Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: torca1950 » 01.02.2010, 15:14

kukuruku pisze:
torca1950 pisze:Limanowa: Cracovia/Wisła (50/50)

Wieliczka: Cracovia/Wisła (50/50)

Cracovia: Wincentego Pola, Sienkiewicza, Asnyka, Boża Wola, Śródmieście
Wisła: Kościuszki, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Bogucice, Lekarka

Wioski na północ od Wieliczki to 100% Wisła. W takich miejscowościach jak Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Kokotów działa naprawdę dobrze zorganizowana Wisła.

Na południe od Wieliczki mniej więcej 50/50.

Myślenice: 100% Wisła
A są w tej bajce smoki? Dalej sobie wkręcajcie,że tracimy Wieliczkę,a Wy jesteście super-hiper mocni hahahahaha
A gdzie ja ku*** napisałem, że tracicie Wieliczkę? Napisz mi, którą dzielnicę zaznaczyłem niewłaściwie. Ilościowo jest na pewno 50/50, jakościowo nie będę oceniał, bo nie jestem na bieżąco.



nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 01.02.2010, 15:28

Nr GG pisze:W Starogardzie Arka? No proszę Cię ...

Ta mapka to kpina, haha.

dobrze wiesz ze Arka na Kociewiu jest i w Starogardzie Gd tez kilka aktywnych osob, jesli nie wiesz , spytaj kolegow...
TYBET JEST SERBSKI

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 01.02.2010, 15:31

mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]

Krasnik był juz wyjasniony, kilka innych miast tez. Ale został Biłgoraj, gdzie jeżdża na Stalówkę, podobnie jak były (są?) jednostki jeżdżące na Stalówkę z Krasnegostawu. Frampol kiedyś na Hetmana ktoś jeździł a teraz?
Janów Lubelski wszak toż to Janowianka.
Annopol kiedyś chyba Wisła Sandomierz, teraz chyba Stalówka (tydzień temu widziałem graf).
Z Olbięcina znalem osobe jeżdżąca na Motor, z Niedrzwicy podobnie. Modliborzyce to Stalówka.

Osobno trzeba spojrzeć na Lublin. Zresztą nie tylko Lublin tylko każde większe, uniwersyteckie miasto. Oprócz Motoru i Lublinianki, o której znowu się zapomniało,
sa osoby i to całkiem duża grupa ludzi, jeżdżąca na Legię, Widzew, Stalówkę, Wisłę Kraków. Część z nich to studenci część już tu została. Kiedyś miałem kumpla, przez 5 lat studiów śmigał całą zime w szalu Gieksy. I co zrobić z takim przypadkami? Wszak nie udzielają sie chuligańsko, ale sa i jeżdżą. Zresztą w części sa znani motorowcom.... Zresztą grafy Legii, Wisły, ostatnio Widzewa pojawiają sie w Lublinie na mieście. tydzień temu widziałem klienta w szalu Arki Gdynia:)


Najlepiej opisac reguły zaznaczania żeby potem kłótni nie było.


Ktos pytał o Rudnik nad Sanem, kiedyś to była ostoja brudasów, razem z Niskiem. W Nigdy więcej x razy wspominano o zadymach w Rudniku między łysymi a pankami. Mieli fajne szaliki bo kibicowali jednocześnie Orłowi i na szalach mieli symbol Anarchii:) jak ktoś ma zdjęcie niech zapoda.
Teraz odrodził sie skinowski Orzeł ale jako taki chyba jeżdzi na Stalówkę.

m_dog7
Posty: 11
Rejestracja: 25.01.2010, 22:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: m_dog7 » 01.02.2010, 16:35

DFLG pisze:
m_dog7 pisze:Zrobiona na szybko mapa województwa pomorskiego z podziałem Arki i Lechii. Napinaczy proszę o wyrozumiałość i korekty jeśli takowe są potrzebne.
[link]
Myślę, że wypada osobno zaznaczyć Pogoń Lęborka (wraz z FC Cewice i Nowa Wieś Lęborska) i Bałtyk Gdynia (niegdyś w Rumi spora grupa fanów, obecnie również ktoś jeździ), a przede wszystkim Gryf Słupsk (wszystkie okoliczne miejscowości, to FC Gryfa), który jest ZGODĄ Lechii.
Napisałem, że mapka z podziałem kibiców Arki i Lechii. Nie brałem pod uwagi Wisłe Tczew czy Pomezania Malbork. Bo jak wiadomo Wisła T. to kibice Arki, a ,,Pomka" to kibice Lechii.

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 01.02.2010, 17:27

m_dog7 pisze:Napisałem, że mapka z podziałem kibiców Arki i Lechii. Nie brałem pod uwagi Wisłe Tczew czy Pomezania Malbork. Bo jak wiadomo Wisła T. to kibice Arki, a ,,Pomka" to kibice Lechii.
No tak, ale Pogoń i Bałtyk to nie są kibice ani Lechii, ani Arki. Są to osobne ekipy, dlatego o tym wspomniałem. W Lęborku jest FC Lechii, ale to zupełnie co innego jak Pogoń Lębork.
W Sierakowicach nie ma Arki, natomiast w Czersku jest również FC Chojniczanki, więc Lechia.

Jeśli chodzi o Starogard Gdański, to kiedyś ktoś tam jeździł na Legię. Nawet byli na którymś meczu Rodła Kwidzyn, ale czy dalej ma to miejsce, to nie wiem. Są tam jeżdżące jednostki (kilka osób) Arkowców, jednak miasto od lat zdecydowanie za Lechią i nic nie wskazuje, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.
Lechia Gdańsk!

19WTJ89
Posty: 49
Rejestracja: 13.01.2010, 18:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19WTJ89 » 01.02.2010, 17:59

Marna prowokacja z tym że Arka ma w Słupsku FC.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 01.02.2010, 18:04

19WTJ89 pisze:Marna prowokacja z tym że Arka ma w Słupsku FC.
primo nikt z Arki nie wywolal tematu jakiegos fc Slupsk tylko Lechista przytoczyl info z naszego forum ze ktos w Slupsku kibicuje Arce...czytaj uwaznie to nie bedziesz bezsensownych komentarzy wstawial

secundo...za to flaga Wisly "Gdynia" oczywiscie prowokacja nie jest.....
TYBET JEST SERBSKI

ssseba
Posty: 6
Rejestracja: 19.01.2010, 15:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ssseba » 01.02.2010, 18:15

zab pisze:
mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje [link]

[link]

Krasnik był juz wyjasniony, kilka innych miast tez. Ale został Biłgoraj, gdzie jeżdża na Stalówkę, podobnie jak były (są?) jednostki jeżdżące na Stalówkę z Krasnegostawu. Frampol kiedyś na Hetmana ktoś jeździł a teraz?
Janów Lubelski wszak toż to Janowianka.
Annopol kiedyś chyba Wisła Sandomierz, teraz chyba Stalówka (tydzień temu widziałem graf).
Z Olbięcina znalem osobe jeżdżąca na Motor, z Niedrzwicy podobnie. Modliborzyce to Stalówka.

Osobno trzeba spojrzeć na Lublin. Zresztą nie tylko Lublin tylko każde większe, uniwersyteckie miasto. Oprócz Motoru i Lublinianki, o której znowu się zapomniało,
sa osoby i to całkiem duża grupa ludzi, jeżdżąca na Legię, Widzew, Stalówkę, Wisłę Kraków. Część z nich to studenci część już tu została. Kiedyś miałem kumpla, przez 5 lat studiów śmigał całą zime w szalu Gieksy. I co zrobić z takim przypadkami? Wszak nie udzielają sie chuligańsko, ale sa i jeżdżą. Zresztą w części sa znani motorowcom.... Zresztą grafy Legii, Wisły, ostatnio Widzewa pojawiają sie w Lublinie na mieście. tydzień temu widziałem klienta w szalu Arki Gdynia:)


Najlepiej opisac reguły zaznaczania żeby potem kłótni nie było.


Ktos pytał o Rudnik nad Sanem, kiedyś to była ostoja brudasów, razem z Niskiem. W Nigdy więcej x razy wspominano o zadymach w Rudniku między łysymi a pankami. Mieli fajne szaliki bo kibicowali jednocześnie Orłowi i na szalach mieli symbol Anarchii:) jak ktoś ma zdjęcie niech zapoda.
Teraz odrodził sie skinowski Orzeł ale jako taki chyba jeżdzi na Stalówkę.
Może ktoś z Lublina potwierdzic te nowości związane z miastem Lublin???

KubaGKS
Posty: 17
Rejestracja: 14.07.2009, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KubaGKS » 01.02.2010, 18:19

mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]


Jakby co to w Lubartowie, Niemcach i okolicach też są osoby jeżdżące na Górnik i nie są to jednostki:)

__DarkLG__
Posty: 340
Rejestracja: 07.09.2007, 18:57
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: __DarkLG__ » 01.02.2010, 19:15

Porównanie FC Lechii w Nowym Targu do "fc" Arki Starogard to żart roku.
Tak samo z Mapki można wyczytać że w Sopocie,Kartuzach czy Czersku sama Arka.
Ta mapka pokazuję że autor nie ma pojęcia o tym co się dzieje na Pomorzu.
Nam nie zależy na propagadzie w necie i prowadzenia "wirtualnych" FC jak między innymi AG Starogard.


Do autora: Jak bierzesz się za coś to zrób to obiektywnie i sprawdzaj czy nie wypisujesz głupot
[link]

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 01.02.2010, 19:21

Dark_LG male pytanie w zwiazku z FC Nowy Targ..czy tam ludzie "pokochali" Lechie przez kontakty Stoczniowiec-Podhale (bo tak sie chyba nowotarskie konktakty z Gdanskiem zaczely) oraz czy caly ten FC by zaistnial bez zgody Wisla-Lechia..

tak nawiasem mowiac macie dobre fc ( mysle ze Mlawa bije te wszystkie Tczewy, Starogardy, Pisze na glowe) ale tez na sile robicie wrazenie ze jest Was wszedzie pelno....oczywiscie to "wina" awansu sportowego Lechii jak i Arki ze w kosmicznych wydawalo sie miejscach sa FC bo jakos nie slyszalem zeby na Lechie smigal FC Nowy Targ w "A" Klasie co tyczy sie np. Arki FC Lubelskie w jednakowym wymiarze...a juz usilna propaganda na temat rosnocej sily Lechii w Gdyni to smiech na sali po calosci..

Poza tym jak juz jestesmy przy temacie, czy to fakt ze Czarni z Gryfem juz nie maja wzorowego ukladu w Slupsku i jak sie do tego ma osobny jak sie domyslam FC Lechii w Slupsku,. pzdr
TYBET JEST SERBSKI

__DarkLG__
Posty: 340
Rejestracja: 07.09.2007, 18:57
Lokalizacja: Biało-Zielony Sopot

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: __DarkLG__ » 01.02.2010, 19:36

nisc pisze:Dark_LG male pytanie w zwiazku z FC Nowy Targ..czy tam ludzie "pokochali" Lechie przez kontakty Stoczniowiec-Podhale (bo tak sie chyba nowotarskie konktakty z Gdanskiem zaczely) oraz czy caly ten FC by zaistnial bez zgody Wisla-Lechia..

tak nawiasem mowiac macie dobre fc ( mysle ze Mlawa bije te wszystkie Tczewy, Starogardy, Pisze na glowe) ale tez na sile robicie wrazenie ze jest Was wszedzie pelno....oczywiscie to "wina" awansu sportowego Lechii jak i Arki ze w kosmicznych wydawalo sie miejscach sa FC bo jakos nie slyszalem zeby na Lechie smigal FC Nowy Targ w "A" Klasie co tyczy sie np. Arki FC Lubelskie w jednakowym wymiarze...a juz usilna propaganda na temat rosnocej sily Lechii w Gdyni to smiech na sali po calosci..
Nowy Targ wałkowany był już kilka razy na tym forum.
Ciężko jest określić liczbę naszego FC. Jest nas do 50 osób (które jeżdżą na mecze Lechii). Tak to jest wiele osób, które utożsamiają się z Lechią, ale jeszcze nigdzie nie byli. Flaga naszego FC powstała w 2005 roku, a na Lechię niektórzy jeździli już parę ładnych lat wcześniej. Co do wyboru akurat Lechii - Po prostu, miłość nie wybiera.
Dodam że w ostatnim czasie w Nowym Targu jest spory napływ młodych kibiców,którzy mimo swojego wieku działają.
nisc pisze:
sopocka plaża pisze:nisc - jak już tak dobrze poinformowany jesteś to zapomniałeś napisać o akcjach jednostek Lechii z Redłowa, jak potrafią w 1 czy 2 osoby wjechać pod kasy na ul. Olimpijskiej przed meczem Arki, skroić barwy i narobić niezłego fermentu. Co do Karwin i okolic to mylisz się pisząc o jednym graficiarzu, osób jest więcej i nie raz dali popalić Arkowcom, kmwtw. A tak poza tym piszesz w miarę obiektywnie.
prosze uprzejmie..pzdr
Nic tutaj nie ma pisanego o rosnącej sile Lechistów z Gdyni.Znają swoje miejsce w szeregu i działają jak mogą.
[link]

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 01.02.2010, 20:50

Napisze ktoś w końcu jak jest w Płocku czy będziecie pierdolić kolejne 5 stron o Gdańsku-Gdyni i Wieliczce??? Jakieś FC oprócz Petry???
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

m_dog7
Posty: 11
Rejestracja: 25.01.2010, 22:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: m_dog7 » 01.02.2010, 20:59

__DarkLG__ pisze: Do autora: Jak bierzesz się za coś to zrób to obiektywnie i sprawdzaj czy nie wypisujesz głupot
Wzorowałem się głownie na na tym [link] oraz ze znajomym z Moreny przez gg. I powiedz mi gdzie wypisane głupoty są? Pomyliłem tylko Sierakowice z Braniewem i ew. nie dałem herbu Lechii w okolicy Żukowa. Jak jesteś taki mądry to sam zrób taką mapke.
PS. Zbanujcie mnie na tym forum, bo kurwicy dostaje.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 01.02.2010, 21:48

ssseba pisze:
zab pisze:
mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]

Krasnik był juz wyjasniony, kilka innych miast tez. Ale został Biłgoraj, gdzie jeżdża na Stalówkę, podobnie jak były (są?) jednostki jeżdżące na Stalówkę z Krasnegostawu. Frampol kiedyś na Hetmana ktoś jeździł a teraz?
Janów Lubelski wszak toż to Janowianka.
Annopol kiedyś chyba Wisła Sandomierz, teraz chyba Stalówka (tydzień temu widziałem graf).
Z Olbięcina znalem osobe jeżdżąca na Motor, z Niedrzwicy podobnie. Modliborzyce to Stalówka.

Osobno trzeba spojrzeć na Lublin. Zresztą nie tylko Lublin tylko każde większe, uniwersyteckie miasto. Oprócz Motoru i Lublinianki, o której znowu się zapomniało,
sa osoby i to całkiem duża grupa ludzi, jeżdżąca na Legię, Widzew, Stalówkę, Wisłę Kraków. Część z nich to studenci część już tu została. Kiedyś miałem kumpla, przez 5 lat studiów śmigał całą zime w szalu Gieksy. I co zrobić z takim przypadkami? Wszak nie udzielają sie chuligańsko, ale sa i jeżdżą. Zresztą w części sa znani motorowcom.... Zresztą grafy Legii, Wisły, ostatnio Widzewa pojawiają sie w Lublinie na mieście. tydzień temu widziałem klienta w szalu Arki Gdynia:)

Najlepiej opisac reguły zaznaczania żeby potem kłótni nie było.

K
Może ktoś z Lublina potwierdzic te nowości związane z miastem Lublin???

Co tu jest nowością? Że istnieje klub Lublinianka? Ze sa ludzie kibicujący innym klubom? W kazdym mieście studenckim sytuacja jest taka sama, to normalne. O kilku konkretnych starciach na miasteczku studenckim już nie pisałem, gdzie łączone siły studentów XX klubów leją sie z motorowcami z różnym skutkiem. każdy mieszkajacy w Lublinie i chcący wioedziec wie, żadna tajemnica....

FCO
Posty: 284
Rejestracja: 20.06.2007, 11:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: FCO » 01.02.2010, 21:54

Łódź Kaliska - kto?

Fenomen
Posty: 351
Rejestracja: 13.09.2009, 22:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Fenomen » 01.02.2010, 22:23

Płock - tylko Petra/Wisła żadnych FC.
Kiedyś koło starego mostu pojawiały się wrzuty Widzewa.

thebest
Posty: 17
Rejestracja: 25.09.2009, 22:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: thebest » 01.02.2010, 22:28

Łódź Kaliska to stacja przed stadionem ŁKSu i wszystko wookół tego terenu to 1908% ŁKS

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 02.02.2010, 09:41

Fenomen pisze:Płock - tylko Petra/Wisła żadnych FC.
Kiedyś koło starego mostu pojawiały się wrzuty Widzewa.
Dziękóweczka, i skończcie pierdolić na forum, nie macie PRV???
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

encore
Posty: 214
Rejestracja: 18.03.2007, 16:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encore » 02.02.2010, 10:44

zab pisze:Zresztą grafy Legii, Wisły, ostatnio Widzewa pojawiają sie w Lublinie na mieście.
Z ciekawości, gdzie Ty widziałeś te "grafy"? Szczerze to często bywam w Lublinie bo tam się urodziłem, ale W ŻYCIU nie widziałem żadnego grafa Wisły, Legii, czy Widzewa. No chyba że grafem nazywamy bazgroły których nie raz nie da się dobrze przeczytać nawet.

Co do Lublinianki to temat był poruszany tutaj wcześniej. Jak ktoś ze starszych Motorowców napisał: Na Lubliniance nie ma obecnie "czynnego ruchu kibicowskiego"

Lubartów, Niemce, Parczew - są tam również kibice jeżdżący na Górnik Łęczna.
Milejów - myślę że dużo osób jeżdżących na Górnik, ale czy "czynnie" kibicujących, czy oglądaczy, tego trzeba pytać kibiców z Łęcznej.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 02.02.2010, 11:27

encore pisze:
zab pisze:Zresztą grafy Legii, Wisły, ostatnio Widzewa pojawiają sie w Lublinie na mieście.
Z ciekawości, gdzie Ty widziałeś te "grafy"? Szczerze to często bywam w Lublinie bo tam się urodziłem, ale W ŻYCIU nie widziałem żadnego grafa Wisły, Legii, czy Widzewa. No chyba że grafem nazywamy bazgroły których nie raz nie da się dobrze przeczytać nawet.

Co do Lublinianki to temat był poruszany tutaj wcześniej. Jak ktoś ze starszych Motorowców napisał: Na Lubliniance nie ma obecnie "czynnego ruchu kibicowskiego"
quote]

Co do grafów, fakt, nie sa to dzieła sztuki, ale kilkumetrowe napisy co chwilę sie pojawiają. najwięcej, co widze co jakiś czas sa na LSMie, niedaleko Globusa. Zdarzają się też na miasteczku. Była kiedyś jednorazowa akcja, że cała okolica miasteczka została pomazana legijnymi napisami, część z nich jest do dzisiaj. Z ciekawości napisze, że napisy Wisły w dużej części sa łaczone z napisami Śląska, więc motorowcy zamazują tylko Wisłę:). na jednym z akademików UMCS, przez kilkanaście lat (już jest chyba nieczytelny) był spory napis Stal St. Wola. Ale to akurat nieistotne. Większość z czasem jest zamazywana.

Owszem Lublinianka raz jest raz jej nie ma, ale jesienią 2009r. sie pojawiała. fakt, z 15 gimnazjalistów ale jednak. Tu nie chodzi o ilość, jakość czy znaczenie tylko sam fakt, że jest jakaś inna grupa kibiców i tyle. Chyba, że rozumie się tą mapke jako czynnik wszelako rozumianej kumatości.

encore
Posty: 214
Rejestracja: 18.03.2007, 16:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: encore » 02.02.2010, 12:47

zab pisze:Co do grafów, fakt, nie sa to dzieła sztuki, ale kilkumetrowe napisy co chwilę sie pojawiają. najwięcej, co widze co jakiś czas sa na LSMie, niedaleko Globusa. Zdarzają się też na miasteczku. Była kiedyś jednorazowa akcja, że cała okolica miasteczka została pomazana legijnymi napisami, część z nich jest do dzisiaj. Z ciekawości napisze, że napisy Wisły w dużej części sa łaczone z napisami Śląska, więc motorowcy zamazują tylko Wisłę:). na jednym z akademików UMCS, przez kilkanaście lat (już jest chyba nieczytelny) był spory napis Stal St. Wola. Ale to akurat nieistotne. Większość z czasem jest zamazywana.

Owszem Lublinianka raz jest raz jej nie ma, ale jesienią 2009r. sie pojawiała. fakt, z 15 gimnazjalistów ale jednak. Tu nie chodzi o ilość, jakość czy znaczenie tylko sam fakt, że jest jakaś inna grupa kibiców i tyle. Chyba, że rozumie się tą mapke jako czynnik wszelako rozumianej kumatości.
Ale takie napisy pojawiają się w większości miast, gdzie są choćby pojedyńcze jednostki kibicujące. Nie znaczy to jednak żeby na takich mapkach od razu zaznaczać te ekipy z których są te jednostki bo mija się to z celem. Wyglądałoby to wtedy że w tym przykładowym Lublinie byłoby pół kibicowskiej Polski, bo są tam czasem jakieś napisy.

Pozdrawiam!

Co do mapki mam pytanie:
Jak wygląda sytuacja w Radzyniu Podlaskim? Na mapce zaznacona Legia, ale zdaje się że tamtejsze Orlęta chyba nie sympatyzują z ekipą ze Stolicy. Co więcej mają kosę z jednym z większych FC Legii - Orlętami z Łukowa.

Makary
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2007, 01:08
Lokalizacja: Wschód

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Makary » 02.02.2010, 12:57

zab pisze: Owszem Lublinianka raz jest raz jej nie ma, ale jesienią 2009r. sie pojawiała. fakt, z 15 gimnazjalistów ale jednak.
Sprostowanie Lublinianki:
Na +/-30 osób w "klubie kibica" żadna (niestety, bo młodzież by się przydała) nie jest gimnazjalistą.

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zab » 02.02.2010, 12:59

No własnie ja napisałem, że trzeba zdecydowac kogo umieszczać. Czy osoby jeżdzące w pojedynkę czy przynajmniej kilka osób. To ostatnie to tylko Legia, Widzew, SSW, kiedys Górnik Łęczna. Z drugiej strony jeśli ich nie umieszczać, to większośc małych miasteczek nie pojawi sie na mapie typu Kraśnik, Zaklików, Opole Lub., wszak stamtych miejscowości jeżdzi po 3-5 osób. Zatem stawiam pytanie do tworzącego mapę, co jest wyznacznikiem?

NajwiększyHooliganWPolsce
Posty: 274
Rejestracja: 04.06.2007, 10:06
Lokalizacja: Elbląg/Trójmiasto

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: NajwiększyHooliganWPolsce » 02.02.2010, 13:47

[link]

co to ku*** za herb Lechii ? Skąd ty to wynalazłeś ? Bez jaj.....

a co do Arki w Starogardzie Gdańskim.... jakieś nowe osiedle, jakieś przeprowadzki, ale nie ma tam żadnej siły, ktoś jedynie się wychylił na necie że chce zrobić vlepki, żeby pokazać że "kilka osób" tam jest, nic poza tym. Mapka ogólnie w wieloma błędami, znajdę trochę czasu to postaram się zrobić swoją, jak najbardziej obiektywną, chociaż zapewne będą jakieś 'ale'.... ale mało co to mnie będzie interesować. elo
BKS
LECHIA
władcy północy

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: p. » 02.02.2010, 15:26

to w Kartuzach jest Arka? W szoku
miasto nocą..i o to mi chodziło

kukuruku
Posty: 4
Rejestracja: 11.01.2010, 00:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kukuruku » 02.02.2010, 15:30

torca1950 pisze:
kukuruku pisze:
torca1950 pisze:Limanowa: Cracovia/Wisła (50/50)

Wieliczka: Cracovia/Wisła (50/50)

Cracovia: Wincentego Pola, Sienkiewicza, Asnyka, Boża Wola, Śródmieście
Wisła: Kościuszki, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Bogucice, Lekarka

Wioski na północ od Wieliczki to 100% Wisła. W takich miejscowościach jak Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Kokotów działa naprawdę dobrze zorganizowana Wisła.

Na południe od Wieliczki mniej więcej 50/50.

Myślenice: 100% Wisła
A są w tej bajce smoki? Dalej sobie wkręcajcie,że tracimy Wieliczkę,a Wy jesteście super-hiper mocni hahahahaha
A gdzie ja ku*** napisałem, że tracicie Wieliczkę? Napisz mi, którą dzielnicę zaznaczyłem niewłaściwie. Ilościowo jest na pewno 50/50, jakościowo nie będę oceniał, bo nie jestem na bieżąco.
Dzielnice jak to określasz napisałeś poprawnie,z tym,że dla mieszkańców Wieliczki Bogucice czy Krzyszkowice to wsie(bo taka prawda).Jedyne dwa osiedla Ts to Szymanowskiego i niecałe Kościuszki,które razem są wielkościowo jak Sienkiewicza czy W.Pola.
Obrazek

L_A
Posty: 133
Rejestracja: 21.09.2009, 10:12

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: L_A » 02.02.2010, 15:39

p. pisze:to w Kartuzach jest Arka? W szoku
na każdym meczu stawiają się w sporej liczbie jak na ich możliwości na ten moment .
Na Remes np obecnych 12 fanów Arki z Kartuz.

I takie małe pytanie.
Skąd te zdziwienie ? sądząc po Twoim podpisie jesteś z Krakowa to co Ty możesz wiedzieć o sytuacji w Kartuzach ?
bez napinki.
Obrazek

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mds » 02.02.2010, 16:17

Ktos napisal wczesniej ze kibice Piasta Człuchow to fc Arki ?Czy to prawda ?

Rodowity_Mazowszanin
Posty: 122
Rejestracja: 27.02.2007, 06:12
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 02.02.2010, 16:17

Nie wiem dlaczego z was niektórzy uczepili się tak tej mapki woj. pomorskiego ? Chłopak wyraźnie napisał, że prosi o wyrozumiałość i ewentualne poprawki. Takie mapki to dobry podgląd na sytuację w innym regionie, nawet jeżeli nie będą one w 100% odzwierciedlały rzeczywistości. Więcej wyrozumiałości panowie.

Pozdrawiam.

derbyLechia
Posty: 14
Rejestracja: 25.01.2010, 11:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: derbyLechia » 02.02.2010, 16:38

Rodowity_Mazowszanin pisze:Nie wiem dlaczego z was niektórzy uczepili się tak tej mapki woj. pomorskiego ? Chłopak wyraźnie napisał, że prosi o wyrozumiałość i ewentualne poprawki. Takie mapki to dobry podgląd na sytuację w innym regionie, nawet jeżeli nie będą one w 100% odzwierciedlały rzeczywistości. Więcej wyrozumiałości panowie.

Pozdrawiam.
To trochę krzywy ten obraz mają osoby z innych regionów, bo według mapki Arka jest w o wiele większej ilości miejsc niż Lechia, a to się chyba nie zgadza. z Resztą wystarczy trochę w Trójmieście czy w ogóle na pomorzu pobyć by zauważyć ,że to zwykła internetowa propaganda klubu zwanego Arka.
ps. Skoro was tak dużo to czemu na meczach macie po 4 tysiące kibiców, a my 10-12tysięcy?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 02.02.2010, 18:34

kontynuujac temat "sytuacji w...." jak to do konca w Gdansku wyglada pomiedzy Lechia i Wybrzezem, swego czasu pamietne wjechanie na zbiorke "Hooligans" GKS-u i wymierzanie lisci tym ktorzy "osmielili" sie myslec o chuligance w Gdansku dzialajacej odrebnie od Lechii oraz wjazd na ustawke Baltyku z Wybrzezem zamiast GKS-u, a teraz? od czasu do czasu slychac ze GKS probuje zdzialac cos wiecej poza stadionem ..wiec jak to jest, to samo chcialbym w temacie ukladow na linii Slask-Sparta ( ale to tez obecnie a nie w przeszlosci ).
TYBET JEST SERBSKI

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 02.02.2010, 18:41

Normandzki pisze:Nie. W Białymostoku tylko Jagiellonia. Są co prawda zespoły jak Hetman, Piast, Włókniarz. Ale oni nie mają kibiców, przychodzą sobie ludzie obejrzeć dla rozrywki. Poza tym Hetman to policyjny klub. Jakieś 15 lat temu lewaki chciały coś rozkręcić na Hetmanie, ale szybko zrezygnowali ;)

Na dzień dzisiejszy Białystok=Jagiellonia.
Są też kibice koszykarskiego Żubra . Może ich liczby nie powalają ale zbierają się w 20-40 osób . Oczywiście Jaga nr 1 ale ważne , że coś tam robią na koszu .
c*** z podpisem

Rodowity_Mazowszanin
Posty: 122
Rejestracja: 27.02.2007, 06:12
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 02.02.2010, 20:06

Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat sytuacji panującej OBECNIE w Mławie tj. jak wyglądają relacje Mławska Lechia <-> Mławska Legia, neutralność czy kosa i jakie miało to przełożenie na meczach Mławianki w rundzie jesiennej ? Jestem trochę do tyłu z wiadomościami z Mławy więc prosiłbym o krótkie info.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Viclav » 02.02.2010, 21:26

Od końca października Mławska Wiara (Legia) zawiesiła jakąkolwiek działalność na Mławiance, chociaż wcześniej, m.in. przy okazji derbów z Ciechanowem stali razem z Lechią w młynie. W tej chwili Mławianka = 100% Lechia.
A jak wygląda obecnie sytuacja na mieście, to już może ktoś z Mławy niech się wypowie
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

FranekDolas
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2010, 21:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: FranekDolas » 02.02.2010, 21:35

interesuje mnie pewna sytuacja z Jeleniej Góry- przeglądając fotki z poprzednich lat zauważyłem że na meczu derbowym Karkonosze-Górnik Wałbrzych w sektorze gości wisi flaga Spartakusa JG, a na następnych derbach rok później flaga Spartakusa wisiała już między flagami "Karków", czy ktoś mógł by mi rozjaśnić tę sprawę?

Piwosze
Posty: 1
Rejestracja: 02.02.2010, 21:20

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Piwosze » 02.02.2010, 21:36

xzz pisze:A ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Bochni Brzesku i Rzezawie (miejscowość między tymi miastami) bo jadąc pociągiem widziałem ludzi w jakiś barwach ale było ciemno i nie przyjrzałem się
Jestem z Brzeska a wiec :
Brzesko i okolcie : najwięcej jest kibiców Okocimskiego i Wisły po mieście dużo osób chodzi w barwach Wisły i Oks-u np. w szkole nr2 ponadgimnazjalnej są kibice w bluzach Okocimskiego i Wisły zdarzają się osoby w Lechii i Sląska Wrocław a wiec Brzesko to Wisła i Okocimski sa kibice legi ale w barwach nie chodzą
ja sam chodzę na Okocimski i na Wisłe czasami nawet w barwach Wisły bylem na Okocimskim :D
Co do Okolic to praktycznie sami Wiślacy

Bochnia : jest to najlepsze F.C Wisły i tyle w tym temacie

Mławianin Roku
Posty: 33
Rejestracja: 29.12.2008, 13:15
Lokalizacja: Mława

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mławianin Roku » 02.02.2010, 23:54

Rodowity_Mazowszanin pisze:Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat sytuacji panującej OBECNIE w Mławie tj. jak wyglądają relacje Mławska Lechia <-> Mławska Legia, neutralność czy kosa i jakie miało to przełożenie na meczach Mławianki w rundzie jesiennej ? Jestem trochę do tyłu z wiadomościami z Mławy więc prosiłbym o krótkie info.

Sytuacja na linii obu FC w Mławie jest raczej neutralna. Bywają momenty, kiedy robi się bardziej gorąco, ale póki co jest względny spokój.

Co do rundy jesiennej, to połączone siły Mławy "przytarły" nosa koalicji MKS Ciechanów & Bug Wyszków. Kilka tygodni później, przy okazji wyjazdowego meczu Mławianki w Przasnyszu, doszło do mini-biesiady pomiędzy młodymi ekipami Mławskich FC Legii i Lechii, z którego zwycięsko wyszli fani broniący Biało-zielonych barw. Na koniec rundy stanęliśmy w jednym młynie, podczas meczu u siebie z MKSem Ciechanów, mało tego, wspólnie staraliśmy się zapewnić im atrakcje.

Na dzień dzisiejszy, Mławscy Legioniści zrezygnowali z działalności na miejscowej Mławiance, głównym powodem jest zapewne zawarty niedawno układ fan-klubów Legii Warszawa.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, na temat sytuacji na Mławiance, zapraszamy na stronę [link]
Obrazek

Rodowity_Mazowszanin
Posty: 122
Rejestracja: 27.02.2007, 06:12
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 03.02.2010, 02:40

Z podziękowaniem panowie.

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pablo_LG » 03.02.2010, 15:10

Na pewno są jakieś błędy, ale starałem się zrobić jak najbardziej dokładną mapkę Pomorza, wiec proszę o wyrozumiałość.
[link]
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hdg, Jabollo, king, makaron82, masteron, pf8, radziu66 i 241 gości