ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 28.09.2013, 19:37

Elo nrth... Zostawili Cię na dyżurze?



nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 28.09.2013, 19:43

Tak, musze napisac raport
za kim jestes?

krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: krakus » 28.09.2013, 19:44

nrth pisze:To juz sa tak daleko posunięte insynuacje i konkluzje że rownie dobrze moznaby was besztać za majchrowskiego który ku wasze euforii pierdoli na noworocznym treningu o nie schodzeniu na psy a np w zeszłotygodniowym programie mowi że wspolpraca z policja to obowiazek i zaszczyt.
Jak to miec takiego celebryte jako kibica?
Odcinacie sie, wyzywacie go?
Na wyjazdach macie romana, który nas sprzedawał za wlepki a nam sie kazecie ustosunkowywac do jakichs działaczy?
Daj tu pogadac ciekawym ludziom, ktorzy maja wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia bo ich sie czyta z przyjemnoscia a tematy typu czerwiński czy filipak (mam nadzieje ze bojkotowałes awanse Cracovii zawdzięczany CZERWONEMU swego czasu profesrowi ;-)) niech sie ida j****
Z tym że Czerwiński jest honorowym prezesem Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, sami sobie wybraliście starego komucha na prezesa. A Cracovii z Majchrowskim nic nie łączy, chciał się pokazać przed wyborami to zrobił co zrobił.
roman to tylko sympatyk który był na paru wyjazdach i nigdzie się poza tym nie udzielał.

first2005
Posty: 58
Rejestracja: 18.02.2012, 15:30

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: first2005 » 28.09.2013, 19:47

nrth pisze:Tak, musze napisac raport
tylko nie szalej za bardzo

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 28.09.2013, 20:04

współpracowali z zaborcą
fetowali Cyrankiewicza
stoją na trybunach z przerzutami, którzy cięli ich tydzień wcześniej
chłop z policji zabił wiślaka na akcji
do dopingu zagrzewa ich syn komendanta
na wyjazdy jeździ oficjalny konfident i dziennikarz z GW
ich dobrodziej Filipiak stary PZPR-owiec
wprowadzili ubeckie metody do tego miasta
Świstak sprzedaje Wiślaków i dalej prowadzi doping
szefem bandy i legendą jest kanar
opravcy jebią ich na hajs

Naprawdę zajmijcie się swoim bagnem, bo taplacie się w nim po uszy i jak już rozliczycie się ze swoją klubową i kibicowską historią bierzcie się z GTS.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 28.09.2013, 21:01

joe pisze:współpracowali z zaborcą
fetowali Cyrankiewicza
stoją na trybunach z przerzutami, którzy cięli ich tydzień wcześniej
chłop z policji zabił wiślaka na akcji
do dopingu zagrzewa ich syn komendanta
na wyjazdy jeździ oficjalny konfident i dziennikarz z GW
ich dobrodziej Filipiak stary PZPR-owiec
wprowadzili ubeckie metody do tego miasta
Świstak sprzedaje Wiślaków i dalej prowadzi doping
szefem bandy i legendą jest kanar
opravcy jebią ich na hajs

Naprawdę zajmijcie się swoim bagnem, bo taplacie się w nim po uszy i jak już rozliczycie się ze swoją klubową i kibicowską historią bierzcie się z GTS.
Skończ już chłopie, bo wszystko już było. Do wszystkiego mogę Ci podać kontrę, do większości już dałem, tylko już mi się nie chce.
Co dwie strony będziesz robił podsumowanie? Odpisałeś mi na Kapę, Olszówkę, Kon..., Smoka, naprawdę chcesz żeby tu pisać o wałkach na kasę między Wami?
Ja kończę. Za dużo baranów. Jedyny, z którym warto podyskutować to nrth.

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 28.09.2013, 21:18

Ile razy ktoś od was będzie miał coś do powiedzenia o GTS to chciałbym wiedzieć jak zapatruje się na swoją historię. Dziwne, że nie strofujesz tak swoich kumpli po szalu, gdy starują z ewidentnymi kłamstwami jw. z Czerwińskim. Po raz setny macie coś do powiedzenia o działaczach=komuchach to ja po raz setny pytam o RoMana. Proste.

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 28.09.2013, 21:41

joe pisze:współpracowali z zaborcą
fetowali Cyrankiewicza
stoją na trybunach z przerzutami, którzy cięli ich tydzień wcześniej
chłop z policji zabił wiślaka na akcji
do dopingu zagrzewa ich syn komendanta
na wyjazdy jeździ oficjalny konfident i dziennikarz z GW
ich dobrodziej Filipiak stary PZPR-owiec
wprowadzili ubeckie metody do tego miasta
Świstak sprzedaje Wiślaków i dalej prowadzi doping
szefem bandy i legendą jest kanar
opravcy jebią ich na hajs

Naprawdę zajmijcie się swoim bagnem, bo taplacie się w nim po uszy i jak już rozliczycie się ze swoją klubową i kibicowską historią bierzcie się z GTS.
Wisła Sharks Policyjna ekipa troche niewygodnych faktów o tej Policyjnej ekipie z Krakowa

Orzech mama Policjantka
Gurz alias Guzik tata Policjant
Thomson wel Wodogłowie tata Policjant

Tutaj Ci co poszli na współprace

Mokry poszedł na uklad z Policja tajny informator
Alan Krol matka asesor w sądzie rownież na ukladzie z Policja
Saniak informator policji z pensją Bała wyrok za jego informacje dostał 5 lat więzienia
Bracia Abdulowie tata wychowawca w Kryminale na Monte Lupich
Stary Abdul płatny informator z pensją z Mogilskiej 2 tys miesiecznie
Młody Abdul zwykły konfident
Mokry gwiazda Sharksów poszedł na układ z Policja razem z nim całe osiedle RUCZAJ!!!
"CHŁOPI"REYMONTA

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Larkson1908 » 28.09.2013, 21:48

zaczyna się. Brzozovia Brzozów Rules

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Psiak » 29.09.2013, 01:41

mcmlxv pisze:Miałem już nie pisać, ale Psiak mnie tu czasami wywołuje do tablicy więc odpiszę:

1. Sprawa GTSu. Nie śpiewałem ponieważ mój początek aktywnego kibicowania to końcówka naszej zgody. Nie było za bardzo okazji. Natomiast paradoksalnie moje niezłe kontakty z paroma osobami z Wisły miały miejsce już w trakcie ostrej kosy. Czy gdybym startował wcześniej to śpiewałbym GTS? Na pewno. Czy znaczyłoby to, że milicyjność Wisły jako klubu by mnie nie uwierała? Nie znaczyłoby. Już raz pisałem (ogólnie), że nikt normalny i znający realia tamtych czasów nie twierdzi, że kibice Wisły to była milicja albo ludzie zakochani w gwardyjskości. To absurd, to była ekipa porządnych i charakternych chłopaków. Nie zmienia to jednak faktu, że milicyjność samego klubu: a) uwierała przynajmniej niektórych zgodowiczów (jednych mniej, drugich więcej), b) stawiała Wisłę w uprzywilejowanej sytuacji piłkarsko, tak jak kluby związane z wojskiem czy też górnictwem.
(Doceniam to, że odpisałeś.)
Oczywiście, zgadzam się z tym, ze kluby g/w/g były uprzywilejowane, tu nie ma najmniejszych wątpliwości, ale z uwieraniem to wybacz, nie było tego. Może kogoś indywidualnie (jak profana), ale nie całe grupy. Nie było by zgód kibicowskich.
Przy okazji słowo do Northa - sukcesy piłkarskie są równie ważne jak miejsce, w którym człowiek się wychował i w Łodzi widać to było wyraźnie, gdy w przeciągu dosłownie paru lat pół Łodzi stała się czerwona, w tym 30-40 letnie zgredy, które parę lat wcześniej wiadomo za kim były. O małolatach nie wspomnę, bo każdy kto wtedy tam mieszkał wie jak było.
Zaprzecze. Sukcesy są nic nie ważne jak miejsce w którym się czlowiek wychował... przykład Kraków :)
2) Zarzucanie Pasom wprowadzenia sprzętu ma sens, gdy w jednakowym stopniu potępia się to co się stało na Grabiszyńskiej czy też w Kielcach. Rozumiem z Twoich słów ("czy ja napisałem, że Wisła jest honorowa?") że nie uważasz swojej obecnej ekipy za honorową. Jeśli tak, to zwracam honor z zarzutem o hipokryzję. Jeśli nie, to zarzut podtrzymuję.
Jednakowy to równoważny, czy to nieopatrzność?. Jesli przed K i G zarzuciłbym P sprzęt, to nie miało by sensu? Miało, i to jaki sens. Załózmy, ze jesteśmy przed G i K i co robisz? Zarzucisz im czy nie? Tak było w przypadku Krakowa. Zawsze będe im to zarzucał, bo nie było by B, gdyby nie było by A. A A zrobiło wszystko, by powstało B. Bardzo dobrze wiesz o tym, ze Wisła przed sprzętem była jedną z najbardziej honorowych polskich ekip. To łowca wyhodował zwierzynę, a nie odwrotnie. Ty możesz mieć do nich szacunek, ja go miałem do czasu. Ty możesz pisać o pięknej Cracovii i brzydkiej Wiśle, ja napisze o pięknej Wiśle i brzydkiej Cracovii. By móc oceniać trzeba sięgnąc głębiej, trzeba znać historię kibicowską (i klubową). Nie obraź się, ale Ty nie znasz ani jednej, ani drugiej.
Sprawa z moją panną i chłopakiem z Cracovii to był tylko przykład, takich podobnych było przynajmniej kilkanaście. Jak złapaliśmy Z, G, W (w ramach rewanżu) to kończyło się jedynie postraszeniem. Oni jak łapali, to czasem i szpitalem. Dziewczyne S z Azorów obiecali pociąć jak sobie nie odpuści Wisły. F musiał uciakać razem z panną, bo nie patrzyli na to czy idzie sam, czy z białogłową. K idącego z dziewuchą dojechali w kilkanaście osób, itd.
Miałeś telefony do Twojej matki od "czerwonych", że Cię zabiją etc? Nie? żałuj :)! Nie mogłeś dokończyć lekcji, choć chciałeś skończyć szkołę?
Ktoś może gadać o honorowej i gnębionej Cracovii, ja zapytam, której, tej z Chicago?
Mając 12 lat dwóch zgredów z Cracovii odebrało mi całe życie, mój niebiesko-biało-czerwony szalik, myślalem, ze to koniec świata, grubo się myliłem, teraz w imie barw odbiera się życie ludziom.
I bron Boże, nie płaczę. Poszli krok do przodu (jak napisałem) a myśmy sie po prostu nie umieli do tego dostosować.
Pytasz o moją ekipe. To nie moja ekipa, nie mój czas. Ja nigdy nie miałem noża w ręce, a jak już złapałem z kumplami chłopaka z tej gorszej strony Błoń to jakiś dziwny instynkt człowieczęństwa się we mnie budził :). Możesz zwracać mi honor lub nie, kompletnie mi na tym nie zależy. Czy potępiam Grabiszyńską i Kielce? Oczywiście, że tak.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: MacMac » 29.09.2013, 01:57

shanti pisze:
joe pisze:współpracowali z zaborcą
fetowali Cyrankiewicza
stoją na trybunach z przerzutami, którzy cięli ich tydzień wcześniej
chłop z policji zabił wiślaka na akcji
do dopingu zagrzewa ich syn komendanta
na wyjazdy jeździ oficjalny konfident i dziennikarz z GW
ich dobrodziej Filipiak stary PZPR-owiec
wprowadzili ubeckie metody do tego miasta
Świstak sprzedaje Wiślaków i dalej prowadzi doping
szefem bandy i legendą jest kanar
opravcy jebią ich na hajs

Naprawdę zajmijcie się swoim bagnem, bo taplacie się w nim po uszy i jak już rozliczycie się ze swoją klubową i kibicowską historią bierzcie się z GTS.
Wisła Sharks Policyjna ekipa troche niewygodnych faktów o tej Policyjnej ekipie z Krakowa

Orzech mama Policjantka
Gurz alias Guzik tata Policjant
Thomson wel Wodogłowie tata Policjant

Tutaj Ci co poszli na współprace

Mokry poszedł na uklad z Policja tajny informator
Alan Krol matka asesor w sądzie rownież na ukladzie z Policja
Saniak informator policji z pensją Bała wyrok za jego informacje dostał 5 lat więzienia
Bracia Abdulowie tata wychowawca w Kryminale na Monte Lupich
Stary Abdul płatny informator z pensją z Mogilskiej 2 tys miesiecznie
Młody Abdul zwykły konfident
Mokry gwiazda Sharksów poszedł na układ z Policja razem z nim całe osiedle RUCZAJ!!!
Słynny chuligan jeszcze słynniejszej Brzozovii znów na fali!

pytong
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2013, 18:38

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: pytong » 29.09.2013, 10:04

Uwaga na milicjanta shanti. Te dane to z akt milicji do ktorych masz dostep ? Ale ta milicja teraz podstepna.

bialygarnek
Posty: 18
Rejestracja: 26.09.2013, 18:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: bialygarnek » 29.09.2013, 10:17

pytong pisze:Uwaga na milicjanta shanti. Te dane to z akt milicji do ktorych masz dostep ? Ale ta milicja teraz podstepna.
Jak byś miał kolege-gniazdowego, którego tata jest komendantem to też byś dużo wiedział.

pytong
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2013, 18:38

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: pytong » 29.09.2013, 10:38

Szkoda, bo fajnie sie czytalo. Ale jak juz milicja sie wcina w dyskusje rzucajac dane jak z rekawa to ten temat dlugo nie pociagnie a szkoda...

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: halodrol » 29.09.2013, 11:36

o ku*** aspirant z Brzozowa atakuje hehehe :) Masz chłopie wiedzę, tylko pogratulować. W poniedziałek spróbuj wynieść akta spraw gęstego, może dowiemy się gdzie się ukrywa.

ciapatego rezydenta z Amsterdamu pozdrów tylko na wstępie się przedstaw, żeby nie musiał wydupcać na komisariat krzycząc, że jest tylko turystą.

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak_Qn » 29.09.2013, 11:52

Jak to jest że sąsiadka która tu wypisuje że jest mega prawicową ekipą lata razem ciapkami z ajaxu których horyzont skierowany jest w lewą strone ?? Chodzi o wspólne propagowanie żydowskiej gwiazdy ??

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 29.09.2013, 12:03

shanti abstrahujac od wnikania po kolei w jakies konotacje rodzinne bo juz ustalilismy wspolna wersje dla obu stron Błon po 20 latach ze to nic zdroznego to powiedz tez skoro masz tak bogata operacyjna wiedze kto z tych osob co sie rozjebały jest na Wisle???
Bo w innym aypadku to rownie dobrze mozna cisnąc każdej ekipie (również KSC, oczywiście nadal uwtierdzasz w przekonaniu wszystkich ze to nie tój cyrk i nie twoje małpy hahaha) że mieli kogoś takiego w szeregach.
Czy można miec pretensje do Was za osoby, które musieliscie zamzywać na kalendarzu?
Czy mozna miec prestensje do Was za osobę, dzieki której ostatnio jest tyle zatrzyman po waszej stronie?
Starsz się błyszczeć ale dla mnie osoba, która na siłe szuka u drugich haka a sama w swoim cyrku nie potrafi ogarnąc małp to jest lekka lipa.
I podpisz się wreszczcie normalnie jak mniemam Ch.
za kim jestes?

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 29.09.2013, 15:12

widzisz nie trzeba byc w zadnej z ekip tylko mieszkac w krk by wiedziec pewne sprawy a nawet zeby bylo smieszniej wystarczy sobie gdzie niegdzie komentarze poczytac by zobaczyc jak jedni i drudzy sprzedaja sie nawzajem a to ze pisze akurat na wasz temat hmmm Hutnik co im mozna zazucic nic oprocz tego ze gdzies tam na hucie smigaja po cichu z pasami, Cracovii przezutow i sprzet i pseudozydow a wam sprzet i ten slynny osrodek szkoloniowo treningowy a poza tym to joe wyjezdza z ojcami policjantami majac sam w ekipie brud za paznokciami a co do podpisu brzozovia rules kolego ps.dalej popijasz piwko w knajpie na polibudzie
"CHŁOPI"REYMONTA

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: mediolan » 29.09.2013, 15:22

Panowie pora zamknc temat ! za duzo napinki ,dziwnych pytan i aktualnych spraw z krakowskiego podworka...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 29.09.2013, 15:53

Nie wiem czy istnieje jeszcze ta knajpa, jesli to byłes Ty to mogłes wyjśc wtedy na solo, stare czasy. Lepiej by to wygladalo niz potem w czterech z gazem ładować "emeryta".
za kim jestes?

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 29.09.2013, 16:47

wiesz ja mowie o latach 2003/4 a ty dostales ziazi chyba pare lat pozniej a poza tym jaki emeryt emeryci siedza w domu a twoj wiek to raczej nie emerytalny ale mowimy o tej samej knajpie a poza tym juz ci napisalem ze nie mam z zadna z krakowskich ekip nic wspolnego a to ze mieszkam w krk pracuje i interesuje mnie ten aspekt zycia i akurat padlo na was wybacz zycie... specjalnie dla ciebie jako dla legendarnego kibica wrecz zecznika prasowego ABG na kibice.net zmienie podpis
"CHŁOPI"REYMONTA

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 29.09.2013, 17:36

shanti pisze:widzisz nie trzeba byc w zadnej z ekip tylko mieszkac w krk by wiedziec pewne sprawy
a to ze mieszkam w krk pracuje i interesuje mnie ten aspekt zycia
a ty co jeździsz po krakowie jak przyrodnik po safari obserwując zza winkla?

Wislak93
Posty: 9
Rejestracja: 29.09.2013, 19:29

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak93 » 29.09.2013, 19:36

http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... now/12.jpg

tutaj honorowy hutnik . Mam pytanie , możliwe że to nie prawda ale coś mi się przypomina o akcji w której Cracovia skroiła niewidomego kibica Wisły , bodajże było to 4/5 lat temu . Jeśli to nie prawda to poprosze o priv. Usunę posta

BrzozoviaOfficiall
Posty: 4
Rejestracja: 29.09.2013, 20:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: BrzozoviaOfficiall » 29.09.2013, 20:57

maly offtop odnosnie osobnika Shanti. Nie jest to osoba z Brzozowa zwiazana z Brzozovia!!!

mediolan
Posty: 66
Rejestracja: 11.09.2010, 16:19

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: mediolan » 29.09.2013, 22:33

3 liga malopolsko-swietokrzyska .widac tam wszystko jak bylo i niech kazdy oceni sam ,filmik od 2min i kilku sekund az do konca . od siebie dodam ze kamienie i kilka styli wyladowalo na naszym sektorze a nie na ochronie . oraz zobaczcie w jakiej odleglosci hks zatrzymal sie przed kladka gosci . bez napinki ...

TadzioNorek
Posty: 119
Rejestracja: 05.01.2013, 20:16

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: TadzioNorek » 29.09.2013, 22:47

TKM2013 pisze:Nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie poruszył tego tematu. Co się stało z T. z Cracovii ? Był, był, wystąpił w filmie i się zmył. Oto rozwiązanie zagadki (i żeby nie było że to twarzówka bo T. to gwiazda i sam się na to zgodził).

Czy podobieństwo nie jest zbyt oczywiste :) ?
Obrazek

Obrazek
Co więcej , Pan T. złożył kandydaturę do Watykanu na następnego papieża !

PS. Nie wygłupiaj się

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Nowohucianie1950 » 29.09.2013, 22:50

mediolan pisze:3 liga malopolsko-swietokrzyska .widac tam wszystko jak bylo i niech kazdy oceni sam ,filmik od 2min i kilku sekund az do konca . od siebie dodam ze kamienie i kilka styli wyladowalo na naszym sektorze a nie na ochronie . oraz zobaczcie w jakiej odleglosci hks zatrzymal sie przed kladka gosci . bez napinki ...
Byłeś na tym meczu czy tylko komentujesz? Jakbyś nie zauważył to w tym moomencie na sektor Unii wchodziły białe kaski, a druga ich grupa kierowała się na kibiców.Po prostu zbyt późno udało się wydostać z sektora i psy zdążyły już interweniować.Oczywiście wiem, że większość internetowych chuliganów rozniosła by w pył co by nie mówić dobrze zorganizowana grupe kasków,ochrone,drugą grupe kasków, a potem zajęła się Unią.Jeśli się nie było na tym meczu to raczej "wszystkiego się nie zobaczy".Już pomijam, że temat o derbach Krakowa, a ktoś tu z d*** wrzuca zdjęcie.Mam nadzieje, że jakiś moderator zrobi porządek, bo było tu kilka stron niezłej dyskusji, ale jeden matoł z drugim musi sie ponapinać.
Hutnik Nowa Huta

kielniaacab
Posty: 20
Rejestracja: 22.08.2013, 23:16

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: kielniaacab » 29.09.2013, 23:03

Ja bym tak dodał tu tylko do lamentów kibiców Cracovii co do tego profilu smoka.Skwk już wydawalo oświadczenia itd.,że ta osoba nie jest związana z żadnymi osobami na Wiśle,To pajac ,który sam nam szkodzi,Nie jest warty uwagi mniej więcej tak samo jak Roman na KSC.Jeszcze mówiąc o klimatach w Krakowie-z jednej i z drugiej strony jest tak ,że że wbiega jedna ekipa z przewagą liczebną na wrogie osiedle przeganiają chłopaków z danego osiedla i w 95 procentach przypadków nie dochodzi do starcia ,gdyż ta strona jest w przewadze liczebnej i ma ze sobą ekwipunek.Praktycznie tak to zawsze wygląda.Oczywiście są wyjątki ,które już tu nie razy były opisane.I bez przesady nie jest tak źle jak cała Polska o nas czyta ,że wszyscy mający na sobie barwy dostają maczetami i siekierami po ciele ;).Tak na prawdę każdy ,kto nie działa ,nie jest znany w środowisku z drugiej strony w 99 procentach przypadków nie zarobi żadnym narzędziem ogrodniczym.W Krakowie pełno pikniorów chodzi w barwach ,np.studentów ,którzy tracą barwy chyba na kilogramy ,nic im sie nie dzieje pozatym, a o klimacie kibicowskim mają takie pojęcie ,że nie przeszkadza im bywanie na meczach zarówno Cracovii jak i Wisły a im największym wrogiem jest Legia ;)

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 30.09.2013, 00:25

To naturalne że nikt nie tnie typów na których placek wystarczy.Sprawa trochę inaczej wygląda gdy ktoś cel źle oceni, i tu nawet nie musi chodzi kto za kim jest.

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: aczytoważne? » 30.09.2013, 01:21

kielniaacab powiedział prawie całą prawde, bo zazwyczaj tak to wygląda, jednak czasami atakują osoby nie do końca związane z klubem jednym czy tam drugim po prostu wyglądającym na osobę "biegającą" styl ubioru ma tu kluczową role i mieszkanie na osiedlu sympatyzującym zespołowi z drugiej strony błoń. Do starć nie dochodzi, bo jak już wcześniej wspominałem większość z tych osób ma zbyt dużo do stracenia i nie ma to sensu. Co nie zmienia faktu,że lepiej byłoby być zaatakowanym przez "górę" niż przez małolatów- powód prosty góra zazwyczaj chce wysłać do szpitala i sprawić,żeby ktoś popamiętał, a małolaty nie patrzą gdzie walą maczetami, tylko walą gdzie popadnie i coraz częściej na głowe przez co łatwiej wylądować na tamtym świecie

TakiTyp
Posty: 84
Rejestracja: 10.06.2013, 12:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: TakiTyp » 30.09.2013, 02:47

Romana każdy zna a Smoka nikt.
Moj post to moja subiektywna opinia.

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 30.09.2013, 09:36

No ale ja mówię o sytuacji gdzie jakaś grupka podbija na pewniaka np do 3 na pozór nie groźnych typów, i się okazuje że mają kłopot.W takim wypadku to masz jak w banku że chwycą za zabawki jeśli je posiadają.
Bardziej dbający o bezpieczeństwo od razu pokazują swoje gadżety, na straszaka przynajmniej jeden dwóch z grupy i co wtedy robisz?Na zwykłego leszcza nikt nie wyciąga zabawek, raz że to zbędne, dwa większy przypał.Taki to już się wypapla jak przyjedzie karetka.

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Igloopol1978 » 30.09.2013, 14:36

Aż dziw że chyba najbardziej napinkowy temat w Polsce jest taki kulturalny i trwa już 12 stron.Skorzystam z tego i zadam pytanie które zawsze mnie nurtowało.
Czy ludzie z Cracovii nie burzyli się o to że wczoraj typ z Wisły wsadził im kosę ,a dzisiaj jest ich "ziomkiem" i razem biegają na akcje ?
Dla mnie jest to niezrozumiałe

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: aczytoważne? » 30.09.2013, 21:49

Co do przerzutów to jest nieco bardziej skomplikowane niż na pozór się wydaje. Część osób nawet tych ludzi nie zna, część najnormalniej w świecie nie akceptuje, a część się dogaduje. Ja bym to porównał do spraw ekonomicznych są dwa sklepy jeden ma swoich klientów, drugi swoich. Klienci obu sklepów nadają na drugi dlatego, sprzedawcy (nie fortunne określenie jeśli chodzi o temat związany z kibicami) nie lubią klientów konkurencji. Jak jednak klienci z jednego sklepu zaczynają przychodzić do konkurencyjnego i zarabiać dla niego pieniądze już "nie ma im za złe",że wcześniej tak na jego sklep narzekali, bo daje im zarobić i jest ich klientem i teraz tutaj zostawia pieniądze. Jest to klient po którym nie będzie się płakało ale lepiej,że zostawia pieniądze w Twoim, a nie obcym sklepie. Mam nadzieje,że w miarę wytłumaczyłem do zrozumienia o co chodzi i nie wywołam tym niepotrzebnej napinki u niektórych osób

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 30.09.2013, 21:58

nie na darmo stadion Cracovii nazywamy supermarketem ;) bez spinki.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: ts06 » 30.09.2013, 22:21

Igloopol1978 pisze: Czy ludzie z Cracovii nie burzyli się o to że wczoraj typ z Wisły wsadził im kosę ,a dzisiaj jest ich "ziomkiem" i razem biegają na akcje ?
Dla mnie jest to niezrozumiałe
Ponoć się burzyli i niektórzy zrezygnowali po takich akcjach chodzenie na Pasy.Pisze ponoć - bo przecież nie łażę tam, więc tylko o tym słyszałem.
Zresztą co się dziwić, chłop kilka lat sadził kosy a potem ci wysłani do szpitala, widzą go jak dumnie się pręży na sektorze, otoczony przez 'górę'.
No ale taka była i jest Cracovia - wyjebane na wszystko, byle do przodu, nawet nie mieli oporu by sobie zgodę czy tam układ z ciapatymi zrobić więc o czym my tu piszemy.
Ale mimo wszelakich prób, plan wytępienia 'wiślackiego ścierwa', poszedł się j**** więc jednak nie zawsze cel uświęca środki.

TypowyPiknik
Posty: 1
Rejestracja: 01.10.2013, 00:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: TypowyPiknik » 01.10.2013, 00:37

Pan wyzej ma oczywiscie priva ode mnie, a jesli chodzi o osoby ktore nie chodza na Pasy z niewiadomych dla ciebie wzgledow to musze cie zmartwic ze to nie przez tych przezutow ktorzy ganiali za nimi z nozem a sprawa jest troche bardziej skomplikowana i napewno wie o tym kazdy zyjacy na ulicy "wislak" a ktos pokoju ciebie poprostu wypowiada sie znajac temat z forum skwk i komentarzy na onecie ( wiem moze to pochopne wnioski ) ale sory niestety tak to wyglada. A co do układu z ciapackim ajaksem no to jak ci napisałem za krotki jestes zeby wiedziec cos na ten temat. I ten post wcale nie chciał wywołac napinki wsrod internetowych hoolsow tylko tego nie da sie czytac...

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: ts06 » 01.10.2013, 01:12

Na privie mam 0...może z Izraela dłużej idzie..taki suchar.Nie wiem jak ty ale ja, gdybym był pochlastany przez jakiegoś kolesia, a potem zobaczył bym go wśród mojej ekipy, to faktycznie, tv albo onet.

krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: krakus » 01.10.2013, 10:48

TKM2013 pisze:Jeden z drugim zostali publicznie zje.bani za rozwalanie tematu historiami rodem z IPN więc żeby znaleźć ujście swoim frustracjom założyli temat na forum. Sperma leje się po twarzach obficie :). Aż strach pomyśleć co byłoby gdyby nie byłoby Wisły. Życie straciłoby sens :)

http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?13,2086686
Trzeba było nie robić honorowym prezesem SKWK Płatnego Zdrajcy i Pachołka Rosji. Dzięki swej przeszłości ma kontakty w policji czy urzędzie miasta, ale jak już z nich korzystacie to mogliście to bardziej ukryć.

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 01.10.2013, 11:15

Ten temat o Czerwińskim to tak samo jakby na forum Wisły założyć temat ,,tajna kolaboracja ojca i syna, uchowanego na zomowskich odprawach,,

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Habla, Inzynier_gamon, Jabollo, joe_hawkins, KSH, lejon, NG_M, personajżs, pongo2, roman71, T-T i 186 gości