www.warhouse.pl

Magazyn kibicowsko-narodowy "Patole"

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Magazyn kibicowsko-narodowy "Patole"

Post autor: MłodyHKS » 08.11.2013, 14:53

Czołem!

Zachęcamy do nabycia numeru drugiego magazynu "Patole".
Jest to pismo o tematyce kibicowskiej, patriotycznej, nacjonalistycznej, sportowej oraz społecznej. Redakcję tworzą kibice Ruchu Zdzieszowice, zdzieszowiccy patrioci. W numerze tym widoczna jest także praca narodowca z opolskiej brygady ONR. Chcemy podzielić się z Wami naszymi poglądami kibicowsko-narodowo-społecznymi, być może wywołać też dyskusję i zachęcić Was do aktywnego działania. W naszej publikacji znaleźć można artykuły, dotyczące nie tylko naszego klubu i naszej grupy. Postaraliśmy się także o materiały, które zainteresować mogą kibiców i narodowców z całej Polski.

Pismo tworzone jest z pasji, nie dla pieniędzy. Jakikolwiek zysk ze sprzedaży tego numeru w całości przekazany zostanie na organizowane przez redakcję, akcje patriotyczne i charytatywne oraz na dalszy rozwój pisma. Niedawno „redaktor naczelny” tego pisma zorganizował akcję charytatywną pt. „Pomagamy naszym Braciom mniejszym”. Miała ona na celu pomoc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. Udało się zebrać 256 kilogramów żywności oraz także sporo akcesoriów dla zwierzaków z tego ośrodka.
W naszym piśmie znajdziecie wiele tekstu, stosunkowo niewiele zdjęć - wszystkie foty autorstwa redakcji magazynu, zdecydowana większość materiału nie była nigdzie wcześniej publikowana.
Dlaczego akurat "Patole"? „Ponieważ ludzie różnie nas odbierają, ale to jest raczej taka pozytywna patologia. Nie chodzi tutaj o to, że wywodzimy się ze złych domów czy że jest pijaństwo. Nie, to jest po prostu taka patologia w głowie, jesteśmy takimi świrami, ale na punkcie Ruchu Zdzieszowice. Patole to jest określenie kibica Ruchu Zdzieszowice, który nie tylko dopinguje, który odda całe swoje serce swojej drużynie. Interesują go wyniki, ale on chce być właśnie takim kibicem, który działa na rzecz klubu, na rzecz kibiców, charytatywnie, jest patriotą i się tego nie wstydzi.”
Dla naszych czytelników naszego Magazynu przygotowaliśmy:
Artykuły i felietony - EDYTORIAŁ, O SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, SCENA KIBICOWSKA: WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE, SCENA KIBICOWSKA: BOŚNIA I HERCEGOWINA, 74 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ, OBÓZ KONCENTRACYJNY W SŁAWIĘCICACH, BARUT – MIEJSCE ZAMORDOWANIA ŻOŁNIERZY GRUPY „BARTKA”, NASI BOHATEROWIE – HENRYK FLAME „BARTEK”, MANIFESTACJA I JEJ PRZYCZYNY, JAK JEST POMIĘDZY POLAKAMI I LITWINAMI?, DO CZEGO MŁODZIEŻY POTRZEBNA SZKOŁA??, MASSMEDIA – CZWARTA WŁADZA!, SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL TEAM!, KIBICE RUCHU ZDZIESZOWICE CHARYTATYWNIE, PIŁKARZE I PIŁKARZYKI, PUCHAROWA PRZYGODA Z „NIEBIESKIMI”
Relacje sportowe - RUCH ZDZIESZOWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA (3.08.2013), ODRA OPOLE – RUCH ZDZIESZOWICE (16.08.2013) (trzy relacje), RUCH ZDZIESZOWICE – BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI (31.08.2013) (dwie relacje), RUCH ZDZIESZOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (14.09.2013), RUCH ZDZIESZOWICE – BYTOVIA BYTÓW (28.09.2013), RUCH ZDZIESZOWICE – ROZWÓJ KATOWICE (19.10.2013), Z PAMIĘTNIKA KIBICA: BAŁTYK GDYNIA – RUCH ZDZIESZOWICE (4.03.2011)
Relacje pozasportowe - PIKIETA POD URZĘDEM MIASTA I GMINY ZDZIESZOWICE (30.08.2013), FESTYN CHARYTATYWNY W ZDZIESZOWICACH (10.08.2013), KONCERT CHARYTATYWNY W ZDZIESZOWICACH (24.08.2013)
Wywiady - RUCH ZDZIESZOWICE I JEGO KIBICE "OKIEM" PATOLA (1) Wywiad z R., WYWIAD Z: OPCJĄ SPOŁECZNO-NARODOWĄ (spoleczni.net) (oba wywiady bardzo obszerne i nie mniej ciekawe), Z KIBICEM MKS KOZIENICE, Z KIBICEM WARTY SIERADZ oraz Z KIBICEM ZORZY ZARZECZE
Rankingi - RANKING WYJAZDOWICZÓW: II LIGA ZACHODNIA, SEZON 2013/14 (CZĘŚĆ 1), RANKING WYJAZDOWICZÓW: I LIGA, SEZON 2013/14 (CZĘŚĆ 1), RANKING WYJAZDOWICZÓW: EKSTRAKLASA, SEZON 2013/14 (CZĘŚĆ 1), RANKING WYJAZDOWICZÓW: II LIGA WSCHODNIA, SEZON 2013/14 (CZĘŚĆ 1)
Recenzje - „DL-ALTERNATYWA” („DLA”) NR 1, „SAMI PRZECIW WSZYSTKIM” (E-ZIN), „TO MY KIBICE”
oraz inne
Koszt jednego egzemplarza wynosi 8 zł + 2 zł przesyłka.
Zamówienia można dokonać wchodząc wysyłając wiadomość o tytule „Zamówienie” na adres [email protected]. Przy zamówieniu trzech egzemplarzy – zniżka (płacisz 20 zł, zamiast 24 zł, nie licząc kosztów wysyłki). Przy zamówieniu pięciu egzemplarzy – wysyłka gratis! Przy zamówieniu 10 egzemplarzy – 1 egzemplarz, kilka vlepek kibicowskich/patriotycznych oraz wysyłka gratis!
Wysyłka opłaconych zamówień realizowana będzie w trakcie maksymalnie 3 dni robocze. WYSYŁKA od 14.11.2013!
Profil magazynu na Facebooku - https://www.facebook.com/magazynpatole?ref=hl
Promują nas m.in. Droga Legionisty, Opcja Społeczno-Narodowa, OKOP Zine oraz Odłam Skiny.



MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Magazyn kibicowsko-narodowy "Patole"

Post autor: MłodyHKS » 08.11.2013, 21:48

Jeżeli ktoś z Was chciałbym nabyć magazyn poprzez Allegro, może to zrobić tutaj - [link] By kupić, nie trzeba się rejestrować!

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Magazyn kibicowsko-narodowy "Patole"

Post autor: MłodyHKS » 15.11.2013, 23:19

Dwa dni temu zrealizowałem wysyłkę wszystkich dotychczas zamówionych egzemplarzy Magazynu. Mogę Wam oznajmić, że numer ten prezentuje się naprawdę nieźle. Zamawiajcie naze pismo, na pewno nie pożałujecie wydanych na ten numer 8 złotych. Całkowity zysk ze sprzedaży przeznaczony zostanie na działalność charytatywną, patriotyczną i nacjonalistyczną prowadzoną przez redakcję "Patoli".

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Magazyn kibicowsko-narodowy "Patole"

Post autor: MłodyHKS » 19.11.2013, 13:57

W listopadzie br. ukazał się numer drugi Magazynu "Patole". Jest to pismo o tematyce: kibicowskiej, sportowej oraz patriotycznej.

Treść poniższego listu, nadesłanego nam przez jednego z czytelników naszego pisma, powinna Was zachęcić do zakupu naszego ww. numeru:
"Witam, jestem kibicem piłkarskim z Warszawy, którego hobby to wyjazdy na różne mecze w kraju i za granicą (tzw. groundhopping). W sobotę zawitałem do Zdzieszowic, na derbowy mecz z Kluczborkiem. Przy tej okazji nabyłem numer 2. magazynu "Patole", który bardzo mi się spodobał. Serdecznie gratuluję pomysłu oraz bardzo ciekawej zawartości, nie tylko czysto kibicowskiej, ale też patriotycznej, charytatywnej i recenzenckiej. Pismo wciągnęło mnie na całego, tym bardziej, że nie miałem jak dotąd specjalnego pojęcia o poglądach kibiców ze "Stolicy Koksu". Z tego powodu przed chwilą zamówiłem jeszcze dwa egzemplarze dla swoich kolegów z Warszawy na Allegro.”

Aukcja i szczegóły, tutaj - [link]

Dodam jeszcze, iż jakikolwiek zysk z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na stworzenie dużej flagi narodowej Zdzieszowic (projekt jest już gotowy), a także na cele charytatywne i działalność narodową prowadzoną przeze mnie, jako redakcję ww. pisma. W planie mam m.in. przygotowanie paczki z żywnością dla polskich kombatantów na Kresach, w ramach akcji "PACZKA DLA POLSKIEGO KOMBATANTA NA KRESACH", organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coupe, superneo i 304 gości