WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Informacje ze światowych trybun
ODPOWIEDZ
awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 27.05.2013, 19:21

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 52013.html

I oprócz tego chyba warto to umieścić: http://www.youtube.com/watch?v=K_bUu6XoWXY ale najważniejsze podkoniec - reakcja kibiców.



Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 04.06.2013, 09:57

Co dalej z Tesserą? Jakieś przecieki na nowy sezon?

Chamski9
Posty: 3
Rejestracja: 03.06.2013, 22:53

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Chamski9 » 04.06.2013, 10:15

Ja bym się chciał dogłębniej dowiedzieć jak wygląda Roma na tle innych ekip chodzi o U i h. Czym się mogą pochwalić jeżeli chodzi o huliganke i jak wyglądają wpływy na mieście pomiędzy Lazio

Chamski9
Posty: 3
Rejestracja: 03.06.2013, 22:53

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Chamski9 » 04.06.2013, 10:39

Ja bym chciał się bardziej dowiedzieć jak wygląda Roma na tle innych ekip pod względem U i h. Czym mogą się pochwalić jeżeli chodzi o chuliganke i jak wygląda walka na mieście z Lazio.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 07.06.2013, 14:05

nic z tesserą... bedzie obowiazywac.. niektorzy dobiją do ekip ,ktore ja porzyjely inni nie.. i tak bedzie to wsyztsko sie kisic.... sa szanse na male modyfikacje TdT ale to niewielkie...

Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 09.06.2013, 14:11

No to p**** kwas i c*** wielki, a tak pięknie wyglądały parę lat temu włoskie klatki.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 11.06.2013, 09:54

Przestańcie się w końcu jarać zniesieniem Tessery, bo do tego nie dojdzie. "Pięknym" przykładem są kibice Livorno czy Brescii, w których grupy stricte kibolskie nie klepnęły Tessery, ale na mecze play-off decydujące o awansie do Serie A wybrały się na wyjazdy bardzo dobre liczby kibiców tych klubów, którzy do ekip ultras nie należą i Tessery poakceptowali. Mówiąc w skrócie - pikniki wbiły w ustalenia kibolskie i jeżdżą, robią oprawy itp. W gronie tych pikników wyrosło już po 6 latach od wprowadzenia obostrzeń kibicowskich w Italii nowe pokolenie młodzieży, która nie jest obciążona w żaden sposób wymogami zapisanymi w Tesserze. Nie należą też do grup kibolskich, bo nie mogą należeć, bo jak można działać w grupie ultras, która od 6 lat nie pojawiła się na żadnym meczu... Zaczęli tworzyć własne struktury kibicowskie - bardziej lajtowe od grup ultras nastawionych mocno na awantury. Dzięki temu mogą jeździć na wyjazdy, robić oprawy i być ze swoim klubem. Ich Tessera w żaden sposób przecież nie uderza.

Włosi zawsze mieli wielką siłę w kibicach piknikowych, bo to oni im nakręcali szaloną frekwencję wyjazdową. Ale teraz obraca się to przeciw nim (grupom kibolskim). W końcówce minionego sezonu widziałem parę meczów Napoli na wyjeździe - klatka gości z ich udziałem zawsze bardzo ładnie zapełniona. A tam przecież całe bandy Commando Ultra, Fedayn czy Ragazzi mają przybity policyjny zakaz wyjazdowy z miasta w dniach meczowych Napoli. Oznacza to, że pikole wbiły w ekipy kibolskie na całej długości i jeżdżą na mecze nie patrząc na ustalenia grup ultras. I trzeba się pogodzić, że taki właśnie trend będzie to wszystko przybierało. Ratunkiem dla włoskich kiboli jest akcept Tessery. To trudna i bolesna decyzja, ale jedyna możliwa dla uchowania kultury wyjazdowo-kibolskiej. Rząd się nie ugnie w kwestii Tessery, bo dzięki niej skończyły się awantury, które lawinowo przetaczały się w każdej kolejce co weekend w Italii. Nie ma co się łudzić w tej materii.
Obrazek

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 11.06.2013, 10:50

"Zaczęli tworzyć własne struktury kibicowskie - bardziej lajtowe od grup ultras nastawionych mocno na awantury. Dzięki temu mogą jeździć na wyjazdy, robić oprawy i być ze swoim klubem. Ich Tessera w żaden sposób przecież nie uderza. "
Plemcio zacznie w nich ''uderzac'' jak wylapia zakaz stadionowy za glupi c*** a tam takowe sie wylapuje ..;)

" Rząd się nie ugnie w kwestii Tessery, bo dzięki niej skończyły się awantury, które lawinowo przetaczały się w każdej kolejce co weekend w Italii. Nie ma co się łudzić w tej materii."

zgadzam sie , aczkolwiek awantur w tym sezonie jak na dzisiejsze realia wloskie bylo sporo ,wrecz baardzo duzo w porownaniu z poprzednimi sezonami z Tdt.. takze jest tendencja wzrostowa mimo wszystko... we wloszech powoli niesttey zaczyna miec miejsce przejmowanie angielskich zwyczajow chuliganskich ,spowodowanych tym ,ze 90% grup chuliganskich nie ma prawa wstepu na stadiony i jak w uk sa zmuszeniu dzialac inaczej..

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 11.06.2013, 15:11

Dokładnie tak jak piszesz. Cały czas obserwuję włoską scenę, czasem bezpośrednio będąc tam na miejscu i widzę, jak bardzo Włosi byli rozpasani. Pełna wolność i swoboda. Dodatkowo trzeba dodać, że w nich uderzono w jednym momencie wszystkimi możliwymi zakazami. Wszędzie wprowadzano to stopniowo - najpierw piro, potem po paru latach jakieś karty, potem inne pierdy. Tam poszło wszystko jednym frontem. Logiczne więc, że wyjebało ich w kosmos, obróciło ich świat w pył, nie mieli czasu się nawet dostosować do nowych realiów, bo nagle z dnia na dzień obudzili się w innym świecie.

Rząd włoski miałby megapasztet, gdyby Tesserę wszyscy klepnęli. Wtedy dopiero byłyby jazdy. Bo przecież Tessera uderza w typów już dziś w okolicach 30 i więcej lat. I to też przecież nie wszystkich, tylko tych, którzy mieli zakazy na koncie czy jakieś przewinienia karane wyrokami. Ktoś kto ma dziś 20-22 lata nie miał jak dorobić się zakazu wyjazdowego przed 2007 rokiem, więc potencjał kibolski młodego pokolenia tam cały czas jest. Byle ta młodzież nie była spizdowaciała, a w tym jest właśnie największa obawa w Italii. Że brak dobrych przykładów w postaci działania grup ultras spowoduje, że młodzież będzie pizdami niegodnymi kontynuowania dorobku starych kiboli.

A tak jeszcze odnosząc się do tych, którzy Tessery nie klepnęli. W kwietniu jak Napoli zajechało na Milan zaliczyli awanturę z psami. Chcieli dostać się do Milanu, obrzucili psiarnię kamieniami. To jest to, o czym wspomniałem. Że nawet bez tych głównych postaci ze wszystkich ekip działoby się tam bardzo dużo, gdyby reszta kiboli z danej ekipy Tesserę zaakceptowała. No, ale na to nie ma akceptu tych głównych postaci właśnie i koło się zamyka. Chujnią jest to, że ci, którzy mają dawne zakazy nie patrzą się na kwestię przyszłościowo - są coraz starsi, z roku na rok odpływa im potencjał w postaci młodzieży, więc trwanie w swoich decyzjach na dłuższą metę jest samobójstwem i jednocześnie megaegoizmem. Młodzież i ci, którzy są bez zakazów i wyroków z dawnych lat chcą jeździć. Upływ lat spowoduje, że ludzie nie związani z grupami ultras zaczną akceptować Tesserę, samoistnie wykruszą się jednocześnie stare typy, które akcept Tessery dziś blokują. Tyle, że nie wiadomo, jakie to będzie wtedy pokolenie - wychowane bez żadnych zasad. Makarony same sobie teraz pętlę wokół szyi zaciskają coraz bardziej.
Obrazek

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 11.06.2013, 22:38

moim zdaniem klepna tessere predzej czy pozniej..beda musieli to zrobic......ale jeszcze nie w nadchodzacym sezonie.. jak napisales takie decyzje wymagaja czasu , przemyslenia i oswojenia sie z sytuacją. jednak jak pisalem jest widac progres a to w wyjazdach a to w zadymach w tym sezonie.. jeszcze 2 lata temu wyjazdy ekip w serie a to byl istny DRAMAT..nawet mlodziez nie jezdzila ..paru lemingow , stare baby jakies dziadki...(mowie teraz o wyjazdach zwalszcza Lazio..az przyjro mi bylo patrzec..) . Miejmy nadzieje,ze mlodziez wyrosnie solidna ( a wdobie kryzysu, biedy bezrobocia we wloszech mlodziez jest agresywna i sflustrowana brakiem perspektyw) i godnie zastapia stare brygady Ultras ,ktore z czasem rowniez zaczna jezdzic bo minie tyle czasu ,ze nawet z****** przepis nr 9 przestanie ich obowiazywac... balbym sie razcej tego,ze mlodziez predzej zacznie wylapywac zakazy a wtedy nawet przyklepanie tdt nic nie pomoze....
na pocieszenie https://www.facebook.com/photo.php?v=48 ... =2&theater z dedykacja dla wszystkich sympatyzujacych z Lazio:D ..bylo pieknie łzy leciały..... milego wieczorka wszystkim:) ULTRAS LIBERI !!!

Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 12.06.2013, 10:12

Z tego wszystkiego wynika, że najlepiej zrobiły mimo wszystko ekipy pokroju Juve czy Milanu, które jednak jeżdżą bandą. Oczywiście w miarę możliwości składowych w związku z zakazami, ale te sektory żyją i bardzo często mają komplet z dobrym oflagowaniem i jakimiś tam świeczkami.

Chamski9
Posty: 3
Rejestracja: 03.06.2013, 22:53

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Chamski9 » 13.06.2013, 21:56

a niech mi ktoś naświetli jaką ekipę posiada Roma ? i jak wygląda ich walka na mieście z Lazio

KadlubMcr
Posty: 4
Rejestracja: 16.04.2013, 00:07

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: KadlubMcr » 16.06.2013, 22:45

Lecce karnie zdegradowane w zeszlym roku do Serie C zremisowalo dzis 1:1 rewanzowy mecz z Carpi o awans do Serie B. Wynik ten oznacza, ze awansuje Carpi.

Oto reakcja kibicow Lecce po koncowym gwizdku i angielski komentarz z jednej ze stron:

http://www.youtube.com/watch?v=K_cSw9PMoQs

Latina and Carpi earned promotion to Serie B, but Lecce fans went on the rampage after their play-off defeat.

This evening Carpi earned a 1-1 draw at the Stadio Via del Mare, giving them the two-legged play-off Final victory on aggregate.

It sparked shocking scenes in the Lecce home stadium, where ultras invaded the pitch and physically attacked the stewards who were trying to stop them breaking into the locker rooms.

The players had just about been able to sprint off the field before the situation deteriorated.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 17.06.2013, 11:42

heheh pięknie pieknie :) ale chlopcy juz moga sie powoli przyzwyczajac do ogaldania meczy Lecce na sky :) czy rai sport:D przez dluzszy czas:D biorac pod uwage ich zamaskowanie...:D

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 23.06.2013, 13:44

[link] R E W E L A C J A !!!:d

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 23.06.2013, 20:47

Grazie a tutti per i sacrifici e la dolorosa coerenza di questi anni di lotta contro la Tessera del Tifoso. Non rispondete a chi vi dirà che l’Away è la stessa cosa, ignorateli come abbiamo sempre fatto con i tesserati che ci accusavano di poco attaccamento alla squadra !!!! La differenza resta sostanziale e noi in questo modo continuiamo a combattere ad oltranza l’articolo 9 !!! Noi oggi festeggiamo la nostra determinazione, il nostro coraggio e la nostra dignità di ultras !!! Bisogna credere in quello che si fa per arrivare ai risultati. Grazie a Lorenzo Contucci, a Giovanni Adami, che non ci hanno mai lasciato soli ! Grazie – OMISSIS – che ha finalmente accettato di fare un atto di giustizia verso chi per amore di questa squadra, da quasi 40 anni ha scelto di vivere ultras !!'' jezeli dobrze zrozumialem artykul nr 9 odchodzi do lamusa??? czy jest jakas modyfikacja..heh jak ktos czai dobrze wloski milo by bylo....;)

dzino
Posty: 2
Rejestracja: 26.02.2007, 17:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: dzino » 25.06.2013, 11:40

Witam intresują mnie zgody i kosy Pescary Calcio.Będąc pod stadionem Pescary rzucił mi sie widok straganu w którym koleś sprzedawał szaliki róznych włoskich klubów co u nas jest nie do pomyslenia.
[link]
[link]

kubal123
Posty: 10
Rejestracja: 06.06.2013, 18:28

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: kubal123 » 25.06.2013, 16:55

Mam pytanko. Czy wie ktoś może coś o US. Lecce. Konkretnie chodzi mi o to po jakiej stronie stadionu mają młyn. Wiecie jadę tam właśnie i nie chcialbym trafić do młyna...

