Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Kaczmar
Posty: 373
Rejestracja: 05.03.2007, 19:53
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: Kaczmar » 05.06.2008, 10:05

a jak jest w Tarnowie??
8306370
[email protected]

MKS Kozienice.



Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Post autor: Ultrasowski » 05.06.2008, 11:01

Na Teatralnym rządzi Hutnik (choc Ks jest owszem) natomiast Kosciuszkowskie to bardzo mało osiedle i jako takiej ekipy tam nie ma a mieszkaja z tego co wiem kibice wszystkich trzech klubów

chojny widzew
Posty: 128
Rejestracja: 23.04.2007, 10:52
Lokalizacja: Łódź Chojny

Post autor: chojny widzew » 05.06.2008, 12:13

Może ktoś napisałby jak wygląda sytuacja w Rzeszowie i Przemyślu ?

krakowski
Posty: 104
Rejestracja: 27.02.2007, 16:39

Post autor: krakowski » 05.06.2008, 12:28

Kurdwanów - na dzień dzisiejszy Pasy mają sie tam dobrze wyłącznie przy ul. Witosa, dalej powoli do głosu dochodzi już Wisła, więc pisanie że Cracovia ma przewagę na Kurdwanowie jest mocno przesadzone. Jeżeli już to na Kurdwanowie jest co najwyżej po połowie (chociaż jeżeli ktoś stwierdzi że niewielką przewagę ma tam Wisła to też zbytnio nie przesadzi).

Wesoła - zdecydowanie Cracovia

Podwawelskie - wyraźna przewaga Cracovii, choć w okolicach ul.Słomianej są i Wiślacy

Wola Duchacka - jest tam troche osób za Wisłą, ale chyba nikt nie ma wątpliowości że na osiedlu rządzi Cracovia

Rżąka - wyraźnie Cracovia

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 05.06.2008, 13:30

kawał c**** pisze:Jak już, to Kurdwanów jest podzielony, ale na pewno nie można stwierdzić że rządzi tam Cracovia bądź Wisła.

Podział torca1950 w miarę obiektywny, poza paroma lapsusami (vide Kurdwanów, Rżąka).

Chłopaczku TYLKO PASY, twój tekst o większości liczebnej Cracovii w Krakowie można skwitować tylko pustym śmiechem. Dobrze wiesz jak jest, więc pierd... głupot sobie daruj. A ja, żeby nie siać zbędnej napinki, powiem, że Kraków jest podzielony w miarę po równo + Hutnik w Starej Hucie i na Czyżynach i [link].
Natomiast okolice Krakowa, to już zdecydowanie przewaga Wisły.
Już za sam nick powinieneś dostac bana. Może i jest równo w Krakowie, ale ja napisałem swoje obiektywne zdanie.
Co do Kurdwanowa mam tam dużo kolegów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że najwięcej osób jest tam za Cracovią, a w barwach się tam nie chodzi bo ekipa Wisły tam jest groźna.
Błędny rycerz ja jestem z Woli i raczej nie słyszałem, żeby ktoś był za Wisłą, chyba że są Wiślacy, ale się nie ujawniają.

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 05.06.2008, 15:38

chojny widzew pisze:Może ktoś napisałby jak wygląda sytuacja w Rzeszowie i Przemyślu ?
polecam dokladne przeczytanie calego tematu. pytanie ode mnie - Grudziądz.
Obrazek

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 05.06.2008, 16:27

fatkot pisze:Katowice:
oto mapa z podziałem na dzielnice..
[link]

ostatnio zarówno na forum Gieksy jak i oficjalnej stronie Ruchu(nie kibicowskiej) pojawiły sie opisy Katowic, przesadzone.

