www.warhouse.pl

Kibice w UK

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 17.10.2010, 16:28

jaka macie frekwencje na Millwall? Nie chodzi mi o konkretne liczby, tylko o zobrazowanie ilu do was przychodzi. I druga sprawa, ile lat ma wasz stadion, bo chyba dosc nowo budowany byl.



noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Re: Kibice w UK

Post autor: noonelikesus » 18.10.2010, 08:05

mancunian pisze:jaka macie frekwencje na Millwall? Nie chodzi mi o konkretne liczby, tylko o zobrazowanie ilu do was przychodzi. I druga sprawa, ile lat ma wasz stadion, bo chyba dosc nowo budowany byl.
Na The New Den Millwall gra od 1993 roku.
Co do pierwszej czesci pytania to nie jarze o co chodzi? :)

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Kibice w UK

Post autor: against modern » 19.10.2010, 19:19

noonelikesus pisze:Crystal Palace - MILLWALL (73) 16.10.2010

Na tych derbach nie wydarzylo sie nic godnego uwagi. Oficjalna liczba 4800 kibicow gosci choc napewno bylo nas wiecej bo duzo ludzi (bez biletow) przeciskalo sie przez kolowrotki (po dwie osoby na jeden bilet). Porzadkowi i policja nie mogla na tym zapanowac :). Na poczatku meczu na murawie laduje swieca dymna.

Pozdrawiam
z waszej strony czy ze strony Crystal ??

noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Re: Kibice w UK

Post autor: noonelikesus » 20.10.2010, 07:54

against modern pisze:
noonelikesus pisze:Crystal Palace - MILLWALL (73) 16.10.2010

Na tych derbach nie wydarzylo sie nic godnego uwagi. Oficjalna liczba 4800 kibicow gosci choc napewno bylo nas wiecej bo duzo ludzi (bez biletow) przeciskalo sie przez kolowrotki (po dwie osoby na jeden bilet). Porzadkowi i policja nie mogla na tym zapanowac :). Na poczatku meczu na murawie laduje swieca dymna.

Pozdrawiam
z waszej strony czy ze strony Crystal ??
Ze strony Millwall.

Holba
Posty: 194
Rejestracja: 26.02.2007, 23:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Kibice w UK

Post autor: Holba » 23.10.2010, 10:11

nolu, moze pare slow o meczu z pompeys ? wiem jak jest na wyspach, ale zero reakcji na zawijanie typa na west stand ktory krecil dopingiem, w dlugim brazowym plaszczu dziwi.

z mojej strony. masa bluzgow :) Polska to raj :) po meczu wracalismy pociagiem z SB juz po odjezdzie wiekszosci fanow Millwall, nie wpuscili nas na stracje bo akurat prowadzili Portsmouth do pociagu, zebrala sie spora grupka Millwall (niektore twarze dawaly do zrozumienia, ze nie jedno na stadionie przezyli), ktora mowila zeby ich puscic bo oni sa Millwall :) Gdy odjechali Pompeys ( na peronie zostalo kilka sztuk, pozniej dochodzili spoznieni) wpuscili wszystkich na peron, podbilo 3 typow z Portsmouth wybitnie napinajac sie i prowokujac swoimi gadkami (moze ze 3 policjantki byly na peronie) na krzywe spojrzenie ze strony Millwall krotka rozmowa

(p) - whats the problem?
(m) - no probem mate.

kilka krzywych spojrzen... i wspolne fotki, pokazywanie tatuazy prawie buziaki na dowidzenia :) wiem, ze to nie byly pierwsze garnitury, ale to mecz podwyzszonego ryzyka, prawdopodobnie najlepsza ekipa jaka odwiedzi w tym roku the Den.

moim okiem ;)
Londyn 100% Widzew

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 24.10.2010, 18:37

FC United przeszlo dzis ostatnia runde eliminacyjna FA Cup i w pierwszej rundzie pucharu anglii zmierzy sie na wyjezdzie z Rochdale! Ciekawie sie zapowiada.

@Noonelikeus

Z tym pytaniem chodzilo mi po prostu o frekwencje na stadionie Millwall, jak to sie u was prezentuje. Po prostu w Londynie konkurencja jest ogromna i chcialem zobaczyc ile do was wiary przychodzi na stadion.

noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Re: Kibice w UK

Post autor: noonelikesus » 24.10.2010, 20:07

Holba pisze:nolu, moze pare slow o meczu z pompeys ? wiem jak jest na wyspach, ale zero reakcji na zawijanie typa na west stand ktory krecil dopingiem, w dlugim brazowym plaszczu dziwi.

z mojej strony. masa bluzgow :) Polska to raj :) po meczu wracalismy pociagiem z SB juz po odjezdzie wiekszosci fanow Millwall, nie wpuscili nas na stracje bo akurat prowadzili Portsmouth do pociagu, zebrala sie spora grupka Millwall (niektore twarze dawaly do zrozumienia, ze nie jedno na stadionie przezyli), ktora mowila zeby ich puscic bo oni sa Millwall :) Gdy odjechali Pompeys ( na peronie zostalo kilka sztuk, pozniej dochodzili spoznieni) wpuscili wszystkich na peron, podbilo 3 typow z Portsmouth wybitnie napinajac sie i prowokujac swoimi gadkami (moze ze 3 policjantki byly na peronie) na krzywe spojrzenie ze strony Millwall krotka rozmowa

(p) - whats the problem?
(m) - no probem mate.

kilka krzywych spojrzen... i wspolne fotki, pokazywanie tatuazy prawie buziaki na dowidzenia :) wiem, ze to nie byly pierwsze garnitury, ale to mecz podwyzszonego ryzyka, prawdopodobnie najlepsza ekipa jaka odwiedzi w tym roku the Den.

moim okiem ;)
Nie bylem na tym meczu (praca) wiec nie moge sie wypowiedziec
Ja glownie zaliczam tylko wyjazdy a na meczach u siebie jestem sporadycznie.
Z tego co wiem To Portsmouth pojawilo sie duzo przed meczem na miescie dobra ekipa w 80 osob ale z tego co wiem to chyba nie doszlo do spotkania. Postaram sie niebawem wiecej dowiedziec.

noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Re: Kibice w UK

Post autor: noonelikesus » 24.10.2010, 20:14

mancunian pisze:FC United przeszlo dzis ostatnia runde eliminacyjna FA Cup i w pierwszej rundzie pucharu anglii zmierzy sie na wyjezdzie z Rochdale! Ciekawie sie zapowiada.

@Noonelikeus

Z tym pytaniem chodzilo mi po prostu o frekwencje na stadionie Millwall, jak to sie u was prezentuje. Po prostu w Londynie konkurencja jest ogromna i chcialem zobaczyc ile do was wiary przychodzi na stadion.
W tym sezonie jak na razie jest frekwencja okolo 12000 na meczach ligowych. Na puchary przychodzi duzo mniej no chyba ze jakias gruba ekipa sie trafi.

gwardzista1946
Posty: 4
Rejestracja: 09.10.2010, 16:56

Re: Kibice w UK

Post autor: gwardzista1946 » 27.10.2010, 20:50

Mógłby ktoś skrobnąć cokolwiek o kibicach Newcastle i Sunderlandu?Ogólnie gruba kosa,ale czy ekipy te liczą się w ogóle w kibicowskim światku?Z góry dzięki za odpowiedź!

Rdzewiak
Posty: 33
Rejestracja: 29.10.2010, 19:55

Re: Kibice w UK

Post autor: Rdzewiak » 31.10.2010, 09:06

mógłby mi ktoś opisać stosunki Man United z innymi klubami? czy mają jakiś układ czy też zgodę z inną drużyną angielską?

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 31.10.2010, 12:50

Rozwalają mnie takie posty ... jakie zgody w Anglii ??? Zdody jak zgody, ale układy hehe .. oni pewnie nawet takiego słowa nie znają. Ogolnie kazdy dla kazdego jest who are ya, sheepshagger, wanker itd

http://www.youtube.com/watch?v=Zd4efSrSZfY
http://www.youtube.com/watch?v=Y5b2ly_f_Tw
http://www.youtube.com/watch?v=0zoY_g3GB0g
http://www.youtube.com/watch?v=KjDwa3HGjrE

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 31.10.2010, 14:09

Tak jak Leeds, nikt nie lubi United. Poza tym co opisywal nisc wczesniej o malych klubach z Greater Manchester... Ale ciezko to nazwac zgoda czy ukladem.

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Kibice w UK

Post autor: Barnet » 31.10.2010, 15:42

ax88 pisze:Rozwalają mnie takie posty ... jakie zgody w Anglii ??? Zdody jak zgody, ale układy hehe .. oni pewnie nawet takiego słowa nie znają. Ogolnie kazdy dla kazdego jest who are ya, sheepshagger, wanker itd

http://www.youtube.com/watch?v=Zd4efSrSZfY
http://www.youtube.com/watch?v=Y5b2ly_f_Tw
http://www.youtube.com/watch?v=0zoY_g3GB0g
http://www.youtube.com/watch?v=KjDwa3HGjrE
sheepshagger-y to kibice Derby County, ze wzgledu na ich herb i przydomek, wszyscy zwia ich sheep, sheep, sheep shagger beeeeeeee
Obrazek

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 31.10.2010, 15:47

cale yorkshire to sheep shagers... Jak i pewnie jeszcze kilka innych miejsc w ktorych dominuja laki.

BobSwagger_
Posty: 1454
Rejestracja: 08.03.2010, 13:54

Re: Kibice w UK

Post autor: BobSwagger_ » 02.11.2010, 18:28

mancunian pisze:Tak jak Leeds, nikt nie lubi United. Poza tym co opisywal nisc wczesniej o malych klubach z Greater Manchester... Ale ciezko to nazwac zgoda czy ukladem.
A z Celticiem zgody nie mają przypadkiem?

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 02.11.2010, 19:07

Kto United? No prosze Cie...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 02.11.2010, 19:47

Panowie nie pozwolcie sie tej czesci kibice.net stoczyc do merytorycznego dna glownego forum.....jakie Derby County to sheepshaggers, jakie zgody w UK pomiedzy klubami z Anglii.....troche edukacji a potem jakies chore wpisy, pzdr
TYBET JEST SERBSKI

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 02.11.2010, 20:08

Nie wiem skad sie w ogole biora te informacje ze United ma zgode z Celtikiem... Nie pierwszy raz to slysze.

Strzelam ze przyczyna takiego stanu rzeczy jest fakt ze pol Irlandii kibicuje United, LFC, Arsenal czy Chelsea, ale zeby zaraz zgody z tego robic? Fakt Irlandczykow na OT wiecej niz japoncow czasami ale jezeli juz gdzies blizej Celticowi to zdecydowanie do LFC niz do United.

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Kibice w UK

Post autor: Barnet » 02.11.2010, 22:03

nisc pisze:Panowie nie pozwolcie sie tej czesci kibice.net stoczyc do merytorycznego dna glownego forum.....jakie Derby County to sheepshaggers, jakie zgody w UK pomiedzy klubami z Anglii.....troche edukacji a potem jakies chore wpisy, pzdr
jako ze mam kumpla, ktory troche smiga na Notthingham Forest, a mecz z Derby County to dla nich praktycznie jak mecz derbowy, to wlasnei tak wyzywani sa kibice DC przez wiekszosc ekip z teo regionu, edukacji nie trzeba zeby to wiedziec, bo to info z pierwszej reki, od czlowieka, ktory na tego typu meczach bywa osobiscie, no ale przyzwyczailem sie juz nisc, ze ty wiesz wszystko najlepiej i nie mozna wiedziec lepiej od ciebie, bo ty znasz wszystkie fora angielskie na pamiec i jestes nie do zgiecia w tym temacie

a to powod dla jakiego kibice DC maja taki wlasnie "przydomek"

