koszulki piłkarskie
koszulki piłkarskie

Scena polityczna w Polsce

Tematy polityczne, historyczne i kulturowe oraz media RiTV, Internet

Re: Scena polityczna w Polsce

Postautor: osfp_ » 21.07.2010, 11:24

To może ja przypomnę :)

Krótka piłka są wyborcy, PO i ich obietnice. Żadnego Prezydenta, żadnego PiSu, żadnego Macierewicza i Ziobry
http://www.youtube.com/watch?v=apNdODoWX2I
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Reklama

stolikkibica.pl Bądź tam, gdzie sportowe emocje. Wybierz mecz i pub, w którym go obejrzysz. Możesz też zarezerwować stolik. Idealna opcja, gdy nie możesz być tam, gdzie gra Twoja ukochana drużyna. Największa baza lokali transmitujących sport w Polsce! Z nami to Ty wznosisz puchary!
Reklama

Postautor: wrzesien » 21.07.2010, 18:32

Cos co moze zaciekawic szczegolnie osfp i Zetke

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/kat ... rania.html

Ksiazka poswiecona Lechowi Kaczynskiemu w wersji pdf.
Osobiscie bardzo chcialbym ja na polce w swojej mini kolekcji ale tylko 1000 egzemplazy wyszlo. Jest jednak opcja ze ja dodrukuja.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.
wrzesien

Postautor: osfp_ » 21.07.2010, 18:40

Dzięki!
Zawsze można wydrukować sobie i oprawić :)
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Postautor: ZETKA » 21.07.2010, 23:05

LPPzK pisze:I właśnie o ten wzrost mi chodzi... Że on może być nie tylko odzwierciedleniem naszej gospodarki itp, lecz opóźnienia względem innych krajów... Bardzo chętnie to odszczekam...

wrzesien:

Z tym hakiem PiS-u to właśnie do końca nie wiem jak jest, tylko coś tam zasłyszałem przy okazji wystąpienia JK na temat wiązania faktów itp...
Jak tylko o tym znajdę, to oczywiście podeślę, ale nie obiecuję...
Poglądy moje są bliżej strony lewej...
Szczerze mówiąc, to dla mnie mniejszym złem było głosowanie na G. Napieralskiego w I turze, więc jeśli chodzi o kandydata na urząd prezydenta, to byłem w kropce.
Na kogo bym głosował? Ciężkie pytanie bo żaden z kandydatów mi nie odpowiadał...

Edit:
Jeszcze zapomniałem dodać, że były to słowa któregoś z polityków PiS-u, a nie JK...

Wytlumacz mi dlaczego lewica jest ok i lepsza od prawicy.
Obrazek
ZETKA

Postautor: LPPzK » 21.07.2010, 23:26

ZETKA pisze:Wytlumacz mi dlaczego lewica jest ok i lepsza od prawicy.

Mam w większości lewicowe poglądy, więc jestem bliżej lewicy...
Lewicy a nie SLD...
Ale na razie tylko ta partia się liczy...
Chyba ta odpowiedź jest oczywista i powinna Cię usatysfakcjonować...

PZDR.
LPPzK

Postautor: ZETKA » 22.07.2010, 14:41

LPPzK pisze:
ZETKA pisze:Wytlumacz mi dlaczego lewica jest ok i lepsza od prawicy.

Mam w większości lewicowe poglądy, więc jestem bliżej lewicy...
Lewicy a nie SLD...
Ale na razie tylko ta partia się liczy...
Chyba ta odpowiedź jest oczywista i powinna Cię usatysfakcjonować...

PZDR.

Nie zrozumiales pytania , nie chodzi mi o partie tylko poglady.Co uwazasz lepszego w lewicy niz u prawicy?
Obrazek
ZETKA

Postautor: LPPzK » 22.07.2010, 15:27

ZETKA pisze:Nie zrozumiales pytania , nie chodzi mi o partie tylko poglady.Co uwazasz lepszego w lewicy niz u prawicy?

Rzeczywiście nie zrozumiałem pytania...

Odpowiem Ci tak na szybko jakie mam poglądy i będziesz wiedział, czemu bliżej mi jest do lewej strony...
Jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje, to napiszę więcej, ale będziesz musiał mi dać trochę czasu...

Jestem za:
- rozdziałem państwa od kościoła i opodatkowaniem kościoła,
- aborcją ( oczywiście nie w każdym przypadku)
- eutanazją na życzenie,
- refundowaniem in vitro i antykoncepcji,
- legalizacją i opodatkowaniem prostytucji,
- j.w. tylko narkotyki miękkie,

Ale jestem też:
- za karą śmierci,
- przeciwnikiem socjalizmu,

Podatki mogę płacić nawet 50% jeśli bym zarabiał 20.000 zł miesięcznie... Wolę to niż brak podatku i zarabiać 5.000...

To jest tak na szybko, więc proszę pytać a się nie czepiać...
LPPzK

Postautor: simplusnakarte » 22.07.2010, 16:02

Nasz scena polityczna jest obecnie tak żałosna, tak beznadziejna, że jak się włącza tv to się tym rzygać chce!. Media same nakręcają spiralę nienawiści, to hieny dziennikarskie dzielą nasz kraj, wystarczy by media nie pokazywały takiego palikota i typ już nie bryluje, ale oczywistym jest ze skoro państwo jest nie poradne trzeba miec temat zastępczy a takim niewątpliwie jest pajac PalikOt.
simplusnakarte

Postautor: ax88 » 22.07.2010, 20:13

LPPzK pisze:Podatki mogę płacić nawet 50% jeśli bym zarabiał 20.000 zł miesięcznie... Wolę to niż brak podatku i zarabiać 5.000...

LPPzK pisze:Ale jestem też:
- za karą śmierci,

no to straszny z Ciebie przeciwnik socjalizmu

Lewactwo to scierwo, wole juz komunistow
ax88

Postautor: Wierny1950 » 22.07.2010, 20:23

Chcesz refundacji in vitro a jesteś przeciwko "socjalowi"? Nie bardzo rozumiem...

A aborcja w jakim konkretnie wypadku? I kto będzie orzekał o tym że wolno zabić dziecko? Jeśli ktoś jest rośliną to kto ma zażyczyć sobie eutanazji? Jeśli zaś ktoś jest choć minimalnie sprawny to może się spokojnie bezboleśnie zabić.

Ciekawi mnie też jak bardzo koszty kontroli prostytucji i narkotyków przewyższałby zyski z podatków. To że przewyższałby to pewne.
Wierny1950

Postautor: ZETKA » 22.07.2010, 21:02

LPPzK pisze:
ZETKA pisze:Nie zrozumiales pytania , nie chodzi mi o partie tylko poglady.Co uwazasz lepszego w lewicy niz u prawicy?

Rzeczywiście nie zrozumiałem pytania...

Odpowiem Ci tak na szybko jakie mam poglądy i będziesz wiedział, czemu bliżej mi jest do lewej strony...
Jeśli to Cię nie usatysfakcjonuje, to napiszę więcej, ale będziesz musiał mi dać trochę czasu...

Jestem za:
- rozdziałem państwa od kościoła i opodatkowaniem kościoła,
- aborcją ( oczywiście nie w każdym przypadku)
- eutanazją na życzenie,
- refundowaniem in vitro i antykoncepcji,
- legalizacją i opodatkowaniem prostytucji,
- j.w. tylko narkotyki miękkie,

Ale jestem też:
- za karą śmierci,

Podatki mogę płacić nawet 50% jeśli bym zarabiał 20.000 zł miesięcznie... Wolę to niż brak podatku i zarabiać 5.000...

To jest tak na szybko, więc proszę pytać a się nie czepiać...

Sluchaj , no ja tez popieram pare punktow ktore wymieniles , tylko szkoda ,ze lewactwo sie na tym nie konczy, a co bys powiedzial na komune w kraju?Fajnie wtedy bedzie?
ZETKA

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 00:53

Do ax88 i Wierny 1950:
Co takiego niezrozumiałego jest w mojej wypowiedzi?
Między białym a czarnym jest masa rożnych odcieni szarości...

Wierny1950 pisze:A aborcja w jakim konkretnie wypadku? I kto będzie orzekał o tym że wolno zabić dziecko? Jeśli ktoś jest rośliną to kto ma zażyczyć sobie eutanazji? Jeśli zaś ktoś jest choć minimalnie sprawny to może się spokojnie bezboleśnie zabić.

Ad 1.
Aborcja w przypadkach oczywistych tj. gwałt i kazirodztwo, zagrożenie życia matki,
uszkodzony płód...
A do tego na życzenie rodziców lub matki z powodów np. finansowych... Wiem, że mogłoby to być wykorzystywane, ale i na to sposoby się znajdą...

Jeśli chodzi o eutanazję... Każda osoba po osiągnięciu pełnoletności, podpisuje deklarację, że w takim i takim przypadku, chce się poddać eutanazji...
Przed ukończeniem 18 roku życia decydują rodzice...

Wierny1950 pisze:Ciekawi mnie też jak bardzo koszty kontroli prostytucji i narkotyków przewyższałby zyski z podatków. To że przewyższałby to pewne.

Wydaje mi się, że znacznie ale mogę się mylić...

ZETKA pisze:Sluchaj , no ja tez popieram pare punktow ktore wymieniles , tylko szkoda ,ze lewactwo sie na tym nie konczy, a co bys powiedzial na komune w kraju?Fajnie wtedy bedzie?

Lewica i komunizm nie muszą być tożsame...
Oczywiście nurty i idee mają podobne, lecz różnią się ich wykorzystywaniem...
Nie wiem czy składnie napisałem, ale chodzi mi o umiejętność wprowadzania swoich poglądów tak, aby nie "przesadzić"... W końcu wszystko ma swoje granice...

Ale prawda jest taka, że lewica nie będzie się cieszyła zaufaniem wśród społeczeństwa i nie będzie miała szans na rozwój, jeśli nie odetnie się od postkomunizmu... Nie odetnie, a raczej nie zacznie obiektywnie wypowiadać się o komunizmie. Musi przestać mówić jak on to Polsce nie pomógł, bo prawda jest taka, że dużo więcej zaszkodził, a mógł jeszcze więcej...
Jestem za tym, aby partie lewicowe zrobiły sobie rachunek sumienia....
LPPzK

Postautor: KSGKS » 23.07.2010, 08:20

LPPK dobrze gada, choć nie jestem zwolennikiem sld, ale państwo
miało by wiele korzysci z tych rozwiązań.
Co do aboracji to prawo obowiażuje tylko patologię i biedne osoby jak kobieta będzie chciała usunąć to i tak usunie.
Kosciół powinien płacić podatki powinien dawać przyklad a nie jeżdzic najdroższymi samochodami.
Prostytucja legalna i podatki tak.

Nie rozumię też śmiesznego hasła precz z komuną jak ktoś chcę zobaczyć komunę niech sobie wyjdzie na you tube i zobaczy polski film z Krystyną Jandą,, Przesłuchanie''

W naszym społeczeństwie niestety popadają w różnego rodzaju skrajności, albo wszystko jest białe albo czarne.

Niestety ludzie się ekscytują teraz zamiast spraw gospodarczych, ekonomicznych będzie sie gadało do kolejnych wyborów, o pomnikach krzyżu, komisji Macierwicza i co na blogu napisał Palikot, śmieszy mnie to że ludzie tak ekscytują się sprawami które i tak nie mają wpływu na ich życie, a politykierzy rozgrywają swoje śmieszne gierki, media tez sa temu też winne bo podgrzewają niepotrzebnie negatywne emocje czyli show będzie trwał.
KSGKS

Postautor: osfp_ » 23.07.2010, 08:50

A do tego na życzenie rodziców lub matki z powodów np. finansowych... Wiem, że mogłoby to być wykorzystywane, ale i na to sposoby się znajdą...

Podniosłeś mi ciśnienie więc powiem wprost - POPIERDOLIŁO CIĘ CHŁOPAKU.
Jak ku*** pieniądze mogą decydować o czyimś życiu? Są domy dziecka z których takie dziecko wzięłaby rodzina której nie zrefundowano in vitro.

Nie rozumię też śmiesznego hasła precz z komuną

WIEDZIAŁĘ, że jesteś komunistom :)

ku*** już wiem czemu tak nie znoszę tej pierdolonej lewizny.Dzicz nie ludzie.
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 09:10

osfp_ pisze:Podniosłeś mi ciśnienie więc powiem wprost - POPIERDOLIŁO CIĘ CHŁOPAKU.
Jak ku*** pieniądze mogą decydować o czyimś życiu? Są domy dziecka z których takie dziecko wzięłaby rodzina której nie zrefundowano in vitro.

ku*** już wiem czemu tak nie znoszę tej pierdolonej lewizny.Dzicz nie ludzie.

Mogą decydować i zawsze tak jest... Zresztą mówimy tu o komórce a nie dziecku...
Co do domów dziecka, to masz zawsze tylko jeden argument... Na prawdę wierzysz, że ludzie tak chętnie adoptują dzieci? Póki mają nadzieje, że mogą mieć swoje, to o nie się starają...
Więc ja jestem za usunięciem komórki, niż dziecko miałoby trafić do DD lub do piachu...
I tu się różnimy...
LPPzK

Postautor: KSGKS » 23.07.2010, 09:10

osfp ty masz syf zamiast mózgu.
podałem ci na tacy jak wygląda komuna czy ona rózni sę od lewactwa, ale ty jak zwykle, naczytałeś się jakiegoś naszego dziennika i na siłę próbujesz tu wmawiać ludziom średniowieczne poglądy iże wszyscy obok betonu pisowskiego i RM to komuchy.

Ty rozumiesz o czym ja piszę.
już wiem czemu tak nie cierpię katolickich talibów.
dla takich jak ty wszystko jest komuną , wiedziałem że znowu ty się wpiszesz pierwszy talib na tym forum, wygraleś bezkonkurencyjnie los na loterii skrajność.
Najlepsza jest twoja miłość chrześcijańska w twoich wypowiedziach pełnych jadu, i nienawisci
prawdziwy -polaku.
To chyba koliduje, z tą schizofreniczną wizją świata piszesz nienawidzisz w biblii jest wyrażnie napisane miłujcie swoich nie przyjaciół.
Jest też cytat nie sądzcie bo będziecie sądzeni, jak to się ma do ciebie tak powołującego się na wiarę..
Nie odpowiadaj...LEPIEJ.
KSGKS

Postautor: osfp_ » 23.07.2010, 09:29

Nie odpowiadaj...LEPIEJ.

tobie nie mam zamiaru. Po prostu dostałeś rykoszetem. Przecież nie będę poświęcał komuś takiemu swojego czasu :)

Mogą decydować i zawsze tak jest... Zresztą mówimy tu o komórce a nie dziecku...
Co do domów dziecka, to masz zawsze tylko jeden argument... Na prawdę wierzysz, że ludzie tak chętnie adoptują dzieci? Póki mają nadzieje, że mogą mieć swoje, to o nie się starają...
Więc ja jestem za usunięciem komórki, niż dziecko miałoby trafić do DD lub do piachu...
I tu się różnimy...

Zawsze tak jest? Więc ci współczuję bo ja tego nie zauważyłem.
Dla mnie to co nazywasz komórką to dziecko. I niech ono za siebie decyduje a nie ktoś go zabije bo ma takie widzimisię
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 09:56

osfp_ pisze:Zawsze tak jest? Więc ci współczuję bo ja tego nie zauważyłem.
Dla mnie to co nazywasz komórką to dziecko. I niech ono za siebie decyduje a nie ktoś go zabije bo ma takie widzimisię

Mówiąc zawsze tak jest, chodziło mi o życie codzienne...
Np. masz kasę, idziesz prywatnie do lekarza i inaczej na Ciebie patrzą...
Tylko w tym przypadku, który teraz podałem, jest to skurwysyństwo...
A w drugim tak na to nie patrzę...

Co do dalszej części postu:
LPPzK pisze:I tu się różnimy...
LPPzK

Postautor: wrzesien » 23.07.2010, 10:06

problem adopcji w Polsce jest duzy. System jest nieskuteczny. Nieraz rodzice czekaja baardzo dlugo na adopcje. Trzeba by gruntowna reforme przeprowadzic. Co do in vitro. Uwazam ze powinno byc legalne ale nie finansowane z naszych pieniedzy, nie dopuki ludzie w szpitalach umieraja na jakies pierdoly bo nie ma pieniedzy. Jezeli w szpitalach beda umierac ludzie bo przy wysokiej klasie sprzecie i nowoczesnych lekach nic sie nie dalo zrobic, wtedy mozna refundowac nawet plastyczna korekte nosa. Narazie jestesmy zbyt biedni, a priorytet to leczyc ludzi.
wrzesien

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 11:54

wrzesien pisze:problem adopcji w Polsce jest duzy. System jest nieskuteczny. Nieraz rodzice czekaja baardzo dlugo na adopcje. Trzeba by gruntowna reforme przeprowadzic. Co do in vitro. Uwazam ze powinno byc legalne ale nie finansowane z naszych pieniedzy, nie dopuki ludzie w szpitalach umieraja na jakies pierdoly bo nie ma pieniedzy. Jezeli w szpitalach beda umierac ludzie bo przy wysokiej klasie sprzecie i nowoczesnych lekach nic sie nie dalo zrobic, wtedy mozna refundowac nawet plastyczna korekte nosa. Narazie jestesmy zbyt biedni, a priorytet to leczyc ludzi.

