Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 27.01.2015, 22:58

Co ma celt do niemieckiego nazizmu?



Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Lonely Rider » 27.01.2015, 23:11

Sam celt absolutnie nic. Natomiast tamta flaga była stylizowana na flagę III Rzeszy (czerwony prostokąt, biały okrąg i celt zamiast swastyki).

Przemoc
Posty: 49
Rejestracja: 01.04.2014, 16:44

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Przemoc » 27.01.2015, 23:46

Faktem jest, że przekreślona swastyka była "romanistom" bardzo nie w smak. Działalność czysto nacjonalistyczna nie jest specjalnie obecna w głównym nurcie.

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: marshal » 28.01.2015, 08:07

Bączyński pisze:
Teraz na meczu Śląska transparent ''precz z nazizmem" i przekreślona swastyka, zawsze mnie ciekawiło jak osoby z tamtych klimatów reagują na czasy teraźniejsze.
Zostało to skomentowane tak,że pewna grupa za tą oprawę wzięła kasę od antify.To żartem,a serio to tak jest jak bezideowcy biorą się za coś na czym się nie znają.
A co ma wspólnego Polski patriotyzm z nazizmem? Stwierdzenie o grupie która robi patriotyczne oprawy że są bezideowcami też jakoś tu nie pasuje. Problemem jest to że nas, Polskich patriotów lewactwo utożsamia ze swastyką i próbuje skreśloną swastyką zagrać nam na nerwach ale mnie w ogóle to nie drażni. To że lewaki są idiotami pokazują za każdym razem kiedy nazistowską swastykę łączą z określeniem faszyzm, ale to już ich problem.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 28.01.2015, 08:39

marshal pisze:
Bączyński pisze:
Teraz na meczu Śląska transparent ''precz z nazizmem" i przekreślona swastyka, zawsze mnie ciekawiło jak osoby z tamtych klimatów reagują na czasy teraźniejsze.
Zostało to skomentowane tak,że pewna grupa za tą oprawę wzięła kasę od antify.To żartem,a serio to tak jest jak bezideowcy biorą się za coś na czym się nie znają.
A co ma wspólnego Polski patriotyzm z nazizmem? Stwierdzenie o grupie która robi patriotyczne oprawy że są bezideowcami też jakoś tu nie pasuje. Problemem jest to że nas, Polskich patriotów lewactwo utożsamia ze swastyką i próbuje skreśloną swastyką zagrać nam na nerwach ale mnie w ogóle to nie drażni. To że lewaki są idiotami pokazują za każdym razem kiedy nazistowską swastykę łączą z określeniem faszyzm, ale to już ich problem.
Pełna zgoda.

Czy w "głównym nurcie" działalność nacjonalistyczna nie jest obecna to się zupełnie nie zgodzę bo nacjonalistów jest sporo i sporo jest też takich stricte narodowych działań.

Co do stylizowania celta świetny tekst na ten temat był w "To My Kibice" i Drodze Legionisty. Tam po prostu ma to inny wydźwięk w końcu Węgry w czasie wojny to był inny obóz.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 28.01.2015, 11:07

Węgry w czasie wojny to był inny obóz.
No to co robiła ta flaga w "innym obozie"?
Skoro ci wstrętni naziści są tak samo tępieni jak komuchy przez "prawicowy" Śląsk,to ta flaga nie miała prawa wisieć.hehe

Bodzio BSSHG
Posty: 74
Rejestracja: 07.03.2013, 17:27

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bodzio BSSHG » 28.01.2015, 16:12

Bączyński, zacznijmy od tego, że te całe bogoojczyźniane harcerstwo nawet nie wiem, że polski nacjonalizm stoi okoniem tak samo do lewicy, jak i prawicy.

jestesmywaszastolica
Posty: 1413
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 28.01.2015, 17:22

Stoi okoniem bo Ty tak napisałeś czy może Twoje przemyślenia są czymś poparte ?

Bodzio BSSHG
Posty: 74
Rejestracja: 07.03.2013, 17:27

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bodzio BSSHG » 28.01.2015, 19:16

Narodowy radykalizm musi iść własną drogą, nie dając się wciągnąć w jakiekolwiek obozy prawicowe czy też lewicowe. To zawsze prowadzić będzie do ideowego rozbicia i osłabienia całego ruchu narodowo-radykalnego. Prawicowość to zanik walki, miałkość i słabość. Prawicowość to odwrotność do siły, hierarchii i walki ruchu narodowo-radykalnego. Odchodzenie od naszych założeń poprowadziłoby nas do związania się z ruchami tzw. Prawicy – co oznaczałoby dla nas klęskę i skazanie na potępienie przez historie i kolejne pokolenia nacjonalistów. A niech nas nazywają skrajną lewicą, bądź skrajną prawicą – ich nazewnictwo podtrzymywać może tylko nasz dobry humor.
[link]
[link]
[link]

I na koniec dwa cytaty, najwybitniejszy włoski nacjonalista: "Prawdziwa zmora, prawdziwe niebezpieczeństwo, zagrożenie przeciwko któremu walczymy bezkompromisowo, przychodzi z prawicy.", oraz Antonio Primo de Riviery, który powiedział:” Lepiej zginąć od marksistowskiej kuli, niż prawicowego poklepywania.”

Obrazek
Obrazek
[img]http://img407.-.us/img407/5851/29206188.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek

Banti
Posty: 170
Rejestracja: 20.01.2014, 19:09

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Banti » 28.01.2015, 21:55

No i najlepiej poklepac sie po plerach z naszymi slowianskimi bracmi - ruskimi nacjonalistami, zapomniec o polskiej historii, ze o pogonieniu, jak tu ujal Bodziu: cyganow zza Urala - Wegrow, nie wspominajac.
Tym, ktorzy zamierzaja dystutowac z tymze Bodziem proponuje wejsc w temat MADE IN RUSSIA i obczaic co ten typ wypisuje.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!

antybrudas
Posty: 8
Rejestracja: 30.12.2013, 18:22

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: antybrudas » 29.01.2015, 00:15

Wole byc Slowanskim nacjonalista od prawicowego zdrajcy starodawnych korzeni Lecha, Czecha i Rusa na rzecz sprzedania sie unijnemu nihilizmowi i lewackiej zgniliznie postepowej zaprzeczajacej kulturze etnicznej slowianszczyzny.
Biala rasa i Slowianska krew!
Skinhead Power- http://patrz.pl/filmy/skinheadzi-z-czestochowy-rtl7

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: marshal » 04.02.2015, 08:07

Będąc ostatnio w Głogowie zwróciłem uwagę na napisy na murach Islanders, to samo było chyba na jakimś kibicowskim tatuażu kogoś z Chrobrego. Czy to jest ekipa działająca na Chrobrym? Można coś więcej na ten temat?

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 08.02.2015, 10:34

Relacja z VII Turnieju Kibiców o Puchar Wielkiego Śląska w Prusicach, oprócz kibiców Śląska byli obecni kibice Miedzi Legnica, Lechii Gdańsk oraz Chojniczanki Chojnice.

http://kibiceslaska.pl/pl/vii-turniej-k ... go-slaska/

z_calej_epy
Posty: 19
Rejestracja: 28.03.2014, 10:23

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: z_calej_epy » 08.02.2015, 12:25

[link]

http://kibiceslaska.pl/wp-content/uploa ... Śląska.jpg

To wkoncu jakie poglady ma Slask u siebie na meczach przekreslon swastyka , a na turnieju na fladze totenkopf ?

lubiesiebawic
Posty: 48
Rejestracja: 17.04.2011, 16:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: lubiesiebawic » 08.02.2015, 14:17

marshal pisze:Będąc ostatnio w Głogowie zwróciłem uwagę na napisy na murach Islanders, to samo było chyba na jakimś kibicowskim tatuażu kogoś z Chrobrego. Czy to jest ekipa działająca na Chrobrym? Można coś więcej na ten temat?
Coś mi się kiedyś obiło o uszy o głogowskiej ekipie hip-hopowej "Islanders" związanej z Chrobrym.
PISANE PRZEZE MNIE POSTY PRZEDSTAWIAJĄ MOJE PRYWATNE OPINIE

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 08.02.2015, 14:40

marshal pisze:Będąc ostatnio w Głogowie zwróciłem uwagę na napisy na murach Islanders, to samo było chyba na jakimś kibicowskim tatuażu kogoś z Chrobrego. Czy to jest ekipa działająca na Chrobrym? Można coś więcej na ten temat?
Grupa jednego z osiedli w Głogowie. Cały czas działająca . Parę piosenek można znaleźć na necie .

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Lonely Rider » 08.02.2015, 22:37

Andrus pisze:Relacja z VII Turnieju Kibiców o Puchar Wielkiego Śląska w Prusicach, oprócz kibiców Śląska byli obecni kibice Miedzi Legnica, Lechii Gdańsk oraz Chojniczanki Chojnice.

http://kibiceslaska.pl/pl/vii-turniej-k ... go-slaska/
http://kibiceslaska.pl/wp-content/uploa ... %85ska.jpg

To jak to jest z tym "tępieniem nazizmu"?

Adix'47
Posty: 14
Rejestracja: 25.03.2012, 14:57

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Adix'47 » 09.02.2015, 16:21

Mała przeróbka w Świdnicy - [link]
Same Urwisy...

rafal
Posty: 60
Rejestracja: 11.08.2007, 17:59

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rafal » 10.02.2015, 21:37

Adix'47 pisze:Mała przeróbka w Świdnicy - [link]
Po 1- niema takiego klubu jak polonia-stal
Po 2-graf jest w Słotwinie nie Świdnicy
Po3- dobra beka z pokazaniem swojego auta na foto
Wreszcie po 4- dobra przeróbka

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 11.02.2015, 06:26

Przynajmniej w końcu oryginalnie, a nie pomazanie i dopiski jakieś dziecinne.
Druga sprawa- wklejanie herbu z którym walczą kibice Polonii, trochę słabo,
Nigdy nie wiadomo, co Wasz zarząd kiedyś odjebie.....ale bawcie się dalej.

Miejscowy
Posty: 1
Rejestracja: 18.02.2015, 14:28

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Miejscowy » 18.02.2015, 14:40

Może ktoś potwierdzić z Górnika Wałbrzych lub Śląska Wrocław informacje czy przed lub po meczu PP Śląsk -Legia, Górnik wyszedł na przywitanie jednego z FC Śląsk, co zakzakończyło się na + dla Górnika? W obiegu krąży tego typu info nie wiem czy jest potwierdzone czy farmazon. Z góry dzięki.

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 19.02.2015, 22:54

Miejscowy pisze:Może ktoś potwierdzić z Górnika Wałbrzych lub Śląska Wrocław informacje czy przed lub po meczu PP Śląsk -Legia, Górnik wyszedł na przywitanie jednego z FC Śląsk, co zakzakończyło się na + dla Górnika? W obiegu krąży tego typu info nie wiem czy jest potwierdzone czy farmazon. Z góry dzięki.
Prawda. Mowa o fc Śląsk z Żarowa. Chyba na tym moźna zakończyć te krzywe rozkminki.

DSW
Posty: 22
Rejestracja: 19.04.2011, 14:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: DSW » 20.02.2015, 12:02

Z tego co wiem to nie sam Górnik, tylko razem z Polonią Ś-ca i sukcesu nie było, tylko odwiedziny w 5-6 aut.

dyżurny ruchu
Posty: 1
Rejestracja: 01.10.2014, 08:49

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: dyżurny ruchu » 20.02.2015, 20:24

A w Żarowie jest fc WKS ?

deziderata
Posty: 17
Rejestracja: 12.10.2010, 21:19

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: deziderata » 20.02.2015, 22:33

Kiedys widziałem gościa w wiatrówce Fc Żarów, wiec cos sie dzieje.

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Sławol79 » 24.02.2015, 16:38

[link]
[link]
Kibice Zagłębia Wałbrzych jeszcze istnieją i działają?

wBoleslawcu.pl
Posty: 55
Rejestracja: 23.05.2013, 22:51

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: wBoleslawcu.pl » 01.03.2015, 19:48

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Bolesławcu, przemarsz z liczną grupą kibiców Zagłębia.

[link]

Obrazek

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: jebać cenzure » 01.03.2015, 23:27

Co do Bolesławca - kibice ZL są obecnie tam jedyną zorganizowaną grupą kibicowską czy jest tam Miedź lub Śląsk?
Bo kiedyś chyba był tam też fan lub WKSu coś mi świta

dziadekKDW
Posty: 24
Rejestracja: 10.11.2013, 10:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: dziadekKDW » 02.03.2015, 11:10

W Bolesławcu nigdy nie było FC Śląska Wrocław.

Andrus
Posty: 303
Rejestracja: 08.12.2012, 14:46

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Andrus » 03.03.2015, 16:00

j**** cenzure pisze:Co do Bolesławca - kibice ZL są obecnie tam jedyną zorganizowaną grupą kibicowską czy jest tam Miedź lub Śląsk?
Bo kiedyś chyba był tam też fan lub WKSu coś mi świta
Tylko Zagłębie z tego co wiem to nawet młodzież organizująca się na BKS-ie jest za Zagłębiem.

gypsy_hunters
Posty: 39
Rejestracja: 02.11.2014, 13:49

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: gypsy_hunters » 14.03.2015, 17:57

Pozdrowienia dla romskiego kolegi? :)
Obrazek

TheySawTheLight
Posty: 25
Rejestracja: 14.03.2015, 21:39

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: TheySawTheLight » 26.03.2015, 15:12

Ostatnio gdzieś usłyszałem , że Karkonosze Jelenia Góra to fc Śląska. Farmazon czy prawda?

dziadekKDW
Posty: 24
Rejestracja: 10.11.2013, 10:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: dziadekKDW » 26.03.2015, 16:07

Od około roku farmazon. Karkonosze były uważane za FC Śląska jednak po ubiegłorocznych rozmowach przestali nim być. Mają prawo do pojawiania się na meczach Śląska w swoich barwach i ogólnie są mile widziani. Porównałbym tą sytuację do Górnika Wałbrzych i Polonii Świdnica z tym, że nasza współpraca z Karkonoszami nie jest tak ścisła jak wałbrzyszan ze świdniczanami.

rafal
Posty: 60
Rejestracja: 11.08.2007, 17:59

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: rafal » 26.03.2015, 16:33

Bardzo chybione porównanie. My ze Świdnicą od 30 lat "jedność" , natomiast Karkonosze niemogą od lat obrać " właściwej drogi " najpierw my, dalej Dzierżoniów, Jabloniec , Chrobry, Bałtyk teraz Śląsk którego nie są Fc to czym?

czarekmarek1971
Posty: 7
Rejestracja: 26.03.2015, 16:37

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: czarekmarek1971 » 26.03.2015, 17:02

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum.

Zalogowałem się tylko po to , aby zadać pytanie komuś ogarniętemu z " ekipy " MIEDZI.
Piszę w cudzysłowiu, dlatego, że to co się tam ostatnimi czasy dzieję to jest naprawdę DRAMAT czy poprostu tak poważny kryzys?
Były szumne zapowiedzi, że na wiosne jeździcie wszędzie a tymczasem.... szykują się same 0 !
Czy to prawda, że jedyny wyjazd na jakim chcecie się pojawić to ostatni mecz sezonu w Głogowie?
Czy to prawda, że odwołaliście nawet wyjazd na Arke, dlatego, że zapisało się raptem... 18 osób? (to już klęska sezonu)
Rozumiem, że Nowy Sącz, Nieciecza,Suwałki,Siedlce odpuszczone, a w Głogowie szumnie zaśpiewacie "jesteśmy zawszę tam"? :)
Jeśli tak, to osiągnęliście szczyt dna i nadajecię się nawet k..wa nie na 4 ligę. W samym dolnośląskim to już lepiej Polonia Świdnica od Was wypada. Prezentujecie ten sam poziom co Promień Żary na tę chwilę. Stoczyliście się w bardzo szybkim czasie o kilka klas, nie wstyd Wam że takie ekipki jak np. Siedlce, Bytovia jeżdzą za swoim klubem a wy po prostu jesteście na tą chwile nikim
Tak nikim, bo pamiętam Miedź w 3 lidze gdzie chłopaki nie patrzyli na nic tylko jeździli na każdy wyjazd czy to Czarnowąsy, czy Gawin, czy inne Makoszowy i mieli w Polsce za to szacunek, bez obrazy ale Karkonoszę mają lepszą pake teraz jak Miedź. To wstyd dla Śląska, że trzymają z takimi kasztanami, byłem na Tychach i Wasz młyn to nieporozumienie JEDNA flaga i zbieranina samych dzieci + 20 " hools" w bluzach pitbulla, nie dziwię się że większość odbiła i pouciekała jak takiej padaki w Legnicy nie było chyba od 20 lat.
Jedyne co Wam wychodzi to kozaczenie na mieście. Zawieście ruch kibicowski bo przynosicie tylko wstyd i Miedzi i Legnicy, w 100 tyś mieście tak słaba paka to ewenement na skale chyba europejską.
Nie napiszę nawet do zobaczenia na szlaku, no bo gdzie Was spotkać?

To są tylko i wyłącznie moje osobiste przemyślenia i wnioski obserwując sytuacje od dłuższego czasu. Kibic WKS.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Bączyński » 26.03.2015, 18:48

Daruj sobie ocenianie z kim Śląsk powinien mieć zgodę a z kim nie.
No i na szczęście nie ty decydujesz czy Miedź zawiesi działalność i ile wyjazdów zaliczy w tej rundzie ( swoją drogą info masz z d***).

dziadekKDW
Posty: 24
Rejestracja: 10.11.2013, 10:06

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: dziadekKDW » 26.03.2015, 19:38

rafal pisze:Bardzo chybione porównanie. My ze Świdnicą od 30 lat "jedność" , natomiast Karkonosze niemogą od lat obrać " właściwej drogi " najpierw my, dalej Dzierżoniów, Jabloniec , Chrobry, Bałtyk teraz Śląsk którego nie są Fc to czym?
Nie miałem na myśli lat łączących oba kluby, gdzie w Waszym przypadku jest to kawał czasu. Karkonosze nie są dla nas ani zgodą, ani układem ani też nie są naszym FC. Łączą nas przyjacielskie stosunki, kibice obu klubów są mile widziani na swoich meczach.
Podobnie jak Flota z Pogonią czy Górnik Zabrze z ROWem Rybnik. Podobne stosunki łączyły chyba Górnika z Polonią lecz teraz widzę, że wymieniacie świdniczan jako swoją zgodę i to mi po prostu umknęło.

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: Oqq » 26.03.2015, 20:56

Jaki jest powód odwołania wyjazdu do Gdyni przez Miedziankę?

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: ferment » 28.03.2015, 16:00

czarekmarek1971 pisze:Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum.

Zalogowałem się tylko po to , aby zadać pytanie komuś ogarniętemu z " ekipy " MIEDZI.
Piszę w cudzysłowiu, dlatego, że to co się tam ostatnimi czasy dzieję to jest naprawdę DRAMAT czy poprostu tak poważny kryzys?
Były szumne zapowiedzi, że na wiosne jeździcie wszędzie a tymczasem.... szykują się same 0 !
Czy to prawda, że jedyny wyjazd na jakim chcecie się pojawić to ostatni mecz sezonu w Głogowie?
Czy to prawda, że odwołaliście nawet wyjazd na Arke, dlatego, że zapisało się raptem... 18 osób? (to już klęska sezonu)
Rozumiem, że Nowy Sącz, Nieciecza,Suwałki,Siedlce odpuszczone, a w Głogowie szumnie zaśpiewacie "jesteśmy zawszę tam"? :)
Na wyjazd do Sącza pojechało 68 osób ale nie dojechali przez wąsów, "znaFco" a jak chcesz zadać pytanie to podejdź pod młyn Miedzi i je zadaj. Proste.
Z kim trzyma Śląsk to nasza sprawa i niech Cię o to głowa nie boli.
Jak widać, info masz z d*** i chyba taki z Ciebie kibic Śląska jak z koziej d*** telewizor. Pewnie zakamuflowany z ciebie Siwak, z WrZL, albo jakiś inny placek-prowokator.
I jeszcze coś "kumaczu". Miedź nigdy nie śpiewa, "jesteśmy zawsze tam..."
Marna ta twoja prowokacja, oj marna.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

enrico palazzo
Posty: 8
Rejestracja: 03.01.2013, 18:45

Re: Województwo Dolnośląskie - kibicowsko

Post autor: enrico palazzo » 28.03.2015, 23:41

czarekmarek1971 pisze:Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum.

Zalogowałem się tylko po to , aby zadać pytanie komuś ogarniętemu z " ekipy " MIEDZI.
Piszę w cudzysłowiu, dlatego, że to co się tam ostatnimi czasy dzieję to jest naprawdę DRAMAT czy poprostu tak poważny kryzys?
Były szumne zapowiedzi, że na wiosne jeździcie wszędzie a tymczasem.... szykują się same 0 !
Czy to prawda, że jedyny wyjazd na jakim chcecie się pojawić to ostatni mecz sezonu w Głogowie?
Czy to prawda, że odwołaliście nawet wyjazd na Arke, dlatego, że zapisało się raptem... 18 osób? (to już klęska sezonu)
Rozumiem, że Nowy Sącz, Nieciecza,Suwałki,Siedlce odpuszczone, a w Głogowie szumnie zaśpiewacie "jesteśmy zawszę tam"? :)
Jeśli tak, to osiągnęliście szczyt dna i nadajecię się nawet k..wa nie na 4 ligę. W samym dolnośląskim to już lepiej Polonia Świdnica od Was wypada. Prezentujecie ten sam poziom co Promień Żary na tę chwilę. Stoczyliście się w bardzo szybkim czasie o kilka klas, nie wstyd Wam że takie ekipki jak np. Siedlce, Bytovia jeżdzą za swoim klubem a wy po prostu jesteście na tą chwile nikim
Tak nikim, bo pamiętam Miedź w 3 lidze gdzie chłopaki nie patrzyli na nic tylko jeździli na każdy wyjazd czy to Czarnowąsy, czy Gawin, czy inne Makoszowy i mieli w Polsce za to szacunek, bez obrazy ale Karkonoszę mają lepszą pake teraz jak Miedź. To wstyd dla Śląska, że trzymają z takimi kasztanami, byłem na Tychach i Wasz młyn to nieporozumienie JEDNA flaga i zbieranina samych dzieci + 20 " hools" w bluzach pitbulla, nie dziwię się że większość odbiła i pouciekała jak takiej padaki w Legnicy nie było chyba od 20 lat.
Jedyne co Wam wychodzi to kozaczenie na mieście. Zawieście ruch kibicowski bo przynosicie tylko wstyd i Miedzi i Legnicy, w 100 tyś mieście tak słaba paka to ewenement na skale chyba europejską.
Nie napiszę nawet do zobaczenia na szlaku, no bo gdzie Was spotkać?

To są tylko i wyłącznie moje osobiste przemyślenia i wnioski obserwując sytuacje od dłuższego czasu. Kibic WKS.
Klęska...?
Te 18 osób, to prawie dwa razy więcej, ile Arki było w tamtym roku w Legnicy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ELC, Jabollo, Lachos, Leśny Węgorz, mis1910ns i 123 gości