www.warhouse.pl

Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Okropny dolores 3
Posty: 47
Rejestracja: 26.01.2010, 20:07

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Okropny dolores 3 » 10.09.2010, 17:56

tablica11 pisze:Jakie relacje na linii Stal Sanok - GKS Katowice?
A jakie mają być?Nigdy w historii się z nimi nie spotkaliśmy w lidze,ani pucharze.Nie mamy terenów wspólnych,bo dzieli nas kawał drogi. Jedyna styczność to mecze JKSu,gdzie normalnie z nimi gadamy,bo po co inaczej?



Adam 1946
Posty: 364
Rejestracja: 02.08.2007, 10:11
Lokalizacja: Bydgoszcz/Katowice

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Adam 1946 » 10.09.2010, 18:09

Proszę nie brać pod uwagę wypowiedzi Czestera
Do wypowiadania się na forach ogólnopolskich są uprawnione osoby
Sam mieszkam na Śląsku od 10 lat
Spotykam chłopaków z Sosnowca na Reprezentacji i sam byłem światkiem zagęszczenia klimatu
jak gość rzucił coś o Legii przy chłopakach z Sosnowca
Uważaj Czester żebyś od kuzyna po głowie nie dostał za takie teksty na tym forum
ZAWISZA 4EVER

PosterunkowyDybek
Posty: 12
Rejestracja: 05.09.2010, 16:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PosterunkowyDybek » 10.09.2010, 18:32

namreh pisze:Co do Juve, wszystko jest bez zmian. Kibice Juventusu są podzieleni na kilka
niezależnych grup. Legia swojego czasu nawiązała kontakty z jedną z nich, i wszystko jest jak najlepiej.
O wydarzeniach z meczu Juve, gdzie byli obecni kibice Legii. Cóż ty możesz wiedzieć,
przecież ciebie tam nie było, a mity i historyjki które (pewnie) przeczytałeś na k.net
traktuj z przymrużeniem oka...
Nie martw się, zgody Legii są mocne i obopólnie "pielęgnowane".
owszem, nie było mnie tam, ale wiem to bezpośrednio od osoby, która pojechała na ten mecz. poza tym docierały do mnie podobne relacje o "gościnności" Juve od dwóch innych osób, które też tam były (podróżujących zarówno trafionym przez Widzew busem, jak i samolotem).
na kibice.net ten wątek w ogóle nie był poruszany, więc możesz sobie darować ten oklepany text.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Seth Gecko » 10.09.2010, 19:02

Czester(Z) pisze:A jak zapytalibyście ludzi z Socnowca na temt Legii , to więcej niż połowa komentarzy na temat L-ki była by negatywna.
Pozdrowienia dla Kumatych!
Skąd się tacy farmazoniarze biorą?

Możesz Chester(Z) w prosty sposób sprawdzić stosunek Sosnowiczan do Legii. Mianowicie w ich towarzystwie powiedz coś krzywego na Legię. Prawdy się wtedy dowiesz i zapewniam cię że będzie bolesna, ale dla ciebie i twoich wyssanych z palca farmazonów. Tyle w tym temacie z mojej strony.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

nowoscisklepu
Posty: 18
Rejestracja: 08.09.2010, 20:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: nowoscisklepu » 10.09.2010, 20:05

Seth Gecko pisze:
Czester(Z) pisze:A jak zapytalibyście ludzi z Socnowca na temt Legii , to więcej niż połowa komentarzy na temat L-ki była by negatywna.
Pozdrowienia dla Kumatych!
Skąd się tacy farmazoniarze biorą?

Możesz Chester(Z) w prosty sposób sprawdzić stosunek Sosnowiczan do Legii. Mianowicie w ich towarzystwie powiedz coś krzywego na Legię. Prawdy się wtedy dowiesz i zapewniam cię że będzie bolesna, ale dla ciebie i twoich wyssanych z palca farmazonów. Tyle w tym temacie z mojej strony.
Wystarczy przejechac sie do Sosnowca by zobaczyc, ze tam wiecej osob chodzi w gadzetach Legii niz Zaglebia, co wiecej na meczach repry(glownie lata 90) chlopaki z Sosnowca pare razy dostali po glowie........za zgode z Legia !

Jezeli mialoby cos peknac, to napewno inicjatywa wyszlaby z Warszawy, bo nie wierze w to, by Zaglebie odwazylo sie na taki ruch.
A jedyny sensowny powod to moglaby by kiepska (biorac pod uwage ogromny potencjal ekipy) postawa Sosnowiczan w przeciagu gdzies ostatnich dwoch lat(na kazdej plaszczyznie, min. fatalne wyjazdy).
Pamietajcie jednak, ze zgode buduje wiele czynnikow i watpie by w najblizszym czasie moglo sie cos popsuc.

tikwath
Posty: 200
Rejestracja: 04.04.2007, 14:27

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tikwath » 10.09.2010, 20:40

pattaya man pisze:czy Radomiak na dzien dzisiejszy ma jakis uklad?

Nie ma

cortesWWA
Posty: 2
Rejestracja: 11.09.2010, 00:23

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: cortesWWA » 11.09.2010, 00:35

Radomiak tam zadaje sie z Polonia Iłża i Stal Rzeszow, ale to sa zgody a nie uklady...

Co do Legii to o zgody nie ma co sie martwic. Sosnowiec caly za Legia z wzajemoscia od bardzo dawna. Co do Juve to wiem, ze gniazdowy Juventusu zawsze jest na meczu w koszulce i szaliku Legii wiec o jakis spieciach nie ma tu mowy...

Farmazoniarze i nabijacze postow polecam wam gazete wyborcza (wybiórczą)

tablica11
Posty: 27
Rejestracja: 06.09.2010, 11:04

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tablica11 » 11.09.2010, 00:55

hehehe co za hipokryta ;)

Radomiak MIAŁ ukad ze Stalą Rzeszów a o Powiślance to pierwsze słysze.

PS: leć do kiosku!

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: przemek82 » 11.09.2010, 08:44

cortesWWA pisze:Radomiak tam zadaje sie z Polonia Iłża i Stal Rzeszow, ale to sa zgody a nie uklady...

Co do Legii to o zgody nie ma co sie martwic. Sosnowiec caly za Legia z wzajemoscia od bardzo dawna. Co do Juve to wiem, ze gniazdowy Juventusu zawsze jest na meczu w koszulce i szaliku Legii wiec o jakis spieciach nie ma tu mowy...

Farmazoniarze i nabijacze postow polecam wam gazete wyborcza (wybiórczą)
z tymi farmazonami to troche pasuje do Ciebie hehe
Polonia Ilza to fc Radomiaka ,a z Rzeszowska Stala laczyl ich kiedys uklad

corbyman
Posty: 1
Rejestracja: 11.09.2010, 09:41

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: corbyman » 11.09.2010, 09:46

siemka.chcialem zapytac jakie stosunki panuja na linii elana -widzew ???najlepiej gdyby odpowiedzial ktos z widzewa.pytam bo bedac w toruniu 2 tygodnie czasu widzialem dosyc duzo osob bujajacych sie w zgodowych koszulkach ruchu i widzewa....i nie wiem czy przypadkiem elana nie chce dobic do tego duetu ?(bez napinki !)pozdrawiam

TylkoRKS
Posty: 34
Rejestracja: 12.09.2009, 09:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: TylkoRKS » 11.09.2010, 10:05

corbyman pisze:siemka.chcialem zapytac jakie stosunki panuja na linii elana -widzew ???najlepiej gdyby odpowiedzial ktos z widzewa.pytam bo bedac w toruniu 2 tygodnie czasu widzialem dosyc duzo osob bujajacych sie w zgodowych koszulkach ruchu i widzewa....i nie wiem czy przypadkiem elana nie chce dobic do tego duetu ?(bez napinki !)pozdrawiam
Bana dla gościa, jakie stosunki są na linii Słupsk - Bydgoszcz?

Wiara_ZS
Posty: 174
Rejestracja: 13.01.2010, 23:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wiara_ZS » 11.09.2010, 10:33

Czy Stal Stalowa Wola miała kiedyś zgodę z ZL i Koroną Kielce?

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 11.09.2010, 10:40

Z Koroną miała na 100%.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

Ekonom
Posty: 67
Rejestracja: 16.09.2009, 00:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Ekonom » 11.09.2010, 10:44

Corbyman - o ile pamiętam Elana ma jakiś układ chuligański z Widzewem (WfcG) z Grudziądza, może stąd te koszulki?
Mój wpis = wyłącznie moje zdanie.