[link]

a co znaczy sheepshaggers, chyba wiadomo...
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 02.11.2010, 22:22

moja wszechwiedza wyniesiona tylko i wylacznie ze znanych na pamiec forów mowi mi ze sheepshaggers to Walijczycy reszty UK oraz Aberdeen dla calej Szkocji, ale cos tam w forach poszperalem i chyba wynika z tego ze Derby od przydomka "Rams" sa wyzywane w Nottinghamshire w ten sam sposob ;-). Osobiscie chodzacy na mecze ludzie wiedza lepiej a jakze, poszperam jeszcze troche w forach to moze uda mi sie znalezc cos o wspomnianej wyzej rzekomej zgodzie Celtów z Man Utd, ale to musze przekopac troche starych forow...albo nie, moze jednak ponabijam sie troche z angielskich kibicow pokazujacych fakery zza plecow policji ( musze najpierw fotki na forach znalezc ) a jednoczesnie popreze sie ze udalo mi sie klubowa polska flage wniesc na ktorys z piknikowych stadionow w Londynie i nie zapomne o odpowiednim poprezeniu sie to fotek z tej okazji....
TYBET JEST SERBSKI

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 02.11.2010, 23:02

Nisc, kibice United to okreslenie uzywaja dla calego yorkshire, w szczegolnosci do ich ulubionych Leeds.. O ile Man United poza Leeds dawno nie mial okazji grac z druzynami z tego regionu, tak Fc United ostatnio systematycznie ich goscilo i wszedzie byly okrzyki sheepshaggers czy tez yorkshire bastards. Dlatego moja teoria na ten temat jest taka ze rozni kibice lokalni nazywaja tak druzyny wyjatkowo nielubiane, z regionow rolnych ze sie tak wyraze...

maliniok
Posty: 91
Rejestracja: 27.09.2009, 20:01

Re: Kibice w UK

Post autor: maliniok » 02.11.2010, 23:21

Mancunian, wybierasz sie do Rochdale? Jesli tak to poprosze jakas relacje, podobno FCUM juz wyprzedalo swoje bilety w liczbie ponad 3000 sztuk.
[link]

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 02.11.2010, 23:41

Wybieram sie. Co do biletow, to poszlo 3200 czyli caly sektor i wczoraj mieli sie starac o dodatkowe bo tylu chetnych, ale nic nie dalo rady.

Swoja droga niedawno odniosles sie do Barrow, a wlasnie w porpzedniej rundzie z nimi gralismy. Przyjechali w okolo 300 chyba i jakies tam rzeczy spod znaku ultras probowali robic. Flagi, cos na wzor sektorowki. Oczywiscie biorac pod uwage lige w ktorej graja jak i fakt, ze to anglia. Nie bylem na meczu to wiecej sie nie wypowiem.

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Kibice w UK

Post autor: Barnet » 03.11.2010, 15:46

nisc pisze: a jednoczesnie popreze sie ze udalo mi sie klubowa polska flage wniesc na ktorys z piknikowych stadionow w Londynie i nie zapomne o odpowiednim poprezeniu sie to fotek z tej okazji....
ja bym proponowal zadzwonic lub napisac do tych co tak robia, jestem pewny ze nastepnym razem wniosa flage Irlandii Polnocnej, no bo przeciez flaga Polski, lub Polskiego klubu to obciach na Wyspach, czyz nie? A no i koniecznie zeby nastepnym razem jak juz wniosia ta flage IP, to zeby to byl jakis chuliganski stadion, bo na piknikowych to nie ma takiego efektu ;-)
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 03.11.2010, 22:29

Barnet mam nadzieje ze lapiesz ironie w moich postach bo ja w Twoich zdecydowanie ;-)

Mancunian a wybierasz sie za dwa tygodnie do Glesga? jakby co to na prv

poza tym dla wszystkich chetnych informacja odnosnie marcowego Walia-Anglia bilety dla chetnych beda zalatwiane przez znajomych fanow Cardiff City kontakt rowniez na prv mecz na Millenium Stadium

z tego co wyczytalem na forum ;-) w Liverpoolu juz ostrza te swoje nozyki do tapet na Napoli jutro....glupio makaroniarze zrobili tnac ojca z corka.. pzdr
TYBET JEST SERBSKI