Milano
Posty: 54
Rejestracja: 16.11.2010, 10:21

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Milano » 25.06.2013, 23:04

dzino pisze:Witam intresują mnie zgody i kosy Pescary Calcio.Będąc pod stadionem Pescary rzucił mi sie widok straganu w którym koleś sprzedawał szaliki róznych włoskich klubów co u nas jest nie do pomyslenia.
[link]
[link]
Z tymi szalami i innymi gadżetami to we Włoszek normalka.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 26.06.2013, 13:28

dzino pisze:Witam intresują mnie zgody i kosy Pescary Calcio.Będąc pod stadionem Pescary rzucił mi sie widok straganu w którym koleś sprzedawał szaliki róznych włoskich klubów co u nas jest nie do pomyslenia.
No - dokładnie. Bo polski styl jest taki z******, że szaliki z napisem Lechia czy Motor nosi i kibol i zwykły pikol tego klubu. Włosi zapoczątkowali świetny trend - skupianie się fanatyków w ramach grup kibicowskich i tym tropem poszedł niemal cały świat, dzięki temu kibole czuli i czują swoistą odrębność - należą do pewnej grupy, która podkreśla swoją obecność flagą, szalami, koszulkami - wszystkim z ta nazwą. Polska całkowicie się od tego odcięła. Dlatego pod stadionem we Włoszech nie uraczysz barw z napisem ekip kibicowskich Pescary, Juventusu czy Napoli, bo są one sprzedawane na trybunach, gdzie są młyny danej ekipy. A tylko takie szale i flagi mają wartość kibolską. Pod stadionami kupisz jedynie szale, koszulki i inne bzdety typowo klubowe - taki folklor, jaki na tym zdjęciu widać, to w Italii norma. Ale dla ludzi ze środowiska każda osoba nosząca takie barwy jest zwykłym dzbanem i się ich nie kroi.
Obrazek

FF1981
Posty: 122
Rejestracja: 15.09.2010, 08:30

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: FF1981 » 26.06.2013, 19:44

plemplem81 pisze:
dzino pisze:Witam intresują mnie zgody i kosy Pescary Calcio.Będąc pod stadionem Pescary rzucił mi sie widok straganu w którym koleś sprzedawał szaliki róznych włoskich klubów co u nas jest nie do pomyslenia.
No - dokładnie. Bo polski styl jest taki z******, że szaliki z napisem Lechia czy Motor nosi i kibol i zwykły pikol tego klubu. Włosi zapoczątkowali świetny trend - skupianie się fanatyków w ramach grup kibicowskich i tym tropem poszedł niemal cały świat, dzięki temu kibole czuli i czują swoistą odrębność - należą do pewnej grupy, która podkreśla swoją obecność flagą, szalami, koszulkami - wszystkim z ta nazwą. Polska całkowicie się od tego odcięła. Dlatego pod stadionem we Włoszech nie uraczysz barw z napisem ekip kibicowskich Pescary, Juventusu czy Napoli, bo są one sprzedawane na trybunach, gdzie są młyny danej ekipy. A tylko takie szale i flagi mają wartość kibolską. Pod stadionami kupisz jedynie szale, koszulki i inne bzdety typowo klubowe - taki folklor, jaki na tym zdjęciu widać, to w Italii norma. Ale dla ludzi ze środowiska każda osoba nosząca takie barwy jest zwykłym dzbanem i się ich nie kroi.
Hmm...W takim razie jak wytlumaczysz,ze pod stadionem przed meczem Inter-Hajduk sprzedawano szale tkane grupy BOYS SAN???

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: plemplem81 » 26.06.2013, 23:02

Jeśli to był jakiś kibicowski punkt, to nic w tym złego chyba nie ma, tym bardziej, że wtedy nie sprzedają tam żadnych gadżetów typowo klubowych. Na derbach Mediolanu byłem póki co trzykrotnie i ani razu nie widziałem, żeby po stronie Interu przed stadionem ktoś stał z geszeftem i opylał szale z nazwą ekipy. Będę na derbach teraz na jesień, bo takie mam plany, to szczególnie zwrócę na to uwagę. Jedno jest pewne - na stówę małolaty z Boys San łażą po trybunach na prostych (czyli tych najdroższych), gdzie siedzą japońscy i chińscy turyści i wciskają im swoje szale ekipowe, bo kasa musi się zgadzać. Widziałem naocznie, więc tego jest pewien. Nie wiem czy tak jest w innych ekipach, ale to z "Against modern football" nie ma kompletnie nic w$pólnego.
Obrazek

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 04.07.2013, 23:41

IL NAPOLI DICE ADDIO ALLA TESSERA DEL TIFOSO, GLI ULTRAS POTREBBERO TORNARE IN TRASFERTA!

RITAGLI DI GIORNALE
Napoli mowi NIE ''nowej '' zmodyfikowanej tesserze...