1. Śródmieście
dzielnica za gieksą wsród starszych mniej aktywnych sporo kibiców Ruchu
2. Koszutka
osiedle za Gieksą, jednak mniej aktywne niz sąsiednie, nadal działa tam niewielki fc Ruchu.
3. Bogucice
duże osiedle zdominowane przez Giekse
4. Padarewa - os Paderewskiego
b. duże osiedle zdominowane przez Giekse
5. Załęzę
nietypowa dzielnica, b. długa prowadząca z centrum Katowic (ul. Gliwicka) na Batory (stadion Ruchu), często ul. Bocheńskiego wskazuje granicę, ogólnie im blizej stadionu Ruchu, tym wiecęj Chorzowskich
6. Witosa
osiedle ogólnie za Gieksą, pojedyńcze osoby jeżdza na Ruch
7. Tauzen
największe katowickie osiedle, najprostszy podział Dolne(oraz kukurydze) idzie za Gieksą, Górne(przy stadionie Śląskim) za Ruchem, naturalnie to uproszczenie, jak to na podzielonych osiedlach bywa, granica często się zmienia.
8. Dąb
za Gieksą, tam mają stadion.
9. WNC/Józefowiec
dzielnica za Gieksą, połozona w pobliżu stadionu.
10. Ligota – Panewniki
zlepek kilku mniejszych dzielnic, Stara Ligota za Gieksa, Ligota(getto) za Ruchem, Kokociniec za Ruchem, Zadole(tam sa akademiki, poza tym nie wiem), Panewniki podzielone ze wskazaniem na Ruch, Stare Panewniki za Ruchem
11. Brynów - os Ptasie
12. Załęska hałda - Brynów (opisze łącznie)
os. Ptasie(zgrzebnioka) za Gieksą, Załęska Hałda nie wiem, a sam Brynów podzielony z przewagą Gieksy..na Brynowie mieszkają również kibice 3 ligowej druzyny Rozwoju Katowice
13. Zawodzie
dzielnica za Gieksą
14. Dąbrówka Mała
dzielnica za Gieksą
15. Szopienice - Burowiec
Burowiec za Gieksą, pojedyncze osoby za Ruchem,Szopienice za Ruchem
16. Janów - Nikiszowiec
Janów podzielony, Nikisz z Podgrubą za Ruchem
17. Giszowiec
Gisz podzielony, za Ruchem Miła, Adama, Mysłowicka oraz Korea, na reszcie przewaga gieksy
18. Murcki
za Gieksą, wśród starszych na pewno znajda się Tyscy
19. Piotrowice - Ochojec
Ochojec podzielony z przewagą Gieksy, Piotrowice podzielone Manhatan za Gieksą,w szystko wokół za Ruchem
20. Zarzecze
willowa dzielnica za Ruchem
21. Kostuchna
Dzielnica za Gieksa, także kibice Mk Katowice
22. Podlesie
nie mam pojęcia kto tam jest.

Starałem sie bez napinki, ale temat grząski, więc jak coś to prostować, nie pisałem jak było kiedyś i jak będzie w przyszłości, ani kogo wybiera młodzież, tudziez gdzie, kto ma jaka ekipę temat ryzykowny, pominołem. pozdRo
Trochę przesadzone ale jak na kibica Ruchu to jeszcze można to przeczytać. Sprostowanie krótko i na temat.

