www.warhouse.pl

Zgody / Kosy/ Układy ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 20.07.2011, 11:00

W Czechach najbardziej antypolskie jest Brno. Przynajmniej tak wynika z relacji chłopaków z Banika.



???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ??? » 20.07.2011, 11:12

Martini Player pisze:W Czechach najbardziej antypolskie jest Brno. Przynajmniej tak wynika z relacji chłopaków z Banika.
Co nie zmienia faktu ,że wąchanie się z zagranicznymi ekipami mija się z celem.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

Misiek88
Posty: 383
Rejestracja: 23.01.2011, 07:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Misiek88 » 20.07.2011, 11:29

??? pisze:
Martini Player pisze:W Czechach najbardziej antypolskie jest Brno. Przynajmniej tak wynika z relacji chłopaków z Banika.
Co nie zmienia faktu ,że wąchanie się z zagranicznymi ekipami mija się z celem.
Czemu mija się z celem? My z Banikiem mamy bliżej do siebie niż połowa Polskich zgód. Moim zdaniem mijaniem się z celem jest przybicie zgody z ekipą z kraju do którego jest minimum 1000 km.

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ??? » 20.07.2011, 11:42

Misiek88 pisze:
??? pisze:
Martini Player pisze:W Czechach najbardziej antypolskie jest Brno. Przynajmniej tak wynika z relacji chłopaków z Banika.
Co nie zmienia faktu ,że wąchanie się z zagranicznymi ekipami mija się z celem.
Czemu mija się z celem? My z Banikiem mamy bliżej do siebie niż połowa Polskich zgód. Moim zdaniem mijaniem się z celem jest przybicie zgody z ekipą z kraju do którego jest minimum 1000 km.
Większość polskich kibiców ma wyrobioną podobną opinię na temat innych narodów.Nie chodzi mi już nawet o Czechów , gdyż wyżej chooja nie podskoczom.Najlepsze są zgody polsko-angielskie , polsko- rosyjskie i polsko-niemieckie.Ciekawe , która ekipa wpadnie na pomysł robienia zgody z turasami.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 20.07.2011, 11:51

A nie pomyśleliście, że ta antypolskość Brna czy tam Sparty wzięła się stąd, że nie raz dostali w******* od Polaków? W końcu nasi rodacy goszczą tam dosyć często.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ??? » 20.07.2011, 11:58

Viclav pisze:A nie pomyśleliście, że ta antypolskość Brna czy tam Sparty wzięła się stąd, że nie raz dostali w******* od Polaków? W końcu nasi rodacy goszczą tam dosyć często.
No właśnie o tym piszę.Dlatego nie ma sensu na siłę się z obcymi bratać.
Polacy mają swój honor.......
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ??? » 20.07.2011, 12:11

Zrób sobie zgodę z sld.Oni wprost kochają wszystkie nacje.Do tego dostaniesz bonus w postaci gejów i lesbijek.
PS z ostatnim twoim zdaniem się zgadzam.
Bez odbioru :)
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 20.07.2011, 13:41

Viclav pisze:A nie pomyśleliście, że ta antypolskość Brna czy tam Sparty wzięła się stąd, że nie raz dostali w******* od Polaków? W końcu nasi rodacy goszczą tam dosyć często.
U Sparty może tak być,bo mieli sporo nieprzyjemnych sytuacji z nami,czy też z Górnikiem Wałbrzych.
Natomiast Brno jest antypolskie od zawsze. Ich postawa nasiliła się po tym jak jedna z ich największych kos-Banik przybił zgodę z Katowicami.

kumatszy od netu
Posty: 18
Rejestracja: 08.07.2011, 22:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kumatszy od netu » 20.07.2011, 14:12

jot_pe pisze:
kumatszy od netu pisze:Sparcie za lżenie z Polaków należy się full contact i ciężki w*******.
Nie rozumiem czym kierują się ekipy nawiązujące jakieś znajomości z np.Spartą mającą Polaków za żydów,cioty ze Slovana które twierdzą że my to cyganie,no i wszelkiej maści kacapów przykładowo z Ukrainy
Gdzie to wyczytałeś? Na kibice.net?


widzisz jot_pe że mimo "kumatego" nicku i sporej liczby na liczniku "kumatości" forumowej Ty możesz dowiedzieć się czegoś prawdziwego na kibice.net

powyższe posty potraktuj jako lekcje nr 1 ;)


nt. Czechów i Słowaków wypowiadać się nie będę bo obraziłbym tu kilku ekipom ziomków

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 20.07.2011, 14:36

Śmiało,wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej wiedzy.