K_Elana
Posty: 7
Rejestracja: 15.05.2010, 13:56

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: K_Elana » 11.09.2010, 10:44

na linii Elana-Widzew nie ma nic oficjalnego,sa jakies kontakty ludzi z ekipy. a co do barw to przypominam ze mamy dobry uklad z Widzewem z Grudziadza

o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: o_ » 11.09.2010, 11:09

Wiara_ZS pisze:Czy Stal Stalowa Wola miała kiedyś zgodę z ZL i Koroną Kielce?
Z Korona mielismy zgode. Tu masz cos na temat upadku:
Korona poprzez swoje zgody była naciskana z dwóch stron. Nie jest prawdą, że Korona nagle zrobiła sobie zgodę ze Stalą Mielec i dlatego zerwała ze Stalówką. Taka patowa sytuacja, którą można było porównać do dzisiejszego konfliktu gdzie Liban z jednej strony jest naciskany przez Tel Aviw a z drugiej przez Damaszek i Teheran nie mogła się długo utrzymać.
Tak czy inaczej, podkreślam, zgoda była przez kilka lat zarówno ze Stalówką jak i ze Stalą Mielec.

I teraz wyobraźcie sobie każde spotkanie - zawsze gadanie, że ci to słabi, tych zbiliśmy a tych to trzeba olać, itp.

Rzeczywiście młodsi wybrali zgodę ze Stalą Mielec podczas gdy starsi balowali ze Stalówką w tym czasie. Dlaczego? Teraz trudno czegokolwiek dowieść, być może dlatego, że Stalówka czuła się bardzo pewnie w Kielcach mając starszych po swojej stronie a "olewając" młodszych, którzy nieuchronnie mieli niedługo dojść do głosu? Teraz nikt tego nie wytłumaczy, ale Lubelak oszczędziłbyś sobie różnych insynuacji, że "wiadomo w jakich okolicznościach".

Moja subiektywna opinia, w żadnym wypadku nie Korony.

Co do Zaglebia Lubin, to na 100 % Ci nie powiem, ale wydaje mi sie, ze nie bylo takiego epizodu w naszej historii.

.:1910:.
Posty: 9
Rejestracja: 11.09.2010, 11:18

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: .:1910:. » 11.09.2010, 11:53

Witam, mam pytanie co do stosunków na linii GKS Tychy - Resovia, wiadome oba kluby łączy zgoda z ŁKS-em ale też Tyscy mają zgodę z Cracovią która z Sovią delikatnie mówiąc się nie lubi ? Jak było to sorki, pozdrawiam.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Seth Gecko » 11.09.2010, 12:06

nowoscisklepu pisze:Jezeli mialoby cos peknac, to napewno inicjatywa wyszlaby z Warszawy, bo nie wierze w to, by Zaglebie odwazylo sie na taki ruch.
Następny rodzynek. Widzisz i nie grzmisz...

Wydawało mi się do tej pory, że zgoda jest wtedy gdy obie ekipy się lubią i szanują. Ale jak widać czasami jakaś ekipa się boi zerwać zgody;) Tylko nie wiem po co Zagłębie Sosnowiec miałoby zrywać zgodę z Legią, skoro jest zajebiście.
Zapewniam Cię że gdyby były powody, to Zagłębie by się nie bało. Mam nadzieję że na temat Legii i Zagłębia Sosnowiec więcej rodzynków się już nie pojawi, przynajmniej przez dłuższą chwilę;)
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

cortesWWA
Posty: 2
Rejestracja: 11.09.2010, 00:23

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: cortesWWA » 11.09.2010, 14:55

"Przemek82" widzewiaku psinco wiesz o Radomiaku.
Tak sie sklada, ze czesto bywam na meczach w Radomiu nawet z raca w reku. Z tego co mowia Kibice RKS-u to Polonia Ilza jest zgoda, a za Stala Rz nie zerwali stosunkow i widzialem nawet ekipe stali na meczu Radomiaka.

Koniec koncow farmazoniarz jestes Ty

Tomi PG
Posty: 30
Rejestracja: 09.09.2010, 12:41

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Tomi PG » 11.09.2010, 14:58

.:1910:. pisze:Witam, mam pytanie co do stosunków na linii GKS Tychy - Resovia, wiadome oba kluby łączy zgoda z ŁKS-em ale też Tyscy mają zgodę z Cracovią która z Sovią delikatnie mówiąc się nie lubi ? Jak było to sorki, pozdrawiam.
jest wiele takich przypadkow ze dwa kluby maja ze soba zgode a inna zgoda nie trawi jakiejs innej ekipy np Slask -Lechia -Wisła a Motor majac zgode ze Slaskiem ma kose z Lechia i Wisła. Tak samo wydaje mi sie ze jest na lini GKSTychy -Resovia.
niech sie lepiej wypowie Tyszanin jakis albo ktos z Resovi

tikwath
Posty: 200
Rejestracja: 04.04.2007, 14:27

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tikwath » 11.09.2010, 15:22

Cortes kliknij sobie w tego linka

[link]

I zakończ pisać farmazony.

Linomag
Posty: 73
Rejestracja: 03.06.2007, 17:16

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Linomag » 11.09.2010, 16:38

Resovia nie bardzo lubiana w Tychach może świadczyć o tym fakt jak Resovia grała w Tychach mecz koszkówki ( wtedy jakas 3 liga) liczylismy ze przyjada i zebralismy sie w kilkanascie osob żeby ich odpowiednio " przywitać" ( nie chlebem i solą) lecz musielismy sie obejsc smakiem bo nikogo z Resovii nie stwierdzono.
GKS TYCHY

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: patriota85 » 11.09.2010, 17:33

cortesWWA pisze:"Przemek82" widzewiaku psinco wiesz o Radomiaku.
Tak sie sklada, ze czesto bywam na meczach w Radomiu nawet z raca w reku. Z tego co mowia Kibice RKS-u to Polonia Ilza jest zgoda, a za Stala Rz nie zerwali stosunkow i widzialem nawet ekipe stali na meczu Radomiaka.

Koniec koncow farmazoniarz jestes Ty
To źle mówią.

tikwath pisze:Cortes kliknij sobie w tego linka

[link]

I zakończ pisać farmazony.
Jak czerpiesz informację z tej strony, którą podałeś to Ci gratuluję:).Strona prowdzona przez młokosów, którzy, albo kopiują info z innych serwisów i for, albo zamieszczają jakieś farmazony.

nowoscisklepu
Posty: 18
Rejestracja: 08.09.2010, 20:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: nowoscisklepu » 12.09.2010, 08:26

Seth Gecko pisze:
nowoscisklepu pisze:Jezeli mialoby cos peknac, to napewno inicjatywa wyszlaby z Warszawy, bo nie wierze w to, by Zaglebie odwazylo sie na taki ruch.
Następny rodzynek. Widzisz i nie grzmisz...

Wydawało mi się do tej pory, że zgoda jest wtedy gdy obie ekipy się lubią i szanują. Ale jak widać czasami jakaś ekipa się boi zerwać zgody;) Tylko nie wiem po co Zagłębie Sosnowiec miałoby zrywać zgodę z Legią, skoro jest zajebiście.
Zapewniam Cię że gdyby były powody, to Zagłębie by się nie bało. Mam nadzieję że na temat Legii i Zagłębia Sosnowiec więcej rodzynków się już nie pojawi, przynajmniej przez dłuższą chwilę;)

Moze zle sie wyrazilem, chodzi mi tylko i wylacznie o obecna sytuacje, jestes kibicem ktorejs ze zgod Zaglebia ? bo jesli tak, to calkowcie nie zrozumiesz tematu. Mieszkalem troche na terenach Zaglebia Dabrowskiego i calkowicie zmienilem podejscie kiedy GKS wykroil po jednym meczu ZS i zdobyl.........wiecej szalikow Legii. (akcja byla nawet opisywana na forum ZS, kiedy to plakali, ze paru typow obilo i wykroilo caly tramwaj, Sosnowiec - Kazimierz Gorniczy).
Sam napisalem, ze na linii Warszawa - Sosnowiec jest zajebiscie, bo akurat znam temat doskonale, a ze padlo pytanie jakie sa relacje akurat ze strony Zaglebia to opisalem to, troszke ironicznie, co liczylem, ze da sie wychwycic.

Niemniej jednak dla Zaglebie jest ekipa z ogromnym potencjalem, ale obecnie nie pokazuja nawet 10% tego co powinni......

ps proponuje zebys pisal jeszcze wiecej "buziek", napewno twoj post bedzie bardziej "kumaty". Wiecej buziek seth gecko, wiecej !

Dabrowa97
Posty: 3
Rejestracja: 12.09.2010, 10:44

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Dabrowa97 » 12.09.2010, 10:51

na lini Sosnowiec-Warszawa jest wszystko wporządku i na siłe nie ma co sie doszukiwać jakiś zgrzytów,pozdrowienia dla WFH

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Seth Gecko » 12.09.2010, 11:28

nowoscisklepu pisze:Sam napisalem, ze na linii Warszawa - Sosnowiec jest zajebiscie, bo akurat znam temat doskonale, a ze padlo pytanie jakie sa relacje akurat ze strony Zaglebia to opisalem to, troszke ironicznie, co liczylem, ze da sie wychwycic.

Niemniej jednak dla Zaglebie jest ekipa z ogromnym potencjalem, ale obecnie nie pokazuja nawet 10% tego co powinni......

ps proponuje zebys pisal jeszcze wiecej "buziek", napewno twoj post bedzie bardziej "kumaty". Wiecej buziek seth gecko, wiecej !
Różne rodzynki tu się wpisują i wielu z nich na poważnie, skąd mam niby wiedzieć że w tym momencie piszesz ironicznie, a nie na poważnie? Po to są właśnie buźki, żeby było wiadomo czy żartujesz czy naprawdę tak myślisz.
Te 10% procent potencjału mimo braku buźki też zatem traktuję jako żart. Wiadomo że zawsze może być dużo lepiej, dotyczy to każdej ekipy.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

VjakVendetta
Posty: 17
Rejestracja: 05.05.2010, 11:42

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: VjakVendetta » 12.09.2010, 14:11

ladygaga666 pisze:A jak wyglądają relacje na linii:
1 Odra W-Polonia B
2 Górnik Z-Banik O
Wspólna zgoda z GieKSą + prywatne kontakty.
stary karabin pisze:
brak_szacunku pisze:
490 pisze:Jak jest między GieKSą a Legią?
a jak ma być :) jest tak jak powinno być miedzy hanysami a gorolami :)
od kiedy Bełchatów na Śląsku leży ?

przemek82
Posty: 211
Rejestracja: 27.01.2009, 20:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: przemek82 » 12.09.2010, 20:29

cortesWWA pisze:"Przemek82" widzewiaku psinco wiesz o Radomiaku.
Tak sie sklada, ze czesto bywam na meczach w Radomiu nawet z raca w reku. Z tego co mowia Kibice RKS-u to Polonia Ilza jest zgoda, a za Stala Rz nie zerwali stosunkow i widzialem nawet ekipe stali na meczu Radomiaka.

Koniec koncow farmazoniarz jestes Ty
tak jak Ci napisalem wczesniej i dalej potwierdzam moje slowa.Niewiem czy zauwazyles w opisie ale to jest moja okolica:moze sie ktos wypowiedziec ze Stali na temat stosunkow z Radomiakiem?Wlasnie dlatego ze Radomiak niema juz ukladu z Rzeszowiakami jedna mniejsza ekipa nie przybila ukladu chuliganskiego z Radomiakiem.Moze i bywasz na meczach R ,ale popytaj odpowiednich ludzi i potem mow o pisaniu farmazonow

wielki CWKS
Posty: 145
Rejestracja: 16.12.2008, 12:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wielki CWKS » 13.09.2010, 00:55

dla wszystkich internetowych rozkminiaczy z kibice.net o zgodzie Legii i Zagłębia. Zdjęcie z wyjazdu do Chorzowa

http://legionisci.com/photos11j/11ruch_ch1_f80.jpg

DariuszSzpakowski
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DariuszSzpakowski » 13.09.2010, 08:08

ile Zagłębia wspierało wczoraj Legię??

wielki CWKS
Posty: 145
Rejestracja: 16.12.2008, 12:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wielki CWKS » 13.09.2010, 10:02

DariuszSzpakowski pisze:ile Zagłębia wspierało wczoraj Legię??
ciężko zliczyć. Ale około 150-200 osób

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: M.O.W. » 13.09.2010, 12:01

ladygaga666 pisze:A jak wyglądają relacje na linii:
1 Odra W-Polonia B
2 Górnik Z-Banik O

Polonia twierdzi, że "ma nas w d****", ogólnie rzecz biorąc nie ta liga, ale nie przepadają za nami raczej...

W ramach ciekawostki można dodać, że "lubią" nas coraz mniej - 2 sezony temu neutral na obydwu meczach a nawet wspólne "kto nie skacze jest żabolem" (nasz wyjazd przed ich meczem na Górniku), rok temu pojedyńcze gwizdy na naszym wyjeździe i wreszcie finał czyli mecz Odra - Arka, w którym Bytomianie mocno wsparli gości a w trakcie którego przybysze rozpoczęli konkretny festiwal bluzgania...
Moim skromnym zdaniem (prywatnym żeby było jasne) ten pomysł wyszedł od Polonistów - z tego co wiem to Arka w trakcie naszych wyjazdów na Pomorze nie miała nic do naszych wyjazdowców.

PŚ1945
Posty: 4
Rejestracja: 13.09.2010, 12:40

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PŚ1945 » 13.09.2010, 12:49

Polonia Świdnica

Zgody : Górnik Wałbrzych, Victoria Świebodzice

Kosy : Wszystkie FC Śląska, Lechia Dzierżoniów,Chrobry Głogów,Miedz Legnica.

zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: zdrowa krowa » 13.09.2010, 14:38

PŚ1945 pisze:Polonia Świdnica

Zgody : Górnik Wałbrzych, Victoria Świebodzice

Kosy : Wszystkie FC Śląska, Lechia Dzierżoniów,Chrobry Głogów,Miedz Legnica.
To wy macie zgodę z Górnikiem a oni z wami nie?Pytam bo Gornik wśrod swych zgód Polonii nie wymienia.
I jeszce pytanko o realecje pomiedzy Polonia a fc ZL w Świdnicy.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

PŚ1945
Posty: 4
Rejestracja: 13.09.2010, 12:40

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PŚ1945 » 13.09.2010, 17:28

Oficjalnie jest przybita zgoda Polonii z Górnikiem długo czasu na Polonii było cicho ale teraz Górnik na swoich mecza pozdrawia Polonie dowodem może być ten oto filmik sprawdz 3:07 min , http://www.youtube.com/watch?v=YF5rqCv8UsQ albo sprawdz forum Górnika w dziale przyjaciele :)

A co do Zagłebia to jest jakas grupka co jezdzi ze Ścy, Maja totalny zakaz pokazywania się w barwach na mieście.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 13.09.2010, 21:40

[link]
A ten szal wydaliście Wy, czy jakiś FC Górnika ze Świdnicy niezależny od Was?
I od razu przy okazji - jakie są relacje na linii Górnik Wałbrzych - Zagłębie Lubin?
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

aha
Posty: 80
Rejestracja: 21.01.2009, 23:35

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: aha » 13.09.2010, 22:03

Polonia Świdnica jest lokalną zgodą Górnika Wałbrzych
Szalik wydało świdnickie FC Górnika,nie działające aktywnie na Polonii aczkolwiek wspólnie działają poprzez organizowanie wyjazdów na mecze Górnika.
Natomiast pytanie o Górnik W-Zagłębie L padło w tym temacie kilka a może nawet i kilkanaście razy.


Górnik W-Zagłębie L-łączą nas wspólne zgody z Arką,Zawiszą Bydgoszcz i tylko na meczach tych drużyn się widujemy ew. na kadrze.

kaszpir
Posty: 1
Rejestracja: 13.09.2010, 22:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kaszpir » 13.09.2010, 22:34

co jest na relacji widzew arka

ACABana
Posty: 135
Rejestracja: 04.09.2010, 14:39

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ACABana » 13.09.2010, 22:36

kaszpir pisze:co jest na relacji widzew arka
Na początku naucz się pisać, potem pytaj. Nie rozmywając, w którym roku została przybita zgoda pomiędzy Widzewem, a Ruchem?
WIELKIE ZAGŁĘBIE

PŚ1945
Posty: 4
Rejestracja: 13.09.2010, 12:40

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: PŚ1945 » 13.09.2010, 23:57

Jeśli chodzi o szal Świdnicka brygada to został on wydany przez chłopaków z FC Świdnica którzy tylko jeżdżą na Górnika natomiast Polonia to rzecz inna utożsamiamy sie jedynie z Polonią a Górnicy z Wałbrzycha to nasi przyjaciele..A więc żeby wszystko było jasne Świdnica to Polonia Świdnica oraz FC Górnika dwie siły które żądzą tym miastem..pewnie jest to zabawne dla niektórych z was że w jednym mieście Górnik ma swój Fan Klub i Zgode.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, Arka1929, czehulov, Fat, Habla, Łukasz1920, mali2323, michal68, mlody160, oberschlesien321, Oswaldo, smacznejkawusi, StanisławAnioł i 591 gości