1. Centrum - GKS. Ze względu na bliskie sąsiadowanie miast są tutaj kibice Ruchu.
2. Koszutka - GKS. Kiedyś niezły bastion Ruchu, teraz GieKSa tam rządzi.
3. Bogucice - GKS. Potężna dzielnica, nigdy nie zagrożona.
4. Paderewa - GKS. Jedno z większych osiedli Katowic.
5. Załęże - GKS/Ruch. GKS tam ma przewagę jakościową, jednak Ruch aktywniej na murach.
6. Witosa - GKS. Jedna z najlepszych ekip chuligańskich GieKSy. Ruchu garstka i incognito (sąsiadują z Załężem).
7. Tauzen - GKS. Największa dzielnica Katowic. Dolna część to GieKSa. Kukurydze (wieżowce dzielące Tauzen Dolny i Górny) to GKS. Górna część to przewaga GieKSiarzy, jednak ze względu na sąsiadowanie z Klimzowcem (dzielnica Ruchu, która znajduje się już w Chorzowie) są tutaj kibice Ruchu.
8. Dąb - GKS. Stadion GieKSy tam się znajduje, jednak dzielnica graniczy z parkiem (znajduje się tam Stadion Śląski)
9. Wełnowiec - GKS. Sąsiad Dębu, graniczy z Siemianowicami Śląskimi. Nigdy nie zagrożona dzielnica.
10. Ligota, Stara Ligota, Panewniki, Kokociniec - GKS/Ruch. Zbiorowisko dzielnic i osiedli wymieszane niesamowicie. Ruch ma tutaj kibiców, ale GKS stanowi władzę. Trochę kibiców Górnika.
11. Brynów - GKS. Ruchu krucho.
12. Zawodzie - GKS. Dzielnica tuż za Centrum.
13. Dąbrówka Mała - GKS.
14. Szopienice - Ruch. Jedna z dwóch dzielnic Katowic opanowana zdecydowanie przez niebieskich.
15. Nikiszowiec - Ruch. Twierdza raczej nie do zdobycia przez GKS.
16. Giszowiec - GKS. Kiedyś Ruch tutaj rządził ale sytuacja zmieniła się dosłownie jak w Tarnowie (Ruch dużo gadał, mało robił).
18. Murcki - GKS. Oddzielona dzielnica od innych przez lasy murckowskie. Trochę tyskich wśród starej ekipy.
19. Piotrowice, Manhattan - GKS/Ruch. Piotrowice mają tam dosyć sporo kibiców Ruchu ale jest więcej GieKSy, jeżeli dołączymy do tego ogromne osiedla Manhattan, które znajduje się na środku Piotrowic.
20. Zarzecze - GKS/Ruch. Typowa sielankowa dzielnica ze wskazaniem GieKSy. Sąsiadują z Mikołowem (sam Ruch).
21. Kostuchna - GKS. Władze tutaj sprawuje młode pokolenie jak i spora grupa skinów, którzy czasem dopingują Górnik MK Katowice.
22. Podlesie - GKS. Sąsiadują z Kostuchną i Zarzeczem.
23. Ochojec - GKS. Kiedyś dużo Ruchu ale ślad po nich zaginął.
24. Janów - GKS/Ruch. Kiedyś Ruch, teraz zdecydowana przewaga GieKSy. Gra tam miejscowy Naprzód Janów w hokeja, który jest FC Ruchu.
25. Muchowiec - GKS. W skrócie nigdy nie zagrożeni.
26. Burowiec - GKS. Mocna ekipa chuligańska.

Jest wiele mniejszych osiedli w Katowicach na dzielnicach jak Józefowiec (Wełnowiec) , Floryda (Zawodzie) czy Hrabstwo Ducha (Dąb) ale opisałem największe okolice, gdzie codziennie się coś dzieje.

PS: Wiadomość zamieściłem na prośbę kolegi, który nie ma konta na forum i opiera się na czytaniu ale stwierdził, że trochę musi wyjaśnić w tej sprawie, więc proszę do mnie nie podbijać jak komuś coś nie będzie pasowało z w/w opisem.

kawał chuja
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 83
Rejestracja: 06.05.2007, 08:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kawał chuja » 05.06.2008, 16:55

TYLKO PASY pisze:
kawał c**** pisze:Jak już, to Kurdwanów jest podzielony, ale na pewno nie można stwierdzić że rządzi tam Cracovia bądź Wisła.

Podział torca1950 w miarę obiektywny, poza paroma lapsusami (vide Kurdwanów, Rżąka).

Chłopaczku TYLKO PASY, twój tekst o większości liczebnej Cracovii w Krakowie można skwitować tylko pustym śmiechem. Dobrze wiesz jak jest, więc pierd... głupot sobie daruj. A ja, żeby nie siać zbędnej napinki, powiem, że Kraków jest podzielony w miarę po równo + Hutnik w Starej Hucie i na Czyżynach.

