Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 13.06.2012, 19:34

No siema panowie i panie.
Nr 4 zina pojawi sie w najbliższym czasie, kiedy ciężko powiedzieć ale będzie!.
Coś nowego ? zdecydowanie tak - więcej publicystyki, wspomnienia, sporo zdjęc archiwalnych oraz relacji.

My nadal promujemy:
[link]
[link]
http://www.facebook.com/kibice
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

http://www.facebook.com/Grafikakibicapl
http://www.facebook.com/kibice?ref=stre ... iot.Polska
http://www.facebook.com/pages/NaZakazie ... 3779956208
http://www.facebook.com/kibice
http://www.facebook.com/SpecyficzneFotkiKibicowskie
Xp



Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4 - CZYLI KOLEJNY NUMER

Post autor: Wizard. » 15.06.2012, 23:48

Całkiem zapomniałem o chłopakach z G-k.
Nie pozostaje mi nic innego jak polecic także jedno z najlepszych (jak nie najlepsze obecnie) forum graficzne.
[link]
oraz fb http://www.facebook.com/Grafikakibicapl
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4- SPIS TRESCI I INFORMACJE O ZAKUPIE !

Post autor: Wizard. » 23.07.2012, 15:29

Jak to już mamy w standardzie, pojawiło się kilka problemów.
Więcej informacji w najbliższych dniach.
Termin raczej nie jest zagrożony.

A na koniec zapraszamy do kliknięcia lubie to w :
http://www.facebook.com/kibice?ref=stre ... iot.Polska
http://www.facebook.com/pages/NaZakazie ... 3779956208
http://www.facebook.com/kibice
http://www.facebook.com/SpecyficzneFotkiKibicowskie
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4- JUŻ DO NABYCIA !

Post autor: Wizard. » 18.08.2012, 20:34

Wreszcie jest troszke więcej czasu więc można napisać kilka zdań więcej.
Magazyn wyszedł jeszcze konkretniej niż nr3. Poprawiono czcionkę na troszkę większą.
Poprawiono klej który dośc słabo trzymał i czasem wypadały kartki, po próbach na kilku magazynach problemu nie ma.
Zwiększyliśmy liczbę stron kolorowych do 16. Cena nie skoczyła a efekt naprawdę konkretny.
Mamy także więcej publicystyki której naprawdę brakowało. Konkretniej można zobaczyć tematykę w spisie treści.
Z minusów jak na razie nie odnotowałem bo sam jeszcze nie miałem czasu na przejrzenie zawartości.

a tymczasem... zapraszam !
[link]
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4- JUŻ DO NABYCIA !+ KRÓTKIE OŚWIADCZENIE

Post autor: Wizard. » 18.08.2012, 23:37

Do napisania tej krótkiej informacji zmusiła mnie pewna sytuacja.
Mianowicie od pewnego czasu ktoś usilnie wmawia ludziom, że redaktor pisemka dostał zakaz meczowy za frajerstwo (za co to nikt nie wie). Generalnie po pierwszych informacjach tego typu lekkie zamieszanie milion telefonów ale nikt nic nie wie.
Niestety plotkarce tego się nie wy[link]y :-).
Nadal pojawiają sie pytania "co z tym zakazem" i co tu odpsać ? Przeciż kumateria wie lepiej.
Troszkę to pokazuje mentalnośc tego narodu i szukanie dziury w całym...
Ostatnio dowiedziałem się że mój kolega prowadzący serwis nazakazie.pl to pies. Skad ktos mial takie informacje? Tego tez nikt nie wie. Napisałem w sprawie anulowania mandatów ale stwierdził, że on od prześladowania kibiców nie od mandatów (jakby ktos nie wyczuł to IRONIA).