Ale przecież in vitro to jakiś sposób na leczenie niepłodności...
Powiem tragicznie, ale miejsce starych zajmują młodzi...
LPPzK

Postautor: osfp_ » 23.07.2010, 12:10

Jak to? Przecież jesteś za aborcją. Po co wydawać z budżetu państwa kilkadziesiąt tysięcy złotych na jeden przypadek skoro można zabronić aborcji i niemowlęta dawać tym nieszczęśnikom?
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Postautor: wrzesien » 23.07.2010, 12:36

LPPzK pisze:
wrzesien pisze:problem adopcji w Polsce jest duzy. System jest nieskuteczny. Nieraz rodzice czekaja baardzo dlugo na adopcje. Trzeba by gruntowna reforme przeprowadzic. Co do in vitro. Uwazam ze powinno byc legalne ale nie finansowane z naszych pieniedzy, nie dopuki ludzie w szpitalach umieraja na jakies pierdoly bo nie ma pieniedzy. Jezeli w szpitalach beda umierac ludzie bo przy wysokiej klasie sprzecie i nowoczesnych lekach nic sie nie dalo zrobic, wtedy mozna refundowac nawet plastyczna korekte nosa. Narazie jestesmy zbyt biedni, a priorytet to leczyc ludzi.

Ale przecież in vitro to jakiś sposób na leczenie niepłodności...

Nie jest to leczenie nieplodnosci a abchodzenie jej. Nie jest to kuracja, po ktorej beda mogli miec normalnie dzieci. Pozatym, bezplodnosc bezposrednio nie zagraza zyciu badz zdrowiu. Ponadto wiele osob potrzebujacych pomocy a ktorzy jej nie otrzymuja to ludzie mlodzi czesto nawet dzieci. Jezeli mam wybrac czy z moich pieniedzy dziecko niepelnosprawne ma miec rehabilitacje czy rodzina ma miec dziecko wybieram zdecydowanie to pierwsze.
wrzesien

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 13:12

osfp_ pisze:Jak to? Przecież jesteś za aborcją. Po co wydawać z budżetu państwa kilkadziesiąt tysięcy złotych na jeden przypadek skoro można zabronić aborcji i niemowlęta dawać tym nieszczęśnikom?

Jestem za aborcją i zarazem za in vitro..
Ktoś chce mieć dziecko a nie może... In Vitro.
Ktoś będzie miał dziecko, ale nie będzie w stanie zapewnić mu opieki lub 3 wymienione wcześniej przypadki... Aborcja.

wrzesien:

Z Tobą się zgodzę, ale dodam coś jeszcze...
Jeśli ksiądz ma dostawać pieniądze na m.in. samochody i inne rozrywki, a potem trzeba wybierać między rehabilitacją dziecka a in vitro, to ja wybieram drugie i trzecie a pomijam pierwsze...

EDIT:

osfp_ przecież aborcja jest zabroniona...
LPPzK

Postautor: osfp_ » 23.07.2010, 13:14

Jestem za aborcją i zarazem za in vitro..
Ktoś chce mieć dziecko a nie może... In Vitro.
Ktoś będzie miał dziecko, ale nie będzie w stanie zapewnić mu opieki lub 3 wymienione wcześniej przypadki... Aborcja.

widzę, że jesteś za morderstwem.
A nie lepiej - ktoś będzie chciał dziecko a nie będzie mógł to weźmie od kobiety która chciała dokonać aborcji.
Nie bardziej humanitarne?
UPA UPA kurew kupa
osfp_

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 13:42

osfp_ pisze:widzę, że jesteś za morderstwem.
A nie lepiej - ktoś będzie chciał dziecko a nie będzie mógł to weźmie od kobiety która chciała dokonać aborcji.
Nie bardziej humanitarne?

Wiesz, ja na to inaczej patrzę...
Nie zabija się dziecka tylko usuwa komórkę, więc za morderstwem nie jestem...
Na pewno i Twoja metoda i moja mają minusy.
Domyślam się, że przez bezmyślność ludzi i różne zabawy, np. słoneczko, aborcja może być nadużywana. Jednak pewnie na to też znalazłby się sposób.
Uważam też, że ciężko pokochać czyjeś dziecko tak jak swoje.
Co do Twojej metody to stwórz system rejestrujący osoby, które chcą usunąć dziecko i zapieprzaj do sejmu przedstawić swój pomysł.
Kto wie, może się uda i wtedy na pewno spadnie popyt na aborcje.
Tylko jak już napisałem wyżej, może być problem z rodzicami adopcyjnymi.
LPPzK

Postautor: tu maciek » 23.07.2010, 19:06

LPPzK szkoda, że Ciebie nie wyskrobali. Ja powiem tak, jak kobieta chce i znajdzie chętnego lekarza, to proszę bardzo - aborcja. Ale zaraz po tym lekarza na szubienice, a tą dziwkę na krzesło elektryczne.

A kolejna sprawa. Jak rozstrzygnąć, czy dupa może poddać sie aborcji czy nie z powodów finansowych? Przyjmijmy dochód 1000 zł. Jak zarabia 999,99 zł to na skrobankę. Jak równy tysiąc to juz nie ma prawa. Problem rozwiązany? No chyba ku*** nie.

"Życie pokazuje, że wyskrobano nie tych, co trzeba"
"O aborcji najwięcej do powiedzenia mają ci, ktorym aborcja juz nie grozi"
KONGRES NOWEJ PRAWICY
tu maciek

Postautor: tu maciek » 23.07.2010, 19:11

Przypatrzcie się postom tego oszołoma. W co którymś zdaniu nt. jego mądrości pada sakramentalne "nie wiem ale na to znajdzie sie pewnie jakis sposób". Typowa komuna - najpierw cos głupiego wymyślić a potem sie pomyśli. Tak samo jest z długiem publicznym. Najpierw sie buduje drogi, stadiony, daje sie becikowe, rodzinne, dopłaty, darmowe kredyty. A jak potem spłacić dług publiczny? W sumie nie wiem, ale na to pewnie znajdzie sie jakis sposób.
KONGRES NOWEJ PRAWICY
tu maciek

Postautor: coci » 23.07.2010, 20:36

Witam

...a nie lepiej zarabiac 20 000 zl miesiecznie i nie placic podatku dochodowego wogole,lub co najwyzej,dajmy na to 200 zl podatku poglownego?
LPPzK,nie zebym sie czepial ale,jesli chcialbys placic 50%,niewazne od jakiego dochodu to znaczy ze w zasadzie ....nie jestes przeciwnikiem socjalizmu.Jestes raczej jego zwolennikiem.Idac dalej.Placenie 100% podatku to juz wzorcowa komuna wg.Marksa.Gdybys zarabial te 20 000 zl lub wiecej,zapewne kombinowalbys zapewne jakby tu nie zaplacic tych 10 000(50%)podatku.Zreszta,ci naprawde zarabiajacy grube siano i tak nie placa podatku dochodowego.Monaco,wyspy na kanale La Manche sa tego dobrym przykladem.Nie przeszkadzloby ci ze przez pol roku zasuwasz na kogos kto siedzi na zsilku,calymi dniami lezy na kanapie przed telewizorem i jego najciezsza praca to przelaczanie programow i popijanie piwka lub winka.Pewnie kasy mu nie starczy do 1-go wiec pojdzie na pare dni na budowe,aby wyzyc jakos do zasilku.Jak ten sie kiedys skonczy to pojdzie do MOPS-u po zasilek socjalny.Przeciez to zwykle zlodziejstwo!Okradanie pracowitych by zrabowane oddac leniom,patologii i malkontenctwu!
Na dobranoc dedykuje bajke.

Bajka o rozsądnej mrówce i leniwym koniku polnym

Wersja klasyczna

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. „Głupia mrówka” - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna.

Wersja współczesna

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. „Głupia mrówka” - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołuje konferencję prasową, na której zadaje publicznie pytanie, dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas, gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową.

TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Polska jest zszokowana tym kontrastem. Jak to możliwe, że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia są jeszcze takie różnice? Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?

Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o uprzedzenie do koników. W programie Łzy nie kłamią Główny Konik Polski razem z Głównym Konikiem Polnym śpiewają „Nie łatwo być konikiem.” Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów.

Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży.

Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy. Frakcja młodych koników polnych przed domem mrówki organizuje demonstrację pod hasłem „Każdy chce godnie żyć”.

Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni.

Prezydent z żoną w specjalnym oświadczeniu informują naród o ogromnym przywiązaniu do wszystkich nieszczęśliwych koników i zapewniają, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przywrócić im nadzieję w sprawiedliwość.

Redaktor Mrówkojad w cyklicznej audycji „Kto to zrozumie?” Pyta czy nie warto sprawdzić, w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy. „Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników” - postuluje dziennikarz.

Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

Główny Meteorolog Kraju prof. Koniec Polski dementuje pogłoski o rzekomym odwołaniu zimy.

20 lat później...

Konik polny zjada resztki zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz będzie już sprawiedliwość.

Bajka... A jaka prawdziwa - wystarczy włączyć telewizor.

Pozdrawiam
...i ARKA GDYNIA!
coci

Postautor: Torfiorz » 23.07.2010, 20:56

Tylko jak to jest?
Ludzie nie chcą płacić podatków, jednocześnie domagając się od państwa dostępu do publicznej edukacji, służby zdrowia, czy nowych inwestycji (drogowych, infrastrukturalnych, itd) które jak by nie patrzeć finansowane są właśnie z podatków.

To tak jak by chcieć zjeść ciasto i nadal mieć ciastko.

Osobiście jestem za:
- zmniejszeniem podatków
- prywatyzacji służby zdrowia (i tak nierzadko wizyta w teoretycznie publicznych placówkach "kosztuje" niewiele mniej co w prywatnych - wiem to na przykładzie własnego doświadczenia z kontuzją kolana)
- częściowej prywatyzacji przemysłu (tak aby w strategicznych dziedzinach państwo miało minimum 51%)
- legalizacji eutanazji
- legalizacji in vitro (ale bez dopłat do zabiegów)
Torfiorz

Postautor: KSGKS » 23.07.2010, 21:09

tu maciek pisze:LPPzK szkoda, że Ciebie nie wyskrobali. Ja powiem tak, jak kobieta chce i znajdzie chętnego lekarza, to proszę bardzo - aborcja. Ale zaraz po tym lekarza na szubienice, a tą dziwkę na krzesło elektryczne.

A kolejna sprawa. Jak rozstrzygnąć, czy dupa może poddać sie aborcji czy nie z powodów finansowych? Przyjmijmy dochód 1000 zł. Jak zarabia 999,99 zł to na skrobankę. Jak równy tysiąc to juz nie ma prawa. Problem rozwiązany? No chyba ku*** nie.

Stawiasz się w roli Boga że tak rzucasz wyrokami.

skąd wiesz że twoja teoria jest prawdziwa.

zastanów się co ty pierdolisz, na LPPzK, on po prostu uważa jak niektórzy naukowcy że komórki nie są jeszcze żywym człowiekiem ma do tego prawo.
Ciekawe co byś pierdolił jakby ci kobietę lub siostrę zgwałcili i byłbyś w trudnej sytuacji finansowej.
Aborcja jest i będzie czy ci się to podoba czy nie.
Ja mam taki postulat zakaz aborcji ale wszystkie dzieci niechciane bedzie brał kler na wychowanie.
Nie wiesz nie pisz i nie mie się za mesjasza, który właśnie jadem i nienawiścią pokazuje swoje pseudo-chrześcijańskie oblicze.
KSGKS

Postautor: wrzesien » 23.07.2010, 21:14

coci pisze:Witam

...a nie lepiej zarabiac 20 000 zl miesiecznie i nie placic podatku dochodowego wogole,lub co najwyzej,dajmy na to 200 zl podatku poglownego?
LPPzK,nie zebym sie czepial ale,jesli chcialbys placic 50%,niewazne od jakiego dochodu to znaczy ze w zasadzie ....nie jestes przeciwnikiem socjalizmu.Jestes raczej jego zwolennikiem.Idac dalej.Placenie 100% podatku to juz wzorcowa komuna wg.Marksa.Gdybys zarabial te 20 000 zl lub wiecej,zapewne kombinowalbys zapewne jakby tu nie zaplacic tych 10 000(50%)podatku.Zreszta,ci naprawde zarabiajacy grube siano i tak nie placa podatku dochodowego.Monaco,wyspy na kanale La Manche sa tego dobrym przykladem.Nie przeszkadzloby ci ze przez pol roku zasuwasz na kogos kto siedzi na zsilku,calymi dniami lezy na kanapie przed telewizorem i jego najciezsza praca to przelaczanie programow i popijanie piwka lub winka.Pewnie kasy mu nie starczy do 1-go wiec pojdzie na pare dni na budowe,aby wyzyc jakos do zasilku.Jak ten sie kiedys skonczy to pojdzie do MOPS-u po zasilek socjalny.Przeciez to zwykle zlodziejstwo!Okradanie pracowitych by zrabowane oddac leniom,patologii i malkontenctwu!
Na dobranoc dedykuje bajke.

Bajka o rozsądnej mrówce i leniwym koniku polnym

Wersja klasyczna

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. „Głupia mrówka” - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Konik polny umarł z głodu i zimna.

Wersja współczesna

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę. „Głupia mrówka” - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach. Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów. Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołuje konferencję prasową, na której zadaje publicznie pytanie, dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas, gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową.

TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki. Polska jest zszokowana tym kontrastem. Jak to możliwe, że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia są jeszcze takie różnice? Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?

Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o uprzedzenie do koników. W programie Łzy nie kłamią Główny Konik Polski razem z Głównym Konikiem Polnym śpiewają „Nie łatwo być konikiem.” Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów.

Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży.

Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy. Frakcja młodych koników polnych przed domem mrówki organizuje demonstrację pod hasłem „Każdy chce godnie żyć”.

Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni.

Prezydent z żoną w specjalnym oświadczeniu informują naród o ogromnym przywiązaniu do wszystkich nieszczęśliwych koników i zapewniają, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przywrócić im nadzieję w sprawiedliwość.

Redaktor Mrówkojad w cyklicznej audycji „Kto to zrozumie?” Pyta czy nie warto sprawdzić, w jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy. „Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników” - postuluje dziennikarz.

Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

Główny Meteorolog Kraju prof. Koniec Polski dementuje pogłoski o rzekomym odwołaniu zimy.

20 lat później...

Konik polny zjada resztki zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz będzie już sprawiedliwość.

Bajka... A jaka prawdziwa - wystarczy włączyć telewizor.

Pozdrawiam

Piekna bajka, tylko co jesli konik polny zyje sobie uczciwie, i stara sie byc tak jak morowka - wiadomo przeciez ze konik polny nigdy nie bedzie tak obrotny jak mrowka ale stara sie jak moze, az tu nagle przyleciala jaskolka i odgryzla konikowi nozke, albo przyszla susza i konik polny nie ma skad zbierac zapasow, albo dajmy na to powodz. Co wtedy? Czy morowki tak chetnie oddaja swoje zapasy potrzebujacym? Skoro same sa ciagle zagrozone a to mrowkojadem a to susza, a to powodzia?

W ogole podoba mi sie to gadanie niektorych ludzi do tych co nie maja problemu z placeniem podatkow ze sa socialistami. Czy te same osoby tak jednoznacznie wyzywaja organizacje typu Onr czy Nop od faszystow i neonazistow? Czy taka wybiorczosc panuje?
wrzesien

Postautor: coci » 23.07.2010, 21:42

Piekna bajka, tylko co jesli konik polny zyje sobie uczciwie, i stara sie byc tak jak morowka

Jesli konik polny bedzie zyl uczciwie i staral sie tak jak mrowka to bedzie mial to samo co mrowka.
wiadomo przeciez ze konik polny nigdy nie bedzie tak obrotny jak mrowka

a niby skad to wiadomo?Pytam serio.
az tu nagle przyleciala jaskolka i odgryzla konikowi nozke, albo przyszla susza i konik polny nie ma skad zbierac zapasow, albo dajmy na to powodz. Co wtedy?

wtedy bedzie za pozno na placz.Jesli ma dosyc oleju w glowie to zawczasu sprzeda czesc zapasow i wykupi ubezpieczenie na zycie,zdrowotne i od klesk zywiolowych
Czy morowki tak chetnie oddaja swoje zapasy potrzebujacym? Skoro same sa ciagle zagrozone a to mrowkojadem a to susza, a to powodzia?

...tak jak piszesz.Mrowke tez szlag moze trafic wiec tez sie musi sama ubezpieczyc.

Pozdrawiam
...i ARKA GDYNIA!
coci

Postautor: wrzesien » 23.07.2010, 21:59

a niby skad to wiadomo?Pytam serio.

Mowie ze sa mrowki ktore sa obrotne i nadaja sie na to aby mialy wlasne kopce, i sa koniki polne ktore nie sa tak obrotne i nigdy swoich kopcow miec nie beda:)

wtedy bedzie za pozno na placz.Jesli ma dosyc oleju w glowie to zawczasu sprzeda czesc zapasow i wykupi ubezpieczenie na zycie,zdrowotne i od klesk zywiolowych

a co jesli ubezpieczalnie tez dopadnie susza lub powodz, i nie bedzie miala z czego wyplacic naszemu konikowi?
wrzesien

Postautor: tu maciek » 23.07.2010, 22:11

KSGKS pisze:
tu maciek pisze:LPPzK szkoda, że Ciebie nie wyskrobali. Ja powiem tak, jak kobieta chce i znajdzie chętnego lekarza, to proszę bardzo - aborcja. Ale zaraz po tym lekarza na szubienice, a tą dziwkę na krzesło elektryczne.

Stawiasz się w roli Boga że tak rzucasz wyrokami.

skąd wiesz że twoja teoria jest prawdziwa.

zastanów się co ty pierdolisz, na LPPzK, on po prostu uważa jak niektórzy naukowcy że komórki nie są jeszcze żywym człowiekiem ma do tego prawo.
Ciekawe co byś pierdolił jakby ci kobietę lub siostrę zgwałcili i byłbyś w trudnej sytuacji finansowej.
Aborcja jest i będzie czy ci się to podoba czy nie.
Ja mam taki postulat zakaz aborcji ale wszystkie dzieci niechciane bedzie brał kler na wychowanie.
Nie wiesz nie pisz i nie mie się za mesjasza, który właśnie jadem i nienawiścią pokazuje swoje pseudo-chrześcijańskie oblicze.

Nie wiem jak to nazwać, ale Ty masz chyba jakies niezdrowe manie nt. kościoła katolickiego. Ja mówię o morderstwie poprzez aborcję, a Ty, żeby niechciane dzieci brał pod opiekę kościół - jakiś chory jesteś?

Poza tym nie wiem czy w wyborczej pisali, ale istnieje cos takiego jak okno życia, prowadzone są też przez zakonnice.

Każda kobieta może zostawić dziecko w szpitalu i nie wychowywać go. Niemowlęta są chętnie adoptowane przez rodziny niemogące mieć dzieci, częściej niz starsze dzieci.

W każdej wypowiedzi nt. zakazu aborcji widzisz księdza pod ołtarzem?
KONGRES NOWEJ PRAWICY
tu maciek

Postautor: coci » 23.07.2010, 22:22

Mowie ze sa mrowki ktore sa obrotne i nadaja sie na to aby mialy wlasne kopce, i sa koniki polne ktore nie sa tak obrotne i nigdy swoich kopcow miec nie beda:)

...bardzo dobrze ze to mowisz.Z tym ze slowo obrotne mi tutaj niezbyt pasuje.Rozumiem ze chodzi o pracowitosc polaczona z przedsiebiorczoscia?
To chyba oczywiste ze jesli beda mniej pracowite i mniej przedsiebiorcze to ich domy beda mniej okazale.Grunt ze nadal beda mialy gdzie mieszkac.
a co jesli ubezpieczalnie tez dopadnie susza lub powodz, i nie bedzie miala z czego wyplacic naszemu konikowi?

...rozumiem ze chodzi o bankructwo ubezpieczalni?Oczywiscie,wtedy sytuacja sie
komplikuje,ale nie bardziej niz jak zbankrutuje budzet panstwa(przyklad Grecji-gdyby nie pomoc mrowek;-) byloby juz po nich).
Pozdrawiam
...i ARKA GDYNIA!
coci

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 22:24

Czemu lekarza na szubienice? Bo Ci czarny na ambonie powiedział co masz myśleć?
Czemu dziwka? Bo nie chce urodzić dziecka? Widzę, że tworzysz nie tylko nowe teorie, ale i nowe regułki...

"Życie pokazuje, że wyskrobano nie tych, co trzeba" - czytając twoje wypociny, podzielam twoje zdanie...

To zapytaj dwu-dniowego dziecka co myśli na temat aborcji...
No bo kto może mieć coś do powiedzenia? Ci, którym grozi aborcja?

tu maciek pisze:Przypatrzcie się postom tego oszołoma. W co którymś zdaniu nt. jego mądrości pada sakramentalne "nie wiem ale na to znajdzie sie pewnie jakis sposób". Typowa komuna - najpierw cos głupiego wymyślić a potem sie pomyśli. Tak samo jest z długiem publicznym. Najpierw sie buduje drogi, stadiony, daje sie becikowe, rodzinne, dopłaty, darmowe kredyty. A jak potem spłacić dług publiczny? W sumie nie wiem, ale na to pewnie znajdzie sie jakis sposób.

Jestem za aborcją, bo lepiej jak się usunie komórkę, niż potem dziecko ma być niedożywione lub jeszcze gorzej...

Jeśli chodzi o: najpierw cos głupiego wymyślić a potem sie pomyśli.
Najpierw trzeba coś wymyślić, potem to się obmyśla, a na końcu wprowadza w życie...
Chyba, że uważasz, że myśl to już gotowy pomysł i w żadnym przypadku nie można go osunąć...

Jeśli chodzi o oszołoma, to wiesz gdzie go w domu szukać...
LPPzK

Postautor: wrzesien » 23.07.2010, 22:31

coci pisze:

...bardzo dobrze ze to mowisz.Z tym ze slowo obrotne mi tutaj niezbyt pasuje.Rozumiem ze chodzi o pracowitosc polaczona z przedsiebiorczoscia?
To chyba oczywiste ze jesli beda mniej pracowite i mniej przedsiebiorcze to ich domy beda mniej okazale.Grunt ze nadal beda mialy gdzie mieszkac.

...rozumiem ze chodzi o bankructwo ubezpieczalni?Oczywiscie,wtedy sytuacja sie
komplikuje,ale nie bardziej niz jak zbankrutuje budzet panstwa(przyklad Grecji-gdyby nie pomoc mrowek;-) byloby juz po nich).
Pozdrawiam

:W pierwszym chodzilo mi o to ze nie kazdy jest wlasnie przedsiebiorczy i nie kazdy bedzie mial firme, sa potrzebni tez ludzie do kopania rowow, czy to w socializmie czy to w kapitalizmie, tylko ze tacy ludzie moga w kapitalizmie dostac bardziej po dupie. A druga sprawa to wlasnie wszelkiej masci bankructwa tudziez zwykle przekrety. Panstwo tak szybko nie bankrutuje jak jakas firma, ktora moze zalozyc zwykly jan kowalki. Pozatym nie wiadomo czy taka firma bedzie istniec latami. Co gdy okaze sie nie do konca uczciwa? Mimo wszystko ta emerytura i sluzba zdrowia jest wedlug mnie pewniejsza, pewniejsza dla ludzi zwyklych prostych.
Pozdrawiam
wrzesien

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 22:33

Nowy1 pisze:co robi ?
majac sumienie rodzi dziecko i zostawia w szpitalu zrzekajac sie praw do dzieciaka.

Ale może nie chce tego dziecka urodzić... Nie będę już teraz mówił o "wpadkach" ale o gwałcie, kazirodztwie, czy z chorobą genetyczną...
Chciałbyś adoptować dziecko, z któregoś z powyższych przypadków?

Nowy1 pisze:nienawisc ? zobacz jaki wydzwiek ma Twoj post
ps - czy kazdy chroniacy zycie to pseudo katol pseudo chrzescijanin ?
ps 2 po co ludzi wyzywasz od chrzescijanskich talibow czy tam katolickich ? co Ci to daje? jakas satysfakcje? czy moze myslisz ze obraziles te osobe?

Kiedyś bodajże wrzesien pokazał taką fajną zabawę:

ps. czy każdy, kto nie widzi nic złego w usunięciu komórki to komuch, morderca?
ps2. po co wyzywasz ludzi od komuchów, morderców? co Ci to daje? jakąś satysfakcję? czy może myślisz, że obraziłeś tą osobę?

To nie jest skierowane oczywiście do Ciebie, ale do części twoich "prawych" kolegów...

Tylko czemu posty z drugiej flanki Ci nie przeszkadzają?
LPPzK

Postautor: LPPzK » 23.07.2010, 22:42

tu maciek pisze:
Nie wiem jak to nazwać, ale Ty masz chyba jakies niezdrowe manie nt. kościoła katolickiego. Ja mówię o morderstwie poprzez aborcję, a Ty, żeby niechciane dzieci brał pod opiekę kościół - jakiś chory jesteś?

Poza tym nie wiem czy w wyborczej pisali, ale istnieje cos takiego jak okno życia, prowadzone są też przez zakonnice.

Każda kobieta może zostawić dziecko w szpitalu i nie wychowywać go. Niemowlęta są chętnie adoptowane przez rodziny niemogące mieć dzieci, częściej niz starsze dzieci.

W każdej wypowiedzi nt. zakazu aborcji widzisz księdza pod ołtarzem?

A może próbuje Ci uświadomić, że osoby, które najgłośniej krzyczą o zakazaniu aborcji, po urodzeniu dziecka mają w dupie to co się z dzieckiem stanie/dzieje...
Ważne, żeby ochrzcić, dać komunię, bierzmowanie itp, itd.

Tak bardzo troszczysz się o życie dziecka, a choć raz zainteresowałeś się jak się jakiemuś dziecku wiedzie? Czy ma co jeść? Czy ma w czym chodzić? Albo czy jest szczęśliwe w domu dziecka?

Nie mówię, że masz pomagać wszystkim naokoło... Ale wystarczy zgłosić taki przypadek do opieki społecznej...

Ilu tak bronionych przez Ciebie księży interesuje się losem takich dzieci?
Część może jakoś pomoże, ale inna część przyjdzie jeszcze po kopertę...

I oczywiście najlepiej byłoby, gdyby każdy miał dostęp do antykoncepcji (chyba, że uważasz, że to jest grzech śmiertelny), gdyby dziecko nie było problemem w życiu, bo:
- wszyscy zarabialiby tak, że spokojnie to dziecko utrzymają,
- nie byłoby gwałtów,
- wszystkie choroby genetyczne można by wyleczyć,
- matka nie martwiłaby się, że ją wyleją z pracy...
- itd.

Ale tak nie jest i ja uważam, że lepiej usunąć komórkę, niż potem narażać dziecko na takie życie...

Nie musisz się ze mną zgadzać....
LPPzK

Postautor: coci » 23.07.2010, 22:45

Witam
LPPzK,sorry ale tego co piszesz nt.aborcji nie daje sie czytac.
To zapytaj dwu-dniowego dziecka co myśli na temat aborcji...

Najpierw zajrzyj w oczy dwudniowemu dziecku,wez je na rece a potem napisz cos o aborcji.
Mam osobiste pytanko.Czy masz juz wlasne dzieci?
Rozumiem ze zwolennicy powszechnosci aborcji to ateisci.Tyle tu cisnienia na KK,a przeciez nawet wy kierujecie sie czyms takim jak etyka.
Jestem za aborcją, bo lepiej jak się usunie komórkę, niż potem dziecko ma być niedożywione lub jeszcze gorzej...

...w takim razie powinienes byc za powszechnoscia aborcji w Afryce,bo u nas problem niedozywienia nie wystepuje w takiej skali jak tam.
Jesli o mnie chodzi to aborcja dopuszczalna tylko w przypadku gwaltu lub zagrozenia zycia matki,czyli stan jaki obecnie mamy.
Pozdrawiam
...i ARKA GDYNIA!
coci

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polityka, historia i kultura, telewizja