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 04.07.2013, 23:58

[link] nawet romowie ,ktorzy jezdizli na tym ''patencie'' w drugiej polowie sezonu , o zym zesmu tutaj debatowali odrzucaja ta swoja kartke... zapowiada sie kolejny chujowy sezon wyjazdowy w serie a... poza oczywiscie tymi,ktorzy karty przybili...

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Patriota1911 » 05.07.2013, 15:40

Zna ktoś analogiczna internetową stronę kibicowską Włochów jak ta?

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 05.07.2013, 18:26

Patriota1911 pisze:Zna ktoś analogiczna internetową stronę kibicowską Włochów jak ta?
z tego co wiem to takowej juz nie ma od 2008 roku... Ultras Liberi Italia sie nazywala..

Patriota1911
Posty: 25
Rejestracja: 12.11.2010, 15:26

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Patriota1911 » 05.07.2013, 18:28

I jeszcze jedna kwestia: potrafi ktoś opisać kibicowską sytuację na Sardynii?

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 07.07.2013, 18:05

[link] CSud MILANO turniej ...

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 08.07.2013, 14:12

http://www.youtube.com/watch?v=UCMzBc6H ... e=youtu.be salernitana vs Napoli nie wiem kiedy .

patriota87
Posty: 58
Rejestracja: 13.09.2009, 14:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: patriota87 » 08.07.2013, 20:49

co do tych szalików moge potwierdzić, że szale takich ekip ultras włoskich mozna nabyć bez problemu, albo pod stadionem albo na innych trybunach... jakiś czas temu nawet gdzieś głośno o tym było że np. IRRIDUCIBILI to juz tylko maszynka do robienia kasy... nie ma problemu by kupić nawet bluzy typu ninja z nazwą danej ekipy.. to coś jest gdzieś nie tak... kiedyś we Włoszech natknąłem się na ulotke/wizytówke sklepu z gadżetami ultras gdzie można nawet przez neta zmówić sobie coś danej ekipy teraz głównie Interu sa gadżety ale kiedyś mieli mase różnych grup z całej Italii: [link]
Obrazek

Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 08.07.2013, 23:02

Rozpoczęcie sezonu - Milan:

http://www.youtube.com/watch?v=dpjV42ZzmRQ
[link]
[link]
[link]
[link]

Supporter
Posty: 627
Rejestracja: 13.04.2008, 16:23
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Supporter » 21.07.2013, 12:15

potrzebny mi tekst tej pierwszej przyśpiewki z filmku z rozpoczęcia Milanu!

Klonazepam
Posty: 126
Rejestracja: 21.05.2013, 10:48

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Klonazepam » 26.07.2013, 01:29

Siamo qui
che cantiam
con il cuore
diavolo vinci per noi
http://www.youtube.com/watch?v=pl2dfeUsByI

Coś w stylu: jesteśmy tu całym sercem, dopingujemy by zobaczyć zwycięstwo diabłów.

awsd
Posty: 52
Rejestracja: 10.04.2012, 15:57

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: awsd » 26.07.2013, 21:19

Ja bym raczej dokończył jako '...by zobaczyć jak diabły wygrywają dla nas', ale może ktoś wie lepiej.

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 27.07.2013, 12:16

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... jNvY#at=16 Verona feyenord.... sparing.. ale moc jest... dobrze ,ze jestescie spowrotem w serie a:D

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 29.07.2013, 00:25

http://www.youtube.com/watch?v=29GSpL14bFE wielki respekt dla Salernitany za ich tozsamosc i za to co potrafia zrobic na trybunach mimo dolowania kopaczy ...miazga....

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 18.08.2013, 21:59

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4CgB2l6GJw sezon czas zaczac:)) awantury palermo vs verona Z wczoraj:)

acabek
Posty: 152
Rejestracja: 01.09.2012, 14:29

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: acabek » 19.08.2013, 13:43

poszukuję zdjęcia flagi Milanu Vecchia Maniera, tylko tak żeby było dobrze ją widać, na prosto. Z góry dzięki

19w(E)stland68
Posty: 259
Rejestracja: 16.06.2011, 14:05

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: 19w(E)stland68 » 20.08.2013, 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=9ysv_FSyUMM cos pieknego odlot calkowity!!:D OOO FORZA LAZIOO NON MOLLAREE....

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: WŁOSKA SCENA KIBICOWSKA

Post autor: Blood&Honor » 20.08.2013, 13:53

19w(E)stland68 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=9ysv_FSyUMM cos pieknego odlot calkowity!!:D OOO FORZA LAZIOO NON MOLLAREE....
nic specjalnego, wracaj na ziemię lotniku...
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości