Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
FranekDolas
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2010, 21:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: FranekDolas » 30.01.2010, 18:22

interesuje mnie Rudnik Nad Sanem wiem ze są tam kibice stalówki, oraz na miejscowym Orle tez coś kręcą, ktoś jeszcze ?



JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 30.01.2010, 19:15

;) pisze:Flaga Pride & Glory Cracovia FC Biała Podlaska, często wisi na KSP.
Pomieszałeś dwie flagi - Piride & Glory to inna, FCBP inna. Flaga FCBP przekazana Arce.
[link]
[link]
Obrazek

kolec
Posty: 86
Rejestracja: 01.03.2007, 21:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kolec » 30.01.2010, 20:25

temat Radlina i Pszowa był wałkowany kilka razy na forum wystarczy przeglądnąć kilka stron wcześniej temat, jest tam w miarę obiektywnie opisane.

południowiecslonsk odbierz priv.


pOzDRAwiam.

Joint
Posty: 46
Rejestracja: 28.10.2009, 15:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Joint » 30.01.2010, 20:52

A mnie interesuje Limanowa i Myślenice. Komu tam się kibicuje ?
Kongres Nowej Prawicy !Obrazek

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 30.01.2010, 20:56

A mnie ciekawi podział w Wieliczce i okolicznych wsiach (o ile jest jakiś podział) bo słyszałem że rządzi tam Cracovia.
Obrazek

flinston91
Posty: 21
Rejestracja: 19.09.2009, 19:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: flinston91 » 30.01.2010, 21:09

[link] 50-50% (Wisła-Cracovia)

ŁKS Podgórna
Posty: 127
Rejestracja: 13.09.2009, 14:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ŁKS Podgórna » 30.01.2010, 21:38

Joint pisze:A mnie interesuje Limanowa i Myślenice. Komu tam się kibicuje ?
głupie pytanie-Widzewowi..
Hehe przepraszam..to sie juz nie powtorzy.
WHITE PRIDE WORLD WIDE
1908

fanatyk_e3
Posty: 71
Rejestracja: 26.02.2007, 22:29
Lokalizacja: Poddębice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: fanatyk_e3 » 30.01.2010, 21:43

Limanowa-Cracovia.




Post wyżej-bez komentarza...
1910

mk1910
Posty: 12
Rejestracja: 23.01.2010, 18:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mk1910 » 30.01.2010, 21:48

ŁKS Podgórna pisze:
Joint pisze:A mnie interesuje Limanowa i Myślenice. Komu tam się kibicuje ?
głupie pytanie-Widzewowi..
Hehe przepraszam..to sie juz nie powtorzy.
kolego, nawet Twoje ziomki po szalu sadza, ze powinienes odstawic na jakis czas korzystanie z tego forum. Wez to sobie pod rozwage, zwlaszcza ze ta mysl idzie z Twojego wlasnego obozu..

Kazimierz nad Wisla, kto tam ?

TS21
Posty: 7
Rejestracja: 15.01.2010, 23:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TS21 » 31.01.2010, 00:10

Myślenice to jedno z lepszych FC Wisły, sporo ludzi, maja flage. ogólnie miasto i okolice to Wisła.

Limanowa z tego co wiem to mała pustynia kibicowska.
ktos tam kiedys mowil ze są tam Pasy, ale z tego co sie orientuje nie działają nic, zapewne i Wisła sie tam znajdzie.
TSW & ZKS

ciasteczko ze Shreka
Posty: 8
Rejestracja: 31.01.2010, 09:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ciasteczko ze Shreka » 31.01.2010, 09:52

Interesuje mnie sytuacja w miastach takich jak Piątek,Łęczyca,Zgierz

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 31.01.2010, 10:21

flinston91 pisze:Wieliczka 50-50% (Wisła-Cracovia)
Coś mi się w to wierzyć nie chce.
ŁKS Podgórna pisze:
Joint pisze:A mnie interesuje Limanowa i Myślenice. Komu tam się kibicuje ?
głupie pytanie-Widzewowi..
Hehe przepraszam..to sie juz nie powtorzy.
Hahaha, no gdzieś muszą mieszkać członkowie Widzewa FC Małopolska. Skoro są w Krakowie i Tarnowie to nie widzę przeszkód by byli w Nowym Sączu jak i Limanowej.

