Czy Kibice Powinni Składać Donosy Na Policję ? ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany

Czy kibice powinni składać donosy na policję?

Tak
86
63%
Nie
50
37%
 
Liczba głosów: 136

Ivan
Posty: 6
Rejestracja: 10.03.2007, 09:16

Czy Kibice Powinni Składać Donosy Na Policję ? ...

Post autor: Ivan » 10.03.2007, 10:43

Czy waszym zdaniem poszkodowani przez policję kibice powinni składać do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa? Chodzi mi o uszkodzenia sprzętu należącego do kibiców takiego jak aparaty fotograficzne, telefony itp., uszkodzenia ubrań, no i najważniejsze - uszkodzenia ciała. Jak wiadomo policja ma prawo w trakcie interwencji bić pałkami lub strzelać pociskami gumowymi TYLKO W NAJBARDZIEJ UMIĘŚNIONE CZĘŚCI CIAŁA czyli od pasa do kolan jak jest w praktyce każdy z nas wie...
Czy waszym zdaniem złożenie doniesienia do prokuratury lub napisanie skargi, ewentualnie nagłośnienie tego w mediach jest zwykłym donosicielstwem czy walką o swoje? I ostatnie - jak oceniacie swoje szanse na ewentualne odszkodowanie po złożeniu skargi/donosu?
Uzasadniajcie swoje odpowiedzi.



Łódź=ŁKS
ban
Posty: 19
Rejestracja: 26.02.2007, 20:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łódź=ŁKS » 10.03.2007, 10:45

i tak to nic nie da :roll:

Chwdp
Łódź miasto moje, eŁKSa życia całym
1908 - Rodowity Łodzianin

Company Flow
Posty: 123
Rejestracja: 04.03.2007, 00:59

Post autor: Company Flow » 10.03.2007, 14:46

Takie odpowiedzi mnie denerwuja... Oczywiscie ze takie przypadki trzeba zglaszac do prokuratury, bo nawet jak nic to nie da w sensie ukarania winnych, to komendantom z policyjnych komiasariatow da to do myslenia i zachowanie zomowcow moze zostac ukrocone, poprzez odpowiednie naciski z gory. Natomiast posawa "nie zglaszam bo nic to nie da" moze spowodowac tylko, jeszcze wieksze rozzuchwalenie zomowcow, ktorzy i tak uwazaja ze sa ponad prawem.
Nie chcesz byc traktowany jak manekin do zomowskiego treningu ? Napisz skarge go prokuratury, nikt za ciebie tego nie zrobi.

marJo
Posty: 77
Rejestracja: 26.02.2007, 17:59
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marJo » 10.03.2007, 19:24

na drodze prawnej wygrać z kurwą to jak trafić 6 w totka ... no ale złożyć zawiadomienie zawsze można ... to nic nie kosztuje
JAGIELLONIA PONAD WSZYSTKO !!

$ H $
Posty: 23
Rejestracja: 26.02.2007, 20:34
Lokalizacja: !...TRYBUNY SZARE...!

Post autor: $ H $ » 13.03.2007, 15:51

Company Flow pisze:Takie odpowiedzi mnie denerwuja... Oczywiscie ze takie przypadki trzeba zglaszac do prokuratury, bo nawet jak nic to nie da w sensie ukarania winnych, to komendantom z policyjnych komiasariatow da to do myslenia i zachowanie zomowcow moze zostac ukrocone, poprzez odpowiednie naciski z gory. Natomiast posawa "nie zglaszam bo nic to nie da" moze spowodowac tylko, jeszcze wieksze rozzuchwalenie zomowcow, ktorzy i tak uwazaja ze sa ponad prawem.
Nie chcesz byc traktowany jak manekin do zomowskiego treningu ? Napisz skarge go prokuratury, nikt za ciebie tego nie zrobi.
dokładnie !! :wink: lepiej bym tego nie napisał! im więcej skarg nawet jeśli nic by nie dawały ale będą się póxniej pilnować bo dostaną po dupach od przełozonych!

Hammi Beer 7

Re: Donosy na psy

Post autor: Hammi Beer 7 » 08.04.2007, 09:50

DJ Perez pisze:Pewnie powinnismy donosic na psy jesli oni nas do pierdla to my ich do sądu biją palami niewinnych ludzi i to jest wolny kraj !!!
A jakby zabili Twoją bliską osobę (wyplułem to), to idziesz na policję czy robisz własne dochodzenie?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, Blaszok64, Grzesiek1908, hdg, KSH, lysyzzz, NG_M, omiec, UrzadSkarbowy i 191 gości