www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
bizon87
Posty: 350
Rejestracja: 26.02.2007, 19:51
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: bizon87 » 05.09.2008, 17:28

Miejscowy to Tomasovia ale nic mi o tym klubie nie wiadomo :)



Fatakurwatamargana
Posty: 53
Rejestracja: 02.03.2007, 19:58

Post autor: Fatakurwatamargana » 05.09.2008, 17:53

bizon87 pisze:Miejscowy to Tomasovia ale nic mi o tym klubie nie wiadomo :)
Chyba Ci sie cos pomerdało :lol: bo Tomasovia to Tomaszów Lubelski :wink:
Czy rządem prawa nazwiesz twór, co polski naród w przepaść pcha?
Patriotyzm karze więzieniem, a sam - żydowskim kurestwom kłania się w pas?

bizon87
Posty: 350
Rejestracja: 26.02.2007, 19:51
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: bizon87 » 05.09.2008, 20:53

O ku***, faktycznie :lol:

Baltazar
Posty: 80
Rejestracja: 24.03.2007, 17:49

Post autor: Baltazar » 06.09.2008, 10:07

Jak wygląda sytuacja na os. Mieszka I w Rzeszowie?

Lipsek
Posty: 41
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06
Lokalizacja: ...

Post autor: Lipsek » 06.09.2008, 11:03

FCO pisze:Proszę o informacje o Koniakowie i Istebnej... z góry dzięki!
Kibiece z Koniakowa pojawiają sie na meczach Ruchu czasem można zobaczyc kogoś w barwach , Istebna pustynia ktos kiedys byl na Górniku(podobno) i tyle

Tifo77
Posty: 37
Rejestracja: 26.02.2007, 19:33

Post autor: Tifo77 » 06.09.2008, 11:09

kkr pisze:Interesuje mnie Tomaszow Mazowiecki.

FC Legii, Widzewa...? Jacys inni kibice, jakis miejscowy klub?

Oprócz Legii i Widzewa jest też ŁKS

drum_n_bass1
Posty: 34
Rejestracja: 14.03.2007, 12:09

Post autor: drum_n_bass1 » 06.09.2008, 16:48

W Piotrkowie chlopcy zaczeli sie przezucac i tyle z tego co slyszalem

BIG AL
Posty: 55
Rejestracja: 27.02.2007, 18:41

Post autor: BIG AL » 07.09.2008, 18:13

mógłby ktoś opisać jak wygląda rozkład sił w Jaworznie ?

Hati
Posty: 207
Rejestracja: 11.08.2007, 20:35
Lokalizacja: Andrychów

Post autor: Hati » 09.09.2008, 23:25

Ciekawi mnie sytuacja w Cieszynie tzn na linii Cieszyn Polski i Czeski

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 10.09.2008, 07:55

BIG AL pisze:mógłby ktoś opisać jak wygląda rozkład sił w Jaworznie ?
Jaworzno okiem postronnego obserwatora :
(tekst nie jest mojego autorstwa)
" Zdecydowaną przewagę ma GieKSa, liczba GieKSiarzy w tym mieście jest większa niż wszystkich innych ekip z tego miasta raziem wziętych, bardzo dobra organizacja, spora ilość własnych gadżetów, 2 nowe Flagi (duża i barkówka) a przede wszystkim świetna ekipa sportowa, . Wisła kilkadziesiąt os. z czego jednak sporą cześć stanowią pikniki przyciągnięte sukcesami sportowymi, mimo to na Wiśle ten FC jest bardzo eksponowany, jego flaga wywieszana jest na najlepiej widocznych miejscach ale mimo wszytko bez realnej siły. Zagłębie - patrząc na mapę wydawać by się mogło że miasto powinno być przez nie opanowane, nic bardziej mylnego na mecze do sosnowca jeździ kilkanaście os. także posiadają (posiadali ?) swą flagę ale niewiele znaczą. Ruch także jednostki mają swój mały bastionik na OTK (os Tadeusza Kościuszki) który współdzielą z Victorią której też jest tylko garstka, stosunki między tymi ekipami są co najmniej dziwne, Viktoria nie jest fc Ruchu ( gdyby takowym była nie mieli by życia na meczach u siebie) ale sporo os które bywały tu i tu trochę przeciepów z V na R, a na os. nie ma wrogich stosunków. Szczakowianka młoda ekipa która po rozwiązaniu klubu i reaktywacji klubu się mocno wykruszyła, zostało ich jednak trochę, potrafią się zmobilizować (jak np na wyjazd CKS Czekladz w 100 os. będący prawdziwym hitem w tej klasie rozgrywkowej), "sportowo" nic nie znaczą i raczej starają się unikać GKSu. Inne ekipy: mówi się że są tu jeszcze pojedyńcze sztuki z innych ekip jednak to już margines marginesu, z Pogoni Szczecin co prawda konkretna ale JEDNA os. gosść posiadał flagę ale ją stracił, ponoć jacyś pojedyńczy kibice KSG, Cracovi, Widzewa ale tacy się znajdą wszendzie, no i jeszcze Legia ale to w zasadzie tak jak połowa FC Zagłębia równocześnie fc Legii więc trudno wyróżnić jakąś osobną grupę. "

Od siebie dodalbym :
Ruch stara sie dzialac, jednak w pelnej konspiracji. Wedlug mnie sa druga "sila"(celowo w cudzyslowie, bo jednak w stosunku do Gieksy nie znacza nic).
Wisla - gdyby wywieszanie flagi na kazdym meczu Wisly i zgod mialo jakies przelozenie na sytuacje w miescie to Wisla pewnie juz dawno wyparla by Giekse i reszte z tego miasta :) Jednak o czyms takim nie ma mowy. Na miescie sie zupelnie nie licza([link] L. chyba wszyscy o nich zapomnieli ?), jezdza ale zdecydowana wiekszosc stanowia sympatycy futbolu. Wislo moge zrobic fane "Gliwice" i wywieszac ja wszedzie ? Ma to sens ?
Zaglebie - Teoretycznie powinni rzadzic miastem(z racji bliskosci miast, polozenia i historii), a tak naprawde sa chyba najmniejszym fan clubem(jako takim) w swoim miescie. Nikt sie z nimi nie liczy i tak juz pewnie pozostanie na zawsze.

BIG AL
Posty: 55
Rejestracja: 27.02.2007, 18:41

Post autor: BIG AL » 10.09.2008, 14:30

dzięki wielkie

Ron Hogan
Posty: 19
Rejestracja: 27.02.2007, 13:45

Post autor: Ron Hogan » 13.09.2008, 18:04

Moglby ktos przedstawic sytacje w Mysłowicach?

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Post autor: slepy1929 » 13.09.2008, 22:38

Panuje GKS Katowice.

Ron Hogan
Posty: 19
Rejestracja: 27.02.2007, 13:45

Post autor: Ron Hogan » 13.09.2008, 22:56

Tyle to wiem, chodzilo mi raczej o Ruch, jakas konkretna ekipa jakosciowo i ilosciowo?

fatkot
Posty: 29
Rejestracja: 12.06.2007, 17:29
Lokalizacja: szare bloki, odrapane kamienice

Post autor: fatkot » 15.09.2008, 17:38

w Mysłowicach rządzi Gieksa? Nigdy nie rzadziła, ma swoje dzielnice(wypisywanie zarówno Chorzowskich jak i Gieksiarskich chyba bez sensu, mało kto zna Mysłowice, na stronkach obu FC jest info jak coś), kilka lat temu miała spory boom i dobre liczby, ostatni raz ich widziałem jadących chyba na Motor, rok temu, to juz tego boomu nie było widać, zreszta chyba wtedy mieli spore problemy z psiarnią. Często jeżdzą z Hołdunowem(z Jaworznem rzadziej, bo z racji położenia dworca pkp na terenie opanowanych przez Ruch(Rymera) częsciej wybieraja autobusy), i wtedy prezentuja sie znacznie lepiej(Hołdunów mial od zawsze dobrą ekipę). Ruch miał swoje lepsze okresy gdy dominował w mieście(Ekipa Remontowa), jak i gorsze, ale z rządzeniem Gieksy obecnie nikt sie nie zgodzi. Na WGŚ poszło na fc ok. 700 biletów. Jest jeszcze Górnik, kiedys na dzielnicy Wesoła rządzili, póxniej to chyba oni ze storny Górnika najbardziej się sprzeciwiali układowi z Gieksa, a obecnie część Wesołej, jest Gieksiarska, a część to nadal Żabole.

btw:opis Jaworzna bardzo rzetelny.
to my chłopcy ze Ślonska

lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: lsz » 15.09.2008, 21:12

Mógłby ktoś nakreślić aktualną sytuacje w Szczecinie? bo z niedowierzaniem patrze na zdjęcia trybun Pogoni...

