www.warhouse.pl

Puchar Polski 2023-2024 !!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
brudne_majtki
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2018, 18:46

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: brudne_majtki » 08.12.2023, 14:17

halodrol pisze:
08.12.2023, 14:10
Unia niewiele mnie interesuje.
A co do rewelacji, że Stal jest silniejsza niż my to można to tylko skwitować uśmiechem.
To nie ten temat, ale generalnie w Polsce wciąż istnieje przekonanie że Wisła to ta ekipa z 2017 roku z której w jednym momencie wyparowało około 70 osób a bandę stanowią 16-latkowie. ku*** ludzie mamy rok 2023 a za chwilę 2024 i wszystko już wróciło na dobre tory.
Proponuje przyjedźcie jeden z drugim incognito pod stadion to się lekko zdziwicie ilością i jakością bandy.
To że nie wstawiamy sweet foci nabalsamowanych chłopców z treningów nie oznacza, że nie mamy kilkudziesięciu popierdolencow gotowych na wszystko. Gotowych na więcej niż piękne chłoptasie z mat treningowych w miastach bez przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak na Cracovii. Tak więc nie pierdolcie że jakaś Stal jest jest dla nas jakimś zagrożeniem.
Kolego zapomniałeś, że prócz tego że mamy 2023 rok w Krakowie to mamy go również w reszcie Polski. Co w ostatnich trzech latach pokazała ta wielka Wisła aby uważać ją za zagrożenie dla "jakiejś Stali"?



Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Radicaal » 08.12.2023, 14:40

halodrol pisze:
08.12.2023, 14:10
Unia niewiele mnie interesuje.
A co do rewelacji, że Stal jest silniejsza niż my to można to tylko skwitować uśmiechem.
To nie ten temat, ale generalnie w Polsce wciąż istnieje przekonanie że Wisła to ta ekipa z 2017 roku z której w jednym momencie wyparowało około 70 osób a bandę stanowią 16-latkowie. ku*** ludzie mamy rok 2023 a za chwilę 2024 i wszystko już wróciło na dobre tory.
Proponuje przyjedźcie jeden z drugim incognito pod stadion to się lekko zdziwicie ilością i jakością bandy.
To że nie wstawiamy sweet foci nabalsamowanych chłopców z treningów nie oznacza, że nie mamy kilkudziesięciu popierdolencow gotowych na wszystko. Gotowych na więcej niż piękne chłoptasie z mat treningowych w miastach bez przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak na Cracovii. Tak więc nie pierdolcie że jakaś Stal jest jest dla nas jakimś zagrożeniem.
Twoja wypowiedź świetnie pasuje do Waszej (wrwe) narracji.
Wy wszyscy po kolei jesteście super mocni. Już za chwileczkę wszystkich rozniesiecie. A jak życie pokazuje, od momentu powstania Waszej koalicji nie zrobiliście praktycznie nic. Mało tego dostajecie baty. Po kolei, każda z ekip wrwe.
Jesteście mocni jedynie w gębie. Wciąż i wciąż się odgrażacie i na tym kończy się Wasza działalność. Czy pojedynczo czy jako całość.

P.S. Zauważ jedną rzecz. Ekipy które działają i mają sukcesy nie grożą tu nikomu. Wy, całe wrwe macie natomiast internet. Co gdyby nie on???

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: halodrol » 08.12.2023, 15:25

Dwie osoby mi napisały, że jako Wisła/WRWE odgrażamy się całej Polsce. Gdzie się ku*** odgrażamy? Bo chyba nie piszecie o koszulkach dla dzieci z groźnymi czaszkami itp?
Ja zapytam - gdzie są te wszystkie ekipy, które od 2016 zapowiadały że nas rozniosą? A że Widzew od kogoś dostał? No to dostał, kolejnym razem ktoś dostanie od Widzewa - tak to się kręci od lat. Lech też kiedyś dostał od Ruchu na autostradzie i s********* z flagą, wiezioną przez pięciu małolatów. Tak się to kręci.
Mogę pisać jako Wisła - od kogo dostaliśmy lanie od 2016 roku? Ktokolwiek się odważył? Okej, plecy razem z Ruchem od Legii i Zagłebia, bywa, takie życie. Pytam kto się na nas ustawił w trasie? No przecież ku*** nikt a zapowiedzi na tym gejowskim forum bezklubowych pizd była cała masa.

Ostatni raz: gdzie Wisła się odgrażała, że rozniesie całą Polskę? W chuju to mamy. Zróbcie coś a nie jojczcie w necie.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: kivloff » 08.12.2023, 15:35

picooligans pisze:
08.12.2023, 14:59
kivloff pisze:
08.12.2023, 12:16
Boże strzeż mnie, żebym się tak nie ośmieszał nigdy.
kivloff pisze:
06.09.2023, 13:35
nie są konfidenckie o ile nie przypisują konkretnego czynu konkretnej osobie.
haha
To znaczy, że przyznajesz że wypisujesz konfidenckie posty w internecie?
viewtopic.php?p=1421582#p1421582
viewtopic.php?p=1421376#p1421376
viewtopic.php?p=1411152#p1411152

kibol32
Posty: 184
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: kibol32 » 08.12.2023, 15:59

Pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć w finale debiutantów, ale potem sobie przypomniałem, ze organizatorzy i tak tradycyjnie spierdolą ten finał.

altgr
Posty: 306
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: altgr » 08.12.2023, 16:06

halodrol pisze:
08.12.2023, 14:10
Unia niewiele mnie interesuje.
A co do rewelacji, że Stal jest silniejsza niż my to można to tylko skwitować uśmiechem.
To nie ten temat, ale generalnie w Polsce wciąż istnieje przekonanie że Wisła to ta ekipa z 2017 roku z której w jednym momencie wyparowało około 70 osób a bandę stanowią 16-latkowie. ku*** ludzie mamy rok 2023 a za chwilę 2024 i wszystko już wróciło na dobre tory.
Proponuje przyjedźcie jeden z drugim incognito pod stadion to się lekko zdziwicie ilością i jakością bandy.
To że nie wstawiamy sweet foci nabalsamowanych chłopców z treningów nie oznacza, że nie mamy kilkudziesięciu popierdolencow gotowych na wszystko. Gotowych na więcej niż piękne chłoptasie z mat treningowych w miastach bez przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak na Cracovii. Tak więc nie pierdolcie że jakaś Stal jest jest dla nas jakimś zagrożeniem.
Do Stali mi daleko i też kiedyś uważałem ich za bandę c**** ale bardzo chciałbym żebyście wyszli do nich i pokazali ten uśmiech politowania w świecie realnym.
Samym hasłem, że skoro nie wrzucacie zdjęc to nikt nie wie jak wyglądacie to już pokazałeś, że……c**** wiesz.
ŁKS Łódź Polska !

ch_31
Posty: 220
Rejestracja: 30.10.2009, 14:20

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: ch_31 » 08.12.2023, 18:13

romus91 pisze:
08.12.2023, 10:19
Karmaaa pisze:
07.12.2023, 22:41
Mareczek86 pisze:
07.12.2023, 21:10
Co w tym dziwnego?
wiesz mimo wszystko Stali jest dośc blisko przez rózne koneksje do obozu Wislacko Chorzowsko Widzewskiego. Więc decyzja żeby nie jechać do Krakowa np dla mnie też nie jest taka oczywista.

i tak zupełnie bez napinki. Jak ktoś nie chce pisać tutaj, to może byc na pw.

Jak rozumiem takie ciśnienie wynika z zażyłosci Wiślacko Resoviackich ?

Czy doszło do jakiegoś ocieplenia na lini TSW Resovia, po tym jak Sharksi zabronili chodzic w barwach Resovii na Wisłę??
czy osoby z Resoviacką przeszłoscią nadal śmigają na Wisłe?
Tak na Wiśle nadal biegaja ludzie którzy kiedys jezdzili na Resovie dlatego obozy Wisła i Stal Rzeszów nigdy nie beda zyc w zgodzie.
Ale co by o Wiśle nie mówić to raczej taka Stal Rzeszów im sie nie przyda..Ustawki wybili im z głowy koalicja Zaglebie Legia.
Był pewien czas neutral, nawet Wiślacy przy okazji meczu Stal - Ruch chodzili solidna grupka po rzeszowskim rynku i nikt im nic nie robił. I pewnie długo nic nie zrobi.

Ciekawi mnie ekipa Polonii Przemyśl która była na tym meczu i pytanie jak reagowala na wyzywanie od k**** Stali :)


Gdzie widziałeś tam ekipę Polonii Przemyśl?

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: TadzioNorek » 08.12.2023, 18:38

halodrol pisze:
08.12.2023, 14:10
Unia niewiele mnie interesuje.
A co do rewelacji, że Stal jest silniejsza niż my to można to tylko skwitować uśmiechem.
To nie ten temat, ale generalnie w Polsce wciąż istnieje przekonanie że Wisła to ta ekipa z 2017 roku z której w jednym momencie wyparowało około 70 osób a bandę stanowią 16-latkowie. ku*** ludzie mamy rok 2023 a za chwilę 2024 i wszystko już wróciło na dobre tory.
Proponuje przyjedźcie jeden z drugim incognito pod stadion to się lekko zdziwicie ilością i jakością bandy.
To że nie wstawiamy sweet foci nabalsamowanych chłopców z treningów nie oznacza, że nie mamy kilkudziesięciu popierdolencow gotowych na wszystko. Gotowych na więcej niż piękne chłoptasie z mat treningowych w miastach bez przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak na Cracovii. Tak więc nie pierdolcie że jakaś Stal jest jest dla nas jakimś zagrożeniem.

To ja mam tylko takie jedno pytanko. Mówisz że nie wstawiacie zdjęć tych waszych kilkudziesięciu "popierdolencow" ale jakoś wasza Młoda Ferajna co jakiś czas chwali się zdjęciami w internecie, oczywiście są to "bardzo" groźne fotki z maczetami i innymi sprzętem w rękach. Czyli te liczne fotki 60 kg malolatow to taka zasłona dymna i kamuflaż bo za rogiem czai się kilkudziesięciu innych popierdolencow.???

Mareczek86
Posty: 318
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Mareczek86 » 08.12.2023, 18:46

Na wyjazdy też mieli wszędzie jeździć, a tu kupa.

puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: puremuscle » 08.12.2023, 20:10

Gdzie tu porównywać Stal Rzeszów do Wisły
Krakowianie to nie ten level

Zawsze mnie zastanawia po co Widzewowi układ z Wisłą
Jeśli nawet pominąć naturalnie przyjacielskie relacje łódzko- rzeszowskie to już nawet z czystko chuligańskiego punktu widzenia Stal prezentuje bdb poziom czego o Wisle nie można powiedzieć
Owszem Wisła w swoim krakowskim bagnie zawsze sobie poradzi ale nie nazywajmy tego chuliganką

ZONENH
Posty: 36
Rejestracja: 15.10.2017, 00:55

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: ZONENH » 08.12.2023, 23:05

Ja rozumiem, czasem kogoś fantazja ponosi, czasem ktoś po prostu kierunkowo myśli, ale kto normalny porównuje ze WSKAZANIEM na tych pierwszych Stal z Wisłą. Wektory wam się z nienawiści p*******, ale spoko :) jedni się już dobili :))))

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Winkler » 08.12.2023, 23:49

halodrol pisze:
08.12.2023, 12:04
To może wyjaśnię co nieco, bo trochę błądzicie.
Między Wisłą a Stalą relacje były bardzo złe nie tylko przez zgodę z Resovią ale zwłaszcza przez to, że w WSH biegały dwie top persony z RR.
Od początku układów WRWE było kilka pojebanych sytuacji np przy okazji meczu Zagłębie Lubin - Partizan (?) gdzie był i Widzew i Wisła i Stal. Po zniknięciu WSH była jeszcze jedna pojebana akcja, ale o tym na pewno nie poinformuję bezklubowych pizd z tego forum.
Potem się trochę rozmawiało i głównie przez Ruch wszystko się uspokoiło.
Na wyjeździe do Rzeszowa normalnie parkowaliśmy pod stadionem i pod tym lidlem obok i nikomu z obu stron nie przyszło do głowy żeby się krzywo na siebie patrzyć.
Od tamtej pory były trzy mecze i wszystkie bez bluzg.

No, ale cóż ;) było miło ale się skończyło. Na tą chwilę Stal w naszych oczach dołącza do bandy pajacy ssących pałę legiuni. j****. Myślę że muszą się dobrze zastanowić nad dalszymi relacjami z Widzewem i Ruchem.
Wybacz, ale od kontaktów na linii Widzew-Stal zrób sobie trzy kroki w bok. Owszem, są to często już stare kontakty, żaden układ nas nie łączy, ale szacunek jak najbardziej. Nie ma na Widzewie najmniejszej możliwości, aby coś się zmieniło w stosunku do Resovii! I na drugi raz się zastanów nad tym jebaniem Stali wymieniając przy tym nazwę Widzewa. Stal ma prawo podejmować własne decyzje, nie jest niczyim FC, a raczej wiele razy udowodnili, że w regionie z Nimi trzeba się liczyć, jak i w Rzeszowie. I piszę to jako stary kibol wychowany między innymi na zgodzie z Wisłą w latach 80-tych, do której to mam zawsze szacunek, ale niekoniecznie mam zamiar jebanie Stali akceptować. Do zobaczenia na PP.

Master2000
Posty: 44
Rejestracja: 28.01.2009, 09:50

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Master2000 » 09.12.2023, 02:25

Też pisze jako stary kibol który za Wisła nie przepadał, ale są granice hiporyzji. I nie chodzi tu o to że Cwe7lka komuś coś kazała bo nie kazała. Niestety to taka ekipa że Oni wyznaczają standardy😁. Inni chcą się tylko Im przypodobać. I żeby nie było "każdy to powie Stał Rzeszow rzadzi w Rzeszowie"😃

Prosto z Polski
Posty: 45
Rejestracja: 16.07.2010, 15:06

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Prosto z Polski » 09.12.2023, 02:52

ZONENH pisze:
08.12.2023, 23:05
Ja rozumiem, czasem kogoś fantazja ponosi, czasem ktoś po prostu kierunkowo myśli, ale kto normalny porównuje ze WSKAZANIEM na tych pierwszych Stal z Wisłą. Wektory wam się z nienawiści p*******, ale spoko :) jedni się już dobili :))))
Sprawa wygląda tak, i to napiszę ci tak poprostu „normalnie” … Nikt na was się nie ustawia bo używacie sprzętu , nie umiecie bez niego wyjść do nikogo lub poprostu się tego boicie bo macie słabą ekipę, to co robicie w Krakowie z Cracovia i na odwrót póki to nie wychodzi poza Kraków to nikogo to nie obchodzi , ale wstyd żeby taka ekipa jak Wisła nie miała kilkudziesięciu chłopaków żeby wyszło do „lasu” sprawdzić się tu i tam , bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć waszych ustawek w lesie , jestem pewien ze czołówka w te klocki na normalnych zasadach bez sprzętu to by was rozniosła na liczby, wy mielibyście problemy w „lesie” na liczby nawet z takimi ekipami na poziomie wcześniej wymienianej Stali Rzeszów do której mi kibicowsko bardzo daleko … Także to że was nikt nie atakuje to nie dlatego że jesteście „wielcy” tylko dlatego że nie można wam ufać w tych sprawach , pokażcie wreszcie że umiecie się bić na pięści i przestańcie się chować za sprzętem bo tylko się ośmieszacie pisząc o waszej „wielkości”, to samo mógłbym zresztą napisać o Cracovi….

Bastian
Posty: 268
Rejestracja: 13.07.2009, 23:07

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Bastian » 09.12.2023, 10:42

Ale w jakim celu tyle tych osób trenuje w TSW? W jakim celu oni jeżdżą na zawody, skoro wy się nie bijecie bez sprzętu?

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.12.2023, 14:35

tak wybiorę się na wasz wyjazd inkoguto i będę jedynym waszym wyjazdowiczem (ani chybi zawyżyłbym zarówno wymiarowo, jak i wiekowo średnią waszej bandy)
co do treningów, to tak się pajace składa że w tsw, za czasów szarksów trenowali nie tylko goście z gts i ich zdanie o czołowych waszych f(r)ajterach było jednoznacznie
co do życia na oriencie 24/7, to wy póki co nie możecie dojechać rozjebusów z waszej bandy, ba regularnie palicie przed nimi wrotki na mieście, ale za to na knetach istny terror.
zresztą ten temat bandyckiego krk to zasługuje na osobny rozdział. w sumie nie dziwie się, że macie tak mocno popierdolone w głowach w tematach kibicowskich, skoro wy najpewniej faktycznie wierzycie, że tylko w krk tematy lecą na ostro, a w takiej Warszawie, Trójmieście, czy tam Szczecinie to jak przychodzi co do czego to chłopaki grają w szachy.
jakbyś pedale wiedział co się dzieje w tych tematach, to byś wiedział jakie persony z jakich klubów i przede wszystkim za co wyłapują pajdy. to że wy usiłujecie nadgonić, katując ze sprzętem jakichś nastolatków to nie świadczy o tym jacy jesteście "ostrzy" tylko co najwyżej intelektualnie "prości"
zaś co do waszych fotek z wyjazdów na zgody to chyba najlepsza będzie ta z fanom dfh z Legii z Ruchem, którą zrobiliscie po meczu. co za banda hahahahah
ten transparent z przekreśloną 60 znaczył, że staracie się przekroczyć tę wagę ?

ŚWH
Posty: 50
Rejestracja: 14.03.2013, 00:51

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: ŚWH » 09.12.2023, 14:40

Ja dołączę pytanie do pytań Bastiana.

Po co jakieś obwieszczenia o walce na ręce z każdym oprócz Cracovii skoro dalej walicie ze sprzętem? Jak tam sytuacja z Unią Tarnów? Sami Tarnowianie i Krakusy się gubią. Unia po kilkunastu latach przeświadczenia, że są waszą zgodoą, dowiedziała się z oświadczenia Wisły, że jednak nie są zgodą Wisły. Chwilę ich nie było, później znowu się pojawili, a teraz znowu są mniej widoczni.
Co masz na myśli pisząc "jaki skład był na derbach albo na ostatnim meczu Ruchu z Cracovią"? Jak po zdjęciach oceniasz siłę ekipy? Groźne miny, groźne bluzy, samoopalacz?

MamWyjebanex
Posty: 51
Rejestracja: 25.10.2021, 22:57

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: MamWyjebanex » 09.12.2023, 16:39

picooligans pisze:
09.12.2023, 16:23
na ostro to macie jak sobie sosem rzucicie, potem lecicie na milicję żeby Wisy nie wpuszczać haha

No mega zabawne , fajnie ze sam sobie hahasz ale W********** tulic tatusia
KIELECKA KORONA

KSGKSW
Posty: 1064
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: KSGKSW » 11.12.2023, 20:22

siemaszki06 pisze:
11.12.2023, 13:06
Unia niewiele mnie interesuje.
A co do rewelacji, że Stal jest silniejsza niż my to można to tylko skwitować uśmiechem.
To nie ten temat, ale generalnie w Polsce wciąż istnieje przekonanie że Wisła to ta ekipa z 2017 roku z której w jednym momencie wyparowało około 70 osób a bandę stanowią 16-latkowie. ku*** ludzie mamy rok 2023 a za chwilę 2024 i wszystko już wróciło na dobre tory.
Proponuje przyjedźcie jeden z drugim incognito pod stadion to się lekko zdziwicie ilością i jakością bandy.
To że nie wstawiamy sweet foci nabalsamowanych chłopców z treningów nie oznacza, że nie mamy kilkudziesięciu popierdolencow gotowych na wszystko. Gotowych na więcej niż piękne chłoptasie z mat treningowych w miastach bez przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak na Cracovii. Tak więc nie pierdolcie że jakaś Stal jest jest dla nas jakimś zagrożeniem.
byku a ci ’popierdolency gotowi na wszystko’ to byli ostatnio na wieczystej jak wsh skroilo wam sprzet i samochod? albo pod sheratonem co uciekając powpadaliscie pod fury? albo na debnikach co chcieliście j**** żydow a z łowcy staliście się ofiara i karol głośno krzyczal ratunku? ile razy wsh was ostatnio goniło może być ostatnie pół roku? ile z ‚’pogonionych’ już wróciło pod innymi szyldami? jak tam ‚pogonieni’ cinek na pradniku albo leon czy młody opal na kalinowym i wysokim? wasze zgody już wiedza ze młoda frajernia od dawna po cichu trzyma z gieksa z Katowic? ktoś z Górnika będzie chciał to opowie bo to oni pierwsi ogarneli a w tym miłosnym układzie jest jeszcze resovia co się przecież ustawiała na wasza superzgode z przemysla. idźmy dalej. wasz gwiazdor libront dla którego wieszacie na meczu transparenty siedzi na cwelowni i ma jechane ale nikomu u was to nie przeszkadza. następny mateusz n jak trafił na wisnicz to Ludzie z nim przerobili i dostał knage do ryja ale odcieliscie go od wsparcia finansowego dopiero jak został nagrany na filmie . następny bohater niejaki sobczyk tak samo psycha klekla i teraz siedzi na ośrodku przecpany i pogoniony. kto tam jeszcze był. dorian to ten co się na was ostatnio obraził jak uciekliście i zostawiliście go samego na przeoranie. a jak wasza ‚ekipa’ z pa w dwie fury spierdalala przed dwoma osobami z wsh to az się rudy załamal i wypisywał do ludzi od nas żeby już go nie gonili więcej bo on to pierdoli. i się spucowal ze dalej kradniecie sobie siano z wypisek a jak macie zrzutki np na dzieciaka libiego ostatnio to leci zbiórka na grubo po 20zl. pradnik u was krzyczał najgłośniej j**** dpk a teraz wszyscy do sprawy na czele z pawlem n się depekuja. Borek ogarniaja wam trzy osoby dwóch braci sebastian i patryk m na obu sa papiery trzeci dzigonski celebryta z uwagi tvn. mogę tak wymieniać godzine ale szkoda czasu normalnie by mi się nigdy nawet nie chciało tego pisać ale sam się wychyliles ze tak u was fajnie. a widać ze zadnego pojęcia nie masz i zajebales kolegom ładnego samobója. wy myśleliście ze z małolatów co nigdy nie byli na dołku na akcji ani nie siedzieli zrobicie se bande co zastąpi wsh w półświatku tylko ze oni na ich widok chowają się po klatkach. mogą najwyżej dojechac jakis Sosnowiec czy Stal czy innych takiego pokroju co nie umieją używać swojego sprzętu ale kogo to w Krakowie obchodzi? w kryminałach jesteście dojezdzani a na miescie was nie ma i długo nie będzie. i na koniec rada dla ciebie dowiedz się kto tzn ile osób siedzi zbunkrowanych przez unie i okocimskiego w brzesku bo tam dalej kochają wsh.
A co do D. to jeśli M. faktycznie czuje się tak mocno, to życzę mu jebnięcia najkumatszego z hiphopców, czyli Arcziego z Szajki. Już słyszę, że najkumatszy z hiphopców, twórca wiadomej piosenki i wiadomego teledysku ma zagwozdkę, czy gdzieś nie wydupcyć na dłuższy czas :D
widzisz jakie życie bywa przewrotne jeszcze niedawno oficjalnie trzymałeś kciuki za konfidenta a teraz wam zabierają flagi i samochody. normalnie za to powinieneś skończyć karierę ale u was jest taki rozpierdol ze nikt niczego nie ogarnia wiec możesz klikac dalej. internet jest wasz :-)
Możesz coś więcej o tej Gieksie i MF?