Natomiast okolice Krakowa, to już zdecydowanie przewaga Wisły.
Już za sam nick powinieneś dostac bana. Może i jest równo w Krakowie, ale ja napisałem swoje obiektywne zdanie.
Co do Kurdwanowa mam tam dużo kolegów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że najwięcej osób jest tam za Cracovią, a w barwach się tam nie chodzi bo ekipa Wisły tam jest groźna.
Błędny rycerz ja jestem z Woli i raczej nie słyszałem, żeby ktoś był za Wisłą, chyba że są Wiślacy, ale się nie ujawniają.
Pasiaczku, napisałeś swoje subiektywne zdanie, nie obiektywne. A co do Woli Duchackiej, to Gromady - Wisła.
Wisła Pany

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 05.06.2008, 17:39

Ludzie zanim coś napiszecie to się zastanówcie. Cracovia jest na Kurdwanowie tak mocna jak Wisła na Woli Duchackiej. Czyli należy do nich jedna ulica (vide Wiślackie Gromady na Woli). Jeszcze jak Cracovia grała w 2 lidze widziałem raz na tej ulicy kolesia w barwach Pasów, ale teraz? Nawet napisy na murach są tam Wiślackie. Także pierdolenie, że Cracovia rządzi na Kurdwanowie jest śmieszne, bo ma niewiele do powiedzenia.

Co do Rżąki to nie byłem pewny, ale napewno ktoś tam z Wisły jest, czy coś znaczą na osiedlu nie mam pojęcia, dałem pół na pół, bo nie znam się na sytuacji w tamtych rejonach, a nie chciałem siać propagandy.

Co do Podwawelskiego to mnie koledzy rozbroiliście, bo Wisła na tym osiedlu ma wcale nie mniej do powiedzenia niż Pasy i nie ma co pierdolić. Jest pół na pół i taka jest prawda.

Czyżyny to dzielnica, ale prócz tego znajduje się tam osiedle, które zajmuje małą część dzielnicy. Na tym osiedlu faktycznie jest Hutnik, ale tam jest może 10 bloków, więc nie warto było o tym wspominać wogóle. Zresztą chyba jedyne na co ich stać to ten graf na rondzie, który i tak już po części Wisła zamazała.

Co do Wisły na Kolorowym to tak samo istnieje jak Pasy na Kurdwanowie, czyli ktoś tam kiedyś ich widział, ale c**** znaczą na osiedlu. Hutnik tam panuje i nie ma co pierdolić, że jest inaczej.

To tyle ode mnie, nie siejcie propagandy i bądźcie obiektywni.
Ostatnio zmieniony 05.06.2008, 19:11 przez torca1950, łącznie zmieniany 1 raz.

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 05.06.2008, 19:03

Jeszcze trochę na temat Nowej Huty. Wiadomo, że na Złotym Wieku zostało wielu kibiców Wisły, podobnie jest na Piastów. Wiadomo również, że na Bohaterów Września czy Piastów nadal wielu kibicuje Hutnikowi. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że na tych osiedlach nie ma wielu kibiców Cracovii, ale przecież to ta skromna ekipa Pasów włada tymi rejonami, a chyba to jest wyznacznik "rządzenia" na osiedlach, nie ilość osób na meczach.

Co do sytuacji ogólnej w Krakowie to trzeba jeszcze nadmienić, że osiedla nowohuckie stanowią 10% powierzchni i ludności osiedli krowoderskich czy niektórych podgórskich. Akurat nieprawdą jest, że Cracovia zajmuje wielkie blokowiska, jest zupełnie na odwrót (vide Bronowice, Krowodrza, gdzie panuje Wisła). Natomiast przykładowo taki Hutnik ma za sobą masę osiedli, ale wszystkie składają się z maksymalnie 20 bloków.

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 05.06.2008, 19:45

Ja jestem ciekawy dlaczego jest tak, że dane osiedle kibicuje danemu klubowi. W końcu kibicowanie to indywidualna sprawa, więc jak to jest, że cały Kraków nie jest pomieszany?

IGLOOPOL DĘBICA
Posty: 81
Rejestracja: 15.06.2007, 13:53

Post autor: IGLOOPOL DĘBICA » 05.06.2008, 21:46

Hans Kloss pisze:Debica:
os.Sobieskiego,ul.Batorego
WISłOKA
na Batorego na 100% nie ma kibiców Wisłoki.
Na Sobieskiego Ci powyżej 30stki to Igloopol i nadal pojawiają się na meczach LKSu. Młodzi to już fakt tylko KSW.
Hans Kloss pisze:Debica:
świętosławy -
Świętosława a nie Świętosławy :lol:
LUDOWY KLUB SPORTOWY IGLOOPOL DĘBICA

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 05.06.2008, 21:59

Jest wiele osiedli, gdzie obie strony się tolerują i nie dochodzi do tępienia wrogów. Są też takie, gdzie ciężko kibicowi drużyny przeciwnej przetrwać, ujawniając się (nieraz samo to wychodzi najaw).

Akurat Kraków jest ewenementem, bo tu mnóstwo osiedli słynie z tego, że choć rządzi jedna ekipa, to druga również ma się nieźle, nie ma wiele do powiedzenia na osiedlu, ale też jeżdżą na mecze. Dlatego jest tu w porównaniu do reszty Polski największy chyba odsetek skrojonych barw.

Jednak są sytuacje, gdy całe osiedla kibicują jednemu zespołowi, a kibice drugiego nie istnieją. Kiedy jakieś osiedle ma tradycję kibicowania jednej ze stron, druga nie ma szans tam się narodzić. Wtedy wszyscy młodzi, którzy dopiero wybierają drogę kibicowania nastawiają się na kibicowanie, tym którzy są na osiedlu, bo podporządkują się starszym, a chcą jeździć na mecze.

Ale są też takie, gdzie nie ma ekipy tępiącej każdego napotkane wroga, dlatego też, wiele osiedli się przerzuca. Przykład Nowej Huty i nie tylko w Krakowie najlepiej o tym świadczy. Przed wejściem Comarchu, Cracovia nie władała wieloma osiedlami. Wystarczył impuls w postaci awansów i wiele z tych, zamieszkanych przez kibiców Wisły i Hutnika, ale bez "władzy zwierzchniej" w postaci starszyzny z autorytetem na osiedlu się przerzuciło na stronę Pasiastą. Do tego młodzi również zajawili się na Cracovię i prócz starych, którzy jeszcze trzymają się przy Wiśle i Hutniku te osiedla są zamieszkane przez Cracusów.

Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Post autor: Ultrasowski » 05.06.2008, 23:01

spostrzezenia nie moje lecz osoby która ma rozeznanie w tych rejonach

Wzgorza-Cracovia/Hutnik pol na pol
Stoki-najwiecej Wisly/potem Hutnika i jeszcze pare osob za Cracovia Petofiego- za Hutnikiem i jest tez troche Wislakow
Zeslawice-Hutnik/Wisla
Ostatnio zmieniony 05.06.2008, 23:05 przez Ultrasowski, łącznie zmieniany 1 raz.

rafi_nh
Posty: 45
Rejestracja: 27.02.2007, 08:56
Lokalizacja: NH

Post autor: rafi_nh » 05.06.2008, 23:04

torca1950 pisze: Natomiast przykładowo taki Hutnik ma za sobą masę osiedli, ale wszystkie składają się z maksymalnie 20 bloków.
chyba "troche" przesadziłeś z tymi maksymalnie 20 blokami :roll:
nie będę pisał dokładnie ale weźmy np. osiedla wokół Placu Centralnego - każde z nich ma dużo więcej bloków :D
osiedle mające mało bloków to chyba jedynie Młodości :lol

bez napinek pozdr :)
masz tu rower, masz tu buty i spierdalaj z Nowej Huty

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 05.06.2008, 23:34

Jesli idzie o Rzeszów to wyglada to mniej wiecej w ten sposob:
typowe osiedla Resovii to:
-KRN
-Gwardzistów (na tym osiedlu mają stadion)
-Śródmieście
Stali:
-Nowe Miasto (najliczniej zamieszkane osiedle w Rzeszowie)
-Piastów
-Hetmańska (trudno powiedziec czy jest to osiedle, raczej ulica wzdłuż której są bloki, tam też znajduje sie stadion Stali).

Ciekawa sytuacja to Baranówka-podzielona na 4 części (2-gie najliczniej zamieszkane osiedle w Rz-ów). Generalnie przewaga Resovii, ale na Baranówce4 bardzo liczna grupa Stali, mozna powiedziec ze od zawsze tamte rejony byly prostalowskie, dlaczego? nie mam pojecia;)

generalnie podzial miasta to wschód - zachód. na zachodzie dominacja Resovii, na wschodzie Stali. oczywiscie istnieja rejony gdzie sytuacja sie miesza.
Blisko terenow Stali jest osiedle Mieszka I (wschodnia czesc miasta) na ktorym jest mocna grupa Resovii. Stal ma swoje enklawy na wspomnianej Baranowce, a takze np. na Staroniwach (zachód - blisko gwardzistów i baranówki).

oprocz tego:
jest dosc spore osiedle 1000-lecia (polozone za torami blisko dworca PKP), gdzie towarzystwo jest mocno przemieszane. nie podejmuje sie oceny kto tam przewaza.
Załęże: tam znajduje sie Zakład Karny, chyba raczej przewaga Resoviaków, ale moge sie mylic
Pobitno/Wilkowyja- osiedla gdzie znajduja sie najwieksze rzeszowskie nekropolie, raczej przewaga Stali.
no i wreszcie Staromieście: osiedle zlozone glownie z domkow, polozone na wylocie z miasta - droga na Warszawe. tam chyba wiecej Stalowców.

w sklad Rzeszowa weszlo tez niedawno kilka wsi, ale szczerze mowiac nie mam pojecia jak tam wyglada sytuacja. podejrzewam, ze odbywa sie to wg klucza wschód-Stal; zachód-Resovia.

Niektorych rewirow wogole nie wymieniam, bo nie znam sytuacji za dobrze. Nie bede sie tez rozbijal na analize poszczegolnych ulic, bo to bez sensu.
Bzdura jest tez opinia, ze strefy wplywow w Rzeszowie wyznacza bieg rzeki Wisłok (kiedys cos takiego czytalem), byloby to zbyt duze uproszczenie.
Co moge dodac... w mojej opinii liczbowo sytuacja jest w miare wyrownana, nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje o liczbach.

mozliwe ze w ktoryms przypadku nie mam racji, lub mam nieaktualne dane, wiec jak ktos uwaza inaczej to niech napisze lub uzupelni.

pozdro
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

Siera
Posty: 127
Rejestracja: 31.07.2007, 10:21
Lokalizacja: kmwtw

Post autor: Siera » 06.06.2008, 19:11

Mam dość czytania juz o Krakowie.
Chyba jak wiekszość z nas tutaj :)

Podbijam Gorzów , oraz Radom

ELEMELEK
Posty: 24
Rejestracja: 28.04.2007, 00:03

Post autor: ELEMELEK » 06.06.2008, 23:53

Zajebista mapka RZeszowa
(chocby nie miała pokrycia w rzeczywistości to i tak nr 1)

ffp
Posty: 459
Rejestracja: 12.06.2007, 22:18

Post autor: ffp » 07.06.2008, 00:09

Siera pisze:Mam dość czytania juz o Krakowie.
Chyba jak wiekszość z nas tutaj :)

Podbijam Gorzów , oraz Radom
W Radomiu sytuacja niby jest jasna. Broń panuje tylko na osiedlu Planty (stare i nowe),. Na reszcie osiedli kibicuje się w większości Radomiakowi. A ilu fanatyków maja oba kluby to przekonamy się dziś. Broń jedzie do Nadarzyna walczyć o nowa 3 ligę.
Radomiak jedzie do Piotrkowa walczyć o ligowy byt w nowej 2 lidze. Więcej nie piszę, każdy samodzielnie myślący wyciągnie wnioski po liczbach wyjazdowych.


ps. jestem Broniarzem, ocenę pozostawiam Wam drodzy forumowicze...

Dziecko_86
Posty: 1
Rejestracja: 28.02.2007, 09:47
Lokalizacja: TRW

Post autor: Dziecko_86 » 07.06.2008, 15:04

sikam ci do windy pisze:
Kaczmar pisze:a jak jest w Tarnowie??
bez zmian 100% Unia. Osiedli chyba wymieniać nie musze ? :lol:
to nie wiem skąd Tyjesteś jak uważasz ze Tarnów to tylko jaskułki 8) kazdy kto jest z TARNOVA wie ze jest tam TARNOVIA 8)
Pzdr

Łukasz_UNIA
Posty: 30
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Łukasz_UNIA » 08.06.2008, 18:28

Jak wygląda sytuacja w Bielsku-Białej ?
Dziecko_86 pisze:[to nie wiem skąd Tyjesteś jak uważasz ze Tarnów to tylko jaskułki 8) kazdy kto jest z TARNOVA wie ze jest tam TARNOVIA 8)
Pzdr
Witamy konfidenta z Tarnovii.

piaskun
Posty: 17
Rejestracja: 28.06.2007, 18:14
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: piaskun » 09.06.2008, 08:38

Jak wygląda sytuacja w Sopocie ?
19 (PG) 45

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 09.06.2008, 11:43

piaskun pisze:Jak wygląda sytuacja w Sopocie ?
A co tu pisać?Sopot to Lechia i jakies jednostki z Arki(Zgredy ok. 40 lat i ich potomstwo :) )Ogólnie mówiac Sopot to dzielnica Gdańska :)
Ostatnio zmieniony 09.06.2008, 14:38 przez Romano, łącznie zmieniany 2 razy.

havamal
Posty: 718
Rejestracja: 27.02.2007, 21:43

Post autor: havamal » 09.06.2008, 12:34

moje pytanie dotyczy Lubania Śląskiego
biały honor, biała duma, biały miś, biały nos

gdyby interesowała mnie piłka to zostałbym piłką

JaroMKS
Posty: 336
Rejestracja: 08.03.2007, 21:35

Post autor: JaroMKS » 12.06.2008, 16:00

Fan_Gwardii pisze:Może ktoś napisałby jak wygląda sytuacja w Rzeszowie i Przemyślu ?
Czytaj uważniej
JaroMKS pisze:
Fan_Gwardii pisze:mi sie zawsze najbardziej podobal podzial miasta w Przemyslu. Czuwaj i Polonie dzieli rzeka San. Polonia zamieszkuje Stare Miasto, a Czuwaj Zasanie.
Są wyjątki zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Czuwaj ma na pewno swoich kibiców na ul.Lwowskiej, Polonia na Kmieciach, Warneńczyka, Wieniawskiego, Bielskiego, Malawskiego, Monte Cassino. Oczywiście wszystkie osiedla i ulice w/w są pomieszane.

ke55i
Posty: 2
Rejestracja: 04.03.2007, 23:24
Lokalizacja: krk

Post autor: ke55i » 12.06.2008, 17:09

Błędny rycerz pisze: Złotego Wieku nie da się sklasyfikować na Cracovię. To, że pewien odsetek osób zmienił przekonania to wcale nie oznacza, że na Złotówce nie ma Wisły. Już pisałem wcześniej postawiłbym tezę, że Wisły wciąż jest tam więcej.
hehe jak na złotym wieku jest cracovia to ja niewiem gdzie mieszkam.
Owszem pare osob sie przerzuciło na cracovie, ale na mecze na 100 % nikt nie jeździ, co więcej 80 % przerzutów nie wie na jakiej ulicy leży "stadion" cracovi. powaga. Na mecze Wisły zawsze jeździ po 20-30 osob minimum.. na wyjazdy w granicach 5-10 chłopa.

Tysiaclecia identyczna sytucja dużo przerzutów , mało co ludzi jeździ na mecze, Wislaków zawsze na meczach na reymonta powyzej 20 osob.