Wyznawca
Posty: 230
Rejestracja: 12.02.2010, 21:15

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wyznawca » 20.07.2011, 14:46

Nacjonalizm to nie szowinizm!

kubecky
Posty: 23
Rejestracja: 20.07.2011, 15:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kubecky » 20.07.2011, 15:14

Witam.
Mam pytanie do osób ze Szczecina. Macie jakąś zgode lub układ z Flotą lub Falubazem ? Często na meczach tych drużyn słychać " Pogoń Szczecin " , pare osób ze Szczecina mówi że lubią te dwa kluby lecz osoby odpowiedzialne kibicowsko w Szczecinie wypinają się na nie i chcą tylko zgody z Legią ?

kumatszy od netu
Posty: 18
Rejestracja: 08.07.2011, 22:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kumatszy od netu » 20.07.2011, 15:32

Martini Player pisze:Śmiało,wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej wiedzy.


tu nie chodzi o wiedze którą nie chce się podzielić tylko o moje negatywne zdanie o pepikach



jot_pe jeżeli znasz kogoś ze Śląska,Gks lub Górnika W. poproś ich o streszczenie opinii wg.kos ich zgód(wiesz co mam na myśli) nawet tych najbardziej uogólniających nt.Polski i naszego narodu

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 20.07.2011, 15:41

kumatszy od netu pisze:
Martini Player pisze:Śmiało,wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej wiedzy.


tu nie chodzi o wiedze którą nie chce się podzielić tylko o moje negatywne zdanie o pepikach



jot_pe jeżeli znasz kogoś ze Śląska,Gks lub Górnika W. poproś ich o streszczenie opinii wg.kos ich zgód(wiesz co mam na myśli) nawet tych najbardziej uogólniających nt.Polski i naszego narodu
Skądś to Twoje negatywne nastawienie musiało się zrodzić. Napisz o co chodzi,a wspólnie dojdziemy do tego czy masz rację,czy nie.

fannn
Posty: 537
Rejestracja: 12.09.2010, 10:20

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: fannn » 20.07.2011, 15:55

Pewnie chodzi mu o to, że ogólnie w Polsce nie lubi się niemców, ruskich, czechów (po meczu na Śląskim to się nasiliło), a tu nagle ktoś się brata z ekipami z tych krajów. dojdzie potem do meczu repry, będzie jakaś afera to cześć ekip zamiast wspierać rodaków będzie patrzyło, czy po drugiej stronie nie ma ich ziomków. jak dla mnie właśnie o to chodzi "kumatszemu od netu".

wikary_z_bandy
Posty: 15
Rejestracja: 20.07.2011, 00:46

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: wikary_z_bandy » 20.07.2011, 15:56

R
wikary_z_bandy pisze:Jak sytuacja na linii Widzew - Sparta Praga ?
Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?

kumatszy od netu
Posty: 18
Rejestracja: 08.07.2011, 22:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kumatszy od netu » 20.07.2011, 16:15

fannn pisze:Pewnie chodzi mu o to, że ogólnie w Polsce nie lubi się niemców, ruskich, czechów (po meczu na Śląskim to się nasiliło), a tu nagle ktoś się brata z ekipami z tych krajów. dojdzie potem do meczu repry, będzie jakaś afera to cześć ekip zamiast wspierać rodaków będzie patrzyło, czy po drugiej stronie nie ma ich ziomków. jak dla mnie właśnie o to chodzi "kumatszemu od netu".


no tak jakby.nie mam kompleksu pepików tylko szczerze ich nienawidze.podłoże historyczno emocjonalne.nie lubie tej nacji i tyle.oni nas też w jakiejś części nienawidzą a to kolejny powód mojej "sympatii"


jezeli chodzi o scene kibicowską to ich zdanie na nasz temat mam w d**** bo oni jako owa scena nie są czymś z czyim zdaniem bym się liczył.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Martini Player » 20.07.2011, 16:27

kumatszy od netu pisze:
fannn pisze:Pewnie chodzi mu o to, że ogólnie w Polsce nie lubi się niemców, ruskich, czechów (po meczu na Śląskim to się nasiliło), a tu nagle ktoś się brata z ekipami z tych krajów. dojdzie potem do meczu repry, będzie jakaś afera to cześć ekip zamiast wspierać rodaków będzie patrzyło, czy po drugiej stronie nie ma ich ziomków. jak dla mnie właśnie o to chodzi "kumatszemu od netu".


