www.warhouse.pl

Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Świąteczny Karp » 14.09.2010, 00:04

ACABana pisze:
kaszpir pisze:co jest na relacji widzew arka
Na początku naucz się pisać, potem pytaj. Nie rozmywając, w którym roku została przybita zgoda pomiędzy Widzewem, a Ruchem?
2005
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"



kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kropek » 14.09.2010, 00:18

Nie siej dziecko farmazonu. Sytuacja, obiektywna byla opisana pare stron wczesniej.
Obrazek

Zaagłębiak
Posty: 13
Rejestracja: 24.09.2009, 08:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Zaagłębiak » 14.09.2010, 00:41

Mało, bo tyle dostaliśmy biletów (co jest zresztą bardzo logiczne). Nie jestem wróżką, więc nie zadeklaruję malkontentom ilu by nas było z Legią w Chorzowie, gdyby bracia dostali załóżmy 3000 biletów. Jedno jest pewne, wtedy nikt nie odważyłby się podważyć tego, jak się wspieramy.

Mam nadzieję, że w tym sezonie uciekniemy z tego marazmu trzecioligowego i w niedalekiej przyszłości pokażemy dobrą dyspozycję wszystkim, których podobnie jak nas razi niewykorzystanie naszego potencjału. Tego samego mogę życzyć Zawiszy. No ale to tak poza tematem.

ZAGŁĘBIE&LEGIA!

DariuszSzpakowski
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DariuszSzpakowski » 14.09.2010, 08:10

Zagłębie nie wspiera swoich zgód w więcej niż 150-200 osób, nawet jak mają do przejechania małe odległości..
pokazało to w zeszłym roku na meczu Jastrzębie - Olimpia i całkiem niedawno na Myszków - Bielsko. więc o liczbę wspomagającą Legię nie ma co się czepiać ;)

ZS_1906
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2010, 14:51
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ZS_1906 » 14.09.2010, 09:54

Kolega DariuszSzpakowski jest na bank z ekipy, która zgody wspiera zawsze w 39400 osób, bo co jak co, ale ze wspieraniem to u nas wcale nie jest najgorzej. Do Chorzowa pojechało tyle osób ile mogło, w Myszkowie z BKSem też było nas trochę pomimo, że był to czwartek. Tutaj to już ludzie się do wszystkiego dopierdolą po prostu.

KaSCzkoFAN
Posty: 44
Rejestracja: 11.06.2010, 12:30

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: KaSCzkoFAN » 14.09.2010, 10:08

ZS_1906 pisze:Kolega DariuszSzpakowski jest na bank z ekipy, która zgody wspiera zawsze w 39400 osób, bo co jak co, ale ze wspieraniem to u nas wcale nie jest najgorzej. Do Chorzowa pojechało tyle osób ile mogło, w Myszkowie z BKSem też było nas trochę pomimo, że był to czwartek. Tutaj to już ludzie się do wszystkiego dopierdolą po prostu.
Proste, Cracovia wsparła Arke tylko w 50 osób i to jeszcze w Krakowie. Nic tylko się zchować. Kibice Zagłębia prawdopodobnie sami by zapełnili sektor gości ale to był wyjazd Legii! Zawsze znajdzie się jakiś mecenas co szuka dziury w całym.

Zaagłębiak
Posty: 13
Rejestracja: 24.09.2009, 08:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Zaagłębiak » 14.09.2010, 11:01

DariuszSzpakowski pisze:Zagłębie nie wspiera swoich zgód w więcej niż 150-200 osób, nawet jak mają do przejechania małe odległości..
pokazało to w zeszłym roku na meczu Jastrzębie - Olimpia i całkiem niedawno na Myszków - Bielsko. więc o liczbę wspomagającą Legię nie ma co się czepiać ;)
"W godzinach popołudniowych wyruszamy z Bielska pociągiem w ok 110 osob. Na trasie dołączyło do nas Zagłębie, które w dniu dzisiejszym wspiera nas w blisko 280 wiary(za co wielkie dzięki!).Około 50 osób nie wchodzi do klatki (zakazy oraz brak dokumentów).Podróz bez atrakcji."

To był czwartek, Myszków.

Z Olimpią było nas w Jastrzębiu 200, o ile czytałeś relację Olimpijczyków.


Wyszło na to, że prowokacyjnie szczekasz a nawet nie zadałeś sobie trudu sprawdzenia tych liczb.

DariuszSzpakowski
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DariuszSzpakowski » 14.09.2010, 11:37

fotka z meczu Jastrzębie - Olimpia Elbląg

[link]

wg relacji Olimpii pojechało ich 80-ciu, i niby Was ma być jeszcze 200, czyli razem prawie 300..

[link]

tutaj na filmiku widać cały sektor od 5 minuty. łącznie jest tam może 180 osób, bo 200 to nawet z Olimpią nie było ;)

ładną propagandę tworzycie.

pee
Posty: 112
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: pee » 14.09.2010, 11:41

Panie Szpakowski dostałeś kiedyś od Zagłębia po głowie ,że 90 procent Twoich wpisów dotyczy właśnie niego .Kiedyś były pretensje, że na meczach w Katowicach ,Chorzowie ,Zabrzu jak grała Legia większość stanowili Zagłębiacy a liczby na tych wyjazdach nie należały do małych .Teraz zaś jest na odwrót wszyscy mają pretensję ,że tylko 200 osób w grupie 1 tys.Więc przez najbliższę kilka dni będzie rozstrzygane czy zgoda juz upadła gdyż nie było w Chorzowie więcej Zagłębia niż Legii,jednym słowem paranoja.
Zagłębie Sosnowiec

asdGrzegorz
Posty: 58
Rejestracja: 12.01.2010, 12:12
Lokalizacja: WRATISLAVIA

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: asdGrzegorz » 14.09.2010, 12:54

cichociemny pisze:
KaSCzkoFAN pisze:
ZS_1906 pisze:Kolega DariuszSzpakowski jest na bank z ekipy, która zgody wspiera zawsze w 39400 osób, bo co jak co, ale ze wspieraniem to u nas wcale nie jest najgorzej. Do Chorzowa pojechało tyle osób ile mogło, w Myszkowie z BKSem też było nas trochę pomimo, że był to czwartek. Tutaj to już ludzie się do wszystkiego dopierdolą po prostu.
Proste, Cracovia wsparła Arke tylko w 50 osób i to jeszcze w Krakowie. Nic tylko się zchować. Kibice Zagłębia prawdopodobnie sami by zapełnili sektor gości ale to był wyjazd Legii! Zawsze znajdzie się jakiś mecenas co szuka dziury w całym.
A Wisła jak Lechia czy Śląsk grały na Wawelu w trzy tysiące. Nie sądzę, że Zagłębie wypełniłoby ten sektor na meczu zgodowym. Prędzej gdyby Sosnowiec grał z Ruchem.
Nie przesadzaj, klatka na stadionie Hutnika to ~300 miejsc więc o jakich 3tyś pie*dolisz

DariuszSzpakowski
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DariuszSzpakowski » 14.09.2010, 15:10

pee pisze:Panie Szpakowski dostałeś kiedyś od Zagłębia po głowie ,że 90 procent Twoich wpisów dotyczy właśnie niego .Kiedyś były pretensje, że na meczach w Katowicach ,Chorzowie ,Zabrzu jak grała Legia większość stanowili Zagłębiacy a liczby na tych wyjazdach nie należały do małych .Teraz zaś jest na odwrót wszyscy mają pretensję ,że tylko 200 osób w grupie 1 tys.Więc przez najbliższę kilka dni będzie rozstrzygane czy zgoda juz upadła gdyż nie było w Chorzowie więcej Zagłębia niż Legii,jednym słowem paranoja.

wielkie oburzenie, bo udowodniłem, że Zagłębie zawyżyło dwukrotnie liczbę wspomagającą Olimpię. czy to nie żałosne, że ekipa z takim potencjałem fałszuje rzeczywistość i jeszcze bezczelnie się napina?? może skomentujecie Wasz wyjazd do Jastrzębia?? ;)

karola(J)na
Posty: 3
Rejestracja: 12.09.2010, 15:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: karola(J)na » 14.09.2010, 15:37

jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja Jagiellonii?

tomek89
Posty: 357
Rejestracja: 21.04.2008, 23:49
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: tomek89 » 14.09.2010, 15:44

karola(J)na pisze:jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja Jagiellonii?
z czym? Bo zgody nie mają a kosy wciąż te same

Zaagłębiak
Posty: 13
Rejestracja: 24.09.2009, 08:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Zaagłębiak » 14.09.2010, 16:41

Wywołujesz mnie do tablicy to Ci odpiszę. Nie mam zbytnio czasu na werbowanie internetu w celu znalezienia zdjęcia, ukazującego ile w sumie osób było wtedy na sektorze. Na 200 osób określili nas Olimpijczycy w swojej relacji, nie widzę celu dla którego mieliby naszą liczbę zawyżać. Znajdź zdjęcie całego sektora z drugiej połowy, wykropkuj, ja Ci wtedy odpowiem, że reszta pewnie biegała po mieście i będziemy mogli zakończyć polemikę.

DariuszSzpakowski
Posty: 22
Rejestracja: 27.06.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: DariuszSzpakowski » 14.09.2010, 16:46

znalazłem - ale nie zdjęcie, a filmik. w sumie to nawet lepiej. widac na nim cały sektor pod koniec spotkania, więc już wszyscy na nim byli.

[link]

od 4.50 widać tam Was cieszących się z bramki.

pee
Posty: 112
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: pee » 14.09.2010, 17:45

Ja nie podawałem żadnych liczb to co Ty mi kolego piszesz o jakimś zawyżaniu .Dla mnie to nas tam mogło być 20 ale byliście wspomóc zgodę ,bardziej mi chodzi o to ,że większość Twoich postów dotyczy Zagłębia .Czepiałeś się już wszystkiego frekwencji na stadionie u siebie ,liczb na wyjazdach,teraz wspieranie zgód.Chyba jedynie niedoczepiłeś się Zagłębia w sferze chuligańskiej stąd mój wniosek ,że chyba musiałeś w przeszłości dostać po głowie od Zagłębia i teraz próbujesz w każdym elemencie "ukłuć" to Zagłębie .A tak apropo mógłbyś napisać komu kibicujesz wtedy dużo by się wyjaśniło.
Zagłębie Sosnowiec

Zaagłębiak
Posty: 13
Rejestracja: 24.09.2009, 08:53

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Zaagłębiak » 14.09.2010, 17:48

Jeżeli ten filmik rozwiewa Twoje wątpliwości to naprawdę, gratuluje poczucia humoru. Z mojej strony koniec. Sory wszystkim za zaśmiecenie tematu, posty mogą iść do usunięcia bo nic nie wnoszą. Wkurwia mnie jednak problemowość ludzi, którzy zamiast zająć się sobą chcą na siłę udowodnić innym swoje racje.

oujejja
Posty: 6
Rejestracja: 26.11.2009, 09:44

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: oujejja » 14.09.2010, 17:52

DariuszSzpakowski jest chyba jakimś fanem naszym. Nikt się o nas tak nie troszczy jak on, prawdziwa dobra dusza... :)

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 14.09.2010, 17:59

Weźcie już spierdalajcie z tymi rozkminami. Nawet temat o zgodach potraficie rozjebać. Zagłębie dostało tyle biletów, więc w tyle pojechało. Zainteresowanie było większe zarówno w Warszawie jak i w Sosnowcu, więc nie wiem po c*** to pierdolenie.

Do Braci z Sosnowca: odpuśćcie im, tyle ich co sobie popiszą na forum :) Brakuje tylko, żeby któryś wykropkował sektory gości.
Zagłębie & Legia!
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

ultras_olimpia
Posty: 235
Rejestracja: 20.09.2009, 21:08

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ultras_olimpia » 14.09.2010, 20:45

ku***, czy wy naprawdę musicie komentować każdy wyjazd, wsparcie zgód? I do każdej liczby dorabiać sobie teorię? A później 3 dni dyskutować nad tymi teoriami?

Nie żebym usprawiedliwiał Zagłębie, bo Sosnowiczanie to raczej ekipa której nie trzeba usprawiedliwiać.

Ale skoro już poruszyliście nasze wyjazdy i wspieranie nas przez ZS zabiorę głos.

Zagłębie wspiera nas bardzo dobrze i życzę każdemu takiej zgody.

W poprzednim sezonie wsparli nas w bardzo dobrych liczbach. Dobrym składem byli z nami na Resovii, a to w końcu 250 kilometrów w jedną stronę. Są zgody które w mniejszych liczbach wspierają swoich przyjaciół we własnych miastach...

Zagłębie było z nami w Wolbromiu, w 200 - 300 osób, gdzie dla nas był to wyjazd z gatunku tych egzotycznych, na który pojechało 20 typa. Mogli odpuścić ten mecz, podobnie jak my, jednak tego nie zrobili.

W Jastrzębiu w te 200 osób byli i mam wyjebane w to co pokazują zdjęcia. Wiem ilu nas było, widziałem wizualnie ile razy większa była ekipa Sosnowca. Zdjęcia nigdy nie podadzą prawdy, najwięcej osób było na sektorze przed przerwą, w przerwie część osób wyszła ( przyjechała min zamówiona pizza), coś działo się też pod stadionem.

Nie mówiąc już o mega gościnach których świadkami jesteśmy na Zagłębiu Dąbrowskim...

Jeżeli trzykrotne zajebiste wsparcie zgody to dla was mało, to ja nie mam pytań.

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: krzysiek » 14.09.2010, 22:52

haha Dariusz to kibic Pogoni Szczecin który sieje ferment bo jak mi dziecinnie napisal na prive " ..już niedługo Legia bedzie kochac tylko Pogoń".

Zdjecie z 5 min w Jastrzebiu mozesz sobie wsadzic w dupe bo sam bylem w ekpie samochodowej ktora zajechala duzo pozniej (ponad 8 samochodów).

Widze ze strasznie go boli nasza frekwencja, wyjazdy, wspomaganie zgod wiec Darku mam dla Ciebie jedna wiadomość ... zajmij się swoim klubikiem a od nas sie odpierdol.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: leniwiec » 14.09.2010, 23:31

Nie jest fanem Pogoni Szczecin, wystarczy poszukać, co pisał wcześniej, o to jeden z jego poprzednich postów :
Pogoń podczas ostatniego meczu pucharu Polski w Elblągu nie dość, że po drodze została obita najpierw przez Lechię i Arkę, to potem jeszcze przez Olimpię o czym było cicho. ale to chyba najlepiej wyjaśnia jakie panują między nimi relacje.

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: krzysiek » 14.09.2010, 23:38

no to jest zwykla gnida wstydzaca sie swojego klubu a potrafiaca jedynie krytykowac wiec mozemy spokojnie zakonczyc jego temat
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

Kiszka
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2008, 13:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Kiszka » 15.09.2010, 00:23

Jak wyglądają obecnie relacje na linii Lech - Spartak Moskwa ?

ultras_olimpia
Posty: 235
Rejestracja: 20.09.2009, 21:08

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ultras_olimpia » 15.09.2010, 00:39

Pogoń podczas ostatniego meczu pucharu Polski w Elblągu nie dość, że po drodze została obita najpierw przez Lechię i Arkę, to potem jeszcze przez Olimpię o czym było cicho. ale to chyba najlepiej wyjaśnia jakie panują między nimi relacje.
Na dodatek farmazoniasz.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: hdg » 15.09.2010, 02:05

Na początku zaznaczę,że nie jestem z Zagłębie,co więcej nieprzepadam za nimi i to bardzo ale rozpierdala mnie ten wyscig szczurów kogo wiecej tu kogo mniej tam..

kogo to do cholery obchodzi? Coponiektórzy zachwycają sie liczbami wyjazdowymi jakby to była kwintesencja siły ekipy

Dobra niepowiem to fajnie jak na mecze i wyjazdy chodzi i jezdzi duzo ludzi z jakiejkolwiek ekipy tyle ze to chyba nie najwazniejsze w tym wszystkim co?

jeden próbuje dojebać drugiemu bo coś mu sie niepowodzi w jego ekipie i za wszelką cene trzeba mu pojechać ze było ich mniej itp

to jest chore!

ku*** Ludzie w Polsce jest w c*** ekip co jezdza po 5-10 20 osob ,wspomagaja zgody w czasem mniejszych liczbach no i co z tego? tu chodzi o zabawe dobra,a przynajmniej chodzilo kiedys i c**** komus z innej ekipy powinno byc do tego w jakiej liczbie ktos wspomogl swoja zgode czy pojechal na mecz

Ale oczywiscie istnieje spore grono "madrych" typow co dzielnie licza wszystkie liczby wyjazdowe,ustawkowe itd i dla nich caly ten smieszny wyscig to podstawa wszystkiego,czekam tylko az powstanie temat kto ma lepiej urzadzony dom albo lepszą fure czy najnowszy model butów z nike bo pewnie niedlugo to bedzie stanowilo o "sile ekipy"

thorgal
Posty: 47
Rejestracja: 27.01.2009, 15:01

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: thorgal » 15.09.2010, 11:46

Takie juz czasy nastały, że liczą się liczby, statystyki, kalkulowanie co się opłaca i z kim. Kibicowanie juz dawno przestało byc rozrywką/przygodą teraz to często obowiązek i ogladanie sie za innymi ekipami. Do tego jeszcze wrzód ze względu na obostrzenia wszelakich Wielkich Braci, którzy jesli nie zgłosisz tego wczesniej czesto w ogóle nie wpuszczą Cię na mecz.

Przemilcze wiekszośc wpisujących sie tu hardcorowców z za klawiatury co nigdy nikogo nie ugościli, nie brali udziału w spontanie czy nie oberwali od psów.

To co mnie dziwi, że niektóre autorytety kibicowskie tez zaczeły ulegac tej manii i najwazniejsze jest że gdzies było sie w 200 osób lub wspomagało kogos w 20 osób a nie ze w ogóle sie było i pomagało.

Co do relacji miedzyludzkich to w ogóle powinno sie postwaic trzykropek i przemilczeć. Brak szacunku dla rywali, nie honorowe zagrywki, układy nie z przyjaxni a z kalkulacji... sami sobie ta scene kiedys rozpieprzymy.

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kropek » 15.09.2010, 13:31

Wedlug mnie wszystkie zgody zawarte po 2000 roku sa zgodami, ktore opieraja sie tylko i wylacznie na interesach i tylko z tego wzgledu zostaly stworzone. Przykre, ale niestety prawdziwe.
Obrazek

d-j
Posty: 14
Rejestracja: 06.09.2010, 13:08

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: d-j » 15.09.2010, 14:19

kropek pisze:Wedlug mnie wszystkie zgody zawarte po 2000 roku sa zgodami, ktore opieraja sie tylko i wylacznie na interesach i tylko z tego wzgledu zostaly stworzone. Przykre, ale niestety prawdziwe.
bez przesady też z tymi zgodami... ale prawda jest moim zdaniem taka, że wszystko to idzie w złym kierunku. wiele ekip nabór prowadzi wśród znajomych na dzielnicy, którzy niewiele z fanatyzmem kibicowskim maja wspólnego, na meczu ze 2 razy byli, ale chodzą na siłownie czy sporty i chcą zaznać chuligańskiego stylu jak frodo z grin strit huligans. lansik, napinka po mieście i robienie sobie famy dookoła (np wśród panien), a potem zdziwka że psy węszą i przypał... moim zdaniem najbardziej klimatowi zaszkodziły angielskie filmy, bo pobudziły wyobraźnie niektórych "szogunów" i sprawiły że modnym nie jest już bycie "bandziorem w skórze" a "hoolsem z ekipy".
na szczęście uchowali się ludzie z głową, którzy czuja się lepiej w starym klimacie, wśród fanatyków, a kalkulacje i selekcje po znajomkach zostawiają innym. bo lanserka kalkuluje zanim ruszy ręka na mieście na spontanie, bo tam nie ma równych liczb i nie ma się za kim schować w razie co...
boje się jedynie co będzie jak te latajace swinie wyjdą i dużo ludu bananowego pogna na to dzięki reklamom, czy nawet ten film na temat kibiców Ruchu (być może całkiem niezły, ale nie o jakość chodzi)... to tak mniej więcej jak reklama bycia złym bo to modne - ciekawe czy niedługo jak u angoli, będą u nas ekipy w filmach występować, czy rozdawac autografy jak na czelsi (widziałem to w filmie dokumentalnym). ja mało nie wykorkowałem oglądając gsh, bo tak niewiele ma ten film wspólnego z rzeczywistością, ale większość hulsów miała na nim niezła wczutke z tego co czytałem... pozdrawiam oldschoolowców
... dudniący krok butów, SKINHEADS !
[link]

ZETKA
Posty: 945
Rejestracja: 31.01.2009, 22:37

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ZETKA » 15.09.2010, 15:20

Mozna dodac do tego co kolega wyzej napisal jedna rzecz tzw"asekuracje" czyli ekipa X nie ustawi sie z ekipa Y bo moze ona przegrac i cala Polska stwierdzilaby ,ze Y sa lepsi ale za to 10000 barw skrojonych piknikom i wypisywanie na necie jacy to jestesmy lepsi.Przedtem mialo sie do kogos problem to sie poprostu bilo bez patrzenia na to co o nas powiedza inni jesli sie przegra...

Niestety nie mozna sie teraz ustawic z dana banda bo albo bijesz sie z ludzmi z brami albo z kolicja.
Obrazek

edsonn
Posty: 3
Rejestracja: 15.09.2010, 19:14

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: edsonn » 15.09.2010, 19:31

Zgody:

ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola

Układy:

Arminia Bielefeld
Fan Cluby:
Sędziszów Małopolski
Łańcut
Boguchwała
Lesko
Świlcza
Malawa
Kosy:

Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
Czuwaj Przemyśl
Polonia Przemyśl
Stal Mielec

Młyn: 150-600 osób (na derbach do 2000).

Dybek
Posty: 82
Rejestracja: 02.09.2010, 17:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Dybek » 15.09.2010, 20:25

edsonn pisze:Zgody:

ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola

Układy:

Arminia Bielefeld
Fan Cluby:
Sędziszów Małopolski
Łańcut
Boguchwała
Lesko
Świlcza
Malawa
Kosy:

Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
Czuwaj Przemyśl
Polonia Przemyśl
Stal Mielec

Młyn: 150-600 osób (na derbach do 2000).
Chodzi o Resovie Rzeszów. Co miałeś na celu to wklejając?;)

Inzaghi
Posty: 217
Rejestracja: 28.04.2010, 00:34
Lokalizacja: Norka Krecika ;)

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Inzaghi » 15.09.2010, 20:28

Dybek pisze:
edsonn pisze:Zgody:

ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola

Układy:

Arminia Bielefeld
Fan Cluby:
Sędziszów Małopolski
Łańcut
Boguchwała
Lesko
Świlcza
Malawa
Kosy:

Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
Czuwaj Przemyśl
Polonia Przemyśl
Stal Mielec

Młyn: 150-600 osób (na derbach do 2000).
Chodzi o Resovie Rzeszów. Co miałeś na celu to wklejając?;)
Cofnij się do pierwszych stron tematu to zrozumiesz :)
Quis ut Deus!

ecostafic
Posty: 127
Rejestracja: 15.05.2010, 10:32
Lokalizacja: Wiślacki Kraków

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ecostafic » 15.09.2010, 20:54

edsonn napisał(a):
Zgody:

ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola

Układy:

Arminia Bielefeld
Fan Cluby:
Sędziszów Małopolski
Łańcut
Boguchwała
Lesko
Świlcza
Malawa
Kosy:

Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
Czuwaj Przemyśl
Polonia Przemyśl
Stal Mielec

Młyn: 150-600 osób (na derbach do 2000).


Chodzi o Resovie Rzeszów. Co miałeś na celu to wklejając?;)
Za takie debilne pytania powinny być bany... Proponuje zrobić bardziej rozbudowaną rejestracje lub ja zakończyć.. Smutne jest to zjawisko ale coraz więcej półgłówków chce poprzez swą głupotę zaistnieć.

Dybek
Posty: 82
Rejestracja: 02.09.2010, 17:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Dybek » 15.09.2010, 20:56

Kiedyś ktoś już wklejał coś podobnego, na temat Resovii. Notka też bez podpisu o jaki klub chodzi. Ale OK, nie ważne.

Kiedyś przewinęło się zdjęcie łączonego szalika Ruchu i Górnika Zabrze. Można coś więcej na ten temat? Szalik wyglądał na dość stary.

crysis
Posty: 75
Rejestracja: 28.01.2010, 17:36

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: crysis » 15.09.2010, 21:45

Było o tym pisane chyba kilkanaście razy, Górnik i Ruch łączyła kiedyś krótkotrwała zgoda i z tej okazji szalik został wydany. Dłuższego opisu sobie poszukaj, albo niech Ci ktoś inny napisze.

sądna noc
Posty: 448
Rejestracja: 17.07.2010, 10:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: sądna noc » 16.09.2010, 10:41

Jak to jest wkoncu z tą zgodą Legia - Juventus? pytam z ciekawosci bez zadnego dopierniczania sie itd...Mam kilku znajomych za (L) i gadaja ze wszystko ładnie pięknie zgoda super itd...ale słyszałem ze Juventus jakos nie za bardzo był za tą zgodą i jest to bardziej naciągane takie przez ADO Den Haag

MamoJeszczeGodzinke
Posty: 161
Rejestracja: 04.03.2010, 12:51

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: MamoJeszczeGodzinke » 16.09.2010, 12:23

Już był wałkowany temat Juventusu, skoro Legioniści mówią że wszystko ma się dobrze to chyba wiedzą lepiej od was, o ile się nie mylę to sztama została przybita z jedną z ważniejszych grup na Juve a jest ich kilka
...wrócą ze szpitala to się określą.

Przemas1
Posty: 82
Rejestracja: 22.09.2009, 11:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Przemas1 » 16.09.2010, 12:42

MamoJeszczeGodzinke pisze:Już był wałkowany temat Juventusu, skoro Legioniści mówią że wszystko ma się dobrze to chyba wiedzą lepiej od was, o ile się nie mylę to sztama została przybita z jedną z ważniejszych grup na Juve a jest ich kilka
Wydaje mi się,że Legioniści mają przybitą sztamę z grupami : Nucleo i Drughi. Jeśli się mylę to proszę sprostować.

sądna noc
Posty: 448
Rejestracja: 17.07.2010, 10:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: sądna noc » 16.09.2010, 12:53

Przemas1 pisze:
MamoJeszczeGodzinke pisze:Już był wałkowany temat Juventusu, skoro Legioniści mówią że wszystko ma się dobrze to chyba wiedzą lepiej od was, o ile się nie mylę to sztama została przybita z jedną z ważniejszych grup na Juve a jest ich kilka
Wydaje mi się,że Legioniści mają przybitą sztamę z grupami : Nucleo i Drughi. Jeśli się mylę to proszę sprostować.
A nie jest tak ze najwazniejszą grupa jest Viking

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, banach3, creat, DrysAG, factoryproject, hanysek6448, manson666, Matteunhos, Reda, whitey, Wotan88, Xsexx i 494 gości