ZŁOTY WIEK & TYSIĄCLECIA WIERNOŚĆ !!
WISŁA PONAD WSZYSTKO

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Post autor: Altruista » 12.06.2008, 17:17

ciekawe jak wygląda sytuacja w Słocinie. Czy nadal jest kilku zapeleńcow Junaka z ich kultową flagą "Bóg nas nie chce, diabeł się nas boi, Junak Słocina" :D Kilku gości stworzylo hasło, z ktorego na starym forum oficjalnie zlewali wszyscy, a nieoficjalnie wszyscy byli zachwyceni.
acha W Spychowie urodzeni, w Krakowie pogonieni, fani ku*** nie z tej ziemi

xbanx
Posty: 58
Rejestracja: 05.05.2007, 23:54

Post autor: xbanx » 13.06.2008, 00:38

Slocina jest juz czescia Rzeszowa
uswiadczysz tam w wiekszosci kibicow Stali
na Junaka moze chodza jakies malolaty ale to chyba podobnie jak na Koronie Rzeszow ...

Harry Smolki 1909
Posty: 5
Rejestracja: 03.05.2007, 17:49
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Harry Smolki 1909 » 14.06.2008, 16:39

post usuniety
Ostatnio zmieniony 16.06.2008, 17:06 przez Harry Smolki 1909, łącznie zmieniany 2 razy.

Siera
Posty: 127
Rejestracja: 31.07.2007, 10:21
Lokalizacja: kmwtw

Post autor: Siera » 15.06.2008, 13:52

Może ktoś coś wie jak wyglada sytacja w Ustroniu ?

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: White1910Pride » 15.06.2008, 19:45

Glacendez pisze:Ja mam pytanie do mieszkańców Łodzi, a konkretnie chodzi mi o Budowlanych, kto głownie chodzi na ich mecze ?



P.S.
Gratuluje 6 tyś na meczu finałowym :) naprawdę taki widok cieszy
Stadion leży na Starych Bałutach - zdecydowanie dominują tam Widzewiacy więc to ta ekipa ma przewagę na trybunach choć na takim meczu jak finał z pewnością byli i sympatycy ŁKS.Na zwykłych ligowych meczach na trybunach ujawnionych ełkaesiaków tam nie uświadczysz, Widzew jak najbardziej.
[link]

NNBB
Posty: 260
Rejestracja: 26.02.2007, 18:39
Lokalizacja: się biora sztruksowe marynarki?

Post autor: NNBB » 23.06.2008, 23:18

stradivarius pisze:Dobra.Chyba wszyscy mają już dość Krakowa :> Podbijam pytanie o Grudziądz.
Z tego co mi wiadomo, tam to jest jak w Jaworznie... :lol:
Kilka ekip i sporo pojedynczych jednostek sympatyzujących z różnymi klubami

GrubyBKS
Posty: 503
Rejestracja: 06.08.2007, 01:07
Lokalizacja: Brodnica (L)

Post autor: GrubyBKS » 24.06.2008, 13:29

Brodnica 100% Legia,jesteśmy jednym z najliczniejszych FC...Wszyscy działamy na Sparcie, ostatnio można powiedzieć, że "się odrodziliśmy". Pozdrawiam.
Obrazek

ujiko
Posty: 15
Rejestracja: 17.03.2007, 12:55

Post autor: ujiko » 25.06.2008, 10:29

a ja mam takie pytanie:
1. kibice Naprzodu Janów dobrze żyją z GKS Katowice czy z Ruchem?
2. hokejowi kibice Torunia, to Elana? Apator?
3. Tarnovia, czy oni jeszcze istnieją? jak jest w Tarnowie?
4. a Poznań, istnieje tylko Lech, co z Wartą?
5. czy Gwardia Warszawa posiada jeszcze kibiców?
6. i jeszcze jedno tak z ciekawości, jak jest na Słowacji? jest tam ruch kibicowski?
Ostatnio zmieniony 25.06.2008, 10:39 przez ujiko, łącznie zmieniany 1 raz.

Ligowiec
Posty: 115
Rejestracja: 06.05.2007, 12:53

Post autor: Ligowiec » 25.06.2008, 10:34

Kibice Naprzodu J. to na 100% kibice Ruchu.

Obrazek
www.referaty14.blogspot.com - prezentacje maturalne!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, Aer1926, Bobson1312, Dario1916, Fan_Brzozovii, MWZUF, Oden2, Orzech i 204 gości