Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
AndrzejWajda
Posty: 33
Rejestracja: 19.01.2010, 01:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: AndrzejWajda » 28.01.2010, 18:37

W Chełmnie kiedyś była prawie sama Arka. Chłopaki nawet z flagą śmigali. Teraz jest FC Legii.



Perła Chmielowa 2
Posty: 31
Rejestracja: 16.12.2008, 19:23
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Perła Chmielowa 2 » 28.01.2010, 18:45

Mariensztat` pisze:Jeśli chodzi o Chełmno to jest tam miejscowa Chełmianka. FC Legii, chłopaki zaliczają wyjazdy. Jeżdżą razem z Brodnicą i Chełmżą. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
Chełminianka kolego, Chełmianka jest w Chełmie.

rowerzysta85
Posty: 146
Rejestracja: 22.10.2008, 13:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rowerzysta85 » 28.01.2010, 18:49

Kalwaria Zebrzydowska to wiślackie miasteczko. Tubylcy często na murach nazywają swoją miejscowość Kalwarią bezżydowską.

TS21
Posty: 7
Rejestracja: 15.01.2010, 23:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: TS21 » 28.01.2010, 19:56

Kalwaria i Sucha to praktycznie 100% Wisła, w Makowie Podhalańskim są Pasy z tego co wiem, lecz coraz wiecej młodych wybiera Wisłe, na SP w Ostrowcu Św. Wisła- Legia wisiala flaga Makowa z tego co pamietam.
TSW & ZKS

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 28.01.2010, 21:00

Perła Chmielowa 2 pisze:
Mariensztat` pisze:Jeśli chodzi o Chełmno to jest tam miejscowa Chełmianka. FC Legii, chłopaki zaliczają wyjazdy. Jeżdżą razem z Brodnicą i Chełmżą. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
Chełminianka kolego, Chełmianka jest w Chełmie.
Ok, mój błąd. A jak się mają sprawy w Dęblinie i Pilawie???
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mr_who » 28.01.2010, 22:09

mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]

KKS Hooligans
Posty: 138
Rejestracja: 21.10.2008, 18:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: KKS Hooligans » 28.01.2010, 22:50

W Konstantynowie rządzi niepodzielnie Włokniarz,sam jestem przedstawicielem tej ekipy i wiem jak wygląda sytuacja w naszym miescie. 70 % miasta jest opanowane przez fanów zielonych,przerwe w rozgrywkach piłkarskich wykorzystujemy poprzez mecze naszych piłkarzy ręcznych oraz dosc aktywnie działamy na polu (h) atakując ekipy przyjeżdzające do naszego miasta właśnie na mecze szczypiorniaka.

Reszta miasta to 28,5 % to ŁKS a dalej to Vivotria Szadek i Sokoł Lutomiersk z ktorymi żyjemy w zgodzie.

AVE KKS !

Paragraf
Posty: 44
Rejestracja: 13.04.2008, 14:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Paragraf » 28.01.2010, 23:16

KKS Hooligans pisze:W Konstantynowie rządzi niepodzielnie Włokniarz,sam jestem przedstawicielem tej ekipy i wiem jak wygląda sytuacja w naszym miescie. 70 % miasta jest opanowane przez fanów zielonych,przerwe w rozgrywkach piłkarskich wykorzystujemy poprzez mecze naszych piłkarzy ręcznych oraz dosc aktywnie działamy na polu (h) atakując ekipy przyjeżdzające do naszego miasta właśnie na mecze szczypiorniaka.
[link]
Reszta miasta to 28,5 % to ŁKS a dalej to Vivotria Szadek i Sokoł Lutomiersk z ktorymi żyjemy w zgodzie.

AVE KKS !
Co Ty bierzesz?????

forest2010
Posty: 11
Rejestracja: 17.01.2010, 18:08
Lokalizacja: W&R

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: forest2010 » 28.01.2010, 23:18

Paragraf pisze:
KKS Hooligans pisze:W Konstantynowie rządzi niepodzielnie Włokniarz,sam jestem przedstawicielem tej ekipy i wiem jak wygląda sytuacja w naszym miescie. 70 % miasta jest opanowane przez fanów zielonych,przerwe w rozgrywkach piłkarskich wykorzystujemy poprzez mecze naszych piłkarzy ręcznych oraz dosc aktywnie działamy na polu (h) atakując ekipy przyjeżdzające do naszego miasta właśnie na mecze szczypiorniaka.

Reszta miasta to 28,5 % to ŁKS a dalej to Vivotria Szadek i Sokoł Lutomiersk z ktorymi żyjemy w zgodzie.

AVE KKS !
Co Ty bierzesz?????

Trzeba przyznać,że dobry towar bierze :)

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Martini Player » 28.01.2010, 23:42

Panowie a jak obecnie Radlin? Rozwija się coś Odra Wodzisław,czy nadal raczej Ruch? Pytam,bo wydaje mi się,że FC Radlin (Ruchu) swoje lata świetności ma już jednak za sobą,a z racji odległości coś tam powinno się dziać w kierunku Odry.

gat
Posty: 99
Rejestracja: 13.09.2009, 13:45

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gat » 29.01.2010, 10:10

sopocka plaża pisze:nisc - jak już tak dobrze poinformowany jesteś to zapomniałeś napisać o akcjach jednostek Lechii z Redłowa, jak potrafią w 1 czy 2 osoby wjechać pod kasy na ul. Olimpijskiej przed meczem Arki, skroić barwy i narobić niezłego fermentu. Co do Karwin i okolic to mylisz się pisząc o jednym graficiarzu, osób jest więcej i nie raz dali popalić Arkowcom, kmwtw. A tak poza tym piszesz w miarę obiektywnie.
A jak sytuacja na sopockiej plazy, mam nadzieje ze nie robisz takiego fermentu i dokarmiasz mewy?.
[link]

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: art_ » 29.01.2010, 10:15

znowu Rtsiacy sie spinają, bo nie wiedzą co to jest ironia. Co za typy :)

aby nie rozmywać, jak się przedstawia sytuacja w Milejowie na lubelszczyźnie? Łęczna, Motor?

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: M.O.W. » 29.01.2010, 17:09

Martini Player pisze:Panowie a jak obecnie Radlin? Rozwija się coś Odra Wodzisław,czy nadal raczej Ruch? Pytam,bo wydaje mi się,że FC Radlin (Ruchu) swoje lata świetności ma już jednak za sobą,a z racji odległości coś tam powinno się dziać w kierunku Odry.
Niestety w dalszym ciągu ilościowa i jakościowa przewaga Ruchu.
Odra przeważa tylko w dzielnicy Głożyny, w innych dominacja Niebieskich, choć znajdziesz tam też fanów MKS-u.

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HC » 29.01.2010, 17:42

Mariensztat` pisze:
Ok, mój błąd. A jak się mają sprawy w Dęblinie i Pilawie???
jeśli chodzi Ci o Pilawę w pow. garwolińskim to Legia (sympatycy, jednostki jeżdżące na Ł3), kiedyś,kiedyś widniał na jednym z murów wrzut Armia Białej Gwiazdy,ale nie wiem czy to sympatycy Wisły czy może Wisła przejeżdżając pociągiem przez Pilawę,bo kilkakrotnie różne ekipy jechały przez tą miejscowość podczas pociągowych wyjazdów...
HUTNIK&MAZOVIA

SiBer
Posty: 41
Rejestracja: 24.12.2008, 08:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: SiBer » 29.01.2010, 19:29

mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]
W Dęblinie zaznacz Widzew, w Puławach i we Włodawie tak samo.

mejdej
Posty: 31
Rejestracja: 15.03.2007, 07:13
Lokalizacja: Pabianice

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mejdej » 29.01.2010, 21:12

SiBer pisze:
mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]
W Dęblinie zaznacz Widzew, w Puławach i we Włodawie tak samo.

Mam prośbę do Wszystkich, którzy robią mapki. Zaznaczcie w każdym mieście Widzew tak będzie najlepiej
PoZdro
Klubem Łodzi Jest ŁKS

derbyLechia
Posty: 14
Rejestracja: 25.01.2010, 11:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: derbyLechia » 29.01.2010, 21:17

SiBer pisze:
mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]
W Dęblinie zaznacz Widzew, w Puławach i we Włodawie tak samo.
Widzew jest wszędzie, już to wiemy.

grzesieKK
Posty: 26
Rejestracja: 30.10.2009, 21:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: grzesieKK » 29.01.2010, 21:32

derbyLechia pisze:
SiBer pisze:
mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]
W Dęblinie zaznacz Widzew, w Puławach i we Włodawie tak samo.
Widzew jest wszędzie, już to wiemy.
lepiej wymienic miejscowosci gdzie Widzewa nie ma, bedzie prosciej...

Wodnik
Posty: 165
Rejestracja: 29.09.2009, 12:38
Lokalizacja: z wody

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Wodnik » 29.01.2010, 21:41

mr_who pisze:mała mapka obrazująca sytuacje w lubelskim

[link]
Jak sie za coś bierzesz to rób to dobrze, a nie na odpier**l
herubin pisze:miejsca parkingowe wliczane sa do ogolnej pojemnosci stadionu ?

Brist
Posty: 150
Rejestracja: 26.11.2009, 18:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Brist » 29.01.2010, 21:50

Co do mapki w lubleskim tak na szybko:

W PArczewie powininen być zaznaczony bardziej Górnik
W Krasniku nie Motor, a jesli juz to obok Motoru to Stalowka, ktorej Stal Krasnik jest fc. Tak samo jak sa zaznaczone ekipki jak Stal Poniatowa to powinna byc pokazana takze Stal Krasnik czy Janovianka.
W Krasnystawie obok Chelmianki ktora ma tam fc powinien byc zaznaczony Start.
Jesli juz jest zaznaczony Motor przy kazdej malej miejscowosci gdzie jest fc albo jezdza na Motor to tak samo w powiecie zamojskim powininen byc herb Hetmana np.: Krasnobrod.

Z kolei w biłgorajskim chociazby przy Jozefowie czy Biszczy.

JEszcze w bielskopodalskim w miejscowosci Miedzyrzec Podlaski powininen byc zaznaczony Huragan.

Cos by sie jszcze na pewno znalazło.
pzodr bez napinki

południowiecslonsk
Posty: 2
Rejestracja: 29.01.2010, 22:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: południowiecslonsk » 29.01.2010, 22:12

Martini Player napisał(a):
Panowie a jak obecnie Radlin? Rozwija się coś Odra Wodzisław,czy nadal raczej Ruch? Pytam,bo wydaje mi się,że FC Radlin (Ruchu) swoje lata świetności ma już jednak za sobą,a z racji odległości coś tam powinno się dziać w kierunku Odry.


Niestety w dalszym ciągu ilościowa i jakościowa przewaga Ruchu.
Odra przeważa tylko w dzielnicy Głożyny, w innych dominacja Niebieskich, choć znajdziesz tam też fanów MKS-u.


Kolega piszesz niestety al u was w zadnym fc nic sie nie dzieje i nigdy nic w Radlinie nie bedziecie znaczyc a mówisz głózyny ciekawe ze pare osób to juz fc,
aha dzisiaj chlopak z FC Pszów dostal wyrok w sadzie 24h za robój czyli odebranie szalika Odry w Pszowie, wczoraj w godzinach kolo 12 w Pszowie zjawil sie w szaliku waszego klubu ale niestety zaraz zostal namierzony przez jednego i skrojony a szedl z mam, niestety wasz kibic z mamą zadzwonil na psy i wpadli do szkoly i na dolek
konsekwencje sa takie ze raczej ze szkoly bedzie usuniety i 6miesiecy na 4lata dostal i zadoscuczynienie musi mu jeszcze zaplacic , tacy to wy jestescie w rejonie wjezdzacie do naszego miasta w szaliku i na policje donosicie brak słów jak wam sie cos dzieje to wszedzie placzecie jacy to my jestesmy zli a popatrzcie na siebie KONFIDENCI aha ów chlopak z odry MIAL 20LAT , dane jego na pw jak cos chcecie zrobic

W Pszowie tylko Ruch 100% Odra zawsze jebana
i nie siejcieznowu rozkimy na necie gdzie to wy nie jestescie

nowak
Posty: 2
Rejestracja: 29.01.2010, 22:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nowak » 29.01.2010, 23:12

chce zapytac o Bielsko-Biała, wiem że już było jakiś czas temu i nie spodziewam sie że nagle wszystko sie zmieniło ale uderzyło mnie ostatnio bedąc w B-B że Podbeskidzie ma ogromne poparcie "społeczne" a o BKS-ie sie zapomina, wydaję mi się ze może dojść do powtórki z Łodzi gdzie jedyna siła zostaje po cichu wypierana wraz z sukcesami sportowymi (syt.Łks/Widzew)
p.s. wogóle stwierdziłem że miasto specjalnie piłką nie żyje (zero zaobserw. barw) i jak na 200tysięczne miasto to cisza niemiłosierna

i jeszcze jedno zdanie offtopu-- bezwzględnością Podbeskidzia nie wytępicie a wręcz przeciwnie/już dziś BKS jest kojarzony tylko z wyrywaniem ławek no i niestety przychodzi was po 100..myśle ze lepiej byłoby przyciągać młodych oprawami, zaangażowaniem, imprezami i akcjami niż tylko koncentrować się na tępieniu Podbesk. (choć wiadoma sprawa że nie możecie sobie pozwolić na dopuszczenie do syt. że chodzą w barwach po mieście)

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 29.01.2010, 23:33

nowak pisze:chce zapytac o Bielsko-Biała, wiem że już było jakiś czas temu i nie spodziewam sie że nagle wszystko sie zmieniło ale uderzyło mnie ostatnio bedąc w B-B że Podbeskidzie ma ogromne poparcie "społeczne" a o BKS-ie sie zapomina, wydaję mi się ze może dojść do powtórki z Łodzi gdzie jedyna siła zostaje po cichu wypierana wraz z sukcesami sportowymi (syt.Łks/Widzew)
p.s. wogóle stwierdziłem że miasto specjalnie piłką nie żyje (zero zaobserw. barw) i jak na 200tysięczne miasto to cisza niemiłosierna

i jeszcze jedno zdanie offtopu-- bezwzględnością Podbeskidzia nie wytępicie a wręcz przeciwnie/już dziś BKS jest kojarzony tylko z wyrywaniem ławek no i niestety przychodzi was po 100..myśle ze lepiej byłoby przyciągać młodych oprawami, zaangażowaniem, imprezami i akcjami niż tylko koncentrować się na tępieniu Podbesk. (choć wiadoma sprawa że nie możecie sobie pozwolić na dopuszczenie do syt. że chodzą w barwach po mieście)
Sprawa jest prosta, Podbeskidzie samo się wykończy-spadając z ligi. Co do chłopaków z BKS-u to się nie martw, może liczb nie ma oszałamiających ale już nie jedna ekipa przekonała się o ich sile. Z tego co kojarzę to miasto ma tam wyjebane na sekcję piłkarską, podobno większość pieniędzy idzie na siatkarki. Reasumując nie ma sensu rozpierdalać tematu rozkminą o Bielsku-Białej. Rządzi Stal i to się nie zmieni.
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

wjazd na chate
Posty: 41
Rejestracja: 22.01.2010, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wjazd na chate » 29.01.2010, 23:38

nowak pisze: i jeszcze jedno zdanie offtopu-- bezwzględnością Podbeskidzia nie wytępicie a wręcz przeciwnie/już dziś BKS jest kojarzony tylko z wyrywaniem ławek no i niestety przychodzi was po 100..myśle ze lepiej byłoby przyciągać młodych oprawami, zaangażowaniem, imprezami i akcjami niż tylko koncentrować się na tępieniu Podbesk. (choć wiadoma sprawa że nie możecie sobie pozwolić na dopuszczenie do syt. że chodzą w barwach po mieście)
zostaw te super porady dla siebie,BKS wie co ma robic i nikt z zewnatrz nie bedzie w to ingerowal.

Ljukowy
Posty: 14
Rejestracja: 29.01.2010, 23:44
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Ljukowy » 29.01.2010, 23:50

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post więc sorry, jeżeli palnę jakąś gafę ^^

Otóż od tego roku zacząłem studia w Warszawie i interesowałaby mnie sytuacja na trzech warszawskich osiedlach na Śródmieściu - tj Starym Mieście, Nowym Mieście i Muranowie. O ile na Starym Mieście trudno zobaczyć jakieś wrzuty poza kilkoma KSP przy Barbakanie i Gnojnej Górze - wiadomo, nikt nie chce niszczyć i zamalowywać zabytków, o ile np. na Nowym Mieście (głównie na blokach przy wieżowcu Peugeota) i przy stadionie Polonii, na Muranowskiej oraz samym Muranowie pełno wzajemnie zamalowywanych/zmienianych wrzut Polonii i Legii, chociaż im bliżej Dworca Gdańskiego, czy Żoliborza, coraz więcej znaków "Legionistów". Ciekawa sytuacja, widać tu silną rywalizację między dwoma największymi klubami w Warszawie, czy ktoś podjąłby się obiektywnego wpisu?

Pozdrawiam, Ljukowy.

nowak
Posty: 2
Rejestracja: 29.01.2010, 22:59

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: nowak » 29.01.2010, 23:54

ingeruje? bez jaj, luźna myśl-nic więcej
p.s. był czas że w Łodzi na hasło Widzew by cie obśmiali a dziś wielu spierdala, ale "wiecie co robicie".. z mojej strony koniec tematu

a w Nowym Sączu są/byli kibice jakiś innych drużyn niż Sandecja? Kraków nie daleko, Sandecja długo dołowała...

wjazd na chate
Posty: 41
Rejestracja: 22.01.2010, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wjazd na chate » 30.01.2010, 00:20

widze ze nie znasz za bardzo sytulacji w Bielsku,nie sugeruj sie ich super oprawami i fotkami w necie,bo kolorowo jest ale nic poza tym.

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 30.01.2010, 10:07

nowak pisze: a w Nowym Sączu są/byli kibice jakiś innych drużyn niż Sandecja? Kraków nie daleko, Sandecja długo dołowała...
Nowy Sącz to tak jak całe Podkarpacie odrębny temat. Niewiele jest tam drużyn które by kiedyś coś ugrały, ale od zawsze we wszystkich miastach i miasteczkach kibicuje się swoim. Jasło, Jarosław, Nisko, Lesko, Rzeszów, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Mielec - mniejsze lub większe ekipy, ale zawsze za swoimi. Dlatego nie wiem dlaczego akurat temat NS Cię zaskoczył, skoro Sandecja w porównaniu do innych ekip nigdy nie stała tragicznie, wręcz przeciwnie. A lata 90. i ówczesna kultura panująca na stadionach była im bardzo w smak i wtedy bardzo dobrze im się żyło.
Co do Bielska - ostatnie derby Bielska pokazały jaki jest podział sił w mieście. I wydaje mi się że działania BKS są jak najbardziej zasadne - bo agresją, tym "wyrywaniem ławek" i trzymaniem rywala krótko za pysk osiągną dużo więcej niż oprawami czy jakimiś innymi happeningami (?) o których piszesz. Młodzież jeżeli miałaby wybrać oprawy i imprezy to na pewno wybrałaby pierwszoligowe Podbeskidzie. Ale nie od dzisiaj wiadomo że młodzież lubi agresję i lubi "trzymać władzę", dlatego wydaje mi się że na terenie Bielska długo się jeszcze nic nie zmieni.
Obrazek

Dustin
Posty: 24
Rejestracja: 24.09.2009, 19:31
Lokalizacja: Wodzisław

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Dustin » 30.01.2010, 10:43

południowiecslonsk pisze:
Kolega piszesz niestety al u was w zadnym fc nic sie nie dzieje i nigdy nic w Radlinie nie bedziecie znaczyc a mówisz głózyny ciekawe ze pare osób to juz fc,
aha dzisiaj chlopak z FC Pszów dostal wyrok w sadzie 24h za robój czyli odebranie szalika Odry w Pszowie, wczoraj w godzinach kolo 12 w Pszowie zjawil sie w szaliku waszego klubu ale niestety zaraz zostal namierzony przez jednego i skrojony a szedl z mam, niestety wasz kibic z mamą zadzwonil na psy i wpadli do szkoly i na dolek
konsekwencje sa takie ze raczej ze szkoly bedzie usuniety i 6miesiecy na 4lata dostal i zadoscuczynienie musi mu jeszcze zaplacic , tacy to wy jestescie w rejonie wjezdzacie do naszego miasta w szaliku i na policje donosicie brak słów jak wam sie cos dzieje to wszedzie placzecie jacy to my jestesmy zli a popatrzcie na siebie KONFIDENCI aha ów chlopak z odry MIAL 20LAT , dane jego na pw jak cos chcecie zrobic

W Pszowie tylko Ruch 100% Odra zawsze jebana
i nie siejcieznowu rozkimy na necie gdzie to wy nie jestescie
tak, miał 20 lat, chodził z mamą i skroił go koleś co nawet szkoły nie skończył? Poza tym chętnie się dowiem któż to taki był ale to już pw.
Co do Radlina - dzieje się, coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć że oglądanie w tv Ruchu nie jest takie fajne i wolą sobie zobaczyć Odre na żywo.
"Ćpuny na dworcach mówią o niej bzdury, nas nic nie przekona a póki my żyjemy, żyje ONA!"

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: patriota85 » 30.01.2010, 10:53

JSC pisze:Nowy Sącz to tak jak całe Podkarpacie odrębny temat. Niewiele jest tam drużyn które by kiedyś coś ugrały, ale od zawsze we wszystkich miastach i miasteczkach kibicuje się swoim. Jasło, Jarosław, Nisko, Lesko, Rzeszów, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Mielec - mniejsze lub większe ekipy, ale zawsze za swoimi. Dlatego nie wiem dlaczego akurat temat NS Cię zaskoczył, skoro Sandecja w porównaniu do innych ekip nigdy nie stała tragicznie, wręcz przeciwnie. A lata 90. i ówczesna kultura panująca na stadionach była im bardzo w smak i wtedy bardzo dobrze im się żyło.
Nowy Sącz to Małopolska, a nie Podkarpacie.

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 30.01.2010, 10:59

No ok, ale większą styczność ma z drużynami z Podkarpacia raczej w tym klimacie się tam kibicuje. Ale administracyjnie Małopolska.
Obrazek

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ;) » 30.01.2010, 12:01

Ljukowy pisze:Witam wszystkich!
To mój pierwszy post więc sorry, jeżeli palnę jakąś gafę ^^

Otóż od tego roku zacząłem studia w Warszawie i interesowałaby mnie sytuacja na trzech warszawskich osiedlach na Śródmieściu - tj Starym Mieście, Nowym Mieście i Muranowie. O ile na Starym Mieście trudno zobaczyć jakieś wrzuty poza kilkoma KSP przy Barbakanie i Gnojnej Górze - wiadomo, nikt nie chce niszczyć i zamalowywać zabytków, o ile np. na Nowym Mieście (głównie na blokach przy wieżowcu Peugeota) i przy stadionie Polonii, na Muranowskiej oraz samym Muranowie pełno wzajemnie zamalowywanych/zmienianych wrzut Polonii i Legii, chociaż im bliżej Dworca Gdańskiego, czy Żoliborza, coraz więcej znaków "Legionistów". Ciekawa sytuacja, widać tu silną rywalizację między dwoma największymi klubami w Warszawie, czy ktoś podjąłby się obiektywnego wpisu?

Pozdrawiam, Ljukowy.
Te trzy osiedla jak Ty nazwałeś, to jedyne miejsca w W-wie, gdzie przewagę ilościową ma KSP, co w sumie nie dziwi, bo jest to najbliższe otoczenie stadionu. Stare Miasto jest specyficzne, mury Ci nic nie powiedzą, bo nikt mądry na zabytkach w swoim mieście nie będzie malował. Ale minimalną przewagę może mieć KSP. Nowe Miasto jest jeszcze bliżej stadionu i tutaj jest więcej Polonii. Muranów jest specyficzny, bo to część Śródmieścia i Woli i praktycznie jest tak umiejscowiona, że do jakiej dzielnicy byś nie jechał (autobusem czy tramwajem) to przejeżdżasz przez Muranów. Na Muranowie ilościowo jest na pewno więcej KSP, tutaj jest ich stadion i zawsze się mówi, że Muranów to właśnie bastion KSP w Warszawie, aczkolwiek działa tutaj też M(L)F - Muranowscy Legii Fani i ogólnie na Muranowie jest trochę dobrych, konkretnych chłopaków z Legii, ale ilościowo na pewno KSP. Napisy Legii/Polonii są sukcesywnie zamalowywane, tutaj jest ciągła wojna na murach, napisy wielokrotnie poprzekreślane, ostatnio np. większość Muranowa została przez Legię pomazana. Przy Dworcu Gdańskim i rejonach przy Placu Wilsona oraz w niektórych miejscach na Żoliborzu też trafisz na Polonię, ale już na samym Żoliborzu, mimo tego, że są Poloniści, więcej jest Legii.

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: eSpErAZS » 30.01.2010, 12:44

Brist pisze:Co do mapki w lubleskim tak na szybko:

W Parczewie powininen być zaznaczony bardziej Górnik
W Krasniku nie Motor, a jesli juz to obok Motoru to Stalowka, ktorej Stal Krasnik jest fc. Tak samo jak sa zaznaczone ekipki jak Stal Poniatowa to powinna byc pokazana takze Stal Krasnik czy Janovianka.
W Krasnystawie obok Chelmianki ktora ma tam fc powinien byc zaznaczony Start.
Jesli juz jest zaznaczony Motor przy kazdej malej miejscowosci gdzie jest fc albo jezdza na Motor to tak samo w powiecie zamojskim powininen byc herb Hetmana np.: Krasnobrod.

Z kolei w biłgorajskim chociazby przy Jozefowie czy Biszczy.

Jeszcze w biAlskopodalskim w miejscowosci Miedzyrzec Podlaski powininen byc zaznaczony Huragan.

Cos by sie jszcze na pewno znalazło.
pzodr bez napinki
Pozatym w ogóle nie zaznaczone Orlęta Radzyń [Sam Radzyń, Międzyrzec Podlaski, Dębowa Kłoda].

AZS-Terespol i Zalesie
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

N@pinacz

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: N@pinacz » 30.01.2010, 12:45

nowak pisze:
a w Nowym Sączu są/byli kibice jakiś innych drużyn niż Sandecja? Kraków nie daleko, Sandecja długo dołowała...
W Sączu jest w zasadzie tylko Sandecja.
Wiadomo, zgoda z Cracovią więc wielu, wielu ludzi jest za Cracovią właśnie, często do Krk na mecze jeździ..
Są też minimalne jednostki Wiślackie. Głównie Studenci. Przy akademikach nawet zamalowywany był swojego czasu graf Sandecji właśnie przez nich. Wiem nawet o vlepach Wisły z NS, ale chyba tego nikt z Sandecji nie traktował poważnie.
Inne drużyny w NS oczywiscie są, takie jak Dunajec, Zawada czy np Helena, ale raczej na nie chodzą ludzie z tych osiedli gdzie jest stadionik i większość z nich śmiga później na Sandecje.
Podsumowując - W Sączu tylko Sandecja.
Z takich ciekawostek to np w największym parku w mieście, na pomniku chyba Mickiewicza był(jest?) napis Arki, a na kasach stadionu Sandecji się ŁKS zaznaczył (już zamalowane).

Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Gerrarrd » 30.01.2010, 13:53

Co do tej mapki z Lubelskiego, to co robi Cracovia w Białej Podlaskiej ... ?
Obrazek

sierżant_sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 14.09.2009, 16:53

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sierżant_sztabowy » 30.01.2010, 14:24

Gerrarrd pisze:Co do tej mapki z Lubelskiego, to co robi Cracovia w Białej Podlaskiej ... ?
Istnieje tam fc Cracovii mają flagę kiedyś stracili ja na rzecz Jagi ale Arka ją odbiła w Białym przy okazji swojego meczu.Więc chyba jest Craxa w tym mieście

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ;) » 30.01.2010, 14:30

Flaga Pride & Glory Cracovia FC Biała Podlaska, często wisi na KSP.

kebus
Posty: 18
Rejestracja: 29.09.2009, 12:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kebus » 30.01.2010, 16:33

Irek Langer pisze:Jak wygląda sytuacja na Klachowcu?
od zawsze 100 % Ruch. niebieska dzielnica

Myslowicka GieKSa
Posty: 167
Rejestracja: 14.01.2009, 10:00

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Myslowicka GieKSa » 30.01.2010, 17:54

na bank 100% prawie 20 osób na turnieju charytatywnym Myslowickiej GieKSy z tej dzielnicy hehe.

południowiecslonsk
Posty: 2
Rejestracja: 29.01.2010, 22:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: południowiecslonsk » 30.01.2010, 17:59

tak, miał 20 lat, chodził z mamą i skroił go koleś co nawet szkoły nie skończył? Poza tym chętnie się dowiem któż to taki był ale to już pw.
Co do Radlina - dzieje się, coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć że oglądanie w tv Ruchu nie jest takie fajne i wolą sobie zobaczyć Odre na żywo.

kolego negujesz to co napisalem duzo ludzi bylo swiadkiem tego ze gosciu szedl w szaliku a 20 metrów przed nim jego mama i oboje chodzili po klasach i szukali tego chlopaka aha do klasy z naszym chlopakiem chodzi osoba co na Górnik jezdzi i tez to potwierdzi , chcesz bialko dostarcze ale co wy mozecie zrobic z tym przeciez u was takie sytuacje na pożądku dziennym aha , bop napisalbym tutaj jego dane ale jak cos napsiz na priv to ci napisze i zobaczymy czy cos umiecie zalatqwixc zreszta poszamiatane juz jest skazany wyrok jest tylko ze debil z waszego klubu jeszcze odszkodowanie chce kilkaset zlotych ale zawsze cos aha szlik oczywiscie musial oddac,

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo, EPGepg, Timador i 173 gości