no tak jakby.nie mam kompleksu pepików tylko szczerze ich nienawidze.podłoże historyczno emocjonalne.nie lubie tej nacji i tyle.oni nas też w jakiejś części nienawidzą a to kolejny powód mojej "sympatii"


jezeli chodzi o scene kibicowską to ich zdanie na nasz temat mam w d**** bo oni jako owa scena nie są czymś z czyim zdaniem bym się liczył.
Czyli tak naprawdę nie wiesz nic,tylko po prostu ich nie lubisz.
Temat zakończony,bo nie ma sensu z tobą o tym dyskutować.

kumatszy od netu
Posty: 18
Rejestracja: 08.07.2011, 22:28

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kumatszy od netu » 20.07.2011, 17:05

myślę Martini że wiem o wiele więcej niż ci się wydaje.i swoje spostrzeżenie opieram o kontakty z kibicami SFC a byli to ich silnoręcy jak i zwykli kibice.jako że na szczęście moją ekipe nic nie łączy z pepikami zdanie wydaje się być obiektywne.

nie piszę tu też że skoro ja do nich sympatii nie czuje wszyscy nagle powinni podzielać moje zdanie.to moja opinia i może się ona tobie podobać lub nie.o to nie dbam.

fanatycznykibic
Posty: 42
Rejestracja: 26.03.2011, 11:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: fanatycznykibic » 20.07.2011, 17:47

wikary_z_bandy pisze:R
wikary_z_bandy pisze:Jak sytuacja na linii Widzew - Sparta Praga ?
Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?
Prywatne kontakty i tyle,byli u nas na turniej z okazji 100-lecia Widzewa .

Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Stary14 » 20.07.2011, 17:56

fanatycznykibic pisze:
wikary_z_bandy pisze:R
wikary_z_bandy pisze:Jak sytuacja na linii Widzew - Sparta Praga ?
Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?
Prywatne kontakty i tyle,byli u nas na turniej z okazji 100-lecia Widzewa .
Ten Widzew mnie rozpierdala, najpierw kumają się z kacapami i jeszcze ze Spartą, a każdy wie jakie oni mają nastawienie do naszego narodu.
GOOD NIGHT left SIDE!

MV2
Posty: 15
Rejestracja: 22.01.2011, 22:30

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: MV2 » 20.07.2011, 18:25

Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?[/quote]
Prywatne kontakty i tyle,byli u nas na turniej z okazji 100-lecia Widzewa .[/quote]
Ten Widzew mnie rozpierdala, najpierw kumają się z kacapami i jeszcze ze Spartą, a każdy wie jakie oni mają nastawienie do naszego narodu.[/quote]


Czyli rozumiem że takie samo zdanie masz o Lechu Poznań, który swego czasu miał dobre relacje ze Spartakiem Moskwa, oraz o Śląsku Wrocław który ma zgodę ze Slezky Opawa?

Leon1910
Posty: 5
Rejestracja: 01.07.2011, 11:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Leon1910 » 20.07.2011, 18:26

Stary14 pisze:Ten Widzew mnie rozpierdala, najpierw kumają się z kacapami i jeszcze ze Spartą, a każdy wie jakie oni mają nastawienie do naszego narodu.
I na tym zakończmy Twoją rozkminke.

Haxior
Posty: 51
Rejestracja: 22.04.2011, 22:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Haxior » 20.07.2011, 19:32

Dobra a jak to jest w koncu na linii Pogoń Lębork-Pogoń Szczecin???Bo tu z jednej strony swego czasu Pogoń Sz z Pogonia L robia akcje i sie bija z Gryfem słupsk a teraz zerwanie zgody z Bałtykiem Gdynia....Czli kiedy mozemy sie spodziewac czegos oficjalnego,chyba ze nic nie ma???Układ?Zgoda?

kubecky
Posty: 23
Rejestracja: 20.07.2011, 15:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kubecky » 20.07.2011, 19:52

kubecky pisze:Witam.
Mam pytanie do osób ze Szczecina. Macie jakąś zgode lub układ z Flotą lub Falubazem ? Często na meczach tych drużyn słychać " Pogoń Szczecin " , pare osób ze Szczecina mówi że lubią te dwa kluby lecz osoby odpowiedzialne kibicowsko w Szczecinie wypinają się na nie i chcą tylko zgody z Legią ?
Podbijam bo przez kłótnie zostałem olany :)

czajnik
Posty: 83
Rejestracja: 06.12.2010, 18:24
Lokalizacja: Gmina wiejska

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: czajnik » 20.07.2011, 21:28

Panicze, spinacie się na Czechów, Słowaków, a te nacje należy postrzegać z przymrużeniem oka (podobnie jak jeszcze np. Litwinów). To zbyt małe Państwa i traktowanie ich jako mega wrogów jest śmieszne.

Prawdziwi wrogowie to ruscy i niemiaszki, a nie jakieś pepiczki, przestańcie proszę :-)
Nasze są miasta, miasteczka, wsie i osady !!! Widzew Łódź

psychopig
Posty: 170
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: psychopig » 20.07.2011, 21:39

kubecky pisze:
kubecky pisze:Witam.
Mam pytanie do osób ze Szczecina. Macie jakąś zgode lub układ z Flotą lub Falubazem ? Często na meczach tych drużyn słychać " Pogoń Szczecin " , pare osób ze Szczecina mówi że lubią te dwa kluby lecz osoby odpowiedzialne kibicowsko w Szczecinie wypinają się na nie i chcą tylko zgody z Legią ?
Podbijam bo przez kłótnie zostałem olany :)
W tym temacie juz było to opisane.
Obrazek

kubecky
Posty: 23
Rejestracja: 20.07.2011, 15:10

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: kubecky » 20.07.2011, 22:14

I od chyba najbardziej aspołecznych osób kibicowsko - Kibiców Pogoni , nic się dowiedzieć nie szło . Zapatrzeni tylko w Legie

O..
Posty: 340
Rejestracja: 04.09.2010, 17:32

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: O.. » 20.07.2011, 22:18

kubecky pisze:I od chyba najbardziej aspołecznych osób kibicowsko - Kibiców Pogoni , nic się dowiedzieć nie szło . Zapatrzeni tylko w Legie
Są aspołeczni bo Ci na necie nie odpiszą? Życie toczy się poza internetem i tam szukaj odpowiedzi.

trzydwajedenzero
Posty: 40
Rejestracja: 06.07.2011, 22:50

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: trzydwajedenzero » 20.07.2011, 22:27

ej luzuj. Nikt nie jest wpatrzony w Legię. Zazdrościsz nam jednej z dłuższych zgód? Te twoje aspołeczne zachowanie Pogoni to wobec kogo? Wobec ZS? Kontakty zawsze były niepoprawne, a resztę napisano nie tylko na tym forum. Sprawa OE to ten sam temat. Skoro wybiera ktoś za brata, kogoś za kim nie przepadasz, dziwne byś miał do niego zgoła inny stosunek.
A co do tematu dwu F to na pewno znasz sam odpowiedź tylko niepotrzebnie ti skwierczysz i pytasz o stosunki. Każdy wie jak jest i temat był wałkowany chyba z 3 razy na tym tylko forum. Zanim zaczniesz się spinac przewertuj temat, a nie rzucasz jakieś sądy nie znając kompletnie tematu.

PS. Lepiej zgodę pielęgnować kilkanaście lat niż co sezon robić sobie nową. Inna kwestia lepiej jedna silna zgoda z jedną ekipą niż 30 z takimi co są gówno warte

ChzB
Posty: 140
Rejestracja: 13.11.2007, 21:22

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: ChzB » 20.07.2011, 23:15

wikary_z_bandy pisze:R
wikary_z_bandy pisze:Jak sytuacja na linii Widzew - Sparta Praga ?
Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?

na czeskim facbooku mozna znalezc takie kwiatki..

[link]

wiec pewnie cos wiecej niz turniej..

no chyba ze to chlopak ze Sparty zrobil sobie taka dziarke i sie pucuje do Widzewa..
Ciężary na mase ?! Na masę najlepsze są wafelki i ptasie mleczko.

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Fight Łapa » 21.07.2011, 00:55

dfgdfgdfgdfg pisze: albo po prostu widzewiak w koszulce Sparty ...co w tym dziwnego, widze ze na sile ktos tu szuka sensacji.Przeciez zdjecie nie jest zrobione na stadionie Widzewa tylko na jakiejs silce.

A co do pepikow to wezcie pod uwage to ze nie wszyscy sa do nas nastawieni negatywnie, slowacy jak najbardziej sa bratni polakom, niegdys bywalem tam nadmiar czesto i nie raz popijalem z miejscowymi chlopakami.Na pamietnym meczu Slowacja - Polska zostalismy ugoszczeni z ekipa u ziomkow z Popradu z ktorymi zamienilismy pare slow na temat stosunkow Polsko - Slowackich,polskiej i slowackiej scenie kibicowskiej.
Co do Litwinow to odrebny temat.Jesli jest ktos tam negatywnie do nas nastawiony to tylko przez jebane media ktore sieja od kilku lat antypolska propagande.

I co najwazniejsze, nie pozwolmy zeby polityka dzielila slowianskie narody.w Dzisiejszych czasach kipi nienawiscia miedzy wszystkimi, a przeciez jakby na to nie patrzec jestesmy jedna wielka bracia.
Tak,zdjęcie na siłce...
Podpis bestparty.cz, Konec semestru,ludzie ubrani jak na dyske,a chłop wali w gruchę-boksera.

Co do ostatniego zdania,to już w ogóle nie kumam. To po co się bić między sobą w Polsce?
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Viclav » 21.07.2011, 01:09

dfgdfgdfgdfg pisze: I co najwazniejsze, nie pozwolmy zeby polityka dzielila slowianskie narody.w Dzisiejszych czasach kipi nienawiscia miedzy wszystkimi, a przeciez jakby na to nie patrzec jestesmy jedna wielka bracia.
Bardzo mądre słowa.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: leniwiec » 21.07.2011, 09:30

Co do Pogoni - to na naszym forum w odpowiednim temacie jest ładnie opisane co i jak z Rycerzami Speedwaya oraz z chłopakami z wysp - więc wystarczy wejść i poczytać a nie prowokać durnymi wpisami tutaj.
A już szczyt debilstwa to wpisy o zgodzie Legia-Pogoń kto kogo szanuje itp za takie wpisy powinny być bany dla troli netowych.

Sherman81
Posty: 193
Rejestracja: 05.10.2009, 12:00

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Sherman81 » 21.07.2011, 09:35

ChzB pisze:
wikary_z_bandy pisze:R
wikary_z_bandy pisze:Jak sytuacja na linii Widzew - Sparta Praga ?
Odpowie mi jakis widzewiak na pytanie?

na czeskim facbooku mozna znalezc takie kwiatki..

[link]
Może przeżut ;)
Włókniarz Częstochowa

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: spacerowicz » 21.07.2011, 10:08

Ktoś tu jakieś bzdury wcześniej napisał a później ktoś powiela. Czesi mieli negatywne nastawienie nie do nas tylko do naszego peerelowskiego systemu po inwazji w 1968r wojsk układu warszawskiego (żołnierzy ruskich, polskich, węgierskich, bułgarskich i wschodnioniemieckich). Dobrze wiedzieli, że normalni polscy obywatele też są zniewoleni.
Byłem kilka razy w Czechach. W dodatku na prowincjach Pragi i Brna gdzie mieszkali rodowici Czesi i tam można było poznać prawdziwe relacje. Zawsze pomocni i elegancko do nas nastawieni. Nawet bariera językowa nie przeszkadzała i nie zniechęcała (pamiętam jak ktoś kiedyś mi powiedział, że nasze języki są prawie takie same a w rzeczywistości to czeski ma tyle wspólnego z polskim co chiński hehe). Teraz coraz więcej ludzi mówi po angielsku więc nie ma problemu.
A, że ktoś po przeczytaniu obraźliwych wpisów na forach czeskich klubów wysuwa jakieś wnioski to gratuluję rozumu. Zawsze znajdzie się typ któremu ktoś inny nadepnął na odcisk i tyle ale żeby uogólniać?
To że tutaj w pewnym śmiesznym temacie dwóch małolatów napisze, że czuje sympatię (tfu) do jakiegoś klubu to chyba nie wyrabiasz sobie zdania o całej ekipie po jakiś anonimowych wpisach. Wszystko weryfikuje życie.
Temat z d*** i tyle.

Haxior
Posty: 51
Rejestracja: 22.04.2011, 22:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Haxior » 21.07.2011, 11:09

leniwiec pisze:Co do Pogoni - to na naszym forum w odpowiednim temacie jest ładnie opisane co i jak z Rycerzami Speedwaya oraz z chłopakami z wysp - więc wystarczy wejść i poczytać a nie prowokać durnymi wpisami tutaj.
A już szczyt debilstwa to wpisy o zgodzie Legia-Pogoń kto kogo szanuje itp za takie wpisy powinny być bany dla troli netowych.


Kolego mozesz odpowiedziec na moje pytanie ktore zadałem???Inaczej sie spytam,czy jestes w stanie cos wiecej napisac na ten temat???


Dobra a jak to jest w koncu na linii Pogoń Lębork-Pogoń Szczecin???Bo tu z jednej strony swego czasu Pogoń Sz z Pogonia L robia akcje i sie bija z Gryfem słupsk a teraz zerwanie zgody z Bałtykiem Gdynia....Czli kiedy mozemy sie spodziewac czegos oficjalnego???chyba ze nic nie ma???Układ?Zgoda?Prywatne kontakty???

BydgoskiPatriota
Posty: 73
Rejestracja: 01.11.2010, 15:46

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: BydgoskiPatriota » 21.07.2011, 11:41

Widzę, że niemalże wszyscy przyczepili się do Pogoni... Żądacie jakichś wielkich wyjaśnień, oświadczeń, może nawet certyfikatów dotyczących relacji szczecinian w poszczególnymi ekipami? Tak ciężko zrozumieć, iż portowcy mają na dzień dzisiejszy jedną zgodę - Legię Warszawa i dopóki nie napiszą oficjalnie na swojej stronie lub forum to znaczy, że nie przybili niczego oficjalnego z żadną inną ekipą? Co Was tak właściwie to obchodzi? Przecież to ich sprawa.
Nastąpiła jedna akcja z Pogonią Lębork, może nie przypadli sobie do gustu i dali spokój, więc czego Wy właściwie oczekujecie? Jak ja dobrze rozumiem to nie jest to ani zgoda, ani układ i nie potrzebuję więcej informacji. Mało takich sytuacji spotyka się w Polsce? Nie ma nawet sensu wymieniać, chociażby np. Stalówka-Lonia, Zagłębie S.-Śląsk, BKS Stal-Legia. Czy jakakolwiek z tych relacji jest oficjalna? Nie.
Jeśli chodzi o Flotę to nietrudno przecież wywnioskować, iż należy ona do rodziny Pogoni, ale nie trzeba mówić o tym głośno, bo i po co? Czy ROW jest FC Górnika, Polonia Świdnica jest FC Górnika Wałbrzych, czy to są tak naprawdę zgody? Jakie to ma znaczenie? Znikome. Jest wzajemna sympatia, oficjalna przyjaźń i tyle.
A co do Falubazu to być może portowcy czekają, aby mieć pewność, że to dobry krok? Może im wcale się nie spieszy, tak jak niektórym ekipom w kraju, które po paru wzajemnych wizytach przybijają sobie sztamy, a potem równie szybko zamieniają się owe relacje w nienawiść? Ludzie, wystarczy pomyśleć. Nie ma nic oficjalnego i tyle. Jak będzie to napiszą o tym i tyle.
Moim zdaniem ludzie, którzy tutaj zadali pytania dotyczące Pogoni Szczecin, tak właściwie to nie są na tyle głupi by nie znać odpowiedzi, ale zadali je przez zwyczajną złośliwość.
P.S: W Bydgoszczy na jednym z przystanków ostatnio widoczny napis Pogoni, czyżby istniał FC? Czy w Bydgoszczy dominują kibice Pogoni Szczecin?
To taka mała drwina z idiotycznych pytań, gdzie widziano skromne malunki na ścianach. Zawsze mam z tego ubaw. Czasem wystarczy pomyśleć.
Polonia znaczy Polska

Wieloryb
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 147
Rejestracja: 27.02.2007, 09:29
Lokalizacja: Ocean Spokojny

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Wieloryb » 21.07.2011, 13:12

Akurat Opawa i Ostrawa to złe przykłady na zgody polsko-czeskie. Jedni i drudzy mają się bardziej za Ślązaków niż za Czechów.
WŁADCY OCEANÓW

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: Zgody / Kosy/ Układy ...

Post autor: Fight Łapa » 21.07.2011, 15:53

Wieloryb pisze:Akurat Opawa i Ostrawa to złe przykłady na zgody polsko-czeskie. Jedni i drudzy mają się bardziej za Ślązaków niż za Czechów.
Dokładnie.

Ciekaw jestem sytuacji na linii Slovan-Brno,skoro Brno z waszych relacji jest antypolskie,a Slovan bardzo się polubił z Ruchem Chorzów.
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hejho9999, Kijekprawdy, PanFarmazon i 495 gości