Hutnik_Pany
Posty: 128
Rejestracja: 20.07.2007, 19:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Hutnik_Pany » 03.11.2010, 23:17

nisc pisze:... a jednoczesnie popreze sie ze udalo mi sie klubowa polska flage wniesc na ktorys z piknikowych stadionow w Londynie i nie zapomne o odpowiednim poprezeniu sie to fotek z tej okazji....
nic - domyslam sie, ze to o mnie ci chodzi. Jak tak bardzo ci to przeszkadza to musisz mi wybic z glowy takie akcje. Koniecznie daj znac kiedy znow bedziesz w Londynie.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 03.11.2010, 23:25

oczywscie stary tylko koniecznie czekaj gdzies w trendy miejscu np. tam gdzie krecili jakis film o chuliganach co by nie bylo ze na marne przyjechalem, powiedzmy pod bramami WHU ;-)
TYBET JEST SERBSKI

Niuniek
Posty: 341
Rejestracja: 03.11.2010, 13:05

Re: Kibice w UK

Post autor: Niuniek » 04.11.2010, 08:32

Prosił bym o kontakt na pw jakąś zorientowaną osobę z Londynu z okolic Ealingu

swoj czlowiek
Posty: 432
Rejestracja: 10.03.2007, 15:03

Re: Kibice w UK

Post autor: swoj czlowiek » 04.11.2010, 13:12

Barnet pisze:
nisc pisze:Panowie nie pozwolcie sie tej czesci kibice.net stoczyc do merytorycznego dna glownego forum.....jakie Derby County to sheepshaggers, jakie zgody w UK pomiedzy klubami z Anglii.....troche edukacji a potem jakies chore wpisy, pzdr
jako ze mam kumpla, ktory troche smiga na Notthingham Forest, a mecz z Derby County to dla nich praktycznie jak mecz derbowy, to wlasnei tak wyzywani sa kibice DC przez wiekszosc ekip z teo regionu, edukacji nie trzeba zeby to wiedziec, bo to info z pierwszej reki, od czlowieka, ktory na tego typu meczach bywa osobiscie, no ale przyzwyczailem sie juz nisc, ze ty wiesz wszystko najlepiej i nie mozna wiedziec lepiej od ciebie, bo ty znasz wszystkie fora angielskie na pamiec i jestes nie do zgiecia w tym temacie

a to powod dla jakiego kibice DC maja taki wlasnie "przydomek"

[link]

a co znaczy sheepshaggers, chyba wiadomo...
Stary nie wymagaj od niego (nisc) zbyt wiele.
Nisc to jest "angielski lojalista" ze znajomoscia jezyka ang na poziomie nizszym niz nasi europoslowie w brukseli :)
Do tego ten wszechkumaty kolega szydzil z Polakow po meczu w Irladnii Pln, on jak sie sam okresla dziala w lojalistyczy bojowkach od polowy lat 90tych...
Jak ta dzialalnosc wyglada z minimalnym angielskim to nawet nie chce wiedziec ;)

Raz sie klocil na forum ze slowo "dress" to znaczy tylko sukienka gdy jakis typ wrzucil klip i opis po angielsku ze ich ekiba na filmie byla rozebrana -undressed. Nisc oczywiscie go wysmial ze; co on o sukinenkach tu pisze.
Wiec nie kloc sie z bossem wiecej bo on wie wszytstko a z pewnoscia wie wiecej od ciebie(forumowe info)... Do tego wkurwia go polska flaga na meczach i lubi poszydzic z polskich wyjazdowiczow.
EUROPA DLA BIAŁYCH
POLSKA DLA POLAKÓW

[link] 14/88
Aborcja-prawdziwy holocaust

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Kibice w UK

Post autor: Barnet » 04.11.2010, 14:49

no co ty stary, nawet nie smial byl podwazac jego zdania, przecieza to jest Bruce wszechwiedzacy, a ten temat jest jego wlasnoscia, najpierw sie dobrze wyedukuje, dopiero postaram sie mu postawic, lub zagiac go jakim newsem ;-)
Obrazek

noonelikesus
Posty: 84
Rejestracja: 26.02.2007, 18:07

Re: Kibice w UK

Post autor: noonelikesus » 04.11.2010, 21:27

chlopaki dajcie spokoj z tym co kto wie i kto jest madrzejszy od kogo ten temat jest dosc konkretny i fajnie sie go czyta i niech tak pozostanie :)

ps. znam osobiscie NISC i moge poswiadczyc ze jego znajomosc angielskiego jest bardzo dobra a i w temacie dotyczacym kibicow na wyspach ma naprawde spora wiedze

pozdrawiam

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Kibice w UK

Post autor: against modern » 04.11.2010, 22:13

Amen :)

noonelikeus ile w sobote Lwów w Ipswich ?? coś ciekawego ?? :)
i jak ostatnio u was pokazało się Derby County ??

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 04.11.2010, 23:16

Chetnych na bilety FC United na jutrzejszy mecz z Rochdale bylo 7 tysiecy!!!!

Prawdopodobnie sporo z nich przyjdzie na stadion i zasiadzie na sektorach miejscowych... Nie moge sie doczekac.

A wy sobie darujcie te glupie napinki tutaj. Do komentarzy kolejki z tym, nie kazdy jest tak kumaty tutaj i chce sie przedzierac przez sterte napinkowych postow nic nie wnoszacych, tylko przeczytac konkretne informacje...

Niuniek
Posty: 341
Rejestracja: 03.11.2010, 13:05

Re: Kibice w UK

Post autor: Niuniek » 05.11.2010, 13:53

Niuniek pisze:Prosił bym o kontakt na pw jakąś zorientowaną osobę z Londynu z okolic Ealingu
Podbijam, może być ktoś kto się dobrze orientuję w cenach biletów w niższych ligach

against modern
Posty: 631
Rejestracja: 26.11.2009, 23:00

Re: Kibice w UK

Post autor: against modern » 05.11.2010, 17:54

ktoś obecny na wyspach mógłby opisać co się działo ciekawego wczoraj w Liverpoolu na mieście przy okazji wizyty Neapolitańczyków ?? ponoć były jakieś "atrakcje" ??

KibicwKapciach
Posty: 46
Rejestracja: 13.09.2010, 01:50

Re: Kibice w UK

Post autor: KibicwKapciach » 06.11.2010, 01:20

FC United wygrywa z druzyna ktora jest 4 ligi nad nimi. Kibice FC wbiegaja na boisko Z tego co wiem to byl to pierwszy mecz FC United w TV.

[link]

Orientuje sie ktos kogo FC United moze wylosowac w nastepnej rundzie ?
Każdy to powie... Cracovia rządzi w Krakowie !

maliniok
Posty: 91
Rejestracja: 27.09.2009, 20:01

Re: Kibice w UK

Post autor: maliniok » 06.11.2010, 02:02

Wylosować mogą pozostałych zwycięzców pierwszej rundy Pucharu, którzy wyłonieni zostaną w sobotę i niedzielę. Oto lista par:
[link]
[link]

ScoobyDoo
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 23:02

Re: Kibice w UK

Post autor: ScoobyDoo » 06.11.2010, 10:30


piastolik
Posty: 44
Rejestracja: 03.09.2010, 22:52

Re: Kibice w UK

Post autor: piastolik » 06.11.2010, 15:58

Pytanie.....
Jak prezentują się ekipy Wimbledonu i Lutonu? Jak wyglądają ich domowe i liczby i wyjazdowe?

maliniok
Posty: 91
Rejestracja: 27.09.2009, 20:01

Re: Kibice w UK

Post autor: maliniok » 06.11.2010, 21:56

Wimbledon - średnia u siebie ok. 3500, przy stadioniku o pojemności ok. 4700. Średnia wyjazdowa to ok. 700-800. Na bliższe lub "ciekawsze" wyjazdy jedzie z reguły ok. 1000 osób, na dalsze 400-500. Nie słyszałem by Wimbledon kiedykolwiek zabrał mniej niż 400 kibiców.

Ciekawostką jest fakt, że Wimbledon teraz gra drugi sezon w Konferencji i frekwencja, zarówno u siebie jak i wyjazdowa, spadła. Tak więc jak wszędzie kibice kalkulują "tam już byłem", itd. :)

Luton średnią u siebie ma ok. 7000 (stadion 10000). O ich liczbach wyjazdowych nie mam pojęcia.
[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości