Komentarze-16-19 września

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 00:37

Idę w góry- widać że masz małe pojecie o Toruniu, więc daruj sobie komentowanie czegoś o czym nie masz pojęcia. Mało która ekipa ma tak dobrze ogarnięte miasto jak Elana. Do tego pisanie że zbieraja się raz do roku też całkowicie mijające się z prawdą, w ciągu tych wakacji robili więcej niż wiekszosc topowych ekip. A co do ustawiania tabeli kto jest lepsxy, to już chyba dawno nie te czasu, nie liczy się ilość a jakość , wiec myślę że tylko czas pokaże, a wasze prywatne opinie zostawcie dla siebie

iparts.pl
KurCzakY
Posty: 28
Rejestracja: 19.08.2016, 20:21

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: KurCzakY » 21.09.2016, 01:03

WidzewŁódź pisze:Idę w góry- widać że masz małe pojecie o Toruniu, więc daruj sobie komentowanie czegoś o czym nie masz pojęcia. Mało która ekipa ma tak dobrze ogarnięte miasto jak Elana. Do tego pisanie że zbieraja się raz do roku też całkowicie mijające się z prawdą, w ciągu tych wakacji robili więcej niż wiekszosc topowych ekip. A co do ustawiania tabeli kto jest lepsxy, to już chyba dawno nie te czasu, nie liczy się ilość a jakość , wiec myślę że tylko czas pokaże, a wasze prywatne opinie zostawcie dla siebie
Wy ku*** na tym Widzewie to wstydu nie macie naprawde.Pierdola was ruscy,do tego poł fc rozjebane we wsłasnych sprawach gdzie do łodzi nic nie dochodzi.Jedzidzie na nawet(wiochy wasze nawe na Rovaniemi gdzie wieszanie fane)pozniej to wasze miasto niby a 2 uposledzonych na wozkach jedzi tam.Jestescie ku*** pizdami.

Kron1488
Posty: 17
Rejestracja: 16.08.2016, 20:18

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Kron1488 » 21.09.2016, 01:19

Ilośc fc to spore problemy i Widzew wie o tym nawet fcb czy wfcg rozjebały sie nie raz.

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Galimatias » 21.09.2016, 01:50

Kim ty k**** jesteś, że udajesz, że wiesz prawie wszystko o wszystkich ekipach? Bardzo, bardzo mi daleko do Elany, ale swoje na ich temat wiem i jest dużo lepiej, niż większość się spodziewa.

bez-napinki
Posty: 1590
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: bez-napinki » 21.09.2016, 02:06

Kolor83 pisze:
KAT200 pisze:
Bunio pisze:Lechia po prostu rozmawia z ekipami z którymi im po drodze a nie szuka na siłe przyjaciół w TOPie.
Nawet wyszydzana przez wszystkich koalicja WWRE nie odrzuca Elany tylko dla tego, że daleko im do TOPu.

Inna sprawa, nie wie skąd te komentarze na wyjazd do Wawy, ja wiem ze KGHM itp ale Zagłebie jest ekipa z miasta wielkości jakiej jest, wg mnie ich liczba całkiem spoko. Pomijajac ich wyjazdy w Europie, wyjazdy na Łazienkowską są po prostu nudne, daleko i nic ciekawego na trasie bo psów od nasrania.. Gdy my jeżdziliśmy z Wrocka to nam jeszcze wszystkie CPNy na trasie zamykali..
Jeśli porównujesz Elane w TOPie piłkarskim to jasna sprawa, ale w TOPie chuligańskim Elana mogłaby spokojnie powojować z najlepszymi badami jeśli to masz na myśli
Uważasz że Raków nie mógłby powojowac z Elaną?
Raz już wojowali i zainteresowani wiedzą jakim się to wynikiem skończyło. ;]

bez-napinki
Posty: 1590
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: bez-napinki » 21.09.2016, 02:23

PS. Zamknijcie już ten temat w c***, jak zwykle przeważają posty tego c**** - jednokontowca...

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Galimatias » 21.09.2016, 02:26

Można zamykać - jakiś bałwan dopisuje historie nie mające miejsca i charakterystykę ekip tak, jak mu pasuje, albo tak, jak akurat wjechały proszki które wpierdala po wyjściu z psychiatryka.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Dropkick » 21.09.2016, 04:54

ide w gory pisze:Jedyne miasto, gdzie używa się wiejskiego języka.
Podasz jakiś link do słownika język wiejskiego?Chętnie sprawdzę czy u mnie też się mówi po wiejsku.

hwdp1946
Posty: 14
Rejestracja: 25.10.2014, 23:41

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: hwdp1946 » 21.09.2016, 07:25

hahaha elana top banda mogąca mierzyć się z najlepszymi. dobre kwiatki się tu wypisują, przecież te k**** miałyby problem wystawić z 6-7 dych do bicia. ale co tam liczą się groźne koszuleczki i foteczki w necie. elana co ? manowo

Kolor83
Posty: 35
Rejestracja: 16.08.2016, 17:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Kolor83 » 21.09.2016, 07:35

Jeśli porównujesz Elane w TOPie piłkarskim to jasna sprawa, ale w TOPie chuligańskim Elana mogłaby spokojnie powojować z najlepszymi badami jeśli to masz na myśli[/quote]
Uważasz że Raków nie mógłby powojowac z Elaną?[/quote]

Raz już wojowali i zainteresowani wiedzą jakim się to wynikiem skończyło. ;][/quote]
Ale czy ja napisałem że Raków rozniósł by ich w pył? Porażka zadna hańba. Nie zesrali się tylko podjęli rękawice czyli powojować z Elaną mogą.

altgr
Posty: 309
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: altgr » 21.09.2016, 07:52

Kolor83 pisze:Jeśli porównujesz Elane w TOPie piłkarskim to jasna sprawa, ale w TOPie chuligańskim Elana mogłaby spokojnie powojować z najlepszymi badami jeśli to masz na myśli
Uważasz że Raków nie mógłby powojowac z Elaną?[/quote]

Raz już wojowali i zainteresowani wiedzą jakim się to wynikiem skończyło. ;][/quote]
Ale czy ja napisałem że Raków rozniósł by ich w pył? Porażka zadna hańba. Nie zesrali się tylko podjęli rękawice czyli powojować z Elaną mogą.[/quote]

Drogi kolego, wojowali i wygral Rakow, a to Elana razem ze Stilonem (wowczas uklad) napinali sie na stadionie jak to ich rozniosa w pyl. Dodam, ze wtedy Elana na zdjeciach (chocby z tego feralnego meczu) prezentowala sie rownie konkretnie co teraz.
ŁKS Łódź Polska !

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jazdan » 21.09.2016, 08:41

Moim zdaniem Elana zadzwoniła do Górnika bo wiedziała jaka bedzie odpowiedź. Zaraz potem dzwoni do GieKSy. Przypadek?
Można było się z nimi umówić, najebać siekiermi i wydać oswiadczenie takie jak wydał Ruch że wszystkich co z KSGKS trzymią walą sprzetem.
Myślicie ze Górnik sie obsrał wielkiej Elany,która dostaje regularne baty od "skromnego" Zawiszy.
Zapamietajcie że niektóre spotkania na ubitej nie mają szans się odbyć,a ulica to już inna bajka.

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: larkeen » 21.09.2016, 09:03

Elana jest słaba bo w Toruniu mówi się "Jo". :D
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: srututu » 21.09.2016, 09:35

Temat już jest wyczerpany, każdy będzie dochodził do swojego - Elana na razie nic takiego nie pokazała w Polsce, bo chyba nikt nie liczy obijania innych ekip w Marsylii gdzie WWRE było zebrane w dobrej liczbie i robiło co chciało. Fakty są następujące:
Widzew nie wysiada przed koalicją Śląsk&Lechia, Elana pali wroty przed Zawiszą. Na razie nie widać tej wielkiej siły nowej koalicji, aczkolwiek może czymś zaskoczą za niedługo bo aktywność mała z ich strony.


Skończcie pitolić na ten temat, sezon jest jeszcze długi i pewnie nie jeden raz ktoś będzie chciał sprawdzić w/w ekipy na trasie bo szczerze na cokolwiek na ubitym terenie nie liczę bo to inne czasy gdzie każdy kalkuluje jak może.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: rzutkarny » 21.09.2016, 10:21

Koleś się normalnie zapytał, zwyzywałeś go od pedofili i zaraz znowu będziesz płakał jak panienka, że ty tylko chciałeś napisać swoją opinię jacy wszyscy są chujowi tylko ty wielki, Pan chuligan pierdolący kocopoły całą sobotę w internecie.

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 10:23

Fcb albo wfcg się rozjebaly? Chyba za dużo sie filmów naogladales. Akurat te dwa fc mają w swoich miastach rywali lubiących gadać z mundurowym. I oba te fc cały czas dają radę, jak każda ekipa mają wzloty i upadki ale oba są wciąż silnymi składami mogącymi samodzielnie walczyć z innymi.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: arleska » 21.09.2016, 10:28

Co tutaj się odpier.... przebija wszystko .Jak ktoś nie zauważył tj.temat KOMENTARZE.Czas zamknąć-mod.10 stron z czego 8pierdolenia o języku wiejskim itp.Kabaret

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: larkeen » 21.09.2016, 10:34

ide w gory pisze:
larkeen pisze:Elana jest słaba bo w Toruniu mówi się "Jo". :D
Ktoś tak napisał?
tak ktoś tak pisał:
ide w gory pisze: Elana ma ekipę do tego, żeby się prezentować...na zdjęciach i to przy wsparciu W&R. Sama Elana w Toruniu nie jest potęgą i nie piszę tu o Apatorze ale ogólnie o wpływach, o ludziach, którzy mają w d**** aspekty kibolskie. Przy ważniejszych meczach, to głównie Ruch patrolował furami kujawsko-pomorskie, a nie Elana. Raz na rok się zbiorą ale jak na takie miasto, to mocna średniawka, żeby nie powiedzieć, że nędza. Fakt jest taki, że Ruch i Widzew (co już pisałem) nie będą wiecznie bronić Elany, nie zawsze uda się uciec i oni przez te napinanie się w pięknych koszulkach najbardziej ucierpią obok Wisły na tym nowym układzie. Porównywanie Elany do Zawiszy, to znowu chamstwo. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Tam można wpaść na balet w koszulce Lecha i ani bramka ani 'miejscowi' nie robią zazwyczaj szumu ani problemów. Nawet ochłapy Apatora mają jeszcze coś do powiedzenia. Są miejsca, gdzie jest niby groźnie ale tam w******* dostają nawet swoi, więc mówimy o zwykłej zbieraninie, których w każdym mieście wiele. Jedyne miasto, gdzie używa się wiejskiego języka. Czy dobrze jedziemy na Łódź? "Joo, dobrze jedziecie, ino musicie skręcić tutaj w lewo, jo?" Niech ktoś z Torunia zaprzeczy. Nie ten klimat, tam nie ma pierdolca (już) na kibicowanie.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


bez-napinki
Posty: 1590
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: bez-napinki » 21.09.2016, 10:48

altgr pisze:
Kolor83 pisze:Jeśli porównujesz Elane w TOPie piłkarskim to jasna sprawa, ale w TOPie chuligańskim Elana mogłaby spokojnie powojować z najlepszymi badami jeśli to masz na myśli
Uważasz że Raków nie mógłby powojowac z Elaną?
Raz już wojowali i zainteresowani wiedzą jakim się to wynikiem skończyło. ;][/quote]
Ale czy ja napisałem że Raków rozniósł by ich w pył? Porażka zadna hańba. Nie zesrali się tylko podjęli rękawice czyli powojować z Elaną mogą.[/quote]

Drogi kolego, wojowali i wygral Rakow, a to Elana razem ze Stilonem (wowczas uklad) napinali sie na stadionie jak to ich rozniosa w pyl. Dodam, ze wtedy Elana na zdjeciach (chocby z tego feralnego meczu) prezentowala sie rownie konkretnie co teraz.[/quote]

O porażce Elany napisałeś, ale dlaczego nie wspomniałeś o zwycięstwie Elany z Rakowem?

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: wedrowniki » 21.09.2016, 10:59

WidzewŁódź pisze:Fcb albo wfcg się rozjebaly? Chyba za dużo sie filmów naogladales. Akurat te dwa fc mają w swoich miastach rywali lubiących gadać z mundurowym. I oba te fc cały czas dają radę, jak każda ekipa mają wzloty i upadki ale oba są wciąż silnymi składami mogącymi samodzielnie walczyć z innymi.
Napis to typ co miał w ekipie najwiekszych rozjebusow w Polsce :) Wasza bezczelność nie zna granic!

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: obiektywnyFAN » 21.09.2016, 13:05

Jaka liczba Cracovii w Gdyni ?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: LegionKing » 21.09.2016, 13:17

ide w gory pisze:
Dropkick pisze:
ide w gory pisze:Jedyne miasto, gdzie używa się wiejskiego języka.
Podasz jakiś link do słownika język wiejskiego?Chętnie sprawdzę czy u mnie też się mówi po wiejsku.
Masz.

[link]
larkeen pisze:Elana jest słaba bo w Toruniu mówi się "Jo". :D
Ktoś tak napisał?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Na wioskach jest to pozostałość po szwabach. "JA" przeobraziło się w jo.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Norma na wioskach i w Toruniu i z tego ubaw.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Dobrze, że mają ten bulwar i stare miasto, bo ni c*** bym nie wiedział po gadce czy to jakiś Brodzięcin czy Toruń.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Po tym co Ty tu wypisujesz i te emotki wskazują, że podstawówka to maks co skończyłeś w życiu jełopie gównowiedzący, Poznaniaków też nazwiesz wieśniakami bo mówią "Tej" albo Ślązaków bo mówią "Kaj". Jesteś debilem do potęgi czterokrotnej.

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: .VALO. » 21.09.2016, 13:39

obiektywnyFAN pisze:Jaka liczba Cracovii w Gdyni ?

350-400 na całym stadionie.
Hej Hej.

Schwientochlowitz
Posty: 35
Rejestracja: 21.06.2016, 18:15

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Schwientochlowitz » 21.09.2016, 13:49

ide w gory pisze:
rzutkarny pisze:Koleś się normalnie zapytał, zwyzywałeś go od pedofili i zaraz znowu będziesz płakał jak panienka, że ty tylko chciałeś napisać swoją opinię jacy wszyscy są chujowi tylko ty wielki, Pan chuligan pierdolący kocopoły całą sobotę w internecie.
Nie popłacz się, jo? Obrońca pedofilów się znalazł.
larkeen pisze:tak ktoś tak pisał:
Szkoda, że nie dopisałem, że w Toruniu są zajebiste dziewczyny (bo są), wtedy byś wywnioskował, że Elana to słaba ekipa, bo w ich mieście są fajne panienki. Jak tu z takich jak ty nie szydzić?
Dlugo sie powstrzymywalem ale kazda cierpliwosc ma swoje granice. Dupisz srogie alajny.. I uprzedzajac Twoja odpowiedz: bodnij mie w ciul i godej mi rolmops..

Co za cymbal...
Ni9dy nie dyskutuj z idiota bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem...

Kolor83
Posty: 35
Rejestracja: 16.08.2016, 17:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Kolor83 » 21.09.2016, 13:52

Z całym szacunkiem do Elany ale przy zwycięstwie z Rakowem grillowano chyba młodymi składami a nie główne ekipy. Popraw mnie jeśli się myle.

DanceMacabre
Posty: 15
Rejestracja: 01.05.2016, 19:05

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: DanceMacabre » 21.09.2016, 13:55

ten ide w góry to jakiś łeb.. Pierw pierdolił o Legii, teraz Elanie, co najlepsze to jedynym jego argumentem wyśmiewającym E jest " jo " , W różnych częściach Polski są różne gwary- nic nadzwyczajnego. Mieszkając 20 km od Torunia ( Elana wróg ) mogę potwierdzić, że młoda Elana jest mocna, aktywna,

ressy
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2016, 13:35
Lokalizacja: Obserwator

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ressy » 21.09.2016, 14:32

ide w gory, człowieku odstaw te dopalacze. Robisz z siebie błazna, daj spokój i skończ spamować gównianymi docinkami internetowy wojowniku.

hazok
Posty: 1
Rejestracja: 12.04.2011, 08:30

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: hazok » 21.09.2016, 14:59

konto mam już jakiś czas , jak dotąd powstrzymywałem sie od komentarzy ale ten łeb"ide w góry" to masakra jakaś.....gościu zbastuj już bajere bo h*** wiesz i w d**** byłeś...bez odbioru.

Jde w gory
Posty: 14
Rejestracja: 21.09.2016, 16:23

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Jde w gory » 21.09.2016, 16:25

ide w gory pisze:
ressy pisze:ide w gory, człowieku odstaw te dopalacze. Robisz z siebie błazna, daj spokój i skończ spamować gównianymi docinkami internetowy wojowniku.
Nie odstawię, uliczny mocarzu.
hazok pisze:konto mam już jakiś czas , jak dotąd powstrzymywałem sie od komentarzy ale ten łeb"ide w góry" to masakra jakaś.....gościu zbastuj już bajere bo h*** wiesz i w d**** byłeś...bez odbioru.
Dobrze, że podkreśliłeś, że masz już jakiś czas konto, od razu zrobiło się poważniej. "Zbastuj bajerę" - forumowa Symetria. Czy c**** wiem, to nie wiem ale, że w d**** byłem, to prawda. Co prawda nie w żadnej z torunianek (a szkoda) ale jednak znalazło się kilka sympatycznych dziewczyn.
W**********.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: arleska » 21.09.2016, 17:01

Ide w gory-o co tobie wogóle chodzi.Miałem się nie włączać do nagonki na Ciebie ale nie da się 'przejść' na spokojnie czytając twoje posty. Niby piszesz sensem ,składnia w porządku by za chwilę pisać 10 postów oderwanych od rzeczywistości.Nie wnosisz nic nowego,piszesz zazwyczaj coś co było już przewinięte x razy.Srasz się do Legii ,Elany kto będzie następny.Co drugi temat opanowany od kilku dni przez ide w góry.Nie ważne czy wejdziesz na str o g.8 czy 20.NIE WNOSISZ NIC NOWEGO DO TEMATU KOMENTARZE .Ogarnij się człowieku

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 17:05

Najwięcej rozjebusow w Polsce mówisz? Cały jeden ha ha, brawo za znajomość tematu.

Thrudgelmir
Posty: 20
Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Thrudgelmir » 21.09.2016, 17:41

Cały jeden? Chyba kpisz. Akurat znajomości tematu trzeba gratulować tobie, chociaż Jędras faktycznie najbardziej medialny i pewnie dlatego tylko o nim słyszałeś. Rozumiem reakcję. Chujowo się czujesz bo to twój klub, ale byś przynajmniej siedział cicho. Widzew jest rekordzistą w dwóch kategoriach - właśnie liczby rozjebusów oraz liczby farmazonów z niespotykanym odsetkiem pazi w internecie.

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 17:52

Ha ha rekordzistami to jesteście wy, w dodatku to część z lksu toleruje frajerów- mowa o konfidencie rudziku, albo wasza stara ekipa banda 2 ligi z puchy ;) a u nas kogo prócz jedrasa masz na myśli?

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Wasteland » 21.09.2016, 17:54

Więc ty też nie powinieneś się odzywać.Bo można by wymieniać znane postacie od was kończące jak jędras,nim on zaczął swą "karierę świadka" wasz Sztywny już kończył.To jeden przykład,ten najstarszy.Nim ktoś jeszcze słyszał o grudniach jendrasach czy haniorach.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: stachuzrdg » 21.09.2016, 17:56

Thrudgelmir pisze:Cały jeden? Chyba kpisz. Akurat znajomości tematu trzeba gratulować tobie, chociaż Jędras faktycznie najbardziej medialny i pewnie dlatego tylko o nim słyszałeś. Rozumiem reakcję. Chujowo się czujesz bo to twój klub, ale byś przynajmniej siedział cicho. Widzew jest rekordzistą w dwóch kategoriach - właśnie liczby rozjebusów oraz liczby farmazonów z niespotykanym odsetkiem pazi w internecie.

te nowak k**** kolejne konto sobie otworzyłeś. Że ty paziu jeszcze ogarniasz te swoje konta to pełen podziw.
:twisted:

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: WidzewŁódź » 21.09.2016, 18:04

Kto? Rozmawiamy o ludziach z ekipy wiec jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to sie nie odzywaj, a skoncxyles juz wogole pieknie, grudzien czy hanior sa z Widzewa? Ochlon

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: arleska » 21.09.2016, 18:06

ide w gory pisze:
arleska pisze:Ide w gory-o co tobie wogóle chodzi.Miałem się nie włączać do nagonki na Ciebie ale nie da się 'przejść' na spokojnie czytając twoje posty. Niby piszesz sensem ,składnia w porządku by za chwilę pisać 10 postów oderwanych od rzeczywistości.Nie wnosisz nic nowego,piszesz zazwyczaj coś co było już przewinięte x razy.Srasz się do Legii ,Elany kto będzie następny.Co drugi temat opanowany od kilku dni przez ide w góry.Nie ważne czy wejdziesz na str o g.8 czy 20.NIE WNOSISZ NIC NOWEGO DO TEMATU KOMENTARZE .Ogarnij się człowieku
DZIĘKUJEMY ZA WPIS, KTÓRY TAK WIELE WNIÓSŁ DO TEMATU. FORUM KIBICE.NET MOŻNA ZAMKNĄĆ NA WIEKI, ARLESKA WNIÓSŁ TYLE, ŻE WIĘCEJ WNIEŚĆ SIĘ NIE DA.[

szkoda czasu na ciebie-olejcie zjeba bo do niego nic nie dociera

kivloff
Posty: 531
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: kivloff » 21.09.2016, 18:06

Twardych nokautów szkoła. Tym razem e-hooligan pozamiatał capslockiem.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Wasteland » 21.09.2016, 18:20

:)
Internetowy pedałek-wojownik Low kick wraca.

Kopiuj i wklej
Posty: 71
Rejestracja: 08.04.2016, 20:06

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Kopiuj i wklej » 21.09.2016, 18:30

Temat mocno napinkowy ale według mnie najbardziej rozjebany jest Katowicki GKS, mówię o fc Mysłowice.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości