www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Turin
Posty: 167
Rejestracja: 27.12.2008, 14:41
Lokalizacja: fotel bujany

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Turin » 02.06.2010, 09:35

Celownik pisze:Czerwionka-Leszczyny - Praktycznie sam KSG, w Czerwionce na Ratuszu jest kilka bloków z których anonimowo jezdza na HKS.

Orzesze - Większość KSG, ale jest też Ruch. Górnik opanował centrum i więszke osiedla Ruch jest w Jaśkowicach i na Chucie Szkła. Na Jaśkowicach też troche GieKSy.
Co zabawne fc Ruchu Niebieskie Poludnie ma podobno w Czerwionce siedzibe swojego stowarzyszenia :)



Finder
Posty: 5
Rejestracja: 01.05.2010, 16:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Finder » 02.06.2010, 12:39

Jak sytuacja w Suwałkach. ?
Tylko Wigry ?

Starówka64
Posty: 11
Rejestracja: 23.09.2009, 15:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Starówka64 » 02.06.2010, 12:40

Witam. Mam pytanie jak wygląda sytuacja w Pszczynie?

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 02.06.2010, 12:44

Starówka64 pisze:Witam. Mam pytanie jak wygląda sytuacja w Pszczynie?
ogólnie to Niebiesko
jestem hardkorem

deo_oeb
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2009, 13:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: deo_oeb » 02.06.2010, 13:19

dobry zart :D

badz obiektywny zyje i widze wiec rozloze ze optymalnie Gornik 35% Ruch 35%
Gieksa 25% Tychy 5%

pozdro dla normalnych

Świąteczny Karp
Posty: 601
Rejestracja: 19.12.2008, 16:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Świąteczny Karp » 02.06.2010, 14:59

deo_oeb pisze:dobry zart :D

badz obiektywny zyje i widze wiec rozloze ze optymalnie Gornik 35% Ruch 35%
Gieksa 25% Tychy 5%

pozdro dla normalnych
Od czasu przybicia zgody na miedzy przybywa Was w zastraszającym tempie :)
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę!"

stefanowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02.06.2010, 15:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: stefanowicz » 02.06.2010, 15:17

godefroy pisze:GKM to klub żużlowy z Grudziądza... a co do zatarć to WFCG ma kosę z pozostałymi i trzyma z Elana Toruń. Pozostałe ekipy wąchały się jakiś czas ale obecnie chyba raczej neutral.. Co do przewagi to dominacja Widzewiaków i od kilku lat to się nie zmienia...
WfcG nie ma kosy z Olimpią.

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 02.06.2010, 15:26

Świąteczny Karp pisze:
deo_oeb pisze:dobry zart :D

badz obiektywny zyje i widze wiec rozloze ze optymalnie Gornik 35% Ruch 35%
Gieksa 25% Tychy 5%
[link]
pozdro dla normalnych
Od czasu przybicia zgody na miedzy przybywa Was w zastraszającym tempie :)
tez to spostrzeglem, działa to w obie strony :) tam gdzie kiedys kogos niebyło - nagle są i w nawet przyzwoitej liczbie.

pozdro dla normalnych
jestem hardkorem

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 02.06.2010, 16:12

Kłócicie się o Pszczyne. Co za różnica czy tam Ruchu 70%,czy 25%,to samo z GieKSą i Górnikiem,jak bez różnicy w jakich barwach się lazi po mieście,to nic Ci nie grozi. Taka jest prawda.

Bies
Posty: 23
Rejestracja: 25.10.2008, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bies » 02.06.2010, 21:31

Jurand ze Spychowa pisze:Kolejny mistrz ten powyżej..

żeby nie było offtopu, jak tam wyglada sytuacja w Ustrzykach Dolnych bo coś ostatnio cichutko o Bieszczadach? Sanovia raczej już sobie poradziła z rywalami? czy jak to wygląda.

W Ustrzykach wszystko w porządku, co nie znaczy że jak nie ma opisu z danego meczu w internecie to dana ekipa nie istnieje. Jutro ciekawe widowisko u nas, Derby Bieszczadów.
POLSKA CAŁA TYLKO BIAŁA !

Gołąb
Posty: 3
Rejestracja: 04.02.2010, 01:20

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Gołąb » 03.06.2010, 00:42

Proszę o informacje na temat Lipna, Rypina, Czernikowa, Sępolna Krajeńskiego, Kamienia Krajeńskiego.

Huggos
Posty: 52
Rejestracja: 14.01.2010, 15:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Huggos » 03.06.2010, 06:54

Wie ktoś cokolwiek o ekipie Iskry Tarnów? Mają nawet flagę i vlepki z hasłem "Tarnów jest żółto-niebieski" [link]
MMA, Boks i takie pierdoły

Kobierzyn
Posty: 48
Rejestracja: 13.01.2010, 18:46
Lokalizacja: Krk/Kbn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kobierzyn » 03.06.2010, 08:04

FC Unii.
Wisła Kraków

kibic0
Posty: 350
Rejestracja: 07.03.2007, 10:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibic0 » 03.06.2010, 11:06

Miejscowość Święte koło Radymna (podkarpackie). Jest tam coś?
Biało-niebieskie w herbie się mieni.....

Acid
Posty: 34
Rejestracja: 31.03.2010, 17:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Acid » 03.06.2010, 12:21

Kobierzyn pisze:FC Unii.
To co to jest? FC w Tarnowie?
[link]

Janozyk
Posty: 462
Rejestracja: 15.01.2010, 17:52

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Janozyk » 03.06.2010, 12:44

Krzyż od nie tak dawna jest dzielnicą Tarnowa. To jest taka sama sytuacja, jakbyście byli fc Wisły lub Cracovii

D.P.S
Posty: 83
Rejestracja: 03.07.2007, 22:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: D.P.S » 03.06.2010, 14:57

deo_oeb pisze:dobry zart :D

badz obiektywny zyje i widze wiec rozloze ze optymalnie Gornik 35% Ruch 35%
Gieksa 25% Tychy 5%

pozdro dla normalnych
Dziecko... skoncz pisac głupoty i wyjdzcie na miasto....
Gieksa 25 % hehehe
Ruch 35 % hehehehehehehe
Miałem okazje widziec ten Górnik z Pszczyny wiec skoncz panie pierdolic glupoty, widzac Górnik 35 % nie chce widziec tej Gieksy 25 %...

Zabrzeżanin
Posty: 39
Rejestracja: 10.02.2010, 18:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zabrzeżanin » 03.06.2010, 15:09

Ktoś już kiedyś pisał procentowe rozmieszczenie klubów w Pszczynie i wszyscy się z tym zgadzali, nie wiem gdzie to teraz jest trzeba by było poszukać.
Wg. mnie.

Ruch - 50%
Górnik Zabrze 30%
GieKSa - 10%
Inne kluby - 10%

niewinny
Posty: 129
Rejestracja: 10.05.2010, 20:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: niewinny » 03.06.2010, 16:16

Odnośnie Pszczyny : co to za różnica kogo jest więcej jeżeli panuje tam czysta sielanka....

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: godefroy » 03.06.2010, 17:41

Gołąb pisze:Proszę o informacje na temat Lipna, Rypina, Czernikowa, Sępolna Krajeńskiego, Kamienia Krajeńskiego.
Lipno- heh tam rządzą tylko chłopcy z miasta , znani są w całym regionie . ruchu kibicowskiego brak.

Rypin- też raczej nic specjalnego, jednostki za Legia , brak czegoś zorganizowanego.

Czernikowo - ostatnio kilka osób jeździ na Elanę... więcej info nie mam.

Sępólno Krajeńskie - ostatnio coś się ruszyło , młynek jak na taka mieścinę niczego sobie - poszukaj fotek z meczu derbowego Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka Kamień Krajeński

Kamień Krajeński - raczej nic nigdy nie widziałem i nie słyszałem (co nie znaczy że nic tam sie nie dzieje) nie mam żadnego info..

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 03.06.2010, 17:46

Lech Rypin wystawia młyn na meczach u siebie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: godefroy » 03.06.2010, 17:50

yeyo pisze:Lech Rypin wystawia młyn na meczach u siebie
[link]

to nazywasz młynem? byłem tam kilka razy(mam tam rodzinę) i nigdy nie było młynu

To już lepsze młyny są w A klasie - Jabłonowo itd...

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: yeyo » 03.06.2010, 17:55

nie wiem jaki oni tam mają młyn. ostatnio tam bylem w 2005 roku za swoją druzyną i tam dopiero zaczynało sie cos dzie cos dziac. z tego co wiem mlyn tam mają na kazdym meczu, a jaki? nie wiem
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

Bogdan Adamiec
Posty: 185
Rejestracja: 07.06.2007, 17:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bogdan Adamiec » 03.06.2010, 19:47

D.P.S pisze: Dziecko... skoncz pisac głupoty i wyjdzcie na miasto....
Gieksa 25 % hehehe
Ruch 35 % hehehehehehehe
Miałem okazje widziec ten Górnik z Pszczyny wiec skoncz panie pierdolic glupoty, widzac Górnik 35 % nie chce widziec tej Gieksy 25 %...
w Pszczynie rządzi pewna ekipa z księdzem na czele :))))

KP22
Posty: 60
Rejestracja: 18.01.2010, 10:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KP22 » 03.06.2010, 20:16

Mozna cos wiecej na temat tych chlopcow z miasta w Lipnie??

