www.warhouse.pl

IV Liga - komentarze i relacje

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 15.05.2007, 23:27

PavelGKS pisze:To co sie dzieje u nas w grupie to parodia jakich mało...nigdzie nas nie wpuscili od poczatku tej rundy, myslelismy ze chociaz Myszków wypali a tu dzisiaj do klubu przyszło pismo ze mecz bez udziału publicznosci...i tak jest wszędzie....
Jebana 4 liga :x
Proponuję sprawdzić czy rzeczywiście przychodza takie pisma bo nasz prezes też tak nas zrobił przed meczem na Garbarni... A okazało się, że to nie prawda i wyjazd sie udał.



Kryszał
Posty: 43
Rejestracja: 13.03.2007, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kryszał » 15.05.2007, 23:39

A je**ć te pisma, lepiej i tak pojechać duża grupą to wtedy i tak was wpuszczą jak nas w Mielcu, Dębicy i ostatnio w Sobowie.

Pozdro

zzzz
Posty: 133
Rejestracja: 08.03.2007, 12:51

Post autor: zzzz » 16.05.2007, 09:12

Do Tyszan:
Jest dużo sposobów by ominąć zakaz. Macie problemy z psami bo nie chcą was puścić autokarem w większej liczbie i nie macie opcji wyjechania z miasta. A od czego są auta ? Jeśli was zatrzymują na trasie przed meczem autami... to wyjechać kilka godzin wcześniej furami na mecz. Nie wierzę, że się nie da. Dla chcącego nic trudnego.
DUMA POMORZA

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Troublemaker » 16.05.2007, 16:54

Detonator pisze:Przyznam się szczerze,że jadąc do was nie sądziłem w ogóle ,że są tam jakieś szaliki czy kibice...a to ,że to jakieś fc hutnika to juz mi do głowy nie przyszło. Tez i dlatego taki mecz zaliczyłem tak jak i inne wyjazdy na ...powiedzmy do mniejszych miejscowości ;) nieaktywnych kibicowsko a na dodatek po tym jak zobaczyłem kolesia w koszulce Wisły a i drugiego w Celtiku ( jakos mi sie tak z Lechia kojarzy ;) ) myślałem,że to rejon wiślacki.
Rozumiem Cię dobrze ale poprzez swój post chciałem unaocznić moze niezby ważne fakty ale niepodważalne bo prawdziwe.

W takim razie do zobaoczenia w nastepnym sezonie, chociaż wolałbym się z wami spotkać na trzecioligowym froncie ( na Suchych Stawach lub na Zbytlikowskiej), aniżeli na boiskach IV ligi na co się zanosi ( biorąc pod uwagę oczywiście fakt, że Orkanowi uda się otrzymać ).


Koszulki Wisły i Celticu zauważyłeś ale niestety osoby z pasiakiem Hutnika i bluzą z "Reksiem" na klacie umknęły Twojej/Waszej uwadze... :wink:

Pozdrawiam!
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 16.05.2007, 19:23

Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów

Z Wisłoki 38 osób (w tym dwie dziewczyny).

CG
Posty: 53
Rejestracja: 01.04.2007, 23:58

Post autor: CG » 16.05.2007, 19:50

Sokół Nisko – Pogoń Leżajsk

Środowy, ważny dla nas mecz, z ciekawym rywalem, a mimo to na stadionie, jak i w młynie frekwencja nie dopisała. Wystawiamy tego dnia ok.40-50 osobowy młyn + 10 osób Unia NS. Nie przygotowywaliśmy się do tego meczu pod względem ultras. Na płocie wisi jedna duża flaga ,,elitka,, Prowadzimy w miarę dobry doping, starając się pomóc w ten sposób naszym piłkarzom w walce o utrzymanie z lidze. Niestety mimo walki na boisku ten mecz kończymy remisem. Kibice Pogoni zjawiają się w końcówce pierwszej połowy. Przyjechali autokarem ok. 20-25 osób, swoją liczbę określą sami, nie wywieszają flag, momentami dopingują. Na meczu duża liczba niebieskich. Nadzieje na utrzymanie powoli nikną, lecz my wciąż wierzymy!!
EZU CG BZC Na Zawsze Dobra Marka!

/SĘDZISZÓW MŁP./
Posty: 77
Rejestracja: 09.05.2007, 16:31

Post autor: /SĘDZISZÓW MŁP./ » 16.05.2007, 20:19

LECHIA SĘDZISZÓW -Błękitni Ropczyce (wynik 1;1)

Na DERBOWY pojedynek do Ropczyc udajemy sie wynajętym autobusem w 50 osób z jedna flaga .policja juz na miejscu robi problemy,wszyscy zostaja spisani i przeszukani.Po dotarciu na miejsce mamy problemy z wejsciem na stadion,lecz po rozmowach z prezesem Błekitnych oraz naszym udaje sie nam wejsc na stadion,na którym to trwa już mecz.My od razu ruszamy z dopingiem,który w pierwszej połowie był bardzo dobry jak na taka liczbe,natomiast w II połowie doping średni.Nie obyło sie równiez bez obustronnych bluzg,nie które były nie potrzebne,ale nie ma sie co tu rozpisywac.

Co do kibiców z Ropczyc to nie bede wypisywał liczby,sami sie określa,co do dopingu,to w pierwszej polowie słabiej dopinguja swój zespół,w II już lepiej,żucaja serpentyny,robią kartoniade,oraz machaja balonami.Na ich płocie wisi 2 flagi.

Przed meczem jak równiez w trakcie spokój.
Po meczu były atrakcjie poza stadionowe,lecz nie bede sie tu rozpisywał.

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Resovia-Igloopol

Post autor: Igloopol » 16.05.2007, 20:55

Do Rzeszowa wyruszamy na dwa sposoby , 19 osob ładuje sie do pociagu natomiast druga grupa 20 osob podrozuje busami , w okolicach Ropczyc busy zatrzymuje psiarnia , robia duze problemy, spisuja wszystkich pasazerow po czym zawracaja busy do Dębicy. Natomiast ekipa pociagowa podrózuje z obstawa kilku sokistów , do Rzeszowa spokojnie , na stacji czekaja na Nas kibice Stali Rzeszów około 90 dzięki chłopaki !! , niestety policja nie pozwala sie nam połaczyc i przedstawiaja pismo ze na Resovii nie ma sektora dla gosci i nie zostaniemy wpuszczeni . Po około godzinie czasu ładujemy sie w pospieszny do Dębicy , powrót spokojny . Igloopol przegrywa 0-3

Obrazek
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

ks1946
Posty: 156
Rejestracja: 01.04.2007, 22:21
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: ks1946 » 16.05.2007, 21:30

Szydłowianka - Legia II 1:3 (środa)

W pierwszej połowie ok 65 osób i dobry doping, na płocie jedna flaga. W drugiej tradycyjnie mniej (40 glów) doping kapitalny jak na taka liczbę, ostro jedziemy z zarządem, działaczami i piłakrzami, którzy olewają kolejne mecze(mamy też info od pewnego piłakrza o sprzedaniu conajmniej jednego meczu w tej rundzie , po meczu dowiadujemy sie że na następny mecz nie zostaniemy wpuszczeni Szydłowianka to My, ch...j z działaczami i sprzedawczykami!!!

mzks1963
Posty: 260
Rejestracja: 04.03.2007, 21:19

Post autor: mzks1963 » 16.05.2007, 21:47

BŁĘKITNI ROPCZYCE- Lechia Sędziszów

Nas tego dnia melduję się 140 na sektorze, z nami Wisłoka ponad 30 osób porozsiadana na całym stadionie. Wywieszamy 3 flagi, MZKS , Błękitni Ropczyce (narodowa), ŚP Sławka. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Na meczu nie obyło się bez bluzg. Prezentujemy tego dnia kartony biało-niebieskie, balony, konfetti, brak pirotechniki z przyczyn wiadomo jakich. Kibiców gości około 40 z jedną flagą.

Brak słów na ich dzisiejsze zachowanie po meczu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
A.C.A.B

Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 16.05.2007, 21:57

Troublemaker pisze:
Koszulki Wisły i Celticu zauważyłeś ale niestety osoby z pasiakiem Hutnika i bluzą z "Reksiem" na klacie umknęły Twojej/Waszej uwadze... :wink:

Pozdrawiam!
Przyznam,że oprócz tych koszulek o ktorych wspomniałem i szalikach Orkana (co mnie zaskoczyło) to nic wiecej nie widziałem. Tyle ,że też i nie szukałem. Poprostu potraktoałem ten mecz podobnie jak i Garbarnie czy np. taki Lubań Maniowy gdzie tacy kibice chodzili koło mnie i tyle. Takie mecze dla mnie to piknik.

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale przyznam, że nawet ciesze się,że w takiej małej "miejscowości" są jacys kibice i tyle. Zero ciśnienia.

/SĘDZISZÓW MŁP./
Posty: 77
Rejestracja: 09.05.2007, 16:31

Post autor: /SĘDZISZÓW MŁP./ » 16.05.2007, 22:36

Kibiców gości około 40 z jedną flagą.

Nie chce prowadzic z wami zbednej polemiki ale było nas 50 osób+1 panna,liczone dokładnie,a na tej fotce nie widac wszystkich

Brak słów na ich dzisiejsze zachowanie po meczu.

O jakie słowa ci chodzi,wpadacie do nas po meczu(Wisłoka,Błekitni)
jednego goscia wyłapujecie ktury dostaje lekkie klapsy i to tyle,my natomiast koło piekarni na blokach łapiemy 2 waszych,którzy nie wyrażaja chęci do walki,i wyskakuja nam z hasłem cytuje NIE BIJCIE NAS TO JEST NIE HONOROWO. Nastepnie 2 odwas gonimy,uciekaja do sklepu jeden koleś od nas proponuje im solówki po koleji,lub 2 na 2 oni odmawiaja,i dzwonia po policje zeby ich zabrała,gdyż boja sie dostac w p******.
Jednego gościa wyłapujemy dostaje po pysku,i kroimy mu bluze Wisłoki Dębica.
policja łapie 3 samochody i bierze na komisariat(CH.W.D.P.)

Was wszystkich w Sędziszowie 5 samochodów (Wisłoka,Błekitni)

Chce tu jeszcze dodać że nas tego dnia nikt nie wspomagał,zreszta zawsze musimy liczyć sami na siebie.

A bo bym jeszcze zapomniał,pod koniec I połowy podchodzi jakiś koleś pod nasz sektor i nas wyzywa cytuję CO BURAKI CHODZCIE NA USTAWKE, koło klatki duzo policji,zdaje mi sie ze takich zeczy sie tak nie załatwia,sa telefony wiec jak macie jakis problem to dzwoncie.

nie chce juz wiecej zasmiecac forum,wiec jak co to zapraszam na PW

Ucho!
Posty: 61
Rejestracja: 07.03.2007, 21:30
Lokalizacja: RZE

Post autor: Ucho! » 16.05.2007, 22:58

Resovia - Igloopol Dębica ; 16 maja 2007


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16.05.2007, 23:03 przez Ucho!, łącznie zmieniany 1 raz.

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 16.05.2007, 23:03

Do Lechii!
Widze ze ładnie ubarwiliscie ta historie!Dobrze wiecie ze te osoby(to ze dzwoniły po psy to totalna sciema z waszej strony) od nas uciekły przed psami,jednak wy poprostu jestescie zbyt prowincjonalni zeby sie umiec zachowac stosownie w takiej sytacji(ale napewno jescze o tym porozmawiamy).Do walki jakos nie byliscie chetni siedzac troche dalej pod blokiem!Zreszta jak bylo dobrze Wiecie a tu mozecie ubarwiac jak tylko chcecie:)

Ze strony Wisłoki tyle w temacie Meczu Błekitni-Lechia

SN1919
Posty: 33
Rejestracja: 17.03.2007, 17:43
Lokalizacja: z niżańskiego gruntu

Post autor: SN1919 » 16.05.2007, 23:57

Nie polemizuje z wami na temat waszych derbów, ale tak sie przyglądałem fotkom Błękitnych i naliczyłem max 110 osób. dlatego tez 140 to liczba lekko przesadzona moim zdaniem. bez napinki :D
KrępY

mzks1963
Posty: 260
Rejestracja: 04.03.2007, 21:19

Post autor: mzks1963 » 17.05.2007, 09:26

To jest bardzo możliwe, że tyle osób naliczyłeś bo tylko jedna fotka jest z 1 połowy,a w drugiej troche osób odeszło z różnych przyczyn. Liczone przed pierwszym gwizdkiem 138 osób a po chwili doszło jeszcze 5.

Jeśli chodzi o Sędziszów - brak słów powiedziałem i nikt od nas się tutaj nie wypowie!

Może trzeba było zadzwonić i przy policji te ustawkę co ? A jeśli chodzi o jakiegoś gościa pijanego co wam proponuje ustawkę to wybacz ale ostatnio jak byliśmy u was to co drugi przechodni proponuje to.

Okrzyk Patologia podsumował waszą ekipę i zachowanie.

Jesteście na dzień dzisiejszy najbardziej przypałową ekipą na wyjeździe i przypominają się lata przeszłości.

Jedno jest pewne ! Nie bierzcie się za coś jak nie umiecie, chusta i kominiarka nie wystarczy.
A.C.A.B

mzks1963
Posty: 260
Rejestracja: 04.03.2007, 21:19

Post autor: mzks1963 » 17.05.2007, 09:31

Specjalne dla niezależnych obserwatorów fotek. :D Na fotce dokładnie 128 wykropkowane przez jednego z naszych kibiców.
Myślę, że teraz rozwiałem Twoje wszelkie wątpliwości.
Obrazek
A.C.A.B

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 17.05.2007, 11:19

Jako że byłem na meczu Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów napisze coś od siebie.
Pierwsze co mnie zdziwiło to w h** psiarni w tym busy z Rzeszowska prewencja (ok.70 sztuk) oraz porządkowi. Jednak nie byli zbytnio upierdliwi w Ropczycach.
Jak na środę bardzo ładna liczba Ropczyc, w młynie była lekka rotacja ktoś dochodził ktoś odchodził ale liczba podana nie jest zawyżona. Doping dobry, troszkę mało ultras jak na mecz derbowy (kartony, serpentyny, konfetti) na płocie wiszą 3 flagi.
Sędziszów zajechał autokarem, mieli jedną flagę. Prowadzą w miarę dobry doping. Ja naliczyłem 42 osoby z Lechii. Na meczu nic się nie dzieje ciekawego oprócz bluzgów na siebie obu ekip.
Po meczu jedziemy jeszcze do Sędziszowa gdyż miała się tam pojawić zmotoryzowana ekipa Wisłoki. Kiedy część ekipy Lechii jest już na swoim osiedlu są zaatakowani przez auta Wisłoki i Błękitnych (po 3 każdej ekipy). Nie podejmują walki, są gonieni, kilku załapuje sie na lekki w*******. Niefartownie na tym osiedlu były tez psy które odrazu ściągają posiłki. Glebują Wisłokę przy tym kilku napierdalają, po czym zawijają ich na komendę. Kilku chłopaków z Dębicy zmywa się z miejsca akcji i tu pokazuje swoja kumatość Lechia, która proponuje im solówki :shock: kroi jedna bluzę :shock: najwidoczniej nie znają hasła "Wróg numer jeden policja wróg numer jeden".
Na szczęście Wisłoka po chwili jest puszczona z komendy bez żadnych konsekwencji.
Pozdro 8)
http://www.youtube.com/user/czarni

S_ST
Posty: 129
Rejestracja: 18.03.2007, 10:41
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: S_ST » 17.05.2007, 13:22

Opis kibica z Jasla potwierdza wersjce Blekitnych i Wisloki
wiec zakonczmy temat tego meczu (opinie wystawmy sobie sami w glowie).

Siarki 0 w Boguchwale.

edek
Posty: 103
Rejestracja: 26.02.2007, 19:18

Post autor: edek » 17.05.2007, 14:52

OKS - Mazur 1:3
Nas ok 150. Mazura ok 70 (w tym Grażynka :lol: ) . Wieszamy transparenty o tej samej tresci - "derby w srode sa chujowe". Zarowno my jak i mazur w trakcie meczu odpalamy race.

fotki:

Obrazek

Obrazek

i filmik: http://www.youtube.com/watch?v=-2d-grKmUw8

glinik1921
Posty: 70
Rejestracja: 03.04.2007, 14:24

Post autor: glinik1921 » 17.05.2007, 20:23

Bocheński KS - GLINIK Gorlice. Kibiców Glinika 2 :)

Górnik Łęczyca
Posty: 51
Rejestracja: 08.03.2007, 19:36
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Górnik Łęczyca » 17.05.2007, 22:29

W srodowe popoludnie w mlynie zbiera się Nas niewiele ponad 40 głów.Na plocie wisza dwie flagi, a z oprawy prezentujemy machanki w barwach klubu i konfetti. Od początku spotkania prowadzimy dość dobry doping, z pewnością wystarczający by przekrzyczeć kilkunastu zgredów z Aleksandrowa. Od początku napinka z obu stron, a powodem tego jest kozaczenie chłoptasiów z Aleksandrowa w internecie. Około 20 minuty meczu wyczajamy 4 nieznanych nam typkow, ktorzy probuja wejsc na stadion od strony rozwalonego plotu. Na pytanie skad sa, odpowiadaja ze z Sokola, co wywoluje natychmiastowa reakcje i 3 ziomkow od Nas rusza w pogon za Nimi. Trwa ona kilka minut po czym jeden z nich zostaje zlapany i dostaje przekope. Warto tez wspomniec, ze koledzy nawet sie nie zatrzymuja i uciekaja dalej. Po chwili dostajemy telefon od naszych 3 ziomkow, ze pozostala trójka gdzieś uciekła po czym kilka osob zrywa sie z mlyna i rozpoczynamy poszukiwanie ich po Łęczycy. Niestety nie mozemy ich znalezc i pod koniec I polowy wszyscy sa obecni juz na naszym sektorze. To nie koniec atrakcji, bo w przerwie dostrzegamy tych samych lebkow przy wejsciu na stadion. Od razu rusza w ich strone kilka osob, a ze Ci za pozno sie zorientowali to kolejnych dwóch zalicza oklep. II połowa już raczej bez atrakcji, doping z naszej strony całkiem niezły, moge nawet powiedziec, ze momentami naprawde dobry. Ze strony Sokola tylko zgredzie okrzyki "Sokół, Sokół" etc. Po meczu szybko zwijamy flagi i probujemy dostac sie do tej mlodszej "ekipy" Sokola, ktora ponoc miala fane, ale nie zostala ona wywieszona. Nie jest to jednak potwierdzone info. Efektem tej akcji jest jeden zawinięty od Nas chłopak. Sztywny trzymaj się ! CHWDP ! No, to by było na tyle. No i na zakończenie, Górnik przegrał z Sokołem 1:2 i jesteśmy coraz bliżej okręgówki... Żenada !
"ULTRAS BORUTA GROUP'04"

Rodowity. Łodzianin
Posty: 135
Rejestracja: 01.03.2007, 13:13
Lokalizacja: ŁKS 1908 Łódź

Post autor: Rodowity. Łodzianin » 18.05.2007, 01:10

:lol: :lol: :lol: No dobra beka to sie raczej nadaje do tematu humor. Sokół przeciez nie posiada żadnej zorganizowanej grupy kibicowskiej , przyjezdzają ogladac poprostu mecz .A ty tu wyjeżdzasz z jakimiś atrakcjami pozasportowymi.Krótko mówiac zabawa 16 latków.Jak bym nie znał sytuacji to może bym jeszcze uwierzył w dramaturgie twojej relacji. :wink:
Miejsce eŁKSy w Ekstraklasie !!!

Zatoka
Posty: 72
Rejestracja: 26.03.2007, 13:14
Lokalizacja: Braniewo/UK

Post autor: Zatoka » 18.05.2007, 13:33

Stomil Olsztyn - Zatoka Braniewo

Derby Warmii, dla nas najważniejszy mecz/wyjazd w sezonie. Mobilizacja przed meczem spora,niestety jak to zwykle bywa w całą sprawę wmieszała się policja która już w czwartek daje nam do zrozumienia żebyśmy odwołali wyjazd ponieważ nie wyjedziemy z Braniewa a jeśli jakimś cudem wyjedziemy niebiescy z Olsztyna nie wpuszczą nas do miasta. Mimo wszystko nie rezygnujemy z wyjazdu. W międzyczasie policja kontaktuje się z właścicielem firmy przewozowej i jemu daje do zrozumienia że jeśli wynajmie nam busa może się spodziewać szczegółowej kontroli. Jak to zwykle bywa właściciel firmy przewozowej odmawia nam wynajmu. Ostatecznie do Olsztyna wybieramy się w 9 osób dwoma furami bez barw. Zasiadamy z piknikami na trybunie krytej. Bez „przygód”. W przerwie meczu za wszelką cene próbujemy pokazać Stomilowi, że jednak jesteśmy ! 2 od nas opuszcza krytą, udając się w strone sektora gości. Udało się dostać tylko "pod" ten sektor, niebiescy szybko dają nam do zrozumienia, że tam nie wejdziemy. Gospodarze w trakcie meczu prezentują folie „Denaturat Boys” oraz sektorówke „1945” z czaszką w środku. Doping w ich wykonaniu dobry przez cały mecz, chociaż najciekawszy był pokaz rajdowy w przerwie meczu:-).Z nasze strony CHWDP !!!!!!!!

lesiu
Posty: 44
Rejestracja: 19.03.2007, 12:01
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: lesiu » 18.05.2007, 13:53

Moze i ja sie wypowiem o kibicach Leczycy i Aleksandrowa bo troszke ich znam iz moja druzyna rowniez gra w tej samej 4 lidze. Jesli chodzi o kibicow Aleksandrowa byly to zapewne te same osoby co ostatnio u nas na meczu. Czyli: Chlopcy w wieku ok 15 lat i osoby starsze. Domyslam sie ze w Leczycy byly te same osoby. Nie ma co, kozacka akcja Gornika:) Zgadzam sie z Panem wyzej ze Aleksandrow nie ma zorganizowanej grupy kibicow. Bylismy w tamtej rundzie wiec wiemy:) Pozdro
A.C.A.B

19RR19
Posty: 33
Rejestracja: 27.02.2007, 13:33
Lokalizacja: Bytom

Post autor: 19RR19 » 19.05.2007, 22:34

Sparta Lubliniec - Ruch Radzionków

Nas ok 90 osób podróżujemy pociągiem bez przygód. Stadion położony gdzieś w parku :shock: na meczu totalny piknik pijemy sobie piwka chodzimy po stadionie robimy pociąg także dobra zabawa :) Walka z Tychami w tabeli jest zacięta z kolejki na kolejke wymieniamy sie miejscami teraz to my jesteśmy znowu liderem i mam nadzieje ze tak już zostanie..
Wódka bez coli, kobiety bez zahamowań, awantury bez sprzętu!!!

GKS_Tychy'71
Posty: 119
Rejestracja: 05.05.2007, 14:20

Post autor: GKS_Tychy'71 » 19.05.2007, 23:52

MK Katowice - GKS Tychy. Oficjalnie mecz bez udziału publiczności lecz nas bylo prawie 100 osob i odziwo zostalismy wpuszczeni. Spiewamy kilka razy "Piłka nożna dla kibiców" i " c*** z zakazami GKS jestesmy z wami". Mecz niestety dla nas zakonczony remisem 1-1 w 91 minucie trafiamy w słupek ahh. I zaś tracimy lidera na rzecz Radzionkowian. Do konca zostało jeszcze 6 kolejek i walka o pierwsze miejsce jeszcze nierozszczygnięte. Oczywiscie wierzymy, że to Tychy na koniec bedą na pierwszym miejscu :D :wink: .
GKS TYCHY ARMIA MARYCHY

Igloopol
ban
Posty: 93
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Igloopol » 20.05.2007, 10:03

Igloopol - Galicja Nas 50 w młynie
Obrazek
Obrazek Nadejdzie Wiosna i Lepsze Czasy Wróci IGLOOPOL kochany do ESKTRAKLASY !
I.D.04 KIEDYS WSZYSCY POWRÓCA I WYJDZIEMY RAZEM NA ULICE !!

Detonator
Posty: 85
Rejestracja: 26.02.2007, 21:41

Post autor: Detonator » 20.05.2007, 13:57

MZKS Alwernia - Unia Tarnów

Kibiców Unii 11 na tym spotkaniu.
Ostatnio zmieniony 20.05.2007, 16:13 przez Detonator, łącznie zmieniany 1 raz.

lesiu
Posty: 44
Rejestracja: 19.03.2007, 12:01
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: lesiu » 20.05.2007, 14:52

Wlokniarz Pabianice - Warta Sieradz 0:6

Nas na wyjezdzie 19 osob. Doping caly mecz. Bez atrakcji.

Obrazek

Nie wszyscy obecni na zdjeciu.
Ostatnio zmieniony 21.05.2007, 15:17 przez lesiu, łącznie zmieniany 1 raz.
A.C.A.B

Prawdziwy WKS
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Post autor: Prawdziwy WKS » 20.05.2007, 22:41

Lech Rypin - Zawisza Bydgoszcz 0 - 4 (0-1)

Na meczu w Rypinie pojawiła się ponad 100 osobowa grupa fanów Zawiszy. W przerwie meczu pokonaliśmy miejscowych kibiców w serii rzutów karnych 3:2.

Nri
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 14:33

Post autor: Nri » 21.05.2007, 09:32

Wczoraj 4 fury Unii Tarnów (18 osob młodej bandy) patroluje Pilzno efektem jest trafienie jednej fury Wisłoki,drugie auto na widok calego zdazenia odrazu ucieka.Od nas czesc osob ze sprzetem.

KSW
Posty: 205
Rejestracja: 22.03.2007, 09:23

Post autor: KSW » 21.05.2007, 13:39

Do Unii!
Nikt z ekipy Wisłoki nie byl wczoraj w Pilznie wiec nie wiem kogo goniliscie napewno nikogo od Nas.

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Post autor: tarnow » 21.05.2007, 14:48

No wlasnie Nri nie wiadomo kto to byl bo emblematow klubowych nie mieli z tego co wiem.Przypuszczenia okazaly sie bledne

SN1919
Posty: 33
Rejestracja: 17.03.2007, 17:43
Lokalizacja: z niżańskiego gruntu

Post autor: SN1919 » 21.05.2007, 15:51

Nas w Żurawicy - 0. Pojawiamy się natomiast w pobliskim Rudniku na Orzel - Sokół II w ok 20 osób (4 fury) Na nasz widok miejscowe pikniki cos kozaczą i bluzgają za co zostają rozgonieni a jeden zalicza KO. Mecz przerwany na jakiś czas. Po całym zamieszaniu wracamy do Niska.
KrępY

utc
Posty: 4
Rejestracja: 02.05.2007, 12:51

Post autor: utc » 21.05.2007, 16:20

KSW lezeli to nie wy to sory za pomylke, bylismy niemal pewni ze to wy. aczkolwiek szkoda :)

StrachNaWróble
Posty: 236
Rejestracja: 11.05.2007, 15:57

Post autor: StrachNaWróble » 21.05.2007, 16:36

to skad wogole wiadomo ze to byli kibice?

Nri
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 14:33

Post autor: Nri » 21.05.2007, 16:38

no to wychodzi na to ze trafilismy ekipe Rzemieslnika Pilzno pewnie czekali na chłopaków z Mielca,no szkoda...

ps.tarnow nieudzielaj sie w kwestii w ktorych niebierzesz udziału!!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, JBS, mali2323, pseudofan, virginsnatch i 536 gości