Kibice w UK

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
Marcino
Posty: 2119
Rejestracja: 27.02.2007, 15:08

Re: Kibice w UK

Post autor: Marcino » 12.07.2009, 19:06

eldus pisze:To może tez zapytam, Luton?? Coś ciekawego można spotkać?
Jeśli chodzi o aspekty kibicowskie, to za dużo nie ma się co spodziewać. Byłem raz na meczu z Leeds podajże, jak grali Puchar i muszę powiedzieć, że bez szału. Na mieście ogólnie spokój, wieczorami lubią pośpiewać w większej grupce przed klubami/pubami. Czasami usłyszeć można o jakiś akcjach przeciwko Polakom (akurat jak tam przyjeżdżałem, to zabito Polaka na tym "mostku" w centrum, jeśli tam byłeś to wiesz o co chodzi). Nie wiem, jak teraz, bo jestem już w kraju. Ogólnie, jak to w Anglii, czasami spotka się kogoś w barwach, ale piknik, szale MU, Liverpoolu, Chelsea, itd. Można za to spotkać dużo naszych rodaków, którzy niestety czasami inteligencją nie grzeszą ;)
Normandzki pisze:
justK pisze:Czemu Marcino może usuwać posty innych ? Czy to jakiś mod - tajniak ? Do tej pory myślałem, że modzi i admini są kolorowi.
zero tolerancji dla kolorowych!

;)



analizator.pl

Re: Kibice w UK

Post autor: analizator.pl » 13.07.2009, 09:30

Czy mógłby ktoś w miarę rzetelnie opisać jak wygląda sytuacja w Liverpool'u i Manchesterze ? Z tego co wiem to w przypadku tego drugiego miasta to wiekszość mieszkańców kibicuje "Citizen", czyli podobnie jak w Monachium i Turynie wiekszość jest za TSV i AC Torino. Niemniej jednak ciekawi mnie czy po mieście chodzą ludzie w barwach i czy podobnie jak w innych miastach angielskich np. w Liverpoolu pajacują klienci w koszulkach MU czy Chelsea ? Podsumowując, byłbym wdzięczny za w miarę kompetentną analizę 8)

Pango
Posty: 78
Rejestracja: 27.02.2007, 15:05

Re: Kibice w UK

Post autor: Pango » 13.07.2009, 10:36

Może nie będzie to wyczerpująca odpowiedź na wyżej postawione pytanie ale taka luźna dygresja co do klimatu w UK. Co do Manchesteru to podobnie jak w całej Anglii spotyka się ludzi w barwach przeróżnych drużyn, będąc całkiem niedawno widziałem zarówno ludzi w koszulkach Chelsea łażących z innymi w koszulkach MU. W knajpach typów w barwach City pijących z gośćmi ubranymi w gadżety jakiejś szkockiej drużyny (już nie pamiętam jakiej). Ogólnie na ulicach panuje duża tolerancja jeśli chodzi o sympatie klubowe i obnoszenie się z nimi, dla mnie osoby żyjącej w Krakowie sytuacja była dość nietypowa i czułem się dziwnie patrząc na tę kibicowską wieżę Babel.
Inna myśl, która mnie naszła a propos wyżej postawionego pytania, to wspomnienie sytuacji, gdzie w centrum Londynu w sklepie z pamiątkami największym zainteresowaniem wśród turystów cieszyły się koszulki Manchesteru United a także Celtów z Glasgow, po gadżety londyńskich drużyn sięgało bardzo niewielu klientów.
"My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

PolscyKibice.com
Posty: 39
Rejestracja: 13.07.2009, 12:05

Re: Kibice w UK

Post autor: PolscyKibice.com » 13.07.2009, 12:09

Jedno jest pewne w Polsce raczej nie doczekamy takich czasów :twisted:
[link] SERWIS PRAWDZIWEGO KIBICA

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Kibice w UK

Post autor: 1925 » 13.07.2009, 12:41

pango zauwazył to samo co ja podczas mojego krotkiego tournee ....
w Nottingham w dzien meczu z Wolves na miescie widziani kibice gosci w swoich pomaranczowych koszulkach gdzie włos im z głowy nie spadł ....
Podczas przechadzki na stadion widziani po drodze kolesie w koszulkch Liverpoolu , Newcastle i MUFC ....
w Polsce obrazek ów nie do pomyslenia .....
W sklepach z pamietakami sportowymi zadnych gadzetow miejscowych klubow tylko wszedzie Best Four aż do znużenia ....

Oby do Polskie model angielski nigdy nie przeszedł bo bedzie to jedna wielka paranoja !
:arrow:

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 13.07.2009, 17:32

Burmistrz Amsterdamu, Job Cohen chce wykluczenia Sunderlandu z dorocznego turnieju organizowanego przez Ajax. W tym roku oprócz Czarnych Kotów zaproszono Atletico Madryt i Benfikę Lizbona.

Powodem jest obawa o starcia fanów tej drużyny z kibicami Newcastle. Turniej w Amsterdamie ma się odbyć w dniach 24-26. lipca, a kibice Sroku wybierają się do pobliskiego Utrechtu w dniu 26. lipca.

Burmistrz obawia się derbów Tyne-Wear na ulicach swego miasta – To wykluczone, aby oba kluby grały w tym samym czasie – mówi w rozmowie z De Telegraaf – Rozmowy z władzami miasta I klubem Utrech nie przyniosły poządanego wyniku, a ja nie chce podejmować żadnego ryzyka.

- Nie na darmo ostrzegały na władze angielskiej FA. Rozumiem, jakie konsekwencje może to mieć dla tradycyjnego turnieju Ajaxu, ale bezpieczeństwo miasta jest priorytetem. – dodał.
angielskapilka.com

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 13.07.2009, 17:45

Nie dość, że będzie w pobliżu grało Newcastle to Sunderland kuma się z Feyenoordem Rotterdam :lol: , ale i tak mysle ze bedzie spokoj chociaz kto wie. Anglicy napewno stawią się liczną ekipą, bo oni to nawet na sparingi jeżdżą w grubych liczbach

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 13.07.2009, 22:25

analizator.pl pisze:Czy mógłby ktoś w miarę rzetelnie opisać jak wygląda sytuacja w Liverpool'u i Manchesterze ? Z tego co wiem to w przypadku tego drugiego miasta to wiekszość mieszkańców kibicuje "Citizen", czyli podobnie jak w Monachium i Turynie wiekszość jest za TSV i AC Torino. Niemniej jednak ciekawi mnie czy po mieście chodzą ludzie w barwach i czy podobnie jak w innych miastach angielskich np. w Liverpoolu pajacują klienci w koszulkach MU czy Chelsea ? Podsumowując, byłbym wdzięczny za w miarę kompetentną analizę 8)

Liverpool proste-ekipy obu klubow przez lata 70 az do konca 90-tych dzialaly zawsze razem u siebie przeciw wszystkim przyjezdnym, natomiast a wyjazdy jezdzili oddzielnie, na derbach atmosfera rodzinna i poza gwizdami i pojedynczymi okrzykami rywalizacja raczej boiskowa a nie "sportowa", oczywiscie nalezy tez pamietac ze "Scallies" maja okazje wykazac sie na niskoligowym froncie przy okazji wizyt przyjezdych na Tranmere Rovers w Birkenhead czyli dokladnie za Liverpoolem na polwyspie na ktory dostac sie mozna tylko przez centrum miasta, Manchester, teraz moge tak napisac chociaz przez lata zylenm "w ciemnosci" spowodowanej brakiem rzetelnej informacji, Man Utd rzadzi niepodzielnie a od czasow kiedy Mickey Francis i ekipa Guvnors sie rozpadla (kilkanascie lat temu) City to tylko banda rozwrzeszczanych malolatow w stylu "Clone Island";-) mialem okazje byc pol roku temu z ekipa PSG na Man City, przez caly dzien zabojady (wsparte paroma osobami z Klanu(nie chodzi tu oczywiscie o serial hehe)) szukaly przeciwnikow zarowno po niebieskiej jak i po czerwonej stronie miasta(United gralo pilfinal Carling Cup z Blackburn) niestety obie ekipy nie pojawily sie przez ok 15 godzin poszukiwan.....pod Manchesterem oczywiscie nalezy wspomniec dwie zajebiste ekipy Oldham i Stockport County.....pozdr
TYBET JEST SERBSKI

Pango
Posty: 78
Rejestracja: 27.02.2007, 15:05

Re: Kibice w UK

Post autor: Pango » 14.07.2009, 13:36

No to ja mam pytanie do Nisc-a o Stockport możesz coś więcej o nich powiedzieć, jakie ekipy, jakie poglądy, skład etniczny itd. z góry dzięki
"My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 14.07.2009, 14:32

Fajnie żeby ktoś opisał każdą ekipe po kolei po krótce, od Premiership po Coca Cola Two + te godne uwagi z nizszych lig. Pamietam, że kiedyś ktoś wklejał ( moze ja ) taką charakterystyke każdej ekipy włoskiem, tyle ze tam info było od ch**a :mrgreen:

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 14.07.2009, 20:32

Stockport County, ekipa bardzo prawicowa i lojalistyczna, nie lubia Man Utd, Oldham,Bury,Rochdale Bolton,Wigan i Macclsfield(czyli wszyscy sasiedzi hehe),jedynymi kibicami z ktorymi w przeszlosci mieli dobre uklady byla stara ekipa Man City, bardzo aktywni na meczach kadry, starsza zaloga od wielu lat zajmuje sie ochrona marszow oranzystowskich w rejonie Liverpoolu, jesli chodzi o nazwy ekipy to w przeszlosci bywaly roznie teraz wszyscy hools SCFC wystepuja pod ogolnym okresleniem Stockport Casuals. charakterystyczne jest to ze nie szukaja "publicity" za wszelka cene za to dzialaja dosyc aktywnie na lokalnym podworku szczegolnie. Policja bardzo sie interesuje ich zaloga majac prikaz z gory zeby obserwowac ogromny wzrost popularnocsi BNP wsrod mlodziezy Stockport County. pzdr
TYBET JEST SERBSKI

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: Kibice w UK

Post autor: Walker » 14.07.2009, 20:40

W UK mają naprawde przejebane [link]

pozyczdyche
Posty: 288
Rejestracja: 06.01.2009, 09:13

Re: Kibice w UK

Post autor: pozyczdyche » 14.07.2009, 21:42

Czytał ktoś z was książkę HOOLIFAN. 30 YEARS OF HURT?
Ja przed chwilą kupiłem ją na allegro 8)
mój hajs, to moja rzeczywistość
Dumny Polak pisze: róbcie zapasy, które wystarczą wam, waszej rodzinie minimum na 3 miesiące. Róbcie zapasy, a naprawde nie pożałujecie. Wystarczy od dziś przez każdy miesiąc wydawać nawet to 50zł na zapasy i już będziecie z przodu, jak wszystko nadejdzie ...

TEDDY M
Posty: 8
Rejestracja: 14.04.2007, 13:05

Re: Kibice w UK

Post autor: TEDDY M » 15.07.2009, 01:12

analizator.pl pisze:Czy mógłby ktoś w miarę rzetelnie opisać jak wygląda sytuacja w Liverpool'u i Manchesterze ? Z tego co wiem to w przypadku tego drugiego miasta to wiekszość mieszkańców kibicuje "Citizen", czyli podobnie jak w Monachium i Turynie wiekszość jest za TSV i AC Torino. Niemniej jednak ciekawi mnie czy po mieście chodzą ludzie w barwach i czy podobnie jak w innych miastach angielskich np. w Liverpoolu pajacują klienci w koszulkach MU czy Chelsea ? Podsumowując, byłbym wdzięczny za w miarę kompetentną analizę 8)
tutaj masz link do art. ktore troszke przybliza ci temat Manchesteru.

[link]

[link]

a tu cos dla fanow Rangers.opis z finalu uefa w Manchesterze.

[link]

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 15.07.2009, 10:05

Walker pisze:W UK mają naprawde przejebane [link]
Oj ja nie wiem czy skonczyło sie tylko na słownej reprymendzie

[link]

Chłopaki nie mają zbyt wyjsciowych twarzy 8)

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 16.07.2009, 11:55

Liczby wyjazdowe Bristol City i przyjezdni na Ashton Gate

[link]

Tutaj macie jakąs dyskusje o tym ( Championship )
[link]

Tutaj jeszcze nizsze ligi ...
[link]

Wiesiu Wojnar
Posty: 214
Rejestracja: 13.07.2009, 15:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Wiesiu Wojnar » 16.07.2009, 16:01

nisc - pytam ciebie bo wdzidze ze ogarniasz temat, czy kibice Fulham to tylko zbiorowisko szlachty zamieszkujacej bogate dzielnice wokol stadionu, czy maja jakas grupe od mocniejszych wrazen, bo z tego c tam widzialem bedac na jednym meczu, to tak wlasnie wygladalo, no plus jeszcze pelno dzieciarni takiej w wieku gimnazjalnym, ale raczej meczem nie byli zainteresowani tylko wygladali jak by przyszli na jakas zbiorowa randke

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 16.07.2009, 22:35

Fulham ma ekipke kilkudziesieciu osob, szczegolnie ostatnio maja lokalne wojenki z QPR i Palace, powojowali tez na murawie z Cheslea jakies 2 lata temu....takze przy okazji jakiegos meczu w Norwich przegonili miejscowych ktorzy potem sie tlumaczyli ze zamiast Fulham byli tam goscie z wiekszych londynskich ekip. Najwieksza rywalizacja jest z QPR ale to bardziej dzielnicowa niz pilkarska ( oba kluby dzieli ok 4 km) ale w sumie rodzinny status i opinia Fulham pozwala szczegolnie mlodym dogryzc tu i tam kibicom przyjezdym( oczywiscie na miare mozliwosci). Jest taka opinia ze jak Fulham kogos doj....to kazdy szuka wymowki ze byli tam kolesie z QPR (totalne banialuki) Chelsea i inni, wiec coby FFC nie narozrabiali prawie zawsze idzie to na konto wiekszych sasiadow (co niekiedy jest uzasadnione szczegolnie ze Chesea bardzo czesto urzadza sobie polowania w okolicach Fulham Road) .pozdro
TYBET JEST SERBSKI

Wiesiu Wojnar
Posty: 214
Rejestracja: 13.07.2009, 15:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Wiesiu Wojnar » 18.07.2009, 12:13

odnoszac sie do tego co napisales ze powojowali z Chelsea na murawie, to bedac na Stamford Bridge udalo mi sie uchwycic cos takiego, to wlasnie echo tamtych wydarzen...

:arrow: [link]

.LoL.
Posty: 73
Rejestracja: 28.02.2007, 13:33

Re: Kibice w UK

Post autor: .LoL. » 18.07.2009, 14:13

skuteczni są w wyłapywaniu k****.... aż 8 kibiców z...

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 19.07.2009, 21:39

Duzo spoko fotek i info

[link]

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 21.07.2009, 19:24

Mógłby ktoś coś napisać o kibicach Southampton ???

A przy okazji wszyscy angielscy kibice tak reagują na Walijczyków ???

http://www.youtube.com/watch?v=Y5b2ly_f_Tw

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 21.07.2009, 22:12

co oznacza te who are ya ??? http://www.youtube.com/watch?v=Zd4efSrSZfY bardzo czesto słychac ten okrzyk nawet w tv. Macie jeszcze jakies pioseneczki ktore czesto są spiewane na angielskich stadionach ??? ( te brzydkie :mrgreen: )

Jak np: ta http://www.youtube.com/watch?v=VgqJws6zthE ... chodzi mi o słowa, bo z tych filmików to ja gowno rozumiem

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 21.07.2009, 22:25

So'to maja opinie piknikow ale nawet opinia Porsmouth sie o nich zmienila w ostatnich paru latach bo mlodzi sie baaardzo wyrobli (jak wszedzie prawie w Anglii) powszechnie znana jest zwykla kibicowska lojalnosc fanow Southampton, jezdza wszedzie nawet w srodku tygodnia na zajebiscie dalekie wyjazdy...ogolnie jednak pozasportowo to w stosunku do sasiadow ( Pompey, Plymouth,Exeter) raczej sporo im brakuje....pozdro
TYBET JEST SERBSKI

Wiesiu Wojnar
Posty: 214
Rejestracja: 13.07.2009, 15:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Wiesiu Wojnar » 21.07.2009, 22:27

who are you, czyli poprostu kim jestes, taki okrzyk nie wiem jak to opisac, osmieszajacy czy cos takiego, spiewany na kazdych angielskich stadionoach, najczescie w strone kibicow przyjezdnych

jatar
Posty: 487
Rejestracja: 20.12.2008, 15:48

Re: Kibice w UK

Post autor: jatar » 21.07.2009, 22:36

Wiesiu Wojnar pisze:who are you, czyli poprostu kim jestes, taki okrzyk nie wiem jak to opisac, osmieszajacy czy cos takiego, spiewany na kazdych angielskich stadionoach, najczescie w strone kibicow przyjezdnych
Przecież nie będą śpiewać sami do siebie :D A żeby nie rozmywać czy coś się dzieje w tych miastach: Bedford, Hertford, St.Albans
FOTOFANTICS.EU NA FACEBOOK'U ! !
POLUB NAS: https://www.facebook.com/FotoFanatics.eu

Obrazek

Wiesiu Wojnar
Posty: 214
Rejestracja: 13.07.2009, 15:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Wiesiu Wojnar » 21.07.2009, 23:04

eldus pisze:
Wiesiu Wojnar pisze:who are you, czyli poprostu kim jestes, taki okrzyk nie wiem jak to opisac, osmieszajacy czy cos takiego, spiewany na kazdych angielskich stadionoach, najczescie w strone kibicow przyjezdnych
Przecież nie będą śpiewać sami do siebie :D A żeby nie rozmywać czy coś się dzieje w tych miastach: Bedford, Hertford, St.Albans
ku*** czlowieku na h** wprowadzasz jakas kumata napinke jak nie wiesz to sie nie odzywaj, napisalem ze najczesciej do kibicow przyjezdnych, ale czasem tez jest sytuacja jak druzyna przeciwna strzeli bramke i ten pilkarz co strzelil gola podbiega do kibicow manfestujac swoja radosc, wtedy tez mozna uslyszec ten tekst w jego strone oczywiscie

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 22.07.2009, 19:05

nisc pisze:So'to maja opinie piknikow ale nawet opinia Porsmouth sie o nich zmienila w ostatnich paru latach bo mlodzi sie baaardzo wyrobli (jak wszedzie prawie w Anglii) powszechnie znana jest zwykla kibicowska lojalnosc fanow Southampton, jezdza wszedzie nawet w srodku tygodnia na zajebiscie dalekie wyjazdy...ogolnie jednak pozasportowo to w stosunku do sasiadow ( Pompey, Plymouth,Exeter) raczej sporo im brakuje....pozdro
Swansea 1,089
Bristol City 1,209
Burnley 374
Cardiff City 1,442
Charlton 1,996
Crystal Palace 690
Exeter City ( Puchar Ligi ) 796
Derby County 1,098
Roterham ( Puchar Ligi ) 398
Doncaster 958
Barnsley 521
Blackpool 1,048
Watford 2,032
Nottingham Forest 2,018
Wolves - ?
Sheffield Wed - ?
Ipswich Town - ?
Birmingham City - ?
Coventry - ?
Sheff Utd - ?
Preston - ?
Reading - ?
Plymouth - ?
QPR - ?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 22.07.2009, 20:46

wprawdzie skopiowalem liste linkow do stron kibicowskich ale ponizej mozecie sie zapoznac z obecnymi nazwami praktycznie wszystkich brytyjskich ekip,pozdro


* Aberdeen Soccer Casuals
* Aberdeen Soccer Casuals - Under 5's
* Accrington Stanley - Stanley Northern Express
* Airdrie Section B
* Aldershot A Company - Site
* Aldershot A Company Youth - Site
* Aldershot A Company Youth - Site 2
* Arsenal FC - Forum
* Arsenal FC - The Herd Forum
* Aston Villa Hardcore
* Aston Villa Hardcore Forum
* Barnsley Five O - Forum
* Birmingham City Zulu's Forum
* Blackburn Youth Forum
* Blackburn Youth Forum 2
* Blackpool Bisons - Forum
* Blackpool Muckers
* Blackpool Muckers Forum
* Bolton Lads - Cuckoo Boys Forum
* Bournemouth Casual Element - Forum
* Bradford City - The Ointment Forum
* Bradford City - The Young Ointment Forum
* Brentford Youth Element
* Brentford Youth Element - Under 5's
* Brighton Headhunters
* Brighton Watch Squad Forum
* Brighton - West Street Firm Site
* Bristol City - The BCYO
* Bristol City - Ciderheads Site
* Bristol City - City Service Firm
* Bristol City - The CSF Forum
* Bristol City - YSC
* Bristol Rovers - The GHS
* Bristol Rovers - The GHS Forum
* Bromsgrove Chaos Crew
* Bury FC - Interchange Riot Squad Forum
* Bury FC - Rambling Club Forum
* Cambridge Utd - Forum
* Cardiff City C Squad
* Cardiff City Creche Squad
* Cardiff City Soul Crew
* Carlisle Utd - The BCY Forum
* Charlton Casual Lads - Forum
* Charlton Loyal - Forum
* Chelsea Hooligans
* Chelsea Headhunters
* Chelsea Loyal
* Chelsea - The Chelsea Board
* Chelsea - We are Chelsea Forum
* Cheltenham Volunteer Force
* Chesterfield Bastard Squad - Forum
* Chesterfield - Sons of The Bastard Squad
* Colchester Casual Division - Forum
* Coventry Legion Youth
* Crawley Town Youth
* Crewe Casuals Forum
* Crystal Palace - The Dirty 30 Forum
* Crystal Palace - D30 Forum
* Darlington Bank Top 200
* Darlington Bank Top 200 - Forum
* Darlington Under 5's Site
* Darlington Youth Forum
* Darlington Youth
* Derby - DCFC East-Standers Forum
* Derby Lunatic Fringe - Forum
* Derby Lunatic Fringe
* Derby Youth - Forum
* Deveronvale - Forum
* Doncaster Defence Regiment Forum
* Dundee Utd - Utility Thugs
* Exeter City Sly Crew Youth - Forum
* Everton FC - Forum
* Everton's Message Board
* Falkirk Fear
* Forest Green Casuals - Forum
* Gillingham Gate 13 Youth - Forum
* Gillingham Youth Forum
* Glasgow Rangers ICF Forum
* Grimsby Hit Squad
* Grimsby Youth - Forum
* Guiseley Youth Development
* Halifax SCC - Forum
* Halifax SCC Youth
* Harrogate BB Site
* Hartlepool Utd - The Blue Order
* Hearts Loyalalists
* Hereford Lads Forum
* Hibs Baby Crew CCS
* Hinckley Youth Casuals - Forum
* Huddersfield Lads Forum
* Hull Youth Casuals Forum
* Hull City Hooligan Element
* Ipswich Punishment Squad
* Ipswich Town Casuals
* Kettering Casuals Forum
* Kettering Shoe Crew Forum
* Kettering Town Casuals Forum
* Kettering Town - Forum
* Kettering Town - Youth Development Forum
* Kidderminster Harriers - KDS Forum
* Kidderminster Harriers - KDS Youth Site
* Kings Lynn Lads Forum
* Leeds Service Crew
* Leeds Service Crew - Forum
* Leeds Utd - The Lowfields Rd Forum

* Leicester Baby Squad
* Leigh Lads - Forum
* Leyton Orient Youth
* Leyton Orient Youth Forum
* Lincoln City - Forum
* Liverpool - The Road End
* Liverpool Urchins Site
* Man City Guvnors - Forum
* Man Utd - Forum
* Man Utd - MIB Forum
* Mansfield Shady Express - Forum
* Mansfield Youth
* Middlesbrough Frontline
* Middlesbrough Youth Forum
* Millwall Cyber Firm's Forum
* Millwall Lads Forum
* Millwall Looneys Rotterdam
* Millwall Message Board
* Millwall - The MYF
* Millwall Youth Forum
* Millwall Youth
* Morton Youth Site
* Motherwell Youth Forum
* Newcastle Gremlins Forum
* Newport County DYC
* Norwich Lads Site
* Norwich Pure Violence Mob
* Northampton - NAT Forum
* Northampton - YAT Forum
* Notts County Roadside Casuals Forum
* Oldham - Fine Young Casuals
* Peterborough Utd - The Blue Division
* Peterborough Utd - The Blue Division Forum
* Peterborough Untd - The Youth Outfit
* Plymouth Lads - Forum
* Plymouth - Under 5's
* Portsmouth Youth - Forum
* Port Vale - The Casuals Site
* Port Vale VLF and VYC Forum
* Preston Para Soccer - Forum
* Preston PFP Youth
* QPR - Forum
* QPR C-Mob - Forum
* QPR Youth Element - Forum
* Reading Lads Forum
* Rotherham Utd - RYS
* Rotherham Section 5 Site
* Rushden NN10 - Forum
* Rusden NN10 Site
* Scunthorpe Utd - True Iron on Tour
* Scunthorpe Utd - Youth Casuals Forum
* Sheffield Utd - The BBC Forum
* Sheffield Utd - The BBC Site
* Sheffield Wednesday's Forum
* Sheffield Wednesday Youth Forum
* Shrewsbury English Border Front - Forum
* Shrewsbury EBF Site
* Southampton Casuals Forum
* Southend CS Crew
* Southend CS Crew Under 5's
* Spurs N17 Forum
* Spurs Yid Army - Forum
* Stockport County CSY Forum
* Stoke City Casuals - Forum
* Stoke City Youth
* Sunderland - Barnesy Crew
* Sunderland's Casuals Site
* Sunderland - Seaburn Casuals
* Sunderland Youth Firm - Forum
* Sunderland Youth Firm - Forum 2
* Swansea City Football Casuals
* Swansea Jacks
* Swansea Jacks Online
* Swansea Riot Squad
* Swansea SRS Youth
* Swansea Youth Site
* Swindon Town - SAS Forum
* Tooting and Mitcham UGC Forum
* Walsall SYC - Forum
* Watford Back Of The Net - Forum
* Watford DDF
* West Brom Section 5 - Forum
* West Brom Section 5 Youth - Forum
* West Ham - Bubble Blower Site
* West Ham - Bubble Blower Forum
* West Ham - Claret & Blue Blood -Forum
* West Ham Utd - Firming Up
* West Ham Utd - Firming Up Forum
* West Ham - ICF Forum
* West Ham ICF Site
* West Ham - ITK Forum
* West Ham Number 6 Forum
* West Ham Utd
* West Ham Utd - WHUFC Together Forum
* Weston Super Mare - WSM Chaos Crew
* AFC Wimbledon SW19 - Forum
* Wigan Goon Squad
* Wolves - Message Board
* Wolves Youth - Forum
* Wrexham Frontline Youth
* Wrexham Youth Site
* Wycombe Service Unit - Forum
* Wycombe Yoof
* Yeovil Town Lads Forum
* York City Nomads - Forum 2
* York City Nomads - Site
TYBET JEST SERBSKI

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 23.07.2009, 18:40

Tak sie kiedys kibicował w Anglii ? Ma ktos jakies filmiki z dopingiem na wyspach z tamtych czasów ?

http://www.youtube.com/watch?v=yi3UlsTIOXQ do 2 : 18
http://www.youtube.com/watch?v=95Vns7WohBU FCuoM

fcbc
Posty: 39
Rejestracja: 30.01.2009, 16:46

Re: Kibice w UK

Post autor: fcbc » 23.07.2009, 19:40

Mógłby ktoś opisać kibicowsko Northampton? Wiem, że nie lubią się z Leeds

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 23.07.2009, 22:55

kiwa jako tako pisze:Mógłby ktoś coś napisać o kibicach Southampton ???

A przy okazji wszyscy angielscy kibice tak reagują na Walijczyków ???

http://www.youtube.com/watch?v=Y5b2ly_f_Tw
Widziałem filmiki z wyjazdu Southampton z tego roku to oprócz who are ya i england co chwile krzyczą sheep sheep sheepshager i dalej śpiewają :lol:

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibice w UK

Post autor: kiwa jako tako » 02.08.2009, 13:08

móglby ktos napisac jeszcze cos o coventry city ???

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Re: Kibice w UK

Post autor: Altruista » 02.08.2009, 13:14

czu burnley nadal trzymają wiarę? co słychać u tego starego cepa z trff ? :P

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 02.08.2009, 20:46

Coventry kiedys bylo w koalicji DLC (Derby&Leicester&Coventry) zawiazanej przeciwko Nottingham Forest,teraz dzialaja na wlasna reke od kiedy mlode ekipy koalicji sie poklocily 8) , co do Burnley no to stary cep ma sie dobrze,po wydaniu ksiazki o Burnley "Suicide Squad" zarobil troszke kasy a widzialem go w styczniu w Yates przed derbami z Preston na wyjezdzie mial stoisko z ksiazkami i odznakami w pubie przed meczem,pozdro
TYBET JEST SERBSKI

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Re: Kibice w UK

Post autor: Altruista » 02.08.2009, 22:15

a gadałeś z nim kiedyś? możesz coś o nim powiedzieć?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 02.08.2009, 22:35

jak to sie w Polsce mowi kmwtw ocb itd, prv jakby cos,pzdr
TYBET JEST SERBSKI

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 09.08.2009, 12:54

post po poscie ale trudno, wczoraj poczatek regularnego sezonu na Wyspach (poza Premiership), wybralem sie na Hillsborough na derby South Yorkshire pomiedzy Sheffield Wendsday a Barnsley FC. widzow na meczu ponad 30 kola ,atmosfera naprawde zajebista , gra pilkarzy obu klubow jakby chcieli sie pozabijac. Na poczatku meczu na najwiekszej niepodzielonej trybunie na Wyspach- Spion Kop w gore wedruje duza sektorowka Sow, potem spiewy naprawde przeszywajace do szpiku kosci, po dwoch bramkach dla gospodarzy stadion oszalal..potem w 2 polowie swoje 5 minow mieli The Tykes, dwie bramki i tym razem eksplozja radosci na trybunie Barnsley( bylo ich dokladnie 5 600).przed meczem zapalilismy znicze pod tablica upamietniajaca smierc 96 kibicow Liverpoolu w 1989 roku co spowodowalo chwile zadumy nad tym ze czasem mozesz pojsc na mecz i z niego nie wrocic, co jest w sumie szokujace. co do ekip obu klubow to w centrum miasta bylo widac w zasadzie tylko Five "O" natomiast im dalej w strone stadionu to rzecz jasna "Owls Crime Squad" zbierali sie tu i tam a na stadionie razem zajeli naroznik gdzie ogolem bylo dobre 200 starej ekipy SWFC.W przerwie bohaterowie wojny w Iraku z Pulku Yorkshire zostali udekorowani na srodku murawy medalami za odwage za co dostali owacje na stojaco od calego stadionu, po tym po 10 zolnierzy-kibicow obu klubow przedefilowalo przed trybunami co rowniez spotkalo sie z entuzjastycznym przyjeciem. bardzo udany kibicowsko dzien.pozdro

ps. tak na marginesie w drodze na i z meczu prawdziwa kibicowska wieza Babel.zeby dac Wac obraz jak moze byc "przygodowy" wyjazd na mecz wspomne tylko ze z "ekip" widzialem,spotkalem,rozmawialem z ludzmi z takich klubow szkockich jak St.Mirren i Hibs, angielskich Blackpool,Leeds,Hartlepool,Liverpool, Accrington Stanley i Kendal Town.
TYBET JEST SERBSKI

Altruista
Posty: 384
Rejestracja: 07.03.2007, 19:00

Re: Kibice w UK

Post autor: Altruista » 09.08.2009, 15:33

jakie jest stanowisko kibiców angielskich wobec Włochów i wobec ruchu ultras?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 09.08.2009, 16:34

Hellas Verona mialo kiedys cos co by mozna bylo nazwac oficjalna zgoda z Chelsea (koniec lat 80-tych), obecnie wydaje mi sie ze oficjalnei to tylko na Lazio wisza fany Chelsea, a takze stara ekipa Chelsea przez kontakty rodzinne jednego z wloskich czlonkow Headhunters odwiedza czasem mecze Napoli. innego info nie mam.pzdr
TYBET JEST SERBSKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości