teraz , nie wczoraj.

Podziały jak podziały w Łodzi ale prawda jest taka że można spotkać się wszędzie.Pierdolenie że nas czy Was nie ma w Łodzi to zwykłe pierdolenie.Tych którzy nie są z Łodzi zapraszamy , spotkać spacerowiczów obu drużyn na mieście to nie problem.
Kwestia kiedy się trafiamy i jak to wygląda dalej.
Ale to jest internet i nie ma co tu o tym dyskutować.

Przypierdolki o założycieli , przypierdolki o frekwencję - no ku*** dzieci.
Weźcie stoperan w ucho sobie zapierdolcie.
Co tu się tajemniczyć , od groma osób odpadło , żadna tajemnica że kibice sukcesu teraz piją piwo w domu.

Wszystkie te z****** gadki można byłoby zamknąć do jednego zdania.
"Łódź o każdej porze dnia weryfikuje kto jest lepszy."

Nie ma podziałów kto ma lepszą kapelę,bo można byłoby się wydzwaniać bez końca i zebrać mega bitkę.Dlatego się to tak nie odbywa.
Więc jeśli mam być szczery to w Łodzi (w centrum rekreacyjnym) jest 50%na 50% - i nie można tego zaprzeczyć.
Bo szanse na spotkanie dużej ilości spacerowiczów są zajebiście duże.

Pato , przestań tam pierdzieć w klawiaturę , jedź na miasto i weryfikuj.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 31.10.2014, 13:03

ostatni moj wpis, to ze mnie zakrzyczycie w 20 nadal nie zmienia mojego zdania-. Mam nadzieje ze te same osoby ktore tu spinają dupe i wymyślają tu kim to nie jestem, odniosą sie chociaz do połowy tych punktów. A osoby postronne same zobaczą kto w Łodzi ustala reguły gry, a kto jest wiecznie drugi i kto dązy do czyjego poziomu.



1. Od zawsze był u nas klimat anty , duzo gadzetow na was robilismy duzo grafow itp - dla was przez to bylismy bardziej anty-widzew niz ŁKS . W 2008 roku wpierdalajac sie na wasze tajne podforum gdzie pisali niby sami cos tam ogarniający widzimy wasz temacik - METODY ŁKSY , i wasze rozkminki co tu robic zeby od nas nie odstawac , np to ze trzeba nas cisnac , stosowac nasze zagrywki. Efekt -na waszych rejonach nagle przybywa jakis krzywych przeplatanek w koleczku, robicie na nas od zajebana grafow anty jude itp, juz to nie jest beee dodatkowo wydajecie od c**** gadzetow anty itp. nie wmowicie mi ze 5/8 lat temu na starym miescie czy chojnach bylo tyle wrzutek na nas .

2. Wymyslone przez nas hasło Smierć......... które wisi na derbach, widnieje na koszulkach, to dla was upodlenie i wogole szszczyt wszystkiego. Po kilku latach wydajecie sobie koszuleczki smierc zebrackiej .... i tasujecie sie nad nim, propagujecie to haslo gdzie sie da, nie widzicie juz w tym nic złego (c*** ze sensu to nie ma zadnego, na siłe robicie cos byle odpowiedziec na nasze śżk)

3. Hasło z zebrakami wymyslacie z powodu naszej manifestacji pod urzedem miasta gdzie chcielismy kase na nasz klub. Nie widzicie nic dziwnego w pojsciu pare lat pozniej pod urzad i żebraniu o stadion, wtedy juz jest git - a słowo hipokryzja?? a co to???

4. Nasze oprawy derbowe , jak harnas z chujem na głowie albo hasło pierdo.. ży.... inwalidzi... - to dno dna i metr mułu. Nigdy sie nie znizycie do naszego poziomu. Na derbach u was jak przegralismy 1-2 nastepuje jednak metamorfoza - prezentujecie nad głowami wielkiego c**** skierwoanwego w naszą strone - i teraz jest juz gitarka wszystko , przeciez to takie zajebiste i wogole.

5. Chlopaki z WrW nagrywają rozne filmik z malowania i wrzucają na rozne flickry itp - dla was to HIPSTERNIA, c*** nie kibicowania, jakies skejty se maluja i sie tym lansują. Mija pare lat - robicie prawie to samo, a prawie dlatego że poziom tych waszych grafow prezentowanych na filmach w porownaniu do naszych to gówno do twarogu.

6. Robimy nową flage ultras z czaszką, serie gadzetow gdzie czaszka jest logiem grupy. Reakcja widzewiaków - hipstery to tak naprawde emo - i dodatkowo za duzo sie napatrzyli na Cracovie, stad te ich czarne koszulki z czaszkami. Tyle ze od razu po tym odnawiacie swoją starą flage fanatycy z czachą i wydajecie gadzety w c*** podobne - i czaszke tez nagle se wasi mlodzi ultrasi biorą za logo. Nie ma w tym wszystkim oczywiscie zbieżnosci

7. W momencie jak upadalismy oglaszaliscie nasz koniec , na swoim forum wasi nieanoniomowi koleszcy pisza ze juz zaczynacie taniec na grobie. Teraz jestescie wg mnie w jeszcze gorszej sytuacji niz my i wymagacie wspolczucia ( patrz post wyzej) c*** wam w dupska - sami jestescie sobie winni tego ze tak u was jest - bo my upadlismy przez absolutny brak kasy przez niewiem z 10 lat , po prostu nigdy nie przyszedl nikt z kapitałem bo nie bylismy atrakcyjnym klubem do inwestowania, natomiast was wyjebal ze stadionu wasz prezesunio ktory mial byc wybawcą, obiecał wam stadion i lige mistrzow i po prostu was w c*** poleciał. Jest roznica ? chyba bardziej widoczna nie musi byc. Zresztą jak wam zrobią ten stadion i Cacek zostanie to daje sobie reke uciac że w takiej sytuacji wrocicie do niego i zapomnicie co jest teraz.

8. Jak zaczynalismy od 4 (starej 5 ) ligi to pompa, ze to wstyd dla Łodzi, a teraz nie widzicie nic dziwnego w chodzeniu i mobilizowaniu się na mecze Bklasowe, no bo jak wiadomo ze stadionu Widzewa was wyjebał Cacek.

9.Apropo frekwecji to wy od zawsze sie z nas smialiscie ile nas chodzi, jezdzi, ile wchodzi przez płot - nie na odwrot, a teraz jak jestescie w chujowej sytuacji okazuje sie ze to co glosilismy od lat - ze kibicowanie w Łodzi odbywa sie na osiedlach a nie na stadionie , to nagle ku*** wasza dewiza, gratuluje spostrzegawosci hipokrytki. Wg waszej propagandy sprzed paru lat - c*** z was nie kibice , bo kibicuje sie na stadionie.

Widac że doszlo u was do wymiany pokoleń i to co kiedyś było dla was niedopuszczalne dzisiaj jest chlebem powszednim. I mozecie pierdolic co chcecie - to wy idziecie w naszą strone a nie na odwrot.
i takich przykładów gdzie najpierw twierdzicie jedno, dlatego ze my to robimy a pozniej robicie to samo jest cała masa, czesc nie nadaje sie z oczywistych wzgledów zeby je tutaj poruszac

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 31.10.2014, 13:16

Ty masz swoje życie czy tylko czuwasz na posterunku k.net 24/7? Daj sobie spokój z pisaniem tych bzdur bo szkoda się w ogóle do tego odnosić. Twoja logika jest jak w 6. punkcie; Widzew ma flagę, po paru latach łks robi identyczną i wydaje gadżety, Widzew odświeża flagę czyli RTS kseruje Akademię. Brawo.
pato1909gang pisze:ps. Ludzie HONORU nie odpowiadajcie - to oczywiście pytanie retoryczne.
Tak będzie najlepiej.

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź-Andrzejów » 31.10.2014, 13:25

Po co z nim polemizujecie w ogóle ? Po przeczytaniu jego wypocin można stwierdzić, że w jego mentalności życie kibicowskie w Łodzi, kręci się tylko wokół jego gimnazjum.

Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 31.10.2014, 13:28

Patogang nic dodać,nic ująć.Napiszę jeszcze o stałym od wielu lat haśle ludzi "honoru".Otóż dotyczy on komentarzy wielkich kibiców i jeszcze większych odnośnie wyników spotkań przy grillu.Kiedy Widzew (nie często) wygrywał z ŁKSem,to zawsze to była najmocniejsza ekipa Łodzian,natomiast kiedy ŁKS bił Widzew,to były to zazwyczaj fan cluby,lub przypadkowe osoby,które były pierwszy raz na bitce.
Co zastanawiające,od sromotnej klęski pod Poddębicami,parę lat temu,do tej pory ten wielki Widzew,jakoś nie chce się spotkać.
Cóż...

P.S.Jak do tej pory,kibice Widzewa,na tym forum (jak i w życiu),nie odnoszą się do zarzutów merytorycznie,tylko wciąż lecą pociski i zabawne teksty,które z meritum sprawy mają nie wiele wspólnego.Zamierzona taktyka...?

qb.
Posty: 73
Rejestracja: 03.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: qb. » 31.10.2014, 13:42

śżk w wersji widzewskiej powstało zdaje sie w ramach szydery i riposty na śżk Łksu zreszta poza 'śmierć żebrackiej kurwie' kojarzę też inne wesołe rozwinięcia tego skrótu więc podpinanie tego pod 'kseorwanie' to jest jakis wyzszy poziom glupoty i ignorancji. swoją drogą to muszę popytać kolegów po szalu kto zachwyca się 'stylówką Łksu' jak to zostało na tej czy poprzedniej stronie przytoczone bo coś czuje, że ie jedna osoba na wieść o tej nowinie spierdoli sie z krzesła ze smiechu.
Radicaal pisze: P.S.Jak do tej pory,kibice Widzewa,na tym forum (jak i w życiu),nie odnoszą się do zarzutów merytorycznie,tylko wciąż lecą pociski i zabawne teksty,które z meritum sprawy mają nie wiele wspólnego.Zamierzona taktyka...?
jak pojawi sie merytoryczny wpis który zamiata wasze wysrane z kosmosu zarzuty pod dywan to go nie widzicie, juz pomine fakt ze stężenie głupoty i oderwania od rzeczywistosci we wpisach pato nie nadae sie na zadne merytoryczne odpowiedzi

puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puremuscle » 31.10.2014, 13:44

Radicaal pisze:Patogang nic dodać,nic ująć.Napiszę jeszcze o stałym od wielu lat haśle ludzi "honoru".Otóż dotyczy on komentarzy wielkich kibiców i jeszcze większych odnośnie wyników spotkań przy grillu.Kiedy Widzew (nie często) wygrywał z ŁKSem,to zawsze to była najmocniejsza ekipa Łodzian,natomiast kiedy ŁKS bił Widzew,to były to zazwyczaj fan cluby,lub przypadkowe osoby,które były pierwszy raz na bitce.
Co zastanawiające,od sromotnej klęski pod Poddębicami,parę lat temu,do tej pory ten wielki Widzew,jakoś nie chce się spotkać.
Cóż...

P.S.Jak do tej pory,kibice Widzewa,na tym forum (jak i w życiu),nie odnoszą się do zarzutów merytorycznie,tylko wciąż lecą pociski i zabawne teksty,które z meritum sprawy mają nie wiele wspólnego.Zamierzona taktyka...?


następny wojownik się pojawił...to powiedz chłopcze gdzie Łks był przed tymi Poddębicami? wiele razy były różne sytuacje przytaczane i to za każdym razem jeśli ktoś z Łksu zaczynał prostować to własnie były teksty typu "to tylko ekipa wyjazdowa, banda była gdzie indziej" i tak do zajebania.
Widzew na was polował cały czas jeśli uważasz że jesteście w gazie a banda RTSu obecnie jest do wciągnięcia nosem to atakujcie
Widzew jeździ na mecze w czym problem?

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 31.10.2014, 13:57

[quote="qb."]śżk w wersji widzewskiej powstało zdaje sie w ramach szydery i riposty na śżk Łksu zreszta poza 'śmierć żebrackiej kurwie' kojarzę też inne wesołe rozwinięcia tego skrótu więc podpinanie tego pod 'kseorwanie' to jest jakis wyzszy poziom glupoty i ignorancji. swoją drogą to muszę popytać kolegów po szalu kto zachwyca się 'stylówką Łksu' jak to zostało na tej czy poprzedniej stronie przytoczone bo coś czuje, że ie jedna osoba na wieść o tej nowinie spierdoli sie z krzesła ze smiechu.

no i bardzo dobrze napisałeś, wy sie nie zachwycacie stylówką, bo smierc zydzewskiej kurwie to dla was było dno dna - W PO PROSTU ROBICIE WIDZEWSKIE WERSJE TEGO CO ROBIMY MY , nie widzicie w tym nic dziwnego - i widze po tym co tu piszecie ze za c**** do was to nie dotrze , bo to wlasnie wy macie kompleks wielkiego widzewka, który teraz mierzy się we wszystkim z patologią z ŁKSu , amen juz nie odpisuj.

cmb1910
Posty: 15
Rejestracja: 19.12.2011, 19:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cmb1910 » 31.10.2014, 13:57

Sorki, a co takiego robi ŁKS , ze jest niby lepszy? co wy takiego robicie na miescie ?
Ciagle gadacie o tym potoku i poddebicach, tyle, ze zapomnielisci o tym , ze w obu tych przypadkach
dobrze wiedzieliscie , ze Widzew bedzie czekał , w takim potoku to nas jak nie myle się bylo z 63 osob
a was grubo ponad 120 osob , i wiedzielicie od paru dni o wszystkim, tak samo w poddebicach.
Mieliście swoje 5 min po zawinieciach chłopaków ( sprawa J ) chcieliscie nas dojechac i wykonczyc
ale jak sami przyznaliscie nie udało wam sie, co jedynie to widoczni jestescie na piotrkowskiej
bo w samym centrum tej ulicy macie lokal gdzie stoicie, okazja była niedawno jak nie przypadkowe składy
spotkały sie i odmowiliscie harców, zeby dzien pozniej obic młodych widzewiaków jak wasi hools przegrywali
w solowkach ... wiec o czym my rozmawiamy

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 31.10.2014, 14:30

no i dalej pierdolcie o tym kto kogo dojechal i kto gdzie stoi , jesli jestes slepy to nic takiego nie poruszalem bo to nie miejsce na to - odpowiedz na to co pisaem , a nie sobie wymyslasz o czym tobie latwiej pisac


i nie wciskaj kitu z tym potokiem i poddebicami bo to wasza wina ze nas lekcewazyliscie a nie nasza

qb.
Posty: 73
Rejestracja: 03.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: qb. » 31.10.2014, 14:35

pato1908gang pisze:
qb. pisze:śżk w wersji widzewskiej powstało zdaje sie w ramach szydery i riposty na śżk Łksu zreszta poza 'śmierć żebrackiej kurwie' kojarzę też inne wesołe rozwinięcia tego skrótu więc podpinanie tego pod 'kseorwanie' to jest jakis wyzszy poziom glupoty i ignorancji. swoją drogą to muszę popytać kolegów po szalu kto zachwyca się 'stylówką Łksu' jak to zostało na tej czy poprzedniej stronie przytoczone bo coś czuje, że ie jedna osoba na wieść o tej nowinie spierdoli sie z krzesła ze smiechu.

no i bardzo dobrze napisałeś, wy sie nie zachwycacie stylówką, bo smierc zydzewskiej kurwie to dla was było dno dna - W PO PROSTU ROBICIE WIDZEWSKIE WERSJE TEGO CO ROBIMY MY , nie widzicie w tym nic dziwnego - i widze po tym co tu piszecie ze za c**** do was to nie dotrze , bo to wlasnie wy macie kompleks wielkiego widzewka, który teraz mierzy się we wszystkim z patologią z ŁKSu , amen juz nie odpisuj.
a to jakas nowosc w ruchu kibicowskim ze wrogie sobie ekipy niszczą, wyszydzają, ripostują itd dzialalnosc drugiej strony ? analogicznie do śżk, czy jeżeli namaluje na swoim bloku hasło z waszej śp. flagi - crazy cannibals , z wielkim chujem między wyrazami zamiast tego loga/herbu to uznasz to jako kolejny akt 'robienia widzewskiej wersji tego co robicie wy' , lub ksero znamienitej słynnej 'stylówki Łksu' ?

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 31.10.2014, 15:08

no - u was to akurat nowośc .
i faktycznie nic w tym dziwnego by nie było,tylko ze wy to robicie wg innego schematu niz napisałeś tzn: najpierw wyszydzacie to co robi ŁKS, ze to jest gowno i nie ma co sie znizac do ich poziomu, a pozniej przerabiacie na swoje, i sie tym jaracie, i takie cos w swiecie kibolskim nazywa sie kserowaniem i brakiem honoru , a w swiecie normalnym - czerpaniem inspiracji i hipokryzją. Ale nie martw sie Ty tego i tak nie zrozumiesz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości