11-12 Października - Komentarze

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bartex
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 18:56

11-12 Października - Komentarze

Post autor: bartex » 12.10.2008, 16:23

Kolejka 15 - 11-12 października

GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów 11 października, 17:00
Tur Turek - Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 października, 15:00
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 12 października, 11:30
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 12 października, 18:30
Wisła Płock - Górnik Łęczna 12 października, 17:00
Odra Opole - GKP Gorzów Wielkopolski 11 października, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 11 października, 15:00
Motor Lublin - Flota Świnoujście 12 października, 15:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 12 października, 17:00



Polonia Słubice - Miedź Legnica 11 października, 15:00
Chemik Police - Elana Toruń 11 października, 11:00
Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa 11 października, 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 11 października, 15:00
Gawin Królewska Wola - Pogoń Szczecin 11 października, 15:00
Lechia Zielona Góra - GKS Tychy 11 października, 15:00
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 12 października, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Czarni Żagań 11 października, 15:00
Victoria Koronowo - MKS Kluczbork 11 października, 14:00


Concordia Piotrków Trybunalski - OKS 1945 Olsztyn 11 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 11 października, 15:00
Sandecja Nowy Sącz - Okocimski KS Brzesko 14 października, 15:30
Przebój Wolbrom - Górnik Wieliczka 11 października, 14:00
Pelikan Łowicz - Stal Poniatowa 12 października, 11:15
Wigry Suwałki - Ponidzie Nida Pińczów 11 października, 14:00
Kolejarz Stróże - Start Otwock 12 października, 15:00
ŁKS Łomża - Jeziorak Iława 12 października, 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Zamość 11 października, 17:00



Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 12.10.2008, 17:23

Bardzo dobra liczba Stalówki w Katowicach. Chyba aktualnie przeżywają najlepszą rundę w wyjazdach w swej historii klubu.

Legioholic
Posty: 196
Rejestracja: 09.07.2007, 00:35

Post autor: Legioholic » 12.10.2008, 17:32

Fighting Dragon Tokyo pisze:Bardzo dobra liczba Stalówki w Katowicach. Chyba aktualnie przeżywają najlepszą rundę w wyjazdach w swej historii klubu.
ile Stalowki ?
Legia Warszawa

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 12.10.2008, 17:52

Legioholic pisze:
Fighting Dragon Tokyo pisze:Bardzo dobra liczba Stalówki w Katowicach. Chyba aktualnie przeżywają najlepszą rundę w wyjazdach w swej historii klubu.
ile Stalowki ?
Około 500-550, ale oczywiście sami opiszą, jednak na mnie zrobiła ich liczba wrażenie.

http://www.foto.gieksiarze.pl/displayim ... 232&pos=48

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Post autor: moranka » 12.10.2008, 18:36

Ile Floty w Lublinie ?

Foggy
Posty: 153
Rejestracja: 12.06.2007, 16:49
Lokalizacja: z przedmieści

Post autor: Foggy » 12.10.2008, 18:46

moranka pisze:Ile Floty w Lublinie ?
Floty 0.

Gruby
Posty: 161
Rejestracja: 13.04.2008, 17:17
Lokalizacja: z Żylety

Post autor: Gruby » 12.10.2008, 22:18

Z "wycieczki" do Pruszkowa: Widać, że w mieście mecz rundy, sporo ludzi, kolejki po bilety. Klatka oficjalnie zamknięta, ale Widzew napewno sie pojawił. Na początku spotkania ujawnili sie pod bramą główną stadionu, oprócz antywidzewskich śpiewów reakcji chyba nie było. RTS może liczył na jakąś reprezentacje Legii ze względu na bliskość miasta. Łodzianie kręcili sie w okolicach stadionu, jak widziałem część wybrała oglądanie spotkania zza płotu naprzeciwko trybuny Znicza. W okolicach stadionowych spokój, zmyłem sie jeszcze przed drugą połową. Dużo psów. Co po meczu nie wiem, ale wątpie w większe atrakcje.
"Warszawskie dzieci pójdziemy w bój, za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew"


- Co można dostać tanio, łatwo i szybko?
- Tanio, łatwo i szybko można dostać....zakaz stadionowy?

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: 1925 » 12.10.2008, 23:16

Foggy pisze:
moranka pisze:Ile Floty w Lublinie ?
Floty 0.
a ile Floty w Czestochowie ??
:arrow:

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Post autor: majcher » 12.10.2008, 23:26

Po sforsowaniu bramy i dojściu pod kasy i wejście na stadion, była szansa na wejście do klatki, prowadziliśmy rozmowy, z działaczami Znicza, nawet psy były skłonne do tego, żeby nas wpuścić, bluzgi miejscowych w naszą stronę nie pomogały nam i ostatecznie po ripoście z naszej strony było wiadomo, że nie wejdziemy, więc część osób udała się do pobliskiego parku umiejscowionego naprzeciw jedynej trybuny, skąd dopingowaliśmy.
Nie liczyliśmy na nic ze strony Legii, wiedzieli, tak samo jak kibice Znicza, że oficjalnie ma nas nie być w Pruszkowie.
Jak staliśmy pod kasami, Znicz kilkakrotnie krzyczał, wpuśćcie kibiców na przemian z bluzgami na nas. Co do naszej liczby to odpowiednia osoba poda.
Na stadion udało się wejść grupie kilkudziesięciu osób od nas, ujawnili się i dołączyli do reszty w parku pod koniec pierwszej połowy.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

N_
Posty: 1335
Rejestracja: 27.02.2007, 11:10
Lokalizacja: Jasełko

Post autor: N_ » 13.10.2008, 07:54

Fighting Dragon Tokyo pisze:
Legioholic pisze:
Fighting Dragon Tokyo pisze:Bardzo dobra liczba Stalówki w Katowicach. Chyba aktualnie przeżywają najlepszą rundę w wyjazdach w swej historii klubu.
ile Stalowki ?
Około 500-550, ale oczywiście sami opiszą, jednak na mnie zrobiła ich liczba wrażenie.

http://www.foto.gieksiarze.pl/displayim ... 232&pos=48
Na pewno z nimi ktoś z Rakowa no i z Resovii ale fakt liczba bardzo konkretna to już chyba 3 konkretny wyjazd Stalówki w tej rundzie i pewnie nie ostatni :wink:
http://www.youtube.com/user/czarni

GST/06
Posty: 178
Rejestracja: 22.03.2007, 08:24

Post autor: GST/06 » 13.10.2008, 08:40

N_ pisze:
Fighting Dragon Tokyo pisze:
Legioholic pisze: ile Stalowki ?
Około 500-550, ale oczywiście sami opiszą, jednak na mnie zrobiła ich liczba wrażenie.

http://www.foto.gieksiarze.pl/displayim ... 232&pos=48
Na pewno z nimi ktoś z Rakowa no i z Resovii ale fakt liczba bardzo konkretna to już chyba 3 konkretny wyjazd Stalówki w tej rundzie i pewnie nie ostatni :wink:

Z nami 3 chlopakow z Resovi.Rakowa 0

Kibic PB
Posty: 97
Rejestracja: 01.04.2007, 12:13

Post autor: Kibic PB » 13.10.2008, 08:57

Biorąc pod uwagę że Stalowa Wola to miasto ok. 70 tysięczne to liczba jest imponująca tak jak i liczba pod płotem na Widzewie.
Nie wiem ile tam jest fan klubów, osób z innych miast ( pewnie ktoś z Niska też był ) ale jakby przeliczać proporcjonalnie: liczba na wyjeździe do liczby mieszkańców to chyba najlepsze wyjazdy w Polsce. Przy czym póki co to nie grają o awans itp., ot zwykły aczkolwiek bardzo mobilizujący wyjazd.

Pozwolę sobie zapytać czy wyjazd był pociągiem czy autobusami i ile to u Was kosztuje ?

zab
Posty: 265
Rejestracja: 31.07.2007, 12:40

Post autor: zab » 13.10.2008, 10:51

Jako, że mijałem ich po drodze to napiszę, że byli autokarami. Część z nich nawet została na Śląsku i "nocowała" po meczu kadry a następnego dnia była w Katowicach na meczu:)
Zresztą chyba wszystkie większe wyjazdy do tej pory mieli autokarami. Jeszcze maja wyjazdy do Sanoka (PP), Płocka i Opola w tej rundzie, jak nie odpuszczą a piłkarzyli zaczną lepiej grac to będzie to ich najlepsza runda w historii.
Faktycznie Stalówkę ostatnimi czasy zaczynaja wspierac chłopaki z okolic SW czy nawet odległych okolic:) ale jakby nie patrzeć to Stalówka jest na topie. A co do Niska to każdy kto przejeżdżał przez Nisko wie, że są to przedmieścia SW i kwestia czasu az obydwa miasto zostaną połączone. Już w tej chwili nie ma widocznej granicy pomiędzy Niskiem a SW.
W tym momencie bezapelacyjnie mozna powiedzieć, że są Władcami Podkarpacia. Po nich jest bardzo duża przerwa (choć z róznych powodów)...
W przyszłym roku zaraz na poczatku grają w Lublinie, jesli wzrost się utrzyma to do Lublina może zawitac jakies 1500 "Rowerów", ciekawe co na to władze Motoru i tamtejsza komenda...

Należałoby jeszcze wspomniec, że atmosfera na meczach w SW także jest o 2 nieba lepsza niż jeszcze 3 lata temu. Byłem na meczu z Motorem, mam tez kumpla co tam studiuje i wiem, że idą w kierunku stylu Lecha (oczywiście z zachowanie proporcji). I dobrze bo to chyba najlepsze rozwiązanie dla kibicowskiej braci w Polsce na przyszłość.

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 13.10.2008, 11:11

zab pisze: Byłem na meczu z Motorem, mam tez kumpla co tam studiuje i wiem, że idą w kierunku stylu Lecha (oczywiście z zachowanie proporcji). I dobrze bo to chyba najlepsze rozwiązanie dla kibicowskiej braci w Polsce na przyszłość.
A tak z ciekawości to na czym polega styl Lecha bo ja się chyba na tym nie znam

UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Post autor: UżytkownikForum » 13.10.2008, 11:41

Romano pisze:
zab pisze: Byłem na meczu z Motorem, mam tez kumpla co tam studiuje i wiem, że idą w kierunku stylu Lecha (oczywiście z zachowanie proporcji). I dobrze bo to chyba najlepsze rozwiązanie dla kibicowskiej braci w Polsce na przyszłość.
A tak z ciekawości to na czym polega styl Lecha bo ja się chyba na tym nie znam
Koleś ŁKS-u podsumowujący wyjazdy Lecha : "niemiecki festyn".
Może o to chodzi?
Stalówka nigdy nie wejdzie na 1-ligowy poziom: przede wszystim nieduże miasto oraz ekipa chuligańska bez zasad: poskakać po głowach w czasie ustawki, łamać ręce, oczywiscie ustawki tylko ze słabszymi, bo już walka z Lechem, Ślaskiem, Legią, Widzewem, Ruchem omijany szerokim łukiem od wielu lat.

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Post autor: JSC » 13.10.2008, 12:09

Widać że w Kielcach faktycznie znowu zawiało ekstraklasą ;) Fajna flaga Lubinian "Na wyprawie", ma ktoś wyraźniejsze foto ?
Obrazek

Befsztyk
Posty: 367
Rejestracja: 03.03.2007, 21:51

Post autor: Befsztyk » 13.10.2008, 13:05

Użytkownik forum po c*** się wypowiadasz jak nie jesteś w temacie ? p********* takie brednie, że hej. Może napisz kiedy Stalówka odmówiła ... bo z tego co można się dowiedzieć przeciwko Lechowi się postawili.

RC
Posty: 96
Rejestracja: 07.07.2007, 22:03
Lokalizacja: IV Trybuna

Post autor: RC » 13.10.2008, 13:06

Użytkownik forum - w kwestii wymyślonej przez Ciebie kwestii omijania przez Stalówkę sparingów z najwyższą półką - mylisz się i nie jesteś w temacie. Przypomnij sobie zeszły sezon...

Nadmienię, że nie mam NIC wspólnego ze Stalówką.

pozdro

Phil
Posty: 87
Rejestracja: 01.03.2007, 17:53

Post autor: Phil » 13.10.2008, 13:08

Można się w końcu dowiedzieć oficjalnej liczby Stalówki? Jest ona na pewno dużo, ale chyba chyba nie 500-600 typa jak wyżej było pisane.

Bojmen
Posty: 8
Rejestracja: 16.04.2008, 23:36
Lokalizacja: go Wzieles?

Post autor: Bojmen » 13.10.2008, 13:46

Stalowki okolo 450 w katowicach w tym 3 os z Resovi..

Co do odmawiania jakis ustawek z ekipami z najwyzszej polki to piszesz chlopie jakies brednie.... 2 razy byla oferta ze strony Lecha
i na te 2 x Stalowka sie zatrzymuje i wychodzi do gry .. tyle w temacie.

H.F.K
Posty: 48
Rejestracja: 24.03.2007, 11:23
Lokalizacja: WielkoPolska

Post autor: H.F.K » 13.10.2008, 14:30

A z tym "niemieckim festynem" to przesada,chyba ten koles z ŁKS-u ma nie pokoleji w bani :D :D

H.F.K
Posty: 48
Rejestracja: 24.03.2007, 11:23
Lokalizacja: WielkoPolska

Post autor: H.F.K » 13.10.2008, 14:52

stradivarius pisze:
H.F.K pisze:A z tym "niemieckim festynem" to przesada,chyba ten koles z ŁKS-u ma nie pokoleji w bani :D :D
Czemu?
Przecież na stadionie Lecha od dawna oprócz klaskania w łapki i podskakiwania nic ciekawego sie nie dzieje.
:shock: Nastepny kretyn!! :D

Trele Morele
Posty: 129
Rejestracja: 07.03.2007, 19:31
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Trele Morele » 13.10.2008, 14:53

a co ma sie dziać??? :roll:
The doom of a nation can be averted only by a storm of flowing passion,but only those who are passionate themselves can arouse passion in others

Stalowiec
Posty: 39
Rejestracja: 18.04.2007, 10:25

Post autor: Stalowiec » 13.10.2008, 15:15

Czemu?
Przecież na stadionie Lecha od dawna oprócz klaskania w łapki i podskakiwania nic ciekawego sie nie dzieje.
Lecha styl jest bardzo dobry,pełen stadion a na wyjazdach itd sporo awantur,bez wiekszego rozgłosu,przypału w mediach itd,Mnie bardziej smieszą te ekipy,co wylatują na boisko wiedząc,ze i tak do niczego nie dojdzie,robią tylko pokazówke i przypał klubowi, a wychodzi najczesciej z tego tyle ,ze leci kilka rac pełno dymu,przewrócone kilka banerów reklamowych i dwóch kolesi sie poszarpie przez 10 sekund bo wjezdzają psy,pozniej tylko zakazy i problemy :roll: [/code]

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 13.10.2008, 17:54

Stalowiec pisze:
Czemu?
Przecież na stadionie Lecha od dawna oprócz klaskania w łapki i podskakiwania nic ciekawego sie nie dzieje.
Lecha styl jest bardzo dobry,pełen stadion a na wyjazdach itd sporo awantur,bez wiekszego rozgłosu,przypału w mediach itd,Mnie bardziej smieszą te ekipy,co wylatują na boisko wiedząc,ze i tak do niczego nie dojdzie,robią tylko pokazówke i przypał klubowi, a wychodzi najczesciej z tego tyle ,ze leci kilka rac pełno dymu,przewrócone kilka banerów reklamowych i dwóch kolesi sie poszarpie przez 10 sekund bo wjezdzają psy,pozniej tylko zakazy i problemy :roll: [/code]
Hmm no nie wiem na wielu meczach jest pełen stadion ,a czy jest przypał i głośno w mediach często w wiekszej mierze zalezy od atakowanych niż atakujących A skąd wiesz że ekipy które wylatuja na boisko zakładaja że do niczego nie dojdzie?Pierwsze z brzegu Motor-Lechia,Motor-Widzew, to są śmieszne ekipy które robia tylko pokazówke? Czy może jak jednak do czegos dochodzi to juz są ok i gratulujesz dobrej akcji :D

CG
Posty: 53
Rejestracja: 01.04.2007, 23:58

Post autor: CG » 13.10.2008, 18:05

[quote="zab"]A co do Niska to każdy kto przejeżdżał przez Nisko wie, że są to przedmieścia SW i kwestia czasu az obydwa miasto zostaną połączone. Już w tej chwili nie ma widocznej granicy pomiędzy Niskiem a SW. /quote]

Jestem z Niska więc trochę o administracji:
Trochę się nie zgodzę z tym co napisałeś, chociaż przyznam Ci racje co do faktu, że ta granica nie jest widoczna, aż tak bardzo. Nisko od Stalowej Woli jest oddalone ok. 10 km ale posiada dzielnice domków jednorodzinnych które graniczą z dzielnicami Stalowej Woli. Stąd można odnieść takie wrażenie. Centra miast są jednak oddalone od siebie a włączenie Niska do SW raczej nie wchodzi w grę. Nisko ma prawa miejskie od 1933r. i obecnie jest miastem powiatowym liczącym prawie 16 tys.

Jeżeli chodzi o kibicowską stronę to na mecze Stalówki od wielu wielu lat z Niska jeździły liczne grupki począwszy od zwykłych kibiców czy tam pikników po zorganizowaną grupę. Od ponad 10 lat aktywnie działamy jako FC kibicując zarówno lokalnej drużynie Sokoła Nisko jak i Stalówce. Oczywiście mecze Stalówki stanowią dla nas sprawę priorytetową. Licznie stawiamy się na meczach w Stalowej Woli jak i meczach wyjazdowych. Uczestniczymy aktywnie w życiu ekipy głównie od strony ,,sportowej,, po stronę ultras. Nie rozpisujemy się nigdy jakoś specjalnie o naszych liczbach pod zielono-czarnym sztandarem bo nie rozróżniamy siebie jako odrębnej części tej społeczności. W tym temacie jednak padło pytanie o liczby. Tak w ramach ciekawości na Widzew-Stalówka ok. 70 osób z Niska na Gieksie ok. 50. FC przybywa i jest ich coraz więc. Oprócz nas od wielu lat licznie reprezentuje Stalówkę FC z Janowa Lubelskiego.

Myślę, że nie rozmyłem zbytnio tematu a przybliżyłem zainteresowanym tą kwestię. POzdro
EZU CG BZC Na Zawsze Dobra Marka!

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 13.10.2008, 18:14

stradivarius pisze:
H.F.K pisze:
stradivarius pisze: Czemu?
Przecież na stadionie Lecha od dawna oprócz klaskania w łapki i podskakiwania nic ciekawego sie nie dzieje.
:shock: Nastepny kretyn!! :D
Kretyn to ty Januszu-cymbale.Podaj jakieś konkrety a nie walniesz wielkie oczy po każdym poście,a nic nie napiszesz...
To zapytam inaczej. Czego brakuje na Bułgarskiej, że klaskanie i podskakiwanie jest nudne albo się tam nic nie dzieje.

Stalowiec
Posty: 39
Rejestracja: 18.04.2007, 10:25

Post autor: Stalowiec » 13.10.2008, 18:41

Romano - no w Lublinie to jeszcze cos wychodziło ale ogólnie 80% tych akcji było spalone,do niczego nie dochodziło,a problemów wiele Wilno,Puchar Polski Legia-Wisła itd,Wjazd ŁKS-u z Sypniewskim na czele Wjazd Jagi na meczu z Lechem,czy ostatnia walka Cracovi z oddziałami w WC :roll: to tak na szybko troche tego było w ostatnich latach.

widocznie inni lubią rozgłos,Lech działa bardziej jak cichy morderca rozkłada kazdego,bez zbednego szumu

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 13.10.2008, 19:04

Stalowiec pisze:Romano - no w Lublinie to jeszcze cos wychodziło ale ogólnie 80% tych akcji było spalone,do niczego nie dochodziło,a problemów wiele Wilno,Puchar Polski Legia-Wisła itd,Wjazd ŁKS-u z Sypniewskim na czele Wjazd Jagi na meczu z Lechem,czy ostatnia walka Cracovi z oddziałami w WC :roll: to tak na szybko troche tego było w ostatnich latach.

widocznie inni lubią rozgłos,Lech działa bardziej jak cichy morderca rozkłada kazdego,bez zbednego szumu
W Wilnie akcje były dobre, tylko przeciwnicy słabi i skupiło sie wszystko na słuzbach pożądkowych.Fakt faktem że akcja rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów przez nasze media.
Z relacji prasowych wynikało że Legia chodzi po Wilnie i prawie podrzyna gardła miejscowym :lol: I tu faktycznie wyszła straszna lipa dla Legii.Akcji Cracovii to nieporozumienie z gatunku toaletowo-fekalnych nie warte wzmianki :) Ok ja kończe bo troche zaśmiecam temat

Nri
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 14:33

Post autor: Nri » 13.10.2008, 20:52

fan pisze:czemu mecz w Katowicach był rozgrywany o tak beznadziejnej godzinie?? :shock: :shock: (niedziela 11:30)

w takim razie Stalówka rozpoczeła wyjazd chyba w srodku nocy ? :)
w ligach nizszych nie jest to niczym nowym

o_
Posty: 734
Rejestracja: 22.03.2007, 16:32

Post autor: o_ » 13.10.2008, 21:44

Hmm ale chyba ta pierwsza liga nie jest znowu aż taka "niska".
Mecz byl transmitowany w tv. Moze to był powód...

crk
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2007, 14:05

Post autor: crk » 13.10.2008, 21:58

Romano pisze:
Stalowiec pisze:Romano - no w Lublinie to jeszcze cos wychodziło ale ogólnie 80% tych akcji było spalone,do niczego nie dochodziło,a problemów wiele Wilno,Puchar Polski Legia-Wisła itd,Wjazd ŁKS-u z Sypniewskim na czele Wjazd Jagi na meczu z Lechem,czy ostatnia walka Cracovi z oddziałami w WC :roll: to tak na szybko troche tego było w ostatnich latach.

widocznie inni lubią rozgłos,Lech działa bardziej jak cichy morderca rozkłada kazdego,bez zbednego szumu
W Wilnie akcje były dobre, tylko przeciwnicy słabi i skupiło sie wszystko na słuzbach pożądkowych.Fakt faktem że akcja rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów przez nasze media.
Z relacji prasowych wynikało że Legia chodzi po Wilnie i prawie podrzyna gardła miejscowym :lol: I tu faktycznie wyszła straszna lipa dla Legii.Akcji Cracovii to nieporozumienie z gatunku toaletowo-fekalnych nie warte wzmianki :) Ok ja kończe bo troche zaśmiecam temat

Nie rozumiem Twojej zbędnej napinki w tej sprawie, po chu.. zabierasz głos? jaka walka w WC ? Trochę to inaczej wyglądało, co innego to miało na celu, a to że po nieudanej próbie pokonania przeszkód które stały na drodze by doszło do starcia wjechała pod sektor psiarnia która pałami i gazem zapędzała wszystkich w góre schodami pod sektor nie oznacza walki z nimi w WC, a zdjęcia powyrywanych drzwi, itd to przedmioty które leciały wcześniej w strone ochrony która była przeszkodą do starcia z Wisłą bedąca po drugiej stronie blachy. Tyle.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Berto R, Dario1916, hanysek6448, yob, zgredos i 184 gości