Silver
Posty: 297
Rejestracja: 16.03.2007, 16:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Silver » 03.06.2010, 20:21

W Lipnie obecna też Legia.
A no.

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: godefroy » 03.06.2010, 20:42

KP22 pisze:Mozna cos wiecej na temat tych chlopcow z miasta w Lipnie??

hah przejedz sie tam i spróbój kupić np samochód to sie dowiesz więcej :)

btw głośna sprawa zajumania "Arbeit mach Freii" - napisu na bramie Oświęcimia... to właśnie wyłapano kilku z Lipna i okolic :)

leyenamour
Posty: 32
Rejestracja: 18.02.2010, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: leyenamour » 03.06.2010, 20:45

KP22 pisze:Mozna cos wiecej na temat tych chlopcow z miasta w Lipnie??
[link]
jestem hardkorem

zwykly_kibic
Posty: 338
Rejestracja: 01.03.2007, 12:41
Lokalizacja: sektor gosci na wyjezdzie

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zwykly_kibic » 03.06.2010, 20:47

Jak to się ma w Toruniu :?: Czy po każdych zawodach odbywających się na stadionie Apatora policja eskortuje sobie tramwaje i autobusy ? Dzisiaj bylem zobaczyć sobie zawody w Toruniu i zdziwiony bylem jak po meczu wsiadajac w tramwaj caly czas przy oknie mialem radiowoz zatrzymujacy sie za kazdym razem z tramwajem.

sww
Posty: 92
Rejestracja: 15.07.2009, 08:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sww » 03.06.2010, 21:07

Raczej tak.. Nauczeni sa tym ze zawsze obrywala/uciekala jakas grupka, udajaca sie z meczu pieszo czy tramwajowa,dlaatego zawsze maisto jest patrolowane,aby nie nadarzalo sie za duzo krzywdy biednym kibica Apatora :)

deaff
Posty: 8
Rejestracja: 02.06.2010, 21:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: deaff » 03.06.2010, 21:12

Co do Pszczyny
Mieszkam tu i sie postaram wypowiedziec obiektywnie. Zaznacze nawet ze jestem kibicem Górnika. Co do liczby to w Pszczynie jest wiecej kibicow Niebieskich ( wiekszosc kibicow internetu nie pojawiajacych sie na Cichej). Lecz liczby na meczach sa jak najbardziej równe do naszej liczby. Tyskich tez jest troche srednio na meczu kolo 10 GieKSy tez koło 10 Co do noszenia barw na miescie tak jak kolega napisal ciezko w czape dostac ;] Do jakosci nie bede sie wypowiadal , jako tako konkretnych starc nie bylo :)

A co do ekipy z Księdzem na czele to wiadomo:D

bez napinki pozdro.

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 03.06.2010, 22:15

godefroy pisze:
Gołąb pisze:Proszę o informacje na temat Lipna, Rypina, Czernikowa, Sępolna Krajeńskiego, Kamienia Krajeńskiego.
Lipno- heh tam rządzą tylko chłopcy z miasta , znani są w całym regionie . ruchu kibicowskiego brak.

Rypin- też raczej nic specjalnego, jednostki za Legia , brak czegoś zorganizowanego.

Czernikowo - ostatnio kilka osób jeździ na Elanę... więcej info nie mam.

Sępólno Krajeńskie - ostatnio coś się ruszyło , młynek jak na taka mieścinę niczego sobie - poszukaj fotek z meczu derbowego Krajna Sępólno Krajeńskie - Kamionka Kamień Krajeński

Kamień Krajeński - raczej nic nigdy nie widziałem i nie słyszałem (co nie znaczy że nic tam sie nie dzieje) nie mam żadnego info..
W Sępólnie nie widziałem , że jest młyn . A tu patrz takie miłe zaskoczenie :)
c*** z podpisem

Myspace
Posty: 40
Rejestracja: 03.06.2010, 22:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myspace » 03.06.2010, 22:27

deaff pisze:Co do Pszczyny
Mieszkam tu i sie postaram wypowiedziec obiektywnie. Zaznacze nawet ze jestem kibicem Górnika. Co do liczby to w Pszczynie jest wiecej kibicow Niebieskich ( wiekszosc kibicow internetu nie pojawiajacych sie na Cichej). Lecz liczby na meczach sa jak najbardziej równe do naszej liczby. Tyskich tez jest troche srednio na meczu kolo 10 GieKSy tez koło 10 Co do noszenia barw na miescie tak jak kolega napisal ciezko w czape dostac ;] Do jakosci nie bede sie wypowiadal , jako tako konkretnych starc nie bylo :)

A co do ekipy z Księdzem na czele to wiadomo:D

bez napinki pozdro.
Ja sie nie zgodze. Ktos uzna mój tekst za napinke, wali mnie to opisuje prawde.

na centrum widoczne barwy tylko niebieskie, inne albo sa zawijane, albo ktos ma farta i nie spotyka pewnych osob. Widocznie malo wiesz jak twierdzisz ze czape nie da sie zalapac. Jest pare swietych krow ale to wynika z dobrych znajomosci za bajtla, reszta ma kose miedzy soba. Co do starc i jakosci... malo wiesz albo na derbach Ksg vs Gks nie byles... dzialo sie oj dzialo i tam raczej udowodniono kto ma lepsza brygade i lepsza organizacje. doliczajac pojedyncze solowki i straty barw to R wychodzi duzo lepiej od Ksg... Co do liczb na meczach to owszem sa podobne za to ilosciowo kibiców ogółem jest wiecej niebieskich. R wydaje wiecej gadżetów i ma lepsza organizację. Ksg działą ale jak juz mówiłem teraz nauczyli sie że robi się to po cichu.

Deaff nic nie mam do ciebie ale w barwach chyba jeszcze nie byles na miescie. Na piastów owszem łazicie w barwach ale nasi tez tam łazą i nikt nikogo nie tyka wiadomo małe miasto.

PozdRo

Czekam na opis żaboli, pewnie napiszą jak to oni na lajcie sobie łazą wszędzie ;] propagando trwaj ;]

19KicKong20
Posty: 2
Rejestracja: 20.01.2010, 08:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19KicKong20 » 04.06.2010, 07:51

Myspace pisze:
deaff pisze:Co do Pszczyny
Mieszkam tu i sie postaram wypowiedziec obiektywnie. Zaznacze nawet ze jestem kibicem Górnika. Co do liczby to w Pszczynie jest wiecej kibicow Niebieskich ( wiekszosc kibicow internetu nie pojawiajacych sie na Cichej). Lecz liczby na meczach sa jak najbardziej równe do naszej liczby. Tyskich tez jest troche srednio na meczu kolo 10 GieKSy tez koło 10 Co do noszenia barw na miescie tak jak kolega napisal ciezko w czape dostac ;] Do jakosci nie bede sie wypowiadal , jako tako konkretnych starc nie bylo :)

A co do ekipy z Księdzem na czele to wiadomo:D

bez napinki pozdro.
Ja sie nie zgodze. Ktos uzna mój tekst za napinke, wali mnie to opisuje prawde.

na centrum widoczne barwy tylko niebieskie, inne albo sa zawijane, albo ktos ma farta i nie spotyka pewnych osob. Widocznie malo wiesz jak twierdzisz ze czape nie da sie zalapac. Jest pare swietych krow ale to wynika z dobrych znajomosci za bajtla, reszta ma kose miedzy soba. Co do starc i jakosci... malo wiesz albo na derbach Ksg vs Gks nie byles... dzialo sie oj dzialo i tam raczej udowodniono kto ma lepsza brygade i lepsza organizacje. doliczajac pojedyncze solowki i straty barw to R wychodzi duzo lepiej od Ksg... Co do liczb na meczach to owszem sa podobne za to ilosciowo kibiców ogółem jest wiecej niebieskich. R wydaje wiecej gadżetów i ma lepsza organizację. Ksg działą ale jak juz mówiłem teraz nauczyli sie że robi się to po cichu.

Deaff nic nie mam do ciebie ale w barwach chyba jeszcze nie byles na miescie. Na piastów owszem łazicie w barwach ale nasi tez tam łazą i nikt nikogo nie tyka wiadomo małe miasto.

PozdRo

Czekam na opis żaboli, pewnie napiszą jak to oni na lajcie sobie łazą wszędzie ;] propagando trwaj ;]
Mieszkam na Polgazach i choć mam dopiero 15 lat to pojęcie żaboli o swojej obecnosci na Polgazach jest takie, że jak jakieś Zabrzańskie bajtle widzą 2-3 napisy na murach to myślą że zaraz wszystko jest KSG. Bez obrazy żabole, ale zamiast pokazać sie tu w barwach to wolicie sie napinać, dawać vlepy byle kaj, grupą 4 chopa w wieku 16-19 lat dobijać sie do modszych(np. do mnie).
Ruch ma o wiele lepiyj dzałający FC tutaj...widzę na ulicach dużo barw.

Bez napinki. INO RUCH!

Celownik
Posty: 108
Rejestracja: 19.02.2010, 12:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Celownik » 04.06.2010, 13:21

19KicKong20 pisze: Mieszkam na Polgazach i choć mam dopiero 15 lat
I to wystarczy by nie czytać tego postu.


Co do tematu jak wygląda sprawa w Mirosławcu ? (Zachodnio-Pomorskie)

brak_szacunku
Posty: 50
Rejestracja: 08.05.2010, 17:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: brak_szacunku » 04.06.2010, 13:55

No nieźle ktoś kłamie o tej Pszczynie... ponad 3 lata mieszkałem na Kopernika więc praktycznie w centrum i jako obiektywny obserwator (jestem z trójmiasta) mogę stwierdzić że jest tam praktycznie po równo Ruchu i Górnika mniej Gieksy i Tyskich... niejednokrotnie sam chodziłem w bluzie czy koszulce z herbem mojego klubu i nigdy nie miałem sytuacji by ktoś się o to czepiał więc stwierdzenie że Pszczyna to spokojne miasto jest jak najbardziej na miejscu. Nie piszczcie mi że widocznie miałem szczęscie bo nie wierze że jestem aż takim szczęściarzem że przez 3 lata nie trafiłem nikogo kto by chciał mnie ukarać za obnoszenie się z barwami hehehe więc proszę dzieci z dostępem do internetu o niewypisywanie bzdur na temat siły bojowej w mieście Pszczyna :)

Samemu chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w Pilznie między Dębicą a Tarnowem, z góry dzięki!

Myspace
Posty: 40
Rejestracja: 03.06.2010, 22:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myspace » 04.06.2010, 14:30

brak_szacunku pisze:No nieźle ktoś kłamie o tej Pszczynie... ponad 3 lata mieszkałem na Kopernika więc praktycznie w centrum i jako obiektywny obserwator (jestem z trójmiasta) mogę stwierdzić że jest tam praktycznie po równo Ruchu i Górnika mniej Gieksy i Tyskich... niejednokrotnie sam chodziłem w bluzie czy koszulce z herbem mojego klubu i nigdy nie miałem sytuacji by ktoś się o to czepiał więc stwierdzenie że Pszczyna to spokojne miasto jest jak najbardziej na miejscu. Nie piszczcie mi że widocznie miałem szczęscie bo nie wierze że jestem aż takim szczęściarzem że przez 3 lata nie trafiłem nikogo kto by chciał mnie ukarać za obnoszenie się z barwami hehehe więc proszę dzieci z dostępem do internetu o niewypisywanie bzdur na temat siły bojowej w mieście Pszczyna :)

Samemu chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w Pilznie między Dębicą a Tarnowem, z góry dzięki!
Właśnie mieszkałeś.

Przyznam że jakoś 3 lata temu było cicho przyjemnie i spokojnie, jednak od niecałych dwóch lat narosło trochę napięcie pomiędzy zainteresowanymi grupami, ja pisze jak jest teraz krótko i na temat. Wiec jezeli chcesz sie teraz przejsc po centrum w swoich barwach to zapraszamy ;] i dla twojej wiadomosci juz dawno przekroczylem cwierc wieku. jak co to pw.

I prosze o nie opisywanie pszczyny jak sie tam bylo przejazdem albo 5 lat temu. bo to bezsensu

pozdr

i nie rozmywajac ciekawi mnie sytuacja w brzeszczach? pojawily sie tam jakies napisy Legii... cos wiekszego ?

brak_szacunku
Posty: 50
Rejestracja: 08.05.2010, 17:30

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: brak_szacunku » 04.06.2010, 15:14

Gdzie napisałem że mieszkałem tam 3 lata temu :)
W marcu wróciłem w rodzinne strony a jeszcze w lutym bez problemu w swojej bluzie biegałem do pracy! Propaganda internetowa to zła rzecz :)
z mojej strony koniec tematu :)
Pozdrawiam!

Myspace
Posty: 40
Rejestracja: 03.06.2010, 22:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myspace » 04.06.2010, 15:35

ja swoje a ty swoje ;] przyjedz ponownie zweryfikuj

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DiglettOi » 04.06.2010, 16:56

Jak sytuacja w Dąbrowie Tarnowskiej? Kolega, który nie bardzo interesuje sie kibicowaniem, mówi, że jest pare osób za Legią... z góry dzieki za odpowiedź.
pzdr
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cybertomanek, KamykOKS, Vector Art, Wilkomir, WITEK123, yurez i 565 gości