Wracając do tematu, w Limanowej są Cracovia i Wisła.

AroStomil
Posty: 123
Rejestracja: 19.12.2008, 19:55
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: AroStomil » 31.01.2010, 10:30

ciasteczko ze Shreka pisze:Interesuje mnie sytuacja w miastach takich jak Piątek,Łęczyca,Zgierz
FC Widzewa. Oprócz tego trochę na własną rękę działa Górnik Łęczyca (pro Widzew oczywiście) który trzyma się z ziomkami z Kutna. W Zgierzu małolaty próbowali coś rozkręcić na Borucie lecz raczej nic im z tego wielkiego nie wyszło. Zdecydowanie Widzew.

defcode
Posty: 3
Rejestracja: 31.01.2010, 11:07
Lokalizacja: Żory

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: defcode » 31.01.2010, 11:12

Irek Langer pisze:
na bank 100% prawie 20 osób na turnieju charytatywnym Myslowickiej GieKSy z tej dzielnicy hehe.
hahahah śmierć cygańskiej propagandzie
Bardzo inteligentny wpis kibica Ruchu. Zdziwiłbym się gdyby napisał coś mądrego.
Turniej Mysłowickiej GieKSy jak najbardziej na plus!
My jesteśmy chłopcy z Zabrza..!

ŁKS Podgórna
Posty: 127
Rejestracja: 13.09.2009, 14:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ŁKS Podgórna » 31.01.2010, 11:20

AroStomil pisze:
ciasteczko ze Shreka pisze:Interesuje mnie sytuacja w miastach takich jak Piątek,Łęczyca,Zgierz
FC Widzewa. Oprócz tego trochę na własną rękę działa Górnik Łęczyca (pro Widzew oczywiście) który trzyma się z ziomkami z Kutna. W Zgierzu małolaty próbowali coś rozkręcić na Borucie lecz raczej nic im z tego wielkiego nie wyszło. Zdecydowanie Widzew.
W Łęczycy są też ŁKSiacy, w przytłaczającej mniejszości ale są i jeżdżą.
To samo tyczy się Zgierza, ostatnio wydali koszulki które podczas jednego meczu zeszły w ponad 40 sztukach. Na mieście widoczny sam Widzew, ale mają świadomość, że w mieście nie są sami choć się tego głęboko wypierają i sieją propagandę że Zgierz 100% Widzew..
WHITE PRIDE WORLD WIDE
1908

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Adik » 31.01.2010, 11:47

flinston91 pisze:Wieliczka 50-50% (Wisła-Cracovia)

dobry żart ;)
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

Vargas_Llosa
Posty: 28
Rejestracja: 29.01.2010, 23:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Vargas_Llosa » 31.01.2010, 12:21

ŁKS Podgórna pisze:W Łęczycy są też ŁKSiacy, w przytłaczającej mniejszości ale są i jeżdżą.
No proszę... Kiedy ktoś napisze o widzewiakach z miejscowości X czy Y, to od razu oburzenie, ewentualnie żarty, że "Widzew jest wszędzie". Natomiast przytłaczającą mniejszością "rodowitych łodzian" z Łęczycy już wypada się pochwalić.
ŁKS Podgórna pisze:To samo tyczy się Zgierza [...]. Na mieście widoczny sam Widzew, ale mają świadomość, że w mieście nie są sami choć się tego głęboko wypierają i sieją propagandę że Zgierz 100% Widzew..
Odezwała się urażona niewinność... Zgierz liczy sobie ok 60 tys. mieszkańców, jest częścią aglomeracji łódzkiej, zgierzanie pracują i uczą się w Łodzi (i na odwrót), wyjeżdżając z jednego miasta bezpośrednio wjeżdża się do drugiego, dotarcie na jeden czy drugi stadion komunikacją miejską to kwestia mniej więcej godziny. Już choćby z tych względów wiadomo, że nie może być mowy o 100% dla Widzewa pod względem ILOŚCIOWYM (tego rodzaju debaty, dotyczące różnych miast i dzielnic z całej Polski, były tu prowadzone już nie raz i chyba nikomu zdrowo myślącemu nie trzeba tego tłumaczyć). W Zgierzu są "rodowici łodzianie" i tego nikt nie kwestionuje, ale o kibicowskim obliczu tego miasta decyduje bardzo silny (dosłownie i w przenośni) i dobrze zorganizowany FC Widzewa, co sam z resztą przyznałeś.
Aut bibat, aut abeat

co_ty_jebiesz
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2010, 10:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: co_ty_jebiesz » 31.01.2010, 13:22