jaworzno21
Posty: 49
Rejestracja: 28.07.2007, 18:14

Post autor: jaworzno21 » 15.09.2008, 23:13

fatkot pisze:w Mysłowicach rządzi Gieksa? Nigdy nie rzadziła, ma swoje dzielnice(wypisywanie zarówno Chorzowskich jak i Gieksiarskich chyba bez sensu, mało kto zna Mysłowice, na stronkach obu FC jest info jak coś), kilka lat temu miała spory boom i dobre liczby, ostatni raz ich widziałem jadących chyba na Motor, rok temu, to juz tego boomu nie było widać, zreszta chyba wtedy mieli spore problemy z psiarnią. Często jeżdzą z Hołdunowem(z Jaworznem rzadziej, bo z racji położenia dworca pkp na terenie opanowanych przez Ruch(Rymera) częsciej wybieraja autobusy), i wtedy prezentuja sie znacznie lepiej(Hołdunów mial od zawsze dobrą ekipę). Ruch miał swoje lepsze okresy gdy dominował w mieście(Ekipa Remontowa), jak i gorsze, ale z rządzeniem Gieksy obecnie nikt sie nie zgodzi. Na WGŚ poszło na fc ok. 700 biletów. Jest jeszcze Górnik, kiedys na dzielnicy Wesoła rządzili, póxniej to chyba oni ze storny Górnika najbardziej się sprzeciwiali układowi z Gieksa, a obecnie część Wesołej, jest Gieksiarska, a część to nadal Żabole.

btw:opis Jaworzna bardzo rzetelny.


moze i rzetelny ale z jednym zdaniem sie nie zgodze...
Ruch stara sie dzialac, jednak w pelnej konspiracji.

to slowo konspiracja za bardzo mi tu nie pasuje...
wszystko robimy jaknajbardziej oficjalnie...
wiedza o tym to gieksiarze z Jaworzna
tylko ze reszta Polski caly czas ze Jaworzno to tylko gieksa..
zejdzmy lekko na ziemie..

Therion-101
Posty: 2
Rejestracja: 15.09.2008, 22:09

Post autor: Therion-101 » 15.09.2008, 23:21

Chełm:

Generalnie rządzi Chełmianka. Widzew w większych ilościach występuje w dwóch miejscach. Na Os. Kościuszki (tradycyjny bastion RTS) i w rejonie między ul. Reformacką a Ogrodową. Różnie bywa też na os. Trzydziestolecia ze wskazaniem na najbliższe okolice barów przy al. 1 AWP odpowiednią porą...jednostki spoty
ka się też w innych częściach miasta.

Jeszcze kilka lat temu sytuacja wyglądała inaczej. "Od zawsze" Chełmianka rządziła w północnej części Centrum (Sienkiewicza-Mickiewicza-Kolejowa) i na Dyrekcji. Potem doszedł jeszcze bastion na os. Zachód (głównie skini). Legia była skupiona na os. Słowackiego i w rejonie ul. Siedleckiej, Widzew jak wyżej, pojedyncze osoby z Lecha, GKS Katowice...ale te były traktowane jako dość egzotyczne dziwolągi.

Na przełomie wieków posypała się Legia, posypał się Widzew a po reaktywacji Chełmianki w 2001 r. na stadion śmigały głównie dwa bastiony: Sienkiewicza-Mickiewicza, oraz Dyrekcja (głównie Dolna). Ekipa z os. Zachód wyginęła razem ze skinami.

Obecnie na Chełmiankę śmigają wszystkie dzielnice poza os. Kościuszki w większości widzewskim. Mniej więcej od 2004 r. można mówić o "modzie na Chełmiankę", wtedy to zaczynały rozkręcać się młode ekipy RKS na Słonecznym, os. Trzydziestolecia, powstała również młoda ekipa na Dolnej Dyrekcji.

Okolice Chełma...w Rejowcu Fabrycznym Sparta, stary FC Motoru Lublin, miał wzloty i upadki, obecnie na pewno lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Trawniki-dawny FC Avii od twego roku opanowany przez Chełmiankę. Start Krasnystaw i Włodawianka Włodawa-pikniki i niezależnie od nich podobno działają FC Motoru, jak ktoś wie coś więcej na temat to niech napisze. Pikniki również w Wierzbicy na miejscowym KS Ogniwo, być może już wymarli, kilka lat temu 20-osobowy młynek na każdym meczu, gimnazjaliści nie powiązani żadnymi niciami ani z Chełmianką ani z Górnikiem Łęczna. W Rejowcu Osadzie wymarła ekipa piknikowa Unii Rejowiec. Na wakacjach można spotkać w rejonie Dubienki wypoczywającą Unię Hrubieszów, nad jez. Białym pod Włodawą w wakacje pojawiają się czasem ekipy np. Stal Rzeszów, Stal Mielec

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 16.09.2008, 00:41

Cinek pisze:jak wyglada sytuacja w Trzciance i Czarnkowie (woj.Wielkopolskie) ? 100% Lech?
co do Wielkopolski to 100% moze i nie ale jakies 99,9% regionu to wlasnie Lech...nawet wyrozniajace sie ekipy takie jak Ostrovia,Kania czy Gornik Konin maja raczej "cieple" stosunki z Lechem...
co do samej Trzcianki-twierdza,ze maja uklady z FC Lecha,kiedy byli na naszych rezerwach przy "rozmowach" twierdzili,ze niebawem wpadna z Lechem ;) chociaz obilo mi sie kiedys o uszy,ze jednostki jezdza na lodzkie ekipy wszystkim z nazw dobrze znane...co do Czarnkowa-ze tak powiem pies ich wi...swego czasu ekipa Noteci sympatyzowala z Amica,do dzis nie wiem czy bylo to w charakterze FC czy jakiegos uklady w kazdym razie dalo sie slyszec o jakichs tam starciach miejscowi Amicowcy vs miejscowi Niebiesko-Biali-chociaz nie wiem czy nie nalezy wsadzic tego miedzy mity ;)
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

chorzowski1973
Posty: 2
Rejestracja: 16.09.2008, 01:51
Lokalizacja: BTM

Post autor: chorzowski1973 » 16.09.2008, 07:39

Jackdaniels pisze:
Aldaris pisze:BOBRY BYTOM
Pogoń Ruda Śląska
Alba Chorzów
Linodrut Zabrze
Mickiewicz Katowice

Czy istnieli lub istnieją zorganizowani kibice tych drużyn koszykarskich? Jakieś flagi, szaliki? Ewentualnie jacy piłkarsy kibice bywają na koszu tych klubów?
Inter, to Twoj kumpel widocznie nie widzial kibicow Nobilesu Włocławek.

Jezeli chodzi o Bobry Bytom to jeszcze pod koniec lat 90tych jak jeszcze wystepowali w Ekstraklasie to mieli zorganizownych kibicow. Jezdzili na kilka wazniejszych wyjazdow np. Ruda Slaska, Włocławek, Wrocław, Pruszków.
Mieli swoje szaliki i flagi. Głowna kosa to oczywiscie Pogon Ruda Slaska. Czesc z nich chodzilo na Polonie Bytom

Kibicow Bobrow, typowo koszykarskich mozna bylo policzyc na palcach(chodzi mi o tych tworzacych "mlyn". Polonisci jak juz to jakies pojedyncze sztuki (teraz nawet nie moge sobie na szybko przypomniec zadnego),dalej mowie o dopingujacych. Lwia czesc mlynu tworzyli kibice Szombierek!
A co do najwiekszej kosy to zdecydowanie - Victoria Sosnowiec przed Pogonia R.Sl.
Ogolnie mlyn to okolo polowa jednego sektora hali Szombierek- siegajac pamiecia szacuje na 50-100 osob.
Oczywiscie bardzo czesto dopingowala cala hala i na pewno byli tam rozni kibice,bo nawet duzo ludzi z pobliskich dzielnic Rudy jezdzilo regularnie na Bobry , a nie na Pogon.
Bobrow nie ma, po hali zostaly tylko fundamenty i koniec opowiesci..:))


p.s. jezeli czyta to ktos kto bawil sie w mlyn Bobrow to pozdrawiam :!:

supertorca
Posty: 68
Rejestracja: 16.09.2008, 09:39

Post autor: supertorca » 16.09.2008, 09:50

[quote="fatkot"] Jest jeszcze Górnik, kiedys na dzielnicy Wesoła rządzili, póżniej to chyba oni ze storny Górnika najbardziej się sprzeciwiali układowi z Gieksa, a obecnie część Wesołej, jest Gieksiarska, a część to nadal Żabole.

Z tym się nie zgodze. Wesoła jest dzielnicą Górnika Zabrze od strony kibicowskiej jak i sportowej.Tutejsza GieKSa nie ma nic do gadania.Poprawiło im się przez układ.Nie ma układu nie ma GieKSy.
Bez odbioru.
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

op3
Posty: 161
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Post autor: op3 » 16.09.2008, 10:08

Olkusz:

1.Wisła Krakow
2.Zagłebie Sosnowiec
3.GKS Katowice
4.Cracovia Krakow
5. Jednostki za Gornikiem
6. miejscowy KS Olkusz

tak to wyglada na dzien dzisiejszy

Wisly zdecydownaie najwiecej,ale co poza tym to nie wiem - moim zdaniem to z kazdym rokiem sa coraz slabsi. Swiadczy o tym fakt ze elegancko daja sie rozwijac Cracovii co kilka lat temu bylo nie do pomyslenia.Zaglebie jest,w jakich liczbach jezdza nie wiem,ale maja cos do powiedzenia w Olkuszu.GKS rowniez dziala i nie w gronie kilku osob,wydali pare swoich gadzetow,nie mozna powiedziec zeby nie byli widoczni.Craxa powolutku,ale caly czas do przodu,na derbach w 15 osob. No i miejscowy KSO ktory rowniez pokazal ze w nich tkwi spory potencjal.

Do tego jednostki za innymi klubami.
GKS KATOWICE

zarowka
Posty: 218
Rejestracja: 03.05.2007, 19:33
Lokalizacja: 51°45'11.20''N 18°05'20.31''E

Post autor: zarowka » 16.09.2008, 15:40

TYLKO DYSKOBOLIA pisze:
Cinek pisze:jak wyglada sytuacja w Trzciance i Czarnkowie (woj.Wielkopolskie) ? 100% Lech?
co do Wielkopolski to 100% moze i nie ale jakies 99,9% regionu to wlasnie Lech...nawet wyrozniajace sie ekipy takie jak Ostrovia,Kania czy Gornik Konin maja raczej "cieple" stosunki z Lechem...
co do samej Trzcianki-twierdza,ze maja uklady z FC Lecha,kiedy byli na naszych rezerwach przy "rozmowach" twierdzili,ze niebawem wpadna z Lechem ;) chociaz obilo mi sie kiedys o uszy,ze jednostki jezdza na lodzkie ekipy wszystkim z nazw dobrze znane...co do Czarnkowa-ze tak powiem pies ich wi...swego czasu ekipa Noteci sympatyzowala z Amica,do dzis nie wiem czy bylo to w charakterze FC czy jakiegos uklady w kazdym razie dalo sie slyszec o jakichs tam starciach miejscowi Amicowcy vs miejscowi Niebiesko-Biali-chociaz nie wiem czy nie nalezy wsadzic tego miedzy mity ;)
chyba kolego zapomniałeś o Kaliszu i terenów na wschód od niego, gdzie Lechowi sie nie kibicuje :wink: i jest to na pewno wiecej niz to 0.01% :twisted:

TYLKO DYSKOBOLIA
Posty: 382
Rejestracja: 10.03.2007, 14:10
Lokalizacja: 52° 14' N 16° 22' E

Post autor: TYLKO DYSKOBOLIA » 16.09.2008, 15:58

Na wschod od Kalisza to juz chyba tereny podlodzkie...

jak myslisz dlaczego celowo pominalem temat Kalisza i Leszna ;)?
Wice Mistrz Polski 2003 ; 2005
Zdobywca Pucharu Polski 2005 ; 2007

nieznajomy_89 pisze: co do Rakowa to z moich zródeł informacji na tym wyjeżdzie było 1/2 bądz 2/4 malolatów

pojara
Posty: 140
Rejestracja: 24.03.2007, 19:29

Post autor: pojara » 16.09.2008, 16:46

op3 pisze:Olkusz:

1.Wisła Krakow
2.Zagłebie Sosnowiec
3.GKS Katowice

4.Cracovia Krakow
5. Jednostki za Gornikiem
6. miejscowy KS Olkusz

tak to wyglada na dzien dzisiejszy

Wisly zdecydownaie najwiecej,ale co poza tym to nie wiem - moim zdaniem to z kazdym rokiem sa coraz slabsi. Swiadczy o tym fakt ze elegancko daja sie rozwijac Cracovii co kilka lat temu bylo nie do pomyslenia.
hehe
I to że GKS i Zagłębie też daje się im rozwijać.
Choć nie zauwazyłem jakiegoś rozwiajania Pasów w Olkuszu będąc tam kilka razy.
No ale może ;)

b_lp
Posty: 50
Rejestracja: 08.03.2007, 16:25

Post autor: b_lp » 16.09.2008, 17:01

Kolego z KSD po jaką cholerę wypowiadasz się w sprawach Lecha o których nie masz zielonego pojęcia, w Trzciance nie ma oficjalnego FC Lecha - są nowe jednostki które próbują coś tam działać, ale do bycia FC jeszcze im bardzo daleko. Trzcianka w zdecydowanie większości sympatyzuje z Lechem - sporo ludzi jezdzi do Poznania, kilku starszych typów jezdziło na Widzew - teraz się bunkrują i chyba zaprzestali działalnosci. Z Czarnkowa na Bułgarską jezdzi kilkanaście osób, ale nie jest to żadna zorganizowana grupa. W kwestii Leszna też mało wiesz, ale nie mam zamiaru cie uświadamiać.
Lech Poznań

op3
Posty: 161
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Post autor: op3 » 17.09.2008, 12:39

pojara pisze:
op3 pisze:Olkusz:

1.Wisła Krakow
2.Zagłebie Sosnowiec
3.GKS Katowice

4.Cracovia Krakow
5. Jednostki za Gornikiem
6. miejscowy KS Olkusz

tak to wyglada na dzien dzisiejszy

Wisly zdecydownaie najwiecej,ale co poza tym to nie wiem - moim zdaniem to z kazdym rokiem sa coraz slabsi. Swiadczy o tym fakt ze elegancko daja sie rozwijac Cracovii co kilka lat temu bylo nie do pomyslenia.
hehe
I to że GKS i Zagłębie też daje się im rozwijać.
Choć nie zauwazyłem jakiegoś rozwiajania Pasów w Olkuszu będąc tam kilka razy.
No ale może ;)
My mamy swoje zmartwienia,a Craxa to raczej najwieksza kosa Wisly.Mieszkam w Olkuszu i uwierz mi ze Pasy sa w tym miescie,choc fakt,na dzien dzisiejszy nie stanowia jakiejs potegi.
GKS KATOWICE

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 19.09.2008, 23:29

Jak wygląda sytuacja w Porębie i Szczeocinach (woj Śląskie koło Zawiercia ) ?

i teraz woj. Świętokrzyskie - za kim kibicuje się w:

Pińczowie - tylko Wisła i Nida ?, Chmielnik, Każmierza Wielka, Busko Zdrój, Opatów, Starachowice (tu widoczne ślady RTS),

TomekRTS
Posty: 135
Rejestracja: 04.03.2007, 13:59
Lokalizacja: Polska

Post autor: TomekRTS » 19.09.2008, 23:59

Kibic PB pisze:Jak wygląda sytuacja w Porębie i Szczeocinach (woj Śląskie koło Zawiercia ) ?
W Porębie ostatnio byłem i spotkałem się z kilkoma napisami Korony :shock: ale o zorganizowanej grupie jakichkolwiek fanów nie słyszałem.
Obrazek

[link] - galeria moich projektów - potrzebujesz projektu vlepek, flag, koszulek i innych akcesoriów kibicowskich? Napisz na gg.

AZBEST
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2007, 00:21

Post autor: AZBEST » 20.09.2008, 03:14

Ultrasowski pisze:swego czasu jakis zapaleniec zrobił kibicowską mapę Krakowa opierając się na... napisach kibicowskich (typ chodził wokół każdego bloku, muru, śmientika i skrupulatnie notował kazdy napis)

[link]
[link]
[link]
[link]


wiadomo ze nie jest to 100% odzwierciedlenie wpływów ale jakis tam wyznacznik niewątpliwie to jest i dajen pewien zarys sytuacji
dla mnie bomba! koles kawał dobrej roboty zrobil. obysmy sie doczekali czegos takiego dla Łodzi

Sandomierz(L)
Posty: 159
Rejestracja: 26.02.2007, 18:42
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Sandomierz(L) » 20.09.2008, 06:01

Kibic PB pisze:Jak wygląda sytuacja w Porębie i Szczeocinach (woj Śląskie koło Zawiercia ) ?

i teraz woj. Świętokrzyskie - za kim kibicuje się w:

Pińczowie - tylko Wisła i Nida ?, Chmielnik, Każmierza Wielka, Busko Zdrój, Opatów, Starachowice (tu widoczne ślady RTS),

Opatów :

Pamietam fc Legii z faną "Opatów'" w tej chwili zupełnie niewidoczni, kilka osób z Opatowa udawało się też na Stalówkę . Ostatni mój kontakt z kimś z Opatowa miał miejsce na meczu w Kielcach Polska - Armenia wtedy chłopaki wywiesili biało-czerwona flagę ''Opatów''

reszty nie dane mi jest to oceniać gdyz znam pobieżne informacje.

op3
Posty: 161
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Post autor: op3 » 20.09.2008, 20:22

Ja tylko porównuje olkuska Wisle ta obecna do tej co byla jakis czas temu - stad takie moje zdanie.Gdzie te 400 z meczu z Legia?

Ale mniejsza o to i tak uwazam ze nadal rzadza w Olkuszu.

GieKSa ma swoich sympatykow w roznych miejscach Olkusza,ale nadal Pakuska jest osiedlem gdzie jest nas najwiecej.Dodam ze Zaglebie ma opanowane Słowiki,Craxy jest najwiecej na Mlodych.Wisla praktycznie wszedzie.
GKS KATOWICE

tikwath
Posty: 200
Rejestracja: 04.04.2007, 14:27

Post autor: tikwath » 20.09.2008, 20:47

Kibic PB pisze:Jak wygląda sytuacja w Porębie i Szczeocinach (woj Śląskie koło Zawiercia ) ?

i teraz woj. Świętokrzyskie - za kim kibicuje się w:

Pińczowie - tylko Wisła i Nida ?, Chmielnik, Każmierza Wielka, Busko Zdrój, Opatów, Starachowice (tu widoczne ślady RTS),
Chmielnik to FC Korony
Kazimierza Wielka FC Wisły Kraków i Cracovii
Pińczów FC Wisły i Nida
W Busku cisza i spokój

Ron Hogan
Posty: 19
Rejestracja: 27.02.2007, 13:45

Post autor: Ron Hogan » 20.09.2008, 21:28

Apropos Buska-Zdroju, moglby ktos dokladniej opisac? Kiedys dzialal tam jakis fc Legii(?). Co z ekipa AKS, dziala jeszcze cos? W ogole klub AKS jeszcze istnieje? Z gory dzieki za odpowiedzi.

GLANIX
Posty: 105
Rejestracja: 26.03.2007, 20:18

Post autor: GLANIX » 20.09.2008, 23:04

Ron Hogan pisze:Apropos Buska-Zdroju, moglby ktos dokladniej opisac? Kiedys dzialal tam jakis fc Legii(?). Co z ekipa AKS, dziala jeszcze cos? W ogole klub AKS jeszcze istnieje? Z gory dzieki za odpowiedzi.
kibicow AKS'u juz chyba niema, wygineli smiercia naturalna. z tego co wiem to byli to kibice o lewackich poglądach. upadła im zgoda ze Starem, klub zlikwidowali i ich niema. choc teraz w busku od a-klasy wystartował jakis klub, ale nic więcej niewiem.

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Post autor: slepy1929 » 21.09.2008, 10:42

A jak w Polancu. Na Czarnych cos sie dzieje?? Czy tylko na Wisle sie tam jezdzi :?:

OVEST
Posty: 17
Rejestracja: 10.03.2007, 07:26

Post autor: OVEST » 21.09.2008, 14:19

GLANIX pisze:
Ron Hogan pisze:Apropos Buska-Zdroju, moglby ktos dokladniej opisac? Kiedys dzialal tam jakis fc Legii(?). Co z ekipa AKS, dziala jeszcze cos? W ogole klub AKS jeszcze istnieje? Z gory dzieki za odpowiedzi.
kibicow AKS'u juz chyba niema, wygineli smiercia naturalna. z tego co wiem to byli to kibice o lewackich poglądach. upadła im zgoda ze Starem, klub zlikwidowali i ich niema. choc teraz w busku od a-klasy wystartował jakis klub, ale nic więcej niewiem.
w Busku jakies miesiac temu widzianych kilku typkow w koszulkach Anty WISLA niestety kiedy dojezdramy nie ma juz nikogo

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mouz, Prosto z Polski i 499 gości