www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

SopockiLechista
Posty: 82
Rejestracja: 26.02.2010, 15:27
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SopockiLechista » 28.05.2010, 09:27

a może tak po polsku napiszesz? :)
BIAŁO-ZIELONY SOPOT



kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 28.05.2010, 09:43

Thor_90 pisze:Czy ja tam napisałem o kibicach hodujących pitbulla,chodzących na siłownie,czy napisałem o kibicach,którzy mniej lub bardziej interesują się kibicowaniem - w domyśle - wiedzą jak się zachować w pewnych sytuacjach?Bo to czy chodzą z pitbullem czy kundlem,w lonsdale czy new yorker to chyba nie jest jakiś wyznacznik kibicowania.
A co to znaczy "wiedza jak sie zachowac w pewnych sytuacjach"? Puste haselko.

wujek_fido pisze:Zacznij odróżniać sympatyka piłki od kibica - niekoniecznie KIBIC musi być łysy, z pitbullem i mieć metr w łapie - chodzi o podejście do kibicowania, udzielanie się i robienie czegoś dla swojego klubu poza przychodzeniem na mecz i wpieprzaniem słonia czy chipsów. Bo jak byśmy mieli w tym temacie pisać o takich "kibicach" jak Ty, to nie miałoby to najmniejszego sensu, bo w każdym mieście znajdzie się sympatyk Wisły, Legii, Lecha czy Górnika. Obudź się i skończ wypisywać bzdury w tym temacie.
Widze desperacje w twoim poscie, ze przejmujesz moje slowa, vide "obudz sie". Brak argumentow to trzeba przynajmniej zrobic wrazenie, ze jest sie strona dominujaca, co, hehe?
Ja nie pisze, jesli nie zauwazyles, o tym czy w jakiejs miejscowosci znajduja sie jednostkowe przypadki kibicowania jakiemus klubowi. Pisze o tendencjach bardziej masowych i tylko w tym upatruje sens. Wiec nie probuj mi i innym tutaj wmawiac klamstw.
A co do tego ze "prawdziwy kibic" to taki, ktory musi sie udzielac i robic cos dla swojego klubu poza przychodzeniem na mecz to skomentuje to tak - o ile w jednym z poprzednich postow zauwazylem, ze gdyby jako kibicow traktowac osobnikow tylko takich jak z mojego przesmiewczego opisu, wtedy na meczach najbardziej popularnych klubow widownia nie przekraczalaby kilkuset osob, to teraz odniesmy sie do twojej definicji - gdyby kibicem moglby byc tylko ktos, kto "udziela sie i robi cos dla klubu", to na meczach tych samych klubow widownia zmalalaby do kilku...dziesieciu osob.

Ślonzok1948 pisze:
Turin pisze:
Celownik pisze:I tak na pewno będzie do poprawienia ale dla nieogarniętych:

Są to nie wszystkie miasta!



Katowice (308 724 tyś.) : Miasto opanowane przez GieKSe, która posiada tu dobrą ekipę. Jest tez dobrze działający FC Ruchu, nie chce rozkminiać Katowic bo było tu już wiele opisów tego miasta.

Zabrze (188 122 tyś.) : Miasto totalnie zdominowane przez Górnika, mocne Fan Cluby dzielnicowe i sporo napisów. Na granicy z Gliwicami ciśnienie anty-Piast a z Bytomiem Anty-Polonia.

Ruda Śląska (143 583 tyś.) : Miasto podzielone na dwie części: Zachodnia (Górnik) i Wschodnia (Ruch). Arena niesamowitej ilości starć pomiędzy obiema ekipami mnóstwo napisów. Trudno podzielić jakoś konkretnie ale Ruda wydaje się 50/50 i jest to najbardziej obiektywne. Na południu Rudy (Halemba) niewiele zyskuje Ruch jednak na północy (Nowy Bytom, Godula) troszkę aktywniejszy Górnik. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie więc najlepszy jest podział Zachód|Wschód.

Chorzów (113 162 tyś.) : Totalna dominacja Ruchu, sytuacja identyczna jak w przypadku Zabrza. Na granicy z Katowicami ciśnienie anty-GieKSa.

Gliwice (196 361 tyś.) : Jedno z najbardziej zaludnionych miast GOP-u. Generalnie w centrum i w dzielnicach obok bastion Piasta a także os. Śikornik i os. Millenium na którym jest stadion GKS-u. Na Piasta zaglądała także kibice z wiosk położonych administracyjnie w Gliwicach (Rudno, Ostropa itp.) Dzielnice leżące na granicy Gliwic to już dominacja Górnika (Łabędy, Kopernik, Ligota, Sośnica)

Bytom (183 251 tyś.) : Ogromna dominacja miejscowej Polonii. Jednak na zachodnich dzielnicach (Górniki, Stolarzowice, Bobrek) jest trochę Zabrzańskiego Górnika. Od zachodu Bytomia ciśnienie anty-Górnik a od północy anty-Ruch (Radzionków). Od południa już ciśnienie anty-Ruch (Chorzów).

Rybnik (141 387 tyś.) : Sam ROW Rybnik i Górnik. Jednostki Odry Wodzisław. Duże ciśnienie anty-Odra i na Ruch z pobliskiego Radlina.

Świętochłowice (54 182 tyś.) : Zdecydowana przewaga Ruchu, centrum i południowe dzielnice to niemal sam Ruch. Na północy (Lipiny, Chropaczów) jest trochę Górnika, niegdyś było ich o wiele więcej jednak nadal na Lipinach dobra
ekipa KSG.

Siemianowice Śląskie (70 941 tyś.) : Pierwsza siłą jest Ruch który opanował centrum i zachodnie dzielnice graniczące z Chorzowem. Na Michałkowicach i Przełajce trochę Górnika i GieKSy.

Tarnowskie Góry (60 857 tys.) : Ogromna przewaga Górnika którzy są tu główną siłą, jest tez trochę kibiców odwiedzających Ruch.

Mysłowice (74 998 tyś.) : W Mysłowicach pierwszą siła jest GieKSa, opanowali centrum, dobra ekipa zjawia się na Bukową. Jest jednak trochę Ruchu który od czasu do czasu pokazuje swą obecność. Najwięcej niebieskich na Brzęczkowicach i Klachowcu gdzie zbiera się konkretna ekipa. W reszcie dzielnic kibice Ruchu stanowią mniejszość nad GieKSą. Na wesołej znajdziemy kibiców Górnika którzy są tu 'od zawsze'.

Piekary Śląskie (58 675 tyś.) : Podział miasta jest prosty: Północ - Górnik, Południe - Ruch. Wydaje się minimalna przewaga KSG.

Knurów (39 283 tyś.) : Bastion Górnika pomimo bliskości do Gliwic. Duże ciśnienie anty-Piast. Barwy miejscowej Concordii pojawiają się w Zabrzu. Charakterystyczne 130 m. kibicowskie graffiti.

Mikołów (38 821 tyś.) : Pierwszą siłą jest Ruch i mają tutaj dobrą bandę. Zdecydowana ich przewaga w centrum miasta. Na stołecznych wsiach należących do Mikołowa (Borowa Wieś, Śmiłowice) wiecej Górnika. Troszkę Górnika wewnątrz Mikołowa ale niewidoczni.

Żory (61 982 tys.) : Przewagę zdaje się tutaj mieć Ruch jednak jest tez sporo Górnika i GieKSy. Na północy Żor Górnik zaś na południu GKS, centrum i zachodnie tereny to już HKS.
Fajny post ale jak zwykle zignorowane miasta z poludnia GŚ
To co miał jeszcze napisać?Jakieś mniejsze miasta?Opisał największe i git
Najwieksze typu Swietochlowice i Knurow, a olane inne (wieksze). Mialo byc kto zyskuje a kto traci (a jeszcze inna sprawa ze ogolnie tereny a nie ze tyko w miastach), wiec nie wiem po co bezsensowne wpisy o Zabrzu i administracyjnym "Chorzowie".

A zignorowane zostaly miasta nie tylko z poludnia GS, ale tez z czesci centralnej, polnocnej, zachodniej... No chyba ze zakladamy ze tam wszedzie malo kto traci a ktos inny zyskuje (co poniekad np. w przypadku zachodniego czy polnocnego GS moze i jest nawet prawda), ale to tak jak wspominalem nie wiem po co opisane zostaly miasta jak np. Zabrze.

19Chropaczow20 pisze:Mozna oczywiscie dopisac Pszczyne, Tychy, Bierun, Raciborz, Radlin, Wodzislaw, Orzesze, Laziska, Imielin, zachaczyc o Zaglebie Dabrowskie z Sosnowcem, Czeladzia, Dabrowa Gornicza, Myszkowem czy Zawierciem, ale po cholere.
Zaglebie Dabrowskie jest na Gornym Slasku, tak?

Za to nie mozna dopisac Cieszyna, Opawy, Lublinca, Opola, Nysy, Kluczborka, Kozla, Strzelec, Prudnika itd. i wszystkich ziem skupionych wokol tych miast?

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Krzysiek1947 » 28.05.2010, 13:30

nie ma czegoś takiego jak Koźle, jest Kędzierzyn-Koźle a ty widze na sile wszystkim chcesz wbijać do głowy swoje teorie i podejście a jeżeli nie widzisz róznicy pomiędzy sympatykiem drużyny który co prawda ma szalik czapeczke zna wyniki a prawdziwym kibicem udzielającym się, jeżdżącym na wyjazdy to jesteś jakimś prowokatoro-laikiem.
CHEMICAL BROTHERS

Bytków_GKS
Posty: 111
Rejestracja: 28.02.2007, 12:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bytków_GKS » 28.05.2010, 13:52

Jak masz czas i wiedzę to proszę bardzo opisz te miejscowości, a nie przypierdalasz się do typa o to że nie opisał wszystkich. Po c*** ma pisać o miastach w których nie zna sytuacji? Zeby typy jak ty potem się przypierdalały?

wujek_fido
Posty: 347
Rejestracja: 14.07.2009, 23:32
Lokalizacja: Niebywała

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wujek_fido » 28.05.2010, 14:30

Kkr, kończę z Tobą tą jałową dyskusję, bo jesteś nieprzemakalny. Nie masz za bardzo pojęcia o miastach które opisujesz i wmawiasz na forum coś o "masowych tendencjach", których tutaj raczej nie ma, bo przy "masowych przejawach" byłyby tego widoczne symptomy. To, że ktoś przed tv siedzi w kapciach i ogląda Górnik czy Ruch nie ma ŻADNEGO wpływu na sytuację kibicowską na danym terenie. Przemyśl to i może zrozumiesz, a z mojej strony koniec. Pozdrawiam
wkurwiony nie jesteś sobą

ZS_1906
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2010, 14:51
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ZS_1906 » 28.05.2010, 14:33

kkr-czepiasz się straszliwie a sam wyskakujesz z tekstami o ZD na Górnym Śląsku. Może cię uświadomię-nie, Zagłębie Dąbrowskie nie leży na Górnym Śląsku. Po prostu jakiś pajac wymyślił sobie taki podział administracyjny, ale nie cieszy on ani nas ani hanysów, a z historyczno-kulturowego punktu widzenia jest po prostu śmieszny. Uwierz, że wystarczy przekroczyć granice miast ZD-GŚ żeby bardzo wyraźnie zobaczyć bezsens owego podziału. Sory za wypowiedź trochę odbiegającą od tematu, ale takie teksty mnie słabią.

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 28.05.2010, 15:08

Krzysiek1947 pisze:nie ma czegoś takiego jak Koźle, jest Kędzierzyn-Koźle
Taa, ciekawe dla kogo. Chyba tylko w urzedach i glowach niektorych przyjezdnych, takich jak zapewne Ty, ktorzy nie majac tozsamosci i zwiazkow z ziemia na ktorej mieszkaja przyjmuja bez cienia refleksji to co za nich urzedasy wymysla.

Krzysiek1947 pisze:jeżeli nie widzisz róznicy pomiędzy sympatykiem drużyny który co prawda ma szalik czapeczke zna wyniki a prawdziwym kibicem udzielającym się, jeżdżącym na wyjazdy to jesteś jakimś prowokatoro-laikiem.
Widze wyrazna, ale jesli w temacie gdzie opisuje sie gdzie komu sie kibicuje opisujemy tylko i wylacznie miejsca wystepowania tych kibicow "udzielajacych sie", to od razu mozna napisac ze nigdzie zadnych kibic nie ma. Bo takowi to tzw. przez was "jednostki".

Bytków_GKS pisze:Jak masz czas i wiedzę to proszę bardzo opisz te miejscowości, a nie przypierdalasz się do typa o to że nie opisał wszystkich
Niestety nie doczytales. Podwazylem sens wypowiedzi "krytykow", a nie autora. Ze niby nie opisane miasta tylko na poludniu Gornego Slaska, albo stwierdzenie ze przeciez zotaly opisane najwieksze miasta.

wujek_fido pisze:Kkr, kończę z Tobą tą jałową dyskusję, bo jesteś nieprzemakalny. Nie masz za bardzo pojęcia o miastach które opisujesz i wmawiasz na forum coś o "masowych tendencjach"
Nie wypisuj klamliwych bredni - o "bardziej masowych tendencjach" napisalem w kontekscie przeciwstawienia ich jednostkom ktore kibicuja komus innemu niz pozostali.

wujek_fido pisze:wmawiasz na forum coś o "masowych tendencjach", których tutaj raczej nie ma, bo przy "masowych przejawach" byłyby tego widoczne symptomy.
Czyli wracamy do punktu wyjscia. Zeby byly te masowe tendencje do ktorych sie uczepile, po ulicach miejscowosci musieliby latac napakowani chlopcy z pitbullami dziergajacy na murach "hooligans" sprayem. Czy jak to widzisz inaczej? Bo od paru stron probujesz Ty i paru innych to wyjasnic, ale cos wam nie idzie.

ZS_1906 pisze:kkr-czepiasz się straszliwie a sam wyskakujesz z tekstami o ZD na Górnym Śląsku. Może cię uświadomię-nie, Zagłębie Dąbrowskie nie leży na Górnym Śląsku.
Moje pytanie na temat przynaleznosci historycznej Zaglebia Dabrowskiego z poprzedniego postu bylo ironiczna odpowiedzia na post uzytkownika 19Chropaczow20.

Voldemort
Posty: 19
Rejestracja: 21.11.2009, 01:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Voldemort » 28.05.2010, 15:16

kkr krótko i na temat jesteś z d*** wysrany ....

Voldemort
Posty: 19
Rejestracja: 21.11.2009, 01:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Voldemort » 28.05.2010, 15:18

kto ma silniejszą bande w Dębicy?? Wisłoka czy Morsy??

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 28.05.2010, 15:40

Voldemort pisze:kkr krótko i na temat jesteś z d*** wysrany ....
No, na temat... :)

Co, argumenty sie skonczyly i nerwy ponosza, hehe?

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Krzysiek1947 » 28.05.2010, 15:54

no kolega powyżej dobrze cie skwitował...skąd ty mozesz wiedziec o mojej tożsamości i związku z ziemią na której mieszkam? 99 % mieszkańców KĘDZIERZYNA-KOŹLA to osoby bądź potomkowie ludzi którzy przyjechali tu po II WŚ w poszukiwaniu chleba. A historie tych ziem znam doskonale w przeciwieństwie do Ciebie. Pierwsza wzmianka o Koźlu 1108r, o Kędzierzynie XIII wiek - tak urzedasy stworzyły Kędzierzyn-Koźle...heh. dobra dalsza gadka nie ma sensu ty dalej siej swoją zakłamaną propagande i idź na manifestacje RAŚ-u. Koniec tematu z mojej strony nie rozmywajmy tematu.
CHEMICAL BROTHERS

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: patriota85 » 28.05.2010, 17:25

Voldemort pisze:kto ma silniejszą bande w Dębicy?? Wisłoka czy Morsy??
Wisłoka

Moe
Posty: 544
Rejestracja: 20.10.2008, 21:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Moe » 28.05.2010, 18:27

A kto mocniejszy w Sochaczewie Legia czy Widzew?
czuję jak oblepia mnie przeciętność

19Chropaczow20
Posty: 5
Rejestracja: 19.04.2010, 11:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19Chropaczow20 » 28.05.2010, 19:34

Moje pytanie na temat przynaleznosci historycznej Zaglebia Dabrowskiego z poprzedniego postu bylo ironiczna odpowiedzia na post uzytkownika 19Chropaczow20.
Doskonale sobie zdaje sprawe, ze Zaglebie Dabrowskie nie lezy na terenie Slaska. chodzi mi ogolnie o cale te bezsensowne opisywanie miast takich a nie innych. Nie rozumiem po cos ktos wyjezdza z Knurowem a nie wspomina nic np o duzo wiekszych Tychach.

Zaglebie podalem tylko dlatego, ze o ile na Slasku zorganizowanej grupki kibicow Zaglebia spotkac sie nie da, o tyle w druga strone juz jak najbardziej.

wampirek
Posty: 1462
Rejestracja: 27.12.2008, 13:08
Lokalizacja: Miasto Gwarków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wampirek » 28.05.2010, 20:05

a Łagiewniki w Bytomiu ? ale ogólnie opis dobry i obiektywny
My tu gadu-gadu a w biedronce nadgodziny

Shiva
Posty: 9
Rejestracja: 01.05.2010, 14:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Shiva » 28.05.2010, 21:52

pytanie do kogoś z Kielc-czy jest w tym mieście FC innego klubu? czy oprócz Korony coś się dzieje na Orlętach lub innych klubach?

giovanniKSG
Posty: 23
Rejestracja: 14.07.2009, 13:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: giovanniKSG » 28.05.2010, 22:22

[quote="wampirek"]a Łagiewniki w Bytomiu ? ale ogólnie opis dobry i obiektywny[/quoA
A STOLARY I GORNIKI?PO CO TE PYTANIE?

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 28.05.2010, 23:08

Krzysiek1947 pisze:skąd ty mozesz wiedziec o mojej tożsamości i związku z ziemią na której mieszkam?
O tym jak niepowazne pytanie zadales niech swiadczy to, ze sam sobie w kolejnym zdaniu na nie odpowiedziales - dziekuje za wyreczenie mnie:
Krzysiek1947 pisze:99 % mieszkańców KĘDZIERZYNA-KOŹLA to osoby bądź potomkowie ludzi którzy przyjechali tu po II WŚ

Krzysiek1947 pisze:A historie tych ziem znam doskonale w przeciwieństwie do Ciebie.
Ho ho, proponuje zebys zadal sobie w tym momencie na temat mojej osoby pytanie analogiczne do tego ktore zadales powyzej. Tak latwo sie osmieszyc, prawda?


Krzysiek1947 pisze:Pierwsza wzmianka o Koźlu 1108r, o Kędzierzynie XIII wiek - tak urzedasy stworzyły Kędzierzyn-Koźle...
...a pierwsza wzmianka o "Kedzierzynie-Kozlu" - 1975 r. :) Tak wlasnie prl-owskie urzedasy stworzyly "Kedzierzyn-Kozle".
Nie rozumiem dlaczego powolujesz sie na pierwsza wzmianke o Kozlu (stare gornoslaskie miasto o duzym znaczeniu majace prawa miejskie od XIII w.) - przeciez "nie ma czegos takiego jak Kozle".

Krzysiek1947 pisze: dalej siej swoją zakłamaną propagande
Zaklamana propagande to siali twoi ziomkowie w 1975 r., a takze pare lat wczesniej i pozniej, a Ty myslisz ze bedziesz mial posluch siejac ja dalej wspolczesnie. Na szczescie dzis mamy juz inne warunki i wasze chore nacjonalizmy kazdy zdrowo myslacy czlowiek powolujacy sie na obiektywne zrodla marginalizuje, a tacy jak Ty nie beda juz mowic nikomu ze prawda objawiona sa tylko wasze powtarzane sto razy klamstwa.

19Chropaczow20 pisze:Doskonale sobie zdaje sprawe, ze Zaglebie Dabrowskie nie lezy na terenie Slaska. chodzi mi ogolnie o cale te bezsensowne opisywanie miast takich a nie innych.
(...)
Zaglebie podalem tylko dlatego, ze o ile na Slasku zorganizowanej grupki kibicow Zaglebia spotkac sie nie da, o tyle w druga strone juz jak najbardziej.
Nie rozumiem zatem w jakim celu nawiazales do Zaglebia Dabrowskiego, skoro od poczatku zostalo powiedziane, ze dziedzina watku dotyczy Gornego Slaska. Podkreslam - nie kibicow klubow z Gornego Slaska, tylko sympatii kibicowskich na samym Gornym Slasku.
Zahaczyles tez o to, jak wyglada sprawa w miescie Zaglebia Sosnowiec, do czego twoja obecna obrona ma sie nijak.

Huggos
Posty: 52
Rejestracja: 14.01.2010, 15:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Huggos » 29.05.2010, 00:33

Nie wiem czy to było wałkowane, ale ciekawi mnie jak wygląda obecnie sytuacja z kibicowaniem na Górniku Polkowice. Mają jakiś młyn?
MMA, Boks i takie pierdoły

Nieznany_nikomu
Posty: 22
Rejestracja: 09.05.2010, 14:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nieznany_nikomu » 29.05.2010, 00:58

Shiva pisze:pytanie do kogoś z Kielc-czy jest w tym mieście FC innego klubu? czy oprócz Korony coś się dzieje na Orlętach lub innych klubach?
W Kielcach nie ma żadnego FC innego klubu, a co do Orląt to są aktualnie w IV lidze Świętokrzyskiej. Nie dawno z tzw. "nudów" wybieram się na mecz i moim oczom ukazuje się piknik oraz kilku januszów z procentem we krwi z tego jeden wariat wbiegający na murawę. ;-)
Odra1922 pisze: Mam takie pytanie, jesteście np w Łebie widzicie gościa w koszulce np Odry Wodzisław idziecie go skroić czy zostawiacie go spokojnie?
Pozdro:)

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zupełnie Zielony. » 29.05.2010, 05:53

Takie pytanie, a co sie stało ze swego czasu nieco afiszującą się z tym grupą Legii (ok 10 osób) z Kielc w czasach gdy dołowała ona w III lidze? Przestali się udzielać czy?
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

PDGcartel
Posty: 74
Rejestracja: 05.05.2010, 12:26
Lokalizacja: tam gdzie kolumbijski towar :)

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PDGcartel » 29.05.2010, 08:46

Napisałem to w innym temacie ,ale tam mało kto zagląda. Mógłby ktoś napisać o kibicach Ruchu Radzionków z podkrakowskich Niepołomic ?? Mają nawet swoją fane. [link]
d**** koks i ruletka

asdGrzegorz
Posty: 58
Rejestracja: 12.01.2010, 12:12
Lokalizacja: WRATISLAVIA

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: asdGrzegorz » 29.05.2010, 10:54

Huggos pisze:Nie wiem czy to było wałkowane, ale ciekawi mnie jak wygląda obecnie sytuacja z kibicowaniem na Górniku Polkowice. Mają jakiś młyn?
http://www.youtube.com/watch?v=Dlcqgsq8lGo

Delegat
Posty: 10
Rejestracja: 29.05.2010, 11:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Delegat » 29.05.2010, 11:58

Mogłeś też wspomnieć o Szombierkach gdzie jest dość dobra banda Ruchu, z 30 osób będzie lekko. Od ulicy A. Piątka, w strone Rudy (Orzegów, Godula) jest dużo ukrytych kibiców HKS. Polonia rządzi ale nie uznałbym że dominują na Szombrach bo pare razy paroosobowe grupki Polonistów dostali oklep. Tyle z mojej strony.
Farmazon. Dobrej bandy HKS'u nigdy nie było. Niebiescy łapią pojedynczych małolatów w smyczkach, a jak już dojdzie co do czego to dostają szybkich butów bądź strzelają na psach. Owszem, wyszło około 30koszulek Fc Szombierki Ruch lecz te koszulki bardziej posłużyły im jako piżama nocna.
ZETKA pisze:http://www.legionisci.com/photos11j/11cracovia1_f2.jpg

A mnie interesuje jedno: spaliliscie ?
Ostatnio jak sie palił taki szalik (jeszcze na starej Żylecie) to jebało od niego,jak z 100 toi-tojów.Nikt nie chciał teraz psuc dobrej atmosfery;-)

Yno_Ruch
Posty: 4
Rejestracja: 19.05.2010, 14:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Yno_Ruch » 29.05.2010, 12:14

Na południu Rudy (Halemba) niewiele zyskuje Ruch jednak na północy (Nowy Bytom, Godula) troszkę aktywniejszy Górnik. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie więc najlepszy jest podział Zachód|Wschód.
Nowy Bytom -> Górnik nie ma to nic do powiedzenia (jeśli chodzi o ekipe tylko z "Fryny" bez wsparcia innych dzielnic) co nie znaczy, że ich nie ma. Są, tylko jakościowo bardzo opadli w porównaniu z latami poprzednimi.

Godula -> Górnik nie jest "troszke" aktywniejszy tylko to jest ich najwiekszy bastion w Rudzie wiec panują tam w 100%. Są oczywiście fani Ruchu, jednak nie stanowią tam wiekszej siły.

PS. Sorry za brak polskich znaków w niektórych wyrazach ale coś mi sie z kompem pier***i.

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Dezerter » 29.05.2010, 12:47

W Rudzie Śląskiej, czyli takim śląskim mieście "derbowym" wydaje mi się, że ostatnimi czasy jednak progres zalicza Ruch. Największa dzielnica Halemba została w ciągu zaledwie kilku lat zdominowana przez Niebieskich. Górnik tam bez wsparcia z Borowej, bądź innych dzielnic nic nie zdziała. Na Frynie także więcej zyskuje Ruch, i to widać gołym okiem, że ich strefy wpływów tam mocno się rozciągają ku górze. Na Wirku, gdzie rządzi Górnik Niebiescy też sobie na dużo pozwalają, między innymi na zbiórki fanów z Ruchu. Jednak Torcida chyba nauczona szybkim przebiegiem sprawy na Halembie na Wirku tak łatwo nie popuści. Żeby nie być osądzonym o stronniczość , wspomnę jeszcze o Rudzie 1 gdzie Górnik wypiera Niebieskich, lecz zmiany tam nie następuję tak gwałtownie. Wiadomo, że o dzielnicach opanowanych przez Ruch czy Górnik nie ma się co rozpisywać. Podsumowując to ilość kibiców oceniam na równo, bo serio nie sposób tego zliczyć. Jakościowo przewaga jest po stronie Ruchu. Z kolei organizacyjnie (gadżety,zbiórki itd) Trsl jest parę kroków przez Nrsl :)

Mam nadzieję,że opis obiektywny. Ruda Śląska jeśli chodzi o klimaty kibicowskie to dla mnie najbardziej zajebiste miasto na Górnym Śląsku, taki śląski Kraków,albo Łódź.

Finder
Posty: 5
Rejestracja: 01.05.2010, 16:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Finder » 29.05.2010, 14:26

Jak przedstawia się sytuacja w Cieszynie ?

BKS Bielsko
Posty: 57
Rejestracja: 01.02.2009, 13:03
Lokalizacja: BKS Bielsko-Biała

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BKS Bielsko » 29.05.2010, 15:14

Zagłębie, Ruch, Piast Cieszyn i Bóg sam wie kto jeszcze;)

Było to miasto kilka stron wcześniej opisywane.
;-)

eRwin_GŚ
Posty: 67
Rejestracja: 05.03.2007, 22:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eRwin_GŚ » 29.05.2010, 17:02

Na Lagiewnikach panuje Ruch jest kilku kibicow Polonii ale nie znacza nic a co do Szombierek to nie ma tam zadnej bandy od nas wiec nie pisz farmazonow
KS Ruch Chorzów

Blue bRigade
Posty: 1
Rejestracja: 29.05.2010, 17:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Blue bRigade » 29.05.2010, 17:46

Finder pisze:Jak przedstawia się sytuacja w Cieszynie ?

W Cieszynie swoisty misz masz kibicowski-Ruch Chorzów,Widzew,Zagłebie Sosnowiec,Legia,Górnik Zabrze,Odra Wodzisław.

don_pedro
Posty: 15
Rejestracja: 03.05.2010, 12:00
Lokalizacja: old trafford

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: don_pedro » 29.05.2010, 18:01

wersu pisze:
barbizm pisze:Czy jest tak że kibice Ruchu Radzionków dochodzą na mecze z innego osiedla, bo na osiedlu gdzie jest stadion rządzi PB?
Nie , nieprawda. Nie sugeruj się tym co pierwszy lepszy napisze na tym forum.
Tyś się chyba z koniem na łby pozamieniał...twierdzisz, że na Stroszku nie rządzi Polonia ? chłopcze nie wiem skąd jesteś ale na Stroszku czyli tam gdzie jest stadion Ruchu Radzionków jest TYLKO Polonia...jeśli twierdzisz inaczej proponuję ubrać inne barwy niż PB i przejść się po dzielnicy !! na tej dzielnicy nawet nie zobaczysz jednego napisu/graffiti o tematyce innej niż PB. Kibice RR przychodzą na mecze z Sójczego, Vitoru czyli osiedli znajdujących się obok Stroszka. Nawet jak Radzionków grał w ekstraklasie a Polonia męczyła się w niższych ligach to na Stroszku rządziła Polonia. I nawet w chwili obecnej jest to najliczniej jeżdżąca dzielnica bytomia.
P.S dla niezorientowanych Radzionków to osobne miasto ale swój stadion mają w Bytomiu

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 29.05.2010, 20:15

Dezerter pisze:Ruda Śląska jeśli chodzi o klimaty kibicowskie to dla mnie najbardziej zajebiste miasto na Górnym Śląsku, taki śląski Kraków,albo Łódź.
Moze dlatego, ze Ruda Slaska to de facto sztuczne miasto powstale kilkadziesiat lat temu z polaczenia roznych wsi, osad i miasteczek o bardzo mlodym rodowodzie? Nie ma nic dziwnego w fakcie, ze zwiazki miedzy np. Kochlowicami/Halemba a takim Chebziem sa moze takie jak miedzy powiedzmy Zabrzem a Knurowem. Przyrownywanie wiec Rudy Slaskiej do miast mimo wszystko bardziej zwartych i mniej sztuczych ma ograniczony sens.

Xcvsdf
Posty: 30
Rejestracja: 09.02.2010, 06:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Xcvsdf » 29.05.2010, 20:20

kkr pisze:
Dezerter pisze:Ruda Śląska jeśli chodzi o klimaty kibicowskie to dla mnie najbardziej zajebiste miasto na Górnym Śląsku, taki śląski Kraków,albo Łódź.
Moze dlatego, ze Ruda Slaska to de facto sztuczne miasto powstale kilkadziesiat lat temu z polaczenia roznych wsi, osad i miasteczek o bardzo mlodym rodowodzie? Nie ma nic dziwnego w fakcie, ze zwiazki miedzy np. Kochlowicami/Halemba a takim Chebziem sa moze takie jak miedzy powiedzmy Zabrzem a Knurowem. Przyrownywanie wiec Rudy Slaskiej do miast mimo wszystko bardziej zwartych i mniej sztuczych ma ograniczony sens.
Masz jakąś manie, to "sztuczne" itp.
Przeczytaj temat .i co on ma wspólnego z historią ?

kkr
Posty: 114
Rejestracja: 31.03.2007, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kkr » 29.05.2010, 20:45

Xcvsdf pisze:Masz jakąś manie, to "sztuczne" itp.
Przeczytaj temat .i co on ma wspólnego z historią ?
Chyba nie zamierzasz mi powiedziec, ze to, gdzie ludzie sympatyzuja z jakim klubem nie ma zwiazku z historia, tozsamoscia danego regionu, miejsca, miasta, miejscowosci itd. Tak, ten termat dotyka rowniez historii - historii kibicowania.

A manie to mieli w prl-u, tworzac tysiace nikomu do szczescia niepotrzebnych "wielkich" miast, najczesciej powstajacych w ten sposob, ze wchlanialy okoliczne wioski i mniejsze miasteczka niczym car ziemie wszechrusi. Wszystko oczywiscie po to, by udowodnic jaka kwitnaca i rozwojowa jest ludowa ojczyzna. Nie mow mi wiec, ze mam manie z tego powodu, ze osmielam sie przypomniec sztucznosc takiego czy innego tworu administracyjnego i w ten sposob uzasadniam np. inne sympatie kibicowskie w roznych czesciach - wydawaloby sie - tego samego miasta. To jest BARDZO na temat.

19SWA23
Posty: 209
Rejestracja: 21.01.2010, 00:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19SWA23 » 29.05.2010, 21:02

Dajcie typowi kkr bana bo rozpierdala kazdy ciekawy temat swoimi historycznymi wywodami , j**** mnie i pewnie innych Twoje gadanie o Opolszczyznie , Kedzierzynie innych miejscach w Polsce .
www.Szczakowianka.Jaworzno.pl <----serwis kibicow

piastunek
Posty: 190
Rejestracja: 26.02.2007, 20:10
Lokalizacja: Moje miasto

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: piastunek » 30.05.2010, 10:22

Moze ktos rozwinac sytuacje w Pyskowicach dzieje sie tam cos kibicowsko?

Pyjter20
Posty: 1
Rejestracja: 19.04.2010, 14:09

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pyjter20 » 30.05.2010, 11:33

piastunek pisze:Moze ktos rozwinac sytuacje w Pyskowicach dzieje sie tam cos kibicowsko?
Pyskowice. Niepodzielną siłą jest tutaj Górnik. Liczby różne. Od tych dobrych, po bardzo przeciętne. Obecnej ekipie jednak daleko do tej z lat 90tych. Dużo dzieciaków biega w barwach itd. Plakaty przed meczami, napisy (większości te starsze). Co do ekipy starszej to się mocno wykruszyła- rodziny, a przede wszystkim wyjazdy zarobkowe i na stałe do Niemiec i Holandii itd W ostatnich dwóch latach pojawiła się grupa Piasta Gliwice (dzieciaki chodzą do szkół w Gliwicach). czasem jakieś wlepki na mieście i pojedyncze napisy, lecz nie stanowią poważnej siły. (zobaczymy po spadku Piasta czy się utrzymają) w Barwach się nie obnoszą. Jednostki Ruchu (bodajże 4 osoby)- nie mające podobnie jak Piast żadnego wpływu na siłę w mieście i nie afiszujące się ze swoimi barwami.

Myślę, że obiektywnie.

Voldemort
Posty: 19
Rejestracja: 21.11.2009, 01:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Voldemort » 30.05.2010, 13:36

uważam , że za wpisy odnosnie historii czy sianie propagandy politycznej w tym temacie powinny leciec bany.
Każdy kto nie jest z Raś albo Śląskiego Ruchu Separastycznego (jeszcze wiekszy syf niż RAŚ) ma chyba dosc wypocin typa kkr. Najbardziej mnie rozdupia jak kolo z Chemika pisze o mieście Kedzierzyni-Koźle a ten mu odpisuje, że c**** wie o swoim regionie mieście i historii.

Co do tematu proszę o opis Ustronia koło Wisły woj. śląskie

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Fight Łapa » 30.05.2010, 19:16

Voldemort pisze:uważam , że za wpisy odnosnie historii czy sianie propagandy politycznej w tym temacie powinny leciec bany.
Każdy kto nie jest z Raś albo Śląskiego Ruchu Separastycznego (jeszcze wiekszy syf niż RAŚ) ma chyba dosc wypocin typa kkr. Najbardziej mnie rozdupia jak kolo z Chemika pisze o mieście Kedzierzyni-Koźle a ten mu odpisuje, że c**** wie o swoim regionie mieście i historii.

Co do tematu proszę o opis Ustronia koło Wisły woj. śląskie
Jeżeli chodzi o Ustroń:
Jakiejś specjalnie zorganizowanej grupy nie ma i nie było. Najbardziej widoczny chyba był GKS Katowice. Szczególnie w dzielnicy Hermanice i [link]. W Zdroju jeden z nich ma bardziej znaną knajpę i tam czasem widziałem po kilka osób przy piwie od nich.
Kilku moich znajomych jezdzi też na BKS Bielsko. Są pojedyncze osoby sympatyzujące z Górnikiem, Ruchem czy też Legią.
Ogólnie spora mieszanka,ale nie ma mowy o żadnych walkach, awanturach itp.

Ludzie pasjonują się tu raczej sportami zimowymi,a ostatnio sporo młodzieży zajmuje się crossem,quadami,enduro itp.
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Fenomen
Posty: 351
Rejestracja: 13.09.2009, 22:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Fenomen » 30.05.2010, 20:12

Czy istnieje/istniał ruch kibicowski na meczach Spartakusa Szarowola ?
(właśnie awansowali do 2 ligi)

Są w tym miasteczku/wiosce/mieście (nie wiem co to jest) jakieś FC ?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, Fan_Brzozovii, makarski, Mareczek86, maystero, szpakowski77, tylko obserwator, Wnuk Edwarda i 538 gości