Barana o nicku ŁKS Podgórna proszę nie brać na poważnie. Już nawet na forum kibiców ŁKSu poproszono go, by nie pierdolił tutaj farmazonów.
Łks Łódź - Najmocniejsi, Najgłośniejsi, Najskromniejsi.
ŁKS Podgórna pisze:W 100% obrazuje NASZĄ moc
ŁKS Podgórna pisze:z naszym mega dopingiem
ŁKS Podgórna pisze:potrafimy sie zajebiście bawić

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: halodrol » 31.01.2010, 13:47

Adik pisze:
flinston91 pisze:Wieliczka 50-50% (Wisła-Cracovia)

dobry żart ;)
następny co żyje historiami z lat przeszłych?
fakt 1 : kiedyś Wieliczka jak i Skawina czy Miechów to były wasze najlepsze FC
fakt 2: teraz w KWI kibicowsko jest conajmniej 50/50 (ok, wiadomo sukcesy piłkarskie TSW), ale niestety dla was chuligańsko jest też prawie albo już po równo.

wioski wokół Wieliczki wymieszane, ale chyba już w większości Wisła, trudno każdą po kolei wymieniać.
Myslenice - tylko Wisła

Ljukowy
Posty: 14
Rejestracja: 29.01.2010, 23:44
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Ljukowy » 31.01.2010, 17:39

;) pisze: Te trzy osiedla jak Ty nazwałeś, to jedyne miejsca w W-wie, gdzie przewagę ilościową ma KSP, co w sumie nie dziwi, bo jest to najbliższe otoczenie stadionu. Stare Miasto jest specyficzne, mury Ci nic nie powiedzą, bo nikt mądry na zabytkach w swoim mieście nie będzie malował. Ale minimalną przewagę może mieć KSP. Nowe Miasto jest jeszcze bliżej stadionu i tutaj jest więcej Polonii. Muranów jest specyficzny, bo to część Śródmieścia i Woli i praktycznie jest tak umiejscowiona, że do jakiej dzielnicy byś nie jechał (autobusem czy tramwajem) to przejeżdżasz przez Muranów. Na Muranowie ilościowo jest na pewno więcej KSP, tutaj jest ich stadion i zawsze się mówi, że Muranów to właśnie bastion KSP w Warszawie, aczkolwiek działa tutaj też M(L)F - Muranowscy Legii Fani i ogólnie na Muranowie jest trochę dobrych, konkretnych chłopaków z Legii, ale ilościowo na pewno KSP. Napisy Legii/Polonii są sukcesywnie zamalowywane, tutaj jest ciągła wojna na murach, napisy wielokrotnie poprzekreślane, ostatnio np. większość Muranowa została przez Legię pomazana. Przy Dworcu Gdańskim i rejonach przy Placu Wilsona oraz w niektórych miejscach na Żoliborzu też trafisz na Polonię, ale już na samym Żoliborzu, mimo tego, że są Poloniści, więcej jest Legii.
Nikt nie zgłasza zastrzeżeń i poprawek więc musiało być chyba napisane obiektywnie, dzięki wielkie za odpowiedź! Co do "osiedli" to użyłem podziału dokonanego przez Miejski System Informacji, bo te napisy na czerwonym polu pod
nazwami ulic są chyba najlepszym punktem orientacji i podziału administracyjnego, wszak ten z Warszawy jest uznawany za najlepszy w Polsce (podobny widziałem chyba w Łodzi, ale mogę się mylić).

Wracając do meritum i idąc dalej podziałem dokonanym przez MSI czy mógłby ktoś opisać pozostałe śródmiejskie osiedla? Tj. Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Powiśle, Solec i Ujazdów? Bardzo interesowałoby mnie szczególnie te pierwsze, gdyż styka się bezpośrednio ze Starym Miastem i Muranowem i tu pytania, czy KSP ma wobec tego również jakieś znaczące wpływy na tym terenie? Wszak wg ich opinii, im bliżej serca miasta, tym więcej Polonistów. No i jeśli tak, to czy dochodzi do jakichś rywalizacji z Powiślem, bo sugerując się chociażby wrzutami wzdłuż Tamki [np. Powiś(L)e] można zauważyć, że obszar typowo lub w większości pro-legijny? Solec to chyba nawet miejsce, gdzie znajduje się stadion Legii, ale pozostają jeszcze Śródmieście Południowe i Ujazdów, choć a propo tego ostatniego to nie wiem, czy jest o czym pisać, bo tam same obiekty rządowe, ambasady i sporo luksusowych apartamentów, chyba że bliskość Mokotowa (Sielce) ma jakieś znaczenie dla kibicowania CWKS-owi?
Pozdrawiam, Ljukowy.

Bastian
Posty: 268
Rejestracja: 13.07.2009, 23:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bastian » 31.01.2010, 18:06

Powiśle, Solec i Ujazdów sama Legia. Na Powiślu za czasów sukcesów KSP podobno ktoś tam im kibicował, pojawiła sie flaga, która z resztą szybko zmieniła właściciela. Teraz czasem ktoś naklei vlepke Polonii, ale nie sposób namierzyć tej jednostki nawet po meczu. Śród Płd 95% Legii, pojawiają sie napisy KSP ale w barwach nikogo sie od nich nie spotka. Śród Płn to ciężkie do oceny. Na pewni przewaga Legii, ale czym bliżej stadionu Polonii tym więcej czarnych

WarszawskaPolonia
Posty: 142
Rejestracja: 30.12.2008, 23:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WarszawskaPolonia » 31.01.2010, 18:49

Obok flagi ku pamięci Ś.P. Stephana wisi flaga Powiśle wiec nie pisz głupot.
Zdjęcie z ostatnich derbów na K6.
[link]
[link]
Jest nas niewielu ale w konkretnym celu.
Projekty: [link]
Gadżety i flagi: [link]

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 31.01.2010, 19:17

A jak jest w Płocku, oprócz Petry jakieś FC???
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

m_dog7
Posty: 11
Rejestracja: 25.01.2010, 22:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: m_dog7 » 31.01.2010, 19:21

Zrobiona na szybko mapa województwa pomorskiego z podziałem Arki i Lechii. Napinaczy proszę o wyrozumiałość i korekty jeśli takowe są potrzebne.
[link]

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: torca1950 » 31.01.2010, 20:40

Limanowa: Cracovia/Wisła (50/50)

Wieliczka: Cracovia/Wisła (50/50)

Cracovia: Wincentego Pola, Sienkiewicza, Asnyka, Boża Wola, Śródmieście
Wisła: Kościuszki, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Bogucice, Lekarka

Wioski na północ od Wieliczki to 100% Wisła. W takich miejscowościach jak Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Kokotów działa naprawdę dobrze zorganizowana Wisła.

Na południe od Wieliczki mniej więcej 50/50.

Myślenice: 100% Wisła

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pener » 31.01.2010, 21:20

m_dog7 pisze:Zrobiona na szybko mapa województwa pomorskiego z podziałem Arki i Lechii. Napinaczy proszę o wyrozumiałość i korekty jeśli takowe są potrzebne.
[link]
Autorzy mapek, proszę nie umieszczajcie herbów centralnie na nazwach miast, te mapki zapewne mają nieść przekaz nie tylko do mieszkańców danego województwa.

xyz..
Posty: 233
Rejestracja: 04.01.2009, 17:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: xyz.. » 31.01.2010, 21:22

[link]
odnosnie tej mapki, w Chojnicach i Sierakowicach nie ma zadnych zorganiozwanych kibicow Arki, w Kartuzach jest wiecej kibicow Lechii niz Arki (wiec niewiem jak mogles tego nie uwzglednic), a oprocz nich jest tez tamtejsza Cartusia (fc Baltyku), w Zukowie jest tez wielu kibicow Lechii.

Berto R
Posty: 119
Rejestracja: 14.01.2010, 17:22

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Berto R » 31.01.2010, 21:29

jak sytulacja wygląda w miejscowosci Sobowidz (woj.Pomorskie) jest tam jakies fc? wiem ze jest tam klub Blękitni Sobowidz,maja kibiców?

DFLG
Posty: 494
Rejestracja: 11.01.2010, 23:23

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: DFLG » 31.01.2010, 22:33

m_dog7 pisze:Zrobiona na szybko mapa województwa pomorskiego z podziałem Arki i Lechii. Napinaczy proszę o wyrozumiałość i korekty jeśli takowe są potrzebne.
[link]
Przechlewo to FC Chojniczanki Chojnice, a co za tym idzie Lechia.
Czarne - Legia Warszawa
Kwidzyn - Legia Warszawa
Smętowo Graniczne - Lechia
Przodkowo - Arka
Nowy Dwór Gdański - Lechia
Lipusz - FC Kaszubi Kościerzyna, a co za tym idzie Arka
Nowy Staw - FC Pomezanii Malborka, a co za tym idzie Lechia
Gniew - dodaj Arkę, bo również są tam Jej kibice.
W Chojnicach zaznaczyłeś Arkę, nic mi o tym nie wiadomo.
W Człuchowie dałeś Lechię, a tam przytłaczająca większość to obecnie Arka. Wiem, że kiedyś byli Lechiści, czy dalej działają?
W Dzierzgoniu są również jednostki Arki, ale jednostki jeżdżące, więc w gwoli ścisłości wypada o tym wspomnieć.


Myślę, że wypada osobno zaznaczyć Pogoń Lęborka (wraz z FC Cewice i Nowa Wieś Lęborska) i Bałtyk Gdynia (niegdyś w Rumi spora grupa fanów, obecnie również ktoś jeździ), a przede wszystkim Gryf Słupsk (wszystkie okoliczne miejscowości, to FC Gryfa), który jest ZGODĄ Lechii.
W Kartuzach zarówno Lechia, Arka, jak i Bałtyk.

Tak z grubsza. Konkretnych liczb Ci nie będę podawał.
Lechia Gdańsk!

kukuruku
Posty: 4
Rejestracja: 11.01.2010, 00:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kukuruku » 31.01.2010, 22:47

torca1950 pisze:Limanowa: Cracovia/Wisła (50/50)

Wieliczka: Cracovia/Wisła (50/50)

Cracovia: Wincentego Pola, Sienkiewicza, Asnyka, Boża Wola, Śródmieście
Wisła: Kościuszki, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Bogucice, Lekarka

Wioski na północ od Wieliczki to 100% Wisła. W takich miejscowościach jak Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Kokotów działa naprawdę dobrze zorganizowana Wisła.

Na południe od Wieliczki mniej więcej 50/50.

Myślenice: 100% Wisła
A są w tej bajce smoki? Dalej sobie wkręcajcie,że tracimy Wieliczkę,a Wy jesteście super-hiper mocni hahahahaha
Obrazek

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ostrykrokodylec » 31.01.2010, 22:53

flinston91 pisze:Wieliczka 50-50% (Wisła-Cracovia)

No tu bym się kłócił...

Bigon
Posty: 70
Rejestracja: 10.01.2010, 21:35

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Bigon » 31.01.2010, 23:40

moze mi ktos napisac jak wyglada sytuacja w Olesnie?? widzialem tak wrzuty Odry Opole ale tez vlepki Widzewa i typa w kurtce Legi

Abrakadabra1947
Posty: 130
Rejestracja: 18.01.2010, 21:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Abrakadabra1947 » 31.01.2010, 23:45

kukuruku pisze:
torca1950 pisze:Limanowa: Cracovia/Wisła (50/50)

Wieliczka: Cracovia/Wisła (50/50)

Cracovia: Wincentego Pola, Sienkiewicza, Asnyka, Boża Wola, Śródmieście
Wisła: Kościuszki, Szymanowskiego, Krzyszkowice, Bogucice, Lekarka

Wioski na północ od Wieliczki to 100% Wisła. W takich miejscowościach jak Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Kokotów działa naprawdę dobrze zorganizowana Wisła.

Na południe od Wieliczki mniej więcej 50/50.

Myślenice: 100% Wisła
A są w tej bajce smoki? Dalej sobie wkręcajcie,że tracimy Wieliczkę,a Wy jesteście super-hiper mocni hahahahaha
Jakbyś chwile pomyslał może zorientowałbys sie, że nick torca1950 raczej nie pasuje do bycia Wiślakiem.
Istnieje w Białymstoku jakiś ruch kibicowski poza Jagą?
Wrocław - stolica Śląska

Normandzki
Posty: 1057
Rejestracja: 15.01.2010, 11:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Normandzki » 01.02.2010, 11:19

Nie. W Białymostoku tylko Jagiellonia. Są co prawda zespoły jak Hetman, Piast, Włókniarz. Ale oni nie mają kibiców, przychodzą sobie ludzie obejrzeć dla rozrywki. Poza tym Hetman to policyjny klub. Jakieś 15 lat temu lewaki chciały coś rozkręcić na Hetmanie, ale szybko zrezygnowali ;)

Na dzień dzisiejszy Białystok=Jagiellonia.

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Sztygar » 01.02.2010, 11:24

Bigon pisze:moze mi ktos napisac jak wyglada sytuacja w Olesnie?? widzialem tak wrzuty Odry Opole ale tez vlepki Widzewa i typa w kurtce Legi
Odra , słyszałem też o kimś z MKS Kluczbork.
Ogólnie spokojne miasto.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: patriota85 » 01.02.2010, 11:36

Pener pisze: Hahaha, no gdzieś muszą mieszkać członkowie Widzewa FC Małopolska. Skoro są w Krakowie i Tarnowie to nie widzę przeszkód by byli w Nowym Sączu jak i Limanowej.
A można coś więcej na ten temat ?

Tak się składa, że mam kontakty z Widzew FC Południe (tak na marginesie to właśnie tak się określają,a nie FC Małopolska, no chyba, że się coś zmieniło w ostatnim czasie ? ) i pierwsze słyszę, że ktoś z Tarnowa należy do tego FC Widzewa.Z 3/4 lata temu był "podobno" jakiś ojciec z synem, którzy jeździli na mecze Widzewa, ale nie były to osoby należące do FC Południe.

Ta sama sytuacja jeśli chodzi o widzewiaków z Krakowa:).Ilu jest tych studentów widzewiaków w Krakowie ?

maniek2010
Posty: 45
Rejestracja: 21.01.2010, 13:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: maniek2010 » 01.02.2010, 11:38

Pener pisze:
m_dog7 pisze:Zrobiona na szybko mapa województwa pomorskiego z podziałem Arki i Lechii. Napinaczy proszę o wyrozumiałość i korekty jeśli takowe są potrzebne.
[link]
Autorzy mapek, proszę nie umieszczajcie herbów centralnie na nazwach miast, te mapki zapewne mają nieść przekaz nie tylko do mieszkańców danego województwa.


Nalezy tez zaznaczyc ze Czarne i Kwidzyn to Legia.

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jablerr » 01.02.2010, 13:55

A orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w Głogoczowie, Krzyszkowicach i Sieprawiu ? Wisła, czy Cracovia ?

Nr GG
Posty: 81
Rejestracja: 05.10.2009, 18:01
Lokalizacja: WMG

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nr GG » 01.02.2010, 14:36

W Starogardzie Arka? No proszę Cię ...

Ta mapka to kpina, haha.
d**** koks, tajski boks!!!

kukuruku
Posty: 4
Rejestracja: 11.01.2010, 00:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kukuruku » 01.02.2010, 15:13

jablerr pisze:A orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja w Głogoczowie, Krzyszkowicach i Sieprawiu ? Wisła, czy Cracovia ?
Przewaga Cracovii.
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baluciarz7, GreenwichMeanTime, KamilGKS, Xsexx, zgredos i 199 gości