Od siebie chciałem podziękować tym którzy nadal pomagają i nie dają się wciągać w te debilne rozkminki nt zakazu.
Z kibicowskim pozdrowieniem.
Xp

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: SUPPORTERS NR 4- JUŻ DO NABYCIA !+ KRÓTKIE OŚWIADCZENIE

Post autor: Nordfront » 20.08.2012, 00:52

Wizard. pisze:Do napisania tej krótkiej informacji zmusiła mnie pewna sytuacja.
Mianowicie od pewnego czasu ktoś usilnie wmawia ludziom, że redaktor pisemka dostał zakaz meczowy za frajerstwo (za co to nikt nie wie). Generalnie po pierwszych informacjach tego typu lekkie zamieszanie milion telefonów ale nikt nic nie wie.
Niestety plotkarce tego się nie wytłumaczy :-).
Nadal pojawiają sie pytania "co z tym zakazem" i co tu odpsać ? Przeciż kumateria wie lepiej.
Troszkę to pokazuje mentalnośc tego narodu i szukanie dziury w całym...
Ostatnio dowiedziałem się że mój kolega prowadzący serwis nazakazie.pl to pies. Skad ktos mial takie informacje? Tego tez nikt nie wie. Napisałem w sprawie anulowania mandatów ale stwierdził, że on od prześladowania kibiców nie od mandatów (jakby ktos nie wyczuł to IRONIA).

Od siebie chciałem podziękować tym którzy nadal pomagają i nie dają się wciągać w te debilne rozkminki nt zakazu.
Z kibicowskim pozdrowieniem.
O ku*** hahahaha
Takich akcji juz jest w c***, nawet nie wiem po co sie w tym rozpisywac...
Ludzie pierdola na lewo i prawo jak juz z kilkoma chłopakami.

Supportersa tego 3 widzialem gdzies przelotem calkiem dobra sprawa, w tn sie moze zaopatrze (to tak zeby of topa ni bylo).

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: MAGAZYN SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KOLEJNY KONKURS

Post autor: Wizard. » 23.08.2012, 10:37

kolejna aukcja !!
[link]

oraz profil FB :
http://www.facebook.com/pages/Supporter ... 7062472035
i kolejny mały konkursik. Więcej informacji na profilu fb.
Nie masz kasy ? Szkoda Ci kasy ? Weź udział w naszych konkursach może się uda - 1 kliknięcie i może uda się wygrać.: )
Xp

to już się kameruje
Posty: 247
Rejestracja: 24.03.2012, 23:40

Re: MAGAZYN SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KOLEJNY KONKURS

Post autor: to już się kameruje » 23.08.2012, 10:55

Hokej, koszykówka, a żużla brak? szkoda, szkoda.
Obrazek

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4 ! AUKCJE ALLEGRO ORAZ KONKURS !

Post autor: Wizard. » 25.08.2012, 10:44

W zuzlu jest inaczej ułożony sezon.
Najpewniej zrobimy tak, że wrzuce w nr 5 cała czesc sezonu od kwietnia do konca roku.
Podbijam aukcje
[link]
oraz profil fb na którym wrzucono konkurs
http://www.facebook.com/pages/Supporter ... 7062472035
Xp

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: SUPPORTERS NR 4 ! AUKCJE ALLEGRO ORAZ KONKURS !

Post autor: Nordfront » 25.08.2012, 12:09

Paczka jest !
Wygląda przejebanie normalnie jak książka.
W sumie tylko przewertowałem pare stron ale wyglada na plus !
Poczytam troche na kibelku to moze jeszcze pare słow skrobne !

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4 ! AUKCJE ALLEGRO ORAZ KONKURS !

Post autor: Wizard. » 28.08.2012, 20:34

Rozpoczynamy akcję kupuje z znajomym :))
Powrzucajcie informacje na swoje tablice itd. jak znajdziecie kilku chętnych podbijcie na maila w sprawie zamówienia.
Troszkę niższe ceny od 5 sztuk. Całkem dobre (wg mnie:P) od 10szt. Więcej informacji ? pisać na pw i maila :-)
Oczywiście sklepiki to już całkiem inna sprawa i one z urzędu mają taniej. !

[link]

Obecnie jdziemy z konkursem gdzie do wygrania jest ta koszulka:
[link]
Xp

Hrvatska
Posty: 32
Rejestracja: 30.10.2010, 15:38

Re: SUPPORTERS NR 4 ! AUKCJE ALLEGRO ORAZ KONKURS !

Post autor: Hrvatska » 28.08.2012, 21:44

czy jest możliwość zakupienia gdzieś trzech wcześniejszych numerów tego zina ?

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 30.08.2012, 15:23

Pytań o wcześniejsze numery sporo, postaram się popytać po ekipach jeśli cos zostało dam znać.
Podbijam aukcje
[link]
Czekamy na opinie !!
na profilu fb ta koszulka do wygrania !!
[link]

przykładowe składaki
[link]
[link]
[link]
Na razie trochę opjawiło sie na fb. Po jakimś czasie i tak wszystkie spakuje i wrzucamy na stronę lub fb.

lepsze fotki pisma:
[link]
[link]
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 31.08.2012, 04:32

Pytań o wcześniejsze numery sporo, postaram się popytać po ekipach jeśli cos zostało dam znać.
Podbijam aukcje
[link]
Czekamy na opinie !!
na profilu fb ta koszulka do wygrania !!
[link]

przykładowe składaki
[link]
[link]
[link]
Na razie trochę opjawiło sie na fb. Po jakimś czasie i tak wszystkie spakuje i wrzucamy na stronę lub fb.

lepsze fotki pisma:
[link]
[link]
Xp

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Stadionowy » 31.08.2012, 13:21

Supporters nr 4 jest naprawdę konkretny! Wyglądem przypomina książkę (tak jak nr 3),materiału jest naprawdę sporo. Wg mnie największym plusem jest publicystyka,felietony,wywiady.W porównaniu do nr 3 są obszerniejsze i dużo ciekawsze. Mam nadzieję że w kolejnym numerze będzie tego jeszcze więcej! Jeśli chodzi o opisane ekipy to jest ich naprawdę dużo+ składaki.
Jedyne co mnie zastanawia to fotki na końcu pisma. Osobiście wolałbym tam fotki opraw/awantur/z dawnych meczów kadry niż napinających się chłopaków. Bez spinki.
Ogólnie:POLECAM!POLECAM!POLECAM!

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 31.08.2012, 21:16

[link]
podbijam aukcje która sie powoli kończy.

Był plan supportersa extra ale zostaje zawieszony. Supp extra to same artykuy i publicystyka jednak mozolna sprzedaż nr 4 pokazuje ze nie ma mody na czytanie w dzisiejszym świecie.
Cóż zobaczymy.
na razie podstawą jest zwrócenie sie inwestycji w nr 4.

przykładowe składaki
[link]
[link]
[link]
Na razie trochę opjawiło sie na fb. Po jakimś czasie i tak wszystkie spakuje i wrzucamy na stronę lub fb.

lepsze fotki pisma:
[link]
[link]
Xp

Latynosek
Posty: 252
Rejestracja: 27.03.2012, 00:01

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Latynosek » 31.08.2012, 21:18

Czy jest mozliwosc zamowienia wszystkich numerow?Tych starych i nowych razem w pakiecie?

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 31.08.2012, 21:18

Numery 2 i 3 na te chwile nie mam
jak pisalem zapytam o nr 3 bo powinny lezec po ekipach.
Xp

ULTRA-STYL
Posty: 254
Rejestracja: 26.02.2007, 19:44

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: ULTRA-STYL » 31.08.2012, 22:04

mam kilka sztuk nr 3. Chętni pisać na PW.
KONTAKT TYLKO I WYŁĄCZNIE PW LUB MAIL!!!
mail: [email protected]

Major1978
Posty: 97
Rejestracja: 21.06.2010, 17:16

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Major1978 » 01.09.2012, 09:23

Jakby ktos miał nr 2 chetnie kupię.
Obrazek

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Kosa » 01.09.2012, 11:47

Stadionowy pisze:Supporters nr 4 jest naprawdę konkretny! Wyglądem przypomina książkę (tak jak nr 3),materiału jest naprawdę sporo. Wg mnie największym plusem jest publicystyka,felietony,wywiady.W porównaniu do nr 3 są obszerniejsze i dużo ciekawsze. Mam nadzieję że w kolejnym numerze będzie tego jeszcze więcej! Jeśli chodzi o opisane ekipy to jest ich naprawdę dużo+ składaki.
Jedyne co mnie zastanawia to fotki na końcu pisma. Osobiście wolałbym tam fotki opraw/awantur/z dawnych meczów kadry niż napinających się chłopaków. Bez spinki.
Ogólnie:POLECAM!POLECAM!POLECAM!
Miałem się nie wpisywać, ale jak widzę takie posty to muszę.

