Kibicowska Mapa Górnego Śląska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

raskolnikovv
Posty: 1
Rejestracja: 09.09.2010, 20:32

Re: Kibicowska Mapa Górnego Śląska

Post autor: raskolnikovv » 09.09.2010, 20:33

kkr dobrze prawi



viceroy
Posty: 246
Rejestracja: 28.07.2007, 22:33

Re: Kibicowska Mapa Górnego Śląska

Post autor: viceroy » 09.10.2010, 21:11

[link]

Obrazek

Skoro Warszawiak tak sądzi to niema co się spierać i tylko przyznać prawdę !
A my swoje...
Obrazek
Gůrny Ślůnsk , Freistaat Bayern , Euskadi Vasca

Winger
Posty: 144
Rejestracja: 26.02.2007, 19:01
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kibicowska Mapa Górnego Śląska

Post autor: Winger » 10.10.2010, 03:34

viceroy pisze:[link]

Obrazek

Skoro Warszawiak tak sądzi to niema co się spierać i tylko przyznać prawdę !
A my swoje...
Jaworzno to nie Śląsk :) tylko Galicja Zachodnia :) bądź Zagłębie Krakowskie :) jak kto woli :)
Obrazek

ZamaskowanySzachista
Posty: 38
Rejestracja: 12.01.2010, 13:52

Re: Kibicowska Mapa Górnego Śląska

Post autor: ZamaskowanySzachista » 10.10.2010, 09:18

Dopiero teraz zobaczyłem ten temat i widze jakie obiektywne mapki odnośnie Rudy Śl tu wrzucili niebiescy to ciśnienie mi skoczyło mianowicie chodzi mi o dzielnice Ruda 1.
RSL pisze:[link] obiektywna mapa RSL :wink:
Widzę, że według was Ruda 1 jest podzielona na pół akurat to niebieskie to Ruda południowa gdzie spotkać kibica Ruchu jadącego na mecz jest dość trudno.
neRka pisze:
Łupaszko pisze: Wiem ze Ruda Sl to kosmos, ale czy nie wartałoby zaznaczyc że cześć Szcześc Boże (dzielnica Ruda) to kibice Ruchu?
ta mapka przedstawia miej więcej jak kształtują sie wpływy na dzielnicach. A nie dokładnie kto gdzie jest, bo takie coś jest prawie nie możliwe do zrobienia. Zresztą w tych okolicach o których mówisz nie tylko Szczęść Boże ( dla niewiedzących, ulica wjazdowa z Rudy do Zabrza ) jest za Ruchem ( zresztą na Szczęść Boże można także spotkać żaboli ).
Dobra jeżeli ta mapka nie jest obiektywna do końca to ok ale uważam to za mega babol bo to jednak połowa dzielnice. :]
Kibiców Ruchu znajdziesz na Otoku, Janasa, Bujoczka, Starowiejska, Bankowa oczywiście znajdziesz ich tez na innych ale to sa pojedyncze osoby tak samo jak Żabole mieszkający na ich ulicach.
Ruch w Rudzie 1 nie ma nic do powiedzenia bez PF i to tyle w temacie.
Dziękuje dobranoc

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Danczes949, KamykOKS, kozdam4s, Lachos, Meyer i 212 gości