IV Liga - komentarze i relacje

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Lechia1914
Posty: 60
Rejestracja: 18.03.2007, 12:10
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski

Post autor: Lechia1914 » 15.06.2007, 10:19

dziwi mnie i nie tylko mnie że nam niechcą wypożyczyć (Dębica, Sędziszów , Rzeszów, Mielec) autobusów na wyjazdy bo powodem tego jest zakaz od policji a wam wszędzie wypożyczają i wszędzie wchodzicie na mecze (co nie jest dane innym ekipom)


Co do autobusów w Sędziszowie to nawet nam nie chcą wynajmować bo p******* że Wisłoka im rozjebuje autobusy.

a co do Wisłoki oni nigdy nie przyznają sie do porażek.Po prostu są najlepsi



MORS
Posty: 3
Rejestracja: 05.03.2007, 12:45

Post autor: MORS » 15.06.2007, 10:37

No i koleżko z Parkowej otworzyłeś puszkę Pandory...
Jak mawiają mieczem wojujesz - od miecza zginiesz.
Albo udajesz głupa , albo faktycznie nie wiesz jak wyglądają fakty.
Ciężko się nie odezwać jak się czyta niektóre bzdury sąsiadów zza miedzy. Widać lubicie polemizować z oczywistymi faktami...
Sprawa wypożyczania autobusów na wyjazdy była już poruszana. Jednym dają , drugim nie - ciekawe prawda , ten sam przewoznik...
Kolejna sprawa - zamykanie stadionu. Każdy powód jest dobry żeby zamknąć stadion. A to dwa kamyczki leżące luzno miedzy ławkami , a to ogrodzenie jest zbyt niebezpieczne dla widzów....
No fakt , porównując nasze stadiony Wasz spełnia wzorcowo warunki bezpieczeństwa - zresztą , niech każdy kto gościł na obu odpowie sobie sam na to pytanie... Tak na marginesie przypomnijcie mi, kiedy to ostatnio mieliście jakieś małe choćby avanti na Parkowej.... Ciekawe czym to tłumaczyć....
Wtrącę jeszcze przepędzenie naszych przez pieski delikatnie rzecz ujmując wybierających się na rynek na Dni Dębicy. No to jak - są równi i równiejsi ?

Coś te napisy Igloopolice na murach nieco wyblakły - chyba pora byście je odświeżyli.

N_
Posty: 1336
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 15.06.2007, 10:56

Przenieście sobie rozmowę to Podkarpackiego tematu bo ten pomału się rozmywa :arrow:
http://www.youtube.com/user/czarni

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 15.06.2007, 13:05

To mogliscie im zrobic fotke i byscie sie smiali z nas :lol:
Wiekszosc ekip gdyby tylko miała takową fotke także napewno by wkleila na forum.
Niewiem juz po co te wasze zale osoba wklejajaca te fotki o nic was nie oskarza! tylko chciała uzyskac odpowiedz co on chciał.
Co do autobusow i wyjazdow to trzeba umiec sobie radzic, a to nie nasz problem ze wy nie placicie kasy kierowcom na bieżaco albo sami rozwalacie autobus we wnatrz.
I zamiast sie wypowiedziec i wyjasnic to piszecie Wisloka 88% Konfidenci czy nawet 99:)
Chyba mozna konczyc juz ten temat :lol:
Ostatnio zmieniony 15.06.2007, 13:33 przez KSW, łącznie zmieniany 1 raz.

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 13:12

a co do Wisłoki oni nigdy nie przyznają sie do porażek.Po prostu są najlepsi[/quote] Dokładnie jak piszesz kolesie z Wisłoki maja wpajane ze są najlepsi ... A ty z wisłoki widocznie nie wychodzisz z tej dziury slamsów skoro nie znasz kibiców Dębickich ...a KONFIDENTAMI jesteście wy WISŁOKA :!: i sie zastanów co piszesz pajacu :twisted: .......z mojej strony to tyle i mam prośbe o niereagowanie na chore wypowiedzi kolesi z wisłoki mają swoje urojenia i niech tak zostanie,,Bez odboru POZDRO DLA PRAWDZIWYCH KIBOLI
Polska Siła

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 13:14

Temat fotek uwazam za zakończony :twisted:
Polska Siła

Kamil
Posty: 121
Rejestracja: 26.02.2007, 18:46

Post autor: Kamil » 15.06.2007, 13:25

Lechia1914 pisze:dziwi mnie i nie tylko mnie że nam niechcą wypożyczyć (Dębica, Sędziszów , Rzeszów, Mielec) autobusów na wyjazdy bo powodem tego jest zakaz od policji a wam wszędzie wypożyczają i wszędzie wchodzicie na mecze (co nie jest dane innym ekipom)


Co do autobusów w Sędziszowie to nawet nam nie chcą wynajmować bo p******* że Wisłoka im rozjebuje autobusy.

a co do Wisłoki oni nigdy nie przyznają sie do porażek.Po prostu są najlepsi
ty w tym wątku masz chyba najmniej do powiedzenia więc siedź cicho.
Kto się do porażek nie przyznaje i wszystko przewraca do góry nogami to było widać po waszym meczu z Ropczycami. Motor, droga do Krk, walka z PO razem z Siarką, nie przyznali sie? Nie pisze o wydarzeniach w Dębicy bo nie wiem jak jest. Najpierw popatrz na siebie i swoja ekipe a potem pisz o kimś innym jak masz wogole zielone pojecie o tym co sie dzieje wokol ciebie. Nie jestem z zadnej ekipy bioracej udział w dyskusji :lol:

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 15.06.2007, 14:14

Sorry ale była mowa o jakimś Grillu.Moge wpaść?
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

DziadekMróz
Posty: 21
Rejestracja: 27.04.2007, 16:36

Post autor: DziadekMróz » 15.06.2007, 14:19

pies na fotce pochodzi z osiedla Wisloki,chodzi prywatnie na ich mecze( z pewnoscia z tad jego obecnosc na tym meczu) i nieukrywa sentymentu do Wisloki.To na jego wniosek zostal zamkniety stadion Igloopolu po meczu z Blekitnymi.

Kibice KSW nieszukajcie sensacji bo ta rozmowa moze sie toczyc bez konca.

bem
Posty: 7
Rejestracja: 13.04.2007, 13:45

Post autor: bem » 15.06.2007, 14:33

a skad kibice igloopolu wiedza co jakis kibic wisloki mowil niby na komisariacie o zamknieciu ich stadionu?????????
podsluch macie na komendzie??? :lol:

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 15.06.2007, 14:43

Poprostu kiedys na ich forum koles o tym napisał DLACZEGO IGLOOPOLOWI POLICJA STADIONU NIE ZAMYKA I ZE POWINNISMY KARE ZAPŁACIC ZA PRZYJSCIE NA MECZ WISŁOK-JASŁO :) . KU.. KONIEC TEMATU !!!!! I NIE SZUKAJCIE SENSACJI KSW i pozdrowcie prokuratora kibica WISŁOKI co wsadził zza kraty typa od Nas na 3 lata za skrojenie koszulki WISŁOKI.. juz nie pisze nic w tym temacie oczywiscie zaczetym przez WISLOKE !! TYLE !! ale sie wkurw..... !!
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

Why
Posty: 18
Rejestracja: 09.05.2007, 10:57

Post autor: Why » 15.06.2007, 14:49

Nie no wymiękłem, z tego co tu piszą typy z Igloopolu.
Ci ludzi nie są kłamcami,- oni są poprostu CHORZY jeśli naparwdę wierzą w to co piszą
:x

Teraz odp tylko na kilka rewelacji "pana" który ma ledwo z 15 wyjazdów na swoim koncie (wraz z poddebickimi miasteczkami) i jest ich radcą internetowym :lol:

Kto wylądował w szpitalu? piknik którego dźgneliście nożem- brawo. Macie szczęście że miał kumatych kolegów bo potem znowu byście płakali że Wisoka to konfidenci.
Może napiszesz mi czego nie byliście na dniach Dębicy (chodzi mi o główne wieczorne widowiska)? Nie, nie trzeba dobrze obydwoje wiemy.
Albo czemu to wsiadacie do Stali Rzeszów dopiero w Pilznie (ze swojego busa)? Co to w Dębicy nie mozna było na BBC? Wiem wiem zwolniły się nagle miejsca na trasie u Stali stąd sie przesiedliście- buahaha. Takie bajki to sobie możesz opowidać kumplom z Rzeszowa. No tak, a gdy wracaliście to też nie na swoje osiedla (bo trzeba przejechac przez nasze) tylko gdzie to się zatyrzymaliście czekając na "posiłki?"
Fajnie że zamawiacie nowe gadżety, tylko gdzie w nich chodzicie w pojedynkę? do piwinicy? pod klatkę?
W Dębicy robicie pod siebie i strugacie Bóg wie kogo na necie :!: Na szczęście już wiele ekip się o was przekonało że jesteście nie poważni i smieszni.

Nikt wam nie che wynając autokarów bo sami robicie sobie przypał- nie płacenie całych sum kierowcom, dewastacje autokaór (wlepianie vlepek w nim) co jest mega buractwem. Mam dalej wymieniać?
Jak awansowaliście to do kogo się zwróciliście o ochronę przejzdów autokarami? - do policji. Sama Siarka była tego świadkiem gdy policja się im chwaliła o tym czynie. Mam dalej wymieniać?
Flagi Hetmana nie spailiśmy podobnie jak Łady w Swidniku? Wiesz czemu? bo sie nie chciała spalić (taki materiał). Więc co jeszcze ciekawego napiszesz jeden z drugim.
Wiesz kto doprowadizł do zamknięcia waszego stadionu, to sie rozejrzyj wokoło, podpowiem ci: kto wam nie użyczył prądu podczas planowanego remontu stadionu i komu wpałacacie na konto z niby smiesznego waszego stowarzyszenia. Nie ma to nic wspolnego z nami więc sklej wary! Nasz stadion jest cąły czas na zawiasach stad nic na nim nie robimy. Znasz takie powiedzienie: "tylko ku*** sra w swoim gnieździe"? Wiem wiem nie znasz bo i skąd? Sami zrobiliście sobie syf u siebie "mega" akcjami- gdzie np na meczy z Ropczycami biegniecie.... juz 150 od nas i wbiegacie na murawę. Nie wiem , chcialiście nas zaskoczyć :lol:

Nie chce mi sie wiecej pisac.
Igloopol to nie poważna ekipa i na szczęscie wielu się o tym przekonało (Czuwaj, Apator juz był- teraz kolej na Stal Rzeszów).

A osoba o nicku "wisloka" powinna dostać BANA! za to że gów* wie a sie wypowiada. Poza tym nikt nie jest uprzywilejowany aby nosić w nicku nazwę naszego klubu.

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 15.06.2007, 15:02

OY GOTYK GOTYK brawo brawo ładnie sie rozpisałes i fajnie ze wiesz ile mam wyjazdów pewnie jezdzisz ze mna na wyjazdy i mi je liczysz;) i co to ku..ma do rzeczy ile mam wyjazdow tzn nzeze nie moge sie tutaj udzielac jezdza na kazdy wyjazd od 3 lat od kad IGLOOPOL sie odrodził wiec mi nie pie.. !! I SIE CIESZ ZE TWOJA WISLOKA ISTNIEJE CALY CZAS I NIE BYLO TAKIEGO CZASU PRZERWY JAK U NAS !! Naprawde tyle masz lat a taki głupi jestes ... A WY CZEMY NIE CHODZICIE W POJEDYNKE W BARWACH PO NASZYCH TERENACH ? NA MIESCIE NIE CHODZIMY W BARWACH ? JAK TAM JESTESMY TO MAMY BARWY smiac mi sie chce z tego co Ty piszesz i naprawde dalej w to wierzysz NAS 2 W BARWACH od WAS 8 i to jeden co sie udziela strasznie na tym forum i co robicie ? ON ubiera bluze na swoja koszulke GORNIKA zeby nie bylo widac i stoja jak te cwoki a my sobie przechodzimy po 2 stronie ulicy i smiejemy z WAS boze GOTYK PEDOFILU ogarnij sie . teraz napisze odpowiedz do WASZEGO ZAPYTANIA OD KTOREGO TA CALĄ KŁOTNIA Z WAMI SIE ZACZEŁA . TEN PIES POWIEDZIAL DO NAS IDZCIE DO MŁYNA DO SWOICH I NIE PROWOKUJCIE KIBICOW WISŁOKI ... nom to tyle TY BARANIE je. CO MA DO
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 15.06.2007, 15:04

Ostatnia kolejka 4 ligi podkarpackiej


Rzemieślnik Pilzno - Igloopol Dębica 16 czerwca, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski - Siarka Tarnobrzeg 16 czerwca, 17:00
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 16 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce - Pogoń Leżajsk 16 czerwca, 17:00
Galicja Cisna - Żurawianka Żurawica 16 czerwca, 17:00
Resovia - Stal Mielec 16 czerwca, 17:00
Orzeł Przeworsk - Sokół Nisko 16 czerwca, 17:00
Izolator Boguchwała - Tłoki Gorzyce 16 czerwca, 17:00
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

IGLOOPOL DĘBICA
Posty: 81
Rejestracja: 15.06.2007, 13:53

Post autor: IGLOOPOL DĘBICA » 15.06.2007, 15:07

KSW pisze: Co do autobusow i wyjazdow to trzeba umiec sobie radzic, a to nie nasz problem ze wy nie placicie kasy kierowcom na bieżaco albo sami rozwalacie autobus we wnatrz.
kumatego zgrywasz a widzę,że za wiele to Ty nie wiesz!
W Sędziszowie za wynajem płaci się przed wynajęciem,więc głupoty piszesz!
Nigdy nie mieliśmy długu w stosunku do PKS Sędziszów! A jeśli swoją wiedzę czerpiesz z naszego forum, to naucz się czytać,bo wyraźnie pisało,że dług jest ale w stosunku do jednego z nas który tym wszystkim się zajmował i często dokładał z własnej kieszeni.
A co do dewastacji to lepiej zamilcz.Jedyny powód jaki został nam podany przez panią Marysie,chyba wiesz kto to,jest taki,że Wisłoce rozwalili szyby to boją się teraz wynajmować autokary,bo nie chcą strat. Wystarczy czy jeszcze mam pisać?
Why pisze:Nikt wam nie che wynając autokarów bo sami robicie sobie przypał- nie płacenie całych sum kierowcom, dewastacje autokaór (wlepianie vlepek w nim) co jest mega buractwem. Mam dalej wymieniać?
Jak awansowaliście to do kogo się zwróciliście o ochronę przejzdów autokarami? - do policji. Sama Siarka była tego świadkiem gdy policja się im chwaliła o tym czynie. Mam dalej wymieniać?
Odpowiedz jest wyżej na pierwszą część pana wszechwiedziącego ale tak prawdę mówiąc to chyba jednak guwnowiedzącego.
Natomiast druga część jest też głupotą.
Owszem zwórcilismy się bo taki warunek postawił nam Monis jedyna firma która zgodziła się na wynajem autokarów.Wam też taki warunek został dany,potem to wszystko załatwiał sam właściciel,myślisz,że PKS Sędziszów nie informował policji o waszych wyjazdach?
Człowieku masz tyle lat,a rozwój umysłowy u Ciebie przestał występować chyba w drugim roku życia.
Co do vlepek to pojawiły się one tylko i wyłącznie na vlepakach KSW i nigdzie indziej,więc u Was też są mega buraki?
Ostatnio zmieniony 15.06.2007, 23:06 przez IGLOOPOL DĘBICA, łącznie zmieniany 1 raz.

BombeL1946
Posty: 73
Rejestracja: 27.02.2007, 19:56
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: BombeL1946 » 15.06.2007, 15:15

Ostatnia kolejka 4 ligi Kujawsko-pomorskiej:

Lech Rypin - Pomorzanin Serock 16 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław - Sadownik Waganiec 15 czerwca, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnica 16 czerwca, 17:00
Kujawiak Włocławek - Olimpia Grudziądz 16 czerwca, 17:00
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 16 czerwca, 17:00
Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek 16 czerwca, 17:00
Mień Lipno - Chemik Bydgoszcz 16 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski - Goplania Inowrocław 16 czerwca, 17:00

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 15.06.2007, 16:05

Na przyszłosc-pisalem nie raz tylko nick KSW pisze w imieniu kibicow Wisloki.!!Inne wpisy,wklejane jakies zdjecia ktore nic nie maja do rzeczy itd,sie nie licza i Prosze nie zwracac na nie uwagi -i kasowac takie posty!!

MORS
Posty: 3
Rejestracja: 05.03.2007, 12:45

Post autor: MORS » 15.06.2007, 16:32

Kończąc temat zdjęcia i ich tego typu pierdół - nie pierwszy raz to przerabiamy. Zaczyna się od prowokacji niekumatych kolesiów , temat się rozwija , kilku nierozgarniętych dopisuje kolejne bajeczki , oficjalny przedstawiciel ekipy zabrania wpisów , tyle tylko że smród pozostaje i niektórym utrwala się w pamięci. Ale o to chyba w tym wszystkim chodzi. Na tej płaszczyznie chyba nigdy Wam nie dorównamy.

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 16:45

DziadekMróz pisze:pies na fotce pochodzi z osiedla Wisloki,chodzi prywatnie na ich mecze( z pewnoscia z tad jego obecnosc na tym meczu) i nieukrywa sentymentu do Wisloki.To na jego wniosek zostal zamkniety stadion Igloopolu po meczu z Blekitnymi.

Kibice KSW nieszukajcie sensacji bo ta rozmowa moze sie toczyc bez konca.
Tak tez mi sie wydawało ze to~~ PIES Z WISŁOKI ~~ :!: to on po meczu u parkinsonów(Wisłoki) zwiną mnie na przesłuchania :shock: ku..wa i o co konfidentom z wisłoki chodzi____ SENSACJI !!!!!!!!!!!! Goście z Wisłoki jak u was w młynie stoją psy po cywilu TO SORY ALE ZERO SZACUNKU :!: :!: :!: [/b]
Polska Siła

tryptyk
Posty: 52
Rejestracja: 06.06.2007, 13:59
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: tryptyk » 15.06.2007, 17:13

ku*** ;D, doeimy się w koncu o co ten pies pytał ;/
szum na ulicach miast

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 17:31

URWAŁ SIE I ZGUBIŁ BUDE :idea: KONIEC KOMENTARZY NA TEN TEMAT :twisted:
Polska Siła

Zupełnie Zielony
Posty: 53
Rejestracja: 09.05.2007, 10:50
Lokalizacja: OI

Post autor: Zupełnie Zielony » 15.06.2007, 17:40

Igloopol pisze:i co to ku..ma do rzeczy ile mam wyjazdow tzn ze nie moge sie tutaj udzielac jezdzac na kazdy wyjazd od 3 lat od kad IGLOOPOL sie odrodził wiec mi nie pie.. !!
Jesteś taki tępych że nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Jakbyś był ty i twoja ekipa na każdym wyjeździe to byś ich nie miał 15 tylko TRZY razy więcej. Jeśli natomiast chodzi ci tylko o te gdzie się wybieraliście- to dowidzi tego co było pisane wcześniej. Nie jeździcie prawie na wyjazdy.
Więc KŁAM dalej.
ps. Masz jakąś obsesje na punkcie "G" i widzisz go wszędzie
Goście z Wisłoki jak u was w młynie stoją psy po cywilu TO SORY ALE ZERO SZACUNKU
Za pisanie takich rzeczy powinien byc BAN bez dwóch zdań.
LucassNH
pogrubiłeś mi 2 rzeczy o 300 osobach wbiegających na murawę i tutaj sam nie liczyłem ich ale w gazecie tak pisało, a jeśli chcesz screena ci wyśle co do klatki to kolega, który w tym uczestniczył tak mi powiedział
ADMIN: Spokojniej w podpisie prosimy!

Czesław
Posty: 71
Rejestracja: 21.03.2007, 13:44

Post autor: Czesław » 15.06.2007, 18:10

Goście z Wisłoki jak u was w młynie stoją psy po cywilu TO SORY ALE ZERO SZACUNKU
Za pisanie takich rzeczy powinien byc BAN bez dwóch zdań.
dlaczego ?

Pamietajmy , ze w każdej bajce jest ziarno prawdy

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 20:18

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL KSW PROSI O NIE WPISYWANIE SIE Z RAMIENIA WISŁOKI NIKOMU KOLWIEK A CI DALEJ SWOJE ...........A BANA TO TOBIE POWINNI DAĆ KOLEŚ ZA PISANIE BZDUR NA KTÓRE NIE MASZ ZEZWOLENIA :lol: JESZCZE RAZ PISZE SPRAWA IGLOOPOLU JEST ZAMKNIĘTA ...WYJAŚNIONE JEST WSZYSKO !!!!!!!!!!!
Polska Siła

wisloka
Posty: 4
Rejestracja: 05.06.2007, 21:12

Post autor: wisloka » 15.06.2007, 21:21

hehehe no i prosze wiekszosc wypowiedzi ze strony kibicow lks tylko zaden nie na temat
pisza jak to oni rzadza w debicy po wynajmowanie autobosow ale co to ma wspulnego z tematem zalosne odwracanie kota ogonem typu "ten pies jest z ich osiedla" kon by sie usmial tylko ze to wy jestescie z nim na fotce a nie my!!!
oczywiscie tryptyk ze sie nie dowiesz predzej sie dowiesz ze wisloka to konfidenci i ze sa lani we wlasnym miescie ale co kumatszy zaowarzy zdenerwowanie i niemoc wyjasnienia tej sytulacji przez tych konfidentow wystarczylo im ze ktos napisal ze sytulacja byla dwuznaczna a oni swoimi wyzwiskami i nieudolna propaganda mysla ze sie calkowicie wyczyscli zastanawia mnie czemu do tej pory nikt ze stali rz nie stanol w ich obronie czyzby nie dokonca ufali swoim ziomka przecierz to bylo u nich na stadionie i powinni sie bardzo dobrze orietowac w sytulacji zapewne po tym poscie niejeden taki obronca sie znajdzie ale to juz nie moja sprawa
chcielismy tylko pokazac do czego zdolni sa chlopcy z lks kazdy niech sobie rozumie to jak chce my juz wiemy!!!

IGLOOPOL BANDA CIOT I KONFIDENTOW

IGLOOPOL DĘBICA
Posty: 81
Rejestracja: 15.06.2007, 13:53

Post autor: IGLOOPOL DĘBICA » 15.06.2007, 23:04

wisloka pisze:hehehe no i prosze wiekszosc wypowiedzi ze strony kibicow lks tylko zaden nie na temat
pisza jak to oni rzadza w debicy po wynajmowanie autobosow ale co to ma wspulnego z tematem zalosne odwracanie kota ogonem typu "ten pies jest z ich osiedla" kon by sie usmial tylko ze to wy jestescie z nim na fotce a nie my!!!
Ty to możesz się pochwalić zdjęciem z pasowania na ucznia,ale to dopiero pewnie we wrześniu.Szukasz taniej sensacji,próbujesz,próbujesz ale coś to nie idzie.

MF.
Posty: 1
Rejestracja: 15.06.2007, 22:26

Post autor: MF. » 15.06.2007, 23:22

...
Ostatnio zmieniony 16.06.2007, 22:31 przez MF., łącznie zmieniany 2 razy.

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 23:24

KSW pisze:Na przyszłosc-pisalem nie raz tylko nick KSW pisze w imieniu kibicow Wisloki.!!Inne wpisy,wklejane jakies zdjecia ktore nic nie maja do rzeczy itd,sie nie licza i Prosze nie zwracac na nie uwagi -i kasowac takie posty!!
Mam zapytanie do KSW czy masz jakiś wpływ na swich PUPILI z netu którzy wykazują sie w imieniu Wisłoki bo naprawde to co tutaj piszą to przechodzi ludzkie pojęcie a co gorsza pokazują prawdziwy obraz waszego klubu ..... :wink:
Polska Siła

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 15.06.2007, 23:30

MYSLE ZE POST GOSCIA O NICKU MF powinien zostac skasowany KOLES PRZEKROCZYŁ WSZELKIE GRANICE i ROBI ZE MNIE PRZERZUTA CZLOWIEKU NIGDY Z BRUDASAMI W MŁYNIE BYM NIE STAŁ !!
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

SIARKOWIEC
Posty: 65
Rejestracja: 27.02.2007, 15:08

Post autor: SIARKOWIEC » 15.06.2007, 23:31

Nie wiem po co ta zbedna napinka. Piszcie sobie na PW

Ps Wisłoka nie jest w IV lidze tylko w III

Salwador_
Posty: 125
Rejestracja: 01.03.2007, 17:42

Post autor: Salwador_ » 15.06.2007, 23:35

SIARKOWIEC pisze:Nie wiem po co ta zbedna napinka. Piszcie sobie na PW

Ps Wisłoka nie jest w IV lidze tylko w III
Nie bron swojego ukladu.

To Wisłoka zaczela wklejajac durne zdjęcia i durnie komentować.

Wszystko mozna wyjasnic itp ale zeby na forum ogolnopolskim ? :shock:
a jakby babcia miala wąsy to byla by dziadkiem...

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 23:40

a z tego co wiem to Wisłoka jest w III lidze a nie w IV więc co tu ku*** jeszcze robią wspomnienia odrzyły buhahaha :!: :!: :!: :!:
Polska Siła

GNIEWNY
Posty: 28
Rejestracja: 12.06.2007, 21:56
Lokalizacja: Z więzienia

Post autor: GNIEWNY » 15.06.2007, 23:51

To Wisłoka zaczela wklejajac durne zdjęcia i durnie komentować.

Wszystko mozna wyjasnic itp ale zeby na forum ogolnopolskim ? :shock:[/quote] Niestety mozna pisać bez końca i tak nie zrozumią :!: dziwie sie tylko gościowi o nicku "KSW"jako jedyny kumaty ze nie reaguje na wypowiedzi swoich kolesi .szkoda gadać :idea:
Polska Siła

Ludowiec
Posty: 5
Rejestracja: 15.06.2007, 23:00
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Ludowiec » 15.06.2007, 23:52

Ja tylko wtrące co nieco na temat pana o nicku:Igloopol.
Zeby osoby czytające ten temat wiedziały co nieco o tym, czy jego wypowiedzi mozna traktować serio.
Czy można traktować serio wypowiedzi osobnika który ma opisy na gg pokroju :
"KoLoRoWe PoDuSiE(jego imie) <spioch>"
albo "Hehe k**** i smiecie (jego imie) nigdy nie zlapiecie" "hehe zydy mnie pogonily"
Czy za normalna mozna uznac osobe ktora cieszy sie z tego ze zostala pogoniona?
Albo czy mozna go uznac za kompetentego ,gdy osoba z KSW dzwoni do niego z propozycja ustawki obu ekip a on mówi "Wiesz co dzis nie,bo ja siedze w domu na gadu-gadu".
Czy za normalna mozna uznać osobę(jak wskazuje nick jest on kibicem Igloopolu),która robi sobie fotki w czapce Wisłoki i z siekiera?
Poza tym pan "igloopol" moze opowie o tym jak był w młynie Wisłoki zanim został fanatykiem Igloopolu?
Jestescie wspaniali, co jeden to lepszy wpis mozna sie usmiac juz nie macie co wymyslac tylko zalic sie co ktos robi i co kiedys robil Moze jeszce kogos opiszecie chetnie sie dowiem takie ciekawe ?? lepiej zajmij sie Swoja smierdzaca d*** !!

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 16.06.2007, 00:08

Zaufaj mi ja chce spełnic Twoje sny...:* nYnU :* ONLY IGLOOPOL ! pa:* MF co jest wklejaj moje opisy to jest moj aktualny koorowych snof
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

risto
Posty: 389
Rejestracja: 27.02.2007, 16:31
Lokalizacja: Jasło

Post autor: risto » 16.06.2007, 01:00

Panowie dajcię spokój ku***! Uważam, że Morsy nie mają sie z czego tłumaczyć, a Wisłoka nie ma powodu by atakować. Niech obie ekipy robią swoje, a sukcesami niech uświadomią kto lepszy. Wisłoka ma dobre wyjazdy, a Morsy się odradzają, oby tak dalej, a będzie ciekawiej...
Biali ludzie, czarne charaktery!

ultras-morsy
Posty: 5
Rejestracja: 15.03.2007, 18:33

Post autor: ultras-morsy » 16.06.2007, 02:30

zacznę może od początku.
Wszystko to zaczęło się już chwile temu kiedy to Juniorzy Igloopolu połączyli swe siły z drużyną stworzoną przez kibiców IGLOOPOLu o nazwie KP Kolejarz Dębica.

Kiedy tylko ekipa Igloopolu zaczęła sie odradzać od poczatku kibice Wisłoki wpajają wszystkim że IGLOOPOLU niema że kibice to dzieci gówniarze konfidenci, dziewczyny itd itp.
Nasza ekipa od odrodzenia miewała wzloty i upadki.
Co dzieje sie na mieście przez ostatnie lata sami wiecie bardzo dobrze i odpowiedzcie sobie na to pytanie sami nie pisząc nawet tu na forum, bo ono nie jest od tego by kłócić się o liczby czy akcje wygrane czy przegrane, to forum jest poto by cała kibicowska POLSKA mogła poczytać co dzieje się w mniejszych czy wiekszych ekipach. Wracając Zawsze miedzy Igloopolem a Wisłoką były kłótnie na tym forum czy innych, tak szczerze mówiąc można się zastanowić dlaczego : odpowiedź jest prosta debile trafiają sie z jednej jak i drugiej strony, ale jednak ktoś jak mozna po czasie zauważyć ma bardzo duży kompleks IGLOOPOL a został on zdefiniowany przez Wisłoke Igloopol: Ekipa której niema, same błazny dziewczyny konfidenci dzieciaki itd itp.

W większości wypadków zwłaszcza jak byliście w IV lidze kiedy to my wystawialiśmy młyn wy zawsze liczyliście na zdjęciach ile to nas jest i wogole kogo tam niema przecież to same dzieci.


Dla pana który ma obsesje do porównywania ludzi według tego kto ma ile wyjazdów proponuje zastanowić się człowieku nad swoim postępowaniem gdyż sam zapewne pamiętasz jak wiele razy zostałeś zablokowany na tym forum, ciągle tylko przybierasz nowe nicki na kibice net żeby ludzie nie wiedzieli ze to Ty, ale z Twoim wypowiedzi zawsze wyjdzie ze to Ty, zakompleksiony człowiek który niemoze poradzić sobie sam ze sobą i na każdym kroku próbuje udowodnić ekipie Igloopolu że nas niema, np Twoja lista iluś tam dowodów na to że jesteśmy nikim, kilkoma z tych powodów było np my pierwsi odpaliliśmy race na meczu a wy nie, my pierwsi wydaliśmy szalik z napisami a wy nie.
Zastanów się to tak jak by stanęło dwoje dzieci i jeden do drugiego powiedział ty jesteś głupi bo ja mam fajnego lizaka a Ty nie.

Wracając do Tematu proszę Kibiców Igloopolu o zachowanie spokoju i aby starać się nie reagować na zaczepki ze strony kibiców Wisłoki bo jak wiadomo oficjalnie podobno wypowiada sie ktos od nich o nicku KSW, więc reszta to chyba porostu prowokanci i zakompleksieni gówniarze.



Cos do tematu moj własny projekt, który gośc o nicku Igloopol ma w podpisie.

Obrazek
U-L-T-R-A-S M-O-R-S-Y '06

Dominator
Posty: 17
Rejestracja: 15.06.2007, 21:25

Post autor: Dominator » 16.06.2007, 08:10

Jak awansowaliście to do kogo się zwróciliście o ochronę przejzdów autokarami? - do policji. Sama Siarka była tego świadkiem gdy policja się im chwaliła o tym czynie. Mam dalej wymieniać?



A to jakaś nowa zgoda się szykuje? Oni mogą rozmawiać z Policją?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, arczivald, B. Ricci, BKL, Bobson1312, gr1929, Jabollo, Junior89, kokon21, Ortalion, Prawilnyy, protektormalopolska, SturmgewehR 44 i 282 gości