Nie trzeba być mega mózgiem pisarskim, by stwierdzić, że publicystyka jest na niskim poziomie, z może jednym wyjątkiem. Pytanie czy naprawdę wśród kibiców i czytelników mamy tak małe wymagania, że felietony klepiące populistycznymi tekstami i sloganami, uznajemy za dobre? Nie te teksty nie są dobre. Są słabe albo co najwyżej średnie. Rzekłbym że są na podobnie słabym poziomie co mój artykuł w "Magna Polonia", o którym już pisałem że został stworzony w jeden dzień na podstawie obszerniejszego artykuł sprzed ponad roku. Bez żadnej edycji etc. Dobre felietony poczytacie chociażby w "Drodze Legionisty".

Masa błędów, nieestetyczne złożenie, pomyłki w ankiecie, używanie kilku czasów w jednym artykule czy wreszcie relacje większości ekip na poziomie podstawówki i robione metodą kopiuj/wklej. Co do tego ostatniego, to wiem że autor nie chce się wcinać ekipą w ich relacje, ale przez to czasem przebrnąć nie idzie.

Bądźmy obiektywni - Supportersa kupują głównie małe ekipy, by mieć pamiątkę, ludzie dla których przeczytanie całego magazynu zajmie rok i wreszcie znikoma ilość kibiców co kupują wszystko jak leci w ramach solidarności kibicowskiej.

A i jak ktoś ma mi zacząć cisnąć, że mogłem to napisać autorowi.... to ja mu już to pisałem. Dla mnie postęp jest cały czas, ale jedynka startowała z tak niskiego pułapu, do tego z numeru na numer tylko nieznacznie się poprawia, że dalej jest to słabe pismo.

Nie mówię by tego nie kupować. Dla mnie prasę kibicowską należy wspierać zawsze, szczególnie iż 25-30 złotych to nie majątek. Chodzi mi po prostu o obiektywizm.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 01.09.2012, 12:11

Kosa pisze:
Stadionowy pisze:Supporters nr 4 jest naprawdę konkretny! Wyglądem przypomina książkę (tak jak nr 3),materiału jest naprawdę sporo. Wg mnie największym plusem jest publicystyka,felietony,wywiady.W porównaniu do nr 3 są obszerniejsze i dużo ciekawsze. Mam nadzieję że w kolejnym numerze będzie tego jeszcze więcej! Jeśli chodzi o opisane ekipy to jest ich naprawdę dużo+ składaki.
Jedyne co mnie zastanawia to fotki na końcu pisma. Osobiście wolałbym tam fotki opraw/awantur/z dawnych meczów kadry niż napinających się chłopaków. Bez spinki.
Ogólnie:POLECAM!POLECAM!POLECAM!
Miałem się nie wpisywać, ale jak widzę takie posty to muszę.

Nie trzeba być mega mózgiem pisarskim, by stwierdzić, że publicystyka jest na niskim poziomie, z może jednym wyjątkiem. Pytanie czy naprawdę wśród kibiców i czytelników mamy tak małe wymagania, że felietony klepiące populistycznymi tekstami i sloganami, uznajemy za dobre?
Nie te teksty nie są dobre. Są słabe albo co najwyżej średnie. Rzekłbym że są na podobnie słabym poziomie co mój artykuł w "Magna Polonia", o którym już pisałem że został stworzony w jeden dzień na podstawie obszerniejszego artykuł sprzed ponad roku. Bez żadnej edycji etc. Dobre felietony poczytacie chociażby w "Drodze Legionisty".

Masa błędów, nieestetyczne złożenie, pomyłki w ankiecie, używanie kilku czasów w jednym artykule czy wreszcie relacje większości ekip na poziomie podstawówki i robione metodą kopiuj/wklej. Co do tego ostatniego, to wiem że autor nie chce się wcinać ekipą w ich relacje, ale przez to czasem przebrnąć nie idzie.

Bądźmy obiektywni - Supportersa kupują głównie małe ekipy, by mieć pamiątkę, ludzie dla których przeczytanie całego magazynu zajmie rok i wreszcie znikoma ilość kibiców co kupują wszystko jak leci w ramach solidarności kibicowskiej.

A i jak ktoś ma mi zacząć cisnąć, że mogłem to napisać autorowi.... to ja mu już to pisałem. Dla mnie postęp jest cały czas, ale jedynka startowała z tak niskiego pułapu, do tego z numeru na numer tylko nieznacznie się poprawia, że dalej jest to słabe pismo.

Nie mówię by tego nie kupować. Dla mnie prasę kibicowską należy wspierać zawsze, szczególnie iż 25-30 złotych to nie majątek. Chodzi mi po prostu o obiektywizm.
Czekamy co ty stworzysz bo Twoj art w Magna polonia nie powala.
Populizm ? hm
Xp

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Kosa » 01.09.2012, 12:18

Spoko - pewnie trochę się jeszcze poczeka ;)

Argument "skoro sam krytykujesz, pokaż że umiesz lepiej" jest dość słaby, bo działa na porównaniach. A ja po prostu stwierdzam fakt, a nie porównuję coś do czegoś. Mimo to dałem przykład dobrej publicystyki, a jak ktoś bardziej pokopie, to do kilku (może nawet więcej niż kilku haha) niezłych moich artykułów się dokopie (ale to w obiegu GieKSiarskim).

Źle to odbierasz, ale w sumie... przyzwyczaiłem się że mało kto znosi w tym kraju krytykę :)

Zawsze kupię Supportersa, ale też zawsze napiszę prawdziwą opinię.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Wizard. » 01.09.2012, 12:34

ja znosze krytyke, ale nie krytyke na zasadzie "wszystko jest chujowe ale wesprzyjcie bo to kibic".
Xp

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: SUPPORTERS NR 4!AUKCJE ALLEGRO! KONKURS ! + SKŁADAKI

Post autor: Kosa » 01.09.2012, 12:37

Nigdzie nie napisałem, że wszystko jest chujowe. Bardzo dokładnie wymieniłem co jest złe. Jak chcesz to Ci mogę wyszczególnić to jeszcze dokładniej.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu książkowym

Post autor: Wizard. » 03.09.2012, 10:27

Kolejna aukcja:
[link]

Magazyn do nabycia w :
- [link] sklep w Pile
- [link]
- sklep fanatyków z Koła

Co do nr 1wysle za symboliczną złotówke plus koszty wysyłki jakby ktoś chciał pisac :)
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Supporters nr 4 promocja + pierwsze opinie !

Post autor: Wizard. » 10.09.2012, 23:38

KOLEJNE ZESTAWY W PROMOCJI !!
[link]
POJEDYŃCZA AUKCJA!!
[link]
i kolejny konkurs na profilu fb :
http://www.facebook.com/pages/Supporter ... 7062472035
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Supporters nr 4 promocja + pierwsze opinie !

Post autor: Wizard. » 11.09.2012, 11:54

No to mamy wrzucony na serwer 2 nr Supportersa. Nadal z wieloma niedociągnięciami i błędami - ale redakcja tego nie poprawiała bo nie wstydzimy się tego, że uczymy się... Nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi. Błędy staramy sie naprawiać z każdym numerem, ale redakcja jest dośc mała (generalnie za większość odpowiada 1 osoba). Dopiero z 3 numerem pojawili się pomocnicy a z 4 już jest całkiem ok...
.
NUmer drugi miał bardzo mały nakład i nie ma sensu go dodrukowywać (chyba, że...
ktoś zakupi 100szt).
Na stronce "Droga Legionisty" padło pytanie - czy nie sądzisz, że zmarnowałes potencjał?" odpowiedziałem, że po części tak - z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że pismo było średnie, ale jednak własne.
Jeśli ktoś wahał sę nad kupnem numeru 4 niech spojrzy na nr 2 i go poprawi kilkukrotnie, dorzuci felietony, poprawi grafikę...
Zapraszam do ściągania!!
[link]
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 17.09.2012, 16:24

Koljna aukcja!!
[link]
Xp

Misiek_MKS
Posty: 99
Rejestracja: 27.01.2009, 17:26
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Misiek_MKS » 17.09.2012, 16:29

Od siebie mogę polecić Supportersa, w porównaniu do trójki widać progres, pisemko się rozwija i oby tak dalej.
BÓG - HONOR - OJCZYZNA

TylkoFalubaz
Posty: 1872
Rejestracja: 13.07.2009, 22:53

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: TylkoFalubaz » 18.09.2012, 21:56

Ja również jak zwykle polecam,z każdym kolejnym numerem widać poprawę.Szczególnie rządzi "Club Kibica Reprezentacji Polski" :)
Oby tak dalej!
IHG 09

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 20.09.2012, 18:03

dzięki panowie :)
Wiem, że sporo użytkowników k.net zakupiło pisemko, szkoda, że niewielu sie wpisuje :)
A my z kolejna aukcja lecimy :)
[link]
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 25.09.2012, 08:54

[link]
Xp

TAZZ_STILON
Posty: 293
Rejestracja: 27.02.2007, 10:16
Lokalizacja: Zachodnia Polska

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: TAZZ_STILON » 27.09.2012, 13:18

Kolego, kupilem 1 wrzesnia magazyn, napisales mi ze 12.09. rzekomo wyslano, bo jakis problem z drukarka. Wciaz go nie otrzymalem, a kolejnego maila ode mnie widze olales... troche kwas

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 27.09.2012, 22:22

Sprawa załatwiona.
Niestety w powodzi e maili i wysyłek byłem pewien nadania paczki.
Pozdrawiam.
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 13.10.2012, 11:03

Krótka opinia o nr 4 ! : )
To co według niektórych miało być wyłącznie sezonową ciekawostką przeradza się w prawdziwy kibicowski almanach. Przed nami czwarty numer magazynu „Supporters”, nieregularnie wydawanego magazynu tworzonego w starym stylu kibicowskich zinów.

Jak zwykle „Supporters” można podzielić na dwie części – w pierwszej, około 60-stronicowej znajdują się felietony, wywiady oraz wspomnienia. Mamy więc kilka słów o Euro, zakazach, idei „Against Modern Football”, czy nawet o… kibicowaniu w Afryce. W numerze również dwie recenzje i żartobliwy dział „Club Kibica Reprezentacji Polski”. Największa siłą wydawnictwa są jednak relacje, pisane w bardzo specyficznym stylu, przesyłane przez same ekipy. Nie brakuje klubów z Ekstraklasy, czy I ligi, ale prawdziwym hitem są niższe klasy rozgrywkowe. Trzecia, czwarta, czy nawet piąta liga to kawał niesamowitych historii wywołujących u starszych kibiców nostalgię za czasami, gdy nie istniały nowoczesne „areny”. Relacje, dodatkowo ozdobione klimatycznymi fotografiami, przesyłają kibice z reaktywowanych własnymi siłami klubów takich jak KSZO 1929, Szombierki Bytom, czy Stilon Gorzów Wielkopolski, ale także z innych ekip z mniejszych miast. Poza ciekawą, choć nie pozbawioną słabszych momentów, lekturą, dział z relacjami można potraktować jako przewodnik krajoznawczy. Dzięki opisom spotkań w magazynie, do świadomości kibiców w większych aglomeracjach docierają ekipy z takich miejscowości jak 10-tysięczne Mońki (Promień), czy 4-tysięczny Przeciszów (Przeciszovia).

Stałym dodatkiem do wszystkich kibicowskich magazynów stają się również krótkie opisy sportów innych niż piłka nożna – w tym wypadku swoje relacje umieścili fani koszykówki z Anwilu Włocławek, czy kibice hokejowi z Unii Oświęcim. Do czarno-białych stron z artykułami doszło też kilka kolorowych „składaków” ze zdjęciami poszczególnych ekip oraz opraw w przypadku wyższych lig.

Jako wadę pisma można uznawać brak kilku czołowych klubów z dwóch najwyższych lig, ale tak naprawdę w opisach topowych ekip i tak większość informacji jest powszechnie znana w całym środowisku. Dla niektórych wadą będzie pewnie również cena – 17 złotych - ale koszt rekompensuje objętość materiału, która wynosi ponad 250 stron.

„Supporters”, szczególnie potraktowany z przymrużeniem oka, z uwzględnieniem folkloru i specyfiki niższych lig, stanowi świetny przegląd sił kibicowskich w miejscach, o których wielu pewnie nawet nie słyszało.

Nakład schodzi bardzo szybko.
Radzę się decydować póki jest !
Jeśli te aukcje sie skończą to kolejne dopiero w przyszłym tygodniu !!
Supporters+ Smycz
[link]
Supporters nr 4 Supporters Extra !
[link]
Supporters extra solo
[link]
Xp

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: Nowy magazyn kibicowski w wydaniu ksiązkowym !

Post autor: Wizard. » 17.10.2012, 19:40

Najnowsza aukcja Supportersa Extra razem z nr 4. Aukcja Supportersa Extra solo w najbliższym czasie !

[link]
Xp

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cybertomanek, Dario1916, Gufi10, Jacku84, Nosferatu, odEdoTe, Oleole11 i 186 gości