Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
gat
Posty: 99
Rejestracja: 13.09.2009, 13:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gat » 27.01.2010, 00:07

benek445 pisze:Przy okazji, kiedy poruszony został temat Gdyni, mam takie "historyczne" pytanie odnośnie tego miasta. Chodzi mi o czasy kiedy to Gdynia nie była niemal w całości, tak jak jest teraz, zdominowana przez jedną ekipę.Jaki był wtedy podział na dzielnice, konkretnie które dzielnice były zdominowane przez kibiców Bałtyku / lub na jakich dzielnicach był w wiekszej liczbie?
A tak na marginesie, jeśli ktoś widzi ludzi w szalikach Lechii na Dąbrowie, Wielkim Kacku czy Orłowie, to jak on może być brany na poważnie...śmiechu warte:)
W Gdyni nikt nie pokaze sie w barwach oprocz Arki.
[link]



nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 27.01.2010, 00:29

benek445 pisze:Przy okazji, kiedy poruszony został temat Gdyni, mam takie "historyczne" pytanie odnośnie tego miasta. Chodzi mi o czasy kiedy to Gdynia nie była niemal w całości, tak jak jest teraz, zdominowana przez jedną ekipę.Jaki był wtedy podział na dzielnice, konkretnie które dzielnice były zdominowane przez kibiców Bałtyku / lub na jakich dzielnicach był w wiekszej liczbie?
ok, temat nie jest wprawdzie jak wygladala a jak wyglada sytuacja w... ale postaram sie Wam przyblizyc jak to w Gdyni sie przedstawialo do gdzies tak lat 96-97.. Baltyk mial swoje bastiony, rejony na dzielnicach gdzie naprawde ciezko bylo spotkac kogos z Arki, mieli nawet swoje knajpy, w polowie lat 90-tych na derbach na Olimpijskiej proporcje w mlynach byly 2-1 na korzysc Arki a raz zdaje sie na slynnym meczu gdzie Kadlubow bylo w mlynie sporo ( ale ponosi ich fantazja z podawana liczba 900 ) nawet jak 1.5-1. Tak wiec Baltyk mial przewage w rejonie tzw. Szafy na Obluzu przy ulicy Krawieckiej, na Hodowlanej na Witominie, i w Rumii (ok to nie jest nominalnie dzielnica Gdyni ale faktycznie nie ma roznicy). Sporo aktywnych fanow Baltyku bylo na Karwinach, a kilku na Dabrowie, jedna doslownie za to bardzo wazna osoba mieszkala na Chwarznie. Redlowo i Orlowo z racji bliskosci stadionu na OLimpijskiej tez byla czesciowo za Baltykiem. Im dalej na polnoc Gdyni tym bylo ich mniej. Rejon Wzgorza ( tam gdzie byl stadion Arki ), Plyty Redlowskiej i Srodmiescia byl w 99.9% zdominowany przez Arke, Grabowek tam proporcje 95/5, kilku Kadlubow bylo na Leszczynkach, Chylonia tam kilkanascie osob, na Cisowej znowu paru w tym nastepny ze znanych Kadlubow, Dzialki Lesne sama Arka poza jedna osoba. Poza tym wspomniana Rumia i jej dzielnica Janowo tez tam bylo ich troche. Pustki Cisowskie Arka 100%, jesli Kadluby tam byly to gleboko zakonspirowane. Oksywie i Babie Doly 99.9% Arka doslownie sztuki za Baltykiem. Poza Gdynia kilku starszych choc aktywnych fanow Baltyku mieszkalo w Sopocie a z tego co mi wiadomo 2 aktywnych do konca lat 90-tych w Wejherowie. Maly Kack to byla pustynia kibicowska mimo tego ze na stadion na Olimpijskiej jest stamtad 5 minut z buta. Takie dzielnice jak Wielki Kack czy Dabrowka to byla Arka poza nielicznymi wyjatkami, Demptowo nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek kibicach. To tyle, jak ktos chce uzupelnic prosze uprzejmie, pzdr
TYBET JEST SERBSKI

gat
Posty: 99
Rejestracja: 13.09.2009, 13:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gat » 27.01.2010, 00:40

W latach 90-tych główne dzielnice Bałtyku to było Pogorze Górne Obłuze Karwiny i Witomino. Byly to dzielnice które na dzien dzisiejszy stanowia o sile Arki. W pewnym momencie klimat kibicowski stał sie na tyle cięzki (Arka nr 1 w Polsce) i wiekszosc Baltyku od razu przeszla na strone Arki.Wiekszosc dzialajacych musiala wyjechac. I tyle na dzien dzisiejszy nie ma bloku czy ulicy gdzie Bałtyk moze powiedziec ze rządzi. Pzdr.
[link]

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 27.01.2010, 08:13

Lubań - aż dziwne że to 20 tysięczne miasto jest niemalże kibicowską pustynią. Zorganizowanego FC Karkonoszy nie ma, jeżdżą pojedyńcze osoby jak coś się dzieje ciekawego (rzadko). Jeżdżą jakieś ludki na ekstraklase do Lubina i myślę że Zagłębie może próbować przejąć to miasto

De puta madre
Posty: 182
Rejestracja: 19.12.2008, 18:53

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: De puta madre » 27.01.2010, 09:31

wujek_fido pisze:
oRt pisze:Jak wyglada w Gdyni? (nie chce mi sie wertowac stu stron) gdzie Arka, gdzie Baltyk, a gdzie Lechia?
a takze jak jest w Krzepicach, Pankach,Herbach, Lublincu i Koszecinie?
Krzepice pustynia, Panki też, w Herbach znajdzie się Raków, Lubliniec to Górnik i ponoć jest też Ruch, a jak sprawy się mają w Koszęcinie - nie wiem.
W Koszęcinie jest grupa jeżdżąca na Górnik, mają własne szale. Lubliniec to mimo odległości bardzo dobry FC Górnika, tylko oni widoczni są w mieście i bezapelacyjnie tam rządzą
...iluzjoniści wyprali Tobie myśli...

A.G.
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 20:12
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: A.G. » 27.01.2010, 10:30

Miami pisze:Lechia w wymienionych dzielnicach stworzyła sobie małą grupkę która próbuje coś działać i wychodzi im to całkiem nieźle.
Co tym "grupkom" wychodzi nieźle? Rozwiń temat, możesz tutaj, albo na priv.

Bałtyk nie chodzi w szalikach, w żadnych barwach, nawet przed czy po swoich meczach. Nie ma żadnej siły, nie ma nic. Wszystko.

derbyLechia
Posty: 14
Rejestracja: 25.01.2010, 11:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: derbyLechia » 27.01.2010, 11:25

gat pisze:
benek445 pisze:Przy okazji, kiedy poruszony został temat Gdyni, mam takie "historyczne" pytanie odnośnie tego miasta. Chodzi mi o czasy kiedy to Gdynia nie była niemal w całości, tak jak jest teraz, zdominowana przez jedną ekipę.Jaki był wtedy podział na dzielnice, konkretnie które dzielnice były zdominowane przez kibiców Bałtyku / lub na jakich dzielnicach był w wiekszej liczbie?
A tak na marginesie, jeśli ktoś widzi ludzi w szalikach Lechii na Dąbrowie, Wielkim Kacku czy Orłowie, to jak on może być brany na poważnie...śmiechu warte:)
W Gdyni nikt nie pokaze sie w barwach oprocz Arki.

Co Ty człowieku piszesz? Nikt oprócz Arki? Śmieszny jesteś.
Na Karvinach często można spotkać kogoś w Biało Zielonych barwach, zazwyczaj w dniu meczu, ale można. Z resztą sami nie raz z chłopakami śmigaliśmy w barwach po wspomnianych Karvinach czy też Orłowie.
I jeszcze jedno do nisc, który twierdzi, że są to śladowe ilości. Powiedz mi czemu te śladowe ilości robią więcej akcji na Karvinach niż wy? Czemu dostajecie od nich po łbie?
A i jeszcze jedno, nie wiem gdzie Ty widziałeś jakieś jednostki z Arki na Osowie. Zapewniam Cie, że gdyby takie się pojawiły w barwach czy bez to długo by sobie tutaj nie pofunkcjonowały.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nisc » 27.01.2010, 12:09

derbyLechia pisze:
gat pisze:
benek445 pisze:Przy okazji, kiedy poruszony został temat Gdyni, mam takie "historyczne" pytanie odnośnie tego miasta. Chodzi mi o czasy kiedy to Gdynia nie była niemal w całości, tak jak jest teraz, zdominowana przez jedną ekipę.Jaki był wtedy podział na dzielnice, konkretnie które dzielnice były zdominowane przez kibiców Bałtyku / lub na jakich dzielnicach był w wiekszej liczbie?
A tak na marginesie, jeśli ktoś widzi ludzi w szalikach Lechii na Dąbrowie, Wielkim Kacku czy Orłowie, to jak on może być brany na poważnie...śmiechu warte:)
W Gdyni nikt nie pokaze sie w barwach oprocz Arki.

Co Ty człowieku piszesz? Nikt oprócz Arki? Śmieszny jesteś.
Na Karvinach często można spotkać kogoś w Biało Zielonych barwach, zazwyczaj w dniu meczu, ale można. Z resztą sami nie raz z chłopakami śmigaliśmy w barwach po wspomnianych Karvinach czy też Orłowie.
I jeszcze jedno do nisc, który twierdzi, że są to śladowe ilości. Powiedz mi czemu te śladowe ilości robią więcej akcji na Karvinach niż wy? Czemu dostajecie od nich po łbie?
A i jeszcze jedno, nie wiem gdzie Ty widziałeś jakieś jednostki z Arki na Osowie. Zapewniam Cie, że gdyby takie się pojawiły w barwach czy bez to długo by sobie tutaj nie pofunkcjonowały.

ochlon dziecko drogie, chodzi Ci o akcje jednego graficiarza na Karwinach czy w Redlowie? o jakie inne akcje, ze co na przyklad Lechia z Karwin leje powiedzmy chlopakow z Dabrowy? prosze Cie nie opowiadaj bajek i [link], napisz cos o tych akcjach niech kibice sie dowiedza o tej potedze Lechii w Gdyni......Jeszcze raz napisze zeby bylo jasne,ludzi z Lechii z Karwin znam bardzo dobrze ( lepiej niz Ty zapewne),od wielu wielu lat i mam szacunek do 3-4 osob bo zawsze akurat w stosunku do ekipy ktora ja reprezentuje byli honorowi, nie raz lalo sie po pysku, nawet nie raz byly w uzyciu jakies drewienka ale to za obopolna aprobata ;-)..tyle w tym temacie...
TYBET JEST SERBSKI

kropek
Posty: 736
Rejestracja: 29.10.2009, 00:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kropek » 27.01.2010, 15:32

ŚNIEŻNY WARAN pisze:Lubań - aż dziwne że to 20 tysięczne miasto jest niemalże kibicowską pustynią. Zorganizowanego FC Karkonoszy nie ma, jeżdżą pojedyńcze osoby jak coś się dzieje ciekawego (rzadko). Jeżdżą jakieś ludki na ekstraklase do Lubina i myślę że Zagłębie może próbować przejąć to miasto
Dokladnie, pustynia kibicowska jakich malo. Jednak jest pare osob tak jak mowisz, ktore jezdza na Zagłębie, lecz ich liczby nie sa jakies oszalamiajace. Czas pokaze :)
Obrazek

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibic0 » 27.01.2010, 15:40

Troublemaker pisze:Mam pytanie odnosnie Lubania na Dolnym Śląsku. Czy funkcjonuje tam fc Karkonoszy gdyz swego czasu obiła mi się taka wiadomośc o uszy.
Z góry dzięki!


Gat: ile razy masz zamiar odpowiadać na własne posty...??
W Lubaniu tak jak już powiedziano nic szczególnego nie ma. Kiedyś na mecz Łużyc do Jeleniej Góry wybrała się jakaś grupka kibiców z Lubania. Karkonosze chciały ich przekabacić na swoją stronę lecz mówiąc ogólnie partnerów do poważnych kibicowskich rozmów nie było. Po meczu nawet Karki poszły obrzucać auta przyjezdnych i omyłkowo obrzucali tajniaków którzy akurat sobie przejeżdżali.
Są za to jakieś jednostki jeżdżące na ZL. Nie słyszałem o jakiejś grupie zorganizowanej. Naprawdopodobnie pojedyncze osoby na własną rękę - kibice sukcesu.
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 27.01.2010, 16:39

Wszystko zatem jasne.

Dzieki panowie.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

Rozpierdalator
Posty: 185
Rejestracja: 17.01.2010, 21:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rozpierdalator » 27.01.2010, 17:39

Mam pytanie jak sie ma sytuacja w Tarnowskich Górach, wiem ze na pewno jest Ruch i Gornik, ale kto wiecej?

Jak to wyglada procentowo/jakosciowo?

Pozdrawiam
"...a w sobotę to i owszem mam w gumowcach odrzutowce..."

19SWA23
Posty: 209
Rejestracja: 21.01.2010, 00:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19SWA23 » 27.01.2010, 17:42

Ja podbijam pytanie o Piekary Slaskie jak teraz sie przedstawia sytuacja w tym miescie ?
www.Szczakowianka.Jaworzno.pl <----serwis kibicow

19baRon20
Posty: 94
Rejestracja: 12.01.2010, 19:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19baRon20 » 27.01.2010, 17:48

[link] Tu masz opisane plus mapka
obeRschlesien

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 27.01.2010, 18:17

Skrobnie coś ktoś o Wiśle w Przemyślu?Jak tam żyją z resztą miasta?

wiem że jest ich mało-piszę na wszelki wypadek...

viceroy
Posty: 246
Rejestracja: 28.07.2007, 22:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: viceroy » 27.01.2010, 18:26

Jeśli chodzi o TG to w mojej opini wygląda to mniej więcej tak największą siłe stanowią żabole 90% , jednostki powiedzmy do 20 osób słabo zorganizowanych grup takich jak Ruch Chorzów , Polonia Bytom , Ruch Radzionków , o innych mi nic niewiadomo.

Tutaj film torcidy TG idą bodaj Krakowską http://www.youtube.com/watch?v=ucEEYrv_gFE
Obrazek
Gůrny Ślůnsk , Freistaat Bayern , Euskadi Vasca

Rozpierdalator
Posty: 185
Rejestracja: 17.01.2010, 21:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rozpierdalator » 27.01.2010, 19:32

Wlasnie widzialem wlepki Ruchu i ciekawilo mnie jak to sie przedstawia. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
"...a w sobotę to i owszem mam w gumowcach odrzutowce..."

benek445
Posty: 4
Rejestracja: 23.01.2010, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: benek445 » 27.01.2010, 19:40

Jak już jesteśmy przy śląskich miastach to mam pytanie jak przedstawia się sytuacja w Bytomiu?Chodzi mi o podział na dzielnice.Z pewnością kibicowsko jest to jedno z ciekawszych miast,gdzie, poza oczywiście Polonią, działa kilka innych ekip.

Abrakadabra1947
Posty: 130
Rejestracja: 18.01.2010, 21:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Abrakadabra1947 » 27.01.2010, 19:48

sysysy pisze:Skrobnie coś ktoś o Wiśle w Przemyślu?Jak tam żyją z resztą miasta?

wiem że jest ich mało-piszę na wszelki wypadek...
FC Wisły z Przemyśla stanowią głównie (ale nie w 100%) osoby będące za Polonią. Z drugiej strony sporo osób będących za Czuwajem sympatyzuje ze Śląskiem.
Wrocław - stolica Śląska

dawid1920
Posty: 91
Rejestracja: 12.03.2007, 19:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dawid1920 » 27.01.2010, 19:51

Rozpierdalator pisze:Mam pytanie jak sie ma sytuacja w Tarnowskich Górach, wiem ze na pewno jest Ruch i Gornik, ale kto wiecej?

Jak to wyglada procentowo/jakosciowo?

Pozdrawiam
Tg opisywane w tym temacie juz chyba byly.Gornik rzadzi w miescie, ale napewno jest tez zgrabna grupa chłopaków która jezdzi regularnie na Cichą, .Sa jeszcze jednostki Poloni,Radzionkowa czy Gieksy.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub Ks Ruch Chorzow

renault12
Posty: 7
Rejestracja: 22.11.2009, 09:09

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: renault12 » 27.01.2010, 20:50

Jeśli chodzi o TG to rzeczywiście w mieście zdecydowanie dominuje Górnik, Ruchu też jest grupka kibiców , poloniści z TG wydali własne szale więc też jest ich coraz więcej, a jeśli chodzi o giekse i cidry to są to ekipy, które całkowicie wymierają w tym mieście.

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 27.01.2010, 21:02

benek445 jeśli chodzi o Bytom to Łagiewniki z racji bliskości Chorzowa są zdecydowanie za Ruchem.Nie wiem jak tam mają Poloniści bo pewnie też tam są.Niby na Szombierkach też jest troche Ruchu ale przez czas jak chodziłem tam do budy to nic takiego nie stwierdziłem.Dzielnica Stolarzowice to Górnik.Wczoraj akurat tam byłem to do podstawówki młodzi chodzą w czapeczkach KSG.Co do innych dzielnic to nie piszę bo nie chce walnąc babola.
Tarnowskie Góry to zdecydowana dominacja Górnika.Ruch napewno też jest ale na mieście nie widoczny.GieKSa jest i na każdym meczu na Bukowej się meldują w pare osób.Niestety o Polonistach nie mam informacji ani o Ruchu Radzionków.
Piekary ospisalem wczesniej i mapka którą wkleil jakiś "niebieski" nie jest odnośnikiem tego co jest w rzeczywistości.

renault12
Posty: 7
Rejestracja: 22.11.2009, 09:09

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: renault12 » 27.01.2010, 21:17

benek445 pisze:Jak już jesteśmy przy śląskich miastach to mam pytanie jak przedstawia się sytuacja w Bytomiu?Chodzi mi o podział na dzielnice.Z pewnością kibicowsko jest to jedno z ciekawszych miast,gdzie, poza oczywiście Polonią, działa kilka innych ekip.
Jeśli chodzi o Bytom to Stolarzowice rzeczywiście przewaga KSG , Łagiewniki dominacja Ruchu , natomiast wszystkie inne dzielnice to obecnie 100% Polonia. Kiedyś w Miechowicach i na Bobrku byli kibice KSG, ale zostali oni wytępieni.

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 27.01.2010, 22:28

Z tego co kojarzę to w dzielnicy Bytomia o nazwie Górniki (podobno bardzo mała obszarowo i ludnościowo) byli dawniej fani KSG i na osiedlu/dzielnicy Vitor byli fani Ruchu Radzionków (chyba nawet flage mieli).

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ostrykrokodylec » 27.01.2010, 22:44

Vitor został wyczyszczony. Sama Polonia.

Jackpot88
Posty: 59
Rejestracja: 17.01.2010, 11:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Jackpot88 » 27.01.2010, 22:52

Tuwimianin pisze:Z tego co kojarzę to w dzielnicy Bytomia o nazwie Górniki (podobno bardzo mała obszarowo i ludnościowo) byli dawniej fani KSG i na osiedlu/dzielnicy Vitor byli fani Ruchu Radzionków (chyba nawet flage mieli).
Centrum i śródmieście 100% Polonia .Dzielnica Górniki to raczej pustynia kibicowska(domki jednorodzinne)Na Vitorze i Sójczym jest Ruch Radzionków ,ale znają miejsce w szeregu.Na Miechowicach i Bobrku był Górnik , ktory zostal wytepionyprzez Polonistów.Natomiast jesli chodzi o Szombierki to sprawa wyglada tak:rzadzi niepodzielnie Polonia , jest tez GKS Szombierki i niby fani Ruchu(Przerzuty z Szombierek).Co do Łagiewnik- rzadzi Ruch ,są jednostki Polonii.Myśle ,że opis obiektywny.

KaeSGie
Posty: 174
Rejestracja: 01.01.2009, 14:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KaeSGie » 27.01.2010, 23:31

W Piekarach przewaga KSG jakościowo jak i ilościowo. Dzielnice takie jak Piekary i Szarlej zajmuje więcej ludności nic wszystkie dzielnice Ruchu, chociaż obszarowo tego nie widać. Fc Ruchu z Piekar bardzo się rozwinął przez ostatni rok, lecz do ekipy Torcidy jeszcze wiele im brakuje.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 27.01.2010, 23:36

19baRon20 pisze:[link] Tu masz opisane plus mapka
Mam małe pytanie odnośnie opisu: GieKSa i Górnik celowo z małej litery pisane? Straszne prostactwo,bez kitu...

BOS
Posty: 25
Rejestracja: 15.01.2010, 10:06

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BOS » 27.01.2010, 23:56

JAK WYGLĄDA SYTUACJA W CHEŁMNIE

Rozpierdalator
Posty: 185
Rejestracja: 17.01.2010, 21:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rozpierdalator » 28.01.2010, 07:39

BOS pisze:JAK WYGLĄDA SYTUACJA W CHEŁMNIE
Miejscowa Chelmianka i FC Widzewa. Nie tak dawno Widzew kroi 2 spore flagi Chelmianki jesli sie nie myle po meczu u siebie tego zespolu.

[link]
"...a w sobotę to i owszem mam w gumowcach odrzutowce..."

sopocka plaża
Posty: 32
Rejestracja: 26.01.2010, 13:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sopocka plaża » 28.01.2010, 08:04

nisc - jak już tak dobrze poinformowany jesteś to zapomniałeś napisać o akcjach jednostek Lechii z Redłowa, jak potrafią w 1 czy 2 osoby wjechać pod kasy na ul. Olimpijskiej przed meczem Arki, skroić barwy i narobić niezłego fermentu. Co do Karwin i okolic to mylisz się pisząc o jednym graficiarzu, osób jest więcej i nie raz dali popalić Arkowcom, kmwtw. A tak poza tym piszesz w miarę obiektywnie.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 28.01.2010, 08:47

Rozpierdalator pisze:
BOS pisze:JAK WYGLĄDA SYTUACJA W CHEŁMNIE
Miejscowa Chelmianka i FC Widzewa. Nie tak dawno Widzew kroi 2 spore flagi Chelmianki jesli sie nie myle po meczu u siebie tego zespolu.

[link]
To fajnie tylko,że CHEŁM a CHEŁMNO to dwie różne mejscowości.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 28.01.2010, 08:50

sopocka plaża pisze:nisc - jak już tak dobrze poinformowany jesteś to zapomniałeś napisać o akcjach jednostek Lechii z Redłowa, jak potrafią w 1 czy 2 osoby wjechać pod kasy na ul. Olimpijskiej przed meczem Arki, skroić barwy i narobić niezłego fermentu. Co do Karwin i okolic to mylisz się pisząc o jednym graficiarzu, osób jest więcej i nie raz dali popalić Arkowcom, kmwtw. A tak poza tym piszesz w miarę obiektywnie.
Tego chyba jeszcze nie było na tym forum. "Jednoosobowy wjazd pod kasy" i "Ferment,po jednoosobowym wjezdzie pod kasy". Dla mnie miazga.
Pozdrawiam.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 28.01.2010, 09:01

Dlaczego Bałtyk to Kadłuby?

xyz..
Posty: 233
Rejestracja: 04.01.2009, 17:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: xyz.. » 28.01.2010, 09:11

SKS - stoczniowy klub sportowy.

sopocka plaża
Posty: 32
Rejestracja: 26.01.2010, 13:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sopocka plaża » 28.01.2010, 09:20

Martini Player dokładnie jak piszesz miazga, tak samo jak uciekaliście przed Lechem pod własnymi kasamii bo nie wiedzieliście że to oni. Weź pod uwagę element zaskoczenia który decyduje, ale trzeba miec jaja żeby coś takiego odwalić. Przypomnij sobie okoliczności stratyy flagi Chylonia. Również pozdrawiam, bez odbioru bo nie na temat sie rozpisaliśmy.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 28.01.2010, 10:05

sopocka plaża pisze:Martini Player dokładnie jak piszesz miazga, tak samo jak uciekaliście przed Lechem pod własnymi kasamii bo nie wiedzieliście że to oni. Weź pod uwagę element zaskoczenia który decyduje, ale trzeba miec jaja żeby coś takiego odwalić. Przypomnij sobie okoliczności stratyy flagi Chylonia. Również pozdrawiam, bez odbioru bo nie na temat sie rozpisaliśmy.
Jestem z Górnego Śląska,nie mam nic wspólnego z Arką ani Lechią. To tak gwoli wyjaśnienia:)

Pytałem wcześniej o miejscowość Wyry,ale chyba moje pytanie zniknęło w gąszczu łódzkich rozkminek. Odpowie ktoś jak tam to wygląda aktualnie?

Lipsek
Posty: 41
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: ...

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Lipsek » 28.01.2010, 17:49

w Wyrach Ruch
Nie liczy się ile jeszcze zostało mi lat
liczy się obecna chwila
liczy się to, co teraz i tu
to, co prawdziwe a nie "wyrwane ze snu"

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 28.01.2010, 17:54

Martini Player pisze:
19baRon20 pisze:[link] Tu masz opisane plus mapka
Mam małe pytanie odnośnie opisu: GieKSa i Górnik celowo z małej litery pisane? Straszne prostactwo,bez kitu...
może po prostu zaściankowość :)

jeśli chodzi o Wyry to parokrotnie tamtędy przejezdzalem i z racji bliskości Mikołowa (FC Ruchu) na murach, a raczej przystankach da się zauważyć arcydzieła miłośników klubu z Chorzowa.Poza murami nikogo nie przyuważyłem.

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 28.01.2010, 18:16

Jeśli chodzi o Chełmno to jest tam miejscowa Chełmianka. FC Legii, chłopaki zaliczają wyjazdy. Jeżdżą razem z Brodnicą i Chełmżą. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, eNGie, Honda1910, kobzyt, majki, Xsexx i 234 gości