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 12.12.2023, 20:20

crystaliczna jak widać coś tam usłyszała, że cygany jeżdżą do Krakowa ale nie dosłyszała, że jeżdżą do żydów.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

eNGie
Posty: 417
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: eNGie » 13.12.2023, 14:29

To powinno być raczej w temacie krakowskim.

StarykoŃ
Posty: 23
Rejestracja: 06.06.2021, 08:48

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: StarykoŃ » 14.12.2023, 18:04

Małpa się sam połamał na Skałkach...

Oberschlesien14
Posty: 659
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Oberschlesien14 » 15.12.2023, 09:30

GieKSa i MF hahahahah komuś się ładne pierdoły w nocy śniły

berserkergang
Posty: 91
Rejestracja: 17.11.2016, 13:44

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: berserkergang » 15.12.2023, 09:42

Co wy zrobiliście z wsh?
Wydaje mi się, że na pewno więcej, skoro misiu w szpitalu wylądował. To dopiero wstyd, że największa kosa was wyręczyła.

Z4T4N
Posty: 201
Rejestracja: 11.05.2010, 21:41

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Z4T4N » 03.01.2024, 17:32

Ciekawi mnie teraz czy Widzew pojawi się na Wiśle w Pucharze Polski czy beda to raczej pojedyncze jednostki na sektorach gospodarzy.

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: UrzadSkarbowy » 03.01.2024, 17:36

Z4T4N pisze:
03.01.2024, 17:32
Ciekawi mnie teraz czy Widzew pojawi się na Wiśle w Pucharze Polski czy beda to raczej pojedyncze jednostki na sektorach gospodarzy.
A dlaczego miałby się nie pojawić?
Obrazek

Z4T4N
Posty: 201
Rejestracja: 11.05.2010, 21:41

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Z4T4N » 03.01.2024, 19:19

UrzadSkarbowy pisze:
03.01.2024, 17:36
Z4T4N pisze:
03.01.2024, 17:32
Ciekawi mnie teraz czy Widzew pojawi się na Wiśle w Pucharze Polski czy beda to raczej pojedyncze jednostki na sektorach gospodarzy.
A dlaczego miałby się nie pojawić?
W sensie czy bedzie oficjalny wyjazd,i obecność w sektorze gosci. Czy raczej pojedyncze grupy na sektorach Wisły. Bez oficjalnego wyjazdu. Bo co wtedy jakie decyzje podejma Panowie z Warszawy?
P.s to jest zwykłe pytanie bez lawiny komentarzy zwrotnych.

NoMatterWhat
Posty: 613
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: NoMatterWhat » 03.01.2024, 23:41

Z4T4N pisze:
03.01.2024, 19:19
UrzadSkarbowy pisze:
03.01.2024, 17:36
Z4T4N pisze:
03.01.2024, 17:32
Ciekawi mnie teraz czy Widzew pojawi się na Wiśle w Pucharze Polski czy beda to raczej pojedyncze jednostki na sektorach gospodarzy.
A dlaczego miałby się nie pojawić?
W sensie czy bedzie oficjalny wyjazd,i obecność w sektorze gosci. Czy raczej pojedyncze grupy na sektorach Wisły. Bez oficjalnego wyjazdu. Bo co wtedy jakie decyzje podejma Panowie z Warszawy?
P.s to jest zwykłe pytanie bez lawiny komentarzy zwrotnych.
Będziemy incognito, żeby panowie k**** z Warszawy się nie dowiedziały, bo może zbojkotują wyjazd do Łodzi na wiosnę.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Oden2 » 04.01.2024, 12:53

NoMatterWhat pisze:
03.01.2024, 23:41
Z4T4N pisze:
03.01.2024, 19:19
UrzadSkarbowy pisze:
03.01.2024, 17:36


A dlaczego miałby się nie pojawić?
W sensie czy bedzie oficjalny wyjazd,i obecność w sektorze gosci. Czy raczej pojedyncze grupy na sektorach Wisły. Bez oficjalnego wyjazdu. Bo co wtedy jakie decyzje podejma Panowie z Warszawy?
P.s to jest zwykłe pytanie bez lawiny komentarzy zwrotnych.
Będziemy incognito, żeby panowie k**** z Warszawy się nie dowiedziały, bo może zbojkotują wyjazd do Łodzi na wiosnę.
A ci z Rzeszowa?

eNGie
Posty: 417
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: eNGie » 26.02.2024, 21:11

Czy mecz Wisły z Widzewem będzie transmitowany w tv ?

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: bez-napinki » 26.02.2024, 21:19

Polsat Sport bodajże.

Marcin
Posty: 3097
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Marcin » 27.02.2024, 22:50


klasa sama w sobie
Posty: 113
Rejestracja: 15.04.2012, 18:13

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: klasa sama w sobie » 27.02.2024, 23:03

Trzeba zauważyć, że kapitalna liczba Portowców w Poznaniu jak na wtorek.

Marceli
Posty: 430
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Marceli » 27.02.2024, 23:44

Pogoń w Poznaniu - 1922 osoby.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Sam Fisher » 28.02.2024, 08:37

klasa sama w sobie pisze:
27.02.2024, 23:03
Trzeba zauważyć, że kapitalna liczba Portowców w Poznaniu jak na wtorek.
A dzisiaj to jeszcze zostanie przebite przez Widzew, a też środek tygodnia. Obie liczby wyjazdowe konkretne.

czehulov
Posty: 343
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: czehulov » 28.02.2024, 09:16

Liczba Portowców symboliczna jak na Poznań ;)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

89piotrekski
Posty: 369
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: 89piotrekski » 28.02.2024, 17:16

Chodzą słuchy ,że dziś zostanie przybita zgoda na linii Wisła Widzew.

extremalny_korbelis
Posty: 134
Rejestracja: 14.10.2011, 19:37

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: extremalny_korbelis » 28.02.2024, 17:34

89piotrekski pisze:
28.02.2024, 17:16
Chodzą słuchy ,że dziś zostanie przybita zgoda na linii Wisła Widzew.
Czy od dzisiaj Stal Rzeszów i Arka Gdynia bojkotują wyjazdy na Widzew?
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!

blekitna ostryga
Posty: 184
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: blekitna ostryga » 28.02.2024, 21:47

Konkretny wyjazd Widzewa i bardzo dobry doping Wisły i Widzewa.

Natiste
Posty: 444
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Puchar Polski 2023-2024 !!

Post autor: Natiste » 28.02.2024, 23:41

Jak Wisła zagra w finale cały stadion dla WRWE przecież nikt nie przyjedzie 🤣

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coglin, Harald, hdg, Radicaal, yazzar i 533 gości